„Google Analytics“ yra įrankis, kuriuo daugelis pradedančių tinklaraštininkų, internetinių parduotuvių savininkų ir svetainių savininkų dažniausiai naudojasi nepakankamai. Šiandieniniame skaitmeniniame amžiuje duomenys ir informacija yra nepaprastai svarbūs, jei norite turėti sėkmingą svetainę.

Jūs, kaip svetainės savininkas, tikrai turėtumėte įdiegti „Google Analytics“ savo svetainėje. Parašėme nuoseklų vadovą, kad galėtumėte jį įdiegti be didelių problemų.

Bet prieš tai padarykime panagrinėkime, kas yra „Google Analytics“ ir kodėl ji visų pirma tokia svarbi. Jei jau žinote apie „Google Analytics“, galite pereiti tiesiai prie žemiau pateikto vadovo.

Kas yra „Google Analytics“?

Kaip pridėti „Google Analytics“ prie „WordPress“

„Google Analytics“ naudojama rinkti naudojimo duomenis svetainėje

Trumpai tariant, „Google Analytics“ yra nemokamas svetainių stebėjimo įrankis, kuris kaupia duomenis apie svetainę, pvz., Konversijas, svetainės lankomumą, vartotojo elgseną ir dar daugiau. Tai neabejotinai viena iš šiuo metu prieinamų duomenų sekimo paslaugų.

„Google Analytics“ tikslas yra pateikti jums duomenis, kuriuos galite panaudoti naudingai informacijai gauti, pvz., Kiek srauto gauna jūsų svetainė ir iš kur ji ateina, ir kaip vartotojai elgiasi būdami jūsų svetainėje.

Naudodami „Google Analytics“ taip pat galite eksportuoti visus tuos duomenis keliais formatais (t. Y., „Excel“, dokumentais, pdf formatu ir pan.) Ar net sukurti savo pasirinktinį prietaisų skydelį, kuris jums teikia reikiamą informaciją..

Kas daro „Google Analytics“ esminiu?

Kuriant „WordPress“ svetainę, paprastai atsižvelgiama į tikslą.

Tinklaraštininkui tai gali būti aistringi dalykai. Verslui tai gali būti internetinės parduotuvės įkūrimas.

O gal tiesiog norite, kad svetainė dalintųsi turiniu su žmonėmis.

Nepriklausomai nuo priežasties, jūs norite priversti žmones apsilankyti jūsų svetainėje ir tai padaryti turėsite suprasti savo auditorijai..

Kur yra jūsų lankytojai, koks turinys jiems labiau patinka ar net kurį puslapį jie norėtų aplankyti – visa ši informacija gali būti naudojama norint pamatyti, kas veikia ir į ką galite sutelkti dėmesį, kad dar labiau patobulintumėte savo svetainę.

Naudodami „Google Analytics“ galite pamatyti, kuris jūsų svetainės turinys atspindi jūsų lankytojus. Dabar galite patobulinti savo tinklaraštį planuodami savo turinį ar straipsnius apie sritis ar temas, kurių nori jūsų skaitytojai.

Nors naudojant „Google Analytics“ yra daugybė privalumų, didžiausias pranašumas yra tai, kad jis nemokamas. Nesvarbu, ar norite sužinoti apie analizę, ar ne, nepakenks, jei „Google Analytics“ veikia fone ir renka duomenis apie savo svetainę.

Kokią metriką reikia stebėti?

Jei pradedate naujokai, supraskite, kad visi „Google Analytics“ duomenys gali šiek tiek priblokšti. Norėdami padėti jums, mes išvardinome kelis svarbiausius duomenis, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, kai jį naudojate.

GA prietaisų skydelis

„Google Analytics“ informacijos suvestinės pavyzdys

 1. Srauto šaltinis
  Įrašai, iš kurių atvyksta jūsų lankytojai (t. Y. „Google“ paieška, tiesiogiai į jūsų svetainę, „Google“ skelbimai, socialinės žiniasklaidos platformos, kita svetainė & ir tt).
 2. Puslapių peržiūros
  Stebi vartotojų, kurie įkelia ir peržiūri jūsų svetainę, skaičių.
 3. Atmetimo rodiklis
  Išmatuoja ir stebi vartotojų, nukreipiančių į jūsų puslapius ir iš karto išeinančių iš jų, skaičių.
 4. Sesijos
  Stebi lankytojų, kuriuos priima jūsų svetainė, skaičių.
 5. Puslapiai per sesiją (arba sesijos trukmė)
  Stebima ir išmatuojama, kiek laiko vartotojas gyvena jūsų svetainėje, ir tai, kiek puslapių jis aplankė per sesiją.
 6. Konversijos (arba tikslai)
  Matuojamas ir stebimas lankytojų, atlikusių tam tikrą veiksmą jūsų nustatytoje svetainėje, skaičius. Tai gali būti bet kas, pradedant vartotojais, kurie užpildo ir pateikia kontaktinius blankus arba užsiregistruoja registracijai.

Dabar, kai susipažinote su pagrindais, laikas įdiegti „Google Analytics“ savo „WordPress“ svetainėje!

„Google Analytics“ diegimas į „WordPress“

Norėdami tinkamai įdiegti „Google Analytics“, turėsite atlikti kelis veiksmus.

Jei nerimaujate dėl kodų tvarkymo, nebūk. Mes padėsime jums atlikti visus veiksmus, kad viskas būtų tinkamai įdiegta.

Pradėkime nuo pirmo žingsnio!

1 veiksmas: sukurkite „Google Analytics“ paskyrą

 • Prieš įtraukdami „Google Analytics“ į savo „WordPress“ svetainę, pirmiausia turite turėti „Google“ paskyrą. Jei jų neturite, sukurkite juos čia.
 • Kai turėsite sąskaitą, eikite į priekį ir prisijunkite prie „Google Analytics“.
 • Tada jums turėtų būti pasiūlyta sukurti „Google Analytics“ paskyrą. Tiesiog nustatykite savo paskyros veiksmus.

Nustatę „Google Analytics“ paskyrą, galite pereiti prie kito veiksmo, kuris yra jo prijungimas prie „WordPress“ svetainės.

2 veiksmas: prijunkite „Google Analytics“ su savo „WordPress“ svetaine

Paprastai atlikdami šį veiksmą savo „WordPress“ svetainėje turėtumėte pridėti „Google Analytics“ stebėjimo kodą, kad galėtumėte juos abu susieti. Tam reikės šiek tiek kodavimo su „Javascript“ kodu, kurį teikia „Google“.

Tačiau tai gali būti gana painu ir stulbinantis, ypač jei esate pradedantysis ar naujokas. Vietoj to, mes naudosime papildinį, kuris nereikalauja jokio kodavimo.

Papildinys, kurį rekomenduojame naudoti, yra „MonsterInsights“. Tai yra vienas iš populiariausių „WordPress“ papildinių su daugiau nei 2 mln. Aktyvių įdiegimų ir yra įvertintas Nr. 1 kaip „Google Analytics“ „WordPress“ papildinys..

„MonsterInsight“ informacijos suvestinė

„MonsterInsights“ informacijos suvestinės pavyzdys „WordPress“

Jei norite, kad papildinys iškart veiktų ir paleistumėte, tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atsisiųskite „MonsterInsight“ papildinį. (Galite pasirinkti nemokamą arba mokamą versiją)
 2. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį savo „WordPress“ paskyroje.
 3. Kai jis bus įdiegtas. Eikite į „Nustatymų“ skydelį, esantį meniu „Įžvalgos“, ir spustelėkite „Autentifikuoti naudodami„ Google “paskyrą“.
 4. Tada jūsų bus paprašyta prisijungti prie „Google“ paskyros ir tada turėsite leisti „Monsterinsghts“ prisijungti prie „Google Analytics“ paskyros.
 5. Kitas žingsnis yra nustatyti savo profilį, iš kurio prisijungti. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite „Visi svetainės duomenys“ svetainėje, kurią norite prijungti, tada spustelėkite mygtuką „Užbaigti autentifikavimą“..
 6. Ir viskas! „Google Analytics“ turėtų sekti visus jūsų svetainės duomenis. Jei norite pamatyti duomenų ataskaitas, galite pereiti į „MonsterInsights“ skyrių „Ataskaitos“.

3 veiksmas: duomenų analizė

Įdiegę „MonsterInsights“, „Ataskaitų“ puslapyje, gausite daug informacijos apie „WordPress“ svetainę. Duomenys bus pavaizduoti diagramose ir grafikuose, kad juos būtų lengva peržiūrėti ir suprasti.

Diagrama ir schema „MonsterInsights“

Naudokite „MonsterInsights“ savo duomenims analizuoti

Be to, taip pat galite naršyti po skirtingas NS skiltis, kad gautumėte išsamesnę metriką ir duomenis, pvz., Konversijų rodiklius ir tendencijas atitinkančius paieškos terminus „Google“..

Keletas metrikų, kurias labai rekomenduojame išanalizuoti:

 1. Puslapių peržiūros
  Stebėdami puslapių peržiūrų skaičių per vieną vartotojo seansą galite susidaryti idėją, kaip jūsų vartotojai yra patrauklūs jūsų svetainei. Jei jie greitai išeina iš vieno puslapio, turite išsiaiškinti, kaip priversti juos pasilikti.
 2. Sesijos
  Suprasdami srauto modelį, galite padidinti turinio matomumą. Pvz., Jei per pietų valandą gausite daug unikalių seansų, paskelbdami turinį tuo laikotarpiu gausite daugiausiai peržiūros.
 3. Persiuntimai
  Jei lankytojai ateina į jūsų puslapį iš kitų svetainių, galite pabandyti susisiekti su tomis svetainėmis ir sužinoti, ar yra galimybė bendradarbiauti.
 4. Lankytojai (nauji ir grįžtantys)
  Žinant procentą jūsų pirmą kartą apsilankančių ir pasikartojančių lankytojų, gali būti naudinga nustatyti, ar pritraukiate pakankamai naujų auditorijų, ar išlaikote senesnes auditorijas.
 5. Įrenginio naudojimas / gedimas
  Žinodami, kokį įrenginį jūsų vartotojai naudoja jūsų turiniui naudoti, galite padėti optimizuoti savo svetainės dizainą. Jei dauguma jūsų vartotojų naudojasi mobiliaisiais įrenginiais, tada gera mintis būtų turėti mobiliesiems skirtą svetainę.

Apvyniokite

„Google Analytics“ yra galingas įrankis.

Labai gaila, kad svetainių savininkai tuo nepakankamai naudojasi.

Turėdami duomenų, kuriuos teikia „Google Analytics“, galite geriau išmokti ir suprasti savo auditoriją, o tai ilgainiui gali padėti pagerinti jūsų svetainę.

Tikimės, kad naudodamiesi šiuo straipsniu galėsite įdiegti „Google Analytics“ ir pateikti visas jums reikalingas įžvalgas ten, „WordPress“ prietaisų skydelyje.!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me