Kai pirmą kartą sukuriate „WordPress“ svetainę, vienas iš būtinų puslapių, kurį turite paruošti, yra kontaktinis puslapis. Nesvarbu, ar esate tinklaraštis, ar verslas, ar kur nors tarp jūsų, kontaktų puslapis yra puikus, kad jūsų vartotojai galėtų su jumis susisiekti ir galiausiai sukurti patrauklesnę patirtį..

Dabar kai kuriems iš jūsų gali kilti klausimas, kodėl jums pirmiausia reikia kontaktų puslapio, kai galite tiesiog rodyti savo el. Paštą, o ne vartotojams susisiekti su jumis.

Kontaktinis puslapis pridedamas ne tik kaip priemonė vartotojams susisiekti su jumis, bet ir tai. Tai būdas parodyti savo nuoširdumą ir būtinybę plėsti savo tinklaraštį. Tiesą sakant, yra daugybė privalumų, jei turite kontaktinį puslapį, užuot naudojęsi tik el. Pašto adresu.

Kai kurie iš šių privalumų yra šie:

 • Jūsų vartotojų ir skaitytojų galimybė greitai su jumis susisiekti.
 • Apsaugo el. Paštą nuo nepageidaujamų el. Pašto adresų, nes nepateiksite adreso.
 • Pridėję konkrečias temas užtikrinsite, kad visada žinosite, koks bus el. Laiškas.
 • Nurodydami laukus, kuriuos norite užpildyti savo formoje, galite nurodyti surinktos informacijos tipus. Tai padeda sumažinti laiką užimantį laiką tarp jūsų ir jūsų potencialaus kliento.

Taigi, kai jau žinote, kodėl svarbu turėti kontaktų puslapį, pažiūrėkime, kaip sukurti paprastą „WordPress“ puslapį..

Kontaktinės formos kūrimas „WordPress“

Pirmasis kontaktų kūrimo „WordPress“ veiksmas yra jo papildinio įdėjimas. Šiame straipsnyje mes naudosime „WPForms“ papildinį. Kadangi jie siūlo ir nemokamą, ir mokamą versiją, jums yra geras pasirinkimas pradėti.

„WPforms“

„WPForms“ kontaktinės formos yra 100% pritaikytos ir patogios mobiliesiems

Žinoma, galite pasirinkti naudoti bet kurį kitą norimą papildinį, o veiksmai paprastai bus tokie patys.

Įdiegę papildinį, eikite į sąrankos ekraną, sukurkite formos pavadinimą ir pasirinkite šabloną Paprasta kontaktinė forma.

Tai sukurs paprastą kontaktų formą, kurią galėsite pasirinkti tinkindami. Prie savo kontaktinės formos galite pridėti papildomų laukų, tiesiog vilkdami ir numesdami juos iš kairės skydelio pusės į dešinę.

Pirmąją kontaktinę formą sukurti naudojant „WPForms“ yra paprasta

Taip pat galite spustelėti patį lauką, kad atliktumėte pakeitimus, arba spustelėkite formos laukus ir pertvarkykite kontaktinės formos tvarką, vilkdami ją. Kai tai bus padaryta, eikite į priekį ir spustelėkite išsaugoti ir pereikite prie kito veiksmo.

Kontaktinės formos nustatymų konfigūravimas

„WPForms“ bendrieji nustatymai

Čia redaguojame kai kuriuos bendruosius kontaktinės formos nustatymus. Spustelėkite „Nustatymai“ ir „Bendras“ meniu, kad sukonfigūruotumėte šiuos parametrus.

 • Formos pavadinimas: jei norite, formą galite pervadinti
 • Formos aprašymas: prie formos galite pridėti aprašą
 • Pateikimo mygtuko tekstas: galite pakeisti arba redaguoti pateikimo mygtuko kopiją
 • Įgalinkite šlamšto šlamšto funkciją, kad šiukšlės nepatektų į jūsų formą.
 • „Google reCAPTCHA“: prieš naudodamiesi turite užregistruoti savo svetainę „Google“.
 • GDPR laikymasis: Jei bandote atitikti GDPR reikalavimus, galite pasirinkti išjungti galimybę saugoti išsamią vartotojo informaciją ir informaciją, pvz., IP adresus ir vartotojo agentus..

Baigę spustelėkite išsaugoti ir pereikite prie kito veiksmo!

Pranešimų nustatymų konfigūravimas

Taigi, kai vartotojas pateiks kontaktinę formą, jums reikės tam tikros formos pranešimo, kad jus informuotų apie tai. Meniu „Nustatymai“ ir „Pranešimai“ galite sukonfigūruoti tokius parametrus, kaip el. Paštas, kur bus siunčiami pranešimai, arba temos eilutė..

Galite pridėti naują pranešimą skirtingais tikslais

Paprastai, kai pirmą kartą įdiegiate papildinį, ši funkcija visada bus įjungta. Tokiu būdu, kai kas nors pateiks kontaktinę formą, jūs visada gausite pranešimą apie tai savo el. Pašto adresu.

Pro patarimas

Jei norite pasiekti papildomą mylią ir turėti nuoseklų prekės ženklą, galite pasirinkti pridėti pasirinktinę antraštę prie savo el. Pašto šablono. Čia yra trumpas vadovas, kurį galite patikrinti.

Kontaktinės formos patvirtinimų konfigūravimas

Pateikę kontaktinę formą, formos patvirtinimas yra puikus būdas pranešti vartotojams, kad jų pateikta forma buvo apdorota, ir suteikia jums galimybę pranešti, ką daryti toliau..

Galite tinkinti tai, ką vartotojai mato pateikę formą

Paprastai formos patvirtinimai gali būti šie:

 • Žinutė: Tai pasirodys, kai lankytojas pateiks kontaktinę formą. Paprastai tai yra numatytasis patvirtinimo tipas daugeliui kontaktinės formos papildinių. Galite parašyti paprastą pranešimą, kad praneštumėte vartotojui, kad gavote jo kontaktinę formą.
 • Rodyti puslapį: Jei norite nusiųsti savo vartotojus į tam tikrą tinklalapį (t. Y. Padėkoti jiems ar nukreipti į paslėptą turinį), galite naudoti šį patvirtinimo tipą.
 • Peradresuoti (Eiti į URL): Galite naudoti šią parinktį, jei norite nusiųsti vartotoją į kitą svetainę.

Dabar, kai žinote įvairių tipų patvirtinimus, kuriuos gali pasiūlyti „WPForms“, pažvelkime, kaip sukonfigūruoti ir pritaikyti pranešimą, kurį jūsų vartotojai matys pateikę formą.

Pirmiausia eikite į skirtuką „Patvirtinimas“, kuris yra formos redagavimo priemonės skiltyje „Nustatymai“. Kitas pasirinkimas yra patvirtinimo tipas. Mes rekomenduojame naudoti „Pranešimą“, nes pradedantiesiems tai yra lengviau.

Tada galėsite tinkinti patvirtinimo pranešimą ir, atlikę darbą, eikite į priekį ir spustelėkite išsaugoti. Dabar liko tik paskutinis žingsnis, pridedant kontaktų puslapį!.

Kontaktinės formos puslapio pridėjimas

Iki šiol turėtumėte paruošti kontaktų formos puslapį. Viskas, ką jums reikia padaryti dabar, yra faktiškai įtraukti jį į savo „WordPress“ svetainę.

Nors su papildiniu galite pridėti kontaktinę formą keliose savo svetainės vietose (tinklaraščio įrašai, šoninė juosta ir kt.), Mes susitelksime į paprasčiausią būdą – pridėti naują puslapį.

Kontaktų formos pridėjimas prie puslapio ar įrašo

Tai, ką jums reikia padaryti, yra sukurti naują įrašą ar puslapį „WordPress“ ir paspausti mygtuką „Pridėti formą“. Kitas – išskleidžiamajame meniu pasirinkite savo kontaktinę formą ir spustelėkite „Pridėti formą“.

Liko tik paskelbti įrašą ar puslapį, tada kontaktų forma pasirodys jūsų „WordPress“ svetainėje.

Voila! Dabar „WordPress“ svetainėje turite visiškai naują kontaktų formos puslapį, kurį lankytojai gali naudoti susisiekdami su jumis.

Kontaktų puslapio turėjimas yra naudingas norint sukurti ryšį tarp jūsų ir jūsų vartotojų. Jei norite geriau suprasti savo vartotojus, apsilankykite ankstesniame mūsų pranešime apie tai, kaip pridėti „Google Analytics“ prie savo „WordPress“.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me