Jei neseniai naudojote serverio greičio tikrintuvą, galbūt pastebėjote puikią naują funkciją: interaktyvų serverio vietos žemėlapį.

Kai išmatuojate serverio greitį naudodami „Bitcatcha“, mes vykdome testus iš aštuonių skirtingų vietų visame pasaulyje. Tai vienintelis būdas užtikrinti, kad jūsų svetainė greitai įkeliama iš visų planetos dalių.

Iki šiol jūs turėjote už tai tarti mūsų žodį. Bet naudodamiesi nauju žemėlapiu galite tiksliai pamatyti, iš kur mes nukreipiame jūsų svetainę. Štai kaip tai atrodo:

„Bitcatcha“ serverio greičio testas

Kaip matote, kaiščiai parodo mūsų bandymų vietas: JK, Brazilija, Singapūras, Indija, Australija, Japonija ir dvi vietos JAV.

Pasinaudojusi „Google Maps Widget“ papildiniu kurdama šį žemėlapį, pamaniau, kad parašysiu trumpą apžvalgą apie jį. Kaip matote, jis yra interaktyvus ir leidžia man naudoti „Bitcatcha“ prekės ženklą vietose. Gana šaunu, tiesa?

„Google Maps“ valdiklis

Įskiepis yra paprasčiausias mano naudojamo atvaizdavimo įrankis. Jei jums reikia žemėlapio, kuriame būtų parodyta jūsų įmonės ar parduotuvės vieta, aš tikrai apsvarstyčiau galimybę ją patikrinti. Arba jūs turite duoti žmonėms nurodymus arba – kaip aš – suteikti lankytojams daugiau informacijos apie jūsų svetainę.

„Google Maps“ valdiklis veikė daugiau nei ketverius metus ir dabar jį naudoja 100 000 vartotojų, taigi tai yra patikimas produktas.

Pats papildinys yra paprastas, intuityvus ir pritaikomas. Norėdami pradėti, jums nereikės jokių techninių įgūdžių, jis veikia tiesiai iš dėžutės. Jums tereikia įvesti informaciją apie vietą ir pritaikyti žemėlapio išvaizdą. Net galite suderinti dizainą su savo svetaine.

Bet geriausia, kad jis žaibiškai greitai sunaudoja labai mažai išteklių.

Nemokamą papildinio versiją galima rasti „WordPress“ prekyvietėje, taip pat yra ir „pro“ versija, pradedanti nuo 15 USD..

Aš naudoju „Pro“ versiją (kurią rekomenduoju), todėl pažiūrėkime apie keletą geriausių funkcijų.

Labai greitas krovimas

Jei esate nuolatinis „Bitcatcha“ skaitytojas, žinosite, kad esu apsėstas greičio. Aš visada nenoriu pridėti sunkių papildinių, kurie surinks išteklius iš svetainės.

Štai kodėl „Google Maps“ valdiklis yra toks patogus. Nors dauguma žemėlapio papildinių siunčia daugiau nei 50 užklausų vilkti į interaktyvų žemėlapį, „Google Maps“ valdiklis siunčia tik VIENĄ užklausą. Jis beveik nenaudoja išteklių. Kaip tai sugeba?

Ši dalis yra gana protinga. Kai žemėlapis pirmą kartą įkeliamas į jūsų svetainę, tai yra tik vaizdas. Tai yra ekrano kopija arba miniatiūra, o tai reiškia, kad ji yra lengva ir pateikia tik vieną užklausą serveriui. Štai kaip tai atrodo:

Žemėlapio miniatiūra

Žemėlapis tampa interaktyvus tik spustelėjus jį:

Interaktyvus žemėlapis

Tada jis įtraukia visas papildomas užklausas. Tai reiškia, kad pradinio įkėlimo greičio nemažina sunkus interaktyvus pagrindinio puslapio papildinys.

Galima pritaikyti

Kaip matote mūsų „Bitcatcha“ žemėlapyje, galite pritaikyti papildinį, kad jis įsilietų į jūsų svetainę. Kaiščiai mūsų žemėlapyje yra „Bitcatcha“ logotipas. Taip pat galite pakeisti žemėlapio dydį ir „lightbox“ spalvas, kai jis išsiplečia.

„Bitcatcha“ logotipas kaip kaištis „Google“ žemėlapio valdiklyje

Pats žemėlapis naudojasi „Google Maps“ funkcijomis, todėl galite pasirinkti ir iš jų funkcijų. Ar norite gatvės vaizdo? Vaizdas iš palydovo? Kryptys iš vienos vietos į kitą? Visa tai lengvai pritaikoma papildinyje (pastaba: tai yra profesinės funkcijos).

Jūs netgi galite įtraukti informacijos burbuliukus, mastelio santykį ir kitus aspektus, visa tai nutemptą iš „Google Maps“.

Reguliariai atnaujinamas

Tai gali atrodyti kaip mažas dalykas, tačiau aš visada ieškau papildinių, kurie reguliariai atnaujinami. Tai reiškia, kad jie visada yra saugūs, saugūs ir greiti. Ne tik tai, bet tai reiškia, kad komanda rūpinasi savo papildiniu ir greitai reaguoja į pašalinamas klaidas.

Rašymo metu „Google Maps“ valdiklis buvo atnaujintas prieš tris dienas. Šis papildinys garantuoja jums naujausias funkcijas.

Puikus palaikymas

„Google Maps“ valdikliui priklausantys vaikinai puikiai supranta klientų aptarnavimą. Jie siekia atsakyti į visus el. Laiškus per tris valandas ir garantuoja atsakymą per 24 valandas.

„Pro“ nariai gauna garantuotą palaikymą per metus, tačiau galite atnaujinti visą gyvenimą palaikomą palaikymą naudodami „Agentūros“ paketą.

Taip pat yra naudingas palaikymo forumas nemokamiems vartotojams. Ekspertai yra gana aktyvūs ir yra gera vartotojų bendruomenė, atsakanti į dažniausiai užduodamus klausimus.

Ar verta mokėti už „Pro“ paketą?

Už 15 USD verta apsvarstyti pro paketą. Tai suteikia jums nemokamų atnaujinimų ir garantuojamo palaikymo metus, taip pat prieigą prie profesionalių funkcijų (daugiau tinkinimo parinkčių, neribotų kontaktų, gatvės vaizdo parinkčių ir kt.) Pilną funkcijų sąrašą galite pamatyti čia).

„Pro Unlimited“ paketas yra vidutinis lygis ir leidžia naudoti papildinį tiek asmeninių svetainių, kiek jums patinka. „Pro Agency“ paketas yra pats brangiausias ir suteikia galimybę neribotai naudotis asmeninėmis ir kliento galimybėmis, taip pat atnaujinti visą gyvenimą ir palaikyti..

Jei nesate tikri, ar papildomi pinigai yra verti, septynias dienas galite nemokamai išbandyti „Pro“ versiją (nereikia kreditinės kortelės).

„Google Maps“ valdiklis veikia

Prieš apvyniodami apžvalgą, patikrinkite, kaip įskiepis atrodo iš užkulisių. Kaip matote, valdikliui nustatyti yra daugybė parinkčių:

Pasirinkite dydį, žemėlapio tipą ir kaiščių pritaikymą iš vienos paprastos formos.

„Google“ žemėlapio valdiklio nustatymai

Galite pakeisti antraštę ar tekstą aukščiau ir žemiau paties žemėlapio.

Tada brūkštelėkite skirtuką per „interaktyvų žemėlapį“ ir galėsite tinkinti, kaip interaktyvusis aspektas bus rodomas.

Jūs netgi galite pasiekti palaikymo komandą iš čia, parinkčių ekrane.

Baigiamosios mintys

„Google Maps“ valdiklis yra geriausias būdas pridėti žemėlapį į savo svetainę. Tai paprasta naudoti, jis įsilieja į jūsų dizainą ir nepablogins jūsų svetainės.

Išbandykite patys. Gaukite nemokamą versiją „WordPress“ papildinių parduotuvėje arba „Pro“ versiją oficialioje „Google Maps“ valdiklio svetainėje.

Leiskite man žinoti, kaip jums sekasi!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me