„Etsy“ išaugo iš nežinomos svetainės, norėdama nusipirkti nuostabių rankų darbo gaminių viešai prekiaujamai įmonei, kuri praėjusiais metais pardavė daugiau nei 2 milijardus JAV dolerių..

Jei parduodate rankų darbo prekes ar unikalius skaitmeninius atsisiuntimus, „Etsy“ turi daugiau nei 50 milijonų aktyvių vartotojų, kurie perka ir parduoda, todėl jums nebus problemų ieškant klientų. Jums nereikia jaudintis kuriant svetainę ar ieškant žmonių, kurie perka jūsų produktus. „Etsy“ tai prižiūri.

Tačiau augant jūsų verslui galite pastebėti, kad „Etsy“ neleidžia atlikti tam tikrų dalykų, kurių jums reikia, todėl būtina sukurti savo svetainę..

Kodėl Wixas ir Etsy yra puikūs kartu

Kaip prijungti „Etsy“ prie „Wix“

Jei turite savo svetainę, kai kurie siūlo uždaryti „Etsy“ parduotuvę ir visiškai atsisakyti „Etsy“. Bet atsižvelgiant į tai, kad „Etsy“ vien tik 2016 m. Trečiąjį ketvirtį įnešė daugiau nei 87 milijonus dolerių, ar tikrai manote, kad tai yra geriausias patarimas?

Daugiau nei 20 milijonų žmonių yra aktyvūs „Etsy“ pirkėjai. Tai yra daug šansų parduoti savo produktus. Jei rimtai ketinate parduoti internetu visą darbo dieną, tai turėtų būti jūsų verslo dalis. Bet tik dalis.

Užuot uždarius „Etsy“ parduotuvę, kodėl gi nepajungus jos prie „Wix“ svetainės? Tai sukuria nemokamą būdą pritraukti srauto į savo svetainę.

„Wix“ yra svetainių kūrimo įrankis žmonėms, kurie nežino, kaip kurti svetaines. Jums nereikia žinoti kodo eilutės. Jei mintis sukurti svetainę sukelia košmarus, jų dirbtinis dizainas leidžia lengvai. Tiesiog atsakykite į keletą paprastų klausimų ir per kelias minutes turėsite svetainę.

Derindami „Wix“ svetainę su „Etsy“ parduotuve, jūs turite integruotą natūralaus srauto į savo svetainę šaltinį, kuris jums nekainuos nė cento. Šiomis dienomis sunku pasiekti nemokamą eismą. Kai kuriate verslą ant batų virvės, deimantai tikrai prideda.

Sukurkite „Wix“ svetainę: 

Jei tik pradedate veiklą, šiame išsamiame vadove bus nurodyti tikslūs žingsniai, kaip sukurti savo pirmąją „Wix“ svetainę.

Kodėl turėčiau įtraukti „Etsy Store“ į „Wix“?

Jei norite verslo, kuris tęstųsi, turite jį kurti patys, o ne „Etsy“. Kas nutiks jūsų augančiam prekės ženklui, jei „Etsy“ pradės imti 1000 USD per metus, kad galėtų naudotis jų platforma?

„Etsy“ daro nuostabų darbą reklamuodama savo prekės ženklą internete, spaudoje ir per televiziją. Jie išleidžia šimtus tūkstančių dolerių rinkodarai, kad nuolat įgytų naujų klientų. Žmonės pasitiki „Etsy“ ir mėgsta iš jų pirkti. Šie dalykai gali būti teisingi apie jus, tačiau jei jūs turite šimtus tūkstančių dolerių išleisti rinkodarai, jums nereikės turėti „Etsy“ parduotuvės.

Nors „Etsy“ yra puiki platforma, kuri sunkiai dirba, kad patenkintų tiek pirkėjus, tiek pardavėjus, tačiau ji turi trūkumų.

Šie apribojimai apsunkina jūsų verslo plėtrą. Tačiau įmanoma gauti geriausią iš abiejų pasaulių. „Etsy“ parduotuvės įdėjimas į „Wix“ svetainę leidžia jums:

  1. Paprastesnis el. Pašto adresų sąrašo kūrimas
  2. Geresnė klientų patirtis
  3. Galimybė puoselėti pirkėjus, kurie nėra pasirengę pirkti
  4. Nėra nuorodų į konkuruojančius produktus

1. Lengvesnis el. Pašto sąrašų kūrimas

„Etsy“ kliento el. Pašto adresus gausite tik pirkdami. Tai puikus atspirties taškas, ir jūs jau turėtumėte reguliariai siųsti el. Laiškus savo klientams.

Tačiau klientų el. Laiškai yra tik išeities taškas. Tai nesuteikia galimybės susisiekti su žmonėmis, kurie pirko ne pirmą kartą apsilankę jūsų svetainėje. Naudodami „Wix“ galite naudoti vieną iš jų sąrašų kūrimo programų norėdami užfiksuoti savo svetainės lankytojų, kurie dar nėra klientai, el. Pašto adresus.

2. Geresnė klientų patirtis

Klientų aptarnavimas internetinėms įmonėms prasideda nuo svetainės, kuri leidžia klientams lengvai rasti ir nusipirkti tai, ko jie nori. Vadink tai vartotojo patirtimi, klientų aptarnavimu ar klientų patirtimi. Esmė yra ta, kad turite padaryti klientams kuo lengvesnį pirkinį iš jūsų.

Dalis priežasčių, kodėl žmonės mėgsta pirkti iš „Etsy“, yra ta, kad jas labai lengva įsigyti visiems. Ieškokite, spustelėkite, nusipirkite. Viskas. Kodėl verta praleisti daugybę valandų bandant išsiaiškinti, kaip visa tai padaryti patiems, kai galite tiesiog panaudoti jų procesą?

Jei nenorite susidoroti su pirkinių krepšelių nustatymu ir jų integravimu su mokėjimo šliuzais, „Wix“ „Etsy Store“ programa nukreipia klientus į „Etsy“ kasos puslapį. Kadangi klientai pasitiki „Etsy“ ir mėgsta pirkti iš jų, jūsų atsisakymo procentai bus mažesni.

3. Galimybė pritraukti klientų, kurie nėra pasirengę pirkti

Jei parduodate brangią prekę, gali prireikti kelių apsilankymų, kol jie pakankamai pasitikės jumis pirkdami. Nors „Etsy“ nėra „oficialaus“ numerio, pardavėjų vidutinė „Etsy“ pardavimo kaina yra apie 20 USD..

Jei savo svetainėje pasiūlysite nemokamą dovaną mainais į el. Pašto adresą, bus lengviau palaikyti ryšį su klientais. Tokiu būdu galite nusiųsti jiems el. Laiškus, kurie padės jiems įsigyti jūsų produktą.

4. Nėra nuorodų į konkuruojančius gaminius

Kai klientas apžiūri jūsų prekę, yra meniu, kuris nukreipia jį į kelis produktus iš kitų „Etsy“ pardavėjų. „Etsy“ parduotuvėje „Wix“ svetainėje nėra šių nuorodų, todėl jūsų potencialus pirkėjas neturės būdo rasti panašių produktų iš kito pardavėjo.

Konkuruojantys produktai Etsy mieste

Kaip prijungti „Etsy“ parduotuvę prie „Wix“ svetainės

1. Prisijunkite prie „Wix“ paskyros.

2. Viršutiniame dešiniajame prietaisų skydelyje spustelėkite mygtuką Pridėti programą.

Pridėkite programą „Wix“

3. „App Market“ ekrano viršuje esančiame paieškos programų laukelyje įveskite žodį „Etsy“. 

4. Pasirinkite „Etsy Shop“ programą ir spustelėkite mygtuką „Pridėti į svetainę“.

„Wix App Market“

5. Sėkmės ekrane atidarykite „Wix“ redaktorių. 

„AddingEtsy“ programa

6. „Wix“ redaktorius sukuria naują puslapį „Etsy Shop“.

Deja, jūs negalite įdėti savo parduotuvės į savo pagrindinį puslapį. Jei bandysite ištrinti šį puslapį, pašalinsite „Etsy“ parduotuvės programą. Puslapyje yra užpildyta demonstracinė informacija, kad būtų galima susidaryti nuomonę apie parduotuvės išvaizdą. Norėdami peržiūrėti savo prekes, turėsite prijungti savo parduotuvę per nustatymus.

7. Spustelėkite bet kurią parduotuvės vietą, kad pasirodytų ovalus mygtukas „Nustatymai“.

„Etsy Wix“ nustatymai

8. Paspauskite mėlyną mygtuką „Prijunkite savo parduotuvę“ programoje, kuri pasirodo viršuje jūsų puslapio peržiūros. 

Prijunkite „Etsy Shop“

9. Įgaliokite „Wix“ išsitraukti „Etsy“ informaciją

Įgaliokite „Wix“ išsitraukti „Etsy“ informaciją naudodamiesi prisijungimo prie „Etsy“ prisijungimo lange. Jei vis dar esate prisijungę prie „Etsy“, spustelėkite mygtuką Įgalioti. Būsite nukreipti atgal į „Etsy Shop“ programą „Wix“ redagavimo priemonėje.

„Etsy Store“ programos naudojimas „Wix“ redagavimo priemonės viduje

„Etsy Store“ programa yra labai paprasta. Jį sudaro du skyriai:

  1. Nustatymai
  2. Dizainas

Programos skiltyje „Nustatymai“ galite pasirinkti, kurios „Etsy“ parduotuvės skiltys bus rodomos. Jei norite pakeisti bet kurio iš šių skyrių tekstą, turėsite apsilankyti „Etsy“ paskyroje. Tiesiog spustelėkite mėlyną „Etsy“ mygtuką „Redaguoti parduotuvę“, kad pakeistumėte šias skiltis.

Redaguoti parduotuvę

Skyriuje Dizainas galite pakeisti mygtukų ir teksto spalvas, tačiau negalite pakeisti tikrojo puslapio išdėstymo.

Išvada

Derindami didelę „Etsy“ klientų bazę ir „Wix“ svetainės el. Pašto adresų sąrašų kūrimo galimybes, jūs einate į pelningą internetinį verslą, kuris jus palaikys ateinančiais metais..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me