Kūrybiniai būdai rasti aukštą reitingą ir raktinių žodžių konvertavimas

Anksčiau mąsčiau raktinius žodžius į savo turinį.


Mano prioritetas buvo tiesiog išimti turinį. Aš maniau, kad natūraliai pradėsiu reitingą „Google“, kai mano svetainės augs. Deja, jis neveikia taip.

Dabar suprantu, kad man trūko kelių srautų ir klientų.

Kai pradėjau derinti savo raktinius žodžius, galėjau pastebėti neišnaudotas nišas ir už juos užimti aukštesnę vietą.

Pavyzdžiui, „Bitcatcha“ pirmajame „Google“ puslapyje užima frazę „serverio greičio tikrintuvas“.

Šiame įraše aš jums tiksliai parodysiu, kaip rasti el. Prekybos raktinius žodžius, kurie reitinguojami „Google“ ir aktyviai generuoja pardavimus.

(Be to, premijų skiltyje pabaigoje taip pat parodysiu, kur tiksliai įterpti tuos raktinius žodžius į savo svetainę).

SEO

Kodėl raktiniai žodžiai ir „Google“ yra tokie svarbūs elektroninei prekybai?

Štai „Google“ srauto dalykas:

Tai nepaprastai tikslinga. Ir todėl pelningas.

Jei kas nors ieško frazės „pigi slidinėjimo įranga“, žinote, kad jis aktyviai nori pirkti. Rašydami jie gali net turėti savo kredito kortelę rankoje.

Tokio tipo paieškos yra populiarus pavyzdys bet kuriam el. Prekybos pardavėjui. Jie labiau linkę pirkti ką nors iš socialinės žiniasklaidos, nes aktyviai medžioja produktą.

Ir jūs norite būti pirmoji svetainė, kurią jie mato.

Norite šiek tiek daugiau informacijos apie paieškos sistemų optimizavimą? Perskaitykite naujausią SEO vadovą el. Prekybos savininkams.

Dabar, kai mes žinome, kodėl raktiniai žodžiai yra tokie svarbūs, pasinerkime į gerą dalyką.

Kaip rasti el. Prekybos raktinius žodžius, reitinguojančius „Google“ ir generuojančius pardavimus

Atkreipkite dėmesį, kaip sakiau „ir generuok pardavimus“?

Čia labai svarbus veiksnys. Kai kurių raktinių žodžių reitingas yra gana lengvas (ypač jei taikote pagal neaiškius). Tačiau norime reitinguoti pagal raktinius žodžius, kurie iš tikrųjų generuoja pinigus.

1. Galimų raktinių žodžių pasirinkimas tarp galvos, kūno ir ilgų uodegų

El. Prekybos raktinių žodžių pasirinkimas yra puikus pasirinkimas. Nenorite pasirinkti kažko per daug plataus (pvz., „Marškinėlių“), nes jus varžys konkurencija.

Bet jūs nenorite pasirinkti kažko per daug nišinio (pvz., „Žalias polo kaklo marškinėliai su baltomis juostelėmis“), nes žmonių, ieškančių to nepakanka.

galvos, kūno, „longtail“ raktiniai žodžiai

(vaizdo šaltinis)

Štai kaip raktiniai žodžiai paprastai suskaidomi:

a. „Galvos“ raktiniai žodžiai: Tai yra labai bendrieji ir platūs raktiniai žodžiai, tokie kaip mūsų „marškinėlių“ pavyzdys. Jie yra naudingi, nes padeda „Google“ nustatyti, ką parduodate. Bet jūs niekada nesirinksite reitingo pagal šį raktinį žodį.

Šis raktinis žodis dominuoja „Asos“, „River Island“, „Boohoo.com“. Didžiuliai mažmenininkai su SEO ekspertų komanda. Šie raktiniai žodžiai taip pat mažiau konvertuojami, nes jie yra tokie bendri. Tai yra naršyklės, o ne pirkėjai.

Turėsime įsigilinti, jei norime reitinguoti raktinius žodžius, kurie konvertuoja.

b. „Kūno“ raktiniai žodžiai: Kūno dalies raktiniai žodžiai paprastai yra frazė, kuri yra šiek tiek tikslingesnė. Pavyzdžiui, „plius dydžio marškinėliai“. Konkurencija čia vis dar yra gana įtempta, tačiau ji tikslingesnė ir geriau konvertuoja.

c. Ilgo uodegos raktiniai žodžiai: Ilgesni raktiniai žodžiai yra dar konkretesni. Pvz., „Plius dydžio vintage marškinėliai“. Dabar tai yra labai tikslus raktinis žodis. Kas ieško to termino, tikrai žino, ko nori. Taigi jie yra daug labiau linkę konvertuoti. Be to, mažiau konkurencijos.

Atsakymas?

Sutelkite dėmesį į raktinius žodžius „kūnas“ ir „ilgas uodega“. Tai puikus srauto, tikroviško reitingo potencialo ir konversijos galios derinys.

2. Kur rasti šiuos unikalius, konvertuojančius raktinius žodžius

Tikėtina, kad galite sugalvoti kelis paprastus raktinius žodžius. Jei parduodate slidinėjimo įrangą, galite sugalvoti:

Slidės, perki slides, slidinėjimo kainas, slidinėjimo lazdas, slidinėjimo pirštines, slidinėjimo batus ir tt

Tai gera pradžia. Leiskite medžioti keletą tikslingesnių raktinių žodžių.

a. Norėdami pamatyti, ko žmonės ieško, naudokite „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonę

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė yra dauguma žmonių, kuriai nereikia raktinių žodžių. Čia galima rasti daugybę idėjų.

Prisijunkite arba susikurkite „Google AdWords“ paskyrą. Eik į įrankius > raktinių žodžių planavimo priemonė. Tada įveskite šį lauką:

raktinių žodžių planavimo priemonė

Dabar bus parodyta, kokių raktinių žodžių žmonės ieško „Google“. Pirmas dalykas, kurį pamatysite, yra „skelbimų grupės idėjos“. Tai raktinių žodžių idėjų lobynas.

raktinių žodžių planavimo priemonė

Vien tik atlikę paiešką galime į sąrašą įtraukti daugybę raktinių žodžių idėjų:

Slidinėjimo išpardavimas, slidinėjimo apranga, snieglentės, vaikų slidinėjimo apranga, slidinėjimo batai, slidės ir snieglentės.

Tada spustelėkite „raktinių žodžių idėjos“.

raktinių žodžių planavimo priemonė

Čia yra dar keli raktiniai žodžiai, kurių mes nepasirinkome:

Slidinėjimo įranga, parduodamos slidės, slidžių šalmai, slidinėjimo parduotuvė.

Kokie yra visi šie skaičiai ir siūlomi pasiūlymai? Tuoj grįšime. Kol kas renkame tik raktinius žodžius.

b. Raktinių žodžių įkvėpimui naudokite „Amazon“, „Google“ ir „Wikipedia“

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė yra gera vieta pradėti. Tačiau yra tik viena problema: visa ta pati informacija rodoma ir jūsų konkurentams.

Taigi, jūs turite būti šiek tiek kūrybingi, kad rastumėte raktinių žodžių nišą, į kurią netaikomi jūsų konkurentai. „Amazon“ ir „Wikipedia“ tam puikiai tinka. (Šį triuką sužinojau iš Briano Deano „Backlinko“.)

* „Amazon“

Pradėkime nuo „Amazon“. Pirmiausia į paieškos juostą įveskite vieną iš raktinių žodžių:

„Amazon“ paieška

Bang, dar keturi puikūs raktiniai žodžiai:

Slidės su įrišimais, slidės vyrams, slidės moterims, slidės 160cm.

Dabar naudokite „Amazon“ kategorijas:

„Amazon“ kategorijų raktiniai žodžiai

Tai yra krūva daugiau raktinių žodžių:

Kalnų slidės, akiniai, „Telemark“ slidinėjimas, visureigis, slidinėjimo krepšiai, berniukų slidinėjimo kostiumai, žiemos sportas.

* „Google“

Tada eikite į „Google“ ir pradėkite rašyti raktinius žodžius:

google paieškos raktiniai žodžiai

Daugiau paprastų raktinių žodžių …

Tada pasukite žemyn į susijusių paieškų puslapio apačią:

„Google“ susijusių paieškų raktiniai žodžiai

Paprasta.

* Vikipedija

Galiausiai eikite į Vikipediją ir rinkitės dar keletą ilgų žodžių. Ieškokite kai kurių pagrindinių raktinių žodžių ir peržvelkite turinio laukelį:

wikepedia turinio raktiniai žodžiai

Ir išorinių nuorodų skyrius:

išoriniai saitai

Keletas papildomų čia esančių raktinių žodžių:

Naktinis slidinėjimas, slidinėjimas patalpose, trasos, odos, vaškas, asimetriškos slidės, viengubos ilgos slidės, kalnuotosios, šiaurinės, kombinuotos, kalnuose, pusvamzdžiuose, slpesyle ir kt.

3. Ar kas nors iš tikrųjų ieško jūsų raktinių žodžių?

Dabar, kai esate apsiginklavę daugybe naujų raktinių žodžių, turime žinoti, ar kas nors iš tikrųjų jų ieško. Galų gale mes norime raktinių žodžių, kurių žmonės ieško!

Prisimenate visus skaičius ir skaičius raktinių žodžių planavimo priemonėje? Laikas atsitraukti ir šiek tiek juos suprasti.

Įkelkite raktinių žodžių planavimo priemonę ir pradėkite mesti kelis mėgstamus raktinius žodžius, kuriuos iki šiol surinkote:

raktinių žodžių planavimo priemonės apimtis

Skaičius, į kurį žiūrime, yra „vid. mėnesinės paieškos “. Kaip matote, raktinis žodis „ski“ dažniausiai yra atliekamas per mėnesį.

Tačiau beveik neįmanoma įvertinti šio milžiniško paieškos termino.

Štai kitas spektro galas:

mažas raktinių žodžių kiekis

Beveik niekas neieško „asimetriškų slidžių“, todėl galime jas išmesti.

Galite pradėti šalinti raktinius žodžius, kuriuose yra per daug arba per mažai mėnesinių paieškų. Atminkite, kad mes ieškome tos saldžios vietos.

4. Ar šie ieškotojai iš tikrųjų ką nors nusipirks?

Paieškos apimtis yra vienas dalykas. Bet mes norime nukreipti raktinius žodžius, kurie pritraukia pirkėjus, o ne naršykles. Ar jūsų raktiniai žodžiai iš tikrųjų padidins pardavimą?

Štai čia mes pradedame žiūrėti į kitas ant stalo esančias figūras. Paimkime vieną iš mūsų atrastų raktinių žodžių, „slidžių segtuvus“:

raktinio žodžio pirkėjo ketinimas

Tai yra puikus mėnesinių paieškų skaičius. Pakanka siųsti srautą, bet ne per daug, kad jus aplenktų dideli ginklai.

Tačiau atkreipkite dėmesį į stulpelius „konkurencija“ ir „siūlomas pasiūlymas“. „Konkurencija“ reiškia, kiek reklamuotojai kovoja dėl šio raktinio žodžio naudojimo skelbimams.

Pro patarimas: paprastai galite pasitikėti reklamuotojais, nes jie tyrimams išleidžia tūkstančius dolerių. Jei konkurencija yra didelė, taip yra todėl, kad šis raktinis žodis konvertuoja.

Siūlomas pasiūlymas taip pat yra svarbus. Kuo didesnis pasiūlymas, tuo didesnė tikimybė, kad jis konvertuos. Atminkite, kad reklamuotojai mokės 1 svarą už paspaudimą, jei mano, kad jie ketina parduoti. Taigi tai gana patikima priemonė.

Palyginkite tai su bendresniu raktiniu žodžiu, pavyzdžiui, slidėmis. Nepaisant didelio ieškančių asmenų skaičiaus, konkurencija ir siūlomas pasiūlymas yra žemas:

raktinis žodis žemas pirkėjo ketinimas

Kodėl?

Nes „slidinėjimo segtuvės“ yra daug, daug konkretesnės. Kiekvienas, ieškantis to žodžio, aktyviai nori pirkti. Kas nors, kas ieško „slidės“, nebūtinai yra pirkėjas.

5. Peržiūrėkite varžybas „Google“

Pamatę kelis raktinius žodžius, turinčius didelę apimtį ir komercinius ketinimus, ieškokite raktinių žodžių „Google“.

(Įsitikinkite, kad įdiegėte „Mozbar“, kad galėtumėte pamatyti kiekvienos svetainės puslapio autoritetą, domeno valdymą ir atgalinių nuorodų skaičių. Tai visi rodikliai, kaip kiekviena svetainė yra optimizuota paieškos sistemoms – kuo didesnė, tuo geriau. Reikia daugiau pagalbos, norint suprasti tai? Spustelėkite čia.)

Čia pateikiami trys populiariausi „slidinėjimo segtuvų“ rezultatai:

raktinių žodžių paieškos rezultatai

Atkreipkite dėmesį, kaip trečiojo rezultato puslapio autoritetas yra vos 1/100! Dar geriau, kad šiame puslapyje yra 0 nuorodų. Tai mažai optimizuotas SEO puslapis, tačiau tai trečias rezultatas.

Turėdami gerai parašytą straipsnį ar produkto puslapį apie slidinėjimo įrišimus, galėtumėte sugeneruoti keletą nuorodų ir lengvai atskirti juos nuo reitingo.

Ir taip, aš ką tik atskleidžiau nemažą neišnaudotą nišą. Laikykite ją mano dovana visiems, dirbantiems nuotykių sporto sektoriuje!

Išbandykite tai patys!

Jei norite sukurti savo svetainės el. Prekybos raktinių žodžių sąrašą, naudokite „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonę, Vikipediją ir „Amazon“.

Tada naudokite raktinių žodžių planavimo priemonę ir „Google“, kad pabrėžtumėte geriausią paieškos apimties ir pirkėjo ketinimų derinį.

Sveikiname, jūs turite labai konvertuojantį raktinį žodį!

Premijos skyrius: Kur dėti raktinius žodžius optimaliam SEO

Vienas dalykas yra rasti tuos raktinius žodžius, kuriuose daug konvertuojama. Įšvirkškite juos į savo svetainę. Čia yra geriausi metodai, ypač el. Prekybos svetainėms.

1. Pavadinimo žymės

Tai yra svarbiausia vieta raktiniams žodžiams. Bet kurio puslapio pavadinimas yra pirmoji vieta, kuriai atrodo „Google“. Pažiūrėkite, kaip „Asos“ šiame puslapyje naudoja kūno raktinį žodį. „Men’s Plimsolls“ yra paprasta ir SEO specifinė pavadinimo žyma:

Asos pavadinimo žyma

Taip pat pastebėsite, kad jie aprašyme taip pat naudoja susijusį ilgą uodegą turinčią raktinį žodį „slystančią plėvelę“.

Kai pavadinimo žymas naudojate raktinius žodžius, pabandykite įvesti raktinį žodį pavadinimo pradžioje. Kai tai darote, „Google“ yra linkusi suteikti didesnį svorį.

2. Unikalūs gaminių aprašymai

Taigi daugelis internetinių mažmenininkų išpjauna ir įklijuoja gamintojo aprašymus. Tai didelė klaida. Jei tai padarysite, dubliuojate turinį (kurio „Google“ nekenčia) ir neidentifikuojate savo raktinių žodžių.

Neskubėkite paruošti unikalaus ir išsamaus kiekvieno jūsų parduodamo produkto aprašymo. Naudokite pagrindinį raktinį žodį keletą kartų, ypač aprašo viršuje. Papildykite likusį aprašą susijusiais raktiniais žodžiais.

„Google“ taip pat teikia pirmenybę ilgam turiniui, todėl nebijokite rašyti ilgų produktų aprašymų, užpildytų naudingais raktiniais žodžiais. Peržiūrėkite „Amazon“ produkto aprašą „Kindle Paperwhite“. Tai milžiniška, naudojant daugybę kartų raktinį žodį „Kindle Paperwhite“, nežiūrint į šlamštą.

„Kindle“ produkto aprašymas

Tai tęsiasi ir dar šešiuose skyriuose …

3. Kategorijos

„Google“ nuskaito raktinių žodžių kategorijų pavadinimus. Taigi įsitikinkite, kad kategorijų pavadinimuose naudojate stiprius konvertuojančius raktinius žodžius.

4. Turinys – apžvalgos ir dešimtukai

Turinys yra puikus būdas įvesti daugiau raktinių žodžių į savo svetainę. Tai taip pat yra dar viena proga naudoti optimizuotą pavadinimo žymą, kurią, kaip žinome, „Google“ mėgsta.

Viena paprasta idėja yra apžvalgos ir dešimtys jūsų svetainės puslapių. Šis žemiau pateiktas turinys padeda vienam el. Prekybos pardavėjui reitinguoti frazę „geriausios snieglentės“:

Turinio raktiniai žodžiai

Nors turinys nieko neparduoda tiesiogiai, jis pritraukia tikslinę auditoriją ir dominuoja kitu susijusiu raktiniu žodžiu „Google“.

5. Vaizdai

Kadangi „Google“ yra milžiniška mašina, ji negali žiūrėti į paveikslėlį ir akimirksniu suprasti, kas tai yra. (Jie geri, bet dar ne tokie geri … dar).

Jei jūsų el. Prekybos svetainėje pilna batų nuotraukų, „Google“ nežino, kad tai yra batas, kol jūs jos nepasakysite. Tai darote naudodamiesi vaizdo failo pavadinimu ir „alt tags“.

Naudokite juos, kad apibūdintumėte savo nuotrauką paprasta anglų kalba. Įmeskite raktinį žodį, tačiau susitelkite į tai, kad įsitikintumėte, jog „Google“ supranta, kas yra paveikslėlis.

Tarkime, kad jūs parduodate batus savo svetainėje:

„Converse All Star“ raktinių žodžių pavyzdys

Geriausia šio produkto pavadinimo etiketė būtų: „Converse All Star“ geriausi aukštos kokybės treneriai “. Būkite kuo konkretesni ir pagalvokite, kaip žmonės ieško šių produktų.

Darykite tai kiekvienam produktui jūsų svetainėje.

6. URL

Nepamirškite supaprastinti URL naudodami aiškias frazes, optimizuotas pagal raktinius žodžius.

Tavo eilė!

Tai triukas – pirmiausia susirasti pelningų ir neišnaudotų raktinių žodžių, o tada sukurti turinį, kad būtų galima kuo geriau išnaudoti.

Pabandykite naudoti šiuos metodus, kad sugriežtintumėte savo SEO, ir praneškite man, kaip sekasi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map