Sveiki atvykę į virtualų privatųjį tinklą (VPN) 101. Kaip trumpą įvadą aš naudojuosi VPN gana trumpą laiką – iš tikrųjų mažiau nei metus. Tačiau prieš tai aš gana ilgai jau sėdėjau ant tvoros.

Per daugiau nei dvejus metus mano galvoje kilo daug klausimų, iš kurių kai kurie kėlė dar daugiau klausimų. Pirmoji kliūtis, kurią reikėjo įveikti, buvo ši:

Contents

Kas yra VPN?

VPN per kitą kompiuterį prijungia jūsų kompiuterį, „Mac“, planšetinį kompiuterį ar kitą įrenginį prie interneto. Jungiatės prie interneto naudodami kito kompiuterio interneto ryšį, o ne tiesiogiai per savo. Be to, VPN taip pat užšifruoja jūsų siunčiamus duomenis, kad jie būtų saugūs.

Kodėl man reikia VPT??

VPN užmaskuoja jūsų buvimo vietą

Pačios pagrindinės formos VPN vartotojams siūlo būdą, kaip saugiai ir privačiai prisijungti prie interneto. Prieš prisijungdami prie jūsų nurodyto interneto adreso, pirmiausia prisijungę prie VPN paslaugos, jūsų buvimo vieta yra žinoma tik VPN teikėjui.

Pažiūrėkime, kuo tai naudinga:

 1. Prieiga prie turinio
  Daugelyje VPN yra keletas vietų, kurias galite pasirinkti parodyti kaip buvimo vietą, kad tam tikrais atvejais būtų lengviau išvengti geografinių apribojimų. Kai kurie paslaugų teikėjai internete riboja dalykus iš tam tikrų vietų. Tarkime, „Netflix“, kuriame yra skirtingi filmai skirtingoms geografinėms zonoms.

  Natūralu, kad tai taip pat padeda jums apeiti turinio cenzūrą įvairiose šalyse (kurių sąrašas auga).

 2. Privatumas
  Jei kada nors susimąstėte, ar vyriausybės ar interneto paslaugų teikėjai (IPT) šnipinėja viską, ką darėte internete, tada VPN yra visiškai jums. Ar žinojai, kad daugelyje šalių jūsų interneto paslaugų teikėjas gali parduoti jūsų naršymo istoriją rinkodaros ir reklamos agentūroms? Ir jei to reikalauja daugybė vyriausybių, jos teisiškai privalo perduoti jūsų internetinės veiklos žurnalus?

Kaip veikia VPN?

Kaip veikia VPN

* Tai yra pagrindinė duomenų srauto diagrama, jei naudojate VPN. Vaizdas yra iš „ExpressVPN“, tačiau visi vieno atmetimo VPN ryšiai veikia vienodai.

Įprasto interneto ryšio metu, kai bandote patekti į svetainę internete, jūsų kompiuteris nukreipia užklausą per savo IPT serverį, kuris jus jungia prie svetainės. Naudodamiesi VPN ryšiu, jūs tiesiogiai prisijungiate prie VPN serverio, apeidami savo IPT serverį.

Jei anksčiau girdėjote apie užkardą, VPT veikia panašiai, apsaugodamas ir apsaugodamas interneto ryšį privačiais serveriais ir užšifruotais duomenų srautais..

Ar naudodamas VPN, mano informacija bus saugi?

Vienas pagrindinių VPN elementų, dėl kurio jis yra toks geidžiamas, yra saugumas. Naudojant VPN ryšį, visi jūsų siunčiami ir gaunami duomenys yra užšifruoti. Taigi, jei kas bandytų perimti jūsų siunčiamus duomenis, šis šifravimas jus apsaugotų (arba bent jau būtų saugesnis nei tuo atveju, jei jie būtų perduoti be šifravimo).

Apsvarstykite šiuos scenarijus; Jūs perkate internetu ir ketinate pirkti – jūsų kreditinės kortelės informaciją gali reikėti perduoti prekybininkui. Einate kavinėje ir bandote prisijungti prie savo el. Pašto abonemento – slaptažodį reikės nusiųsti į jūsų el. Pašto serverį, kad būtų patikrinta. Tai tik du paprasti atvejai, kai VPT gali apsaugoti jus ir jūsų duomenis.

Ar aš tikrai negaliu atsekti VPT?

Vien VPN IP adreso ir užšifruoto srauto nepakanka, kad liktumėte neatsekiami. Tiesa, jus sunkiau atsekti, tačiau tam, kas turi tinkamų techninių įgūdžių, tam gali būti būdų.

Jūsų IP adresas nėra vienintelis dalykas, identifikuojantis jus internete. Tiesą sakant, taip pat buvo atvejų, kai buvo žinoma, kad VPT nutekina tikruosius IP adresus.

Kiti jūsų sekimo metodai yra doksas, kenkėjiškų programų naudojimas, paprastas senas neatsargumas ir dar daugiau.

Aš sakyčiau, kad tai, kaip anonimiški ir neatsekiami jūs norėtumėte būti (arba koks paranojiškas esate), turės įtakos tiksliam paslaugų, kurias naudojate kartu, deriniui.

Pvz., Galite naudoti VPN kartu su anoniminiais naršyklėmis, tokiais kaip TOR, ir interneto saugumo programą, taip pat panaudoti smegenų galią tam, ką darote internete, ypač kalbant apie dalijimąsi informacija..

Taigi, trumpas atsakymas būtų ne, jūs nesate visiškai neatsekiamas.

Kaip VPT apsaugo jūsų informaciją

1. Šifravimas

Kai esate prisijungę prie VPN paslaugos, visas jūsų interneto srautas ir ryšiai praeina saugiu tuneliu. Būtent tai apsaugo jūsų informaciją privačią ir saugią.

Kiekvienas VPN tam naudoja įvairius protokolus, kurie turi skirtingą saugos lygį. Štai keletas pavyzdžių;

 • Interneto protokolo sauga (IPSec)
  „IPSec“ autentifikuoja interneto sesiją ir šifruoja duomenis prisijungimo metu. Jis turi dvi rūšis, transportavimą ir tunelizavimą, todėl perduodant duomenis iš skirtingų tinklų duomenys yra saugūs. IPSec gali būti derinamas su kitais saugos protokolais, kad sesijos būtų dar saugesnės.
 • 2 sluoksnio tuneliavimo protokolas (L2TP)
  L2TP yra vienas iš kitų protokolų, kuriuos galima naudoti su IPSec. Tai sukuria tunelį tarp dviejų taškų, kuriame „IPSec“ tvarko tarp jų perduodamų duomenų šifravimą.
 • Tiesioginio tunelio protokolas (PPTP)
  PPTP yra viskas viename protokolas, kuris sukuria tunelį ir užšifruoja duomenis. Tai labai dažnai naudojama ir palaikoma net „Mac“ ir „Linux“ sistemose.

2. Nėra registravimo politikos

Į tai reikia atkreipti dėmesį, nes ne visi VPT neturi jokios registravimo politikos. Žurnalai yra istorijos failai, kuriuose įrašoma jūsų interneto srauto istorija. Jei žurnalai nėra saugomi, akivaizdu, kad VPT paslaugų teikėjas negali jo parduoti ar perduoti jokiai vyriausybei ar teisėsaugos institucijai, tiesa?

Jei VPN neturi registravimo politikos, tai dažnai labai aiškiai nurodoma jų svetainėje. Paimkime, pavyzdžiui, „PureVPN“, vieną iš daugelio, kurie neturi žurnalų.

vpn paslauga be prisijungimo

Kaip naudotis VPN?

Daugelis VPN turės savus procesus, tačiau pagrindinė teorija yra ta, kad jūs įdiegiate VPN programinę įrangą įrenginyje (pvz., Maršrutizatoriuje, kompiuteryje ar išmaniajame telefone). Konfigūravimas gali būti toks pat paprastas, kaip įvedant VPN vartotojo vardą ir slaptažodį, kai paleidžiate programinę įrangą, tačiau yra keletas VPN, siūlančių daugiau galimybių.

Tai gali apimti saugos protokolo, kurį norite naudoti, pasirinkimą arba rankinį pasirinkimą, prie kurios serverio vietos norėtumėte prisijungti.

Kokiuose įrenginiuose veikia VPN?

Yra trys pagrindinės elementų kategorijos, kuriomis paprastai naudojasi VPN (priklausomai nuo paslaugų teikėjo): Staliniai kompiuteriai / Nešiojamieji kompiuteriai, Išmanieji telefonai / Planšetiniai kompiuteriai ir maršrutizatoriai. Tiksliau sakant, jie paprastai veiks platformose, siūlančiose „Windows“, „Mac OS“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“ (dauguma maršrutizatorių yra pagrįsti „Linux“)..

Atminkite, kad ne visi maršrutizatoriai palaiko VPN naudojimą. Jei naudojate vieną iš geresnių, populiariausių prekės ženklų ir modelių, greičiausiai galite naudoti VPN, tačiau geriau pasiteiraukite gamintojo arba tiesiog pasinaudokite forumu ir paklauskite. Aš naudoju „TP-Link Archer C7“.

„expressvpn“ konfigūracijos puslapis

* VPT paprastai turės vadovą, kurį galite naudoti, kad padėtumėte sukonfigūruoti keliuose įrenginiuose

Aš žinau, kad ten yra keletas svetainių, kurios sakys, kad jums reikia individualizuotos programinės įrangos, tokios kaip DD-WRT ar Tomato, bet tai tiesiog netiesa. Tačiau, jei jūsų maršrutizatorius NEMOKAMAI palaiko VPN, tada jį mirksėję galite padėti.

Kitas vėl pateikiamas įspėjamasis pranešimas: net jei mobiliajame telefone naudojate VPN, yra daugybė programų mobiliesiems (kurias galbūt esate įdiegę), kurios turi daug daugiau informacijos nei jūsų IP adresas. Prisimeni tuos nemalonius leidimus, kuriuos turėjai suteikti juos diegdamas? Na, tai reiškia, kad net naudojant VPN, jūsų duomenys vis tiek gali būti siunčiami tų programų kūrėjams.

Kaip sunku man ja naudotis?

Labai paprastai tariant; ne visai. Beveik visi VPT teikėjai turi išsamias instrukcijas, kaip nustatyti savo programas keliuose įrenginiuose. Aš išgyvenau nemažą jų skaičių, o kai kurie net nueina tiek, kiek turiu žingsnis po žingsnio vaizdo įrašus, kaip nustatyti.

Kaip pavyzdį pažiūrėkite „ExpressVPN“ puslapį Kaip nustatyti.

expressvpn vpn žingsnis su instrukcijomis

Daugelis VPT teikėjų turės kažką panašaus į tai, kuriame yra nepaprastai išsamios instrukcijos. Tiesą sakant, kai kuriuos taip lengva nustatyti, kad įdiegdami programą turėsite įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį, tada pasirinkti serverį ir išeiti..

Ar VPT sulėtins mano interneto ryšį??

Atsakymas į tai būtų gal. Dėl paslaugos pobūdžio paprastai bus šiek tiek sulėtėjęs. Tačiau beveik visose gerbiamose VPN tarnybose šis sulėtėjimas dažnai nebūtų pastebimas.

Tačiau jei jūsų interneto paslaugų teikėjas dėl kokių nors priežasčių kartais sumažina interneto greitį, naudodamiesi VPN galite padidinti savo greitį. Daugelis aukščiausio lygio VPN teikėjų turi puikius tinklus, kurie naudojasi 1 lygio pralaidumo teikėjais.

Paprastai tariant, bet koks greičio kritimas, kurį pastebėjote, bus šiek tiek didesnis, kuo toliau nuo jūsų pasirinkto serverio.

Techninė pastaba dėl greičio

Jūsų aparatinė įranga vaidina lemiamą reikšmę ryšio greičiui. Kai VPT užšifruoja jūsų duomenis, procesas reikalauja daug skaičiavimo galios. Kiekvieno prietaiso širdyje yra mikroprocesorius, kuris daro įtaką prietaiso atliekamų darbų greičiui. Šis greitis įvertintas gigahercais (GHz).

Kuo didesnis GHz, tuo greitesnis šifravimas ir todėl greitesnis ryšio greitis.

Vidutinis maršrutizatoriaus dažnis svyruoja nuo 800 MHz iki 1,2 GHz (nors yra aukštesnės klasės modelių, kurių dažnis yra 1,8 GHz ar didesnis). Vidutinis nešiojamas kompiuteris veikia maždaug nuo 1,6 GHz iki 2,2 GHz dažniu, o vidutinis kompiuteris veikia nuo 2,6 iki 3,4 GHz.

VPN ryšio greitis

Vykdant VPN paslaugą maršrutizatoriuje, kurio procesorius yra įvertintas 1 GHz, VPN linijos greitis žymiai sulėtėja. Remiantis „TorGuard“ technine pagalba, su kuria konsultavausi, maksimalus greitis, kurį aš galiu pasiekti naudodamas maršrutizatorių, yra apie 17Mbps. Paleidę tą patį VPN nešiojamajame kompiuteryje 1,8 GHz dažniu, gausite apie 150Mbps greitį.

Esmė ta, kad VPN veikloje yra daug judančių dalių, todėl norint mėgautis maksimaliu greito VPN ryšio pranašumu, jūsų įranga taip pat yra neatsiejama dalis..

Kaip pasirinkti tinkamą VPN teikėją?

VPN teikėjai

Žodžiu, yra dešimtys (šimtų, jei skaičiuojate mažiau tiekėjų) VPN paslaugų. Kai kurie iš jų yra pagrindiniai VPN tiekėjai, kurie specializuojasi būtent šioje srityje, tačiau šiandien taip pat yra daugybė interneto saugumo kompanijų, tokių kaip „F-Secure“, „Kaspersky“ ir „Avira“, kurios įsitraukė į VPN žaidimą..

Taigi, kaip jūs pasirinksite tinkamą, nes tikėtina, kad kiekvieną dieną jums bombarduojama „VPN pasiūlymai“, kai tik įvedate šį paieškos terminą „Google“? Suradus jums tinkamą VPN, pateikiami keli pagrindiniai elementai:

1. Kaina prieš saugą

Tai yra amžiaus sakinys „tu negali turėti visko“. Kuo daugiau tai kainuos, tuo geresnė paslauga greičiausiai bus. Ne VISADA, o kaip nykščio taisyklė. Daugelis VPT teikėjų gali nuskaičiuoti mokesčius gal keletą dolerių per mėnesį, tačiau jei tikrai esate paranojiškas dėl savo privatumo ir saugumo, ar tikrai norėsite ramiai jaudintis? Pasirinkite pusiausvyrą, atitinkančią jūsų mintis, ir įsitikinkite, kokie yra jūsų pagrindiniai tikslai užsiprenumeruoti VPN paslaugą.

2. Ar jis laiko žurnalus??

Tai labai svarbu. Nesvarbu, koks yra jūsų biudžetas ar paskirtis, VPN teikėjas, kuris saugo žurnalus, yra tik didžiulė kirminų skardinė, laukianti atidarymo. Ir jūs žinote, kas nutinka, kai atidaroma ši skardinė. Turėdami žurnalus, tiesiog reikalaujate nemalonumų – anksčiau paslaugų teikėjai buvo žinomi kaip vyriausybės spaudimo sagtys. Pasirinkite tiekėją, kuris griežtai laikosi principo, kad nėra žurnalų.

3. Serverių skaičius ir vieta

Tai labiau taikoma žmonėms, kurie naudojasi VPN, kad išvengtų geografinių apribojimų. Pvz., Jei norėtumėte pasiekti „Netflix“ turinį iš JAV regiono, jums reikės… JAV serverio savo VPN! Kuo daugiau serverio vietų yra teikėjo, tuo daugiau galimybių turite. Kuo didesnis jų serverių skaičius, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų ryšys bus sklandus ir greitas.

4. Kiek už kiek jungčių

Šiandien vidutinis namų ūkis išprotėjo dėl įrenginių. Įsivaizduokite net vieną porą, kuri kiekviena turi nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį ir išmanųjį telefoną. Tai yra šeši įrenginiai po vienu stogu. Įsitikinkite, kad prisijungimų, kurių prisijungiate su VPN teikėju, skaičius atitinka jūsų gyvenimo būdą.

5. IP nutekėjimas

Tai problema, į kurią vis dažniau atkreipiamas dėmesys vėlai. Matyt, kai kurie VPT teikėjai turėjo nedidelių techninių problemų, o realus jų klientų IP nutekėjo, tai reiškia, kad jie mokėjo už neveikiančią paslaugą. Norėdami išspręsti šią problemą, daugelis VPT siūlo bandomąjį laikotarpį, prie kurio galite prisijungti. Tuo bandymo laikotarpiu būtinai patikrinkite savo ryšį ir, jei nutekėjo jūsų IP, gerai žinote, ką daryti – Vykdyti.

6. Vartotojo sąsaja

Aš svarstiau, ar įtraukti šį elementą, ar ne, bet galiausiai OKS mane įveikė. Kai kurie VPT turi tokias nesąžiningas sąsajas, kad ten tiesiog yra nuostabu naudoti. Tiesiog… pažiūrėkite, prieš pradėdami dėlioti tą trejų metų nuolaidų planą, gerai?

Kaip sužinoti, ar mano VPT yra geras?

Žinoma, VPN paslaugų pardavimo pagrindas yra privatumas ir saugumas. Taigi, kaip sužinoti, ar pasirinktasis veikia taip, kaip turėtų? Ar žinote, ar jūsų IP yra saugus? Ką apie tuos nutekėjimus esate girdėję?

Šie rūpesčiai kartais kyla dėl to, ką kai kuriuose VPN tiekėjuose vadinčiau „neveikiančiomis funkcijomis“. Tai reiškia, kad jie neveikia taip, kaip reklamuojama, o tai reiškia, kad jūsų tapatybei gali kilti pavojus.

Štai keletas paprastų pavyzdžių, kurie gali jums padėti.

 • Apsilankykite „IPLeak“ ir perskaitykite ten jums pateiktą informaciją. Jei jūsų VPN veikia taip, kaip turėtų, žiūrėsite ne į tikrąją informaciją, o į VPN serverio informaciją. „DNSLeakTest“ taip pat gali padaryti kažką panašaus, jei norėtumėte alternatyvos.
 • Norėdami patikrinti savo VPN greitį, apsilankykite „SpeedTest“ arba „TestmyNet“ ir ten atlikite testus. Galite paleisti juos prieš prisijungdami prie VPN serverio ir po jo, kad patikrintumėte greičio ir delsos skirtumą.

išbandyti vpn greitį

* „SpeedTest“ parodys jūsų įkėlimo ir atsisiuntimo greitį, taip pat vėlavimą į artimiausią serverį.

Žinoma, yra ir sudėtingesnių testų, kuriuos galėtumėte atlikti, tačiau jie yra šiek tiek išsamesni.

Net jei esate patenkinti jūsų naudojama VPN paslauga, laikas nuo laiko atlikti testus yra gera idėja, jei tik norite užtikrinti savo ramybę..

Ar VPT yra teisėtas?

Kai kuriems tai gali atrodyti keistas klausimas, nes aplink yra tiek daug VPT teikėjų, tačiau atminkite, kad internetas neturi nė vienos vyriausybės, kuris jį kontroliuotų. Tačiau JŪS esate apriboti šalies, kurioje gyvenate, įstatymais, todėl prieš pirkdami prenumeratą įsitikinkite, kad VPN jūsų šalyje yra teisėtas..

Prieš pajuokaudamas leisk man pasakyti, kad ten yra kelios labai pakilios šalys. Pavyzdžiui, Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE). Jei norite sugauti pasinaudodami VPN paslauga JAE, galite sulaukti milžiniškos baudos nuo 100 USD iki 500 000 USD..

Nenuostabu, kad Kinija taip pat neseniai priėmė reglamentą, leidžiantį naudotis tik vyriausybės patvirtintomis VPN paslaugomis. Manoma, kad tai yra „reguliuoti VPN, kurie neteisėtai vykdo tarpvalstybinę operatyvinę veiklą“, tačiau, kaip mes visi žinome, tai tik dar vienas Didžiosios Kinijos ugniasienės išplėtimas..

Galiausiai – jei galvojate naudoti VPN tik tam, kad išvengtumėte cenzūros užkardos savo darbo vietoje ar mokykloje – galite būti atleisti arba išsiųsti (priklausomai nuo jūsų padėties). Kapish?

Kodėl kai kuriose vietose VPT yra nelegalūs?

Tai iš tikrųjų priklauso, tačiau dažniausiai šalys, kurios uždraudžia VPT, yra linkusios griežčiau kontroliuoti savo piliečių gyvenimą. Uždraudę VPT, jie gali lengviau stebėti visus jų piliečių atliekamus judėjimus internete.

Štai keletas pagrindinių priežasčių;

 • Moralinės priežastys (pvz., Singapūras)
 • Politinis stabilumas (pvz., Jordanija, Libija)
 • Nacionalinis saugumas (pvz., Indija, Rusija)
 • Visa tai aukščiau (pvz., Šiaurės Korėja, Kinija)

Ar galiu užblokuoti mano VPN tarnybą??

Kai kurios šalys, kurios iš tikrųjų labai linkusios į interneto cenzūrą, blokavo VPN paslaugas. Nors VPN blokavimas tose šalyse negali iššifruoti duomenų, buvo įrodyta, kad jie sėkmingai blokavo VPN prieigą sustabdydami prieigą prie prievadų, kuriuos paprastai naudoja įprasti VPN protokolai.

Paimkite, pavyzdžiui, Didžiąją Kinijos ugniasienę, kuri yra nedidelė visų šalies pastangų išlaikyti visuomenės saugumą dalis atidžiai stebint informacines sistemas..

Ar galiu torrent su VPN?

Bendradarbiavimas su „Torrenting“ failais nėra neteisėtas, tačiau buvo žinoma, kad jie kelia vėliavas, nes ne visada žinoma failų, kuriais dalijamasi, būsena. Pvz., Dalijimasis tam tikrais vaizdo failais gali pažeisti Skaitmeninio tūkstantmečio autorių teisių įstatymą. Taip pat buvo žinoma, kad kai kurios autorių teisių saugomos programinės įrangos versijos buvo platinamos per „Torrenting“.

Tačiau taip pat buvo žinoma, kad „torrenting“ sunaudoja didelį pralaidumą, todėl yra keletas VPN teikėjų, kurie arba neleis kankinti savo paslaugų, arba jiems bus taikomi juostos pločio apribojimai tiems scenarijams.

Jei ieškote „torrent“ tinkančios VPN paslaugos, įsitikinkite, kad tai aiškiai nurodoma ir jų svetainėse.

Čia yra keli torrentui draugiški VPN:

 • „ExpressVPN“
 • „IpVanish“
 • Paslėpk mane
 • „CyberGhost“
 • „PrivateVPN“

Kas yra „nužudymo jungiklis“?

Daugelis žmonių naudoja VPT norėdami užtikrinti jų privatumą, o tai jiems yra svarbiausia. Štai kodėl daugelis VPN tarnybų pristatė „žudymo jungiklio“ sąvoką. Tai yra skirta padėti nedelsiant nutraukti jūsų ryšį, jei dėl kokių nors priežasčių nutrūksta jūsų paslauga VPN serveryje.

Tai padeda užkirsti kelią jūsų tikrojo IP veikimui, kol VPN paslauga negalima.

Žinoma, jei norite, kad ryšys liktų įjungtas, o ne nutrauktas, daugeliu atvejų galite tiesiog pasirinkti išjungti žudymo funkciją..

Ar naudojimasis VPN paveiks internetinius žaidimus?

Žaidėjai dažnai labai kritiškai vertina naujų elementų įtraukimą į savo tinklus, nes jie visada bijo papildymo, kuris gali sukelti papildomą vėlavimą. Latencija yra internetinių žaidimų žudikas, ir aš asmeniškai mačiau, kaip žaidėjai rėkia prie monitorių, kai susiduria su neįprastai ilgu ping laiko.

Kai kurie kritiškai pažvelgė į VPT, nes jiems įdomu, ar pridedant papildomą sluoksnį tarp žaidimų serverio, gali sumažėti jų vėlavimas. Atminkite, kad galite pasirinkti, kurį VPN serverį norite prisijungti.

Prisijungę prie serverio vietos, esančios arčiausiai jūsų žaidimų serverio, greičiausiai pamatysite patobulintą ping’o laiką.

Be to, kelios serverio vietos taip pat reiškia, kad galėsite žaisti žaidimų serveriais iš šalių / regionų, kurių paprastai negalėtumėte.

Ar galiu naudoti nemokamą VPN??

Yra nemažai laisvai naudojamų VPN paslaugų, iš kurių kai kurias valdo bona fide interneto saugumo kompanijos, tokios kaip „Kaspersky“. Tačiau svarstant šias problemas dažnai kyla nedidelių techninių problemų.

 1. Daugelis nemokamų VPT siūlo ribotą pralaidumą
 2. Paprastai yra labai nedaug vietų ir (arba) serverių
 3. Jūsų duomenų saugumas gali būti abejotinas
 4. Paslaugų kokybė gali būti abejotina
 5. Paprastai galioja apribojimai

Apsvarstykite tai:

Nemokamų paslaugų teikėjai turi uždirbti pajamų iš SOMEWHERE, ir šios įmonės tvarko jūsų duomenis.

Kiek kainuotų VPN paslauga?

Išskyrus nemokamus VPN paslaugų teikėjus, tikriausiai galite tikėtis, kad mokėsite nuo 2 USD iki 10 USD per mėnesį, priklausomai nuo įvairių veiksnių. Plano ypatybės ir mokėjimo laikotarpiai dažnai atsižvelgia į kainą. Kuo ilgesnį laikotarpį pasirinksite mokėti iš anksto, tuo mažesnė kaina paprastai bus.

Pažvelkite į „NordVPN“ pavyzdį, kuris apskaičiuojamas atsižvelgiant į tai, kokį laikotarpį pasirinkote. Mokant kas mėnesį, kaina yra 11,95 USD, tačiau jei mokate kasmet, kaina nukrenta iki 5,74 USD per mėnesį. Pasirinkus trejų metų planą, jis sumažėja iki 2,75 USD per mėnesį, o tai yra puiki kaina.

nordvpn kaina

Pasverkite pranašumus, susijusius su paslaugų teikimu dvejus ar trejus metus, palyginti su sutaupytu pelnu, palyginti su mokėjimu kas mėnesį. Tiksli vieta, kurioje bus saldus taškas, priklausys nuo kiekvieno asmeninio pasirinkimo.

Ar galiu atsiskaityti be kreditinės kortelės??

Kreditinės kortelės palengvina mūsų skaitmeninį gyvenimą, nes jos yra patikima priemonė perduoti mokėjimą pardavėjams. Tačiau kalbant apie VPN paslaugas, gali atrodyti šiek tiek keista mokėti už anonimiškumą naudojant metodą, kuris būtinai atpažįsta save.

Laimei, vėlai, kai kurie paslaugų teikėjai pradėjo priimti „Bitcoin“ ar kitą kriptovaliutą kaip mokėjimą. Norėdami sužinoti, ar jūsų pasirinktas paslaugų teikėjas priima „Bitcoin“, patikrinkite, ar „Bitcoin“ ženklas yra priimtų mokėjimo metodų puslapyje, esančiame VPN svetainėje..

kelios mokėjimo parinktys

Žinoma, jei pasirinksite „Bitcoin“ mokėjimo metodą, automatinis atnaujinimas nebus vykdomas ir kiekvieną kartą atnaujindami paslaugą turėsite atlikti mokėjimo procesą..

Apvynioti: ar tikrai turėčiau tokį gauti?

Šiandieninis skaitmeninis pasaulis yra kupinas pavojų. Tarp vyriausybės šnipinėjimo įsilaužėliams ir sukčiautojams jūsų skaitmeninės veiklos slėpimas turėtų būti norma, o ne apsvarstymas. Tai ypač pasakytina apie viešuosius tinklus, tokius kaip jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo GSM ar LTE juosta, todėl būkite protingi ir naudokitės VPN.

Leiskite man pasidalinti labai paprastu asmeninės asmeninės patirties, kurią turėjau prieš pirkdamasis į VPN, scenarijumi. Sėdėjau kavinėje su šia jauna dama po įvykio ir kalbėjome apie saugumą internete. Ji mane nustebino, kai užsiminė, kad net savo mobiliajame telefone naudojasi VPN, todėl paklausiau, ar tikrai jos saugumui gresia pavojus.

Ji man parodė savo telefone esančią programą, kuri rodė daugiau kaip 30 bandymų paslėpti tik tą dieną žurnalą ir paaiškino, kad skaičius didėjo ar mažėjo, atsižvelgiant į tai, kur ji buvo. Dabar tai tiesiog gąsdinanti.

Jei ketinate įtraukti VPN į savo saugos priemonių sąrašą, aš labai rekomenduoju tai padaryti. Jei NĖRA, vis tiek labai rekomenduoju tai padaryti. Kaip mums parodė neseniai įvykęs „Krack“ išpuolis, VPN paslauga šiais laikais yra būtinybė. Būkite saugūs ir nesigailėkite.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Interviu - Ar „Joomla“ ar „WordPress“ yra geriausios el. Prekybos svetainėje?