Prisimenate tas ilgas tamsias naktis, kai kuriate temas ar kuriate „WordPress“ svetainę, o kažkas negrįžtamai negerai? Tada kampe pradėtumėte verkti, galvodami tik apie visas problemas, kurias jums reikia įveikti, norint tik iš naujo įdiegti „WordPress“, kad gautumėte švarų šiferį..

Mes visi ten buvome.

Na, gal tik aš verkiau, bet visi buvome nusivylę ar bent šiek tiek susierzinę dėl to, kad dėl klaidos turime iš naujo įdiegti „WordPress“..

Prieš kelias dienas mano brangusis viršininkas pavedė man peržiūrėti „WP Reset“ – įrankį, leidžiantį vos keliais paspaudimais atkurti pradinę „WordPress“ būseną..

WP Reset

„Bye-Bye“, ilgas varginantis pakartotinis įdiegimas. Tokie ilgi, sunkūs ir varginantys procesai.

Gerai, kad aš dramatiškas. Iš naujo įdiegti „WordPress“ nėra viskas taip sunku, tačiau tai gali pasidaryti gana nuobodi.

Galimybė atstatyti „WordPress“ į naują šiferis, nesivarginant pašalinti diegimo, greičiausiai paprastam žmogui pavyks sutaupyti visas 5 minutes, tačiau tai yra patogumas, kurio negaliu išgyventi be paragavęs prabangos pranašumų..

Kas tiksliai yra „WP Reset“

Jei vardas jo nepašalino, tai „WordPress“ kūrimo įrankis, leidžiantis vos keliais paspaudimais patogiai atkurti „WordPress“ pradinę būseną..

Kodėl kam nors reikėtų tai daryti, jūs klausiate?

Panaudokime virtuvę kaip pavyzdį. Įsivaizduokite, kad ilgai ruošiate įmantrų patiekalą, o tada jį sužlugdysite, netyčia išpylę į keptuvę visą butelį pipirų.

Turėsite:

 1. Išmeskite ingredientus į keptuvę.
 2. Keptuvę šveiskite švariai.
 3. Išvalykite savo indus.
 4. Paleiskite viską iš naujo.

Visa tai atlikti nereikia ilgai, tačiau jei būtų galima sutaupyti laiko paspaudus mygtuką, kuris panaikina 1–3 veiksmus, ar nėra prasmės tai daryti?

Ta pati sąvoka taikoma ir „WordPress“ plėtrai. Kartais jums tereikia naujos pradžios ir išvaizdos, tai yra mygtukas, kuris patogiai visa tai daro už jus!

Kaip lengva iš tikrųjų naudoti „WP Reset“?

Naudoti papildinį yra labai lengva.

Galite atsidaryti svetainę https://wpreset.com/ ir iš ten atsisiųsti papildinį, įkelti jį į savo „WordPress“ rankiniu būdu ir suaktyvinti, ir jums gera eiti.

Atsisiųskite „WP Reset“ iš „WordPress.org“

Aš pasirinkau ją įdiegti ieškodamas jos iš „WordPress“ įskiepių paieškos funkcijos, nes esu akivaizdžiai per tingus, kad galėčiau pats atsisiųsti ir įkelti failus rankiniu būdu.

Po kelių sekundžių įskiepis įdiegtas ir aš esu laimingas žmogus.

Įdiegta „WP Reset“

Prieš tęsdami, manau, jūs, vaikinai, turite žinoti, kad mane kankina nerimas, ypač kai reikia dirbti su turtu, kuris man nepriklauso

Svetainė, kurioje aš testuoju „WP Reset“, patenka į padomenį, priklausantį draugui, ir, nors man buvo duota daugybė patikinimų, kad nieko negali nutikti, mano smegenys įsivaizdavo tūkstantį skirtingų scenarijų, kaip viskas gali suklysti (velniškai tau) Murphy, tai tavo kaltė, aš toks paranojiškas!).

Nepadeda ir tai, kad „WP Reset“ yra su daugybe įspėjamųjų ženklų, kuriuose skaudžiai rašoma: „NĖRA NENORI!“

WP Reset Settings

Nepaisant to, aš turėjau išbandyti šį papildinį, todėl nepaisiau savo lenktynių širdies ir suaktyvinau „WP Reset“. Tada mane pasveikino ši dėžutė, kuri mane dar labiau sujaudino.

Įveskite 'RESET'

Jokių problemų, pabandykime tai įveikti ir atlikti. Įrašiau „reset“ į dėžutę ir paspaudžiau mygtuką.

Tada aš tai matau.

galutinis patvirtinimas

Iki to laiko prakaitavau kulkomis, ir visi šie įspėjimai nepadėjo. Aš buvau * tai * arti, kad iššokiau pro langą ir tik baigiau.

Aš sukramtau dantis, užmerkiu akis ir paspaudžiu pavojingai atrodantį didelį raudoną mygtuką.

Atstatyti

Viskas buvo keistai ramu. Nieko pavojingo gyvybei neatsitiko. Tiesiog šiek tiek animacijos, liepiančios palaukti, kol papildinys iš naujo nustatys „WordPress“. Animaciją buvo keista žiūrėti, ji šiek tiek palengvino mano neramią sielą.

Ir tada, akimirksniu, atsitiko.

Atkurta

„WordPress“ buvo atkurta į pradinę būseną, pažodžiui, tik per 3 veiksmus. Man tai užtruko 1 minutę, kad tai padaryčiau.

Patikrinau kitas šiame domene esančias svetaines ir jos buvo saugios. Visa kita buvo normalu, išskyrus svetainę, kurioje išbandžiau šį papildinį.

Žinodama, kad viskas klostėsi gerai, įkvėpiau palengvėjimo.

Ką daryti, jei netyčia atstačiau savo svetainę naudodamas „WP Reset“?

Aukščiau aprašytos istorijos esmė buvo parodyti, kaip greitai veikia WP atstatymas ir kaip saugu naudotis.

Žodžiu, jokiu būdu negalima atsitiktinai ką nors atkurti naudojant šį įskiepį, nes komanda turėjo numatymą pateikti kelis patvirtinimus ir perspėjimus, kad galėtumėte net pradėti spausti iš naujo..

Įdiegti papildinį taip lengva, bet lažinuosi, kad galėčiau tai padaryti savo technologiškai nusiteikusiai močiutei.

Jį naudoti taip pat buvo labai paprasta – suaktyvinkite papildinį, įveskite „atkurti“, spustelėkite „Pateikti“, tada dar kartą patvirtinkite pateikimą..

Palaukite kelias sekundes ir galiu, jūsų „WordPress“ diegimas yra toks pat geras kaip naujas.

Kitos „WP Reset“ funkcijos

Pagrindinis šio papildinio tikslas yra padėti jums iš naujo nustatyti „WordPress“, tačiau tai nereiškia, kad jame negali būti funkcijų, suteikiančių jums galimybių, ką norite daryti..

Pagrindinėje įskiepių prietaisų skydelio „Reset“ juostoje rasite po naujo nustatymo parinkčių, kurios leidžia iš naujo suaktyvinti dabartinę temą, suaktyvinti WP nustatymus iš naujo ir suaktyvinti visus šiuo metu aktyvius papildinius..

paskelbti iš naujo

Šios parinktys yra ypač naudingos, jei norite, kad pasirinktys, papildiniai ir temos būtų tokios, kokios jos yra. „WP Reset“ šveis viską švariai, tačiau palikite savo parinktis taip, kaip jums patinka.

Skiltyje „Įrankiai“ rasite parinktis, leidžiančias atlikti individualias atstatymo parinktis, pvz .:

 • Ištrinti pereinamuosius
 • Švarių įkėlimų aplankas
 • Iš naujo nustatyti temos parinktis
 • Ištrinti temas
 • Ištrinkite papildinius
 • Išvalykite arba ištrinkite pasirinktines lenteles
 • Ištrinkite .htaccess failą

Daugiau pasirinkimų

Aš šiomis galimybėmis nepasinaudojau, tačiau malonu žinoti, kad jos yra, jei mums jų prireiks.

Mažai tikėtinu atveju, jei kažkas negerai, galite susisiekti su „WP Reset’s Devs“ tiesiogiai dėl palaikymo arba galite paprašyti pagalbos viešame forume.

Atitinkama pastaba – kai kreipsitės į „WP Reset“ dėl palaikymo, kalbėsitės su žmonėmis, tiesiogiai kūrusiais papildinį, todėl žinote, kad gausite geriausios rūšies pagalbą. Jokių nesąžiningų paslaugų iš šių nuostabių žmonių!

Verdiktas

Turiu prisipažinti, prieš atlikdamas šią apžvalgą, paklausiau savęs, ar tikrai tas įskiepis yra būtinas. Viskas, ką jis daro, yra „WordPress“ pradinės būsenos atkūrimas, ir aš tai galiu padaryti tiesiog iš naujo įdiegdamas. Kodėl kam nors reikia šio papildinio?

Išbandęs šį papildinį, turėčiau pasakyti … nesu protingas žmogus.

WP Reset yra nuostabi.

Sakymas, kad mums gyvenime nereikia tokio papildinio, yra pasakymas, kad nereikia miegoti pagalvių. Mes tikrai galime išsiversti be jų … bet kodėl gi mes, ypač kai jie daro mūsų gyvenimą daug patogesnį?

WP Reset yra lengva įdiegti, lengva naudoti, o svarbiausia, labai patogu. Be to, aš labai stengiuosi, bet panašu, kad nerandu šio papildinio trūkumų! Manau, kad nuo šio momento turėsiu įdiegti šį papildinį kiekvienoje mano sukurtoje „WordPress“ svetainėje.

„WP Reset“ kūrėjams sukūrė kūrėjai, todėl tai tikrai naudingas įrankis. Jei esate ne vienas, nerasite daug naudos, bet vis tiek galbūt norėsite jį įdiegti, tik tuo atveju, jei kada nors reikės iš naujo įdiegti „WordPress“.

Pabandykite WP Atstatyti save nemokamai čia.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me