На сьогодні ви, напевно, знаєте, що вам потрібна онлайн-присутність.

Вам потрібен інтернет-простір, щоб допомогти будувати свій бізнес, продавати продукти або отримувати своє ім’я там.

Хитра частина – з’ясувати, як це зробити, і розрахувати, скільки це буде коштувати.

Найбільша проблема тут – відправлення в неправильному напрямку. Вибір неправильної платформи на початку може коштувати вам місяців на зворотній трек (не кажучи вже про грошові витрати на її налаштування).

Примітка

У цьому десятихвилинному посібнику я розгляну чотири різні способи налаштування присутності в Інтернеті. Для кожного я розбиваю вартість інвестицій, поясню, хто повинен їх використовувати, а також плюси та мінуси.

Я сам зробив цю помилку Я створив веб-сайти на двох, трьох різних платформах, перш ніж зрозуміти, що міг би витратити менше грошей і зменшити клопоту, якби я тільки що робив дослідження і в першу чергу обрав правильний маршрут.

Я теж не єдиний. Коли я запитав 27 експертів про їх найбільші помилки в блогах, велика жменька сказала, що пошкодувала, що вибрала неправильну платформу і не змогла скласти правильний план з першого дня.

Це керівництво, яке б я хотів мати, коли починав. Підручник з нісенітниці, який допоможе вам зрозуміти, яка найкраща платформа для вас.

Тут і є ключовим. Не існує ідеального способу налаштувати присутність в Інтернеті, лише правильний для ваших цілей та амбіцій.

Як створити веб-сайт

Швидкий погляд, ось чотири, на які ми дивимося:

  1. Платформа соціальних медіаОскільки не всім потрібен веб-сайт.
  2. WordPress.orgА середньо-просунута платформа для створення веб-сайтів з повним контролем.
  3. WixA простий, початківець веб-сайт для створення портфелів та блогів.
  4. Розробник веб-сайтів ShopifySimple спеціально для інтернет-магазинів.

По-друге, ми розберемося, як розвивати вашу присутність в Інтернеті. На жаль, сама веб-сторінка або сторінка соціальних медіа не приверне чарівного відвідувача. Ми познайомимо вас із кількома способами, як можна активно залучати людей до них та розвивати свою присутність в Інтернеті.

Яка платформа підходить для вашої присутності в Інтернеті?

1. Сторінка соціальних медіа

Плюси – Це безкоштовне, просте та низьке обслуговування.
Мінуси – Менший контроль над зміною дизайну та алгоритму.
Вартість налаштування – Повністю безкоштовно.
Вивчайте більше – Facebook / Instagram

Instagram

Деяким підприємствам та особам не потрібен веб-сайт. Це клопоти і вартість, які можуть бути контрпродуктивними.

Іноді сторінка Facebook чи обліковий запис Instagram – це найкращий спосіб створити аудиторію, зв’язатися з людьми та постійно оновлювати їх. Це платформи, з якими вже знайомі ваші клієнти, і вас чекає 1,6 мільярда активних користувачів!

Наприклад, кафе чи ресторан може працювати лише з профілем Facebook або Instagram. Вони могли завантажувати нові фотографії, постійно оновлювати меню, спілкуватися з клієнтами, рекламувати події та висвітлювати спеціальні пропозиції – все з одного місця.

Сторінка Facebook Sola Cafe

FB сторінка ресторану: кафе Sola

Вони могли навіть використовувати плагін Facebook, щоб забронювати. Веб-сайт у цьому випадку може просто ускладнити речі та розділити аудиторію. Натомість зосередьтеся на побудові одного потужного каналу.

Що стосується відеоконтенту та ведення блогів, то Facebook також задовольняє це. Рідні відео у Facebook зараз набирають 8 мільярдів переглядів щодня, а їх Миттєві статті дозволяють публікувати блоги без веб-сайту.

Крім того, у Facebook є відмінна платформа для реклами, тому ви можете націлити на аудиторію та привернути їх прямо на вашу сторінку (докладніше про рекламу Facebook пізніше).

Мінус лише наявності сторінки в соціальних мережах полягає в тому, що ви дотепер до своїх рішень. Якщо Facebook змінить свій алгоритм, щоб обмежити ваше охоплення (що вони роблять регулярно), можливо, доведеться заплатити, щоб зв’язатися зі своїми підписниками.

Ви також обмежені в плані дизайну. Ви можете завантажувати зображення та заголовки, але обмеження у макеті Facebook чи Instagram можуть для деяких неприємно.

Найголовніше, якщо ви хочете щось продати, Facebook не є ідеальним. Хоча плагіни доступні, Facebook регулярно змінює, які плагіни це дозволяє. Ваш магазин можна буде видалити без попереднього повідомлення.

2. Сайт WordPress

Плюси – Повний контроль та необмежений потенціал.
Мінуси – Витрати на обслуговування, необхідні технічні навички.
Вартість налаштування – Починає від $ 5- $ 20 на місяць для хостингу та домену.
Вивчайте більше – WordPress хостинг

Елегантні теми - WP Premium теми

Тема преміум WordPress: елегантні теми

WordPress – найкращий вибір, якщо ви хочете мати власний веб-сайт із повним контролем та гнучкістю. WordPress має 25% усіх веб-сайтів, тому це надійна шановна платформа.

З WordPress ви можете робити практично все, що завгодно. Створіть інтернет-магазин, створіть веб-сайт із портфоліо, публікуйте блоги та контент, будуйте партнерський сайт. Ви можете розміщувати рекламні оголошення, збирати електронні адреси, заробляти гроші та вести інтернет-бізнес – все з одного місця.

Це також масштабовано. Він надає повноваження деяким з найбільших сайтів в Інтернеті, включаючи The New Yorker, Techcrunch, Variety, Mashable та Time Inc, але він працює так само добре, як для особистого блогу.

Інформаційна панель WordPress

Сайти WordPress налаштовуються, тому ви можете персоналізувати свою присутність в Інтернеті під будь-який дизайн або стиль, який вам подобається. WordPress постачається з безліччю безкоштовних шаблонів (або “тем”). Кожен може бути налаштований на ваші уподобання або професійний веб-дизайнер може створити щось абсолютно унікальне з нуля для вас. (Або якщо вам подобається платне членство, ви отримаєте доступ до прекрасних преміальних тем.)

Все це контролює та гнучкість, однак, коштує. Хоча WordPress сам по собі безкоштовний, архітектура, яка поставляється разом з ним, не є. Вам знадобиться веб-хост (це фактично частина інтернет-нерухомості, на якій сидить ваш веб-сайт) та доменне ім’я, www.my-website.com.

Вибір хорошого веб-хоста так само важливий, як і сам веб-сайт. Це сприяє швидкості завантаження, безпеці та продуктивності. Наша таблиця порівняння господарів тут є хорошим місцем для початку – The good (& веб-хостинг за доступними цінами.

Створення та підтримка сайту WordPress також вимагає елемента технічної майстерності. WordPress стверджує, що ви можете налаштувати та встановити протягом 5 хвилин, але налаштування та роботи вашого сайту займає трохи більше часу.

Існує крива навчання, і це забирає значну частину вашого часу, особливо якщо ви хочете налаштувати дизайн, регулярно оновлювати його та підвищувати продуктивність.

Якщо вам подобається звук вашого власного веб-сайту, але ви не хочете так багато клопоту, є ще один варіант, Wix.

3. Вікс

Плюси – Простий дизайн із перетягуванням та легке налаштування.
Мінуси – Обмежений порівняно з WordPress.
Вартість налаштування – Безкоштовно, але варто перейти до планів преміум-класу для особистого домену (починаючи з 4,50 долара).
Вивчайте більше – Прочитайте огляд Wix

Створіть прекрасний сайт з Wix

Wix схожий на WordPress, але без суєти. Зрозуміло, він обмежений, але не всім потрібен складний список функцій.

Краса Wix – це його простота. Вони дбають про розміщення, зберігання, продуктивність та всі технічні речі за кадром. Ви можете просто увійти та додати вміст.

Усі шаблони перетягуються, тож ви можете розмістити свій веб-сайт без будь-якого кодування. Безкоштовні шаблони, як правило, більш стильні, ніж WordPress, що сподобається фрілансерам та творчим професіоналам.

Суп-studios.com

Сайт Wix: Soup-studios.com

Шаблони Wix надають прості сайти та блоги для портфоліо, і саме там він процвітає. Wix пропонує механіку для створення інтернет-магазину, але WordPress або Shopify (наступні) пропонують кращу платформу для електронної комерції.

Загалом, Wix – це чудовий варіант для простих портфоліо та веб-сайтів, якими керують ті, хто не хоче зайвих клопотів.

Мінус полягає в тому, що ви будете мати менше контролю над задньою частиною свого сайту та загальною ефективністю. Також вам може бути складніше інтегрувати розширені функції, такі як кошики для покупок та форми реєстрації електронної пошти.

4. Шопіруйте

Плюси – Просте, швидке налаштування інтернет-магазину.
Мінуси – Профільні функції дорогі.
Вартість налаштування – Пакет “Basic” починається від 29 доларів на місяць.
Вивчайте більше – Прочитайте відгук Shopify

Створіть інтернет-магазин із Shopify

Shopify, як випливає з назви, зроблений спеціально для інтернет-магазинів.

Дизайн та компонування прості та прості. Знову ж таки, кодування не потрібно, щоб ви могли встати та працювати в найкоротші терміни. Насправді Бен приурочив її до початку і до кінця, і на створення магазину Shopify знадобилося всього 19 хвилин.

Справжня краса Shopify – це інтегровані функції електронної комерції. Він автоматично обробляє платежі, тарифи доставки, податки та відстеження замовлень. За додаткову плату ви також можете використовувати їх вбудований маркетинговий сервіс та інтегрувати програмне забезпечення в магазин реального світу для спрощення своїх облікових записів..

Магазин Shopify - Сара Авраам

Магазин Shopify: Sarahandabraham.com

Альтернативою Shopify є використання WordPress із плагіном під назвою WooCommerce. Загалом WordPress & WooCommerce виходить дешевше з точки зору транзакцій та рівних витрат. Однак ви платите за простоту та простоту використання.

Мінусом є те, що у вас менше контролю над базовою архітектурою вашого сайту. Саме тут WordPress та Woocommerce є більш гнучкими, але з цим приходить додаткова робота та обслуговування.

БОНУС: 7 способів побачити

Вибір правильної платформи та її встановлення – це лише перший крок. Наступний етап – це бачення. На жаль, тут немає ярликів, і трафік не надходитиме автоматично. Ось за допомогою семи хитрощів, якими ви можете скористатися, щоб почати привертати людей до вашого веб-сайту чи соціальних акаунтів:

1. Оголошення у Facebook

Вартість – Я витрачаю приблизно 100 доларів на тиждень на рекламу у Facebook, але ви, звичайно, можете почати з меншої. Інші витратять тисячі, як тільки зможуть гарантувати повернення інвестицій.

Оголошення в Facebook – один з найкращих способів залучити до націленої аудиторії. Ви маєте повний контроль над демографікою, місцем розташування та інтересами своєї аудиторії, тому ви просуваєте лише зацікавлених людей.

Використовуйте рекламу, щоб розповісти людям про ваш веб-сайт та про те, як ви вирішите їхні проблеми. Оголошення в Facebook теж доступні. Я раджу спершу тестувати їх у невеликих масштабах, а потім збільшувати витрати поступово.

Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з моїм керівництвом щодо збільшення частоти кліків на оголошеннях у Facebook.

2. Оптимізація пошукових систем (SEO)

Вартість – Тут немає фінансових витрат (якщо ви не наймаєте експерта), лише час, який займається дослідженням та впровадженням методів.

SEO – це те, що ваш веб-сайт займає рейтинг у пошукових системах Google. ВЕЛИЧЕЗНА тема, яка заслуговує на засвоєння цілої книги знань (хоча цей ресурс від людей в Moz – чудове місце для початку).

Вашим першим кроком тут є вирішення того, за якими ключовими словами ви хочете ранжирувати. Іншими словами, що люди повинні вводити в Google, щоб знайти вас? (У нас є зручний блог, який допоможе вам знайти найкращі ключові слова для вашого бізнесу).

Потім виконайте просту оптимізацію “на сторінці”. Розмістіть ці ключові слова “на сторінці” у своїх заголовкових тегах, заголовках, описах зображень та тегах тощо. Це просто проста основа та створення фундаменту для майбутнього..

“Реальні” компанії, такі як кафе чи ресторани, також захочуть заявити про своє місцезнаходження на карті в Google та перелічити їх у каталогах в Інтернеті. Дізнайтеся більше про “місцевий SEO” тут.

3. Почніть створювати контент

Вартість – Писати блоги абсолютно безкоштовно. Однак якщо ви віддаєте перевагу найняти фрілансера, це коштуватиме від 0,10 до 0,20 доларів за кожне слово на веб-сайтах, таких як Problogger та UpWork.

Блоги, відео та зображення – найкращий спосіб розпочати спілкування зі своєю аудиторією та генерувати певний шум. Вміст допомагає охопити потенційних клієнтів та створити свій бренд.

Почніть ведення блогів

Подумайте про свої поточні новини новин у соціальних мережах. Вони наповнені вмістом, призначеним для зв’язку з вами та створення аудиторії. Щоб написати блог або створити відео, потрібен час, але для цього варто докласти зусиль.

Незалежно від того, в якій галузі ви перебуваєте, контент допомагає вам додати вартість відвідувачам. Це показує вашу експертизу, допомагає створити особистість і привертає більше трафіку. Спробуйте прочитати наш посібник зі створення контентної стратегії, яка стимулює важкий трафік.

4. Почніть розміщення гостей

Вартість – Знову ж таки, це безкоштовно, якщо ви не бажаєте найняти професійного письменника.

Створення контенту – це гарний початок, але як змусити людей бачити його? Один із способів – це створення контенту для існуючих блогів та веб-сайтів. Це шанс отримати своє ім’я перед новою аудиторією та зв’язатись із представниками цієї галузі.

Спробуйте написати гостьовий блог і перенести його на інший блог у своїй ніші. Якщо вони приймуть його, ви отримаєте посилання на ваш веб-сайт, і ваш вміст, сподіваємось, надихне нову аудиторію, щоб стежити за вами. (Посилання на ваш веб-сайт також важливі для оптимізації пошукових систем).

5. Маркетинг впливів

Вартість – Це може бути безкоштовно, якщо ви підходите до потрібних людей і пропонуєте взаємну акцію. Однак для просування вашого продукту звернення до найпопулярніших впливових може коштувати від 50 до 15 000 доларів +.

Інфлуенсери – це ті, хто має величезні прихильності та надійність у вашій галузі. Інтернет-маркетинг стає все більш потужним в Інтернеті, а деякі акаунти соціальних медіа набирають мільйони підписників. Приєднавшись до їх наявної аудиторії, ви можете звернути увагу на вас і ваш бізнес.

асфасф

Звичайно, це непросто, а в деяких випадках це коштує плату, якщо ви хочете, щоб впливовий представив свій продукт. Однак якщо ви обираєте правильний блог або окремого користувача, він може залучати багато цільового трафіку до вас.

Почніть з визначення ключових факторів впливу у вашій галузі. Почніть розмову з ними через Twitter або надішліть їм ввічливий електронний лист. Спробуйте побудувати взаємні стосунки, перш ніж щось просити.

6. Надішліть прес-реліз

Вартість – Розподіл PR розпочинається приблизно від 100 доларів.

Прес-реліз – це документ, який розповідає світові про вас. Ви можете залучати агенцію, щоб розробити та розповсюдити приємний прес-реліз для вашої компанії, і це не повинно дорого коштувати. Ось прес-реліз, який ми зробили, коли ми оновили перевірку швидкості сервера, і нам пощастило, що новини взяли Yahoo.

Прес-реліз Bitcatcha

Підказка: почніть з виділення чогось вагомого у вашому бізнесі. Спробуйте подумати, як журналіст чи блогер, і зрозумійте, що б змусило їх написати про вас. Чи є щось унікальне у вашому продукті чи бізнес-моделі? Ви запускаєте щось інноваційне або новаторське? Включіть деяку історію про себе і дайте блогеру «історію» розробитись. Тоді знайдіть агентство для його розповсюдження.

7. Не забувайте маркетингу в реальному світі!

Вартість – Слова з вуст нічого не коштують, але якщо ви виробляєте рекламні матеріали, вартість змінюватиметься залежно від того, скільки ви заробляєте.

В Інтернеті легко забути, наскільки потужним може бути традиційний маркетинг. Обов’язково включіть на свою візитну картку та рекламні матеріали посилання на вашу присутність в Інтернеті. Навіть варто шукати рекламу в торгових журналах та нішевих виданнях, щоб поширити слово.

Висновки

Немає рішення одного розміру, яке стосується присутності в Інтернеті.

Складний веб-сайт – це не обов’язково найкраща відповідь для вас, особливо якщо ви тільки починаєте роботу. Існують ярлики та простіші варіанти, такі як простий обліковий запис у соціальних мережах або проста сторінка портфоліо.

Не вкладайте коштів у складний веб-сайт, якщо цінуєте простоту. Але однаково, не обмежуйте себе, якщо ви будуєте справжній цифровий бізнес.

Спочатку вирішіть, що ви хочете від своєї присутності в Інтернеті. По-друге, відповідайте платформі вашим потребам. По-третє, використовуйте активну рекламну діяльність, щоб розвивати цю Інтернет-присутність. Для резюме, ось лінія для всіх чотирьох платформ.

Платформа Плюси Мінуси Більше
Сторінка соціальних медіа

Безкоштовно, просто & низькі витрати

Менший контроль над дизайном & зміни альго

$ 0

щомісяця

WordPress.org

Повний контроль & необмежений потенціал

Витрати на обслуговування, необхідні технічні навички

$ 3,95 *

щомісяця

Вікс

Простий, перетягнутий & дизайн дизайну, простота налаштування

Обмежений порівняно з WordPress

$ 3,00 *

щомісяця

Шопіруйте

Просте, швидке налаштування інтернет-магазину

Профільні функції дорогі

$ 29 *

щомісяця

Ви об’їхалися по колах, намагаючись зрозуміти свою присутність в Інтернеті правильно? Ви створили веб-сайт, перш ніж повністю зрозуміти, що вам потрібно? Дайте мені знати ваші думки, коментарі та думки!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me