Як почати Інтернет-бізнес (і 6 бізнес-ідей, сприятливих для новачків)

Якщо ви думаєте про створення інтернет-бізнесу, ви приземлилися на потрібному сайті. Тут ми переглянемо всі найкращі практики, щоб підтримувати свій бізнес в Інтернеті, кроки, які потрібно вжити, щоб легітимізувати свій бізнес, і, можливо, запропонувати пару бізнес-ідей для вас, поки ми працюємо над цим.


Використання Інтернету для ведення вашого бізнесу

Створення всесвітньої павутини – це одна з найкращих речей, що коли-небудь трапляються з нами. Це змінило спосіб нашого життя, від того, як ми обходимось (Карти Google проти традиційних карт + прохання про вказівки), до того, як ми шукаємо рекомендації (огляди в Інтернеті проти усного слова). Це також спростило ведення інтернет-бізнесу простіше, ніж будь-коли.

З наявністю високошвидкісної широкосмугової мережі в більшості країн світу ми можемо керувати своїм бізнесом, не виходячи з дому чи навіть потягуючи мей-тай у якомусь тропічному раю (доки Wi-Fi доступний, звичайно).

Одне з найкрасивіших речей про Інтернет-бізнес – це те, що ваш ринок не обмежений лише вашою країною. Мрія велика. Завдяки потужності Інтернету ви можете продавати свої продукти в усьому світі!

Чому у більшості інтернет-підприємств йде вгору животом

Ніколи не буває так просто, як здається. Навіть із зручностями та перевагами, які Інтернет вводить у наше життя, ви побачите, що багато людей все ще не мають успіху в тому, щоб будувати свій бізнес в цифровому вигляді. Це тому, що більшість людей просто не знають, як створювати, продавати та продавати свою продукцію в цифровому просторі.

Встановити платформу електронної комерції для свого останнього продукту без плану і просто сподіватися на його продаж – це як купити квиток в один бік на наступний поїзд до відмови.

Кращі практики та поради для інтернет-бізнесу

З цією статтею ми ознайомимось із деякими речами, які вам знадобляться, щоб забезпечити успіх вашого інтернет-бізнесу. Хто знає? Маючи достатньо наполегливості та трохи удачі, ви можете навіть зробити це великим і перетворити свій бізнес у наступний чудовий старт-єдиноріг!

Незалежно від того, ветеринар ви чи молодий, яскравоокий підприємець, ми впевнені, що ви знайдете наступні поради дуже корисними, тому додайте на цю сторінку закладку для зручного ознайомлення в майбутньому..

Якщо ви хочете отримати більше оновлень і хакі для малого бізнесу, підпишіться на нашу розсилку.

Добре, досить безсоромне самореклама, давайте продовжимо статтю!

Як почати Інтернет-бізнес

Крок 1. Надайте рішення існуючих проблем

Проблеми – це можливості. Деякі проблеми можуть просто стати перешкодою для когось, а інші – прямо загрожувати. Визначаючи проблеми та створюючи продукт / послугу, яка вирішує цю проблему, ви створюєте рішення, яке вже потребує ринок. Це надійний спосіб пожежі підвищити ваші шанси на створення успішного бізнесу.

Навіть якщо ви не займаєтесь вирішенням проблем, ваш бізнес отримає велику користь, лише визначивши проблеми своїх клієнтів. Ви можете виправити неполадки, яких ви не знали, тому рекомендуєте повторно відвідувати своїх клієнтів.

Ви можете зробити це:

 • Відвідування форумів, що стосуються вашого продукту / послуги.
  Читаючи про те, на що люди скаржаться чи незадоволені, ви отримуєте цінну інформацію про свої проблеми та те, що вони намагаються досягти. Деякі з найпопулярніших форумів, які ви можете відвідати, – це reddit та Bizwarriors. Крім того, скористайтеся Facebook і приєднайтеся до груп, що відповідають вашій ніші! Ви отримаєте багато інформації звідти.
 • Відвідування Quora
  Квора може стати для вас цінним активом для збору розумінь. У ньому понад 200 мільйонів унікальних користувачів щомісяця, всі вони шукають рішення своїх проблем.
 • Проведення дослідження ключових слів
  Дослідження за ключовими словами допомагає вам знайти ключові слова, які користувачі шукають. Введіть кілька ключових слів, які люди шукають, але у них немає великої конкуренції. Це виявляє рішення, яких хочуть люди.
 • Перевірте конкурс
  Відвідайте веб-сайти вашого конкурента, щоб побачити, що вони роблять правильно. Ви можете бачити, які рішення вони пропонують на ринку, і тоді ви можете «інновації» звідти. (Тільки щоб ви знали, коли я кажу “інновації”, я маю на увазі копіювання та вдосконалення.)

Крок 2: Напишіть, щоб продати

Написання хорошої копії – один з найефективніших способів збільшення продажів. Вивчіть основні методи копірайтингу або найміть хорошого копірайтера (майте на увазі, що хороший автор не робить хорошого копірайтера. Вони абсолютно різні набори вмінь).

Хороший копірайтер знатиме, де розмістити хорошу кнопку із закликом до дії. Вони вміють писати захоплюючі заголовки, які є короткими, але досить потужними, щоб привернути увагу аудиторії, направляючи їх крок за кроком до сторінки оформлення замовлення. Вони будуть експертно перехресними продажами після того, як клієнти заплатять, і вони почують себе добре.

Ось кілька покажчиків для написання переконливої ​​копії:

 • Нехай ваші заголовки будуть короткими та милими.
 • Пишіть для цифрового натовпу. У них дійсно короткі проміжки уваги.
 • Не використовуйте складні слова чи мову.
 • Пишіть за призначенням.
 • Використовуйте подорож покупця. Доведено, що це працює не просто так!

Якщо ви хочете дізнатися більше, прочитайте нашу глибоку статтю про те, як писати вміст веб-сайту.

Крок 3: Створіть сайт, який вважається преміальним

Коли хтось натрапляє на веб-сайт вашого малого бізнесу, у вас є менше 5 секунд, щоб зробити гарне враження. Сайт, який виглядає по-аматорськи, зовсім не вселяє довіру до людей, і як тільки вони прощаються, вони зазвичай кажуть до побачення назавжди.

Зверніть увагу на інтерфейс користувача (інтерфейс користувача) та досвід користувача (UX).

 • Чи легко користуватися інтерфейсом користувача?
 • Ваші сторінки відповідають досить швидко?
 • Чи важко читати копію на цьому тлі?
 • Яка ціннісна пропозиція?
 • Перехід на сайт дає вашим клієнтам приємне враження?
 • Купувати речі з вашого сайту насправді просто?

Подумайте про свій веб-сайт як про фізичний магазин. Ви б не хотіли купувати в магазині, який виглядає так, що це передня частина угод з наркотиками. Перегляньте цю статтю, щоб створити магазин, який спонукає ваших клієнтів до того, щоб скинути трохи тіста.

Крок 4: Встановіть себе як експерта у своїй галузі

Ця порада стосується як онлайн, так і офлайн-підприємств. Зверніть увагу, як, коли ви щось купуєте, ви, як правило, здійснюєте покупку у найбільш обізнаного продавця?

Ця ж концепція стосується і онлайн-бізнесу.

Коли ви звучаєте знаючими, впевненими та авторитетними, люди, як правило, довіряють вам і купуватимуть все, що вам рекомендують.

Вам навіть не потрібно знати все, що стосується вашого продукту, ви просто повинні знати більше, ніж ваші клієнти, і як вони можуть отримати від нього користь. Надайте їм цінний вміст і безкоштовно напишіть поради (як саме ця стаття). Просто переконайтеся, що завжди посилаєтесь на ваш сайт, щоб люди, які читають ваші твори, знали, звідки його походження.

Ви також можете:

 • Пишіть статті (на основі дослідження ключових слів).
 • Створюйте відео (якщо написання не для вас).
 • Відповісти на питання Quora.
 • Пишіть для Середній.
 • Беріть участь у відповідних форумах.

Крок 5: Використовуйте маркетинг електронною поштою

Не варто недооцінювати силу маркетингу електронною поштою. Коли хтось надає вам свою електронну адресу, він по суті надає вам пряму лінію зв’язку.

Вам не потрібно буде турбуватися про рекламу, не потрібно дбати, чи загубиться ваше повідомлення в морі оголошень у соціальних мережах.

Коли ваші клієнти дають вам свою електронну адресу, це означає, що ви вже запропонували їм те, що вони вважають цінним, і ви довіряєте вам. Це значно спрощує ринок нових товарів на них!

Тож створіть на своєму веб-сайті список для входу в бюлетень. У вас є лише все, що можна отримати, використовуючи маркетинг електронної пошти!

Якщо вам потрібно більше порад щодо маркетингу електронною поштою, зверніть увагу на ці статті. Дотримуйтесь їх релігійно, і ви незабаром будете фахівцем у галузі електронного маркетингу!

Крок 6: Попросіть своїх існуючих клієнтів

Отримати перший продаж від відвідувачів, мабуть, найскладніша частина процесу продажу. Як тільки ви дасте їм вагомий привід спочатку розлучитися зі своїми грошима, колосальні 36% з них будуть готові купувати продукти у вас знову.

Запропонуйте товари чи послуги, які доповнять їх початкову покупку. Створіть програми лояльності або коди знижок, які вони можуть викупити при наступній покупці. Пропонуйте пропозиції “дякую” для них після виїзду.

Дайте їм нагороди за все життя, і вони стануть вашими клієнтами протягом усього життя.

Якщо говорити про винагороду, ось трохи, що допоможе вам у продажі.

БОНУС: Ідейні бізнес-ідеї в Інтернеті

Тут ми перелічимо кілька бізнес-ідей, до яких можна вжити за мінімальних зусиль.

1. Створіть веб-сайт партнерського маркетингу

Не кладіть ніс на партнерський маркетинг – згідно з даними Awin.com, прогнозується, що це до 6,8 мільярда доларів галузі до 2020 року, з 10% річного зростання в річному обчисленні.

Робіть свої дослідження, відвідуючи форуми у вашій ніші, перевіряйте проблеми користувачів щодо квори та reddit, роблячи дослідження ключових слів. Пам’ятайте, що вам потрібно буде вирішити існуючі проблеми.

Як тільки ви встановите, які проблеми ви збираєтеся вирішити, саме час створити вміст. Пишіть путівники. Надайте цінну інформацію, дайте людям привід відвідувати ваш сайт. Пишіть, щоб продати, і скористайтеся подорожею покупця.

Примітка

Вам потрібно зареєструватися як видавець у партнерських мережах, таких як Shareasale. Шукайте якісні продукти або бренди, з якими ви хочете приєднати свій бренд.

Під час створення вмісту вам також знадобиться створити свій веб-сайт. Враховуйте дизайн інтерфейсу та UX та створіть професійний веб-сайт, який буде досить простим для навігації.

Вам також знадобиться продавати свій веб-сайт із афілійованого маркетингу, інакше ніхто не знатиме, що він існує. Пишіть статті або блог гостей для інших сайтів, щоб ви могли створити зворотній зв’язок із собою. Беріть участь у форумах та відповідайте на питання Quora. Закріпіться як експерт у своїй галузі.

Ви також повинні створити сторінку “реєстрації” для інформаційного бюлетеня для маркетингу електронної пошти. Люди, які надають вам свої адреси електронної пошти, дають вам дозвіл безпосередньо контактувати з ними, тому не забудьте скористатися маркетингом електронної пошти, щоб повернути їх на ваш веб-сайт!

Не забувайте, що продаж продажів є ключовим фактором для збереження вашого інтернет-бізнесу в чорному. Попервіть свій вміст внутрішніми посиланнями, пов’язаними між собою, щоб збільшити час, який люди проводять на вашому сайті. Чим більше часу буде проведено на вашому сайті, тим більше шансів на продаж.

Ви також можете спробувати свої сили в поколінні свинцю. Це в основному те саме, що і афілійований маркетинг, за винятком того, що ви збираєте клієнти для брендів. Орієнтуйтеся на такі ніші, як компанії, що займаються кредитними картками, банківська справа, fintech, і зв’яжіться з брендами, які обговорюють модель оплати за реєстрацію.

Тепер ви можете пам’ятати багато речей, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт був успішним, але одне, що я не можу сказати, достатньо напруженого, це це – переконайтеся, що ваш веб-хостинг швидкий, або у вас не буде багато відвідувачів.

Ми провели наше дослідження і склали список найшвидших веб-хостів, тут. Щоб отримати докладніший посібник зі створення веб-сайтів, перейдіть сюди.

2. Почніть блог

Хоча блог та веб-сайт схожі, вони точно не однакові. Веб-сайт створює здебільшого статичний контент, тоді як блог завжди постійно оновлюється та має більш особистий характер.

Хоча люди можуть звертатися до вмісту веб-сайту, люди можуть звертатися до особи блогера.

Після того, як ваш блог має достатньо велику кількість наступних, ви можете його монетизувати, продаючи рекламний простір, писавши спонсорські пости, надаючи людям консультаційні послуги та навіть партнерський маркетинг.

Насправді є досить багато блогерів, які перетворили свої блоги в успішний малий інтернет-бізнес.

Тіму Феррісу не потрібне знайомство зі своїм популярним блогом 4-годинного робочого тижня, в той час як Емі Сонг домінує в модній ніші.

Однією з наших улюблених платформ для створення блогу є WordPress, простий у використанні конструктор сайтів, який ідеально підходить для блогерів. Якщо ви щось із цим займаєтесь, ви можете ознайомитись із цією статтею.

Пам’ятайте, пропонуйте рішення існуючих проблем, пишіть, щоб продати, створити преміальний сайт, зарекомендуйте себе як експерта, скористайтеся маркетингом електронної пошти та завжди UPSELL!

3. Розпочніть електронну комерцію

З платформами для електронних покупок, на зразок Amazon з кожним днем ​​набирає популярність, це не розумний діяч, щоб скористатися своєю популярністю і продавати свої продукти в їх магазині.

Але якщо ви хочете створити довговічний, успішний бренд, ви можете замість цього створити власний бізнес з електронної комерції.

Не зрозумійте мене, у продажу продуктів на Amazon немає нічого поганого (навіть великі бренди це роблять). Просто як новий бутиковий бренд ви будете конкурувати з сотнями, якщо не тисячами людей, що продають подібні товари на цих платформах.

Створюючи власний магазин електронної комерції, ви можете налаштувати його та розташувати свій бренд таким чином, щоб він виділявся серед конкуренції. Один з найкращих способів розпочати роботу – це через Shopify.

Він створений для електронної комерції, простий у використанні та має чудові маркетингові інструменти!

Ви також можете спробувати Dropshipping. Це одна з найпопулярніших бізнес-моделей, оскільки ви ледь не несете будь-яких витрат. Продукція розміщується на складі вашого постачальника і постачається лише після отримання замовлення. Будьте обережні і знайдіть собі хорошого постачальника, тому що поганий з поганим обслуговуванням лише зашкодить вашому бренду.

Вам доведеться інвестувати в маркетинг, переконуючись, що ваші продукти отримують достатньо часу на екрані. Просто не забудьте пам’ятати про наші 6 найкращих практик, і ваш бізнес повинен мати можливість витримати випробування часом.

4. Розпочніть творчий бізнес-дизайн

У цифрових візуальних мистецтвах завжди є потреба, і хоча там є безкоштовні програми, люди вважають за краще платити професіоналам, щоб виконати їхні твори мистецтва. Вони розуміють, що художник виробляє твори, а не інструменти.

Ви можете розглянути можливість спеціалізації на логотипі, дизайні веб-сайтів або навіть спеціалізуватися на загальному графічному дизайні.

Створіть собі ім’я, поділившись цінними порадами з дизайну на форумах, таких як Quora або з людьми на ваших платформах соціальних медіа. Не переживайте про те, щоб ділитися своїми навичками чи роздавати секрети.

За допомогою Youtube люди можуть легко дізнатися все, що потрібно, але вони все одно вважають за краще платити професіоналу, щоб зробити це професійно.

Пам’ятайте, надайте значення, і ви отримаєте більше цінності у відповідь!

5. Розпочніть студію чи виробничий бізнес

Попит на виробництво зображень та відео вище, ніж будь-коли, завдяки появі реклами в цифрових / соціальних мережах. Це цікаво, привабливо і найголовніше, що потрібно було конвертувати.

Ви можете запустити студію, орієнтуючись на виробництво зображень, ретуш, виробництво відео або просто, можливо, зосередитися виключно на створенні цифрових продуктів, таких як шпалери телефону.

Потім ви можете або продати свої послуги рекламним агенціям, подати кадри на платформи, такі як Shutterstock або Blackbox, або зареєструватися на щось на зразок програми для розробників Samsung і створити теми, щоб продати їх у лінійці Galaxy.

Найкраще, що ви можете легко масштабувати свій бізнес, наймаючи фрілансерів! Зауважте, що якщо вам вдасться знайти хорошого фрілансера, ви тримаєтесь за них так, як від цього залежить ваше життя. До надійних фрілансерів важко підійти, і якщо ви натрапите на одного, нагородіть їх добре!

6. Створіть програму електронного навчання

Підручники в Інтернеті сьогодні дуже лютують. Вони дешеві, інформативні та забезпечують хорошу цінність як для споживача, так і для творців. Найкраще створити програму один раз, і вона буде отримувати пасивний дохід!

Створіть бізнес, що обертається навколо програм електронного навчання. Підготуйте цінні навчальні посібники та інформацію, завантажте на платформу електронного навчання, наприклад Udemy, і ви матимете набір продуктів, які ніколи не закінчуються!

Заключні мінінги

Ось невеликий підсумок речей, які ми можемо зробити, щоб переконатися, що ваш маленький бізнес в Інтернеті процвітає, як риба-меч, велично вискакуючи з води (це краще виглядає на фотографії у повільному темпі).

 1. Забезпечити рішення існуючих проблем
  Відкрийте для клієнтів больові точки та вирішіть їх.
 2. Пишіть, щоб продати
  Ніхто не любить читати, тому переконайтеся, що ваша копія написана ПРОДАЖ!
 3. Створіть сайт, який відчуває премію
  Не має значення, чи продаєте ви мокру картоплю чи дизайнерську сумочку, ви повинні переконатися, що ваш магазин виглядає добре.
 4. Закріпіться як експерт у своїй галузі
  Забезпечте цінність своїх клієнтів своїми знаннями, і вони винагородять вас ціною життя.
 5. Посилення в електронному маркетингу
  Це пряма лінія зв’язку з вашими клієнтами. Скористайтеся цим, але ставитесь до нього з повагою.
 6. Продавати наявним клієнтам
  Якщо вони купували у вас раніше, вони знову купуватимуть у вас. Ви просто повинні дати їм привід купити.

Там у вас є. 6 твердих кроків, щоб зберегти ваше підприємство малого бізнесу в чорному. Переконайтеся, що або зафіксуйте їх на пам’яті, або вкажіть себе за допомогою цих порад. Одного разу ви оглянетеся на свої успіхи і подякуєте Google, що ви натрапили на цей надісланий небом текст.

У будь-якому випадку, якщо у вас виникнуть запитання, на які ви хочете відповісти, просто відправте нам повідомлення або електронний лист. Ми обов’язково відповімо вам, як тільки зможемо. Тепер ідіть і покажіть світові, на що здатні регулярні щоденні дрібні підприємці.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map