HostGator mākonis

Daren Low

Mākoņu mitināšana ir ātrāka un uzticamāka nekā gandrīz jebkura standarta saimniekdators, kuru esat izmantojis iepriekš.

Un, lai gan HostGator ir vārds, kuru jūs parasti varētu saistīt ar budžeta mitināšanu, viņu jaunais mākoņa pakalpojums ir pavisam cita bumba.

Mēs jau kādu laiku veicam testus HostGator mākoņa serveros. Un tas, ko mēs redzam, ir diezgan lieliski. Īpaši ātrs ātrums un (gandrīz) ložu necaurlaidīgs darbspējas laiks.

Tas arī nesabojās jūsu bankas bilanci. Sākuma līmeņa pakete sākas ar tikai USD 10,95 mēnesī (12 mēnešu līgums). Un jūs varat atgūt vēl 30% ar mūsu kupona kodu. Tas padara to tikai USD 7,66 mēnesī.

HostGator Cloud 30% atlaide

Pasūtījuma lapā vienkārši ievadiet “bitcatcha”. .

Īsumā šeit ir apskatītas HostGator jaunā mākoņa pakalpojuma labākās iespējas.

HostGator Cloud labākās iespējas

 1. Speed ​​HostGator mākoņa mitināšana Bitcatcha ātruma pārbaudē ieguva A + atzīmi. Īpaši ātri tas notika ASV reģionā. (Plašāk par to apakšā.)
 2. Uzticamība un uptimeHostGator ieguva 100% uptime vērtējumu. (Seko kopš 2017. gada janvāra.)
 3. Automātiski atjauninājumi un drošība HostGator Cloud nodrošina lietas atjaunināšanu fonā, jums nav jāuztraucas. Tas arī automātiski atrod un noņem ļaunprātīgu programmatūru.
 4. Mērogojamība Ja sākat regulāri apmeklēt intensīvu satiksmi, varat noklikšķināt uz pogas, lai piekļūtu vairāk resursu. Nav dīkstāves, nav nepieciešams mainīt serverus vai migrēt vietni.
 5. Foršs informācijas panelis Daudzi saimnieki joprojām izmanto neglīto un tehnisko cPanel. HostGator piedāvā slidenu, ērti lietojamu informācijas paneli. Ir ārkārtīgi viegli nomainīt lietas aiz ainas un izmērīt sniegumu.
 6. Maksa sākot no 7,66 USD līdz 10,95 USD, tā ir lētāka nekā vairums konkurentu mākonis.

Katrā no šiem faktoriem mēs nopietni iedziļināsimies vienā sekundē. Vispirms, ja jums rodas jautājums, kāpēc mākoņa mitināšana atšķiras no citām iespējām, lūk, kas jums jāzina.

Kas ir Cloud Hostings?

Mākoņu mitināšana ir nākamais ātras, uzticamas un pieejamas mitināšanas līmenis.

Kāpēc? Vienkāršs iemesls ir tas, ka mākoņa mitināšana nepaļaujas tikai uz vienu serveri. Tas nodarbina simtiem, kravas sadalot dažādos serveros.

 1. Problēmas ar dalītu mitināšanu ir tas, ka jūs izmantojat vienu serveri. Un jūs koplietojat šo serveri ar neskaitāmām citām vietnēm. Ja rodas intensīva satiksme, tas izsūc visus resursus, palēninot veiktspēju.
 2. Mākoņu mitināšana to atrisina, izmantojot vairākus serverus. Ja viens serveris tiek pārslogots, jūsu resursdators vienkārši pārslēdz slēdzi un mainīs to uz citu serveri. Tātad gandrīz vienmēr darbspējas un veiktspēja ir labāka.
 3. Tas ir elastīgs. Ja pēkšņi rodas strauja satiksmes intensitāte un jums ir nepieciešami vairāk resursu, tie tiek iegūti automātiski. Mākoņu mitināšana, protams, paplašinās un slēdz līgumu atkarībā no nepieciešamajiem resursiem.
 4. Tas ir rentabls. Izmantojot koplietotu resursdatoru, jūs maksājat papildus, lai piekļūtu papildu resursiem. Izmantojot mākoņa mitināšanu, šie papildu resursi jūs gaida, kad vien tie jums nepieciešami, bez papildu maksas.
 5. Tas ir ātri. Tā kā mākoņa mitināšanai ir tendence novērst serveru pārslodzi, tā var darboties daudz ātrāk. Mākoņu mitināšana arī centīsies apkalpot savus apmeklētājus no viņiem tuvu vietas, palīdzot ātrāk ielādēt jūsu vietni neatkarīgi no tā, uz kuras planētas tā ir pieejama.

Tagad, kad jūs zināt, kas ir mākoņu mitināšana un kā tā darbojas, apskatīsim HostGator pakalpojuma specifiku.

Galvenie HostGator mākoņu punkti

Labākais, ko varu teikt par HostGator, ir tas, ka jūs pat nepamanāt, ka tas tur atrodas.

Tas varētu izklausīties dīvaini, bet tā ir vislielākā uzslava, ko varu dot tīmekļa mitinātājam. Labs mitinātājs ir tāds, kuru pat nepamanāt. Tas tikai klusi uztur jūsu vietnes darbību. Ātri, efektīvi un vienmērīgi.

No otras puses, jūs zināt, kad esat saņēmis sliktu tīmekļa mitinātāju, jo tas vienmēr rada jums problēmas!

HostGator reklamē to ātrumu, paplašinātos resursus un intuitīvu informācijas paneli kā galvenās funkcijas. Tāpēc mēs viņus pārbaudām.

Hostēts HostGator mākonis:

Mēs sekojam līdzi HostGator Cloud, mitinot viņiem WordPress vietni. Mēs maksājām par mūsu mākoņa mitināšanas maksu tāpat kā jebkurš parasts klients to darīs un darbinās sēkliniekus. Šī vietne ļauj mums izsekot darbības laiku un to servera reakcijas laiku. Jūtieties brīvi apmeklēt mūsu vietni, kas mitināta HostGator Cloud.

✔ Ātrums

Jūs jau varētu zināt, ka šeit, Bitcatcha, mēs esam apsēsti ar ātrumu. Tāpēc mēs izveidojām Bitcatcha servera ātruma pārbaudītāju. Jūsu tīmekļa mitinātāja ātrums ir svarīgāks nekā jūs domājat (40% cilvēku pametīs jūsu vietni, ja tā netiks ielādēta trīs sekundēs).

Par laimi HostGator iznāk augšā. Mūsu ātruma pārbaudēs mākoņu saimnieks ieguva A + punktu. Tā vidējais servera reakcijas laiks visā pasaulē ir 144 ms, kas ir daudz ātrāk nekā Google ieteiktais 200 ms ātrums.

HostGator mākoņa servera ātrums (Pilnu ziņojumu skatīt šeit)

Kāpēc? Daļēji tāpēc, ka mākoņu mitinātāji dabiski ir ātrāki, jo viņi var sadalīt savu slodzi. Bet arī HostGator iet soli tālāk. Tas izmanto integrētu kešatmiņas saglabāšanas sistēmu un vismodernāko aparatūru, lai nodrošinātu, ka tā darbojas ātri. Jūs varat sajust atšķirību.

✔ Uzticamība un darbspējas laiks

Ja esat salīdzinoši jauns Web hostinga jomā, visi uptime rādītāji var izskatīties ļoti līdzīgi.

Piemēram, lielākā daļa pārsniedz 98%, kas izklausās lieliski. Bet apsveriet šo iespēju. 98% darbspējas laiks nozīmē, ka jūsu vietne varētu nedarboties septiņas dienas gadā. Nav labi!

Mēs vienmēr iesakām, apsverot tīmekļa mitinātāju, meklēt par 99,8% augstāku.

Tāpēc HostGator darbības laiks ir tik iespaidīgs. Izmantojot HostGator, mēs vairākus mēnešus pārbaudījām fenomenālu 100% darbspējas laiku.

Tas viss attiecas uz mieru, zinot, ka jūsu vietne bez avārijas nebruks.

✔ Foršs informācijas panelis

Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju neuzskata lietotāju pieredzi aizkulisēs. Viņi vienkārši izmanto to pašu neglīto cPanel. Tas ir lieliski, ja esat tehnoloģiju eksperts un zināt, kā visu mainīt aiz ainas.

Bet lielākā daļa cilvēku vēlas tikai vienkāršu, ērti lietojamu informācijas paneli.

HostGator Cloud klientu portāls

(HostGator Cloud klientu portāls)

Tas ir tieši tas, ko jūs iegūstat, izmantojot HostGator mākoni. Tas izskatās skaisti, un to ir tik vienkārši lietot. Tas izseko jūsu uptime, lejupielādes ātrumu, globālo sasniedzamību un dažādus citus veiktspējas rādītājus.

Jums nav jāzina viss tehniskais žargons, lai saprastu, kas notiek ar jūsu vietni.

✔ Neierobežoti resursi (gandrīz)

HostGator piedāvā “neizmērītu” joslas platumu un krātuvi, pat izmantojot lētāko plānu.

Tas būtībā nozīmē, ka jūs varat resursus, kā jums nepieciešams. Ja saņemat lielu satiksmes intensitāti, nav problēmu. Kāds dalīts saimnieks iekasēs jums papildu maksu, ja pārsniegsiet pabalstu. Vai vēl sliktāk, jūsu vietne vienkārši samazināsies.

Ar HostGator mākoņa mitināšanu tas nenotiks. Jūs varat augšupielādēt tik daudz satura, cik vēlaties, un baudīt tik daudz trafika, cik varat.

BET! Neaizmirstiet izlasīt sīko rakstu. Tīmekļa mitināšanas pasaulē “nenovērtēts” ne vienmēr nozīmē “neierobežots”. Saskaņā ar HostGator T&Cs jums ir ierobežots joslas platums un krātuve “personīgās vai mazās uzņēmējdarbības vietnes normālā darbībā”.

Ja jūsu vietne pēkšņi kļūst par interneta sensāciju, iespējams, pārkāpsit viņu noteikumus. To sakot, ierobežojumi ir dāsni, un jūs diez vai pārsniegsit. Uzziniet vairāk par viņu T&Cs.

✔ Laba klientu apkalpošana

HostGator katru gadu gadā (pat Ziemassvētku dienā) apkalpo klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī un visu diennakti..

Viņu tiešraides tērzēšana ir īpaši laba, un jūs parasti varat sazināties ar kādu 15 minūšu laikā, izmantojot šo metodi. Ja jūsu problēma nav atrisināma tērzēšanas sesijas laikā, atbalsts palīdzēs atvērt biļeti. Augstāka līmeņa inženieris to izpētīs pēc iespējas ātrāk. Esmu arī pārsteigts, ka viņi norāda reālu tālruņa numuru, lai sasniegtu viņus. (Kaut kas ļoti grūti ir dažiem saimniekiem).

Ir patīkami zināt, ka katastrofas gadījumā ir tiešs tālruņa numurs.

Sazinieties ar HostGator

✔ Papildu iespējas

HostGator Cloud ir arī nedaudz noderīgu ekstras. Tie neglābs jūsu pasauli, bet ir patīkami, ka tādi ir. Funkcijās ietilpst bezmaksas migrācija (lieliski, ja domājat mainīt resursdatorus) un bezmaksas SSL sertifikāts (būtisks, ja darbojas tiešsaistes veikals)

HostGator mākoņa paketes

Tāpat kā daudzi pakalpojumi, HostGator piedāvā pakešu klāstu atkarībā no jūsu vajadzībām. Tie ir trīs posmi: Hatchling Cloud, Baby Cloud un Business Cloud.

Visām pakotnēm ir “nemērīts” joslas platums un krātuve, kā arī vietējā kešatmiņa, taču ir dažas atšķirības, kuras jūs varētu vēlēties apskatīt.

Bitcatcha atlaide

Es priecājos piedāvāt Bitcatcha lasītājiem 30% atlaidi visām HostGator Cloud pakotnēm. Viss, kas jums jādara, ir, ievadot kodu, ievadiet šo kodu:

30% atlaides kods: bitcatcha

Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt mākoņa mitināšanu tikai par 7,66 USD mēnesī (12 mēnešu līgums).

Piezīme: Dažreiz HostGator rīko pats savus piedāvājumus. Kad viņi to dara, jūs bieži varat iegūt labāku darījumu bez šī kupona. Vienkārši kaut kas, kam vajadzētu sekot. Uzziniet vairāk šeit.

HostGator mākoņa plāni

Hatchling Cloud

Izmaksas: USD 7,66 * / mēnesī 10,95 USD – atlaide 30%

Ja sākat regulāri apmeklēt intensīvu satiksmi, varat noklikšķināt uz pogas, lai piekļūtu citiem resursiem. Nav dīkstāves, nav nepieciešams mainīt serverus vai migrēt vietni.

Bērnu mākonis

Izmaksas: USD 9,76 * / mēnesī 13,95 USD – atlaide 30%

Bērnu mākonis ir vidējā (un ieteicamā) iespēja. Izmantojot šo paketi, jūs iegūstat neierobežotu domēnu daudzumu, tāpēc ir lieliski, ja jums ir vairākas vietnes vai veidojat vietnes saviem klientiem. Baby Cloud nodrošina 4 GB atmiņu.

Biznesa mākonis

Izmaksas: USD 13,96 * / mēnesī 19,95 USD – atlaide 30%

Biznesa mākonis ir premium klases pakalpojums. Biznesa mākonis ir aprīkots ar visām Baby Cloud un Hatchling Cloud funkcijām, taču tajā ir arī 6 GB atmiņa, īpašs IP un privāts SSL.

* Cena tiek noteikta, pamatojoties uz 12 mēnešu līgumu. Izmantojiet kupona kodu “bitcatcha”, lai saņemtu 30% atlaidi. Reģistrēšanās HostGator Cloud.

Jebkuri negatīvie?

Mēs esam apskatījuši dažādus HostGator Cloud pozitīvos aspektus, bet kā ir ar negatīvajām pusēm?

Patiesība ir tāda, ka to nav daudz. Bet katrai saimniecei ir viena vai divas lietas, kas nav gluži ideālas. HostGator Cloud tie ir:

“Noķeršana” – gandrīz katram hostinga pakalpojumu sniedzējam ir “pieķeršanās”. HostGator Cloud tas ir “neizmēra” joslas platums un krātuve, kas nav gluži neierobežota. Labās ziņas ir, ja vien jūs 25% no viņu resursiem neizmantojat vairāk nekā 90 sekundes, jums ir taisnība.

Tas ir tas tiešām – pēc tam, kad dažus mēnešus esmu izmantojis HostGator Cloud, es vēl neesmu saskāries ar jebkuru citu būtisku negatīvo pusi..

Noslēguma domas

HostGator Cloud ir īpaši ātrs, uzticams un pieejamu cenu. Vietņu īpašniekiem tā ir iespēja piekļūt mākoņa mitināšanai, nemaksājot par to laimi.

Izmantojot mūsu 30% atlaidi, tas varētu vienkārši būt labākais mākoņu mitināšanas darījums tiešsaistē. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni https://www.hostgator.com

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me