Kā Malaizijas MVU var nokļūt tiešsaistē – ātrs un ērts veids!

Iemiesojums

Jūs zināt, ka labākie uzņēmumi izdzīvo, būdami pielāgojami. Katru gadu pasaule mainās ātrāk, un jums ir jāseko līdzi, lai turpinātu uzņēmējdarbību.

Apsveriet, kā pirms desmit gadiem nevienam nebūtu aizdomas, ka gandrīz visu var paveikt ar viedtālruņa palīdzību, ka jūsu automašīna varētu būt datorizēta un internets spēlētu tik lielu lomu jūsu dzīvē.

Ja jūsu Malaizijas MVU vajadzētu pāriet digitāli?

Jums varētu rasties jautājums, vai ir nepieciešams veikt savu biznesu tiešsaistē. Šie ir daži iemesli, kāpēc jūsu MVU varētu izmantot digitālo platformu:

 1. Atvadieties no papīra naudas mūsdienās ir tik daudz veidu, kā samaksāt par lietām, kas nav saistītas ar fiziskas naudas izmantošanu. Debeta kartes, kredītkartes un tiešsaistes banku darbība ir tik vienkārša. Un tuvojas jauni notikumi.

  Mobilais seifs, ko plaši izmanto Ķīnā un Indijā, rada viļņus šeit, Malaizijā. Vietējās bankas, piemēram, CIMB, Hong Leong un Maybank, sadarbojas ar tādiem pakalpojumiem kā Alipay, WeChat Pay un Samsung Pay, lai padarītu to ērtāku visiem patērētājiem ar viedtālruņiem. , pasar malams un pārtikas tiesas Klangas ielejā.

 2. Mūsu valdība atzīst šīs pazīmes. Malaizijas valdība ir redzējusi jauno tehnoloģiju cunami, kas virzās uz priekšu, un ir veikuši pasākumus, lai veicinātu e-komercijas ieviešanu:

  • Bank Negara veic pasākumus, lai uzlabotu tiešsaistes maksājumus, tostarp atsakās no tiešsaistes tūlītēju pārskaitījumu maksas un palielina čeku maksu.
  • Malaizija kopā ar Ķīnas interneta uzņēmumu Alibaba Group nesen izveidoja Digitālās brīvās tirdzniecības zonu, lai mudinātu vietējos uzņēmumus, kuriem ir tiešsaistes uzņēmumi, eksportēt savus produktus
  • Valdības aģentūras SME Corp un MDEC ir uzsākušas dažādas programmas, lai palīdzētu palielināt digitālo ekonomiku Malaizijā, ieskaitot eRezeki, eUsahawan, eLadang, kā arī e-maksājumu un sertifikācijas programmas..
 3. Doties tiešsaistē ir patiešām liels bizness Veiksmīgs bizness ir vissvarīgākais, un tā ir liela. Apsveriet šos vietējo uzņēmēju veiksmes stāstus, kuri ir guvuši panākumus gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū:

  • Vietējais uzņēmējs Nur Raihan Anuar 100% tiešsaistē pārdod kosmētiku un ādas kopšanu, nopelnot ikmēneša RM250 000 pārdošanas apjomus no Brunejas, Singapūras un Indonēzijas..
  • Christyng.com, piegādājot tiešsaistē īpašus ar rokām darinātus pēc pasūtījuma izgatavotus apavus, tagad gūst septiņus skaitļus, pārdodot vairāk nekā 1000 apavus mēnesī.
  • Dvīņu brāļi Vinsents un Henrijs Tongi ir iesākuši drukātu un personalizētu dāvanu komplektu, kas tagad tiešsaistē gūst 6,35 miljonus ASV dolāru.

Bet kur sākt?

Tāpēc tagad, kad esmu ieinteresējis jūs, iespējams, domājat par savu nākamo soli. Varbūt vēlaties sākt šajā drosmīgajā jaunajā pasaulē vai vēlaties vēl vairāk uzlabot savu klātbūtni tiešsaistē. Bet kur sākt?

Vietējais MVU, kas nodrošina tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, Exabytes sazinājās ar mums, lai mums piedāvātu ekskursiju, lai parādītu, ko viņi var darīt, lai palīdzētu.

Iepazīstinām ar Exabytes – ekskursija pa gidu

Kas ir Exabytes?

Exabytes balvas

Balvas, kuras ieguva Exabytes, kuras tika demonstrētas Penangas štābā

Exabytes ir dibināts 2001. gadā un ir vietējais godalgots MVU. Viņi lepojas ar iespaidīgu atsākšanu ar 75 000 klientu no 121 valsts un 30% no Malaizijas tīmekļa mitināšanas tirgus daļas. Viņu vīzija ir palīdzēt MVU attīstīt biznesu tiešsaistē un sasniegt savus sapņus kā uzticams digitālais partneris.

Viņi nesen paplašina, iegūstot 15% no Singapūras tīmekļa mitināšanas tirgus daļas, izmantojot tādas iegādes kā Usonyx un Signetique. Viņiem ir droši datu centri Menara AIMS, Malaizijā, kā arī Singapūrā, Denverā (Amerikas Savienotās Valstis) un Kuninganā (Indonēzija)..

Exabytes daudz dara vietējiem uzņēmumiem un tehnoloģiju kopienai:

Čans Kejs Siaks un Exabytes prusaku komanda

Čans Kejs Siaks un Exabytes prusaku komanda

 1. Nesen uzsāktā Exabytes tarakānu tehniskās finansēšanas programma palīdz vietējiem tehnoloģiju jaunizveidotajiem uzņēmumiem izkāpt no vietas, kas būs spēcīgi, pielāgojami izdzīvojušie tāpat kā nepatīkams kukainis.
 2. Viņi organizē Malaizijas vietņu balvas (MWA) 2017, lai atzītu un apbalvotu labāko valsts izstrādātāju, dizaineru un aģentūru darbu visā valstī.
 3. Exabytes interneta mārketinga samits, kas nesen norisinājās Kiberjajā, savienoja dažādus pieredzējušus digitālos tirgotājus un speciālistus ar vietējiem tehniskajiem uzņēmējiem, lai sniegtu ieskatu par pašreizējo situāciju un apspriestu digitālā mārketinga nozares stratēģijas un sasniegumus..

Cilvēks aiz Exabytes – Čana Kee Siaka kungs

Daren Low ar brīdi kopā ar Chan Chan Kee Siak

Darena Lova brīdi ir kopā ar Exabytes izpilddirektoru Čenu Keeku Siaku viņu Penangas štābā

Mums bija vajadzīgs laiks, lai viņu galvenajā mītnē Penangā tiktos ar Chan Kee Siak, Exabytes dibinātāju un izpilddirektoru. Šis pašmācīgais uzņēmējs, dzimis vanagu ģimenē, būvēja šo uzņēmumu kopš 19 gadu vecuma un ļoti labi pārzina sava biznesa uzsākšanas izmēģinājumus un ciešanas..

Viņš pašlaik darbojas kā interneta alianses, Malaizijas, dažādu uzņēmēju tīkla platformas prezidents, lai dalītos ar vērtīgām mācībām un zināšanām starp interneta vadītājiem un vietējā direktora vietni dibinātāju institūtā, globālā ideju posma paātrinātājā un startēšanas uzsākšanas programmā..

Viņš ir arī līdzdibinājis divas citas pakalpojumu platformas – EasyStore, tiešsaistes e-komercijas platformu tiem, kas vēlas izveidot tiešsaistes veikalu, un Malaizijas pirmo integrēto transporta pakalpojumu EasyParcel.

Klientu pieredze – apskats Exabytes klientu atbalsta centrā

Exabytes īpaša klientu apkalpošanas komanda, kas strādā smagi

Exabytes īpaša klientu apkalpošanas komanda, kas strādā smagi

Nākamā pietura bija Exabytes klientu atbalsta centrs visu diennakti Penangā. Viņu apkalpojošajā komandā ir trīs dažādas komandas dažādu veidu hostinga kontiem: dalīta mitināšana, īpaši serveri un tālākpārdevēju konti. Viņiem pievienojas arī Menara AIMS inženieru tehnikas komanda, kas uzrauga tehniskas problēmas.

Atbalsta un tehnikas komandas rezultātu monitori

Atbalsta un tehnikas komandas rezultātu monitori

Viņi mums parādīja, kā katrai izlemtajai biļetei ir balsošanas sistēma, lai novērtētu viņu sniegto pakalpojumu. Visas balsis tiek reģistrētas un apvienotas nozīmīgos skaitļos un mērķos, lai uzlabotu klientu apmierinātību.

Tehnoloģiju tūre – Exabyte datu centrā Menara AIMS, Kualalumpurā

Exabytes Datacenter vietnē Menara AIMS

Darena, apmeklējot datu centru ar menedžeri & sistēmas inženieris

Visbeidzot, mēs tikām iepazīstināti ar pašu datu centru Menara AIMS. Exabytes vietne apgalvo, ka viņi pārvalda vairāk nekā 1000 serverus ar vairāk nekā 100 000 vietnēm un vairāk nekā 1 000 000 e-pasta kontiem. Mēs uzzinājām, ka šis centrs šobrīd tiek vērtēts kā III līmeņa centrs, kas nodrošina pieejamību par 99,98%, bet nākotnē tiks modernizēts līdz augstākajam IV līmeņa līmenim..

Exabytes Cloud serveris

Dažu viņu tehnoloģiju aprīkojuma apskats

Kaut arī drošības apsvērumu dēļ nevarējām iegūt viņu serveru plauktu fotoattēlus, mums izdevās uzmeklēt dažus no viņu jaunajiem, neatvienotajiem mākoņu mitināšanas serveriem..

Datacenter operāciju zāle

Exabyte’s Tech Team uzmanīgi novēro operāciju zāles serverus

Mums bija iespēja apskatīt viņu operāciju zāli, kurā apmācīti inženieri maiņas stundās katru dienu pārraudzīja serverus, lai būtu gatavi nekavējoties risināt visas iespējamās tehniskās problēmas..

Mūsu domas par Exabytes

Daren Low, Chan Kee Siak un Vickson Tan (Exabytes Penang tūre)

Daren Low ar Chan Kee Siak, izpilddirektors (centrā) un Vickson Tan, mārketinga viceprezidents (pa kreisi)

Ekskursijas beigās mēs bijām pārliecināti, ka Exabytes kā paši vietējie MVU izprot vietējo kultūru un viņu iesaistīšanās vietējā uzņēmēju kopienā turpina turēt pirkstu uz Malaizijas MVU vides impulsu.

Viņi arī parādīja, ka viņu sagatavotā infrastruktūra nodrošina viņus par vadošo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu Dienvidaustrumu Āzijā. Saites ar tādiem pakalpojumu uzņēmumiem kā EasyStore sniedz viņiem aktīvu klātbūtni arī citās valstīs, piemēram, Singapūrā, Indonēzijā un Taivānā.

Exabytes MVU īpašniekam galvenokārt piedāvā trīs pamatpakalpojumus:

 1. Biznesa e-pasta hostings (tikai no RM17.99 mēnesī) EBizMailPro nodrošina tīmekļa pasta pakalpojumu, kas nodrošina izcilu un drošu e-pastu izplatīšanu, kā arī lielisku kalendāru, uzdevumu un satura sinhronizāciju dažādās digitālās ierīcēs un Microsoft Outlook. .
 2. Vietņu dizaina pakalpojumi (sākot no tikai RM39 mēnesī) Tūlītējā vietne nodrošina unikālu, individuāli pielāgotu vietni, kas atbilst jūsu vajadzībām. Tas nāk arī ar tehnisko palīdzību, mārketinga pakalpojumiem un ekspertu konsultācijām pa tālruni. .
 3. Vietņu veidotājs All-in-One (RM23.29 – RM69.96 mēnesī) EBizPro, vilkšanas un nomešanas veidotājs, ir pielāgotas veidnes, kas darbojas visās digitālajās platformās. Šis abonements ietver profesionālu e-pasta atbalstu. .

Darba sākšana – praktiski padomi, kā palielināt savu biznesu tiešsaistē

Dienas beigās tas, kā jūs patiešām veidojat efektīvu tiešsaistes biznesu, ir atkarīgs no jums.

Bet būvējiet to jums. Padomājiet par priekšrocībām! Izmantojot savu digitālo platformu, jūs varat nodrošināt personalizētu klientu apkalpošanu par konkurētspējīgāku cenu ar labāku ērtības klientiem. Jūs varat sasniegt klientus arī ne tikai Malaizijā, bet arī aizjūras zemēs un tikai par nelielu daļu no izmaksām!

Viens no lētākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir efektīva un mērķtiecīga rīka, ko sauc par e-pasta mārketingu, pieņemšana. Izmantojot rūpīgi izstrādātus biļetenus, jūs varat sasniegt ikvienu savu kontaktu sarakstā un nekavējoties uzturēt viņus zināšanā un palielināt pārdošanas apjomus jūsu uzņēmumam..

Pārbaudiet šos noderīgos rakstus, lai patiešām atstātu savu zīmi jūsu mērķauditorijai:

 • Kā izveidot e-pasta sarakstu no nulles & Nosūtiet savu pirmo biļetenu
 • Galīgais e-pasta mārketinga ceļvedis (1. daļa)

Ja nedomājat tērēt nedaudz papildu naudas, lai ļautu ekspertiem rīkoties ar jūsu tiešsaistes reklāmām, varat apsvērt arī Exabytes digitālā mārketinga pakalpojumus..

Iemiesojums

Par autoru

Samuelam Lovam patīk rakstīt par dažādām tēmām, ieskaitot uzņēmējdarbību, tehnoloģiju un juridiskus rakstus dažādiem uzņēmumiem. Kad viņš to nenodarbojas, viņš turpina savu citu aizraušanos: skatuves mākslu!

Patīk tas, ko esat lasījis?

Pievienojieties mūsu abonentiem, kuri saņem atjauninājumus no Bitcatcha. Mēs izsūtām ekskluzīvus tiešsaistes biznesa padomus un ieteikumus.

Nākamais “

Internets & Jūs 2018. gadā: 3 milzīgas izmaiņas, kas ietekmēs jūsu biznesu

«Iepriekšējais

5 solis, kā nolīgt ārštata sociālo mediju vadītāju

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me