Vietnes zemes COVID-19 atbildes piedāvājums – tikai USD 0,99 mēnesī par starta plānu!

Ja jūs cenšaties saglabāt savu biznesu virs ūdens šīs COVID-19 pandēmijas laikā, ieteicams apsvērt tā ievietošanu tiešsaistē, jo patērētāju iepirkšanās paradumi mainās, lai pielāgotos šiem izaicinošajiem laikiem..


Šis ir patiešām labs laiks arī tīmekļa vietnes izveidošanai, jo mūsu iecienītais tīmekļa mitināšanas pakalpojums SiteGround nupat ir sācis klajā ar piedāvājumu palīdzēt uzņēmumu īpašniekiem atgūties no vīrusa izraisītajiem sitieniem!

Vietnes zemes COVID-19 atbildes piedāvājums – sīkāka informācija

vietņu starta mitināšanas darījums covid19

Vietne vietne praktizē sociālo atbildību, jo tai ir īpašs piedāvājums, lai palīdzētu mazo uzņēmumu īpašniekiem tiešsaistē izmantot šo nenoteikto laiku.

Tikai par 0,99 ASV dolāriem jūs iegūsit pilnīgu un neietekmētu piekļuvi vietnes SiteGround StartUp plānam 3 veseliem mēnešiem, lai jūs varētu iegūt savam uzņēmumam izveidotu vietni..

Ja domājat, ka tas nav nekāds lielais darījums un jūs varat saņemt bezmaksas vai daudz lētāku tīmekļa mitināšanu, lūdzu, ļaujiet mums paskaidrot, cik nepareizi jūs rīkojaties.

 • Atlaide: 97% OFF (uz 3 mēnešiem) + BEZMAKSAS SSL!
 • Mēneša maksa (pirmie 3 mēneši): 0,99 USD
 • Mēneša maksa (pēc 3 mēnešiem): 5,95 USD (50% atlaide)
 • Sākuma datums: DZĪVI TAGAD!
 • Beigu datums: TBA
 • Pilnīga informācija:

Kāpēc šis piedāvājums ir SUPER noderīgs!

Runājot par tiešsaistes biznesu, jums jāsaprot, ka ātrums ir dzīves būtība.

Tā ir viena lieta, kas palīdzēs jūsu vietnei pārdot / pārveidot.

Izmantojot bezmaksas vai lētākus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, jums nebūs ne mazākās nojausmas, kāda veida ātrumu iegūsit, un saņemtais pakalpojums, visticamāk, būs diezgan aizdomīgs.

Izmantojot vietni SiteGround, jūs iegūstat vienu no ātrākajiem pieejamajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, kas īpaši paredzēts uzņēmumiem un e-komercijai. Mums jāzina, ka esam paveikuši mājas darbus – pārliecinieties par sevi padziļinātajā vietnes vietnes pārskatā.

Jums būs pieejama arī viena no zinošākajām un noderīgākajām atbalsta komandām nozarē, izmantojot rīkus un pakalpojumus, kas jums būs nepieciešami, lai izveidotu vietni..

Ja jūs mērķējat uz klientiem ārpus ASV, arī vietnei SiteGround ir piešķirta aizmugure – izmantojot 6 datu centrus 3 kontinentos, jūsu vietne klientiem tiks uzlādēta ātri un ātri, un tam vajadzētu jauki palielināt jūsu pārdošanas apjomus..

Apskatīsim to, ko jūs patiesībā iegūstat ar SiteGround Startup plānu:

 • 1 vietne
 • 10 GB SSD atmiņas telpa
 • 10 000 apmeklējumu mēnesī
 • Bezmaksas WordPress instalēšana
 • Bezmaksas SSL, CDN, e-pasts
 • 100% atjaunojamās enerģijas spēle ar Google Cloud

Tikai par 0,99 centiem USD par 3 veseliem mēnešiem mēs domājam, ka tas ir izdevīgi uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas pāriet uz ciparu formātu!

Kas notiek pēc 3 mēnešiem??

Tas ir īstais jautājums, vai ne – tas, kas notiks pēc tam, kad būs pagājuši 3 mēneši, pasaule ir sadzijusi un visam atkal būs jēga?

Nu, ja jūs uzskatāt, ka ieņēmumi no jūsu jaunās vietnes ir pietiekami lieli, lai jūs varētu turpināt mitināt vietnē SiteGround, varat to izdarīt ar diskontētu likmi – tikai USD 5,95 mēnesī – tas ir, 50% no viņu parasto cenu!

Ja nejūtaties turpinājis, tas ir labi – vienkārši pārtrauciet savu kontu un dzīve turpinās.

COVID-19 ir novedis ekonomiku uz ceļiem

Ja nedzīvojat zem klints, jūs zināt, ka COVID-19 ir smagi skārusi ekonomiku, jo vairums valstu nonāk bloķēšanā, lai novērstu turpmāku slimības izplatīšanos..

Cilvēki baidās atstāt savu māju drošību, kas daudziem ķieģeļu un javas uzņēmumiem ir augsts un sauss, jo pircēji panikā pērk un tad pēkšņi apstājas.

Stāvoklis ir tik slikts, ka daži pandēmiju ir pielīdzinājuši recesijai, un mēs nevarējām vienoties vairāk, jo valdības stimulu paketes var būt pat nepietiekamas, lai palīdzētu ekonomikai turpināt darboties karantīnas apstākļos.

Amerikā sporta izklaide ir apstājusies, jo aktīvo sporta pasākumu atcelšana. Japāna ir piekritusi atlikt olimpiādi uz 2021. gadu, kas radīs milzīgus zaudējumus, un ceļošana joprojām ir viena no vissmagāk skartajām nozarēm, jo ​​aviokompānijas samazina lidojumus, jo vairāk nekā 100 valstīm tiek uzlikti ceļošanas ierobežojumi.

Cilvēki ir bez darba, uzņēmumi nezina, vai palikt atvērti, jo klienti netērē līdzekļus, un ekonomika sliecas uz milzīgas lejupslīdes robežas.

Īsāk sakot, tas ir dienu beigas, puiši.

Bet ne visi ir zaudēti!

Visu izmisuma un bezcerības vidū plaukst dažas nozares un uzņēmumi, jo pārējā pasaule sevi uztur karantīnā.

Cilvēki, iespējams, nofiksēs sevi, lai vīrusu netraucētu, taču viņiem joprojām ir nepieciešami piederumi. Viņu vajadzības nemainīsies, bet mainās viņu iepirkšanās paradumi.

Amazon ir pieredzējis tik milzīgu pārdošanas apjomu pieaugumu, ka viņiem bija jāalgo 100 000 jaunu darbinieku, lai palīdzētu tikt galā ar pieaugošo pieprasījumu.

Pārtikas piegādes pakalpojums Ocado.com piedzīvo “vienkārši satriecošu trafika daudzumu”, ka viņiem bija uz laiku jāpārtrauc pakalpojumu sniegšana, lai viņi varētu veikt kādu būtisku darbu.

Cilvēki acīmredzami arī meklē sociāli distancētus risinājumus, tāpēc Ķīnas reģionālās valdības cenšas attīstīt bezpilota piegādes risinājumus, piemēram, pārtikas piegādes robotus!

COVID-19 epidēmija liek cilvēkiem mainīt pirkšanas veidu, liekot viņiem pieņemt jaunākas tehnoloģijas, lai izdzīvotu.

Saskaņā ar Sūzenas Athejas, Stenfordas Biznesa augstskolas tehnoloģiju ekonomikas profesores teikto, šie jaunizveidotie ieradumi saglabāsies ilgi pēc tam, kad globālie draudi iznīks.

Tā kā ne tuvu nav izstrādāta vakcīna un pasaule nonāktu vairāku mēnešu pārtraukumā, mazajiem uzņēmumiem būs jāpielāgojas mainīgajai ekonomiskajai situācijai un jāsāk tiešsaistes darbība, ja viņi pārdzīvos gaidāmo sezonu.

Uzņēmumi sāk palīdzēt!

Pēc dienu ilgās panikas pirkšanas un savtīgās “es vispirms” izturēšanās (mēs zinām, ka tu krāj tualetes papīru!), Cilvēki sāk saprast, ka neviens nevar izdzīvot, praktizējot kaut kādu sociālo atbildību..

Vienīgais veids, kā pārvarēt šo ekonomisko un sociālo sabrukumu, ir kolektīvs nesavtīgs laipnības akts vienam pret otru.

Uzņēmumi sāk atmaksāt kopienām cerību turpināt ekonomikas attīstību un palīdzēt mums, jo mūsu mājas faktiski pārvēršas mūsu cietumos..

Kādreiz populārā Uber Eats pastiprina piedāvājot bezmaksas piegādes, cenšoties palīdzēt neatkarīgiem restorānu īpašniekiem noturēt galvas virs ūdens ASV un Kanādā, savukārt bankas dara visu iespējamo, lai palīdzētu vīrusa ietekmētajiem.

Secinājums: saņemiet SiteGround piedāvājumu, kamēr varat!

Šis īpašais COVID-19 reakcijas piedāvājums ir viens no labākajiem piedāvājumiem, ko jebkad esat saņēmis no SiteGround. Viņi gandrīz nekad nesamazina cenas, un 3 veseli mēneši tīmekļa mitināšanas tikai par 0,99 USD ir praktiski bez maksas.

Mēs pieņemam, ka cenu zīme galvenokārt ir paredzēta, lai atvairītu brīvo meklētāju, nodrošinot, ka visiem viņu dalītā mitināšanas lietotājiem ir pietiekami resursi, lai viņi varētu baudīt ātrumu un servisu, par kuru viņi ir pazīstami.

Tātad, ja jūs atrodaties pie žoga par sava biznesa vietnes izveidi, mēs iesakām ātri nokāpt no žoga, jo jūs drīz vairs neatradīsit citu tādu piedāvājumu kā šis.

Līdz nākamajai reizei esiet drošībā!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map