Kā izveidot emuāru – 5 vienkārši soļi emuāra izveidošanai 2020. gadā

Visi foršie bērni, kurus jūs zināt, veido emuārus, blogo emuārus un nopelna diezgan labus naudas resursus. Kāpēc gan neiekļūt spēlē un paņemt arī šo saldi saldo emuāru algas dienu, labi?


Lieta ir tāda, ka, ja atrodaties šajā lapā un lasāt šo rakstu, jūs droši vien nezināt, kā izveidot emuāru.

Nu, jums veicas, mans draugs, jo mēs esam pietiekami laipni, lai veltītu laiku mūsu aizņemtajiem grafikiem, lai uzrakstītu šo ceļvedi, lai jūs varētu izveidot savu emuāru un to palaist ne ātrāk!

Ticiet vai nē, izveidot emuāru nav ne grūti, ne arī lielas tehniskās zināšanas. Daļās, kurām nepieciešama tehniskā kompetence, mēs jums palīdzēsim, lai jūs justos drošāk.

Kas ir emuārs?

Kā mēs runājam par to, kas tieši ir emuārs?

Emuārs faktiski ir tikai vēl viena vietne, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta rakstiskam saturam, un parasti tas tiek iesniegts mazāk formālā rakstīšanas veidā.

Kad emuāru veidošana vispirms kļuva par lietu, cilvēki to galvenokārt izmantoja kā tiešsaistes žurnālu, aizdomājoties par to, lai pasaule lasītu.

Mūsdienās blogosfēra ir attīstījusies, radot daudzas apakškategorijas, piemēram, fitnesa emuāru autori, foto emuāru autori, māmiņu emuāru autori … ja varat to iedomāties, visticamāk, ka tur ir kāds emuāru autors.

Kāpēc cilvēki sāk blogus

Cilvēkiem ir daudz motivāciju izveidot savus emuārus.

Daži vēlas praktizēt savas rakstīšanas prasmes. Daži uzskata, ka tas ir katarsisks, kad viņi pauž sevi tiešsaistē. Daži vienkārši aizraujas ar savu izvēlēto nišu.

Es nevaru runāt par viņiem visiem, bet viens no motivējošajiem faktoriem, kas visvairāk cilvēkus piesaista skaistā emuāru veidošanas pasaulei, ir spēja nopelnīt naudu no saviem emuāriem.

Tā kā emuāru autori raksta par savu personīgo pieredzi, viņiem ir ļoti personiska saikne ar saviem lasītājiem – savienojums, par kuru augsta līmeņa zīmoli ir gatavi maksāt tikai tāpēc, lai emuāru autors atbalstītu viņu produktu (protams, ar nosacījumu, ka emuāru autors ievēro pienācīgu izsekošanu)..

Neatkarīgi no tā, kādas motivācijas jums ir nepieciešams, lai sāktu savu emuāru, vissvarīgākais ir tas, ka emuāru veidošana ir viens pārsteidzošs hobijs, un, ja tas tiek izdarīts pareizi, jūs varat no tā nopelnīt ļoti labu.

Piezīme

Liekas, ka daudziem cilvēkiem ir nepareizs priekšstats, ka, lai sāktu emuāru, jums jābūt labam rakstniekam. Lai arī labas rakstīšanas prasmes var palīdzēt jūsu emuāru pasniegt profesionālāk, tas tiek pārdots tieši jūsu emuāra saturam. Jūs vienmēr varat uzlabot savus emuāru ierakstus vēlāk. Ja vēlaties uzlabot savu rakstīšanu, iepazīstieties ar šo satura rakstīšanas rokasgrāmatu.

Kā izveidot emuāru – 5 soļi, lai sāktu emuāru veidošanu

1. solis: atlasiet nišu

Šis aizraujošais pirmais solis emuāra izveidē veidos veidu, kā jūs blogojat atlikušajā emuāru veidošanas karjerā, tāpēc tas ir vienkāršs, bet ļoti svarīgs solis: jums jāizlemj par savu nišu.

Vai tu būsi foto emuārs? Vai jūs dodat priekšroku emuāriem par saviem ceļojumiem? Varbūt jūs esat iesaistījies tehnoloģijās. Varbūt ēdiens ir jūsu ievārījums.

Neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu aizraušanās vai intereses, jūsu izvēlētā niša nākotnē palīdzēs virzīties uz jūsu emuāru veidošanas tēmām. Tas nav grūts un ātrs noteikums (daži emuāru autori nepārtraukti šķērso tēmas ar lieliem panākumiem), bet tas ir ceļvedis, kas palīdz jūsu emuāram būt mērķtiecīgam un atbilstošam.

Tāpēc izvēlieties savu nišu. Izvēlieties vārdu. Turiet to vienkāršu un īsu.

2. solis: izvēlieties emuāru veidošanas platformu

Jums ir daudz bezmaksas emuāru veidošanas platformu, kuras varat izvēlēties, piemēram, Wix, Blogger, Tumblr un WordPress, lai nosauktu dažas.

Mūsu izvēles platforma būtu WordPress, jo tā ir viena no visspēcīgākajām emuāru veidošanas platformām, kas šodien nodrošina 33,9% vietņu internetā.

33,9% tīmekļa vietne izmanto WordPress

Avots: w3techs.com

Tas ir arī SEO draudzīgs, ļoti ērti lietojams un tajā ir daudz spraudņu, kas nodrošina galda papildu funkcionalitāti, neprasot lielas tehniskās zināšanas.

Jūs varat arī pilnīgi bez maksas iegūt tīmekļa mitināšanu un domēna vārdu tieši no WordPress.com, taču, kā mēdza teikt mana dārgā vecmāmiņa, “labas lietas nenāk lēti, lētas lietas nenāk par labu”.

3. solis: domēna vārda un tīmekļa mitināšanas iegūšana

Lai izvērstu to, ko es teicu iepriekšējā punktā, WordPress.com ir absolūti fenomenāls, taču viņu bezmaksas tīmekļa mitināšanai un domēna nosaukumam ir daudz ierobežojumu.

 1. Jums nav “jūsuvārds.com”
  Lai arī tas var nešķist liels darījums, tas atdala amatierus no plusiem. Ja nopietni domājat par savu emuāru un vēlaties, lai tas aug, jūs vēlēsities iegūt savu domēna vārdu.
 2. Tīmekļa mitināšanas ierobežojumi
  Bezmaksas WordPress.com nāk ar ļoti mazu tīmekļa mitināšanas vietu (nemanāmi 3 GB). Kad esat aizpildījis šo vietu, jums būs jāmaksā, lai jauninātu un turpinātu izmantot savu emuāru.
 3. Nav atļauti spraudņi
  Bezmaksas versija nepieļauj spraudņus, kas ir skumji un salauž manu trauslo mazo sirdi.
 4. Reklāmas visur
  Tas ir pietiekami slikti, ka jūs nevarat gūt peļņu no savas bezmaksas vietnes wordpress.com vietnes, bet viņi visur izvieto reklāmas! Atcerieties: “labas lietas nenāk lēti, lētas lietas nenāk par labu”. Reklāmas izvietojums ir veids, kā WordPress gūst ieņēmumus.
 5. Iespējams, jūsu emuārs tiks izdzēsts
  Kā jūs justos, ja labu gadu esat rosījies un veidojis savu emuāru un sekotājus, un kādu dienu jūs pamodāties, ka pamanāt, ka jūsu emuārs ir izdzēsts, jo jūs nejauši pārkāpāt vienu no WordPress daudzajiem lietošanas noteikumiem? Tas ir noticis iepriekš, un tas notiks atkārtoti. Tas ir risks, kuru nevēlos uzņemties.

Šīs ir tikai dažas no problēmām, par kurām mēs varam domāt. Jūs vienmēr varat iegādāties savu domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu atsevišķi, tāpēc jums nav jāsaskaras ar nevienu no šīm problēmām. Šeit ir sniegts soli pa solim, kā to izdarīt.

Domēna vārds

Tur ir daudz domēnu reģistrētāju, piemēram, GoDaddy un Namecheap, taču mums patīk Namecheap, jo viņi ir izcili reģistratori un viņi iegūs bezmaksas WhoisGuard. Tas palīdz saglabāt jūsu identitāti noslēpumā, ja vēlaties anonīmi blogot.

Process ir diezgan vienkāršs, vienkārši dodieties uz turieni, reģistrējieties, izvēlieties savu domēna vārdu un viss ir izdarīts!

Atcerieties, ka jūs vēlēsities izvēlēties vienkāršu un viegli iegaumējamu domēna vārdu. Saglabājiet to āķīgi, ja varat. Nav tādu bailīgu paplašinājumu kā “.io” vai “.biz”, saglabājiet to “.com”, jo tas ir tas, ko vairums cilvēku ir pieraduši.

Tīmekļa mitināšana

Jūs varētu domāt, ka tīmekļa mitināšana ir tikai vieta, kur glabāt vietnes failus, un jebkura izlases veida tīmekļa mitinātājs būs kārtībā, taču jūs nevarējāt kļūdīties. Patiesībā, ja vēlaties, lai jūsu emuārs būtu veiksmīgs, labāk sasodīti pārliecināties, ka saņemat uzticamu un ātru tīmekļa mitināšanas pakalpojumu..

Vai esat saskāries ar emuāru, kas tiek ielādēts tik lēni, ka jūs vienkārši nevarētu apgrūtināt gaidīt, kamēr saturs parādīsies? Ja veltīsit laiku sev, jūs redzēsiet, ka 3 sekundes ir viss, kas jums nepieciešams, lai sajustu, ka emuārs ir lēns, un 5 sekundes ir vidējais laiks, kas nepieciešams cilvēku atlekšanai.

Jūsu tīmekļa mitināšanai ir izšķiroša nozīme, lai pārliecinātos, ka emuārs darbojas ātri un ātri, tāpēc nevajadzīgi lēna ielādes laika dēļ nezaudēsit lasītājus.

Lai arī apkārt ir daudz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu (noklikšķiniet šeit, lai skatītu mūsu labāko tīmekļa mitinātāju sarakstu), taču mēs iesakām meklēt uzticamu starptautisku tīmekļa mitināšanas zīmolu, piemēram, SiteGround, lai mitinātu jūsu emuāru.

Protams, iespējams, būs pieejamas lētākas iespējas, taču vietnes SiteGround uptime, uzticams klientu serviss, priekšrocību saraksts un insanely ātri serveru reakcijas laiki ir absolūti izcili. Patiesībā mēs viņiem tik ļoti uzticamies, ka mēs kopā ar viņiem mitinām šo vietni!

Konta iegūšana un emuāra iestatīšana vietnē SiteGround faktiski ir diezgan vienkārša. Veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Dodieties uz vietni www.siteground.com, lai izvēlētos savu mitināšanas plānu.
 2. Nospiediet “Sākt darbu”, lai redzētu pieejamo
 3. Vietnes zemes plāni

 4. Mēs iesakām iegūt GrowBig plānu (USD 5,95 mēnesī), jo tas ir jauks līdzsvars starp cenu un ieguvumiem, taču atkarībā no tā, kādas varētu būt jūsu vajadzības, varat izvēlēties StartUp (USD 3,95 mēnesī) vai GoGeek (USD 11,95 mēnesī). Nekavējieties šeit pārāk daudz, vienkārši izvēlieties plānu un dodieties pie tā. Ja nepieciešams, varat vēlāk jaunināt vai pazemināt sava konta līmeni.
 5. Tagad jums vajadzētu redzēt lapu, kurā esat devis iespēju reģistrēt domēnu vai izmantot savu. Jums jau vajadzētu būt savam domēna vārdam, ja esat ievērojis šajā rokasgrāmatā sniegtos norādījumus, tāpēc noklikšķiniet uz “Man jau ir domēns” un aizpildiet to norādītajā lodziņā. Noklikšķiniet uz “Turpināt”.
 6. pārskatīt un pabeigt

 7. Šeit jūs vēlēsities aizpildīt personisko informāciju, piemēram, savu e-pasta adresi (pārliecinieties, vai tā ir derīga! Uz to viņi nosūtīs kvīti), piešķirt paroli, vārdu, uzvārdu, valsti, tālruņa numuru, pasta indeksu utt. Ja vēlaties, varat ievadīt sava uzņēmuma nosaukumu, taču tas nav obligāti.
 8. izvēlēties domēnu

 9. Ritiniet nedaudz tālāk, lai atrastu vietu, kur aizpildīt maksājuma informāciju. Ievadiet informāciju par kredītkarti, kartes derīguma termiņu, kartes īpašnieka vārdu un CVV kodu (ja jūs nezināt, kas tas ir, tas ir 3 cipari kartes aizmugurē).
 10. maksājuma informācija

 11. Pēc tam redzēsit sadaļu par iegādi. Jums ir jāizvēlas iespēja izvēlēties no 12 līdz 36 mēnešiem. Izvēlieties vēlamo plānu un maksājuma periodu.

  Jums nav nepieciešams SG vietnes skeneris, tāpēc droši izlaidiet to. Tomēr, ja jūtat, ka nepieciešama papildu drošība, dodieties uz priekšu un atzīmējiet šo rūtiņu.

  Atzīmējiet izvēles rūtiņas, lai apstiprinātu, ka esat izlasījis pakalpojumu sniegšanas noteikumus un konfidencialitātes politiku. Ja jaunumi un atjauninājumi ir jūsu iestrēgums, atzīmējiet arī šo rūtiņu. Tomēr jums tas nav obligāti.

  Nospiediet “Maksāt tūlīt”.

 12. informācija par pirkumu

 13. Voila! Jums tagad ir jauns konts vietnē SiteGround! Viņiem vajadzēja arī nosūtīt kvīti uz e-pasta adresi, kuru jūs iepriekš norādījāt. Nospiediet “Pāriet uz klientu zonu”.
 14. jauns konts

WordPress instalēšana

Šī sadaļa ir iepriekšējās sadaļas turpinājums, taču mēs to sadalām dažādās daļās, lai būtu viegli sagremojama.

Piezīme

Ja iestrēdzat JEBKĀDĀ no šīm darbībām, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu vai sazināties ar SiteGround tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Viņi ir ļoti noderīgi un palīdzēs jums caur visu, kas jums nepieciešams.

 1. Tagad jums vajadzētu redzēt sadaļu ar nosaukumu “iestatiet savu jauno mitināšanas kontu”. Atlasiet “Sākt jaunu vietni” un pēc tam sadaļā “izvēlēties, kuru programmatūru instalēt” noklikšķiniet uz “WordPress”..

  Tagad jums būs jāaizpilda sava WordPress pieteikšanās informācija. Jūsu WordPress pieteikšanās tiks atdalīta no vietnes SiteGround konta, tāpēc noteikti atcerieties savu informāciju. Dodieties uz priekšu un aizpildiet savu e-pastu, lietotājvārdu, paroli un pēc tam atkārtojiet paroli, lai pārliecinātos, ka tā ir pareiza.

  Nospiediet Apstiprināt.

 2. iestatīt WordPress

 3. Vietnei vietnei vajadzētu pamudināt uzlabot savu kontu ar SG Site Scanner, taču, tāpat kā iepriekš minēts, tas ir pilnīgi neobligāts. Kad esat izvēlējies, noklikšķiniet uz Apstiprināt un pabeigt iestatīšanu.
 4. pilnīga WordPress iestatīšana

 5. Pēc īsa ielādes laika jums vajadzētu redzēt ekrānu, kurā teikts, ka jūsu mitināšanas konts ir gatavs lietošanai. Dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz “doties uz klientu zonu”.
 6. pilnīgs mitināšanas konts

 7. Ticiet vai nē, jūs esat tikai oficiāli izveidojis pats savu emuāru! Piešķiriet sev plāksteri mugurā!
 8. Tagad, kad esat izveidojis savu WordPress emuāru un darbojas, jums vajadzētu lepoties ar sevi. Tas ir jauki un tīri. Ļoti zen. Arī ļoti vispārīgs. Pēc manu jaunāku draugu vārdiem, jūsu vietne šobrīd ir “Vanilla AF”, tāpēc darīsim kaut ko, ja mēs?

  4. solis: emuāra izstrāde

  Šajā sadaļā mēs apskatīsim, ko mēs varam meklēt, lai jūsu emuāram būtu mazliet vairāk personības.

  Mēs varam manuāli noformēt un pielāgot emuāru tā, lai tas patiktu jūsu mērķauditorijai, taču šajā laikā un nopietni tas prasa daudz lota un nopietni …

  Nevienam nav laika izveidot jūsu emuāru

  Par laimi, WordPress ir tūkstošiem bezmaksas tēmu, kuras var pilnībā pielāgot, kas arī izskatās ļoti profesionāli!

  Šis ir veids, kā piekļūt WordPress motīviem

  1. Piesakieties savā WordPress kontā. Tam vajadzētu būt “www.yoursite.com/wp-admin”. Jūs vēlēsities izslēgt “jūsu vietne” faktisko emuāra URL. Ievadiet savu WordPress lietotājvārdu un paroli, pēc tam piesakieties.
  2. WordPress pieteikšanās

  3. Kad esat pieteicies, jums vajadzētu redzēt savu WordPress informācijas paneli, kas izskatās šādi. Noklikšķiniet uz “pilnībā mainīt savu motīvu”..
  4. WordPress paneļa

  5. Pēc tam noklikšķiniet uz WordPress.org motīviem, un jūs atradīsit tūkstošiem motīvu, no kuriem izvēlēties! Ja tie jums nav pietiekami labi, dodieties uz ElegantTheme, lai iegādātos dažas patiešām izskatīgas tēmas.
  6. WordPress tēma

  Svarīgs

  Motīvi ir satriecoši, taču tie var būt sarežģīti. Vietņu ielādes ātrums ir būtisks, lai jūsu emuārs tiktu novērtēts Google tīklā, un neoptimizētu vai nereaģējošu motīvu izvēle negatīvi ietekmēs jūsu ielādes ātrumu. Pārbaudiet, vai komentāros nav negatīvu atsauksmju, un priekšskatījuma sadaļā pārbaudiet motīva atsaucību. Ja tēma jau nereaģē uz viņu priekšskatījumu, visticamāk, tā jūsu emuārā būs lēna.

  1. Kad motīvs ir atlasīts, noklikšķiniet uz “Tiešsaistes priekšskatījums” un pēc tam “Aktivizēt & Publicēt ”, lai instalētu savu motīvu.
  2. tiešraides priekšskatījuma tēma

   (Tēmas tiešraide)

   aktīva tēma

   (Aktivizēt & publicēt tēmu)

  Jūsu tēma tagad ir instalēta, taču joprojām vēlaties personalizēt un pievienot nelielu saturu, pretējā gadījumā jaunais emuārs izskatīsies nedaudz tukšs.

  Lapu pievienošana emuāram

  Jūsu mazajam emuāra mazulim būs patiešām kails, ja jūs tur vismaz neiekļausit lapu “par mums”, lai informētu savus lasītājus, ko no jums sagaidīt.

  1. WordPress informācijas panelī vēlaties pāriet uz “Lapas” un noklikšķināt uz “Pievienot jaunu”.
  2. pievienot WordPress lapu

  3. Jūs tiksit nosūtīts uz lapu, kurā varat aizpildīt galveni un rindkopu. Dodieties uz priekšu un galvenē ierakstiet “Par mums” un sadaļā “Paragrāfs” uzrakstiet kaut ko par savu emuāru. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz “Publicēt”..
  4. pievienot lapas virsrakstu

  Savu lapu saistīšana ar izvēlni

  Lapa “par mums” netiks parādīta, ja vien izvēlnē neizveidosit saiti.

  Viss, kas jums jādara, vienkārši dodieties uz savu WordPress informācijas paneli, pēc izskata noklikšķiniet uz “izvēlne”. Jūsu lapu saraksts automātiski jāpievieno izvēlnes struktūrai. Ja nē, vienkārši atzīmējiet izvēles rūtiņas zem “pievienot izvēlnes vienumus” un noklikšķiniet uz “pievienot izvēlnei”..

  Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz “Izveidot izvēlni”, un jūsu emuārs tiks atjaunināts ar izvēlnē saistītajām lapām.

  saites izvēlne

  Emuāru ierakstu pievienošana

  Ak, jūsu mazās vietnes maize un sviests, tas ir iemesls, kāpēc jūs esat tik daudz tajā ieguldījis. Jūsu emuāru ieraksti palīdzēs jums būt atbilstošiem, jūsu vietne tiks ierindota Google meklējumos un pozicionēsies kā iestāde savā nišā. Ja jūs darāt to pareizi, jūs pat nopelnīsit iztiku!

  Bet pirms jūs nejauši pievienojat emuāru ierakstus savai vietnei, izveidosim to tā, lai nākotnē to visu būtu daudz vieglāk kārtot..

  1. WordPress informācijas panelī nospiediet “posts” un atlasiet “categories”. Jums vajadzētu redzēt zemāk redzamo ekrānu. Ievadiet savas kategorijas nosaukumu. Šajā gadījumā jūs to vienkārši varat nosaukt par “emuāru”. Noklikšķiniet uz “pievienot jaunu kategoriju” apakšā.
  2. pievienot kategorijas

  3. Pēc tam zem “posts” noklikšķiniet uz “add new”. Jums vajadzētu redzēt lapu, kurā varat aizpildīt ziņas virsrakstu un saturu. Iet uz priekšu un dariet to, ja vēlaties. Kad esat pabeidzis, atrodiet joslu “kategorijas” ekrāna labajā pusē un atzīmējiet izvēles rūtiņu “emuārs”.
  4. pievienot ziņu

   Nospiediet “Publicēt”, un jūsu jaunais emuāra ieraksts ir piemērots vietnei! Viss, kas jums jādara, ir kategoriju pievienošana izvēlnēm, un jūs esat gatavs.

  Pielāgotu virsrakstu izveidošana & tagu līnijas

  Ja vēlaties, lai cilvēki atklātu jūsu emuāru un lasītu jūsu saturu, tad noteikti vēlaties pievērst uzmanību šai rokasgrāmatas daļai.

  Jūsu vietnes nosaukums stāsta cilvēkiem par jūsu emuāru, un birkas palīdz atbalstīt virsrakstu teikto. Viņi arī palīdz meklētājprogrammām kārtot un nosūtīt jūsu emuāru attiecīgajiem meklētājiem.

  Lai pielāgotu nosaukumus un tagu līnijas, vienkārši ceriet uz sava WordPress informācijas paneļa darbību, dodieties uz “Iestatījumi”, pēc tam uz “Vispārīgi”..

  WordPress iestatīšana

  Šeit jūs varat mainīt savas vietnes nosaukumu un ierakstu, lai kāds būtu. Dodieties uz priekšu un dariet to, pēc tam nospiediet taustiņu “Saglabāt izmaiņas”.

  Komentāru atspējošana

  Dažreiz, kad jūs kopīgojat personīgas domas savā emuārā, jūs nevēlaties, lai komentāru sadaļa būtu atvērta neprātīgu troļļu uzbrukumiem un lai viņi atstātu komentārus par atkritumiem..

  Jūs faktiski varat pilnībā atspējot komentārus, lai jūs nedotu tiem troļļiem iespēju veikt troļļus.

  WordPress informācijas panelī dodieties uz “iestatījumi” un “diskusija”. Šeit noņemiet atzīmi “Ļaujiet cilvēkiem izlikt komentārus par jauniem rakstiem”..

  komentāru iestatīšana

  Izveidojiet statisku mājas lapu

  Jā, jūs vēlaties uzturēt emuāru, taču patiesībā nevēlaties, lai jūsu mājas lapa izskatās tāda!

  Jums būs nepieciešama statiska galvenā lapa, sava veida “mājas lapa”, lai apmeklētāji varētu nokļūt un uzņemt visu, ko viņi redz. Tāpat kā lielākajā daļā profesionālo emuāru, nemainīga sākumlapa nemainās, un tā lasītājiem parādīs to pašu katru reizi, kad viņi apmeklēs jūsu vietni, padarot to izskatīgāku..

  Ja tas netiks izdarīts, WordPress kā jūsu mājas lapu izmantos jūsu jaunākos emuāru ierakstus, kas, atklāti sakot, izskatās vienkārši amatieri.

  Statisku sākumlapu var izveidot šādi:

  1. Dodieties uz savu WordPress informācijas paneli, nospiediet “Iestatījumi” un “Lasīšana”..
  2. Noklikšķiniet uz “Statiskā lapa”, pēc tam atlasiet lapu, kuru vēlaties izmantot kā sākumlapu, pēc tam “Saglabāt izmaiņas”.
  3. mājas lapas iestatīšana

  Satura pievienošana vai noņemšana sānjoslā

  Daži cilvēki vēlas saturu sānjoslā. Daži cilvēki dod priekšroku tīrākam izskatam un atsakās no tā. Katrā ziņā tas viss ir atkarīgs no jums.

  Satura pievienošana vai noņemšana no sānjoslas ir diezgan vienkārša.

  1. Dodieties uz savu WordPress informācijas paneli, dodieties uz “parādīšanās” un noklikšķiniet uz “logrīki”.
  2. Šeit redzēsit pieejamo logrīku sarakstu un emuāra sānjoslu. Viss, kas jums jādara, ir velciet un nometiet vajadzīgos logrīkus sānjoslā vai vienkārši izdzēsiet logrīkus, kurus tur nevēlaties..
  3. sānu joslas iestatīšana

  5. darbība: spraudņu izmantošana

  Toreiz, kad vēlējāmies optimizēt savus emuārus, pievienot funkcijas vai izveidot jaunas funkcijas, mums tas bija jādara manuāli (tas ir gan laikietilpīgi, gan sāpīgi muca)..

  Mūsdienās, pateicoties spraudņiem, jūs varat darīt visu to un vēl vairāk, veicot tikai dažus klikšķus!

  Pamatā varat savai vietnei pievienot visu, ko vēlaties. Pārvērtiet to par tiešsaistes veikalu vai galeriju portfeli. Ja varat to iedomāties, iespējams, tam ir spraudnis!

  Kas jums jādara, lai instalētu spraudņus, atrodas zem WordPress informācijas paneļa, noklikšķiniet uz “Spraudņi” un “pievienot jaunus”. Pēc tam vienkārši izpētiet populāro vai ieteikumu cilni spraudņiem, kas ir piemēroti jūsu vajadzībām, un tas ir izdarīts!

  pievienot spraudni

  Ir bezgalīgs spraudņu saraksts, no kuriem jūs varat izvēlēties, taču ņemiet vērā, ka daži spraudņi var palēnināt jūsu emuāru. Veiciet nelielu pētījumu par spraudņiem, un jūsu emuārs darbosies kā sapnis.

  Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem spraudņiem:

  • Rauga SEO
   Tas palīdz padarīt jūsu emuāru SEO draudzīgāku
  • Swift Performance Lite
   Tas palīdz samazināt WordPress kešatmiņas saglabāšanas laiku, kas paātrina jūsu emuāra ielādes laiku!
  • Google Analytics, ko izstrādājusi ExactMetrics
   Tas palīdz jums izsekot apmeklētāju skaitam, kurus jūsu emuārs uzņem. Ļoti noderīgi palīdz noteikt etalonus!

  Jūs tagad esat emuārs!

  Apsveicam nejaušu cilvēku blogosfērā! Jūs esat veiksmīgi izveidojis savu emuāru! Mēs palīdzējām, bet jūs visu smago celšanu paveicāt pats, tāpēc jums patiešām vajadzētu dot sev lāpījumu mugurā!

  Pirms došanās šeit ir ātra atsvaidzināšana par lietām, kas jums jādara, lai izveidotu emuāru.

  1. Reģistrējiet domēnu un izvēlieties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu
   • Pareiza tīmekļa mitināšanas uzņēmuma izvēle
   • Atlasot savu domēna vārdu
  2. Emuāra izveidošana
   • WordPress instalēšana kā jūsu platforma
  3. Emuāra veidošana
   • Pareiza motīva izvēle
   • Motīva instalēšana
  4. Satura pievienošana
   • Ziņu, izvēlņu pievienošana un lapu rediģēšana
   • Pielāgošana un pielāgošana
   • Spraudņu instalēšana

  Turpiniet pielāgot!

  Paturiet prātā, ka WordPress ir ļoti pielāgojama. Izmantojot WordPress, jūs patiešām varat izveidot jebkāda veida emuārus, tāpēc turpiniet eksperimentēt un pielāgot, līdz esat 100% apmierināts ar to, kas jums ir! Kā vienmēr, nosūtiet mums ziņojumu par jebkuru radušos jautājumu.

  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map