Tagad jūs droši vien zināt, ka jums ir nepieciešama klātbūtne tiešsaistē.

Jums ir nepieciešama tiešsaistes telpa, lai palīdzētu veidot savu biznesu, pārdot produktus vai tur parādīt savu vārdu.

Viltīgā daļa izdomā, kā to izdarīt, un aprēķina, cik tas maksās.

Lielākā problēma šeit ir došanās nepareizā virzienā. Nepareizas platformas izvēle sākumā var maksāt vairākus mēnešus atpakaļceļošanā (nemaz nerunājot par tās uzstādīšanas finansiālajām izmaksām).

Piezīme

Šajā desmit minūšu ceļvedī es apskatīšu četras dažādas metodes tiešsaistes klātbūtnes iestatīšanai. Katrā no tām sadalīšu ieguldījumu izmaksas, paskaidrošu, kam tās jāizmanto, kā arī plusus un mīnusus.

Es pats esmu pieļāvis šo kļūdu. Es esmu izveidojis tīmekļa vietnes divās, trīs dažādās platformās, pirms sapratu, ka es varētu iztērēt mazāk naudas un samazināt apgrūtinājumus, ja es vienkārši būtu veicis pētījumu un izvēlējies pareizo ceļu..

Arī es neesmu vienīgais. Kad es pajautāju 27 ekspertiem savas lielākās blogošanas kļūdas, liela daļa sauca, ka viņi nožēlo, ka ir izvēlējusies nepareizu platformu, un no pirmās dienas nav izdomājuši pareizo plānu..

Šis ir ceļvedis, kuru es vēlētos, lai man būtu, kad es sāku. Bezjēdzīga apmācība, kas palīdz izdomāt, kura ir labākā platforma jums.

Tā šeit ir atslēga. Nav ideāls veids, kā iestatīt klātbūtni tiešsaistē, ir tikai pareizais jūsu mērķiem un ambīcijām.

Kā izveidot vietni

Īsumā šeit ir četri, uz kuriem mēs skatāmies:

  1. Sociālo mediju platforma, jo ne visiem ir nepieciešama vietne.
  2. WordPress.orgAtšķirīgi uzlabota vietņu veidošanas platforma ar pilnīgu kontroli.
  3. WixA vienkāršs, iesācēju vietņu veidotājs portfeļiem un emuāriem.
  4. Vietņu veidotājs ShopifySimple tieši tiešsaistes veikaliem.

Otrkārt, mēs izdomāsim, kā palielināt jūsu klātbūtni tiešsaistē. Diemžēl vietne vai sociālo mediju lapa pati par sevi maģiski nepievilina apmeklētājus. Mēs iepazīstināsim jūs ar dažiem veidiem, kā jūs varat aktīvi piesaistīt cilvēkus tam un uzlabot savu klātbūtni tiešsaistē.

Kura platforma ir piemērota jūsu klātbūtnei tiešsaistē?

1. Sociālo mediju lapa

Plusi – Tā ir bezmaksas, vienkārša un zemu uzturēšana.
Mīnusi – Mazāka kontrole pār dizaina un algoritmu izmaiņām.
Iestatīšanas izmaksas – Pilnīgi bez maksas.
Uzzināt vairāk – Facebook / Instagram

Instagram

Dažiem uzņēmumiem un privātpersonām nav nepieciešama vietne. Tas rada grūtības un izmaksas, kas var radīt neproduktīvu rezultātu.

Dažreiz Facebook lapa vai Instagram konts ir labākais veids, kā veidot auditoriju, sazināties ar cilvēkiem un pastāvīgi atjaunināt tos. Šīs ir platformas, kuras jūsu klienti jau pazīst, un jūs gaida 1,6 miljardi aktīvo lietotāju!

Piemēram, kafejnīca vai restorāns varētu darboties tikai ar Facebook vai Instagram profilu. Viņi varēja augšupielādēt jaunus attēlus, atjaunināt izvēlni, sazināties ar klientiem, reklamēt pasākumus un izcelt īpašos piedāvājumus no vienas vietas.

Sola Cafe Facebook lapa

Restorāna FB lapa: Sola Cafe

Viņi pat varēja izmantot Facebook spraudni, lai veiktu atrunas. Tīmekļa vietne šajā gadījumā var tikai sarežģīt lietas un sadalīt auditoriju. Tā vietā koncentrējieties uz viena jaudīga kanāla veidošanu.

Attiecībā uz video saturu un emuāru veidošanu, arī Facebook to rūpējas. Vietējie videoklipi vietnē Facebook tagad katru dienu sasniedz 8 miljardus skatījumu, un to tūlītējie raksti ļauj publicēt emuārus bez vietnes.

Turklāt Facebook ir lieliska reklāmas platforma, tāpēc jūs varat mērķēt uz auditoriju un virzīt viņus tieši uz savu lapu (vairāk par Facebook sludinājumiem vēlāk).

Vienīgais sociālo mediju lapas trūkums ir tas, ka jūs esat viņu lēmumu žēlsirdīgs. Ja Facebook maina savu algoritmu, lai ierobežotu jūsu sasniedzamību (ko viņi dara regulāri), jums, iespējams, būs jāmaksā, lai izveidotu savienojumu ar saviem sekotājiem.

Jūs esat ierobežots arī dizaina ziņā. Jūs varat augšupielādēt attēlus un galvenes, taču Facebook vai Instagram izkārtojuma ierobežojumi dažiem var sagādāt nepatiku.

Vissvarīgākais ir tas, ka, ja vēlaties kaut ko pārdot, Facebook nav ideāls. Lai arī spraudņi ir pieejami, Facebook regulāri maina, kurus spraudņus tas atļauj. Jūsu veikalu varēja noņemt bez iepriekšēja brīdinājuma.

2. Vietne WordPress

Plusi – Pilnīga kontrole un neierobežots potenciāls.
Mīnusi – Uzturēšanas izmaksas, nepieciešamās tehniskās prasmes.
Iestatīšanas izmaksas – Sākot no 5 līdz 20 USD mēnesī par mitināšanu un domēnu.
Uzzināt vairāk – WordPress mitināšana

Eleganti motīvi - WP Premium motīvi

Premium WordPress tēma: Elegantas motīvi

WordPress ir labākā izvēle, ja vēlaties savu vietni ar pilnīgu kontroli un elastību. WordPress nodrošina 25% no visām vietnēm, kas tur darbojas, tāpēc tā ir uzticama un ievērota platforma.

Izmantojot WordPress, jūs varat darīt gandrīz jebko. Veidojiet tiešsaistes veikalu, izveidojiet portfeļa vietni, ievietojiet emuārus un saturu, izveidojiet filiāļu vietni. Jūs varat mitināt sludinājumus, savākt e-pasta adreses, nopelnīt naudu un vadīt tiešsaistes biznesu no vienas vietas.

Tas ir arī pielāgojams. Tas nodrošina dažas no lielākajām tīmekļa vietnēm, ieskaitot The New Yorker, Techcrunch, Variety, Mashable un Time Inc, taču tikpat labi darbojas arī personīgajam emuāram..

WordPress informācijas panelis

WordPress vietnes ir pielāgojamas, tāpēc jūs varat personalizēt savu klātbūtni tiešsaistē ar jebkuru dizainu vai stilu, kas jums patīk. WordPress komplektā ir virkne bezmaksas veidņu (vai “motīvi”). Katru var pielāgot pēc jūsu izvēles vai profesionāls web dizainers var izveidot kaut ko pilnīgi unikālu no nulles jums. (Vai arī, ja jums patīk apmaksāta dalība, jums tiks nodrošināta piekļuve skaistām premium tēmām.)

Tomēr visa šī kontrole un elastība izmaksā. Lai gan pati WordPress ir bezmaksas, arhitektūra, kas tai pievienota, nav. Jums būs nepieciešams tīmekļa mitinātājs (tas galvenokārt ir interneta nekustamais īpašums, kurā atrodas jūsu vietne) un domēna vārds www.my-website.com.

Labas tīmekļa mitinātājas izvēle ir tikpat svarīga kā pati vietne. Tas veicina slodzes ātrumu, drošību un veiktspēju. Mūsu saimnieku salīdzināšanas tabula šeit ir laba vieta, kur sākt – labais (& par saprātīgu cenu) tīmekļa mitināšana.

WordPress vietnes izveidošanai un uzturēšanai ir nepieciešams arī tehnisko iemaņu elements. WordPress apgalvo, ka jūs varat iestatīt un instalēt 5 minūšu laikā, taču vietnes izveidošana un darbība prasa nedaudz ilgāku laiku.

Ir mācīšanās līkne, un tas patērēs daudz laika, it īpaši, ja vēlaties pielāgot dizainu, regulāri to atjaunināt un uzlabot veiktspēju.

Ja jums patīk, ka jums ir sava vietne, bet nevēlaties tik daudz problēmu, ir vēl viena iespēja – Wix.

3. Wix

Plusi – Vienkāršs, velciet un nometiet dizains, ērta iestatīšana.
Mīnusi – Ierobežots, salīdzinot ar WordPress.
Iestatīšanas izmaksas – Bezmaksas, taču ir vērts jaunināt uz privātā domēna prēmiju plāniem (sākot no USD 4,50)..
Uzzināt vairāk – Izlasiet Wix pārskatu

Izveidojiet skaistu vietni ar Wix

Wix ir līdzīgs WordPress, bet bez visiem satraukumiem. Protams, tas ir ierobežotāks, taču ne visiem ir nepieciešams sarežģīts funkciju saraksts.

Wix skaistums ir tā vienkāršība. Viņi rūpējas par mitināšanu, glabāšanu, izpildi un visu tehnisko lietu aizkulisēs. Jūs varat vienkārši pieteikties un pievienot saturu.

Visas veidnes ir vilkšanas un nomešanas, lai jūs varētu izvietot savu vietni bez jebkādas kodēšanas. Bezmaksas veidnes parasti ir stilīgākas nekā WordPress, kas patiks ārštata darbiniekiem un radošiem profesionāļiem.

Zupa-studios.com

Wix vietne: Soup-studios.com

Wix veidnes var izmantot vienkāršām portfeļa vietnēm un emuāriem, un tieši tur tā plaukst. Wix piedāvā tiešsaistes veikala iestatīšanas mehāniku, bet WordPress vai Shopify (nākamie) piedāvā labāku e-komercijas platformu..

Kopumā Wix ir lieliska iespēja vienkāršiem portfeļiem un vietnēm, kuras pārvalda tie, kuri nevēlas pārāk daudz problēmu.

Negatīvie ir tas, ka jums būs mazāka kontrole par vietnes fona un vispārējo veiktspēju. Var šķist, ka sarežģītāk ir integrēt uzlabotas funkcijas, piemēram, iepirkšanās groziņus un reģistrēšanās e-pastā veidlapas.

4. Veikals

Plusi – Vienkārša, ātra interneta veikala iestatīšana.
Mīnusi – Pro funkcijas ir dārgas.
Uzstādīšanas izmaksas – Pamata pakete sākas ar USD 29 mēnesī.
Uzzināt vairāk – Izlasiet Shopify pārskatu

Izveidojiet tiešsaistes veikalu ar Shopify

Shopify, kā norāda nosaukums, ir īpaši izveidots tiešsaistes veikaliem.

Dizains un izkārtojums ir vienkāršs un saprotams. Atkal nav nepieciešama kodēšana, lai jūs varētu nekavējoties sākt darbu un darboties. Faktiski Bens to noregulēja no sākuma līdz beigām, un Shopify veikala izveidošanai vajadzēja tikai 19 minūtes.

Īsts Shopify skaistums ir integrētās e-komercijas iespējas. Tas automātiski apstrādā maksājumus, nosūtīšanas likmes, nodokļus un pasūtījumu izsekošanu. Par papildu samaksu jūs varat arī izmantot viņu iebūvēto mārketinga pakalpojumu un integrēt programmatūru ar reālās pasaules veikalu, lai vienkāršotu savus kontus.

Shopify veikals - Sāra Ābrahama

Veikals Shopify: Sarahandabraham.com

Shopify alternatīva ir WordPress izmantošana ar spraudni ar nosaukumu WooCommerce. Kopumā WordPress & WooCommerce darījumiem un vienotām izmaksām darbojas lētāk. Tomēr jūs maksājat par vienkāršību un ērtu lietošanu.

Negatīvie ir tas, ka jums ir mazāka kontrole pār vietnes pamatā esošo arhitektūru. Šeit WordPress un Woocommerce ir elastīgāki, taču ar to nāk papildu darbs un uzturēšana.

BONUSS: 7 veidi, kā redzēt

Pareizi izvēloties un uzstādot, ir tikai viens solis. Nākamais posms kļūst redzams. Diemžēl šeit nav saīsņu, un satiksme automātiski neieradīsies. Šeit ir septiņi triki, kurus varat izmantot, lai sāktu cilvēkus piesaistīt savai vietnei vai sociālajiem kontiem:

1. Facebook sludinājumi

Izmaksas – Es Facebook reklāmām tērēju aptuveni USD 100 nedēļā, bet jūs noteikti varat sākt ar mazāk. Citi tērēs tūkstošus, tiklīdz varēs garantēt ieguldījumu atdevi.

Facebook sludinājumi ir viens no labākajiem veidiem, kā piesaistīt īpaši mērķauditoriju. Jūs pilnībā kontrolējat savas auditorijas demogrāfiju, atrašanās vietu un intereses, tāpēc jūs reklamējat tikai tos interesentus.

Izmantojiet sludinājumus, lai pastāstītu cilvēkiem par savu vietni un to, kā jūs atrisināsit viņu problēmas. Arī Facebook reklāmas ir pieejamas. Es iesaku vispirms tos pārbaudīt nelielā mērogā, pēc tam pakāpeniski palielinot tēriņus.

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet manu ceļvedi par vidējā klikšķu skaita palielināšanu Facebook reklāmās.

2. Meklētājprogrammu optimizācija (SEO)

Izmaksas – Šeit nav finansiālu izmaksu (ja vien jūs nealgojat ekspertu), tikai laiks, kas saistīts ar metožu izpēti un ieviešanu.

SEO mērķis ir jūsu vietnes ranžēšana Google meklējumos. Tā ir milzīga tēma, kurai ir jāapgūst visa zināšanu grāmata (lai gan šis resurss no Mozas ļaudīm ir lieliska vieta, kur sākt).

Jūsu pirmais solis šeit ir izlemt, kādus “atslēgvārdus” vēlaties novērtēt. Citiem vārdiem sakot, kas cilvēkiem jāievada Google, lai jūs atrastu? (Mums ir ērts emuārs, kas palīdzēs jums atrast labākos atslēgvārdus jūsu biznesam).

Pēc tam veiciet vienkāršu optimizāciju lapā. Ievietojiet šos atslēgvārdus “lapā” virsrakstu tagos, galvenēs, attēlu aprakstos un tagos utt. Tas ir tikai vienkāršs pamats un pamats nākotnes veidošanai.

Arī “reālās pasaules” uzņēmumi, piemēram, kafejnīcas vai restorāni, vēlēsies pieprasīt savu atrašanās vietu kartē Google un iekļauties tiešsaistes katalogos. Uzziniet vairāk par “vietējo SEO” šeit.

3. Sāciet ražot saturu

Izmaksas – Emuāru rakstīšana ir absolūti bezmaksas. Tomēr, ja vēlaties nolīgt brīvmākslinieku, vietnēs, piemēram, Problogger un UpWork, tas maksās no 0,10 USD līdz 0,20 USD par vārdu..

Emuāri, videoklipi un attēli ir labākais veids, kā sākt sazināties ar auditoriju un radīt nelielu troksni. Saturs palīdz jums sasniegt potenciālos klientus un izveidot savu zīmolu.

Sāciet emuāru veidošanu

Padomājiet par savām pašreizējām sociālo mediju ziņu plūsmām. Tie ir pilni ar saturu, kas paredzēts, lai sazinātos ar jums un izveidotu auditoriju. Emuāra rakstīšana vai video izveidošana prasa laiku, taču tas ir visu iesaistīto pūļu vērts.

Neatkarīgi no tā, kurā nozarē jūs darbojaties, saturs palīdz jums pievienot pievienoto vērtību apmeklētājiem. Tas parāda jūsu kompetenci, palīdz veidot identitāti un piesaista vairāk trafika. Izmēģiniet mūsu ceļvedi, kā izveidot satura stratēģiju, kas veicina intensīvu satiksmi.

4. Sāciet viesu izlikšanu

Izmaksas – Tas atkal ir bez maksas, ja vien nevēlaties nolīgt profesionālu rakstnieku.

Satura veidošana ir labs sākums, bet kā panākt, lai cilvēki to redzētu? Viens veids ir radīt saturu esošajiem emuāriem un vietnēm. Tā ir iespēja parādīt savu vārdu jaunas auditorijas priekšā un sazināties ar nozares darbiniekiem.

Mēģiniet uzrakstīt viesu emuāru un pārcelt to uz citu emuāru savā nišā. Ja viņi to pieņems, jūs saņemsit saiti atpakaļ uz savu vietni, un jūsu saturs, cerams, iedvesmos jaunu auditoriju sekot jums. (Saites uz jūsu vietni ir arī būtiskas meklētājprogrammu optimizēšanai).

5. Ietekmējamais mārketings

Izmaksas – Tas var būt bez maksas, ja jūs vērsieties pie pareizajiem cilvēkiem un piedāvājat abpusēju paaugstināšanu. Tuvošanās populārākajiem ietekmētājiem tomēr var maksāt no USD 50 līdz USD 15 000 +, lai reklamētu savu produktu.

Ietekmētāji ir tie, kuriem ir milzīgi sekojumi un uzticamība jūsu nozarē. Ietekmētāju mārketings tiešsaistē kļūst arvien jaudīgāks, un dažu sociālo mediju konti sagrauj miljoniem sekotāju. Pieskaroties viņu esošajai auditorijai, jūs varat pievērst uzmanību sev un jūsu biznesam.

asfasf

Protams, tas nav viegli, un dažos gadījumos tas maksā, ja vēlaties, lai ietekmētājs raksturotu savu produktu. Tomēr, ja izvēlaties pareizo emuāru vai personu, tas var novirzīt daudz mērķtiecīgas satiksmes uz jums.

Sākumā identificējiet galvenos ietekmētājus savā nozarē. Sāciet sarunu ar viņiem, izmantojot Twitter, vai nosūtiet viņiem pieklājīgu e-pastu. Mēģiniet izveidot savstarpējas attiecības, pirms kaut ko prasāt.

6. Izsūtiet preses relīzi

Izmaksas – PR izplatīšana sākas ar aptuveni 100 USD.

Preses relīze ir dokuments, kas pasaulei stāsta par jums. Jūs varat piesaistīt aģentūru, lai izstrādātu un izplatītu jauku preses relīzi savam uzņēmumam, un tas nedrīkstētu maksāt daudz. Šeit ir paziņojums presei, ko izdarījām, kad modernizējām servera ātruma pārbaudītāju, un mums paveicās, ka Yahoo uzņēma jaunumus..

Bitcatcha paziņojums presei

Padoms: sāciet, izceļot kaut ko ievērības cienīgu jūsu biznesā. Mēģiniet domāt tāpat kā žurnālists vai emuāru autors un saprast, kas viņiem liktu vēlēties par jums rakstīt. Vai jūsu produktā vai biznesa modelī ir kaut kas unikāls? Vai jūs uzsākat kaut ko novatorisku vai progresīvu? Iekļaujiet dažus priekšstatus par sevi un dodiet emuāru veidotājam “stāstu”, kuru attīstīt. Pēc tam atrodiet aģentūru, kas to izplatītu.

7. Neaizmirstiet reālās pasaules mārketingu!

Izmaksas – Vārds mutiski neko nemaksā, bet, ja jūs veidojat reklāmas materiālus, izmaksas mainīsies atkarībā no jūsu nopelnītā.

Tiešsaistes pasaulē ir viegli aizmirst, cik spēcīgs var būt tradicionālais mārketings. Savā vizītkartē un reklāmas materiālos noteikti iekļaujiet saites uz tiešsaistes klātbūtni. Lai izplatītu šo vārdu, ir vērts pat meklēt reklāmas žurnālos un nišu izdevumos.

Secinājumi

Runājot par klātbūtni tiešsaistē, nav viena principa, kas derētu visiem.

Sarežģīta vietne ne vienmēr ir labākā atbilde jums, it īpaši, ja jūs tikko sākat darbu. Ir īsceļi un vienkāršākas iespējas, piemēram, vienkāršs sociālo mediju konts vai vienkārša portfeļa lapa.

Neieguldiet sarežģītā vietnē, ja novērtējat vienkāršību. Bet tāpat neaprobežojieties ar sevi, ja veidojat īstu digitālo biznesu.

Vispirms izlemiet, ko vēlaties no savas klātbūtnes tiešsaistē. Otrkārt, pielāgojiet platformu savām vajadzībām. Treškārt, izmantojiet aktīvo reklamēšanu, lai balstītos uz šo tiešsaistes klātbūtni. Jāatgādina, ka šeit ir visu četru platformu plāns.

Platforma Plusi Mīnusi Vairāk
Sociālo mediju lapa

Bezmaksas, vienkārši & zema apkope

Mazāka dizaina kontrole & algo mainās

0 USD

mēnesī

WordPress.org

Pilnīga kontrole & neierobežots potenciāls

Uzturēšanas izmaksas, nepieciešamās tehniskās prasmes

3,95 USD *

mēnesī

Wix

Vienkārši, velciet & piliens dizains, viegli uzstādīšana

Ierobežots, salīdzinot ar WordPress

3,00 USD *

mēnesī

Shopify

Vienkārša, ātra interneta veikala iestatīšana

Pro funkcijas ir dārgas

29 USD *

mēnesī

Vai esat gājuši riņķī, mēģinot sakārtot savu klātbūtni tiešsaistē? Vai jūs izveidojāt vietni, pirms pilnībā sapratāt, kas jums nepieciešams? Ļaujiet man uzzināt jūsu domas, komentārus un viedokļus!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me