Kā uzsākt uzņēmējdarbību tiešsaistē (un 6 jauniem uzņēmumiem draudzīgas biznesa idejas)

Ja jūs domājat sākt tiešsaistes biznesu, jūs esat nokļuvis pareizajā vietnē. Šeit mēs apskatīsim visas labākās prakses, lai uzturētu un uzturētu tiešsaistes biznesu, darbības, kas jums jāveic, lai leģitimizētu jūsu biznesu, un varbūt iepludināsim jums pāris biznesa idejas, kamēr mēs to darīsim..


Interneta izmantošana uzņēmuma vadīšanai

Tīmekļa izveidošana patiesībā ir viena no labākajām lietām, kas ar mums jebkad notikusi. Tas ir mainījis mūsu dzīves veidu, sākot no tā, kā mēs apmetamies (Google Maps vs tradicionālās kartes + jautājam par virzieniem) līdz tam, kā mēs meklējam ieteikumus (atsauksmes tiešsaistē vai mutiski). Tas arī ir padarījis tiešsaistes biznesa vadīšanu vieglāku nekā jebkad agrāk.

Tā kā lielākajā daļā pasaules vietu ir pieejama ātrgaitas platjosla, mēs varam brīvi veikt savu biznesu, ērti izmantojot savas mājas, vai pat dzerot mai-tais kādā tropiskā paradīzē (ja vien, protams, pieejams WiFi).

Viena no skaistākajām lietām tiešsaistes biznesā ir tā, ka jūsu tirgus nav ierobežots tikai ar jūsu valsti. Sapnis liels. Izmantojot internetu, jūs varat pārdot savus produktus visā pasaulē!

Kāpēc lielākajai daļai tiešsaistes uzņēmumu nav vēdera

Lietas nekad nav tik vienkāršas, kā šķiet. Pat izmantojot ērtības un priekšrocības, ko internets sniedz mūsu dzīvē, jūs atradīsit, ka daudzi cilvēki joprojām ir neveiksmīgi, veidojot savu biznesu digitāli. Tas notiek tāpēc, ka vairums cilvēku vienkārši nezina, kā radīt, pārdot un pārdot savus produktus digitālā telpā.

E-komercijas platformas iestatīšana jaunākajam produktam bez plāna un tikai cerība, ka tā tiks pārdota, ir līdzīgas biļetes pirkšana nākamajā vilcienā līdz neveiksmei.

Paraugprakse un padomi tiešsaistes uzņēmumiem

Ar šo rakstu mēs apskatīsim dažas lietas, kas jums jādara, lai nodrošinātu jūsu tiešsaistes biznesa panākumus. Kas zina? Ar pietiekami lielu neatlaidību un veiksmes domu zīmi jūs pat varat to pārspēt un pārvērst savu biznesu par nākamo lielisko vienradža startapu!

Neatkarīgi no tā, vai esat nozares veterinārārsts vai jauns, uzņēmējs ar košām acīm, mēs uzskatām, ka šie padomi ir ļoti noderīgi, lai šo lapu pievienotu grāmatzīmei, lai nākotnē varētu ērti to izmantot..

Ja vēlaties vairāk atjauninājumu un mazo biznesu, abonējiet arī mūsu biļetenu.

Labi, pietiekami nekaunīga pašreklāma, ķersimies pie šī raksta!

Kā uzsākt uzņēmējdarbību tiešsaistē

1. solis: piedāvājiet esošo problēmu risinājumus

Problēmas ir iespējas. Dažas problēmas kādam var vienkārši traucēt, bet citas to var saasināt. Identificējot problēmas un izveidojot produktu / pakalpojumu, kas šo problēmu atrisina, jūs izveidojat risinājumu, kas tirgum jau ir nepieciešams. Tas ir drošs veids, kā palielināt jūsu iespējas izveidot veiksmīgu biznesu.

Pat ja jūs nenodarbojaties ar problēmu risināšanu, jūsu bizness būs liels ieguvums, vienkārši identificējot klientu problēmas. Varat novērst problēmas, par kurām nezinājāt, ka esat, tāpēc mudiniet klientus atkārtot apmeklējumus.

To var izdarīt:

 • Apmeklējot forumus, kas saistīti ar jūsu produktu / pakalpojumu.
  Izlasot informāciju par to, par ko cilvēki sūdzas vai par ko viņi nav apmierināti, jūs iegūstat vērtīgu ieskatu par viņu problēmām un to, ko viņi cenšas sasniegt. Daži no populārākajiem forumiem, kurus varat apmeklēt, ir reddit un Bizwarriors. Alternatīvi izmantojiet Facebook un pievienojieties grupām, kas atbilst jūsu nišai! No tā jūs iegūsit daudz ieskatu.
 • Viesošanās Quora
  Quora var būt vērtīgs priekšstats, lai apkopotu ieskatu. Tam ir vairāk nekā 200 miljoni ikmēneša unikālo lietotāju, visi viņi meklē risinājumus savām problēmām.
 • Notiek atslēgvārdu izpēte
  Atslēgvārdu izpēte palīdz jums atrast atslēgvārdus, kurus lietotāji meklē. Iezīmējiet dažus atslēgvārdus, kurus cilvēki meklē, bet kuriem nav lielas konkurences. Tas atklāj risinājumus, kurus cilvēki vēlas.
 • Apskatiet sacensības
  Apmeklējiet sava konkurenta vietnes, lai redzētu, ko viņi dara pareizi. Jūs varat redzēt, kādus risinājumus tie piedāvā tirgū, un pēc tam jūs varat “ieviest jauninājumus” no turienes. (Tikai tāpēc, lai jūs zināt, sakot “ieviest jauninājumus”, es domāju kopēt un uzlabot.)

2. solis: rakstiet, lai pārdotu

Labas kopijas rakstīšana ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā palielināt pārdošanas apjomus. Apgūstiet pamata tekstu sastādīšanas paņēmienus vai noalgojiet labu reklāmas tekstu sastādītāju (paturiet prātā, ka labs rakstnieks neveido labu tekstu rakstītāju. Tie ir pilnīgi atšķirīgi prasmju kopumi).

Labs copywriter zinās, kur ievietot labu aicinājuma uz darbību pogu. Viņi zinās, kā rakstīt aizraujošus virsrakstus, kas ir īsi, bet pietiekami jaudīgi, lai pievērstu auditorijas uzmanību, soli pa solim virzot uz norēķinu lapu. Viņi prasmīgi pārdod preces pēc tam, kad klienti ir samaksājuši, un liek viņiem justies labi.

Šeit ir daži norādījumi, kā rakstīt pārliecinošu eksemplāru:

 • Saglabājiet virsrakstus īsus un jaukus.
 • Rakstiet digitālajam pūlim. Viņiem ir patiešām īsa uzmanības koncentrācija.
 • Nelietojiet sarežģītus vārdus vai valodu.
 • Rakstiet mērķim.
 • Izmantojiet pircēja ceļojumu. Ir pierādīts, ka tas darbojas iemesla dēļ!

Ja vēlaties uzzināt vairāk, izlasiet mūsu padziļināto rakstu par vietnes satura rakstīšanu.

3. solis: izveidojiet vietni, kurā jūtas prēmija

Kad kāds paklupt uz jūsu mazā biznesa vietni, jums ir mazāk nekā 5 sekundes, lai radītu labu iespaidu. Vietne, kas izskatās amatieriska, ne gluži iedvesmo cilvēku uzticēšanos, un, kad viņi saka ar atnākšanu, parasti saka uz visiem laikiem.

Pievērsiet uzmanību lietotāja saskarnei (UI) un lietotāja pieredzei (UX)..

 • Vai jūsu lietotāja saskarnē ir viegli pārlūkot?
 • Vai jūsu lapas reaģē pietiekami ātri??
 • Vai kopiju ir grūti lasīt uz šī fona??
 • Kāds ir jūsu vērtības piedāvājums?
 • Ja vietnes apmeklēšana dod klientiem patīkamu pieredzi?
 • Vai tiešām jūsu vietnē ir viegli iegādāties lietas?

Domājiet par savu vietni kā fizisku veikalu. Jūs nevēlētos pirkt no veikala, kas izskatās kā priekšgals narkotiku darījumiem. Iepazīstieties ar šo rakstu, lai noformētu veikalu, kas klientiem liek justies kā nomest nedaudz mīklas.

4. solis: nostipriniet sevi kā savas jomas ekspertu

Šis padoms attiecas gan uz tiešsaistes, gan bezsaistes uzņēmumiem. Ņemiet vērā, kā tad, kad jūs kaut ko nemeklējat, jūs mēdzat veikt pirkumus no zinošākā pārdevēja?

Tāda pati koncepcija attiecas uz tiešsaistes uzņēmumiem.

Kad jūs jutīsities zinoši, pārliecināti un autoritatīvi, cilvēki mēdz uzticēties jums un iegādāsies visu, ko jūs ieteiktu.

Jums pat nav jāzina viss, kas ir par jūsu produktu, jums vienkārši jāzina vairāk nekā klienti un tas, kā viņi no tā var gūt labumu. Nodrošiniet viņiem vērtīgu saturu un rakstiet padomus bez maksas (līdzīgi kā šis raksts). Vienmēr pārliecinieties, ka vienmēr esat izveidojis saiti atpakaļ uz savu vietni, lai cilvēki, kas lasa jūsu ierakstus, zinātu, no kurienes tā nāk.

Jūs varat arī:

 • Rakstiet rakstus (pamatojoties uz atslēgvārdu izpēti).
 • Izveidojiet videoklipus (ja rakstīšana nav domāta jums).
 • Atbildiet uz jautājumu par Quora.
 • Rakstīt vidēja lieluma.
 • Piedalieties attiecīgajos forumos.

5. darbība. E-pasta mārketinga piesaistīšana

Nenovērtējiet par zemu e-pasta mārketingu. Kad kāds sniedz jums savu e-pasta adresi, viņš būtībā sniedz jums tiešu saziņu.

Jums nevajadzēs uztraukties par reklamēšanu un nevajadzēs rūpēties par to, ja jūsu ziņojums pazūd sociālo mediju reklāmu jūrā.

Kad klienti jums norāda savu e-pasta adresi, tas nozīmē, ka jūs jau esat viņiem piedāvājis kaut ko, ko viņi uzskatīja par vērtīgu, un uzticaties jums. Tas viņiem padara tik daudz jaunu produktu laišanu tirgū!

Tāpēc izveidojiet izvēles biļetenu sarakstu savā vietnē. E-pasta mārketingā jūs esat ieguvis tikai visu, ko var iegūt!

Ja jums ir nepieciešami vairāk e-pasta mārketinga padomu, pievērsiet uzmanību šiem rakstiem. Sekojiet viņiem reliģiski, un jūs nekavējoties būsit e-pasta mārketinga eksperts!

6. solis: Pārdodiet esošajiem klientiem

Iespējams, ka visgrūtākais pārdošanas procesa posms ir pirmās pārdošanas iegūšana no apmeklētājiem. Kad jūs viņiem norādīsit pārliecinošu iemeslu, lai sākotnēji dalītos ar savu naudu, milzīgi 36% no viņiem būs gatavi no jums pirkt produktus.

Ieteikt produktus vai pakalpojumus, kas papildinās viņu sākotnējo pirkumu. Izveidojiet lojalitātes programmas vai atlaižu kodus, ko viņi var izmantot, veicot nākamo pirkumu. Piedāvājot “Paldies”, piedāvājiet viņiem tos izrakstīšanās laikā.

Piešķiriet viņiem atlīdzību par mūžu, un viņi būs jūsu klienti mūža garumā.

Runājot par atlīdzību, šeit ir kaut kas, kas jums palīdzēs pārdot.

BONUS: Iesācējiem draudzīgas tiešsaistes biznesa idejas

Šeit mēs uzskaitīsim dažas biznesa idejas, kurās mēs varam iesaistīties ar minimālu piepūli.

1. Atveriet filiāļu mārketinga vietni

Nelieciet īkšķus par saistīto mārketingu – saskaņā ar Awin.com tiek prognozēts, ka līdz 2020. gadam tā būs 6,8 miljardu dolāru nozare ar 10% pieaugumu salīdzinājumā ar gadu iepriekš.

Veiciet pētījumu, apmeklējot forumus savā nišā, pārbaudiet lietotāju problēmas saistībā ar kvorām un reddit, vienlaikus veicot atslēgvārdu izpēti. Atcerieties, ka vēlēsities piedāvāt esošo problēmu risinājumus.

Kad esat noskaidrojis, kādas problēmas jūs risināsit, ir laiks izveidot saturu. Rakstiet ceļvežus. Sniedziet vērtīgu informāciju, dodiet cilvēkiem iemeslu apmeklēt jūsu vietni. Rakstiet, lai pārdotu un izmantotu pircēja ceļojumu.

Piezīme

Vēlaties reģistrēt sevi kā izdevēju saistītos tīklos, piemēram, Shareasale. Meklējiet kvalitatīvus produktus vai zīmolus, ar kuriem vēlaties saistīt savu zīmolu.

Kamēr jūs veidojat saturu, jums būs jāizveido arī sava vietne. Ņemiet vērā lietotāja saskarnes un UX dizainu un izveidojiet profesionāla izskata vietni, kas šķiet pietiekami vienkārša, lai pārvietotos.

Jums arī būs jātirgo sava saistītā mārketinga vietne, pretējā gadījumā neviens nezina, ka tā pastāv. Rakstiet rakstus vai viesu emuārus citām vietnēm, lai jūs varētu izveidot saikni ar sevi. Piedalieties forumos un atbildiet uz jautājumiem par Quora. Nosakiet sevi kā savas jomas ekspertu.

E-pasta mārketinga nolūkos jums arī jāizveido informatīvā izdevuma “pierakstīšanās” lapa. Cilvēki, kuri jums piešķir savas e-pasta adreses, dod jums atļauju tieši sazināties ar viņiem, tāpēc noteikti izmantojiet e-pasta mārketinga priekšrocības, lai viņus atkal ievietotu savā vietnē!

Neaizmirstiet, ka pārdošanas apjomi ir atslēga, lai jūsu tiešsaistes bizness paliktu tukšs. Papildiniet savu saturu ar iekšējām saitēm, kas ir savstarpēji saistītas, lai palielinātu laiku, ko cilvēki pavada jūsu vietnē. Jo vairāk laika pavadīsit vietnē, jo lielāka iespējamība, ka veiksit pārdošanu.

Jūs varat arī izmēģināt savus spēkus svinu ražošanā. Tas būtībā ir tas pats, kas saistīts ar saistīto mārketingu, izņemot to, ka jūs vāksit potenciālo zīmolu pircējus. Atlasiet nišas, piemēram, kredītkaršu firmas, banku pakalpojumus, fintech, un sazinieties ar iesaistītajiem zīmoliem, lai apspriestu modeli par maksu par reģistrēšanos.

Tagad ir daudzas lietas, kas jāpatur prātā, ja vēlaties, lai jūsu vietne būtu veiksmīga, taču es nevaru pateikt, ka pietiekami stresa, tas ir – pārliecinieties, vai jūsu tīmekļa mitināšana ir ĀTRA, vai arī jūs neuzņemsit daudz apmeklētāju.

Mēs veicām izpēti un šeit izveidojām ātrāko tīmekļa mitinātāju sarakstu. Sīkāku vietņu veidošanas rokasgrāmatu skatiet šeit.

2. Sāciet emuāru

Lai arī emuārs un vietne ir līdzīgi, tie noteikti nav vieni un tie paši. Vietne rada galvenokārt statisku saturu, savukārt emuārs vienmēr tiek pastāvīgi atjaunināts un pēc būtības ir personiskāks.

Kaut arī cilvēkus var piesaistīt vietnes saturam, cilvēki var tikt piesaistīti emuāru autora personībai.

Kad jūsu emuārs ir pietiekami liels, jūs varat to pelnīt, pārdodot reklāmas laukumu, rakstot sponsorētas ziņas, nodrošinot cilvēkus ar konsultāciju pakalpojumiem un pat saistīto mārketingu.

Faktiski ir diezgan daudz emuāru veidotāju, kas savus emuārus ir pārvērtuši par veiksmīgiem maziem tiešsaistes uzņēmumiem.

Tims Feriss nav jāievada ar savu populāro 4 stundu darba nedēļas emuāru, savukārt Amy Song dominē modes nišā.

Viena no mūsu iecienītākajām emuāru veidošanas platformām ir WordPress, ērti lietojams vietņu veidotājs, kas ir lieliski piemērots emuāru autoriem. Ja tas ir kaut kas, ko jūs esat iedomājies, ieteicams izlasīt šo rakstu.

Atcerieties, sniedziet risinājumus esošajām problēmām, rakstiet, lai pārdotu, izveidotu premium vietni, nostipriniet sevi kā ekspertu, izmantojiet e-pasta mārketinga priekšrocības un vienmēr UPSELL!

3. Sāciet e-komercijas biznesu

Tā kā e-iepirkšanās platformas, piemēram, Amazon, katru dienu iegūst arvien lielāku popularitāti, nav nekas prātīgs, lai izmantotu savu slavu un pārdotu jūsu produktus viņu veikalā.

Bet, ja vēlaties izveidot ilgstošu, veiksmīgu zīmolu, tā vietā varat izveidot savu e-komercijas biznesu.

Nekļūdieties man, pārdodot produktus Amazon, nav nekā slikta (to dara pat lieli zīmoli). Tas ir tikai tas, ka kā jauns boutique zīmols jūs konkurēsiet ar simtiem, ja pat ne tūkstošiem cilvēku, kas šajās platformās pārdod līdzīgus produktus.

Kad izveidojat savu e-komercijas veikalu, varat to pielāgot un pozicionēt savu zīmolu tā, lai tas izceltos no konkurences. Viens no labākajiem veidiem, kā sākt, ir caur Shopify.

Tas ir izveidots e-komercijai, viegli lietojams, un tam ir pārsteidzoši mārketinga rīki!

Varat arī izmēģināt Dropshipping. Tas ir viens no vispopulārākajiem biznesa modeļiem, jo ​​jums gandrīz nav jāsedz nekādas izmaksas. Produkti tiek nogādāti piegādātāja noliktavā un tiek nosūtīti tikai tad, kad saņemat pasūtījumu. Vienkārši esiet piesardzīgs un iegūstiet sev labu piegādātāju, jo slikts ar sliktu servisu tikai sabojās jūsu zīmolu.

Jums būs jāiegulda mārketingā, pārliecinoties, ka jūsu produktiem ir pietiekami daudz ekrāna laika. Vienkārši atcerieties mūsu 6 paraugpraksi, un jūsu biznesam vajadzētu izturēt laika pārbaudi.

4. Sāciet radoša dizaina biznesu

Vienmēr ir nepieciešama digitālā vizuālā māksla, un, kaut arī tur ir bezmaksas programmas, cilvēki dod priekšroku maksāt profesionāļiem, lai viņu mākslas darbs tiktu izdarīts viņu labā. Viņi saprot, ka mākslinieks ražo darbu, nevis instrumentus.

Varat apsvērt iespēju specializēties logotipa dizainā, tīmekļa vietnes dizainā vai pat specializēties vispārējā grafiskajā dizainā.

Nosauciet sevi, daloties ar vērtīgiem dizaina padomiem forumos, piemēram, Quora, vai ar cilvēkiem jūsu sociālo mediju platformās. Neuztraucieties par savu prasmju dalīšanu vai noslēpumu nodošanu.

Izmantojot Youtube, cilvēki var viegli iemācīties visu nepieciešamo, taču viņi joprojām izvēlas maksāt profesionālam, lai lietas tiktu veiktas profesionāli.

Atcerieties, ka piešķiriet vērtību, un pretī jūs iegūsit lielāku vērtību!

5. Sāciet studijas vai ražošanas veida biznesu

Pateicoties digitālo / sociālo mediju reklāmas parādīšanās, pieprasījums pēc attēlu un video veidošanas ir lielāks nekā jebkad. Tas ir interesanti, saistoši un pats galvenais – tas bija jāpārveido.

Jūs varat sākt studiju, koncentrējoties uz attēlu ražošanu, retušēšanu, video veidošanu vai varbūt tikai koncentrēties tikai uz tādu digitālu produktu radīšanu kā tālruņu fona attēli..

Pēc tam varat vai nu pārdot savus pakalpojumus reklāmas aģentūrām, iesniegt materiālus tādās platformās kā Shutterstock vai Blackbox, vai arī pierakstīties uz kaut ko līdzīgu Samsung izstrādātāju programmai un izveidot motīvus, ko pārdot viņu Galaxy klāstā..

Pats labākais, ka varat viegli mainīt savu biznesu, pieņemot darbā ārštata darbiniekus! Ņemiet vērā: ja izdodas atrast labu brīvmākslinieku, turaties pie viņiem, tāpat kā no tā ir atkarīga jūsu dzīve. Uzticamus ārštata darbiniekus ir grūti panākt, un, ja jūs ar tiem sastopaties, labi atalgojiet tos!

6. Izveidojiet e-apmācības programmu

Mūsdienās tiešsaistes apmācība ir nikna. Tie ir lēti, informatīvi un sniedz labu vērtību gan patērētājam, gan veidotājam. Pats labākais, ka vienu reizi izveidojiet programmu, un tā radīs pasīvus ienākumus!

Izveidojiet biznesu, kas apgūst e-apmācības programmas. Izveidojiet vērtīgas apmācības un informāciju, augšupielādējiet to e-apmācības platformā, piemēram, Udemy, un jums būs pieejams produktu komplekts, kura derīguma termiņš nekad nav beidzies.!

Finālspēles

Šeit ir neliels pārskats par lietām, kuras mēs varam darīt, lai pārliecinātos, ka jūsu mazais tiešsaistes bizness uzplaukst kā zobenzivs, kas majestātiski izlec no ūdens (tas izskatās labāk, ja tas ir attēlots lēnā kustībā).

 1. Nodrošiniet esošo problēmu risinājumus
  Atklājiet klientiem sāpju punktus un atrisiniet tos.
 2. Raksti, lai pārdod
  Nevienam nepatīk lasīt, tāpēc pārliecinieties, vai jūsu kopija ir uzrakstīta SELL!
 3. Izveidojiet vietni, kas jūtas prēmija
  Nav svarīgi, vai pārdodat mitru kartupeli vai dizaineru rokassomu, jums jāpārliecinās, vai jūsu veikals izskatās labs.
 4. Nosakiet sevi kā savas jomas ekspertu
  Sniedziet klientiem zināšanas ar savām zināšanām, un viņi jūs apbalvos ar vērtīgu mūžu.
 5. Sviras efekts e-pasta mārketingā
  Tā ir tieša saziņa ar klientiem. Izmantojiet to, bet izturieties pret to ar cieņu.
 6. Pārdodiet esošajiem klientiem
  Ja viņi agrāk no jums nopirka, viņi no jums atkal nopirks. Jums vienkārši jādod viņiem iemesls pirkt.

Tur jums tas ir. 6 pamatīgi soļi, lai jūsu mazā biznesa uzvedums paliktu melns. Pārliecinieties vai nu veltiet tos atmiņai, vai arī zīmējiet sevi ar šiem padomiem. Kādu dienu jūs atskatīsities uz saviem panākumiem un pateicos Google uzņēmumam, ka jūs nokļuvāt šajā debesu iesūtītajā rakstā.

Jebkurā gadījumā, ja jums ir kādi jautājumi, uz kuriem vēlaties, lai mēs atbildētu, vienkārši pametiet mums ziņojumu vai e-pastu. Mēs noteikti atbildēsim jums, cik drīz vien iespējams. Tagad dodieties tālāk un parādiet pasaulei to, ko ikdienā spēj sasniegt mazie uzņēmēji.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map