Jei galvojate apie internetinio verslo kūrimą, nusileidote tinkamoje svetainėje. Čia išnagrinėsime visas geriausias praktikas, kad jūsų internetinis verslas veiktų ir veiktų, veiksmus, kurių turite imtis, kad įteisintumėte savo verslą, ir galbūt pateiksime jums keletą verslo idėjų, kol mes ją vykdysime..

Naudojimasis internetu jūsų verslui valdyti

Žiniatinklio sukūrimas iš tikrųjų yra vienas iš geriausių dalykų, kurie bet kada nutiko. Tai pakeitė mūsų gyvenimo būdą – nuo to, kaip mes gyvename („Google“ žemėlapiai vs tradiciniai žemėlapiai + klausti nuorodų) iki to, kaip mes ieškome rekomendacijų (apžvalgos internete arba žodžiu). Tai taip pat palengvino internetinio verslo valdymą kaip niekada anksčiau.

Turėdami prieigą prie spartos plačiajuosčio ryšio daugelyje pasaulio vietų, mes galime laisvai valdyti savo verslą patogiai namuose ar net gurkšnodami mai-tais kokiame nors atogrąžų rojuje (tol, kol, žinoma, galima naudotis „WiFi“)..

Vienas gražiausių internetinio verslo dalykų yra tas, kad jūsų rinka neapsiriboja vien jūsų šalimi. Sapnas didelis. Naudodamiesi interneto teikiamomis galimybėmis, galite parduoti savo produktus visame pasaulyje!

Kodėl daugumai internetinių verslų kyla nerimas

Viskas niekada nebūna taip paprasta, kaip atrodo. Net turėdami patogumų ir naudos, kurias internetas suteikia mūsų gyvenimui, pastebėsite, kad daugeliui žmonių vis dar nesiseka kurti savo verslo skaitmeniniu būdu. Taip yra todėl, kad dauguma žmonių tiesiog nežino, kaip sukurti, parduoti ir parduoti savo produktus skaitmeninėje erdvėje.

Naujausios prekės e-komercijos platformos nustatymas be plano ir tikėjimasis ją parduoti yra tarsi bilieto įsigijimas kitame traukinyje iki nesėkmės..

Geriausia praktika ir patarimai internetinėms įmonėms

Šiame straipsnyje išnagrinėsime kai kuriuos dalykus, kuriuos turėsite atlikti, kad užtikrintumėte savo internetinio verslo sėkmę. Kas žino? Esant pakankamai atkaklumui ir sėkmės brūkšneliui, jūs netgi galite smogti dideliam ir paversti savo verslą sekančia puikia vienaragio pradžia.!

Nepaisant to, ar esate pramonės profesionalas, ar jaunas verslininkas, turintis ryškų akių žvilgsnį, esame įsitikinę, kad šie patarimai yra labai naudingi, todėl pažymėkite šį puslapį, kad ateityje galėtumėte lengvai jį rasti..

Jei norite daugiau atnaujinimų ir smulkaus verslo įsilaužimų, užsiprenumeruokite ir mūsų informacinį biuletenį.

Gerai, pakankamai begėdiškos savireklamos, pradėkime prie straipsnio!

Kaip pradėti internetinį verslą

1 žingsnis: pateikite esamų problemų sprendimus

Problemos yra galimybės. Kai kurios problemos gali tiesiog kliudyti kam nors, o kitos gali būti tiesiog sunkinančios. Identifikuodami problemas ir sukurdami produktą / paslaugą, kuri išsprendžia tą problemą, sukuriate sprendimą, kurio rinkai jau reikia. Tai neabejotinas būdas padidinti jūsų galimybes sukurti sėkmingą verslą.

Net jei nesate užsiėmęs problemų sprendimu, jūsų verslas bus labai naudingas, tiesiog nustatęs savo klientų problemas. Galite išspręsti problemas, kurių nežinojote, kad turite, todėl skatinkite pakartoti klientų apsilankymus.

Tai galite padaryti:

 • Lankymasis forumuose, kurie yra svarbūs jūsų produktui / paslaugai.
  Perskaitę, ką žmonės skundžia ar dėl to nepatenkinti, jūs gaunate vertingų įžvalgų apie jų problemas ir tai, ko jie bando pasiekti. Kai kurie iš populiariausių forumų, kuriuose galite apsilankyti, yra „reddit“ ir „Bizwarriors“. Arba pasinaudokite „Facebook“ ir prisijungkite prie savo nišą atitinkančių grupių! Iš ten gausite daugybę įžvalgų.
 • Apsilankymas Quoroje
  „Quora“ gali būti vertingas jūsų įžvalgų rinkimo turtas. Tai turi daugiau nei 200 milijonų unikalių vartotojų per mėnesį, visi jie ieško savo problemų sprendimų.
 • Atliekami raktinių žodžių tyrimai
  Raktinių žodžių tyrimai padeda rasti raktinius žodžius, kurių ieško vartotojai. Prisijunkite prie kelių raktinių žodžių, kurių žmonės ieško, tačiau kurie nekelia daug konkurencijos. Tai atskleidžia sprendimus, kurių žmonės nori.
 • Peržiūrėkite varžybas
  Apsilankykite konkurentų svetainėse ir sužinokite, ką jie daro teisingai. Galite pamatyti, kokius sprendimus jie teikia rinkai, ir tada galite iš ten diegti naujoves. (Tik tiek, kad jūs žinote, kai sakau „naujovės“, turiu omenyje nukopijuoti ir patobulinti.)

2 žingsnis: parašykite, kad parduotumėte

Geros kopijos rašymas yra vienas efektyviausių būdų padidinti savo pardavimus. Išmokite pagrindinių tekstų rašymo metodų arba pasamdykite gerą reklaminių skelbimų sudarytoją (atminkite, kad geras rašytojas nepadaro gero copywriterio. Jie yra visiškai skirtingi įgūdžiai).

Geras reklaminių skelbimų sudarytojas žinos, kur įdėti gerą raginimo veikti mygtuką. Jie žinos, kaip parašyti įdomias, trumpas, bet pakankamai galingas antraštes, kad galėtų atkreipti auditorijos dėmesį, žingsnis po žingsnio nukreipdami jas į kasos puslapį. Jie kvalifikuotai parduos klientus sumokėję, kad jie gerai jaustųsi.

Čia yra keletas patarimų, kaip parašyti įtikinamą kopiją:

 • Laikykite trumpas ir mielas antraštes.
 • Rašykite skaitmeninei miniai. Jie turi tikrai trumpą dėmesį.
 • Nenaudokite sudėtingų žodžių ar kalbos.
 • Rašykite tikslu.
 • Naudokitės pirkėjo kelione. Įrodyta, kad jis veikia dėl priežasties!

Jei norite sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų išsamų straipsnį apie tai, kaip rašyti svetainės turinį.

3 žingsnis: sukurkite svetainę, kuri jaustųsi aukščiau

Kai kas nors užklupo jūsų mažojo verslo svetainę, turite padaryti mažiau nei 5 sekundes, kad padarytumėte gerą įspūdį. Svetainė, atrodanti mėgėjiška, ne visai įkvepia žmonių pasitikėjimo savimi, o kai jie sako atsisveikindami, dažniausiai sako pasisveikinant amžinai.

Atkreipkite dėmesį į vartotojo sąsają (UI) ir vartotojo patirtį (UX)..

 • Ar jūsų vartotojo sąsajoje lengva naršyti?
 • Ar jūsų puslapiai reaguoja pakankamai greitai?
 • Ar kopiją sunku skaityti tame fone??
 • Koks yra jūsų vertės pasiūlymas?
 • Ar apsilankymas svetainėje suteikia jūsų klientams malonią patirtį?
 • Ar tikrai lengva iš savo svetainės nusipirkti daiktų?

Galvok apie savo svetainę kaip apie fizinę parduotuvę. Nenorėtumėte pirkti parduotuvėje, kurioje atrodo, kad tai yra narkotikų pardavimo sandoris. Peržiūrėkite šį straipsnį norėdami suprojektuoti parduotuvę, kuri privers klientus jaustis kaip numesti šiek tiek tešlos.

4 žingsnis: Įsitvirtinkite kaip savo srities ekspertas

Šis patarimas galioja tiek internetinėms, tiek neprisijungusiems verslams. Atkreipkite dėmesį, kaip pirkdami ką nors iš pirkėjų esate linkę pirkti pirkinį iš labiausiai nusimanančių, garsiai nuskambėjusių pardavėjų?

Tokia pati sąvoka taikoma ir internetinėms įmonėms.

Kai esate nusiteikę gerai, įsitikinę ir esate autoritetingi, žmonės linkę pasitikėti jumis ir įsigis viską, ką rekomenduosite.

Jums net nereikia žinoti visko, kas yra jūsų produktas, jums tiesiog reikia žinoti daugiau nei jūsų klientai ir kaip jie gali iš to gauti naudos. Pateikite jiems vertingo turinio ir rašykite patarimus nemokamai (panašiai kaip šis straipsnis). Tiesiog įsitikinkite, kad visada nukreipiate atgal į savo svetainę, kad žmonės, skaitantys jūsų kūrinius, žinotų, iš kur ji ateina.

Tu taip pat gali:

 • Rašyti straipsnius (remiantis raktinių žodžių tyrimais).
 • Kurti vaizdo įrašus (jei rašymas nėra skirtas tau).
 • Atsakykite į klausimą apie „Quora“.
 • Rašykite vidutiniškai.
 • Dalyvaukite atitinkamuose forumuose.

5 žingsnis: El. Pašto rinkodaros svertas

Negalima nuvertinti el. Pašto rinkodaros galios. Kai kas nors pateikia jums savo el. Pašto adresą, jis iš esmės suteikia jums tiesioginį bendravimą.

Jums nereikės jaudintis dėl reklamos, nereikia rūpintis, jei jūsų pranešimas pasimeta socialinės žiniasklaidos skelbimų jūroje.

Kai jūsų klientai jums nurodo savo el. Pašto adresą, tai reiškia, kad jūs jau pasiūlėte jiems tai, kas, jų manymu, buvo vertinga, ir pasitikite jumis. Dėl to jiems yra daug lengviau parduoti naujus produktus!

Taigi sukurkite savo naujienlaiškio, kurį norite pasirinkti, sąrašą. Turite tik viską, ką galite gauti, naudodamiesi el. Pašto rinkodara!

Jei jums reikia daugiau el. Pašto rinkodaros patarimų, atkreipkite dėmesį į šiuos straipsnius. Laikykitės jų religingai ir greitai būsite el. Pašto rinkodaros ekspertas!

6 žingsnis: Parduokite savo esamiems klientams

Tikriausiai pati sunkiausia pardavimo proceso dalis yra gauti pirmąjį pardavimą iš savo lankytojų. Kai pateiksite įtikinamą priežastį iš pradžių pasidalyti savo pinigais, didžiuliai 36% jų norės iš jūsų vėl pirkti produktus.

Pasiūlykite produktų ar paslaugų, kurie papildys pradinį jų pirkimą. Sukurkite lojalumo programas ar nuolaidų kodus, kuriuos jie galėtų išpirkti kitą kartą pirkdami. Pasirašykite „Ačiū“ pasiūlymus.

Suteikite jiems visą gyvenimą naudingą atlygį, ir jie bus jūsų klientai visą gyvenimą.

Kalbant apie atlygį, čia yra kažkas, kas gali padėti jums parduoti.

BONUSAS: Naujoms draugiškos internetinės verslo idėjos

Išvardinsime keletą verslo idėjų, kurių įgyvendinimui galime įnešti kuo mažiau pastangų.

1. Pradėkite filialų rinkodaros svetainę

Nepralenkite savo nosies prie filialų rinkodaros – anot Awin.com, prognozuojama, kad iki 2020 m. Ji bus 6,8 milijardo dolerių, o kiekvienais metais ji augs 10%.

Atlikite tyrimus, lankydamiesi savo nišos forumuose, patikrinkite vartotojų problemas, susijusias su kvoruma ir reditu, atlikdami raktinių žodžių tyrimus. Atminkite, kad norite pateikti esamų problemų sprendimus.

Kai jau nustatysite, kokias problemas spręsite, laikas kurti turinį. Parašykite vadovus. Pateikite vertingos informacijos, nurodykite žmonėms priežastį apsilankyti jūsų svetainėje. Rašykite norėdami parduoti ir pasinaudokite pirkėjo kelione.

Pastaba

Norėsite užsiregistruoti kaip leidėjas dukteriniuose tinkluose, tokiuose kaip „Shareasale“. Ieškokite kokybiškų produktų ar prekės ženklų, su kuriais norite susieti savo prekės ženklą.

Kurdami turinį taip pat turėsite sukurti savo svetainę. Atsižvelkite į UI ir UX dizainą ir sukurkite profesionaliai atrodančią svetainę, kuri atrodo pakankamai paprasta naršyti.

Taip pat turėsite parduoti savo filialų rinkodaros svetainę, nes niekas nesužinos, kad ji egzistuoja. Rašykite straipsnius ar svečių tinklaraštį kitoms svetainėms, kad galėtumėte susieti save. Dalyvaukite forumuose ir atsakykite į klausimus apie „Quora“. Įsitvirtinkite kaip savo srities ekspertas.

El. Pašto rinkodaros tikslais taip pat turėtumėte sukurti naujienlaiškio „prisiregistruoti“ puslapį. Žmonės, kurie jums nurodo savo el. Pašto adresus, leidžia jums susisiekti su jais tiesiogiai, todėl būtinai pasinaudokite el. Pašto rinkodaros pranašumais, kad sugrąžintumėte juos į savo svetainę.!

Nepamirškite, kad internetinis verslas yra labai svarbus norint parduoti internetinę parduotuvę. Pagerinkite savo turinį naudodamiesi tarpusavyje susijusiomis vidinėmis nuorodomis, kad padidintumėte laiką, kurį žmonės praleidžia jūsų svetainėje. Kuo daugiau laiko praleisite savo svetainėje, tuo didesnė tikimybė, kad parduosite.

Taip pat galite išbandyti savo jėgas švino kartoje. Iš esmės tai yra tas pats, kas filialų rinkodara, išskyrus tai, kad kaupsite potencialius prekės ženklus. Taikykite tokias nišas kaip kreditinių kortelių įmonės, bankininkystė, „fintech“ ir susisiekite su prekės ženklais, kad aptartumėte „moka už registraciją“ modelį.

Dabar turite atsiminti daugybę dalykų, jei norite, kad jūsų svetainė būtų sėkminga, tačiau vienas dalykas, kurio negaliu pasakyti pakankamai pabrėždamas, yra tai – įsitikinkite, kad žiniatinklio priegloba yra greita, ar nesulauksite daug lankytojų..

Mes atlikome savo tyrimą ir sudarėme greičiausių interneto prieglobų sąrašą. Norėdami gauti išsamesnį interneto svetainių kūrimo vadovą, apsilankykite čia.

2. Pradėkite dienoraštį

Nors tinklaraštis ir svetainė yra panašūs, jie tikrai nėra tas pats. Tinklalapyje kuriamas daugiausia statiškas turinys, o tinklaraštis visada yra nuolat atnaujinamas ir yra asmeniškesnio pobūdžio.

Nors žmones gali patraukti svetainės turinys, žmonės gali būti patrauklūs tinklaraštininko asmenybei.

Kai jūsų internetinis dienoraštis bus pakankamai didelis, galėsite užsidirbti iš jo pardavinėdami skelbimų plotą, rašydami rėmėjų žinutes, teikdami žmonėms konsultavimo paslaugas ir net filialų rinkodarą..

Tiesą sakant, yra nemažai tinklaraštininkų, kurie savo tinklaraščius pavertė sėkmingu mažu internetiniu verslu.

Timui Ferrisui nereikia pristatyti savo populiariojo 4 valandų darbo savaitės tinklaraščio, o Amy Song dominuoja mados nišoje.

Viena iš mūsų mėgstamiausių tinklaraščių kūrimo platformų yra „WordPress“, lengvai naudojama svetainių kūrimo priemonė, kuri puikiai tinka tinklaraštininkams. Jei tai kažkas, apie ką jūs domitės, galbūt norėsite sužinoti šį straipsnį.

Atminkite, pateikite esamų problemų sprendimus, rašykite, norėdami parduoti, kurkite „premium“ svetainę, įsitvirtinkite kaip ekspertas, pasinaudokite el. Pašto rinkodaros galimybėmis ir visada UPSELL!

3. Pradėkite elektroninės komercijos verslą

E-prekybos platformos, tokios kaip „Amazon“, populiarėja kiekvieną dieną, jis nėra niekuo dėtas, kad pasinaudotų savo šlove ir parduotų jūsų produktus parduotuvėje..

Bet jei norite sukurti ilgalaikį, sėkmingą prekės ženklą, galbūt norėsite įsteigti savo el. Prekybos verslą.

Nesupraskite manęs neteisingai, parduodant produktus „Amazon“ nėra nieko blogo (tai daro net didieji prekės ženklai). Tiesiog kaip naujas boutique prekės ženklas konkuruoja su šimtais, jei ne tūkstančiais žmonių, parduodančiais panašius produktus tose platformose.

Kurdami savo el. Prekybos parduotuvę, galite ją pritaikyti ir išdėstyti savo prekės ženklą taip, kad jis išsiskirtų iš konkurencijos. Vienas geriausių būdų pradėti yra per „Shopify“.

Jis sukurtas elektroninei prekybai, lengvai naudojamas ir turi nuostabius rinkodaros įrankius!

Taip pat galite išbandyti „Dropshipping“. Tai yra vienas populiariausių verslo modelių, nes jūs beveik nepatiriate jokių išlaidų. Produktai pateikiami jūsų tiekėjo sandėlyje ir išsiunčiami tik gavus užsakymą. Tiesiog būkite atsargūs ir įsigykite sau gerą tiekėją, nes blogas, turintis blogą aptarnavimą, sugadins tik jūsų prekės ženklą.

Turėsite investuoti į rinkodarą, įsitikindami, kad jūsų produktams pakanka ekrano laiko. Tiesiog nepamirškite atsiminti mūsų 6 geriausios praktikos pavyzdžius, o jūsų verslas turėtų sugebėti atlaikyti laiko išbandymą.

4. Pradėkite kūrybinio dizaino verslą

Visada reikia skaitmeninių vaizdinių menų ir, nors ten yra nemokamų programų, žmonės nori mokėti profesionalams, kad jų darbai būtų atlikti už juos. Jie supranta, kad menininkas gamina kūrinį, o ne įrankius.

Galite apsvarstyti galimybę specializuotis logotipų dizaine, interneto svetainių dizaine ar net specializuotis bendroje grafinio dizaino srityje.

Pasidarykite sau vardą pasidalindami vertingais patarimais apie dizainą tokiuose forumuose kaip „Quora“ arba su žmonėmis savo socialinės žiniasklaidos platformose. Nesijaudinkite dėl savo įgūdžių pasidalinimo ar paslapčių atidavimo.

Naudodamiesi „Youtube“ žmonės gali lengvai išmokti visko, ko jiems reikia, tačiau jie vis tiek nori mokėti profesionalui, kad viskas būtų atlikta profesionaliai.

Atminkite, kad suteikite vertę ir gausite daugiau vertės!

5. Pradėkite studiją ar gamybos tipą

Vaizdo ir vaizdo įrašų paklausa yra didesnė nei bet kada anksčiau, nes atsirado skaitmeninė / socialinė žiniasklaidos reklama. Tai buvo įdomu, įtraukianti ir svarbiausia – jį reikėjo konvertuoti.

Galite pradėti studiją, kurioje pagrindinis dėmesys bus skiriamas vaizdų gamybai, retušavimui, vaizdo įrašų kūrimui, arba tiesiog galite susikoncentruoti tik į skaitmeninių produktų, tokių kaip telefonų fono paveikslėlių, kūrimą..

Tada galite arba parduoti savo paslaugas reklamos agentūroms, pateikti filmuotą medžiagą tokiose platformose kaip „Shutterstock“ ar „Blackbox“ arba prisiregistruoti prie „Samsung“ kūrėjų programos ir sukurti temas, kurias norėtumėte parduoti savo „Galaxy“ serijoje..

Geriausia, kad galite lengvai išplėsti savo verslą samdydami laisvai samdomus darbuotojus! Atkreipkite dėmesį, kad jei jums pavyks rasti gerą laisvai samdomą darbuotoją, jūs laikysitės jų, kaip jūsų gyvenimas priklauso nuo to. Patikimus laisvai samdomus vertėjus sunku susitarti, o jei su jais susidursi, gerai juos apdovanok!

6. Sukurkite e-mokymosi programą

Mokymai internete šiais laikais yra visi siautėjantys. Jie yra pigūs, informatyvūs ir teikia didelę vertę tiek vartotojui, tiek kūrėjui. Geriausia tai, kad sukurkite programą vieną kartą ir ji uždirbs pasyvias pajamas!

Sukurkite verslą, pagrįstą e. Mokymosi programomis. Sukurkite vertingų vadovėlių ir informacijos, įkelkite į tokią el. Mokymosi platformą kaip „Udemy“ ir turėsite produktų, kurių galiojimo laikas niekada nesibaigs, rinkinį!

Galutinės muštynės

Trumpai apžvelgiame dalykus, kuriuos galime padaryti norėdami įsitikinti, kad jūsų mažas internetinis verslas klesti kaip didingai iš vandens iššokęs kardžuvis (jis atrodo geriau, kai vaizduojamas sulėtintai)..

 1. Pateikite esamų problemų sprendimus
  Atraskite savo klientų skausmo taškus ir juos išspręskite.
 2. Rašyk, kad parduotum
  Niekam nepatinka skaityti, todėl įsitikinkite, kad jūsų kopija parašyta PARDUODAMA!
 3. Sukurkite svetainę, kurioje jaučiate pranašumą
  Nesvarbu, ar parduodate šlapias bulves, ar dizainerio rankinę, turite įsitikinti, ar jūsų parduotuvė atrodo gerai.
 4. Įsitvirtinkite kaip savo srities ekspertas
  Pristatykite savo klientams vertę, turėdami savo žinių, ir jie apdovanos jus viso gyvenimo verte.
 5. Svertas el. Pašto rinkodarai
  Tai tiesioginė ryšių su klientais linija. Pasinaudokite tuo, bet elkitės pagarbiai.
 6. Parduokite savo esamiems klientams
  Jei jie pirko iš jūsų anksčiau, jie vėl pirks iš jūsų. Jūs tiesiog turite suteikti jiems priežastį pirkti.

Ten tu tai turi. 6 tvirti žingsniai, kad jūsų smulkaus verslo veikla išliktų juoda. Įsitikinkite, kad įsipareigojate tai atminti, arba pasinaudokite šiais patarimais. Vieną dieną jūs atsiminsite savo laimėjimus ir padėkosite „Google“, kad suklupote ant šio dangaus atsiųsto rašto.

Bet kokiu atveju, jei turite klausimų, į kuriuos norėtumėte, kad atsakytume, tiesiog atsiųskite mums pranešimą ar el. Laišką. Mes būtinai atsakysime jums kuo greičiau. Dabar eik ir parodyk pasauliui, ką sugeba pasiekti kasdieniniai smulkieji verslininkai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me