Sukurkite internetinį buvimą nuo nulio: paprastas, nesąmoningas vadovas

Iki šiol tikriausiai žinote, kad jums reikia buvimo internete.


Jums reikia internetinės erdvės, kuri padėtų kurti savo verslą, parduoti produktus ar išvysti savo vardą.

Sudėtinga dalis sugalvoja, kaip tai padaryti, ir apskaičiuoja, kiek tai kainuos.

Didžiausia problema čia yra išvykimas neteisinga linkme. Pasirinkus netinkamą platformą pradžioje, mokėjimas gali kainuoti mėnesius (jau nekalbant apie pinigines sąnaudas jos sukūrimui)..

Pastaba

Šiame dešimties minučių vadove apžvelgsiu keturis skirtingus buvimo internete nustatymo metodus. Kiekvieną iš jų aš suskirstau investicijas, paaiškinsiu, kas jas turėtų naudoti, ir privalumus bei trūkumus.

Aš pats padariau šią klaidą. Sukūriau svetaines dviejose, trijose skirtingose ​​platformose, prieš pradėdamas suprasti, kad būčiau galėjęs išleisti mažiau pinigų ir sumažinti vargo, jei tiesiog atlikčiau tyrimą ir pirmiausia pasirinkau tinkamą kelią.

Aš taip pat nesu vienintelis. Kai aš paklausiau 27 ekspertų apie jų didžiausias tinklaraščių klaidas, nemaža saujelė teigė, kad jie apgailestavo pasirinkę netinkamą platformą ir nuo pat pirmosios dienos nesugebėjo sudaryti tinkamo plano..

Tai yra vadovas, kurio norėčiau turėti, kai pradėjau. Nesąmoninga pamoka, padedanti išsiaiškinti, kuri yra geriausia platforma jums.

Čia svarbiausia. Nėra tobulo būdo, kaip nustatyti buvimą internete, yra tik tinkamas jūsų tikslams ir ambicijoms.

Kaip susikurti svetainę

Trumpai žvelgdami į šiuos keturis dalykus, į kuriuos žiūrime:

 1. Socialinės žiniasklaidos platforma, nes ne visiems reikia svetainės.
 2. „WordPress.org“ Tarpinės ir patobulintos interneto svetainių kūrimo platformos, visiškai kontroliuojamos.
 3. „WixA“ paprastas pradedantiesiems skirtas svetainių kūrėjas, skirtas aplankams ir tinklaraščiams kurti.
 4. Specialiai internetinėms parduotuvėms skirtų „ShopifySimple“ svetainių kūrėjas.

Antra, mes sugalvosime, kaip padidinti jūsų buvimą internete. Deja, pati svetainė ar socialinės medijos puslapis stebuklingai nepritrauks lankytojų. Mes supažindinsime jus su keliais būdais, kuriais galite aktyviai pritraukti žmones į tai ir plėsti savo buvimą internete.

Kuri platforma tinka jūsų buvimui internete?

1. Socialinės žiniasklaidos puslapis

Argumentai už – Tai nemokama, paprasta ir mažai priežiūros reikalaujanti priemonė.
Minusai – Mažiau projektavimo ir algoritmo pakeitimų kontrolės.
Sąrankos kaina – Visiškai nemokama.
Sužinokite daugiau – „Facebook“ / „Instagram“

„Instagram“

Kai kurioms įmonėms ir asmenims nereikia svetainės. Tai vargo ir išlaidos, kurios gali būti nenaudingos.

Kartais „Facebook“ puslapis ar „Instagram“ paskyra yra geriausias būdas sukurti auditoriją, susisiekti su žmonėmis ir nuolat juos atnaujinti. Tai yra platformos, su kuriomis jūsų klientai jau yra susipažinę, ir jūsų laukia 1,6 milijardo aktyvių vartotojų!

Pvz., Kavinė ar restoranas galėtų veikti tik su „Facebook“ ar „Instagram“ profiliais. Jie galėjo įkelti naujas nuotraukas, nuolat atnaujinti meniu, bendrauti su klientais, reklamuoti renginius ir pabrėžti specialius pasiūlymus vienoje vietoje.

„Sola Cafe“ „Facebook“ puslapis

Restorano FB puslapis: „Sola“ kavinė

Jie netgi galėjo naudoti „Facebook“ papildinį rezervavimui. Šiuo atveju svetainė gali tik apsunkinti dalykus ir padalyti auditoriją. Geriau sutelkite dėmesį į vieno galingo kanalo kūrimą.

Kalbant apie vaizdo įrašų turinį ir tinklaraščių rašymą, „Facebook“ taip pat tuo rūpinasi. Natūralūs „Facebook“ vaizdo įrašai dabar kasdien pasiekia 8 milijardus peržiūrų, o jų momentiniai straipsniai leidžia skelbti tinklaraščius be interneto.

Be to, „Facebook“ turi puikią reklamos platformą, todėl galite nukreipti auditoriją ir nukreipti ją tiesiai į savo puslapį (plačiau apie „Facebook“ skelbimus vėliau).

Vien tik socialinės žiniasklaidos puslapio turėjimas yra tas, kad esate jų sprendimų gailestingi. Jei „Facebook“ pakeis algoritmą, kad apribotų jūsų pasiekiamumą (kurį jie daro reguliariai), jums gali tekti sumokėti, jei norite susisiekti su savo stebėtojais.

Jūs taip pat esate ribotas dėl dizaino. Galite įkelti vaizdus ir antraštes, tačiau „Facebook“ ar „Instagram“ išdėstymo ribos kai kuriems gali kelti nusivylimą.

Svarbiausia, jei norite ką nors parduoti, „Facebook“ nėra idealus. Nors galimi papildiniai, „Facebook“ reguliariai keičia, kuriuos papildinius leidžia. Jūsų parduotuvę buvo galima pašalinti iš anksto neįspėjus.

2. „WordPress“ svetainė

Argumentai už – Visiška kontrolė ir neribotas potencialas.
Minusai – Priežiūros išlaidos, reikalingi techniniai įgūdžiai.
Sąrankos kaina – Pradedama nuo $ 5 iki $ 20 per mėnesį už prieglobą ir domeną.
Sužinokite daugiau – „WordPress“ talpinimas

Elegantiškos temos - „WP Premium“ temos

Aukščiausios kokybės „WordPress“ tema: Elegantiškos temos

„WordPress“ yra geriausias pasirinkimas, jei norite, kad jūsų svetainė būtų visiškai valdoma ir lanksti. „WordPress“ valdo 25 proc. Visų svetainių, taigi tai yra patikima ir gerbiama platforma.

Su „WordPress“ galite padaryti beveik viską. Sukurkite internetinę parduotuvę, sukurkite portfelio svetainę, skelbkite tinklaraščius ir turinį, sukurkite filialų svetainę. Galite talpinti skelbimus, rinkti el. Pašto adresus, užsidirbti pinigų ir vykdyti verslo verslą internete iš vienos vietos.

Tai taip pat keičiama. Tai valdo kai kurias didžiausias interneto svetaines, įskaitant „The New Yorker“, „Techcrunch“, „Variety“, „Mashable“ ir „Time Inc“, tačiau ji taip pat veikia asmeniniame tinklaraštyje.

„WordPress“ informacijos suvestinė

„WordPress“ svetaines galima pritaikyti, todėl galite individualizuoti buvimą internete naudodami bet kokį dizainą ar stilių, kuris jums patinka. „WordPress“ yra daugybė nemokamų šablonų (arba „temų“). Kiekvienas iš jų gali būti priderintas prie jūsų pasirinkimo arba profesionalus web dizaineris gali sukurti visiškai unikalų dalyką. (Arba jei jums patinka mokama narystė, suteiksite prieigą prie gražių premium temų.)

Tačiau visa ši kontrolė ir lankstumas kainuoja. Nors pati „WordPress“ yra nemokama, su ja susijusios architektūros nėra. Jums reikės žiniatinklio prieglobos (tai iš esmės yra interneto nekilnojamojo turto, kuriame gyvenate, dalis) ir domeno vardo, www.my-website.com.

Geros žiniatinklio prieglobos pasirinkimas yra toks pat svarbus, kaip ir pačios svetainės. Tai prisideda prie krovimo greičio, saugumo ir našumo. Mūsų pagrindinio kompiuterio palyginimo lentelė čia yra gera vieta pradėti – gera (& už prieinamą kainą) interneto priegloba.

Kuriant ir prižiūrint „WordPress“ svetainę, taip pat reikia techninių įgūdžių. „WordPress“ teigia, kad galite nustatyti ir įdiegti per 5 minutes, tačiau svetainės sukūrimas ir paleidimas užtrunka šiek tiek ilgiau.

Yra mokymosi kreivė, kuri sugaiš daug laiko, ypač jei norite patobulinti dizainą, reguliariai jį atnaujinti ir pagerinti našumą.

Jei jums patinka turėti savo svetainę, tačiau nenorite tiek daug vargo, yra dar viena galimybė – „Wix“.

3. Wix

Argumentai už – Paprastas dizainas, vilkite ir upuść, lengvai nustatyti.
Minusai – Ribotas, palyginti su „WordPress“.
Sąrankos kaina – Nemokamas, tačiau verta naujovinti į priemokos planus asmeniniam domenui (pradedant nuo 4,50 USD).
Sužinokite daugiau – Perskaitykite „Wix“ apžvalgą

Sukurkite gražią svetainę naudodamiesi „Wix“

„Wix“ yra panašus į „WordPress“, tačiau be jokių nesklandumų. Suprantama, jis yra labiau ribotas, tačiau ne visiems reikia sudėtingo funkcijų sąrašo.

„Wix“ grožis yra jo paprastumas. Jie rūpinasi priegloba, saugojimu, atlikimu ir visais techniniais dalykais užkulisiuose. Galite tiesiog prisijungti ir pridėti turinį.

Visi šablonai yra nuleidžiami, todėl galite išdėstyti savo svetainę be jokio kodavimo. Nemokami šablonai paprastai yra stilingesni nei „WordPress“, kurie patiks laisvai samdomiems specialistams ir kūrybingiems specialistams.

Sriuba-studios.com

„Wix“ svetainė: sriuba-studios.com

„Wix“ šablonai gali būti naudojami paprastose portfelio svetainėse ir tinklaraščiuose. Štai kur jis klesti. „Wix“ siūlo internetinės parduotuvės nustatymo mechanizmus, tačiau „WordPress“ arba „Shopify“ (ateisianti kita) siūlo geresnę elektroninės komercijos platformą..

Apskritai, „Wix“ yra puiki galimybė paprastiems portfeliams ir tinklalapiams, kuriuos valdo tie, kurie nenori per daug vargo.

Neigiama yra tai, kad mažiau kontroliuosite savo svetainės foną ir bendrą našumą. Taip pat gali būti sudėtingesnė integruoti patobulintas funkcijas, tokias kaip pirkinių vežimėliai ir registracijos el. Paštu formos.

4. Parduotuvė

Argumentai už – Paprastas, greitas internetinės parduotuvės nustatymas.
Minusai – Pro funkcijos yra brangios.
Įrengimo kaina – „Pagrindinis“ paketas prasideda nuo 29 USD per mėnesį.
Sužinokite daugiau – Perskaitykite „Shopify“ apžvalgą

Sukurkite internetinę parduotuvę naudodamiesi „Shopify“

„Shopify“, kaip rodo pavadinimas, yra sukurtas specialiai internetinėms parduotuvėms.

Dizainas ir išdėstymas yra paprastas ir aiškus. Vėlgi, nereikia koduoti, kad galėtumėte greitai atsikelti ir paleisti. Tiesą sakant, Benas tai planavo nuo pradžios iki galo ir sukurti „Shopify“ parduotuvę užtruko vos 19 minučių.

Tikrasis „Shopify“ grožis yra integruotos el. Prekybos funkcijos. Tai automatiškai tvarko mokėjimus, gabenimo tarifus, mokesčius ir užsakymų stebėjimą. Už papildomą mokestį taip pat galite naudotis jų įmontuota rinkodaros paslauga ir integruoti programinę įrangą su realaus pasaulio parduotuve, kad supaprastintumėte savo paskyras..

„Shopify“ parduotuvė - Sarah Abraham

„Shopify“ parduotuvė: Sarahandabraham.com

„Shopify“ alternatyva yra „WordPress“ naudojimas su papildiniu, vadinamu „WooCommerce“. Apskritai, „WordPress“ & „WooCommerce“ yra pigesnė tiek operacijų, tiek fiksuotų išlaidų prasme. Tačiau jūs mokate už paprastumą ir lengvą naudojimą.

Neigiama yra tai, kad mažiau kontroliuojate pagrindinę savo svetainės architektūrą. Čia „WordPress“ ir „Woocommerce“ yra lankstesni, tačiau kartu su jais reikia atlikti papildomą darbą ir palaikymą.

BONUSAS: 7 būdai, kaip pamatyti

Tinkamas platformos pasirinkimas ir jos nustatymas yra tik vienas žingsnis. Kitas etapas yra matomas. Deja, čia nėra nuorodų, o eismas neatvyks automatiškai. Septyni patarimai, kuriuos galite naudoti norėdami pritraukti žmones į savo svetainę ar socialines paskyras:

1. „Facebook“ skelbimai

Kaina – „Facebook“ reklamoms išleidžiu maždaug 100 USD per savaitę, bet tikrai galite pradėti nuo mažiau. Kiti išleis tūkstančius, kai galės užtikrinti investicijų grąžą.

„Facebook“ reklama yra vienas geriausių būdų, kaip patraukti ypač tikslinę auditoriją. Jūs visiškai kontroliuojate savo auditorijos demografinius rodiklius, vietą ir pomėgius, todėl reklamuojate tik besidominčius žmones.

Naudokite skelbimus, kad žmonėms praneštumėte apie savo svetainę ir kaip išspręsite jų problemas. „Facebook“ skelbimai taip pat prieinami. Aš patariu pirmiausia išbandyti juos nedideliu mastu, tada palaipsniui didinti išlaidas.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mano vadovą, kaip padidinti paspaudimų rodiklį „Facebook“ skelbimuose.

2. Paieškos sistemos optimizavimas (SEO)

Kaina – Čia nėra jokių finansinių išlaidų (nebent pasamdysite ekspertą), tik laikas, kurį reikia atlikti tiriant ir įgyvendinant techniką.

SEO tikslas yra jūsų svetainės reitingavimas „Google“ paieškose. Tai didžiulė tema, kurią verta įsisavinti visą žinių knygą (nors šis šaltinis, gautas iš „Moz“ žmonių, yra puiki vieta pradėti).

Pirmasis jūsų žingsnis čia yra sprendimas, kokius „raktinius žodžius“ norite įvertinti. Kitaip tariant, ką žmonės turėtų įvesti į „Google“, kad jus rastų? (Turime patogų tinklaraštį, kuris padės jums rasti geriausius jūsų verslo raktinius žodžius).

Tada atlikite paprastą „puslapyje“ optimizavimą. Įdėkite šiuos raktinius žodžius „puslapyje“ į savo pavadinimo žymas, antraštes, vaizdų aprašus ir žymas ir tt Tai yra tik paprastas pagrindas ir ateities pamatų kūrimas..

„Realiojo pasaulio“ įmonės, tokios kaip kavinės ar restoranai, taip pat norės patvirtinti savo žemėlapio vietą „Google“ ir patekti į katalogus internete. Sužinokite daugiau apie „vietinį SEO“ čia.

3. Pradėkite gaminti turinį

Kaina – Rašyti dienoraščius yra visiškai nemokama. Tačiau jei norite samdyti laisvai samdomą darbuotoją, tai kainuos nuo 0,10 USD iki 0,20 USD už žodį tokiose svetainėse kaip „Problogger“ ir „UpWork“.

Dienoraščiai, vaizdo įrašai ir vaizdai yra geriausias būdas pradėti bendrauti su savo auditorija ir sukelti triukšmą. Turinys padeda pasiekti potencialius klientus ir įtvirtinti savo prekės ženklą.

Pradėkite internetinius dienoraščius

Pagalvokite apie dabartinius socialinės žiniasklaidos kanalus. Jie pilni turinio, skirti susisiekti su jumis ir sukurti auditoriją. Norint parašyti dienoraštį ar sukurti vaizdo įrašą, reikia laiko, tačiau verta pasistengti.

Nesvarbu, kurioje pramonės srityje esate, turinys padeda jums sukurti pridėtinę vertę lankytojams. Tai rodo jūsų patirtį, padeda sukurti tapatybę ir pritraukia daugiau srauto. Pabandykite perskaityti mūsų turinio strategijos, skatinančios srautą, vadovą.

4. Pradėkite rašyti svečius

Kaina – Tai vėlgi nemokama, nebent norite pasamdyti profesionalų rašytoją.

Turinio kūrimas yra gera pradžia, bet kaip priversti žmones tai pamatyti? Vienas iš būdų yra kurti esamų tinklaraščių ir svetainių turinį. Tai galimybė išvysti savo vardą prieš naują auditoriją ir susisiekti su pramonės atstovais.

Pabandykite parašyti svečių dienoraštį ir nukreipkite jį į kitą savo nišą. Jei jie tai priims, gausite nuorodą į savo svetainę ir jūsų turinys, tikėkimės, įkvėps naują auditoriją sekti jus. (Nuorodos į jūsų svetainę taip pat yra būtinos optimizuojant paieškos variklius).

5. Įtakos darytojų rinkodara

Kaina – Tai gali būti nemokama, jei kreipsitės į tinkamus žmones ir pasiūlysite abipusę reklamą. Kreipimasis į populiariausius influencerius gali kainuoti nuo 50 USD iki 15 000 USD +, jei norite reklamuoti savo produktą.

Įtakos davėjai yra tie, kurie turi didžiulį pasisekimą ir yra patikimi jūsų pramonėje. Įtakos davėjų rinkodara internete tampa vis galingesnė, kai kurios socialinės žiniasklaidos paskyros pritraukia milijonus sekėjų. Palietę esamą auditoriją, galite atkreipti dėmesį į jus ir jūsų verslą.

asfasf

Žinoma, tai nėra lengva, o kai kuriais atvejais tai kainuoja, jei norite, kad influenceris pateiktų jūsų produktą. Tačiau jei pasirinksite tinkamą tinklaraštį ar asmenį, jis gali nukreipti daug nukreipto srauto į jus.

Pirmiausia nustatykite pagrindinius veiksnius savo pramonėje. Pradėkite pokalbį su jais per „Twitter“ arba atsiųskite mandagų el. Laišką. Prieš paprašydami ko nors, pabandykite užmegzti tarpusavio santykius.

6. Išsiųskite pranešimą spaudai

Kaina – PR platinimas prasideda nuo maždaug 100 USD.

Pranešimas spaudai yra dokumentas, pasakojantis pasauliui apie jus. Galite pasitelkti agentūrą, kad ji parengtų ir išplatintų gražų pranešimą spaudai jūsų įmonei. Tai neturėtų būti daug kainuojanti. Čia yra pranešimas spaudai, kurį mes padarėme, kai atnaujinome serverio greičio tikrintuvą, ir mums pasisekė, kad naujienas pasiėmė „Yahoo“.

„Bitcatcha“ pranešimas spaudai

Pro patarimas: Pradėkite pabrėždami ką nors reikšmingo jūsų versle. Pabandykite galvoti kaip žurnalistas ar tinklaraštininkas ir suprasti, kas priverstų juos norėti apie jus parašyti. Ar jūsų produktas ar verslo modelis yra kažkas išskirtinio? Ar pradedate ką nors naujoviško ar novatoriško? Įtraukite keletą žinių apie save ir padėkite tinklaraštininkui sukurti savo istoriją. Tada susiraskite agentūrą, kuri galėtų ją paskirstyti.

7. Nepamirškite realaus pasaulio rinkodaros!

Kaina – Žodžiu, nieko nekainuoja, tačiau jei kuriate reklaminę medžiagą, kaina skirsis priklausomai nuo to, kiek uždirbate.

Internetiniame pasaulyje lengva pamiršti, kokia gali būti tradicinė rinkodara. Savo vizitinėje kortelėje būtinai nurodykite nuorodas į buvimą internete ir reklaminę medžiagą. Norėdami skleisti žodį, net verta ieškoti skelbimų prekybos žurnaluose ir nišiniuose leidiniuose.

Išvados

Nėra vieno visiems tinkamo sprendimo, kai reikia dalyvauti internete.

Sudėtinga svetainė nebūtinai yra geriausias atsakymas jums, ypač jei jūs tik pradedate. Yra nuorodų ir lengvesnių variantų, tokių kaip paprasta socialinės žiniasklaidos paskyra arba paprastas portfelio puslapis.

Neinvestuokite į keblią svetainę, jei vertinate paprastumą. Tačiau lygiai taip pat, nevaržykite savęs, jei kuriate tikrą skaitmeninį verslą.

Pirmiausia nuspręskite, ko norite iš savo buvimo internete. Antra, suderinkite platformą pagal savo poreikius. Trečia, pasinaudokite aktyvia reklama, kad pasinaudotumėte tuo internetiniu buvimu. Jei norite paaiškinti, čia pateikiamos visos keturios platformos.

Platforma Argumentai už Minusai Daugiau
Socialinės žiniasklaidos puslapis

Nemokama, paprasta & mažai priežiūros

Mažiau dizaino kontrolės & algo pokyčiai

0 USD

kas mėnesį

„WordPress.org“

Visiška kontrolė & neribotas potencialas

Priežiūros išlaidos, reikalingi techniniai įgūdžiai

3,95 USD *

kas mėnesį

Wix

Paprasta, vilkite & „drop drop“ dizainas, lengvas nustatymas

Ribotas, palyginti su „WordPress“

3,00 USD *

kas mėnesį

Shopify

Paprastas, greitas internetinės parduotuvės nustatymas

Pro funkcijos yra brangios

29 USD *

kas mėnesį

Ar jūs apėjote ratus, bandydami tinkamai parodyti savo buvimą internete? Ar sukūrėte svetainę, kol nesupratote, ko jums reikia? Praneškite man savo mintis, komentarus ir nuomones!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map