Kaip sukurti internetinį dienoraštį – 5 paprasti žingsniai norint sukurti tinklaraštį 2020 m

Visi šaunūs jūsų pažįstami vaikai kuria tinklaraščius, tinklaraščius ir uždirba iš to nemažų pinigų. Kodėl gi ne įsitraukus į žaidimą ir turint dalį šio saldaus dienoraščio, taip pat ir jums?


Jei esate šiame puslapyje ir skaitote šį kūrinį, jūs tikriausiai nežinote, kaip sukurti tinklaraštį.

Na, jums pasisekė, mano drauge, nes mes esame tokie malonūs, kad gaišime laiką nuo mūsų užimtų tvarkaraščių, kad galėtume parašyti šį vadovą, kad galėtumėte greitai susikurti savo dienoraštį ir jį paleisti.!

Patikėkite ar ne, tinklaraščio kūrimas nėra sudėtingas ir nereikia daug techninių žinių. Dalyse, kurioms reikalingas techninis išmanymas, mes jums padėsime, kad jaustumėtės saugesni.

Kas yra dienoraštis?

Kaip mes kalbėsime apie tai, kas tiksliai yra tinklaraštis?

Tinklaraštis iš tikrųjų yra tik dar viena svetainė, kurioje daugiausia dėmesio skiriama rašytiniam turiniui, paprastai pateikiama ne tokiu formalaus rašymo būdu.

Kai internetinis dienoraščių rašymas pirmiausia tapo dalyku, žmonės jį dažniausiai naudojo kaip internetinį žurnalą, užrašydami savo mintis, kad pasaulis galėtų skaityti.

Šiandien blogosfera išsivystė ir atsirado daugybė subkategorijų, tokių kaip kūno rengybos tinklaraštininkai, nuotraukų tinklaraštininkai, mamytės tinklaraštininkai … jei galite pagalvoti, greičiausiai ten yra tinklaraštininkas.

Kodėl žmonės pradeda tinklaraščius

Žmonės turi daug motyvacijų kurti savo tinklaraščius.

Kai kurie nori praktikuoti savo rašymo įgūdžius. Kai kuriems tai atrodo katarta, kai jie išreiškia save internete. Kai kurie tiesiog aistringai žiūri į savo pasirinktą nišą.

Negaliu kalbėti už juos visus, bet vienas motyvatorius, pritraukiantis daugumą žmonių į gražų tinklaraščių pasaulį, yra galimybė užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščių.

Kadangi tinklaraštininkai rašo apie savo asmeninę patirtį, jie su savo skaitytojais dalijasi labai asmenišku ryšiu, ryšiu, už kurį žinomi prekės ženklai yra pasirengę mokėti tik tam, kad tinklaraštininkas patvirtintų jų produktą (su sąlyga, kad tinklaraštininkas tinkamai laikosi)..

Nepaisant to, kokias motyvacijas turite pradėti kurti savo tinklaraštį, esmė yra ta, kad internetinių dienoraščių rašymas yra vienas nuostabių pomėgių, o jei padaryta teisingai, galite iš to užsidirbti labai gerai..

Pastaba

Panašu, kad daugelis žmonių klaidingai supranta, kad norint būti dienoraščiu reikia būti geru rašytoju. Geri rašymo įgūdžiai gali padėti pateikti jūsų tinklaraštį profesionaliau, tačiau parduoda būtent jūsų tinklaraščio turinį. Vėliau visada galėsite patobulinti savo tinklaraščių įrašus. Jei norite patobulinti savo rašymą, peržiūrėkite šį turinio rašymo vadovą.

Kaip sukurti internetinį dienoraštį – 5 žingsniai norint pradėti kurti internetinius dienoraščius

1 žingsnis: išsirinkite nišą

Šis jaudinantis pirmasis žingsnis į internetinio dienoraščio kūrimą suformuos būdą, kuriuo jūs rašote tinklaraštį per visą likusią savo tinklaraščių kūrimo karjerą, todėl tai yra paprastas, bet labai svarbus žingsnis: turite nuspręsti dėl savo nišos.

Ar ketini būti nuotraukų tinklaraštininku? Ar mieliau rašote tinklaraščius apie savo keliones? Gal esate įsitraukęs į techniką. Gal maistas yra jūsų uogienė.

Nesvarbu, kokios jūsų aistros ar pomėgiai, jūsų pasirinkta niša ateityje padės žengti jūsų tinklaraščių rašymo temomis. Tai nėra sunki ir greita taisyklė (kai kurie tinklaraštininkai nuosekliai kerta temas su dideliu pasisekimu), tačiau tai yra vadovas, padedantis išlaikyti jūsų tinklaraščio dėmesį ir tinkamą.

Taigi išsirinkite savo nišą. Išsirink vardą. Laikykitės paprasto ir trumpo.

2 veiksmas: pasirinkite internetinių dienoraščių platformą

Galite pasirinkti daugybę nemokamų internetinių dienoraščių platformų, tokių kaip „Wix“, „Blogger“, „Tumblr“ ir „WordPress“..

Mūsų pasirinkta platforma būtų „WordPress“, nes ji yra viena galingiausių tinklaraščių platinimo platformų, šiuo metu galinti naudoti 33,9% interneto svetainių.

33,9% tinklalapio naudoja „WordPress“

Šaltinis: w3techs.com

Tai taip pat patogu SEO, labai paprasta naudoti ir turi daugybę papildinių, kurie stalui suteikia papildomų funkcijų, nereikia daug techninių žinių.

Taip pat galite visiškai nemokamai gauti žiniatinklio prieglobos ir domeno vardus tiesiogiai iš „WordPress.com“, tačiau, kaip sakydavo mano brangi močiutė, „geri dalykai nėra pigūs, pigūs dalykai neateina į gera“.

3 žingsnis: Domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos gavimas

Norėdami išplėsti tai, ką sakiau ankstesniame punkte, „WordPress.com“ yra absoliučiai fenomenalus, tačiau jų nemokamas žiniatinklio priegloba ir domeno vardas yra su daugybe apribojimų.

 1. Neturite „jūsų vardas.com“
  Nors tai gali neatrodyti kaip didelis dalykas, tai atskiria mėgėjus nuo privalumų. Jei rimtai žiūrite į savo tinklaraštį ir norite, kad jis augtų, norėsite įsigyti savo domeno vardą.
 2. Žiniatinklio prieglobos apribojimai
  Nemokamoje „WordPress.com“ yra labai mažai vietos žiniatinklio priegloboje (nepaprastai 3 GB). Kai užpildysite šią vietą, turėsite mokėti už naujovinimą ir toliau naudoti savo tinklaraštį.
 3. Neleidžiami papildiniai
  Nemokama versija neleidžia įskiepių, o tai liūdna ir sulaužo mano trapią mažąją širdį.
 4. Skelbimai visur
  Blogai, kad negalite užsidirbti pinigų iš savo nemokamos „wordpress.com“ svetainės, tačiau jie visur talpins skelbimus! Atminkite: „geri dalykai neatsiranda pigiai, pigūs dalykai neateina į gera“. Skelbimo talpinimas yra būdas „WordPress“ gauti pajamų.
 5. Jūsų tinklaraštis gali būti ištrintas
  Kaip jūs jautėtės, jei gerus metus sielvartavote ir kūrėte savo tinklaraštį ir stebėtojus, o vieną dieną atsibusite pastebėję, kad jūsų tinklaraštis buvo ištrintas, nes netyčia pažeidėte vieną iš daugelio „WordPress“ naudojimo sąlygų? Tai nutiko anksčiau, ir tai vėl pasikartos. Nenoriu prisiimti rizikos.

Tai tik kelios problemos, kurias galime pagalvoti. Savo domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą visada galite įsigyti atskirai, todėl jums nė viena iš šių problemų nekyla. Čia yra žingsnis po žingsnio vadovas, kaip tai padaryti.

Domeno vardas

Yra daugybė domenų registratorių, tokių kaip „GoDaddy“ ir „Namecheap“, tačiau mums patinka „Namecheap“, nes jie yra puikūs registratoriai ir išmes nemokamą „WhoisGuard“. Tai padeda išlaikyti jūsų tapatybę paslaptyje, jei norite tinklaraštį anonimiškai.

Procesas yra gana paprastas, tiesiog eikite ten, prisiregistruokite, išsirinkite savo domeno vardą ir viskas!

Atminkite, kad norėsite pasirinkti paprastą ir lengvai įsimenamą domeno vardą. Jei įmanoma, laikykite jį patrauklų. Jokių funky plėtinių, tokių kaip „.io“ ar „.biz“, laikykite „.com“, nes tai yra tai, ko dauguma žmonių yra įpratę.

Svetainių talpinimas

Galite pamanyti, kad interneto priegloba yra tik vieta, kur galite saugoti savo svetainės failus, ir bet koks atsitiktinis žiniatinklio priegloba bus puikus, tačiau jūs negalėjote klysti. Tiesą sakant, jei norite, kad jūsų internetinis dienoraštis būtų sėkmingas, geriau gerai atsibodę įsitikinkite, kad naudojatės patikima ir greita žiniatinklio prieglobos paslauga..

Ar teko susidurti su tinklaraščiu, kurio įkėlimas vyksta taip lėtai, kad tiesiog negalėjote atsibosti laukti, kol pasirodys turinys? Jei laiką leidžiate patys, pamatysite, kad jums reikia tik 3 sekundžių, kad pajustumėte, jog tinklaraštis vangus, o 5 sekundės yra vidutinė laiko tarpas, kurio reikia žmonėms atšokti.

Jūsų žiniatinklio priegloba yra labai svarbi užtikrinant, kad jūsų tinklaraštis veikia greitai ir greitai, todėl neprarasite skaitytojų dėl be reikalo lėto įkėlimo laiko.

Nors aplink yra daugybė žiniatinklio prieglobos paslaugų (spauskite čia norėdami rasti populiariausių žiniatinklio prieglobos sąrašą), tačiau mes rekomenduojame ieškoti patikimo tarptautinio žiniatinklio prieglobos prekės ženklo, pvz., „SiteGround“, savo tinklaraščiui priglobti..

Žinoma, gali būti ir pigesnių variantų, tačiau „SiteGround“ neveikiantis, patikimas klientų aptarnavimas, privalumų sąrašas ir beprotiškai greitas serverio atsakymo laikas yra nepaprastai puikūs. Tiesą sakant, mes jais taip pasitikime, kad priimame šią svetainę kartu su jais!

Gauti sąskaitą ir susikurti savo tinklaraštį naudojant „SiteGround“ iš tikrųjų gana paprasta. Štai ką jums reikia padaryti:

 1. Eikite į svetainę www.siteground.com, kad pasirinktumėte savo prieglobos planą.
 2. Paspauskite „Pradėkite“, kad pamatytumėte, ką galite rasti
 3. „SiteGround“ planai

 4. Mes rekomenduojame įsigyti „GrowBig“ planą (5,95 USD / mėn.), Nes tai yra puikus kainos ir naudos balansas, tačiau priklausomai nuo to, kokie gali būti jūsų poreikiai, galite kreiptis į „StartUp“ (3,95 USD / mėn.) Arba „GoGeek“ (11,95 USD / mėn.). Čia daug negyvenkite, tiesiog išsirinkite planą ir eikite su juo. Vėliau galite nemokamai patobulinti arba pažeminti savo sąskaitą, jei to reikia.
 5. Dabar turėtumėte pamatyti puslapį, kuriame suteikėte galimybę užregistruoti domeną arba naudoti savo. Jei jau laikėtės šio vadovo instrukcijų, jau turėtumėte turėti savo domeno vardą, todėl spustelėkite „Aš jau turiu domeną“ ir užpildykite jį pateiktame laukelyje. Spustelėkite „Tęsti“.
 6. peržiūrėti ir užpildyti

 7. Čia norėsite įvesti savo asmeninę informaciją, pvz., El. Pašto adresą (įsitikinkite, kad jis galioja! Štai kur jie jums nusiųs kvitą), priskirti slaptažodį, vardą, pavardę, šalį, telefono numerį, pašto kodą ir tt Jei norite, galite įrašyti savo įmonės pavadinimą, bet tai nėra būtina.
 8. pasirinkti domeną

 9. Slinkite šiek tiek toliau, kad rastumėte vietos užpildyti savo mokėjimo informaciją. Įveskite informaciją apie kredito kortelę, kortelės galiojimo laiką, kortelės turėtojo vardą ir CVV kodą (jei nežinote, kas tai yra, tai yra 3 skaitmenys kortelės gale)..
 10. mokėjimo informacija

 11. Kitas, pamatysite pirkimo informacijos skyrių. Turite pasirinkti, nuo 12 iki 36 mėnesių. Pasirinkite norimą planą ir mokėjimo periodą.

  Jums nereikia SG svetainės skaitytuvo, todėl praleiskite jį. Tačiau jei manote, kad jums reikia papildomo saugumo, tada eikite į priekį ir pažymėkite tą langelį.

  Pažymėkite langelius, kad patvirtintumėte, jog perskaitėte TOS ir privatumo politiką. Jei naujienos ir atnaujinimai kliudo jums, pažymėkite ir šį langelį. Tačiau jūs neprivalote to padaryti.

  Paspauskite „Mokėk dabar“.

 12. pirkimo informacija

 13. Voila! Dabar turite naują sąskaitą „SiteGround“! Jie taip pat turėjo išsiųsti kvitą el. Pašto adresu, kurį anksčiau nurodėte. Paspauskite „Eikite į klientų sritį“.
 14. nauja paskyra

„WordPress“ diegimas

Šis skyrius yra ankstesnio skyriaus tęsinys, tačiau mes jį suskaidome į skirtingas dalis, kad būtų lengvai virškinami.

Pastaba

Jei užstrigote atlikdami bet kurį iš šių veiksmų, nedvejodami susisiekite su mumis el. Paštu arba susisiekite su „SiteGround“ tiesioginio pokalbio palaikymu. Jie yra labai naudingi ir padės jums viską, su kuo jums reikia pagalbos.

 1. Dabar turėtumėte pamatyti skyrių „Nustatykite savo naują prieglobos sąskaitą“. Pasirinkite „Pradėti naują svetainę“ ir spustelėkite „WordPress“ skiltyje „Pasirinkite, kurią programinę įrangą įdiegti“..

  Dabar turėsite užpildyti savo „WordPress“ prisijungimo duomenis. „WordPress“ prisijungimas bus atskiras nuo „SiteGround“ paskyros, todėl nepamirškite atsiminti savo informacijos. Eikite į savo el. Pašto adresą, vartotojo vardą, slaptažodį ir pakartokite slaptažodį, kad įsitikintumėte, ar jis teisingas.

  Paspauskite Patvirtinkite.

 2. įsteigti WordPress

 3. „SiteGround“ turėtų paraginti patobulinti savo sąskaitą naudojant „SG Site Scanner“, tačiau, kaip minėta anksčiau, ji yra visiškai neprivaloma. Kai pasirinksite, paspauskite Patvirtinti ir baigti sąranką.
 4. baigti „WordPress“ sąranką

 5. Po neilgo įkėlimo turėtumėte pamatyti ekraną, kuriame sakoma, kad jūsų prieglobos paskyra yra paruošta naudoti. Eikite į priekį ir spustelėkite „pereiti prie klientų zonos“.
 6. visa hostingo sąskaita

 7. Patikėkite ar ne, jūs tiesiog oficialiai sukūrėte savo pačių tinklaraštį! Duok sau paglostymą ant nugaros!
 8. Dabar, kai jau sukūrėte ir paleisite savo „WordPress“ tinklaraštį, turėtumėte didžiuotis savimi. Tai malonu ir švaru. Labai zen. Taip pat labai bendrai. Mano jaunesnių draugų žodžiais, jūsų svetainė šiuo metu yra „Vanilla AF“, todėl padarykime ką nors dėl to, ar mes?

  4 žingsnis: Dienoraščio kūrimas

  Šiame skyriuje apžvelgsime, ką galime padaryti, kad jūsų tinklaraštis būtų šiek tiek asmeniškesnis.

  Mes galime rankiniu būdu suprojektuoti ir pritaikyti dienoraštį, kad jis patiktų jūsų tiksliniams skaitytojams, tačiau šiais laikais tam reikia daug laiko ir rimtai …

  dar niekas neturi laiko kurti savo tinklaraščio

  Laimei, „WordPress“ yra tūkstančiai visiškai pritaikomų nemokamų temų, kurios taip pat atrodo labai profesionalios!

  Štai kaip galite pasiekti „WordPress“ temas

  1. Prisijunkite prie savo „WordPress“ paskyros. Tai turėtų būti „www.yoursite.com/wp-admin“. Norite pakeisti „jūsų svetainę“ į tikrąjį tinklaraščio URL. Įveskite savo „WordPress“ vartotojo vardą ir slaptažodį, tada prisijunkite.
  2. prisijungimas prie WordPress

  3. Kai būsite prisijungę, turėtumėte pamatyti „WordPress“ informacijos suvestinę, kuri atrodo taip. Spustelėkite „visiškai pakeisti savo temą“.
  4. „WordPress“ prietaisų skydelis

  5. Tada spustelėkite „WordPress.org“ temas ir rasite tūkstančius temų, iš kurių galėsite rinktis! Jei jie nėra pakankamai geri, apsilankykite „ElegantTheme“ ir įsigykite tikrai gerai atrodančių temų.
  6. „WordPress“ tema

  Svarbu

  Temos yra nuostabios, tačiau jos gali būti keblios. Svetainių įkėlimo greitis yra labai svarbus norint, kad jūsų tinklaraštis būtų įvertintas „Google“, o neoptimizuotų ar neatsakytų temų pasirinkimas turės neigiamos įtakos jūsų įkėlimo greičiui. Peržiūrėkite komentarus, ar nėra neigiamų atsiliepimų, ir patikrinkite temos reagavimą peržiūros skyriuje. Jei tema jau nereaguoja į savo peržiūrą, greičiausiai ji bus bloga jūsų tinklaraštyje.

  1. Kai jūsų tema bus pasirinkta, spustelėkite „Tiesioginė peržiūra“, po to – „Įjungti & Skelbti “, kad įdiegtumėte savo temą.
  2. tiesioginės peržiūros tema

   (Tiesioginė jūsų temos peržiūra)

   aktyvi tema

   (Suaktyvinti & paskelbti temą)

  Jūsų tema dabar įdiegta, tačiau vis tiek norėsite suasmeninti ir pridėti šiek tiek turinio, kitaip jūsų naujasis tinklaraštis atrodys šiek tiek tuščias.

  Puslapių įtraukimas į savo tinklaraštį

  Jūsų mažasis dienoraščio vaikas bus tikrai plikas, jei jame bent neįtrauksite „apie mus“ puslapio, kad informuotumėte savo skaitytojus, ko tikėtis iš jūsų.

  1. „WordPress“ informacijos suvestinėje norėsite pereiti prie „Puslapių“ ir spustelėti „Pridėti naują“
  2. pridėti WordPress puslapį

  3. Būsite nusiųsti į puslapį, kuriame galite užpildyti antraštę ir pastraipą. Eik į priekį ir parašyk antraštę „Apie mus“ ir „pastraipoje“ parašyk ką nors apie savo tinklaraštį. Baigę spustelėkite „Paskelbti“.
  4. pridėti puslapio pavadinimą

  Puslapių susiejimas su meniu

  Puslapis „apie mus“ nebus rodomas, jei meniu nesukursite jo nuorodos.

  Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog pereiti prie savo „WordPress“ prietaisų skydelio, po išvaizda spustelėkite „meniu“. Puslapių sąrašas turėtų būti automatiškai įtrauktas į meniu struktūrą. Jei ne, tiesiog pažymėkite langelius „Pridėti meniu elementus“ ir paspauskite „Pridėti į meniu“.

  Baigę paspauskite „sukurti meniu“, o jūsų tinklaraštis bus atnaujintas, kai jūsų puslapiai bus susieti su meniu.

  nuorodų meniu

  Dienoraščio įrašų pridėjimas

  Ai, jūsų mažos svetainės duona ir sviestas, pati priežastis, kodėl jūs taip investavote į tai. Jūsų tinklaraščio įrašai padės išlaikyti jūsų aktualumą, išlaikyti jūsų svetainę reitingą „Google“ paieškose ir priskirti save autoritetui savo nišoje. Jei elgiatės teisingai, netgi iš to pragyvensite!

  Bet prieš atsitiktinai įtraukdami tinklaraščių įrašus į savo svetainę, nustatykime ją, kad ateityje būtų lengviau viską rūšiuoti..

  1. „WordPress“ prietaisų skydelyje paspauskite „pranešimai“ ir pasirinkite „kategorijos“. Turėtumėte pamatyti žemiau esantį ekraną. Įveskite savo kategorijos pavadinimą. Tokiu atveju galite tiesiog pavadinti jį „tinklaraščiu“. Spustelėkite „pridėti naują kategoriją“ apačioje.
  2. pridėti kategorijas

  3. Tada, skiltyje „pranešimai“, spustelėkite „pridėti naują“. Turėtumėte pamatyti puslapį, kuriame galite užpildyti savo įrašo pavadinimą ir turinį. Eik į priekį ir padaryk tai, jei nori. Baigę ieškokite „kategorijų“ juostos dešinėje ekrano pusėje ir pažymėkite langelį, pažymėtą „tinklaraštis“.
  4. pridėti įrašą

   Paspauskite „Paskelbti“ ir jūsų naujas tinklaraščio įrašas yra tinkamas! Viskas, ką jums dabar reikia padaryti, tai pridėti kategoriją prie savo meniu ir viskas nustatyta.

  Individualių pavadinimų kūrimas & etiketės

  Jei norite, kad žmonės rastų jūsų tinklaraštį ir perskaitytų jūsų turinį, būtinai atkreipkite dėmesį į šią vadovo dalį.

  Jūsų svetainės pavadinimas žmonėms nurodo, apie ką jūsų tinklaraštis yra, o užrašų eilutės padeda palaikyti tai, ką sako pavadinimai. Jie taip pat padeda paieškos sistemoms rūšiuoti ir siųsti jūsų tinklaraštį atitinkamiems ieškotojams.

  Jei norite tinkinti pavadinimus ir etiketes, tiesiog vilkitės į „WordPress“ informacijos suvestinę, eikite į „Nustatymai“, tada „Bendra“..

  WordPress nustatymas

  Čia galite pakeisti savo svetainės pavadinimą ir etiketę taip, kaip norite. Eik į priekį ir padaryk tai, tada paspauskite „Išsaugoti pakeitimus“.

  Komentarų išjungimas

  Kartais, kai dalijatės asmeninėmis mintimis savo tinklaraštyje, nenorite, kad komentarų skiltyje būtų galima atvirai mąstyti troliams ir kad jie paliktų šiukšlių komentarus..

  Jūs iš tikrųjų galite visiškai išjungti komentarus, kad nesuteiktumėte šiems troliams galimybės daryti triukus.

  „WordPress“ prietaisų skydelyje eikite į „nustatymai“ ir „diskusija“. Čia pažymėkite „leisti žmonėms skelbti komentarus apie naujus straipsnius“..

  komentaro nustatymas

  Sukurkite statinį pagrindinį puslapį

  Taip, norite tvarkyti tinklaraštį, bet iš tikrųjų nenorite, kad jūsų pagrindinis puslapis atrodytų toks!

  Jums reikės statinio pagrindinio puslapio, tam tikro „pagrindinio puslapio“, skirto lankytojams nusileisti ir pasiimti viską, ką mato. Kaip ir dauguma profesionalių tinklaraščių, statinis pagrindinis puslapis nesikeičia ir parodys skaitytojams tą patį, kaskart, kai jie lankosi jūsų svetainėje, todėl jis atrodys labiau pašlifuotas..

  Jei tai nebus padaryta, „WordPress“ kaip pagrindinį puslapį naudos jūsų naujausius tinklaraščių įrašus, kurie, tiesą sakant, atrodo tiesiog mėgėjams.

  Jei norite sukurti statinį pagrindinį puslapį, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Eikite į „WordPress“ informacijos suvestinę, spustelėkite „Nustatymai“ ir „Skaitymas“.
  2. Spustelėkite „Statinis puslapis“, tada pasirinkite norimą pagrindinį puslapį, tada „Išsaugoti pakeitimus“.
  3. pagrindinio puslapio nustatymas

  Turinio pridėjimas arba pašalinimas šoninėje juostoje

  Kai kurie žmonės nori savo šoninės juostos turinio. Kai kurie žmonės renkasi švaresnę išvaizdą ir atsisako jos. Bet kokiu atveju, viskas priklauso nuo jūsų.

  Pridėti ar pašalinti turinį iš šoninės juostos yra gana paprasta.

  1. Eikite į savo „WordPress“ informacijos suvestinę, eikite į „pasirodymai“ ir spustelėkite „valdikliai“.
  2. Čia pamatysite galimų valdiklių sąrašą ir savo tinklaraščio šoninę juostą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nuvilkti norimus valdiklius šoninėje juostoje arba tiesiog ištrinti ten nenorimus valdiklius..
  3. šoninės juostos nustatymas

  5 žingsnis: Papildinių naudojimas

  Tuomet, kai norėjome optimizuoti savo tinklaraščius, pridėti funkcijų ar sukurti naujas funkcijas, mes turėjome tai padaryti rankiniu būdu (o tai užima daug laiko ir yra skausmas užpakalyje)..

  Šiomis dienomis naudodamiesi papildiniais, visa tai ir dar daugiau galite padaryti vos keliais paspaudimais!

  Iš esmės į savo svetainę galite įtraukti bet ką. Paverskite ją internetine parduotuve ar galerijos portfeliu. Jei galite pagalvoti, greičiausiai yra jo papildinys!

  Tai, ką turėsite įdiegti papildinius, rasite „WordPress“ prietaisų skydelyje, spustelėkite „Plugins“ ir „add new“. Dabar tiesiog peržiūrėkite populiarų arba rekomendacijų skirtuką, kuriame galite rasti jūsų poreikius atitinkančius papildinius!

  pridėti papildinį

  Yra begalinis sąrašas papildinių, iš kurių galite pasirinkti, tačiau atminkite, kad kai kurie papildiniai gali sulėtinti jūsų tinklaraštį. Atlikite nedidelį papildinių tyrimą ir jūsų dienoraštis veiks kaip svajonė.

  Čia yra keletas mūsų mėgstamiausių papildinių:

  • Mielių SEO
   Tai padeda padaryti jūsų tinklaraštį patogesnį SEO
  • „Swift Performance Lite“
   Tai padeda sumažinti „WordPress“ talpyklos kaupimo laiką, o tai pagreitina jūsų tinklaraščio įkėlimo laiką!
  • „Google Analytics“, sukurta „ExactMetrics“
   Tai padeda sekti, kiek lankytojų gauna jūsų tinklaraštis. Labai naudinga, nes padeda nustatyti etalonus!

  Dabar esate „Blogger“!

  Sveikinu atsitiktinį žmogų tinklaraščio sferoje, jūs sėkmingai sukūrėte savo tinklaraštį! Mes padėjome, bet jūs padarėte sunkų kėlimą patys, todėl tikrai turėtumėte sau paglostyti ant nugaros!

  Prieš eidami čia greitai atnaujinkite dalykus, kuriuos turite padaryti kurdami savo tinklaraštį.

  1. Užregistruokite domeną ir pasirinkite žiniatinklio prieglobos paslaugą
   • Tinkamos interneto prieglobos įmonės pasirinkimas
   • Domeno vardo pasirinkimas
  2. Kuriate savo tinklaraštį
   • „WordPress“ diegimas kaip jūsų platforma
  3. Kurdami savo tinklaraštį
   • Tinkamos temos pasirinkimas
   • Diegiama tema
  4. Turinio pridėjimas
   • Įrašų, meniu pridėjimas ir puslapių redagavimas
   • Pritaikymas ir pataisymas
   • Įdiegiame papildinius

  Tęskite tinkinimą!

  Atminkite, kad „WordPress“ galima lengvai pritaikyti. Iš tikrųjų galite sukurti bet kokį norimą tinklaraštį naudodami „WordPress“, todėl eksperimentuokite ir tinkinkite tol, kol būsite 100% patenkinti tuo, ką turite! Kaip visada, praneškite mums bet kokį klausimą.

  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map