6 labākie tīmekļa mitināšanas kanāli 2020. gadā (skatiet testa vietnes un ātruma rezultātus!)

Meklējat labāko Kanādas vietnes mitinātāju?


Varbūt jūs vēlaties atvērt jaunu vietni. Vai arī jauniniet uz labāku resursdatoru. Lai kur jūs atradīsit šo rakstu, mēs priecājamies, ka esat šeit.

Aiz katras veiksmīgas vietnes ir ātrs un uzticams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Atrodot jums piemērotāko, jūs izveidosit spēcīgāko pamatu, no kura veidot.

Šodien mēs īpaši izvēlamies labākās mitināšanas iespējas Kanādas vietnēm. Ejam.

Contents

Kanādas e-komercija ir piemērota novākšanai

Viena lieta ir skaidrs – tagad ir aizraujošs laiks, ja jūs sazināties ar Kanādas auditoriju. It īpaši, ja jūs esat tiešsaistes bizness.

Ir paredzēts, ka kanādieši tiešsaistē tērēs vairāk nekā 39 miljonus USD 2019. gadā.

Gandrīz puse kanādiešu apgalvo, ka iepērkas tiešsaistē vismaz reizi mēnesī. Tas nav tikai mazs pirkums – vienā pētījumā trīs ceturtdaļas respondentu teica, ka tiešsaistē tērē līdz 200 USD mēnesī un gandrīz 10% tērē līdz 500 USD

Protams, e-komercijā joprojām dominē tādi lieli starptautiski giganti kā Amazon, un jums būs jāsniedz visaugstākā līmeņa klientu pieredze. Bet jūsu pusē ir viena liela lieta – mīlestība pret vietējiem.

Kanādieši turpināja izrādīt stingru Kanādas zīmolu izvēli. Vienā VL Omni aptaujā 62% kanādiešu, kuri tiešsaistē iepērkas tiešsaistē, sacīja, ka labprātāk iepērkas vietējā tirgū. Tas nozīmē, ka, ja jūs izmantojat vietni, lai jūsu mājas lapa būtu vērsta, jums varētu būt reālas priekšrocības.

Šāda attieksme un šāda veida tēriņi nozīmē milzīgas iespējas.

Varbūt jūs ejat uz borta ar WordPress vai Shopify veikalu. Varbūt filiāles vietne. Lai ko jūs izvēlētos – paturiet prātā, ka jūsu vietnes forma arī noteiks jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja vajadzības.

Neatkarīgi no tā, kā jūs nolemjat virzīties pa šo vilni, “pareizais” resursdators atbalstīs jūsu vietnes izaugsmi un sniegs tai vislabākās iespējas iekļūt Kanādas plaukstošajā e-comm skatuvē..

Kanādiešiem ir lielas cerības

Pētījumi arī liecina, ka kanādieši ir īpaši prasmīgi izmantojami iedzīvotāji.

Nozīme? Viņiem ir zināmas cerības, kas tiešsaistes uzņēmumiem jāatbilst.

Vienā kanādiešu aptaujā 52% sacīja, ka uzņēmumiem ir jāsniedz progresīva digitālā pieredze, ja viņi plāno turpināt savu biznesu.

Vēl lielāks procents teica, ka dalīsies sliktā pieredzē sociālajos medijos vai salīdzinošās pārskatīšanas vietnēs – tas ir vissliktākais uzņēmuma murgs!

Tas viss nozīmē, ka jums būs jādara viss iespējamais, lai ikvienam, kas sastopas ar jūsu vietni, nodrošinātu izcilu lietotāja pieredzi. Tas ietver pārliecību, ka jūsu vietne tiek ielādēta zibens ātri, ir tiešsaistē tiešsaistē pat sastrēguma periodos un var pasargāt sevi no hakeru un ievainojamību. Visas lietas, ko labs saimnieks atbalstīs, un slikts saimnieks, var sabojāt.

Papildus tam, ka kanādieši ir informēti par inovācijām, viņiem ir arī lielas ētiskās cerības no uzņēmumiem.

Vairāk nekā daudzās citās valstīs ir “zaļas” cerības. Saskaņā ar Legera OMNIWeb Canada aptauju, 43% pieaugušo Kanādas iedzīvotāju vairāk vēlas iegādāties produktus, par kuriem ir atbildīga vides aizsardzība. Citiem vārdiem sakot, tas, ka esat zaļš, var ietekmēt to, vai zīmols tiek izvēlēts konkurentam.

Jūs, iespējams, esat daļa no šīs statistikas – un jūs meklējat mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas var radīt pozitīvas enerģijas pēdas. Ja tā – jūs ar prieku uzzināsit, ka šodien mūsu saimnieku sarakstā ir pāris!

Kas ir PIPEDA un kas jums jāzina

Šeit ir vēl viena liela lieta, kas katram Kanādas vietnes īpašniekam būtu jāzina: PIPEDA.

Kanādā ir daži unikāli privātuma likumi. Lielais ir Personiskās informācijas aizsardzības un elektronisko dokumentu likums (PIPEDA), kas attiecas uz personisko informāciju, kas tiek vākta komercdarbības laikā. Tas prasa uzņēmumiem pieprasīt indivīdu piekrišanu viņu datu vākšanai un palīdzēt aizsargāt tos pret ļaunprātīgu izmantošanu.

Tālāk ir apkopoti daži galvenie principi:

 • Piekrišana personas datu vākšanai
 • Datu vākšana ir ierobežota ar “saprātīgiem mērķiem”
 • Ierobežota personiskās informācijas izmantošana, izpaušana un piekļuve tai
 • Saglabātajai personiskajai informācijai jābūt precīzai un pilnīgai
 • Privātuma pārkāpumu gadījumā spēkā esošā politika un procedūras

Ātra atruna

PIPEDA dūšīga tēma, par kuru mēs iesakām jums veikt vairāk pētījumu ārpus šī raksta. Jūs varat izlasīt labu ievadu šeit.

PIPEDA var ietekmēt jūsu resursdatora nodrošinātāja lēmumu pieņemšanu vairākos veidos. Tomēr jūsu piedāvātais vietnes tips noteiks, cik daudz piesardzības jums būs jāveic.

Piemēram, vietnes, kurām jāapkopo daudz personas datu, varētu vēlēties izmantot mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā datu centrus Kanādas vidē, lai būtu pilnīgi pārliecināti, ka jūsu resursdators un vietne ir 100% saderīgi..

Ja jūsu vietne, visticamāk, nedarbosies ar lielu daudzumu personas datu, jums varētu būt svarīgāk izvēlēties resursdatoru, kas piedāvā izcilu ātrumu vai atbalstu, pat ja tā datu centri atrodas ārpus Kanādas.

Tomēr neatkarīgi no to personas datu apjoma, ko plānojat apstrādāt, labam resursdatoram vajadzētu absolūti palīdzēt aizsargāt jūsu vietni pret drošības pārkāpumiem, palīdzot nodrošināt stabilu aizsardzības līniju..

Ko meklēt labā saimniekdatorā

Lai izvēlētos saimnieku jums, jūs vēlēsities tieši to, kas jums jāmeklē.

Dažādi saimnieki tirgo sevi ar dažādu stiprumu un specialitātēm. Tomēr ir dažas noteiktas lietas, kas jāzina, salīdzinot Kanādas vietņu mitinātājus.

Pārņemsim tos ātri.

1. Ātrums

Labam vietnes saimniekam jābūt ĀTRAM. Bitcatcha mēs bieži uzskatām, ka tā, iespējams, ir vissvarīgākā izcilā saimnieka atzīme.

Tas ir tāpēc, ka vietnes ielādes ātrums var padarīt jūsu lietotāju pieredzi par labu vai sabojāt to. Ātrāks resursdatora ātrums nozīmēs ātrāku ielādes laiku un lielāku noturību. Mūsdienās tiešsaistes lietotājiem ir lielas cerības, ka lapa tiek ielādēta mazāk nekā 2 sekundēs.

Lēnām ielādējot lapas, tiek iegūti neapmierināti klienti. Un kurp iet neapmierinātie klienti??

Citur.

Labs resursdators tiks optimizēts gan aparatūras, gan programmatūras ātrumam – piemēram, izmantojot CDN vai kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģiju.

Lai salīdzinātu katra mūsu saimnieka ātrumu, mēs izmantosim mūsu uzticamo Bitcatcha servera ātruma pārbaudes rīku (atvainojiet nekaunīgo spraudni).

Mums ir 10x pārbaudes mezgli, kas uzstādīti dažādās vietās, lai modelētu cilvēkus visā pasaulē, kuri apmeklē jūsu vietni.

Un – jūs uzminējāt – mēs to izmantosim, lai izmērītu, cik ātri serveris reaģē uz Kanādas pieprasījumu.

2. Drošība

Jautrs fakts – pēriens 77% kanādiešu ir nobažījies par kiberuzbrukumiem organizācijām, kurām, iespējams, ir pieeja viņu personiskajai informācijai.

Kamēr jūs, vietnes īpašnieks, esat atbildīgs par viņu datu drošību atbilstoši PIPEDA standartiem, labs resursdators sadarbosies ar jums, lai palīdzētu jums ievērot šos noteikumus.

Kā? Piedāvājot spēcīgu aizsardzības līniju no hakeriem un ļaunprātīgas programmatūras.

KĀ? Padomājiet par ugunsmūriem, SSL sertifikātiem un proaktīvu uzraudzības sistēmu, lai palīdzētu novērst ievainojamības, pirms tās kļūst lielākas.

3. Uzticamība

Dīkstāves ir satiksmes, reputācijas un iespēju ienaidnieks. Laba saimniece darīs visu iespējamo, lai to novērstu.

Uzmanies no viesiem, kuru darbības laika garantija ir vismaz 99%. Vēl labāk, apskatiet trešo pušu rīkus, piemēram, UptimeRobot, un pārskatus, lai pārbaudītu viņu prasību.

Viena lieta, kas patiešām var palīdzēt izvairīties no dīkstāves, ir lieliska klientu atbalsta komanda. Labam saimniekam būtu jāpiedāvā visu diennakti pieejams ekspertu komandas atbalsts. Tas varētu notikt, izmantojot tiešraidi, tālruni, biļešu sistēmu vai visu iepriekš minēto.

4. Videi draudzīgs

Kā mēs jau minējām, tas ir svarīgs faktors daudziem kanādiešiem. Hostinga datu centri izmanto milzīgu enerģijas daudzumu, lai uzturētu savas iekārtas darbībā. Par laimi daži saimnieki ir aktīvi mēģinājuši kompensēt oglekļa pēdas.

Videi draudzīgs mitināšana var notikt, mainoties zaļās enerģijas kredītiem par izmantoto enerģiju. Alternatīvi, saimnieks varētu vienkārši izmantot atjaunojamas enerģijas formas. Vai arī apzināti centieties samazināt atkritumu daudzumu. Mēs uzskatām, ka tas noteikti ir cienīgs apsvērums, un jūsu auditorija tam var ļoti piekrist.

5. Cenas / vērtības attiecība

Visbeidzot, labai saimniecei vajadzētu piedāvāt labu cenas un vērtības attiecību. Jums vajadzētu būt visām nepieciešamajām funkcijām par cenu, kas neapdraudēs banku.

Cieši apskatiet, kādus ieslēgumus jūs saņemat. Saimnieki mēdz atšķirties atkarībā no tā, vai viņi iemet par velti:

 • Reģistrācija pa e-pastu
 • Domēna reģistrācija
 • Papildu krātuve vai joslas platums
 • Bezmaksas CDN pabalsta summa, ja tāda ir

Tagad mēs to apspriedām, nokļūsim saimniekos!

Rangs: labākais Kanādas vietņu tīmekļa mitināšana

Piezīme

 1. Visu uzskaitīto cenu pamatā ir 12 mēnešu līguma sākuma cena.
 2. Tiek izmantota Forex likme no 1 USD līdz 1,32 Kanādas dolāriem.

1. Vietnes zeme

https://www.siteground.com

Vietne

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Kanādā

12 ms

Cena (CAD)

7,85 / mēn

Galvenās iezīmes

 • 20 GB SSD krātuve
 • Mākoņa uzliesmojuma CDN integrācija
 • SuperCacher
 • 24/7 tehn. atbalstu
 • Bezmaksas ikdienas dublējums

"Labi noapaļota saimniece ar ļoti augstas kvalitātes ātrumu, drošību un atbalstu."

Mēs sākam šo sarakstu ar vietni SiteGround – mūsu vismīļāko mitinātāju.

Tas ir saimnieks, kas ir tik solīds, kā nāk. Iespaidīgas funkcijas, lielisks sniegums un nemainīgi ātrs ātrums, kas turpina sasniegt labāko konkurenci.

Izveidota 2004. gadā, SiteGround tagad ir kļuvusi par 4 datu centriem visā pasaulē. Tuvākā Kanādai ir Čikāga, tāpēc mēs tur uzņēma vietni, lai tur to apturētu.

Mūsu testa vietnes dati ieguva ļoti pārliecinošu vērtējumu A+.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Vidējais ātrums: 138,1 ms – skatīt pilnu rezultātu

Tā kā vidējais reakcijas laiks ir 138,1 ms, vietne SiteGround kļūst par oficiāli ātrāko resursdatoru šajā sarakstā. Vēl svarīgāk ir tas, ka tas saspieda pūslīša ātrumu 12 ms no Kanādas! To, iespējams, var apliecināt ar SiteGround ātruma uzlabojošajiem SSD diskiem – jāsaka, ka dati tiek piegādāti par 30% ātrāk nekā parastie HDD.

Vietne Ground piedāvā arī daudz papildinājumu, lai palielinātu ātrumu. Visi plāni nāk ar bezmaksas Cloudflare CDN integrāciju, kā arī premium SuperCacher, lai palielinātu ielādes laiku līdz pat 4x. Tas viss nozīmē slidenu & vienmērīga satura piegāde.

Un malā no ātruma?

Vietne ir ļoti uzticama. Mēs varam apliecināt, ka viņu 99,9% uptime garantija garantē mūsu pašu uptime pārbaudītājs. Kopš 2016. gada tas ir reģistrēts kā 100%!

Viņi to ir papildinājuši ar mūsdienīgu drošības komplektu ar AI risinājumu, kas katru dienu cīnās ar miljoniem brutālu spēku uzbrukumiem, kā arī atbalsta diennakts, kas darbojas visu diennakti. Vai mēs pieminējām, ka viņi ir labi jūtas uzņēmums, kas, šķiet, piešķir prioritāti laimīgiem darbiniekiem? (par ko liecina viņu aizraujošās atsauksmes par Glassdoor).

Viņu ieteiktais GrowBig plāns sākas ar USD 5,95 mēnesī. Ņemiet vērā, ka atjaunojot to, cena sasniegs USD 19,95 mēnesī. Tik tiešām, SiteGround nav lētākā iespēja, taču tas nodrošina stabilu piedāvājumu visās frontēs.

VietneZeme darbībā

 • Izlasiet mūsu padziļināto Vietnes zemes pārskatu.
 • Skatiet mūsu testa vietni vietnē SiteGround.

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Kanādā

38 ms

Cena (CAD)

5,93 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Host neierobežota vietne
 • 1 bezmaksas domēna vārds
 • SSH pieeja iekļauta
 • hPanel
 • Lokalizēts atbalsts

"Ļoti lēts, lielisks darbspējas laiks & drošība, intuitīvs interfeiss & lokalizēts klientu atbalsts."

Hostinger ir vēl viena starptautiska kompānija, kas nāk no Lietuvas un kurai ir acis uz globālo kundzību.

Nu, kaut kā – mēs esam tikai pārsteigti, ka tā jau ir izplatīta 39 valstīs ar 6 datu centriem visā pasaulē! Vistuvāk Kanādai ir viņu Dienvidkarolīnas datu centrs.

Mūsu testa vietnes rezultāti nelika vilties:

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

Vidējais ātrums: 143,1 ms – skatīt pilnu rezultātu

Tas ieguva vēl vienu A + vērtējumu ar vidējo ātrumu 143,1 ms. Reakcijas laiks Kanādai bija 38 ms – tas nozīmē ļoti ātru iekraušanas ātrumu Kanādas auditorijai.

Tomēr mums tas ir jāatzīst. Mūsu mīļākā lieta par Hostinger ir tas, cik traki pieņemama tā ir!

Sākot no USD 0,80 mēnesī (par 2 gadu saistībām) Hostinger vienmēr ir viens no lētākajiem saimniekiem tirgū. Un mēs nerunājam lēti un nejauki – atcerieties, ka šie ir A + ātrumi.

Hostinger ļoti nopietni uztver darba laiku un aizsargā lietotājus ar 99,9% darbības laika garantiju un viņu Bitninja drošības komplektu.

Protams, šeit trūkst dažas funkcijas, piemēram, CDN un ikdienas dublējumi. Tomēr viņi piedāvā kešatmiņas pārvaldnieku, lai palīdzētu paātrināt lietas, un lielisku atbalsta saskarni, kur laba palīdzība ir tikai dažu sekunžu attālumā. Jūs pārvaldīsit visu, izmantojot viņu pielāgoto, lietotājam draudzīgo hPanel saskarni, kas ir mūsdienīga vērība populārajā cPanel.

Hostinger noteikti piešķir jums lielu vērtību par to, ko jūs saņemat, un tā ir fantastiska iespēja iesācējiem un tiem, kuriem ir budžets.

Hostinger darbībā

 • Izlasiet mūsu padziļināto Hostinger pārskatu.
 • Skatiet mūsu testa vietni ar Hostinger.

3. A2 mitināšana

https://www.a2hosting.com/

A2 mitināšana

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Kanādā

13 ms

Cena (CAD)

10,26 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Turbo serveris
 • Neierobežots joslas platums
 • A2 optimizēta WP
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Anytime naudu atpakaļ

"Pieejama un funkcijām bagāta mitināšana ar lielu skaitu “neierobežotu” piedāvājumu."

Ienākot trešajā vietā, ir A2 – vēl viena starptautiska kompānija. Viņi piedāvā milzīgu hostinga iespēju klāstu serveros, kas darbojas Eiropā, Āzijā un ASV.

Viņiem vistuvākais datu centrs Kanādai atrodas Mičiganā. Mēs sajaucāmies un izveidojām testa vietni, lai redzētu, ko varētu teikt skaitļi:

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

Vidējais ātrums: 149,8 ms – skatīt pilnu rezultātu

Kā redzams, A2 arī ieguva sev lepno A + ar vidējo ātrumu 149,8 ms.

Kanādas datu centrs pieslēdzās 13 ms – patiesi ļoti ātri!

Varbūt nevajag pārsteigt – mūsu testa vietne tiek mitināta pēc viņu Turbo plāna, kas visos veidos ir paredzēts ātrumam. Tas darbojas Turbo tīmekļa mitināšanas serveros (teikts, ka vietnes tiek ielādētas līdz 20x ātrāk), un tam ir trīs kešatmiņas līmeņu opcija..

Faktiski visiem dalītajiem mitināšanas plāniem ir pievienota ātruma uzlabojoša SSD krātuve, Cloudflare CDN, Hackscan aizsardzība un lietotnes, kas visas ir pielāgotas efektīvākai darbībai (kuras visas tiek pievienotas, lai samazinātu ielādes laiku)..

Tomēr tas, kas patiešām ir lieliski arī A2, ir tas, ka tas rada tonnu vērtības. Visam, kas pārsniedz viņu Swift plānu, būs pievilcīgs saraksts ar “neierobežotajiem”.

Tas ietver neierobežotu vietņu skaitu, e-pasta adreses, kopējo datu bāzu krātuvi, pārsūtīšanu un daudz ko citu! Jums pat nevajadzēs maksāt par SSL.

Tas viss par saprātīgu cenu padara A2 par ļoti iespējām bagātu risinājumu.

Viņi arī sadarbojas ar Carbonfund.org, lai kompensētu viņu serveru radītās CO2 izmešus. Viņi atbalsta tādas zaļas prakses kā darbinieku tālpārdošana, vecāku serveru pārstrāde, lai neļautu viņiem nonākt atkritumu poligonos, un tiek veiktas niecīgas mazas akcijas, piemēram, 3 koku stādīšana par katru saimniecības paketi, kas tiek pārdota attiecīgajā mēnesī..

Vienkārši paturiet prātā, ka “Neierobežots” nekad nevar tikt uztverts burtiski. Vietnes, kas pārkāpj piešķirto resursu daļu, neizmanto resursdatorus, lai ierobežotu viņu resursus. Mēs lasījām arī dažas sūdzības par lēnu atbalstu.

A2 mitināšana darbībā

 • Izlasiet mūsu padziļināto A2 mitināšanas pārskatu.
 • Skatiet mūsu testa vietni ar A2 mitināšanu.

4. GreenGeeks

https://www.greengeeks.com/

GreenGeeks

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Kanādā

9 ms

Cena (CAD)

6,53 / mēn

Galvenās iezīmes

 • 300% zaļš!
 • Neierobežots SSD
 • Šifrēsim aizstājējzīmi SSL
 • cPanel & Softakulīgs
 • Diennakts tehniskais atbalsts

"300x energoefektīvs, ļoti ātrs resursdators ar datu centriem Kanādas augsnē, kam būtu jānodrošina PIPEDA atbilstība. "

Nākamā ir vidējā, zaļā, Kalifornijā dzimusī mašīna, kas ir GreenGeeks.

Viņi ir neatkarīgs uzņēmums ar 5 datu centriem visā pasaulē. Labas ziņas ir tas, ka Kanādā ir viena taisnība!

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
66 ms19 ms191 ms455 ms151 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
324 ms262 ms214 ms9 ms95 ms

Vidējais ātrums: 178,6 ms – skatīt pilnu rezultātu

Ar vidējo ātrumu 178,6 ms GreenGeeks ir ātrs. Noteikti var redzēt atšķirību, ko datu centrs rada Kanādā – servera reakcijas laiks no Kanādas ir traks 9 ms!

Tas nozīmē, ka Kanādas auditorijai ir diezgan grūti pārspēt slodzes laikus.

Ko vēl viņi piedāvā virs ātruma?

Lūk, tas, kas mums šķita visiespaidīgākais: GreenGeeks ir uzņēmusies vislielāko zaļo apņemšanos no visiem šī saraksta saimniekiem.

Viņi ir pārsnieguši atkritumu samazināšanas un energoefektīvās darba prakses. Hostings ar GreenGeeks nozīmē, ka jūs nebūsit vienkārši oglekļa neitrāls, bet gan “oglekļa samazinošs”.

‘Kā?’, Tu jautā. Nu, GreenGeeks faktiski trīs reizes patērēto enerģiju ievieto atpakaļ tīklā, pērkot vēja enerģijas kredītus. Īsāk sakot, tas ir 300x energoefektīvs!

Šī ir ne tikai laba un atbildīga iespēja, bet arī citi ieguvumi.

GreenGeeks ir vairākas nozīmītes, kuras varat izmantot savā vietnē, lai apmeklētājiem zinātu, ka jūsu tiešsaistes bizness ir videi draudzīgs. Neskatoties uz zaļo un ātrumu, GreenGeeks priekšrocības neaprobežojas ar to.

Pat viņu zemākais kopīgais plāns dod jums neierobežotu vietu, joslas platumu, domēnus, e-pastus un datu bāzes. Bet pats unikālākais no visiem – jūs arī aizķersit bezmaksas domēna reģistrāciju sava GreenGeeks konta darbības laikā!

Viena no pēdējām lielajām GreenGeeks priekšrocībām, kāda nav visiem šajā sarakstā iekļautajiem mitinātājiem – datu centrs atrodas Kanādā.

Atcerieties, kā mēs pieminējām, ka PIPEDA likumi atstāj jūs atbildīgu par jebkādas personiskās informācijas aizsardzību no Kanādas personām? Hostings datu centrā Kanādā nozīmē, ka šos datus aizsargās Kanādas konstitūcija, kas jums var sniegt papildu mieru.

Viss iepriekš minētais par ļoti saprātīgu ievada cenu USD 3,95 mēnesī (par 3 gadu saistībām).

Kopumā GreenGeeks ir labi jūtas visapkārt. Jūs palīdzēsit izmainīties, vienlaikus izmantojot izcilā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja priekšrocības Kanādas teritorijā.

GreenGeeks darbībā

 • Izlasiet mūsu padziļināto GreenGeeks pārskatu.
 • Skatiet mūsu testa vietni ar GreenGeeks.

5. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotion hostings

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Kanādā

67 ms

Cena (CAD)

9,23 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Host 6 vietnes
 • Neierobežots SSD
 • Neierobežots e-pasts
 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija

"Funkcijām bagāta un videi draudzīga. Gaidiet no LA servera lielāku latentumu. "

Inmotion ir visaugstāk novērtētais un godalgotais CNET tīmekļa mitināšanas uzņēmums. Līdz šim izklausījās labi?

Viņi faktiski ir Bitcatcha bijušie saimnieki, un mēs viņus ļoti cienām, ņemot vērā, ka viņi nozarē darbojas jau vairāk nekā 16 gadus,

Viņi piedāvā arī iespaidīgu servera kaudzīti ar SSD, NGINX iestatīšanas un uzlabotas servera kešatmiņas apvienojumu.

Mēs izveidojām testa vietni, lai redzētu, kā tā maksā mūsu Kanādas draugiem:

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Vidējais ātrums: 171,9 ms – skatīt pilnu rezultātu

Tas ieguva vēl vienu A + vidējo ātrumu.

Tomēr, lai arī Kanādas mezgla reakcijas laiks 67 ms ir cienījams, tas ir vislēnākais šajā sarakstā.

Tas nozīmē, ka Inmotion piedāvā ļoti daudz citas funkcijas un bezmaksas programmas, kas varētu ļaut jums aizmirst dažu sekunžu atšķirības.

Tas ietver neierobežotu krātuves vietu, joslas platumu un diska vietu, bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas tēmas un pat bezmaksas mārketinga saturu & fotogrāfijas. Pirmreizējie vietņu īpašnieki var baudīt “QuickStarter” piedāvājumu, kas SEO vietnēs optimizētu vietni tiešsaistē ievieto jau divu dienu laikā..

Vēl viena lieta, kas mums patika saistībā ar InMotion, ir tā, ka viņi ir centušies būt ekoloģiski apzinīgi. Viņu LA datu centrs faktiski ir pirmais “zaļais datu centrs” šajā apgabalā. Tas izmanto ārpus gaisa dzesēšanas tehnoloģiju, un tiek uzskatīts, ka tas samazina oglekļa izmešu daudzumu vairāk nekā 2000 tonnu gadā. Diezgan forši sīkumi!

Jūs varēsiet izbaudīt viņu sākuma plānu par taisnīgu sākotnējo cenu USD 9,32 (par saistībām uz 1 gadu). Tam ir arī 90 dienu naudas atdošanas garantija (vairums saimnieku piedāvā 30 dienas).

Mēs to iesakām mazām un vidējām vietnēm.

Inmotion hostings darbībā

 • Izlasiet mūsu padziļināto Inmotion Hostinga pārskatu.
 • Skatiet mūsu testa vietni ar Inmotion Hosting.

Bonusa saimnieks

6. HostPapa

https://www.hostpapa.ca/

HostPapa

Pasaules ātruma rādītājs

A

Ātrums Kanādā

1 ms

Cena (CAD)

5,95 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas domēna vārds
 • Neierobežots SSD
 • Nemēra pārsūtīšana
 • Sākuma vietnes celtnieks
 • Bezmaksas apmācība viens pret vienu

"Kanādas uzņēmēja, kas šajā reģionā ir vērtīga, ātra un 100% zaļa. "

Mēs savu sarakstu noslēdzam ar papildu piemaksu – HostPapa.

HostPapa ir neatkarīgs Kanādas uzņēmums, kas atrodas Toronto.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
74 ms17 ms208 ms512 ms137 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
566 ms246 ms161 ms1 ms92 ms

Vidējais ātrums: 201,4 ms – skatīt pilnu rezultātu

Ar vidējo ātrumu 201,4ms, tas oficiāli ir vislēnākais šī saraksta saimnieks, kurš ir A pozīcijā.

TIKAI. Pārbaudiet, vai servera atbildes laiks Kanādai ir 1 ms!

Tātad, lai arī tā var nebūt lieliska izvēle vietnēm, kurām ir auditorija ārpus Kanādas vai Amerikas Savienotajām Valstīm … lietām vajadzētu uzlādēt ātri, ja jūsu auditorija atrodas reģionā.

Tas ir lētākais sākuma plāns, maksājot 3,95 USD mēnesī (par 3 gadu saistībām), lai gan atjaunošanas laikā tas ievērojami palielinās. Labās ziņas ir tas, ka jūs iegūstat daudz vērtības – divas vietnes, bezmaksas domēna reģistrācija, 100 GB diska vietas, “neierobežots” joslas platums, Cloudflare CDN un SSL … saraksts turpinās.

Jums būs pieejami arī daži unikāli atbalsta veidi. Viņi piedāvā lielu pašpalīdzības videoklipu bibliotēku, un, ja tas neizdodas, diennakts atbalsts. Jūs pat varat ieplānot individuālu video / telefona sesiju ar “Papa Squad Experts”!

Vēl viens iespaidīgs aspekts ir tas, ka HostPapa iegādājas 100% zaļu atjaunojamo enerģiju, lai nodrošinātu savus datu centrus un biroja telpas. Līdzīgi kā GreenGeeks, jūs pat iegūsit dažus reklāmkarogus, lai parādītu auditorijai, ka jūsu vietni darbina 100% zaļā enerģija!

Tomēr, veicot turpmāku izpēti, mēs saskārāmies ar dažiem neapmierinātiem klientu pārskatiem, kuri nebija apmierināti ar saņemto atbalstu.

Ir arī ziņojumi par nekontrolētiem papildinājumiem kasēs un baumu par atcelšanas maksu, ja jūs mēģināt izmantot viņu “30 dienu atgriešanas politiku”. Mums personīgi nav bijusi negatīva pieredze, taču, iespējams, ir vērts lasīt tālāk, lai redzētu, ko jūs no tā darāt.

Spriedums

Atcerieties lietas, kuras mēs teicām, ka tās bija vērts meklēt saimniekdatorā?

 1. Lielisks ātrums
  Optimizēts, lai skatītāju reģionā nodrošinātu ātru un ātru ielādi.
 2. Droši
  Efektīvi palīdz aizsargāt jūsu vietni no hakeriem un ļaunprātīgas programmatūras.
 3. Uzticamība
  Nodrošina 24 stundas diennaktī, efektīvu atbalstu un 99% izmantojamības garantiju.
 4. Dabai draudzīgs
  Cenšas kompensēt viņu radīto oglekļa pēdu
 5. Cenas / vērtības attiecība
  Balansē nepieciešamās funkcijas par saprātīgu cenu.

Tomēr dienas beigās vislabākais resursdators ir tas, kurš vislabāk atbilst jūsu kā lietotāja vajadzībām un prioritātēm.

Atgādināsim mūsu 3 populārākos resursus Kanādas vietnēm:

PASAULES ĀTRUMS

ĀTRUMS KANĀDĀ

CENA (CAD / MO)

Vietne

A+

12 ms

7.85

Hostinger

A+

38 ms

5.93

A2 mitināšana

A+

13 ms

10.26

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map