4 parimat Nigeeria veebisaitide veebimajutajat (ja 4, mida tuleb vältida) – värskendatud 2019. aastal

Kas plaanite luua veebisaidi Nigeerias?


Kui jah, vajate kiiret ja usaldusväärset veebimajutajat – sihtasutust, mis teie saiti haldab. Nigeeria veebisaidi majutamiseks on kaks peamist võimalust:

 1. Valige väike kohalik võõrustaja, kes asub Nigeerias
 2. Valige suurem, tunnustatud rahvusvaheline host.

Nagu näete kogu selles postituses, soovitame valida 2. võimalus: väljakujunenud rahvusvaheline host. Kuigi kohalikke Nigeeria võõrustajaid on palju, on nende esinemine lihtsalt liiga aeglane. Tegelikult avastasime ainult ühe kohaliku võõrustaja, mis andis vastuvõetava jõudluse.

Selle asemel soovitame rahvusvaheliste võõrustajate, näiteks SiteGround, ülikiiret kiirust ja ülitähtsust. Isegi Aafrikas on nende esinemine silmapaistev.

Contents

Mida otsida heast hostingust

Parim veebimajutus Nigeeria veebisaitidele

Enne üksikasjadesse laskumist peame mõistma, mis teeb parima veebi.

Veebimajutaja määrab teie veebisaidi kiiruse, töökindluse ja stabiilsuse, seetõttu on oluline teha õige valik. Mida me siis täpselt otsime?

1. Kiirus

Me kõik teame, kui oluline on veebisaidi kiirus. Ja kiirus kõik algab kiirest veebimajutajast. Veebi host peaks vastama 200ms raadiuses (Google’i andmetel), nii et otsige host, kes reageerib kiiresti teie asukohas ja kogu maailmas.

2. Uptime

Uptime on usaldusväärsuse mõõt. Teisisõnu, see on protsent ajast, mil teie veebisait on võrgus. Isegi 98% -line tööaeg võib tähendada, et teie sait on kuus päeva aastas maas (!). Otsige tööaega 99,8% või rohkem.

3. Turvalisus

Pole midagi hullemat kui häkkimine. Mida teeksite, kui kaotaksite kogu oma sisu ja raske töö? Seetõttu on veebimajutaja turvalisus nii oluline. Heal hostil peaksid olema automaatsed värskendused ja pahavara skannimine. Mõnel on isegi tasuta SSL (turbe) sertifikaat.

4. Varukoopiad

Lisaturvalisuse ja praktilise funktsioonina on paljudel hostidel nüüd tavalised automaatsed varukoopiad.

5. Klienditeenindus

Ideaalis peaks teie veebimajutajal olema 24/7/365 klienditeenindus. Enamikul võõrustajatest on nüüd saadaval klienditeeninduse võimalused, sealhulgas telefon, piletisüsteemid ja veebivestlus. Pange tähele, et mõned võõrustajad võtavad lisatasu eest lisatasu eest lisatasu.

6. Salvestusruum ja ribalaius

„Salvestusruum” tähendab seda, kui palju sisu, pilte ja andmeid saate hostinimeserverites talletada. Ja ribalaius on see, kui palju andmeid saab serverist voolata. See mõjutab kiirust ja külastajate arvu. Loomulikult soovime mõistlikku suurimat mälumahtu ja ribalaiust.

7. Hind

Ärge alati leppige odavaima veebimajutusega. See võib teile põhjustada kiiruse ja töökindluse probleeme. See võib teid isegi tagasi hoida, kui teie veebisait hakkab kasvama. Samal ajal ei pea te varandust kulutama! Otsige taskukohast hosti koos kõigi vajalike funktsioonidega.

Kohalik Nigeeria host või rahvusvaheline host?

Nagu ma mainisin, on teil Nigeerias veebisaidi majutamisel kaks peamist valikut.

 1. Valige Nigeerias asuvate serveritega kohalik host Kohalik host võib olla mõeldud Aafrika vaatajaskonnale, kuid mujal maailmas on need tavaliselt aeglasemad.
 2. Valige Nigeeria kattev globaalne host Globaalne host pakub teile kogu maailmas suuri kiirusi. Suurtel rahvusvahelistel võõrustajatel võib olla ka parem tehnoloogia, klienditugi ja turvalisus.

Muud kaalutlused Nigeeria veebimajutuse osas

Nigeeria saidi veebimajutuse ostmine toob kaasa kaks täiendavat kaalutlust.

 1. Toetatud makseviisid Kuna paljud inimesed ei kasuta Nigeerias krediitkaarti (suure pettuse tõttu), peate võib-olla nõudma veebi, mis aktsepteerib otsest pangaülekannet. Kohalikud võõrustajad aktsepteerivad seda tõenäolisemalt.
 2. .NG domeeninimi Võimalik, et soovite .ng domeeninime. Kahjuks ei toeta enamik rahvusvahelisi hoste domeeni .ng registreerimist. Siiski saate domeeni .ng registreerida teise osapoole domeeniettevõttes (vt akrediteeritud registripidajate loendit) ja suunata nimeserverid lihtsalt oma hostimisele. (Üldiselt soovitame teil seda teha, kuna see annab täiendava kaitse, kui peaksite kunagi oma hostimist muutma).

Meie soovitus

Soovitame valida väljakujunenud rahvusvaheline host. (SiteGround on meie valitud number üks). Testisime kõiki viit suurimat kohalikku Nigeeria võõrustajat ja olime tulemustes pettunud. Tegelikult ei sisalda me ühtegi allpool olevat meie soovitatud hosti.

Kordasime katseid erinevatel kellaaegadel ja pidevalt tulemusi oli halvasti.

HINDATUD: parim Nigeeria saitide veebimajutus

Märge

Kasutatav valuuta vahetuskurss on 1 USD = 361,73 NGN

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Kiirus maailmas

A+

Keskmine Reaktsiooniaeg

175 ms

Hind (NGN)

17 145 * / aastas

Põhijooned

 • 10 GB SSD salvestusruum
 • 10 000 külastust kuus
 • cPanel & SSH
 • Tasuta pilvesupp
 • Igapäevane varukoopia

"Suurepärane kõikehõlmav veebimajutuse valik!"

Kui otsite jõudlust ja taskukohasust, peaks SiteGround olema teie esimene valik. Nende algtaseme hind on ülikonkurentsivõimeline, samas kui nende serverikiirus on suurepärane, kogudes A + kogu planeedil.

SiteGround pakub ka tasuta CDN-i (sisuvõrgu edastamine) teenust, mis tähendab, et teie sait toimetatakse kiirema piirkondliku kiiruse saamiseks Nigeeria lähedal asuvasse serverisse..

SiteGround garanteerib 99,9% tööaja ja pakub rikkalikke funktsioone (sealhulgas igapäevaseid varukoopiaid). Mis kõige parem, see sisaldab 30-päevast garantiid, juhuks kui te pole rahul.

Mis pole SiteGroundiga hea?

 • Järgmise aasta pikendamise hind on kõrge ja võib mõned kasutajad välja meelitada. Veenduge, et mõistate teise aasta hinda.
 • SiteGround aktsepteerib ainult krediitkaardimakseid.

Märge

Jälgime SiteGroundi tähelepanelikult, kui võõrustame koos nendega Bitcatcha.com-i. Vaadake meie põhjalikku analüüsi kõige kohta, mida peate hostist teadma (meie testimiskohad, serveri kiiruse test, termin jne). Lugege SiteGround ülevaadet.

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Kiirus maailmas

A+

Keskmine Reaktsiooniaeg

163 ms

Hind (NGN)

16 278 aastas

Põhijooned

 • Piiramatu SSD
 • 1 tasuta domeen
 • hPanel
 • Silmapaistev tugi
 • Madal sissejuhatav hind

"Üks parimaid veebimajutajaid algajatele."

Hostinger on väga algajatele sõbralik veebimajutusettevõte, millel on suurepärane tugisüsteem, mis on loodud pakkuma üksikasjalikke juhendeid inimestele, kes ei tunne veebisaitide loomist.

Nad on ka väga kiired, saades A + punkti meie ülemaailmsetel kiiruskatsetel.

Tapja sisenemishinnaga kõigest 16 278 NGN aastas on Hostingeri teenused tõesti hinna ja kvaliteedi suhtega, eriti neile, kes alles alustavad.

Mis pole Hostingeriga hea

 • Kuna nende hinnad on nii madalad, ei paku nad tasuta SSL-i ega igapäevast varukoopiat. Hea on see, et neid teenuseid saab osta, kui tunnete vajadust.

Märge

Hostingeriga on meil kokku 3 kontot. Tutvuge meie põhjaliku Hostingeri ülevaatega täieliku ülevaate saamiseks.

3. A2 majutamine

https://www.a2hosting.com

A2 majutamine

Kiirus maailmas

A+

Keskmine Reaktsiooniaeg

169,5 ms

Hind (NGN)

17 015 * / aastas

Põhijooned

 • 20X kiiremad turbiserverid
 • Piiramatu arv veebisaite
 • Andmekeskused USA-s, EL-is & Aasia
 • Tasuta SSD salvestusruum
 • 24 × 7 USA tugi

"Taskukohane veebimajutus piiramatute ressurssidega. Suurepärane valik igat tüüpi veebisaitide jaoks!"

Ehkki A2 veebimajutus on selles nimekirjas 3. kohal, oli see meie jaoks tõesti raske otsus. Suurepärase A + kiiruse ja kogu maailmas andmekeskustega rahvusvahelise hostina olid nad nii lähedal 2. kohale, eriti oma piiramatute ressurssidega.

Neil on ka suurepärased aja säästmise funktsioonid, näiteks nende A2-le optimeeritud tarkvara ja ühe klõpsuga seadistamine. Paarige need koos võimalusega uuendada oma Turbo serverisse (20x kiiremini kui tavalised serverid) kaasasolevasse Turbo plaani ja A2 on tõepoolest jõud, millega tuleb arvestada.

Mis pole A2 hostimisega hea?

 • Live-vestlus on pisut ebajärjekindel. Mõnikord reageerivad nad teile sekunditega, samas kui võib-olla peaksite ebaõnnestuda ootama tavalisest pisut kauem,.

4. Inmotioni host

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotioni majutamine

Kiirus maailmas

A+

Keskmine Reaktsiooniaeg

156,9 ms

Hind (NGN)

17 320 * aastas

Põhijooned

 • Tasuta domeeninimi
 • Maksimaalsed kiirustsoonid ™
 • Piiramatu ülekanne
 • SSH-juurdepääs
 • 24 × 7 USA tugi

"Kasutan oma saidi majutamiseks Inmotionit. See on see, kui palju ma neid usaldan."

Inmotion on rahvusvaheline host, millel on A + kiirus kogu maailmas. Inmotion sisaldab ka piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust, igapäevaseid varukoopiaid ja 99,9% tööaega.

Olemasoleva kliendina saan käituda Inmotioni erakordse klienditeeninduse ja kasutamise lihtsuse nimel.

Mis pole Inmotioniga hea

 • Inmotion ei luba PayPali kaudu makseid teha. Teil on vaja krediitkaarti või USA ostutellimust.

✘ Nigeeria veebimajutajaid ei soovitata

Teil võib tekkida kiusatus valida kohalik Nigeeria host nende asukoha, makse lihtsuse ja domeeninime saadavuse järgi. Kuid ärge ohverdage kiirust ja jõudlust, eriti kui teil on ülemaailmne vaatajaskond.

Testisime nelja järgmist Nigeeria veebimajutajat ja leidsime, et nende kiirus ja jõudlus langesid meie standarditest tunduvalt allapoole.

Kui soovite kohalikku Nigeeria hostit, valige QServers ja vältige järgmisi hostisid:

&# 128078; Whogohost

https://www.whogohost.com/

Whogohost

Kiirus maailmas

C

Keskmine Reaktsiooniaeg

315,9 ms

Hind (NGN)

21 500 aastas

Põhijooned

 • 25 GB salvestusruum
 • 75 GB ribalaius
 • Tasuta .ng domeen
 • Piiramatu SQL
 • FTP kontod

See on populaarsuse järgi Nigeerias järjestatud number 1. Kuid ärge eksitage seda jõudluse pärast. Tegelikult leidsime, et WhoGoHosti jõudlus oli üsna kehv.

See andis C-väärtuse meie ülemaailmsetel kiiruskatsetel, jäädes alla Google’i soovitatud 200ms Euroopas.

WhoGoHost võtab teatud maksetelt ka töötlemistasu. Näiteks kui maksate PayPali kaudu, võite tasuda lisatasusid 423 ₦.

&# 128078; Web4Africa

https://web4africa.ng/

Web4Africa

Kiirus maailmas

D+

Keskmine Reaktsiooniaeg

408,1 ms

Hind (NGN)

24 000 aastas

Põhijooned

 • 20 GB kettaruum
 • 200 GB ribalaius
 • Põhiline veebiehitaja
 • SSL-sertifikaat
 • Tasuta varukoopiaid

Google Trend hindab Web4Africa Nigeeria populaarsuselt teiseks veebimajutajaks. Kahjuks ei vasta see host ka ootustele.

Web4Africa sai meie ülemaailmsetel kiiruskatsetel D +, ületades Google’i soovitatud 200ms USA-s. Teisisõnu, see host on liiga aeglane nii Ameerika kui ka kogu maailmas.

Teisest küljest on jõudlus kohalikus piirkonnas tugev, kuna Web4Africa võimaldab teil valida Ghana või Nigeeria serverite vahel.

&# 128078; DomainKing

http://www.domainks.ng/

DomainKing

Kiirus maailmas

C+

Keskmine Reaktsiooniaeg

260,4 ms

Hind (NGN)

20 000 aastas

Põhijooned

 • 10 GB kettaruum
 • 100 GB ribalaius
 • Lubatud on 10 domeeni
 • cPanel
 • 99,9% tööaega

DomainKing on India veebimajutaja, kes on esindatud Aafrikas. See on Nigeerias populaarsuse poolest kolmandal kohal, nii et võite selle hostiga kokku puutuda.

Nagu teisedki Nigeeria kohalikud hostid, lubab see ka pangaülekandeid ja toetab .ng-domeene. Selle kiirus ja jõudlus on soovitatud hostidega võrreldes siiski aeglane. See on meie ülemaailmsel kiiruskatsel C +.

DomainKing pakub ööpäevaringset tuge ja 99,9% tööaega, mis on hea. Kuid salvestusruum ja ribalaius on piiratud ning suurema limiidi kasutamiseks peate lisatasu maksma.

&# 128078; Utivara

http://www.utiware.net/

Utivara

Kiirus maailmas

D

Keskmine Reaktsiooniaeg

716,3 ms

Hind (NGN)

20 000 aastas

Põhijooned

 • 15 GB kettaruum
 • 25 GB ribalaius
 • Piiramatu alamdomeenide arv
 • eTextMail lisatud
 • 120 e-kirja

Utiware on Nigeeria host, kellel on serverid USA-s. Selle tulemusel reageerib see Ameerika publikule kiiresti. Kuid see ebaõnnestub enamikus ülejäänud maailmas.

Üldiselt andis Utiware meie ülemaailmsetes kiiruskatsetes kõige aeglasemad tulemused, saades D-punkti.

Kohtuotsus

Kuigi Nigeeria veebisaitide hostimiseks on palju võimalusi, ei saa me enamikku Nigeeria kohalikest hostidest soovitada. Nad on kohaliku või globaalse publiku nõudmiste rahuldamiseks lihtsalt liiga aeglased.

KIIRUSE HINDAMINE

AVG. KIIRUS

PRICE (NGN / AASTA)

SiteGround

A+

175 ms

17,145

Hostinger

A+

163 ms

16,278

A2 majutamine

A+

169,5 ms

17,015

Inmotioni majutamine

A+

156,9 ms

17,320

Seetõttu soovitab Bitcatcha rahvusvaheliste hostimisvõimaluste usaldusväärsust ja võrratut jõudlust. SiteGround on kaugelt kõige usaldusväärsem ja see on meie parim valik, samal ajal kui Hostinger pakub võimsat ja taskukohast alternatiivi.

Kui teil on küsimusi Nigeeria veebimajutuse kohta, jätke mulle teade ja vastan hea meelega.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map