FastestVPN ülevaade: FastestVPN kasutamise 6 plussi ja 3 miinuseid

Kiireim VPN


Kiireim VPN

https://fastestvpn.com/

tl; dr

FastestVPN jõudis minu radarile esmakordselt 2019. aasta keskel ja sel ajal leidsin, et selle jõudlus on parimal juhul keskpärane. Kui mul paluti seda seekord ümber hinnata, pean ütlema, et olin skeptiline. Laiendatud võrgu ja palju suurenenud kiiruse korral liigub see alakoer kindlasti maailmas üles.

Kiireim VPN-i ülevaade: 6 plussi & 3 miinust kiireimaVPN-i kasutamisel

FastestVPN asub Kaimanisaartel ja on autonoomne Briti ülemereterritoorium. Nendes kohtades asuvad ettevõtted alluvad kohalikule seadusele ja nende suhtes ei kohaldata võrareegleid.

See pluss asjaolu, et riik on isikuandmete kaitse seadusi märkimisväärselt parandanud, tähendab seda, et keskkond on VPN-teenuse pakkujate jaoks edukas. FastestVPN on selle ära kasutanud ja üritab lubada klientidele nende kõik endast oleneva, et aidata neil tagada privaatsus ja turvalisus Internetis.

6 hämmastavat asja, mis mulle FastestVPN kohta meeldivad

1. Kindel turvalisus & Privaatsus

FastestVPN on võtnud oma klientide ees tõsise kohustuse, kinnitades avalikult, et tähtsustab klientide õigusi nii privaatsusele kui ka turvalisusele. Kõige tähtsam on see, et ta on lubanud mitte jagada andmeid (kui neid on) kolmandate osapooltega – see on ausalt see, mida me VPN-teenuselt ootaksime.

fastestvpn-il on hea turvalisus ja privaatsus

Erinevalt paljudest suurematest nimedest seal pole seni tulnud ühtegi kaebust FastestVPN andmete lekitamise või asutustele teabe edastamise kohta. See on kindlasti asi, mida privaatsuse teadlikud kasutajad peaksid arvesse võtma.

1,1 256-bitine kõrge krüptimiskiirus

FastestVPN-kliendi kaudu loodud ühendused on kaitstud tänapäeval tarbijatele pakutavate kõrgeimate krüptimiskiirustega. 256-bitine krüptimine on de facto standard, millele täna turvaspetsialistid usaldavad ja usaldavad.

Seda kasutavad ka paljud sõjalised süsteemid ja ausalt öeldes on seda peaaegu võimatu purustada. Võimalus, et teie 256-bitised andmed hävitatakse, on palju vähem tõenäoline kui see, kui te ise andmeid lekitate, kuid tahtmatult.

1.2 Protokollide hea valik

Paljud VPN-teenuse pakkujad on tänapäeval väga kaldunud OpenVPN-protokolli poole, kuna selle maine on väga turvaline ja stabiilne. Kahjuks on see põhjustanud selle, et paljud neist on ignoreerinud muid VPN-protokolle ega andnud oma kasutajatele selles küsimuses valikut.

Kuigi ma ei poolda mõnda protokolli, näiteks L2TP ja PPTP, meeldib mulle kasutada IKEv2, kuna see on ka üsna turvaline ja edestab mitu korda OpenVPN-i. FastestVPN annab oma kasutajatele laia valiku, võimaldades IKEv2, L2TP, PPTP ja OpenVPN (nii TCP kui ka UDP).

See annab kasutajatele palju paindlikkust, mis on oluline muudel põhjustel, mis ainult kiirendavad. Mõnikord võib mõnedel kasutajatel olla ühilduvusprobleeme rakendustega, mis üritavad VPN-i kaudu netti juurde pääseda. Lubades kasutajatel VPN-protokolle vahetada, leevendab see ühilduvusprobleeme.

1.3 Sisseehitatud NAT tulemüür

FastestVPN sisaldab sisseehitatud NAT-tulemüüri, mis sobib teile, kuna see aitab teie seadmete turvalisust suurendada. Mõelge NAT-i tulemüürile kui postimehele, kes sorteerib teie seadmesse sissetulevad andmepaketid.

See edastab teile ainult konkreetselt taotletud andmepakette ja lükkab kõik muud tagasi. Võtke siiski teadmiseks, et ehkki see aitab suurendada turvalisust, ei tohiks NAT-i tulemüüri kasutada spetsiaalse Interneti-turvalisuse rakenduse asendajana.

1.4 Sisaldab pahavaravastast tarkvara & Reklaamide blokeerija

Tavaliselt ei ole ma liiga huvitatud teenustest, mis üritavad pakkuda kasutajatele kõike, mis on mõeldud spetsiaalselt millekski muuks. FastestVPNi pahavaravastaste ja reklaamiblokeerija funktsioonide puhul on need siiski nii pealetükkimatud ja kerged, et vaevalt need meelde tulevad.

fastestvpn-il on pahavaravastane ja reklaamiblokeerija

See on hea, kuna need ei aita kindlasti kaasa rakenduse puhitusele, pakkudes samal ajal lisandväärtusteenust. Selle põhjuseks on asjaolu, et FastestVPN töötab mõnda funktsiooni oma serverites, nii et see vähendab teie seadmetes tekkivat potentsiaalset koormust, pakkudes samal ajal teile boonust.

2. Õiglane kiirus

Kui esimest korda FastestVPN-i hindasin, olid kiirused ausalt öeldes üsna halvad. Seda täiendas selle VPNi nime avalduse julgus. Umbes aasta pärast leidsin siiski, et nad on tegelikult tagasisidele tähelepanu pööranud ja teenuse toimivust suurendanud.

Lähtepunktina on minu piiramatu Interneti-kiirus, kui see on otse ruuteri kaudu võrku ühendatud, reklaamile nii lähedane kui võimalik – enamasti. Mul on regulaarselt võimalik saada 400 MB / s 500Mbps liinil.

baaskiiruse kiireim vpn aktiivne

Kiirustest kohalikesse serveritesse, kus VPN pole aktiivne
(Vt kogu algtaseme tulemust)

Enne katsetulemustega jätkamist pange tähele, et testisin OpenVPN-i protokollis FastestVPN-i, kuna see on standard, mida enamik VPN-i pakkujaid pakub. IKEv2 on saadaval ka FastestVPN-is ja seda protokolli kasutades saavutate tõenäoliselt palju parema kiiruse kui OpenVPN-l, nii et võtke tulemused näputäie soolaga.

KiireimVPN-kiiruskatse – USA

Kiirused FastestVPN USA serverisse olid umbes nii kiired, kui oodata võis.

kiireim vpn kiirus USA vpn välja

Kiireim VPN-i kiiruskatse USA – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

kiireim vpn kiirus USA vpn sisse lülitatud

Kiireim VPN-i kiiruskatse USA – VPN sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

25Mbps ei ole täpselt kohutav kiirus ega ka see, millest kodus kirjutada. Latentne aeg oli pisut kõrge, kuid minu füüsilisest asukohast on USA praktiliselt kogu maailmas.

KiireimVPN-kiiruskatse – Eurotsoon

Enamikul juhtudest leian, et minu eurotsoonis asuvate serverite VPN-kiirused ei erine oluliselt minu USA-s asuvate serverite kiirusetestidest.

kiireim vpn kiirus euroopa vpn välja lülitatud

KiireimVPN-kiiruskatse Euroopas – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

kiireim vpn kiirus euroopa vpn sisse lülitatud

KiireimVPN-kiiruskatse Euroopas – VPN on sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

Isegi latentsuse mõttes on see puudutusega seotud asi. Need kiirused on meedia voogesituse jaoks siiski piisavalt korralikud.

KiireimVPN-kiiruskatse – Lähis-Ida

Kuna puuduvad Aafrika mandri põhised serverid, jäin nende numbritega kuskil Lähis-Idas vaikimisi täitma.

kiireim vpn kiirus Lähis-Idas vpn väljas

Kiireim VPN-kiiruskatse Lähis-Idas – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

kiireim vpn kiirus Lähis-Idas vpn sisse

KiireimVPN-kiiruskatse Lähis-Idas – VPN on sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

Pole üllatav, et kiirused olid sellel alal üsna õõvastavad. Selle põhjus on tõenäolisem seetõttu, et FastestVPN on vähem keskendunud ME piirkonnale koos nende piiratud arvu serveritega.

KiireimVPN-kiiruskatse – Aasia

Ootuspäraselt olid kiirus ja latentsus minu jaoks kõige parem Singapuris asuvatel FastestVPN serveritel.

kiireim kiirus Aasia vpn välja

Kiireim VPN-kiiruskatse Aasia – VPN on välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

kiireim kiirus asia vpn sisse

Kiireim VPN-kiiruskatse Aasia – VPN on sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

See asukoht on väga tugev tänu oma geograafilisele asukohale ja suurepärasele riigisisesele infrastruktuurile.

KiireimVPN-kiiruskatse – Austraalia

Kui aus olla, siis nii kiirus kui ka latentsus Austraalias asuvates FastestVPN-serverites oli pisut unustuseks.

kiireim vpn kiirus Austraalia vpn välja

Kiireim VPN-i kiiruskatse Austraalias – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

kiireim vpn kiirus Austraalia vpn sisse

Kiireim VPN-i kiiruskatse Austraalias – VPN on sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

Ehkki see piirkond pole minu jaoks alati parim, on see teatud pakkujate jaoks näidanud suurt kiirust. FastestVPN kehva jõudluse jaoks pole siin tõelist põhjust.

Järeldus – mõtted kiireima VPN kiiruse kohta

Enne kui kutid hakkavad muretsema selle üle, kui nõrgad need kiirused võivad tunduda, tahaksin juhtida teie tähelepanu vastavatele kiirustele, mida näitasin ja mis viidi nende riikide kohalikesse serveritesse, kus VPN pole aktiivne.

Oluline märkus

Praegune ülemaailmne Interneti aeglustumine on muutnud kiirused ebastabiilseks peaaegu kõigi kasutajate jaoks. Nende kiiruste saavutamine suurte ülemaailmsete andmekoormuste ajal on sel juhul endiselt muljetavaldav, nii et jätke FastestVPN-le praegu vaheaeg, jah?

3. Suurepärane hinnapunkt

Nii nagu kiiruskatse tulemuste kokkuvõtmine, on minu jaoks ilmselt parim koht selle teabe avaldamiseks. FastestVPN on saadaval uimastamise hinnaga, mis on nii madal kui 1,11 dollarit kuus nende 3-aastase plaani järgi!

Iga kuuTriennaal
Hind /mo1010.002.49$1.11
Kokku arve 10,00 dollarit 29,95 dollarit 39,95 dollarit
Arvetsükkel1-kuu12-kuu36-kuu

See on fantastiline hinnaskaala ja muudab selle teenuse kindlaks pakkumiseks soodsate hindadega jahimeestele, kes otsivad veebis mingisugust privaatsust ja kaitset. Muidugi, kui teil on sularaha, leiate lisateenuse koos teiste pakkujatega – kuid mitte kindlasti nende hindadega.

Kuu eest 1,11 dollarit saate teenuse praktiliselt tasuta. Tasuta VPN-teenuse pakkujaid üldiselt ei soovitata ja isegi sellised head teenused nagu Windscribe püüavad teid võimaluse korral oma tasuliste plaanide juurde suruda – sellest palju kõrgema hinnaga.

Kõrvalmärkusena olge alati ettevaatlik VPN-i pakkujate suhtes, kes pakuvad tasuta teenuseid ja pakuvad piiramatut teenust. Enamasti võtavad need VPN-id teie andmeid ja müüvad neid kolmandatele isikutele kasumi teenimiseks. Ainult nii suudavad nad operatsioone säilitada. Mõni teeb seda peenelt, teised aga rakendusesiseste reklaamidena.

4. Voogesituse toetamine kõikjal & P2P

Nagu enamiku heade VPN-teenuse pakkujate puhul, aitab ka FastestVPN teil geograafiliselt blokeeritud teenustest üle saada ja võimaldab teil voogeda mitmesugustest meediumiallikatest. Sel juhul katsetasime neid Netflixiga ja leidsime, et nende USA-s sisalduv sisu saab hästi voogesitada. Kahjuks on see praegu ainus piirkond, mida nad toetavad.

fastestvpn-l on meelelahutuseks mitmesuguseid kasulikke funktsioone

Kõrgemal noodil toetab FastestVPN P2P-d kõigis nende serverites ja saate oma torrente käivitada, olles ühendatud mis tahes serveri asukohtadega. Muidugi on ka miinuseid, kuna teie P2P kiirus on seotud VPN-i üldise jõudlusega.

Näiteks kui loote ühenduse Netflixi serveriga ja see juhtub teie jaoks mingil põhjusel aeglasem – kannatavad ka teie P2P-kiirused, kui te teise serveri juurde ei vaheta. Sattusin selle dilemma ees Netflixi vaadates ja ka BitTorrenti alla laadides.

Lõpuks on voogesituse ja P2P kõige olulisem märkus stabiilsus. Nagu alati, panin oma Netflixi “läbipõlemistesti” FastestVPN-i, mis on minu vabandus Netflixi “töö” -söömise jälgimiseks. Mul õnnestus ühel istungil vaadata 2 hooaega kontorit, millel ei olnud üldse ühtegi tõrget, nii et ma ütleksin, et see on stabiilne.

Isiklikult tunnen siiski, et kiirus, mida FastestVPN pakub, pole P2P jaoks tegelikult sobiv, hoolimata selle selgest kasutatavusest. Muidugi sõltub see suuresti teenuse kasutamisest. Näiteks kui viibite USA lähedal, võite saada kasu headest P2P-kiirustest ja hõlpsalt juurde pääseda täiendavale netflixi sisule.

5. Puhas & Kerge rakendus

Üks paremaid asju FastestVPN-is on nende Windowsi rakendus. Selle puhas ja kerge disain ei ole ressursimahukas ning võtab töötamise ajal kõigest 5 MB mälu. Rakenduse kujundus näeb välja kaasaegne ja seda on lihtne harjuda, kui olete seda paar korda käivitanud.

5.1 Seadme kõrge ühilduvus

Teenus on saadaval ka erinevatel platvormidel.

fastestvpn on paljudel platvormidel laialdaselt saadaval

Peavoolu jaoks saate selle installida Windowsi, Maci ja Linuxi alustesse. Mobiilselt toetab see Androidi ja iOS-i. Ainulaadsema installimise jaoks saab FastestVPN-i kasutada ruuterites, PS4 ja ka paljudes teistes.

5.2 Nutikas tunneldamine & Kiirühendus

Rakenduses FastestVPN leiate kaks võimalust, mille kasutamisel võiksite end õiglaselt kasutada – nutikas tunneldamine ja kiirühendus. Esimene võimaldab valikuliselt lubada usaldusväärsetel rakendustel Interneti-ühenduse luua, minnes mööda VPN-tunnelit.

See võimaldab teil potentsiaalselt vähendada VPN-i koormust ja aitab ühilduvust veelgi suurendada. Kui leiate, et teatud rakendused ei saa VPN-i kaudu ühendust, saate selle lihtsalt oma nutika tunneli loendisse lisada. Pole ideaalne, kuid see suurendab teie võimalusi.

Kiirühendus on aja säästmise funktsioon, mis võimaldab rakendusel valida, millise serveriga ühenduse luua. Ta teeb selle otsuse oma serverite parimate latentsusaegade põhjal teie asukoha suhtes. See tähendab aga, et on tõenäoline, et olete ühenduses oma riigi serveriga.

Tavaliselt pole sellest palju kasu, kuid kui asute kohas, kus neil pole serverit, võib Quick Connect kasulik olla, otsides teie jaoks parima läheduses asuva serveri.

6. Inimväärne klienditugi

Nagu allolevast pildist võiksite teada saada, võib FastestVPN tugi aeglaselt käivituda. Kui teenindusagent saab teada, millest te tegelikult räägite, arvan, et leiate neist nii teenuse kui ka süsteemide osas kasulikke ja teadlikke.

kiireim vpn klienditugi on korralik

Ma leian, et hiljaaegu on enamik VPN-i teenuseid klienditeeninduse osas tõesti asju ramminud ja ilmselt pole FastestVPN olnud erand. Vaatamata sellele, et ma ootasin järjekorras veel kahe järjekorra taga, osaleti minus viie minuti jooksul pärast taotluse saatmist.

FastestVPN pakub ka mõnel viisil kliendiabi. Esimese kontaktliinina võite alati pöörduda nende teadmiste baasi poole, kus on hea valik korralikult välja töötatud KKK-sid, juhendeid ja õpetusi..

Kui see teie jaoks ei toimi, on neil reaalajas vestluse tugi saadaval ka ööpäevaringselt. Nagu näete, on ka nende reageerimine sellel kanalil üsna hea. Lõpuks on teil võimalus saata nende tugimeeskonnale e-kirju juhuks, kui vestluses on liiga palju inimesi ja ooteaeg muutub probleemiks.

3 asja, mis mulle FastestVPN kohta ei meeldi

1. Juhuslikud vead teeninduses

Mõned asjad, mida selles segmendis arutama hakkan, võivad olla pisut subjektiivsed ja VPN-ide tööpõhimõtte tõttu ei pruugi mõned vead olla hõlpsasti reprodutseeritavad. Ma märkasin siiski mõningaid tõrkeid, mille tõttu oli FastestVPN puhul raske tähelepanuta jätta.

Kui maksin esmakordselt FastestVPN-i eest, suunati mind pärast seda nende installifaili allalaadimist. Selle installimine oli üllatunud, kui ma avastasin, et hoolimata protokollide muutmisest ja muude nende teadmistebaasis märgitud asjade proovimisest ei saanud ma nende serveritega ühendust..

Lõpuks pidin rääkima klienditeenindusega, kes palus mul midagi imelikku teha – laadige alla ja installige OpenVPN GUI klient ning kasutage seda ühenduse loomiseks. Pärast seda avastasin järgmine kord, et FastestVPN-i rakendus saab ühenduse luua ilma probleemideta isegi pärast OpenVPN-i GUI installimist.

Järgmine teema, mida ma märkasin, oli see, et ühendused mõne serveriga olid kohati pisut nürid. See tähendab, et peate ühenduse loomist proovima paar korda enne ühenduse loomist. Tundub, et sellel pole tõelist põhjust, kuid mõne aja pärast asjad lahenesid ja probleem kadus.

2. Netflixi jaoks on ainult üks ühenduspunkt

Ehkki FastestVPN töötab koos Netflixiga, piirdub see ainult Netflixi USA regiooni sisuga. Ehkki see on koht, kus asub kõige suurem Netflixi filmide kogu, võivad mõned kasutajad soovida lokaliseeritud sisu jaoks juurdepääsu muudele piirkondadele.

USA Netflixi ühendus on saadaval ka ainult ühe pääsupunkti kaudu, hoolimata sellest, et FastestVPN-il on kümme asukohta, millega Põhja-Ameerikas ühendust luua. See ühtne pöörduspunkt tõstatab mitmeid võimalikke probleeme, sealhulgas; võimalik ülekoormus, kuna kõik Netflixi kasutajad jälgivad selle asukoha kaudu toimuvat ja seda, mis juhtub rikke juhtude korral.

3. Piiratud võrk & Serverid

FastestVPN-il on üsna piiratud ulatus teadmata arvu serveritega 39 asukohas. Vaatamata sellele on nende asukohtade levik endiselt üsna korralik. Mure on selles, et kui mõni soovitud kohtadest on koormatud, ei pruugi teil olla ühinemiseks sobivat alternatiivi.

kiireimatevpn-serverite arv on piiratud

Kuigi märgin, et FastestVPN on aja jooksul oma jõudlust parandanud, tunnen, et nende võrgu kasv ei ole päris see, mida ma lootsin. See võib olla paljudele kasutajatele sobilik tehing, kuna see piirab nende valikuid tõsiselt – ja see on suur osa VPN-teenuste põhist.

Kiiruskatsed, mida viisin läbi lõikudes, mida võite juba tähele panna, olid keskendunud tihedalt asustatud aladele. See võiks rõhutada tõsiasja, et piiratud rahastamine takistab FastestVPN-i veelgi suurema parenduse käivitamisel.

Kuna nende turuletoomine kasvab, võivad kasutajad näha, et nad suurendavad oma hindu järk-järgult, et nad saaksid säilitada oma tegevust ja laieneda.

Alumine rida: kas maksan kiireima VPN eest?

Ausalt, see tõesti sõltub. Kuna VPN-id on suur osa minu elust ja tööst, leian, et olen valikuvõimaluste pärast rikutud. Ilmselt on minu olukord üsna ainulaadne, nii et see ei pruugi paljude teiega sarnaneda.

Suurem küsimus on – kas peaksite maksma FastestVPN eest? See on küsimus, millele saab endiselt üsna hõlpsalt vastata. Kiireim VPN on hea valik, kui elate asustatud piirkonnas või kui otsite head eelarvelahendust, mis teeks asjad korda.

See tuleb tapja hinnaga ja kui te nüüd laevale jõuate, ei pruugi teid hiljem hinnatõus mõjutada, kuna nad laiendavad oma teenindusvõrku. Kui teil on rohkem spetsialiseerunud vajadusi ja saate seda endale lubada, soovitaksin tungivalt teil kaaluda ühte läheduses asuvat premium-teenuse pakkujat, näiteks NordVPN.

Põhijooned

 • ✓ Nutikas tunneldamine
 • ✓ Kasutage kuni 10 seadet
 • ✓ töötab koos Netflixiga
 • ✓ Käitage P2P kõigil serveritel
 • ✓ Kuulutus & Pahavara blokeerija

Soovitatav

 • • Allahindluste otsijad
 • • voogesituse entusiastid
 • • Tsensuurist mööda hiilimine

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map