Gusto ülevaade – Gusto palgafondi 11 plussi ja 3 miinuseid

Gusto Palgaarvestus


Gusto

https://gusto.com/

tl; dr

Gusto on üks parimaid pilvepalgaprogramme, mida meil on olnud rõõm kasutada. Kahju, et nad teenindavad praegu ainult USA-s asuvaid ettevõtteid.
Lisateave.

Gusto ülevaade – 11 plussi & 3 Gusto Payroll miinused

Kui olete väikeettevõtte omanik, saate aru ettevõtte juhtimise probleemidest, ilma et teil oleks mingit palgasüsteemi.

Tore, et sattusite sellele lehele, sest vaatame üle ühte turul pakutavat kõige dünaamilisemat palgasüsteemi – Gusto.

Enne kui hakkame tutvuma selle ülevaate liha ja kartuliga, tutvustame teile lühikest lugu Gusto kohta ja kuidas see muutis äriomanike elu kõikjal.

Gusto lugu

Oli 2012 ja Gotye oli keegi, keda kõik tegelikult teadsid.

Noor ettevõte nimega ZenPayroll otsustas minna… pilvepalgaärisse – pole küpsist teile, kui te seda arvasite. Kalifornias südalinnas tegutsev ettevõte saavutas kiiresti populaarsuse, teenides neile piisavalt kliente, et nad avaksid oma teenused Floridas, New Yorgis ja Texases mõne kuu jooksul pärast nende uste avamist..

Veidi enam kui aasta pärast said ZenPayrolli teenused nii populaarseks, et nad teatasid, et saavad aastas makse 100 miljonit dollarit. 2015. aastaks oli ZenPayroll alustanud nende teenuste toetamist kõigis 50 USA osariigis ja sai ametlikult nimeks Gusto (kes nimemuutuse kasuks otsustas, väärib reklaamimist!).

Hiljem samal aastal tagas ettevõte 60 miljoni dollari suuruse B-sarja rahastamise (juhtis CapitalG, endise nimega Google Capital). Kui see pole piisavalt muljetavaldav, õnnestus headel inimestel 2015. aasta detsembris eraldada veel 50 miljonit dollarit raha, valides nad osaks kolmest komaklubist – ettevõttest, mille väärtus on üks miljard dollarit!

Näib, et miski ei saa peatada Gusto kastmerongi, sest need muudkui kasvavad ja kasvavad. Alates 2019. aasta juulist kogus Gusto veel 200 miljonit dollarit rahalisi vahendeid, andes neile hinnanguliselt 3,8 miljardit dollarit!

Kas Gusto sobib teie väikeettevõttele?

Gusto maalib nende jutust endast väga ilusa pildi, kuid teie ja mina mõlemad teame, et see pole klientide jaoks tegelikult oluline.

Pole vahet, kas nad on miljonitesse rahasse kogunud. Pole vahet, kas nende süsteem töötab uusimas, kõige tipptasemel infrastruktuuris.

Tõeliselt oluline on see, kas Gusto palgarakendus sobib teie ettevõttele tegelikult kõige paremini:

 • Kas nad täidavad oma lubadused??
 • Kas on mingeid peene trükiga hijinke, millest peame teadlikud olema?
 • Mis tunne on Gusto kasutamist??

Tegelikult on ainus põhjus, miks olete seda kaugelt lugenud, kuna soovite teada, kas Gusto on teile tegelikult hea.

Noh, me oleme lubanud teile põhjaliku ülevaate ja teeme siis, et teeme.

Tutvustame teile mõned asjad, mida Gusto kohta armastame, ja mõned asjad, mida meie arvates võiksime paremaks muuta. Oleme absoluutselt põhjalikud, valime kõik läbi ja hoolitseme selle eest, et teaksite kõike, mida peate tarkvara kohta teadma.

Meie meeskond on uhke väikeste ettevõtete võimaluste üle. See tähendab, et meie ülevaated on võimalikult neutraalsed, nii et teete oma väikeettevõtte jaoks õiged valikud.

Liigume lühidalt edasi selle juurde, mis meile Gusto osas meeldib!

11 asja, mis meile Gusto kohta meeldivad

1. Gusto on VÄGA ilus!

Oleme proovinud õiglaselt palgaarvestuse rakendusi ja seni pole Gusto läbimõeldud liidese jaoks midagi lähedast.

gusto palgal on ilus kasutajaliides

KÜ meeskond valas Gusto imelise kasutajaliidese ehitamiseks palju armastust ja vaeva ning see näitab.

Liides näeb välja nii sõbralik ja hõlpsasti kasutatav, see on peaaegu… “rakendus”. Teate, nagu iOS-i jaoks hõlpsasti kasutatav rakendus. Üks pilk ja te teate, kus klõpsata ja mis läheb kuhu, pole vaja ringi vaeva näha, et näha, kas asjad toimivad.

See on nii hästi planeeritud, et tarkvara kasutamise õppimiseks pole praktiliselt vaja koolitust. Logige sisse ja leiate, et see lihtsalt töötab!

Kõigil on koht ja kõik on kenasti omal kohal.

Peaaegu igal lehel, millele maandute, on sellel meeldiv välimus. Need logod on värskendavad ja ausalt öeldes panevad mu südame laulma iga kord, kui ühte vaatan.

gusto palgal on toredad logod

Kindlasti rikub see palgaarvestuse monotoonsust!

Mõni inimene võib öelda, et ilusa liidese olemasolu on lihtsalt pealiskaudne, kuid meie arvates on see oluline. Niisugune hübriidne palgaarvestuse / personaliprogramm on mõeldud kasutamiseks iga päev ja kellelegi ei meeldi iga päev inetu või tuima välimusega liidesega rakenduse vaatamine.

Vähemalt Gustoga saame vaadet nautida!

2. Gusto abil on palgaarvestuse maksmine uskumatult lihtne!

Oleme kohanud palgaprogramme, mis nõuavad enne rakenduse tõhusaks kasutamiseks koolitust.

Me vihkasime seda süsteemi absoluutselt, sest programmi kasutamise õppimiseks on vaja koolitust läbi viia ja see on alguses kohutavalt ebaefektiivne. Ei aita see, et treeningvideod, mille läbi pidime läbi vaatama, nägid välja nagu need oleks loodud eriti andeka YouTube’i poolt.

Igatahes ei kohta Gusto Payrolli kasutamisel ühtegi sellist jama.

Kui olete sisestanud oma isiklikud ja ettevõtte andmed, saate kohe sisse hüpata ja palgaarvestust tegema hakata.

Palgaarvestus toimub neljas lihtsas etapis:

 1. Arvutage tunnid
 2. Arvutage vaba aeg
 3. Ülevaade & esita palgafond
 4. Kinnitage palgaarvestus

1. samm – tundide arvutamine

Selle arvutamine on ülilihtne, kuna tegelikult ei pea te üldse arvutusi tegema. Kõik arvutatakse teile ette, kui sisestate seadistamise ajal töötaja andmed.

gusto palgaarvestus esimene samm arvutage tunnid

Kõik, mida peate nüüd tegema, on töötaja töötundide kohandamine vastavalt ja numbrid kajastuvad ekraanil automaatselt.

Kui teie töötajatele tuleb maksta lisatasusid või vahendustasusid, on see sama lihtne kui klõpsata lisatulude lahtril ja sisestada number.

2. samm – arvutage väljalülitatud aeg

gusto palgaarvestuse teine ​​samm arvutage vaba aeg

Järgmisena peate selle jaotise sisestama lihtsalt töötaja vaba aja ja haiguspäevad. Üsna iseenesest mõistetav.

3. samm – ülevaade & Esitage palgaarvestus

Seejärel suunatakse teid palgaarvestuse ekraanile.

gusto palgaarvestuse palgaarvestus

See protsess on väga sirgjooneline. Teile kuvatakse täielik loetelu teie ettevõtte kuludest. Teie ülesanne on lihtsalt veenduda, et ekraanil olevad numbrid on õiged.

gusto palgafond võimaldab teil näha, mida maksustatakse ja mida võetakse maha

Teil on võimalus näha just seda, mida maksustatakse ja debiteeritakse. Samuti on võimalus vaadata just seda, mida teie töötajad teenisid.

Kui olete numbritega rahul, peate vajutama nuppu „Esita”.

4. samm – kinnitage palgaarvestus

Lõpuks kinnitage palgaarvestuse esitamine ja olete kuu aja jooksul palgaarvestust juba teinud!

gusto palgaarvestus kinnitab palgaarvestuse esitamist

Käkitegu.

3. Võite juhtida 4 tüüpi palgaarvestust!

Kuigi enamikul palgaprogrammidel on võimalus juhtida ainult ühte tüüpi palgaarvestust, on Gusto piisavalt ettevaatav, et võimaldada teil kasutada 4 tüüpi palgaarvestust.!

gusto palgaarvestus võimaldab teil hallata 4 tüüpi palgaarvestust

Lisaks tavalisele palgaarvestusele saate hallata ka boonus-, tsüklivälise ja lõpetamise palgaarvestust. See annab teile paindlikkuse vajaduse korral hooajaväliste palgaarvestuste tegemiseks, mis osutus meie jaoks üsna huvitavaks.

Boonuspalgafond

Nagu nimigi ütleb, saate oma töötajatele teha boonusmakseid, kui nad saavutavad teatud verstapostid, tähtajad või eesmärgid. Pange tähele, et boonuspalga kohta kehtib täiendav kinnipidamise määr 22%.

Nii nagu tavalist palgaarvestust, on süsteemi ka väga lihtne käivitada. Sisestage lihtsalt numbrid vastavatesse lahtritesse ja oletegi valmis!

gusto palgal on boonuspalga võimalus

Tsükliväline palgaarvestus

Tsüklivälised palgaarvestused on mõeldud lisamaksete tegemiseks teie töötajatele väljaspool tavalist palgaarvestust. See on tegelikult üsna sarnane boonuspalgafondiga, välja arvatud see, et väljaspool tsüklit töötav palgafond kasutab sama kinnipidamismäära, tavalistes palgaarvestustes tehtud mahaarvamisi ja sissemakseid.

gusto palgal on tsükliväline palgaarvestuse võimalus

Lõpetamine Palgaarvestus

Kui teil on kunagi olnud meeletuks kedagi vallandada, siis teate, et peate vallandatud töötajate eest maksma terminali palgaarvestust. Gusto puhul on see piisavalt lihtne.

Kui lähete lehele Töösuhte lõpetamise palgaarvestus, kuvatakse teile oma töötajate nimekiri. Klõpsake vallandamiseks vajalikku ja ilmub hüpik, kus kinnitatakse, kas soovite selle töötaja vallandada. Kui soovite käivitada töösuhte lõpetamise palgaarvestust, klõpsake õiget nuppu ja minge töötaja vallandamiseks edasi.

gusto palgal on lõpetamise palgaarvestuse võimalus

Seejärel suunatakse teid tagasi töötaja lehele. Siin peate klõpsama käsul “Käivita lõpetamise palgaarvestus”.

gusto palgal on lõpetamise palgaarvestuse võimalus

Kui olete selle teinud, peate lihtsalt kulutama palgaarvestust nagu tavaliselt, välja arvatud vallandatud töötaja puhul. Päris otsekohene värk.

Kui olete sellega hakkama saanud, palutakse teil printida töötaja tšekk (koondatud töötajatele otsene krediit pole saadaval).

gusto palgaarvestuse tšekk

Kui olete selle lõpetanud, olete valmis! Õnnitleme, vallandasite töötaja edukalt ja arvestasite vallandamise eest palgaarvestust! Nägemiseni Hannah!

gusto palgal oleva töötaja vallandamine

4. Gusto võib töötada autopiloodil!

Väikeettevõtete omanikena kipub meil olema palju asju ja maailmas pole kunagi piisavalt aega kõigi oma ülesannete täitmiseks.

Mõnikord oleme nii hõivatud, et unustame juhuslikult, kui on aeg palgaarvestuseks, ja kavatseme seda kulutada, ignoreerides kõiki meie muid igapäevaseid ülesandeid (meie töötajad peavad saama palka, ükskõik mida, eks?)

Seetõttu armastame seda funktsiooni nii väga. Kui seadsime Gusto Autopiloti käivitamiseks, saame end võrrandist eemaldada ja keskenduda muudele meie tähelepanu nõudvatele äriaspektidele, samal ajal kui Gusto teeb kogu töö meie heaks.

Kuni kõigi töötajate otsesed sissemaksed on seadistatud, töötab Gusto palgaarvestust automaatselt 1 päev enne tähtaega ja teile saadetakse teile meilisõnum, kui nad seda teevad. Teil on 24 tundi aega, et teha mis tahes muudatusi või isegi tühistada palgaarvestus enne selle lukustamist.

Väga mugav funktsioon, milles me ei saa ilma elada!

Gusto palgal on autopiloodi režiim

Autopiloodi lubamiseks minge lihtsalt vahekaardile Seaded, vajutage nuppu Palgaarvestus ja klõpsake nuppu AutoPiloti jaotises Palgaarvestus käsku Redigeeri. Lubage see seal ja Gusto sorteerib teie jaoks kõik muu!

5. Palgaarvestus esitatakse kõik ühes ekraanis!

Aruanded on olulised. Need sisaldavad väärtuslikku teavet teie ettevõtte kohta, hoolimata sellest, kas tal läheb hästi või mitte, ja kui te olete mustas seisus.

Palgaarvestus peab olema üksikasjalik ja kõikehõlmav, et saaksite teada, kui palju sularaha ettevõte iga kuu vajab. Gusto puhul pole see üldse probleem, eriti nende üksikasjaliku täielike sularahavajaduste aruandega, mis on saadaval pärast palgaarvestust.

gusto palgal on täielik sularahavajaduse aruanne

Muljetavaldav kõrts? Kui see pole teie jaoks piisavalt üksikasjalik, saavad Gusto teie selja.

gusto palgal on palgaarvestuse aruanne

Nad võivad genereerida palgaarvestuse aruande, mis jaotab kõik kulud, öeldes teile täpselt, kuhu teie raha läheb, kui palju teie töötajad teenivad ja summad, mis lähevad otse valitsuse kassasse.

Need on vaid näited. Gusto on võimeline genereerima igasuguseid aruandeid, nii et saate neid oma südamesoovi järgi analüüsida:

 • Palgaarvestuse ajakiri
 • Kasude aruanne
 • Aastaaruanne
 • Töötaja kokkuvõte
 • Töövõtja teave
 • Töövõtja maksed
 • Pangatehingud
 • Vaba aja tasakaalud
 • Ajavabastuse taotlused
 • Agentuuri maksed
 • Palgaarvestused enne Gusto

6. Tühistage palgaarvestus hõlpsalt!

Oleme ainult inimesed ja hoolimata sellest, kui ettevaatlikud me proovime olla, vigu juhtub.

Mõnikord juhtub see palgaarvestuse ajal ja siis muutub see tohutuks peavaluks, sest palgaarvestuse tühistamine võib teatud palgaprogrammide puhul valu põhjustada …

Lasime tohutult kergendust tunda, kui avastasime, et Gustoga palgaarvestuse tühistamine oli tegelikult üsna lihtne, kui esitatud palgaarvestust pole veel töödeldud.

gusto palgaarvestus võimaldab palgaarvestuse tühistada

Kõik, mida peate tegema, on minna vahekaardile Aruanded, vajutada Palgaarvestuse ajalugu ja leida tee palgaarvestuse tühistamiseks nupule Loobu. Üsna lihtne, kas sa ei usu?

Kui te ei näe tühistamisnuppu, tähendab see, et palgaarvestust on töödeldud. Nüüd, kui märkasite palgaarvestuses viga pärast selle töötlemist, ärge muretsege, sest seda saab siiski ümber pöörata, ehkki pisut tülikam.

Peate võtma ühendust Gusto klienditeeninduse meeskonnaga, et teada saada, mida nad saavad teha palgaarvestuse tagasipööramiseks, või rääkida võimalustest, mida teil on vaja probleemi lahendamiseks.

Nende vestlusmeeskond on väga reageeriv ja abistab teid hea meelega. Gusto tugiteenuste töötunnid algavad esmaspäevast reedeni kell 18.00–17.00 PST, nii et kui tabate nad töölt lahkudes, saadavad nad teile kindlasti päringu vastuse, kui nad naasevad kontor.

Teise võimalusena võite nendega ühendust võtta ka e-posti või telefoni teel (415-930-4532).

7. Gusto’l on täisjuurdepääsu demo konto!

Isiklikult tegi nende demokonto ligipääsetavus Gusto mulle veelgi muljetavaldavamaks.

Sain mängida numbritega, testida kõike ja segada oma südame sisu, kartmata segi ajada. Tegelikult avastasin, kui kasutajasõbralik Gusto tegelikult on.

gusto palgal täieliku juurdepääsu demo

Põhimõtteliselt antakse teile demokontoga täielik juurdepääs Gusto palgasüsteemile, välja arvatud see, et kasutaja andmeid värskendatakse iga päev, nii et midagi ei salvestata. See on suurepärane viis uute kasutajate kaasamiseks, andes neile programmi tundma õppida!

Linki demokontole pole kõige hõlpsam leida, seega oleme võtnud endale võimaluse linkida see siia oma mugavuse huvides. Vaadake seda ja ärge kartke sellega segamini ajada!

8. Gusto omab Team Insights’i!

Töötaja õnn on üks olulisemaid elemente, et tagada edu igale ettevõttele.

Probleem on selles, et enamik töötajaid ei taha avalikult sõna võtta, kui nad pole tagajärgede kartmise pärast rahul. Ehkki selget suhtlemist on asi, mida proovime oma äritegevuse juhtimisel julgustada, eksisteerib vastastikune surve ja enamasti on see ka avalikus keskkonnas töötajatelt saadud vastused viltu, et mitte vaadata halvasti oma kolleegide ees.

Gusto’s Team Insights võimaldab teil saata uuringuid, et teie töötajad saaksid oma õnnetasemeid privaatselt oma äranägemise järgi hinnata, võimaldades teil hinnata töötajate üldist moraali ja astuda samme mis tahes moraaliprobleemide lahendamiseks..

gusto palgal on meeskonna ülevaade

Kui Team Insights on sisse lülitatud, saadab Gusto üks kord kuus töötajatele meilisõnumeid mitmesugustest teemadest, mis käsitlevad teie tööd. Soovi korral saate küsimust ka redigeerida.

Gusto väga tulevikku suunatud funktsioon!

9. HR-mallide mitmekesisus!

Arvan, et praeguseks on üsna selge, et Gusto on fantastiline palgarakendus, mille funktsioonid on spetsiaalselt loodud nende kasutajatele elu palju mugavamaks muutma.

Nad võivad seal peatuda ja inimesed on õnnelikud, kuid Gusto meeskonna jaoks sellest ei piisa. Nad ei puhka enne, kui on teinud kõik endast oleneva, et muuta meie elu võimalikult lihtsaks!

Üks viis, kuidas nad selle on saavutanud, on HR-mallide kaudu.

Te ei pea enam aega raiskama ja kulutama oma aju hoolikalt personaliga seotud dokumentide trükkimisele. Gustoga on kaasas pikk mallide loend, nii et saate üksikasju hõlpsalt täita ja muuta asjad ametlikuks nii kiiresti kui soovite.

Neil on mallid igasuguste personaliga seotud dokumentide jaoks, alates NDAdest ja maksuvormidest kuni dokumentide rentimiseni. Kui suudate seda mõelda, siis tõenäoliselt on see neil olemas.

gusto palgal on palju HR-malle

Need mallid on nii mugavad ja ajaliselt säästlikud, me ei kujuta ette, milline oli elu enne, kui meil neid oli #truestory.

10. Gusto on kiire!

SaaS-teenuste üks peamisi keelde on võimetus olla nii kiire, kui kasutaja neid sooviks. Kui programmi laadimine võtab aega, ärritab see kasutajat, mõnikord pettumuseks.

Meil pole õigeid ressursse, et mõõta, kui kiire Gusto süsteem tegelikult on, kuid ma ütlen teile ühte – programmi kasutamise ajal ei märganud keegi meist kiirust, kuni me selle peaaegu unustasime.

See on hea asi, kuna see tähendab, et Gusto kogemus oli nii tõrgeteta, me ei märganud kunagi, et oleks toimunud mingeid aeglustusi. Ainus osa, kus esines pisut mahajäämust, oli see, kui Gusto töötasu arvutas, kuid see on ootuspärane.

Tegime mõned serveri kiirusekontrolli abil kiiruskatsed ja nende serveritulemused olid päris kuradi hämmastavad!

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

23 ms76 ms140 ms172 ms180 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

226 ms139 ms106 ms68 ms163 ms

Keskmine kiirus: 129,3 ms – vaata täielikku tulemust

Ütlematagi selge, et jäime Gusto kiirusega päris rahule.

11. Gusto premeerib sind!

Pilvepõhise tarkvara eest ei tasu sageli maksta, vaid ainult selleks, et teada saada, et nad on välja töötanud viise, kuidas teile ostu eest tasuda.!

See pole suur summa, kuid eelised on eelised. Kindlasti heledaks meie päev, kui näeksime, et Gusto on ettevõte, mis leiab võimalusi oma klientidele tagasi anda.

Põhimõtteliselt on kõik, mida peate tegema, olema suunata oma sõbrad Gusto Payrollile.

gusto palgal on saatekiri

Klõpsake juhtpaneelil lihtsalt „Viited” ja teid suunatakse viitade lehele. Sisestage oma sõbra e-posti aadress, et Gusto saaks neile saata sissetulevat e-posti. Kui teie sõber registreerub Gustoga ja töötab palgaarvestust, premeerib Gusto teid ja teie nimetatud sõpra 100 dollariga!

Enne kui olete liiga põnevil, ei anna Gusto teile sularaha 100 dollarit – pigem saate teie ja teie sõber 100-dollarise Amazoni kinkekaardi!

gusto palgafond premeerib Amazoni kinkekaarti suunamise eest

See pole nii hea kui külm kõva sularaha, kuid hei, te peate Amazoni eest tasuta ostma midagi, mille väärtus on 100 dollarit!

3 asja, mida Gusto peab parandama

Palgaarvestusteenusena pole kahtlust, et Gusto on suurepärane. Siiski on nende kohta mõned asjad, mis meie arvates veidi erinevad.

1. Gusto on ainult USA-s osutatav teenus

Vabandame kõigi inimeste ees, kes loevad seda väljaspool USA-d. Gusto võib-olla sobib just teie väikeettevõtteks, kuid asjaolu, et tegemist on ainult USA-s pakutavate teenustega, muudab selle mõttetuks kõigile, kes asuvad väljaspool USA-d.

Teenuse registreerumiseks ei saa VPN-i kaudu isegi oma asukohta rikkuda, kuna Gusto nõuab süsteemi seadistamiseks USA pangakontot.

Kui teil on USA konto, on teil õnne. Saate kasutada vaieldamatult parimat palgasüsteemi, mida seni oleme näinud.

Muidu… raske õnne semu, pead mujalt otsima.

Kurat sulle, õnnelikud ameeriklased!

2. Gusto on kallis

Gusto positsioneerib end tarkvarana, mis sobib kõige paremini väikeettevõtetele, kuid ausalt öeldes ei kajasta nende hinnad nende positsiooni.

Nende täieliku plaani (kõige populaarsem) korral peate maksma baashinna 39 dollarit kuus. Lisaks peate välja maksma täiendavalt 12 dollarit kuus inimese kohta. Kui eeldada, et teil on 10 töötajat (ka teie ise), on see juba 390 dollarit kuus!

Kui nüüd seda kulutuste vaatepunktist vaadata, võib 390 dollarit kuus olla üsna kallis. Kuid kui perspektiivi pisut nihutada, võib 390 dollarit kuus pidada mõistlikuks, kuna seda on nii lihtne kasutada, et te ei peaks palgaarvestuse pidamiseks iga kuu palkama töötajat või välist agentuuri..

3. Gusto’l pole mobiilirakendust

Gustol on palju funktsioone ja mõned neist vajavad ülemuse või juhi nõusolekut. Võtke näiteks töötajate vaba aeg.

Kui töötaja taotleb Gusto portaali kaudu vaba aega, saate meilisõnumi, milles öeldakse, et kinnitage see taotlus. See on hõlpsasti tehtud, kui viibite kontoris, kuid eeldades, et olete puhkuselt või ärireisilt eemal, teeb see elu palju lihtsamaks, kui meil oleks telefonides rakendus, mille saaksime nende taotluste kinnitamiseks kohe käivitada..

Saame Gustosse oma telefonibrauserite kaudu tegelikult sisse logida, kuid meie arvates on see pigem lahendus kui tegelik lahendus.

Gusto plaan & Hinnakujundus: ülevaade

Gusto plaanid on kolmeastmelised – Core, Complete ja Concierge.

CoreCompleteConcierge
Hind / kuu * 39 dollarit 39 dollarit 149 dollarit
Aja jälgimineEi jahJah
Pakkumine & OnboardNoYesYes
Pro HR SupportNoNoYes

* Näidatud hind on baashinna kohta, välja arvatud töötajate lisamisega seotud kulud.

Põhiplaan on kõige taskukohasem, pakkudes teile vaid Gusto palgasüsteemi põhifunktsioone.

Terviklik plaan on kõige paremini ümardatud ja sisaldab selliseid funktsioone nagu aja jälgimine, töötajate pardaleminek ja muud HR-eelised.

Concierge’i plaan on kõige dekadentlikum plaan, millel on täielik palgaarvestus ja personalifunktsioonid. Neil on ka sertifitseeritud personaliprofiilid teie kõne ajal ja spetsiaalne ressursikeskus.

Kohtuotsus: kas peaksite otsima Gusto?

Gusto on tõepoolest üks parimatest pilvepalgaarvestuse tarkvaradest, mida meil on olnud rõõm kasutada. Sellel on palju palgaarvestuse ja HR-i eeliseid, mis lahendavad suurema osa teie HR-peavaludest ühe nupuvajutusega.

UI on fantastiline ja silmale väga meeldiv, mis on oluline rakenduse jaoks, mida ettevõtted peavad iga päev kasutama (eriti HR-funktsioonide jaoks).

Palgaarvestus on automatiseeritud, mis eemaldab palganädalal täielikult meie tähelepanu vajaduse (va numbrite kinnitamiseks).

Neile, kes teadetest õitsevad, pakub Gusto neid palju. Nad on visanud ka väga ulatusliku HR-mallide loendi, mis on hea mõõdupuuks.

Lühidalt öeldes on Gusto teinud kõik endast oleneva, et muuta palgaarvestus võimalikult sujuvaks ja muuta väikeettevõtete omanike elu võimalikult mugavaks..

Liiga halb on see, et neid pole veel globaalselt laiendatud, sest oleme üsna kindlad, et nende funktsioonid on kasulikud paljudele väikeettevõtete omanikele kogu maailmas.

Gustoga kuulutame uhkusega, et Gusto väärib meist kõigist Bitcatchast kaks pöialt!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map