HideMyAss HMA VPN

HideMyAss VPN

https://www.hidemyass.com/

tl; dr

HideMyAssil on lahe nimi ja üsna ainulaadne logo, kuid privaatsuse mõttes tekitab see VPN üsna palju probleeme. See kuulub tütarettevõtteks Avast, kuid tema peakontor asub Ühendkuningriigis. Ka jõudlus jätab natuke soovida, kuid see pole kindlasti selle ala halvim. Üldiselt on see teenus, mida peate enne sisseostmist hoolikalt kaaluma.

HideMyAss ülevaade: 4 plussi & 4 HMA VPN-i kasutamise miinused

2005. aastal 16-aastaseks saanud HideMyAss (HMA) on pika ja korruselise ajalooga. Esmalt ehitati see võrgupiirangutest kõrvalehoidmiseks suhteliselt piiratud kontekstis. Selle arendaja laienes pidevalt ja laiendas teenust aastatega.

Aastal 2015, kõigest kümme aastat pärast baaskontseptsiooni esmakordset turuletulekut, müüdi HMA AVG Technologiesile ilmatu 40 miljoni dollari eest. AVG omandas omakorda Avast, kus täna istub HMA.

HMA hoolimata oma algsest kavatsusest aidata kasutajatel blokeeringutest kõrvale hoida, sattus HMA tähelepanu juba enne selle müüki. 2012. aastal täitis ettevõte Ühendkuningriigis kohtu korraldusi anda teavet kasutaja tegevuse kohta.

Ettevõtte põhimõtted ja käitumine eristasid seda enamikust VPN-teenuse pakkujatest, kes püüavad oma parima, et takistada ametiasutustel oma kasutajateabele juurde pääseda.

4 asja, mis mulle HideMyAss VPNi kohta meeldib

1. Tugevad turvavalikud

Mida iganes ma HMA-st arvaksin, on nende turvalisus endiselt üsna hea. See on see, mis neil on laos;

1.1 toetab mitut protokolli

Nad pakuvad fikseeritud kõrgeid krüptimiskiirusi 256-bitise kiirusega. Vaikimisi saavad kõik Windowsi ja Androidi kasutajad OpenVPNi, MacOS ja iOS kasutajad aga IKEv2.

Windowsi peitmise vaikeprotokoll on openvpn

Windowsi vaikerakendus lubab ainult OpenVPN-i.

Kui soovite, võite kasutada ka PPTP-d, kuid see pole HMA põhirakenduses sisalduv. PPTP on teadaolevalt vähem turvaline kui OpenVPN, kuid kui soovite seda tõesti kasutada, võite võtta ühendust nende klienditeenindusega.

Nad suunavad teid mõne muu rakenduse lingile, kus saate valida OpenVPN või PPTP vahel. Soovitan siiski jääda OpenVPN-i, kuigi see on palju turvalisem variant.

1.2 Kaitseb kuni 5 seadet

Tänapäeva norm on see, et igal meist on sageli mitu nutiseadet. HMA mõistab seda ja saate nende teenusega korraga ühendada kuni viis seadet. See aitab hoida kõiki oma seadmeid korraga ohutuna.

Kokkuvõttes on rakendusi, mis toetavad kõiki peavoolu platvorme, lisaks veel mõned lisavõimalused, sealhulgas AppleTV ja valitud arv ruutereid. Kahjuks on ruuterite jaoks ka saak. Te ei saa seda ise installida, kuid see peab olema eelkonfigureeritud kolmanda osapoole kaudu nagu Flashrouters.

1.3 Olemas olev tapmislüliti

Lisafunktsioonina sisaldab see VPN tapmislülitit, et peatada andmete edastamine seadmesse või välja, kui see tuvastab VPN-tunneli probleeme.

hidemyassil on nutikas tapmislüliti

Samuti on sellel jagatud tunneldamise võimalus, nii et saate tegelikult lubada teatud rakendustel VPN-teenusest mööda minna.

1.4 Lekkekaitse

Nii DNS- kui WebRTC-lekete HMA-testid läksid hästi. Hoolimata mõne erineva serveriühenduse proovimisest ei olnud meie IP-st mingit leket. DNS- ja WebRTC-teste on üsna lihtne käivitada. Veebis on palju eelvalmis tööriistu ning nende saitide külastamine ja nende käivitamine annab teile teada, kui teie DNS lekib koos aktiivse VPN-iga.

2. Serverite lai võrk

Kokku on HMA-l üle 1000 serveri võrk, mis hõlmab 298 asukohta.

hidemyassil on lai serverite kaetus

See on tõenäoliselt kõige laiem leviala, mida ma üksikute asukohtade vahel näinud olen, enamiku teiste parimate VPN-ide puhul on vahemikus 90 kuni 100 riiki.

2.1 Spetsialiseeritud P2P & Voogesituse serverid

HMA-l on mõned valitud serverid, mille kaudu peate ühenduse looma, kui soovite filme voogesitada või torrente käivitada. Ausalt öeldes, kuigi paljud VPN-teenuse pakkujad räägivad sellest kui eelisest ja peavad neid servereid spetsialiseerituks, on mul oma kahtlused.

hidemyass vpn-l on P2P-ga optimeeritud serverid

Sellegipoolest, vaatamata minu arvamusele, on HMA viimistlenud viit serverit meedia voogesituse jaoks ja kaheksat serverit P2P jaoks. Mõnda peamist asukohta, näiteks New Yorki, arvestatakse kaks korda, kuna neid servereid saate teha mõlemad.

2.2 Töötab Netflixi võtmepiirkondadega

Olen keskendunud Netflixi jaoks alati nende USA regioonile, sest seal on peaaegu kõik head filmid. Sellel on ka kõigi Netflixi piirkondade seas suurim raamatukogu ja koos HMA-ga saate seda kõike vaadata kogu maailmast.

Minu Netflixi sisestustesti (s.o kahe päeva jooksul tehtud ülevaatus) näitas, et voogesitus püsis sujuvalt. Kunagi oli üks kord, kus VPN-ühendus katkes, kuid mitte ühel korral ei saanud ma kardetud Netflixi puhverserveri hoiatust.

Vaatamata USA serverite kiirusele, piisas sujuva Netflixi kogemuse nautimisest. Ma ei täheldanud ülemäärast puhverdamist isegi siis, kui jätsin filmide ajal minutite tükid vahele.

2.3 Käitab BBC iPlayerit

Ehkki mõistan, et BBC iPlayer ei ole enamiku inimeste, kes peavad jälgima, nimekirjas, meeldib mulle see kasutada VPN-i võimaluste testina. IPlayeri kasutamisel on mõned üsna ranged piirangud – peaaegu sama halb kui Netflixil.

hidemyass suudab BBC iplayeri voogesitada

Kindlasti tahaksin teada, kas Suurbritannias on tõesti eeselinn.

Võimalus sellest kõrvale hoida on kindlasti pluss. Kuna HMA on Ühendkuningriigis asuv teenus, siis ma ei eksinud, kui arvasin, et see töötab siin kenasti. Ühendades Suurbritannia Donkey Towniga, oli voogesitus tegelikult üllatavalt kiire.

2.4 Oskab teostada IP-juhte

IP-shuffle pole midagi muud, nagu Melbourne Shuffle, mida seni olen ainult HMA-s näinud. Neil on rakenduses väga mugav nupp, mis võimaldab teil kiiresti oma IP-d segada või muuta.

See võib olla väga kasulik, kui leiate, et üks voogesitusteenustest ei tööta teie ühendatud serveri jaoks. Vajutage lihtsalt juhtnuppu ja see vahetab teie IP, nii et saate voogesitusteenust uuesti proovida.

Enamikul HMA-serveritel on mitu IP-aadressi, mida saate omavahel vahetada, eriti nende voogesituse serverites. Näiteks nende New Yorgi serveril, mis võimaldab nii P2P-d kui ka voogesitust, on saadaval 56 IP-aadressi.

3. hea klienditeenindus

Ehkki HMA ei pruugi olla kõige parem, on üks valdkond, milles ta silma paistab, klienditeenindus. See oli ideesituatsioon, kuna mul oli neid esitada palju küsimusi, nii üldise kui ka tehnilise iseloomuga.

hidemyass pakub suurepärast klienditeenindust

HMA klienditugi oli kiire & tõhus.

Nende live-vestlust kasutades õnnestus mul väga kiiresti vastus saada. Uskuge mind, see ei ole live-vestlusteenuste puhul norm ja ma leidsin, et sain vastuse peaaegu kohe, kui olin päringu saatnud..

Mingit liigset järjekorda seadmist või e-kirja vastuse igavese ootamise ootamist polnud absoluutselt jama. Vestlusagent oli viisakas ja asjatundlik, oskas mulle edastada täpsed üksikasjad ja teabe, mida soovisin.

Mõni teist võib arvata, et see pole just suur asi – aga tõsiselt, see on siiski nii. Olen kogenud pikki ootusi ja väga takistavaid klienditoe esindajaid, kes teeksid kõik endast oleneva, et süüdistada kliendi seadmeid või tegevusi, keeldudes samal ajal vastamast otsestele küsimustele.

See polnud minu kogemus HMA-ga ja ma loodan siiralt, et nad säilitavad neid suurepäraseid standardeid edasi liikudes. Kudos selle eest meeskonnale.

4. 30-päevane raha tagasi garantii

Pidage seda prooviversiooniks või laiendatud raha tagasi garantiiks, see on kindlasti midagi, mida tasub oodata, kui investeerite tootesse, mida kasutate pikaajaliselt (näiteks minu HMA kolmeaastase tellimuse korral).

On olnud juhtumeid, kus mõnel VPN-i pakkujal on range tagasimaksepoliitika ja kui aus olla, olen nende suhtes alati väga ettevaatlik olnud. Kui teil on hea toode, siis miks on karta seda hirmu, et kasutajad on õnnetud ja nõuavad oma raha tagasi droogidena?

Raha tagasi garantii on kindel kinnitus ettevõtte usaldusele oma toodete vastu ja selle selge sõnastamine kasutajatele on oluline. Üks asi, mida pean mainima, on see, et HMA-ga registreerumine avab ennast automaatseks uuendamiseks, nii et veenduge kindlasti oma plaanis, lülitage see kindlasti välja..

4 asja, mis mulle HideMyAss VPN kohta ei meeldi

1. Kasutaja piiratud privaatsus

Pange tähele, et see võib-olla on minu ülevaate suurim tükk ja paljud teist on seda lugedes tõenäoliselt väga õnnetud. Kasutajate privaatsus on üks ja kõige olulisemaid asju, mida VPN-teenus peaks kaitsma ja minu arvates viskab HMA siia nii palju punaseid lippe, et see tuleks tööstusele keelata..

1.1 Omab Avast

Omandipilv, mis ripub HMA kohal nagu albatross, on tume ja sünge. Ehkki üldiselt on see Avast’i riba all, haldab ja haldab seda otse Ühendkuningriigis asuv Privax Limited.

Tšehhi Vabariik on tegelikult üsna privaatsussõbralik, kuid HMA parkimine Privax Limitedi all on absoluutne punane lipp. Ühendkuningriik on UKUSA algses lepingus üks riik, muidu tuntud kui “viis silma”.

Kuna Ühendkuningriik on lahkunud euroala jurisdiktsioonist, pole riigi ettevõtted enam kohustatud kaitsma katusstandardite alusel kasutajate privaatsust. Tegelikult on HMA-l oma kasutajate privaatsuse kaitsmise kohutav ajalugu.

See on olnud mitu korda tähelepanu keskpunktis selleks, et ametiasutuste nõudmisel kasutajaandmeid lihtsalt üle anda, üks kord Suurbritannia ja üks kord USA-ga..

1.2 HideMyAss logib osa teavet

Nagu me eespool märkisime, et HMA teeb ametiasutustega soovi korral koostööd, võime ka mõista öelda, et see pole VPN, mis pakub teenust „Ei logita”. Tegelikult väidab HMA selgesõnaliselt, et logib kasutajateavet, ehkki väidab, et ei logi tegevusi.

hidemyass logib ühenduse teavet

(Allikas)

Kui süüdimõistvad kohtuotsused on antud juhul, kui ta on üle andnud, mida ta logib, piisab sellest, kui kasutajad saavad võimudelt nabanöörid. Kui soovite VPN-i, mis teid kaitseks, pole see teenus, millega registreeruda.

1.3 Koostöö DMCA rikkumiste uurimisega

Lisaks logide üleandmisele on HMA teadaolevalt teinud ka koostööd DMCA rikkumiste käsitlemisel. Tegelikult on kasutajad kurtnud, et teenus jagab DMCA rikkumisteateid ise sarnaselt sellega, mida Interneti-teenuse pakkujad on varem teinud.

2. Kiirused saidil HideMyAss pole suured

Ma käitan oma VPN-i kiiruskatseid iga kord sama masina ja ISP-liini kaudu, Etherneti kaudu 500Mbps kiuühendusega. Tavaliselt annab see mulle kogu oma reklaamitud kiiruse, kui ühendus on puhas.

hidemyassi kiiruskatse baaskiirus

(Vaata täielikku tulemust)

Minu testide jaoks läbib iga kauge koht testide seeria, igaüks paaris. Kui VPN on sisse ja välja lülitatud. See võimaldab teil jälgida vastavat latentsusaega ja kiirust mõlemas stsenaariumis.

Märge

Hilja, tänu Work from Home direktiividele, on Internet pingutatud murdepunkti. Seetõttu on soovitatav neid katsetulemusi võtta näputäie soolaga, kuni maakera on mingil hilisemal ajal jälle tasakaalus. Vaatan kiirusi regulaarselt üle ja vajadusel korrigeerin.

HideMyAss kiiruskatse – USA

Kiirused VPN-iga või ilma USA-s asuvates serverites olid testide läbiviimise ajal pisut puudulikud. Kuna USA asub sõna otseses mõttes kogu maailmas, kus ma asun, jääb tõke VPN-iga ja ilma selleta samaks.

hidemyass vpn kiiruskatse USA välja lülitatud

HMA VPN kiiruse test USA – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

hidemyass vpn kiiruskatse USA peal

HMA VPN kiiruse test USA – VPN sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

Kiirused on kasutatavad ja voogesitamiseks kindlasti piisavad, kuid allalaadimine on puudus ja P2P pole kindlasti nii kasulik.

HideMyAss kiiruskatse – Euroopa

Eurotsooni osas katsetasin hiljuti näiteks oma asukohta lähemal – Saksa serveritega. HMA-ga lootsin siiski Ühendkuningriigi teenuse tugevat toimimist, kuna sisuliselt see on selle teenusepakkuja kodu.

hidemyass vpn kiiruskatse EL välja lülitatud

HMA VPN kiiruskatse EU – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

hidemyass vpn kiiruskatse ELis sisse lülitatud

HMA VPN kiiruse test EU – VPN sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

Kurb öelda, et allavoolu kiirus langes vaevalt kasutatava 13Mbps kiirusega näole. Kummalisel kombel oli ülesvool üsna hea, millest, olgem ausad, pole enamiku inimeste jaoks palju kasu.

HideMyAss kiiruskatse – Aafrika

Sellise laialivalguva võrguga nagu HMA on, see on üks väheseid VPN-e, mis tegelikult Aafrika mandri kohalolekut häirib. Veel üllatas mind asjaolu, et Aafrikas on nende jaoks mitmeid ühenduspunkte.

hidemyass vpn kiiruskatse SA välja lülitatud

HMA VPN kiiruse test SA – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

hidemyass vpn kiiruskatse SA sisse lülitatud

HMA VPN kiiruse test SA – VPN sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

Siiski ei tähendanud levik teenuse kvaliteeti ja sain jälle vaevalt kasutatavad kiirused.

HideMyAss kiiruskatse – Aasia

Nagu tavaliselt, on minu lemmikkoht VPN-i testimiseks Aasia piirkonnas Singapur – nii minu läheduse kui ka suurepärase infrastruktuuri tõttu. See näitas vabariigis asuva serveriga selgelt madalat latentsusaega ja tugevat kiirust nii alla kui ülesvoolu.

hidemyass vpn kiiruskatse aasia välja

HMA VPN-i kiiruskatse Aasia – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

hidemyass vpn kiiruskatse aasia sisse

HMA VPN-i kiiruskatse Aasia – VPN on sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

Sellegipoolest on minu tavalised Pingi ajad sellesse kohta tavaliselt paremad, nii et usun, et tavaolukorras parandaks Singapuri kaudu HMA kiirust veelgi.

HideMyAss kiiruskatse – Austraalia

Maa-alune maa ei ole veel nii kaugel ja osana Australisia piirkonnast on VPN-ühenduse kiirus üsna hea. HMA sisselülitamisel kiirusega 30Mbps alla – see on üsna kurb tulemus.

hidemyass vpn kiiruskatse aus välja

HMA VPN kiiruse test AUS – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

hidemyass vpn kiiruskatse aus sisse

HMA VPN-i kiiruse test AUS – VPN on sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

Üldiselt ütlen, et HMA peab pingutama oma infrastruktuuri parandamise asemel, et kulutada aega ja ressursse, et juhtida oma kasutajaid kogu maailma valitsuste nimel. Kurb olukord tõepoolest.

2.1 Sisseehitatud mitme asukoha kiiruskatse

Üks asi, mis HideMyAss-i rakenduses huvi pakub, on see, et see sisaldab sisseehitatud mitme asukoha kiiruse testimise tööriista. See võimaldab märgistada testimiseks erinevad nende serverid oma võrgus ja võib olla kasulik – kui see tõesti hästi toimiks.

hidemyass vpn-l on kiirustesti tööriist

Ma leidsin, et kiirustesti tööriista tulemused olid tavaliselt palju erinevad väga populaarse Ookla kiiruskatse tulemustest, mida enamik inimesi kasutab.

3. Registreerimine & Hinnakujundus hädad

HMA on saadaval Windowsi, MacOS, iOS, Android, Linus ja isegi ruuterite jaoks. Siiski on registreerumisel mõned vead, millele tähelepanu pöörata & hinnakujundus;

3.1 Hinnad & Makseviisid erinevad piirkonniti

See pole midagi sellist, mida ma VPN-teenuste puhul tavaliselt näinud olen, kuna nende idee on teenuste globaliseerumine. Kuid külastasin nende lehte mitmetes piirkondades ja leidsin, et hinnad erinevad – mõnel juhul tohutult.

hidemyass vpn hinnakujundus piirkonniti erinev

USA-s registreerumine on palju kallim kui sama teenuse korral Malaisias.

Selle näitena maksab nende kolmeaastane plaan USA-s pärast järsku registreerumissoodustust 143,64 dollarit, kuid sama kava maksab Malaisiast registreerujatele RM252 (umbes 58 dollarit). Kuigi ma ei asu hinnasuundade piirkonnast kõrgemal, on see erinevus üsna suur.

Mõnes piirkonnas saate ka PayPaliga registreeruda, samas kui teistes pole see saadaval. See koos nende keeruka registreerumisprotsessiga on tõesti hämmastav teenuse jaoks, millel on oma äriprotsesside sujuvamaks muutmiseks rohkem kui kümme aastat.

3.2 Plaanid uuendatakse automaatselt

Nagu ma juba varem mainisin, annab HMA-ga registreerumisel see neile õiguse oma plaani kehtivuse lõppedes automaatselt uuendada. Peaksite arvestama, et pakett uueneb täishinnaga, mitte allahinnatud määraga, millega te sisse logisite.

varjatud tellimuse automaatne pikendamine

Kui see pole just see, mida soovite, lülitage automaatne uuendamine kindlasti välja nii kiiresti kui võimalik.

4. Rakenduse kujundamine pole parim

Kuna tegemist on nii keeruka kui VPN-iga (mõnele inimesele), palub teenusepakkujatel tagada kasutajakogemus võimalikult sujuvalt. See on HMA järjekordne veiderdus ja paneb mind kahtlustama, et VPN ei ole võib-olla aastate jooksul põhikujunduses muutunud.

4.1 Hüpikaken

Kui proovite rakenduses suvandite vahel navigeerida, kipub see tekitama hüpikaknaid, mitte üleminekut ühes põhirakenduse liideses. See disainimeetod on väga vana kool ja viib mind tagasi Windowsi algusaegadesse. See on kõige vähem tüütu ja häiriv.

4.2 Brändil on identiteedikriis

Üks asi, mida ma enne registreerumist HMA kohta märkasin, oli see ülilahe, noh, perse (või eesel?). Kuid see, mida näete, pole alati see, mida saate ja ikooniline logo, osutub lõpuks ikkagi mitte nii ikooniliseks.

hidemyassi kaubamärgiikoon pole järjepidev

Vasakul – nagu reklaamitud; paremal, kuna see kuvatakse rakendusesisesena

See morfiseerub sõltuvalt sellest, kus seda näete, ja mõnel juhul osutub see täiesti õõvastavaks.

Alumine rida: maksan HideMyAss VPN-i eest?

See on võib-olla kõige lihtsam küsimus, millele olen pikka aega pidanud vastama. Mitte ainult “ei“, aga “Kindlasti mitte!”. Arvamus, et VPN-teenuse pakkuja töötab aktiivselt oma klientide vastu, on lihtsalt segane.

Paarige see koos teenusega seotud kõigi puudustega ja teil on kindel katastroofi retsept. See on üks VPN, millest soovitaksin potentsiaalsetel klientidel hoiduda!

Vaadake üle meie parimate VPN-ide loendisse ja võite leida paremaid alternatiive!

Põhijooned

  • ✓ Jagatud tunnelid
  • ✓ hea turvalisus
  • ✓ Kasutage kuni 5 seadet
  • ✓ Nutikas tapilüliti
  • ✓ Pühendatud P2P & Voogesitus

Soovitatav

  • • Turvateadlik kasutaja
  • • Tsensuurist ülesaamine
  • • Kõrvale Geo-Block

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me