HostGator

HostGator

https://www.hostgator.com/

tl; dr

Ehkki suhteliselt kiired, võivad edasijõudnud kasutajad leida HostGatoril funktsioonide puudumist. Kui otsite lihtsaid ja hõlpsasti kasutatavaid veebimajutusteenuseid, võib HostGator olla just teile sobiv teenus! .

HostGatori ülevaade: 9 plussi & 5 Gatori miinused!

Järgmiseks meie kõlblike veebimajutajate loendis on aina populaarsem HostGator, nende kõigi seksikaim ja säravaima välimusega veebimajutusteenus.

Nad on teadaolevalt ilusad.

Nad on teadaolevalt kasutajasõbralikud.

Kuid kuidas suhtub Gator ülejäänud tööstuse hiiglastesse?

Selle teadasaamiseks oleme annetanud oma sügavamõtlejad, taotlenud ajakirjanduse jumalatelt õnnistusi ja tellinud HostGator’s Baby’i plaanile teha mõned tõsised testid (testid, mida keegi teine ​​ei viitsinud teha, suur aitäh) lihtsalt selleks, et saaksite teada kui HostGator on teie jaoks õige host.

Meie testide tulemused on tegelikult üsna üllatavad, kuid head ootavad need, kes ootavad, ja oodake, et saate selle ülevaate lõpus meie kohtuotsuse teha.

Avalikustamine

Meie kaks testimiskohta on hgcloudhosted.com ja hgbabyhosted.com. Esimest majutatakse HostGator Cloud Hatchlinguga; samal ajal kui viimast majutatakse HostGator Baby.

9 põhjust, miks HostGator teile sobib

1. Kiire serveri reageerimise aeg

Kui te pole sellest veel kuulnud, siis siin, Bitcatcha.com, meeldib meile tõesti, et meie veebimajutus oleks kiire. Super kiire.

Ja siin on HostGator meie tähelepanu juhtinud.

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

32 ms36 ms221 ms221 ms139 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

717 ms205 ms153 ms36 ms140 ms

Keskmine kiirus: 190 ms – vaata täielikku tulemust

Arvestades asjaolu, et neil on ainult 2 andmekeskust (mõlemad asuvad USA-s, pidage silmas teid), õnnestus HostGatoril toimida tõesti suurepäraselt Sao Paolos, Sydneys ja Jaapanis. Kõigi reageerimise aeg on alla 205 ms.

Neil oli Singapuris ja Londonis kõik korras (221 ms), kuid jäi Bangalores pisut alla 717 ms (kui loete seda Indiast, siis on kõige parem hoiduda selgusest. Tutvuge hoopis meie parimate India hostimiskavadega!)

Ülemaailmse keskmise 190 ms-ga teenis HostGator endale meist A!

2. Kiire saidi laadimiskiirus

HostGatoril, välja arvatud PHP7.1 ja sisseehitatud Apache-põhisel sisutihendussüsteemil, pole nende jaoks tegelikult palju vaja..

Nad ei kasuta SSD-salvestusruumi (saadaval ainult pilvemahutitega, boo!), Ühtegi NGINX-serverit pole seadistatud ega spetsiaalseid vahemällu salvestamise funktsioone, näiteks SiteGroundi superarvuti … ometi on saidi laadimisajad ülikiire!

Kasutasime veebilehte test.org ja panime HGBabyHosted.com testi saidi oma HGCloudHosted.com vastu ja siin on tulemused:

HostGator Baby WebPageTest.org Tulemused laius =

Veebilehe kiirustest (HostGator Baby)

HostGator Cloud WebPageTest.org tulemused

Veebilehe kiirustest (HostGator Cloud)

HostGatori pilvemajutus on üks kiiremaid ja usaldusväärsemaid veebimajutusteenuseid, mida meil on olnud rõõm kasutada (vaadake meie arvustust siit), nii et see ütleb palju, kui ütleme, et jagatud veebimajutuse saidi laadimiskiirus on peaaegu võrreldav nende pilvemajutus!

Testi tulemuste kohaselt on virtuaalserveri laadimiskiirus vaid pisut aeglasem kui meie pilveplaani laadimiskiirus ja see on üsna kuradi hämmastav, arvestades asjaolu, et pilveplaanis on SSD, kiiruseparandajad, põhimõtteliselt kõik kellad ja viled, mis maailmas on pakkuma.

Vaadake ka mõlema testimiskoha vahelist TTFB-d – erinevus on tühine!

Oleme kindlad, et vähese täpsustamise ja vaevaga suudame laadimiskiirust veelgi vähendada ja oma HostGator Baby kavast võimalikult palju mahla välja pigistada.!

3. 99,9% garanteeritud tööaeg!

Seisakuid võib sait kahjustada tõsiselt! See kaotab potentsiaalse müügi ja mis veelgi hullem – langeb teie sait Google’i paremusjärjestuses, mis tähendab, et kaotate kõik need härmas esimese lehe klõpsud, mis omakorda põhjustab lisateenuste kaotamise.!

Jah, seisakuid on selles valdkonnas tõesti palju, ei, seega oleme väga õnnelikud, et HostGatori plaan sisaldab 99,9% tööaja garantii, vastasel juhul hüvitatakse meile ühe kuu krediit, mida kasutatakse meie olemasoleva plaani jaoks.

Kuna HostGatori maine omab kindlat tööaega, ei arva me, et peaksime nende krediiti üldse kasutama. Pärast kõike seda öeldes on mõned garantiitingimused, millega me tegelikult rahul ei ole, kuid sellest lähemalt hiljem miinuste jaotises.

Uptime alates 2018. aasta aprillist

100%

* HGBabyHosted.com (kuupäevakeskus: USA, plaan: beebi)

Uptime alates jaanuarist 2017

99,97%

* HGCloudHosted.com (kuupäevakeskus: USA, plaan: luugipilv)

4. Superkasutajasõbralik kasutajaliides

Ma ei tea miks, kuid enamiku seal asuvate veebimajutusteenuste kasutajaliides näeb välja nagu 80-ndate aastate keegi, kes otsustas töö poole pealt ära käia.

Peate tuhandeid kordi klõpsama, otsides viisi, kuidas midagi teha, ja probleem muutub veelgi hullemaks, kui te pole paigutusega tuttav (see on põhjus, miks eelistame cPaneli – kõik on seal, kus see olema peaks!)

Pole hostGator.

HostGatori kasutajaliides

Oma erksate värvidega on nad ainsad, kellel on kasutajaliides, mis on silmadele tegelikult meeldiv, ja mitte ainult – nende abil on kliendi sisselogimislehel liikumine ülilihtne.!

Kõik on intuitiivselt paigutatud ning kõik olulised lingid ja nupud asuvad kohtades, mis loomulikult silma jäävad, muutes kogu elamuse võimalikult kasutajasõbralikuks.

Miks see on eriti oluline ettevõtete omanike jaoks? Sest kui olete liiga hõivatud nuputades, milline nupp mida teeb ja kuhu minna, siis kulutate teie ettevõtte juhtimisele väärtuslikku aega, mis tähendab, et te ei teeni raha!

HostGatori abil saate hõlpsalt sirvida kliendi sisselogimises ja oma saidi kiiresti üles seada tänu nende UX-i disaineritele!

5. Kickass Site Builder & 1 Klõpsake Installi

Arvan, et võime kõik kokku leppida, et mugavus ja kiirus on ettevõtete omanike jaoks võtmetähtsusega saidi ehitamisel.

HostGatori sisseehitatud saidiehitaja saab teha mõlemat, võimaldades teil kiiresti malli valida, kohandada seda oma südame sisu järgi ja lasta sellel valmistuda vaid paar tundi.

Neil on tõeliselt professionaalse välimusega teemad ja kui olete endale meelepärase teema välja valinud, saate seda isikupärastada vidinate, funktsioonide, otsinguribade või kõige muu abil, mida soovite.

HostGatori saidi ehitaja mallid

Kogu protsess on kiire ja mugav ning katsesaidi seadistamine võttis meil vaid paar tundi (kogu kiiruse testimiseks pidime selle taastama WordPressi varude jaoks).

Negatiivne külg on see, et saidiehitajaid ei optimeerita tavaliselt kiiruse jaoks, seega on mugavuse huvides kompromiss tehtud!

Samuti saate nautida ühe klõpsuga installimist, mis muudab teie lemmikrakenduste installimise ülikiireks ja uskumatult mugavaks! See võimaldab teil oma saidi üles ehitada võimalikult lühikese aja jooksul, nii et võite sõna otseses mõttes asuda ettevõtlusse ja tõsta need müüginumbrid üles!

HostGator 1 Klõpsake Install

Teil on vaja ainult klõpsata soovitud rakendusel, valida kataloog, kuhu soovite selle installida, ja vajutada installinuppu – HostGator konfigureerib teie jaoks kõik muu!

HostGator 1 Klõpsake Installi rakendused

6. Väga reageeriv klienditeenindus

Kui teil on kunagi olnud meelepaha, et teie saidil juhtub midagi valesti ja kellelgi pole teid aidata, siis hindate tõeliselt reageerivat ja tugevat klienditeeninduse meeskonda.

Meie kogemus HostGatori klienditoega oli üldiselt üsna hea. Otseülekande kaudu ei tulnud meil oodata, et nad vastaksid kauem kui 3 minutit, ja kuna meie probleemid olid suhteliselt väikesed, õnnestus neil meie sait võrgusse tagasi saada kõigest 15 minutiga!

Kuid nagu praegu, pileti esitamine pole võimalik kuna ilmselt ajakohastavad nad piletimüügisüsteemi, siis peame sõltuma täielikult nende otsevestlusest või siis peame sisse helistama.

Kui eelistate mitte kellegagi rääkida, on neil ka tohutu teadmistebaasi artiklite arhiiv, nii et võite proovida lahendada kõik probleemid, millega te ise kokku puutute!

Oleme nende klienditeenindusega siiani rahul, buuuuut, meil on mõned mured, kui osavad nad keerukamate probleemide lahendamisel, mida me oma miinuste jaotises esile tõstame.

7. Piiramatu / mõõtmata ressursid!

Nad ütlevad, et parimad asjad elus on tasuta ja me peaksime sellega nõustuma! Mõned funktsioonid, mis meid HostGatori ühiskasutuses ära viisid, on tasuta ja mõõdikuteta asjad. Siin on mõned meie lemmikud:

Hankige see – saate hostida HostGatoriga nii palju domeene ja e-posti aadresse, kui soovite! Enam pole vaja muretseda selle pärast, et peame otsustama, milliseid domeene eelistada, või peame uute töötajate e-posti aadresside eest lisatasu maksma. Väga tulevikukindlus!

Samuti saate nautida mõõtetu ribalaiust ja kettaruumi, kuid need on piiratud nende TOS-i vastuvõetava kasutamise eeskirjadega. Kuni te ei kuritarvita süsteemi (nt ei varunda oma süsteemis oma varukoopiate varukoopiaid) ega osale võrdõigusfailide jagamise tegevuses, peaksite olema korras.

HostGator Piiramatu mäluruumi ja ribalaiuse termin os teenus

8. Tasuta pühendatud IP (ainult äriplaan)!!

Äriplaani abil saate nautida TASUTA pühendatud IP-d ja miks maa peal on see oluline?

Noh, kui teil on e-kaubanduse sait, peate ostma spetsiaalse IP ja SSL-i, et hoida teie kliendi andmeid turvalisena! See aitab luua usaldust klientide ja saidi vahel ning see on väga oluline, kui soovite neilt korrata äri!

Enamik inimesi peab selle teenuse eest maksma (SiteGround võtab selle eest spetsiaalse IP eest 30 dollarit aastas!), Nii et teenuse HostGator äriplaanist tasuta saamiseks on see tohutu!

Tegelikult on palju eeliseid, mida spetsiaalne IP lauale toob, kuid käsitleme seda lähiajal mõnes teises artiklis.

9. Bitcatcha lugejate allahindlus kuni 60%

Kui olete endiselt aia ääres, võib see lihtsalt aidata teil otsustada, kas soovite hostida HostGatoriga – oleme nendega sõlminud hullu tehingu, mis on mõeldud ainult meie lugejatele!

Väljaregistreerimisel sisestage „bitcatcha”Ja saate nautida ilmatu 60% soodsamalt mis tahes jagatud ja edasimüüjate hostimispaketi plaanid (ainult esialgne termin)!

Kui otsite selle asemel pilvemajutust, siis ärge muretsege – sama kood annab teile 30% soodsamad nende uued pilvepaketi plaanid ja 40% kõik nende VPS-, pühendatud või WordPress-i plaanid!

Märge

60% allahindlust rakendatakse ainult esimese arve korral. Pikendamine võetakse tavahinnaga. . (Kupongi kood: bitcatcha)

Mis teile HostGatoris ei pruugi meeldida

1. Spetsiaalsete kiirusfunktsioonide puudumine

Ehkki HostGator toimib omaette üsna hästi, (A + -reitingu saamine meilt pole lihtne!), Ei saa me imestada, kui paremad need võivad olla, kui nad oleks püüdnud lisada mõnda kiirusfunktsiooni, näiteks NGINX-server häälestatud või ühe klõpsuga süsteemi optimeerimine!

Praegu on ainus viis kogu mahla serverist optimeerimiseks ja pigistamiseks pistikprogrammide käsitsi näpistamine ja installimine, mis võtab aega ja asjatundlikkust – see on asi, mis enamikul ettevõtteomanikel alati käes pole..

2. Varjuline Uptime garantii

Nii et nad on andnud meile 99% tööaja garantii ja nad on tegelikult kooskõlas oma tööajaga, mis on kahtlemata väga hea.

AGA.

Mis tegelikult juhtub, kui nende tööaeg upub alla 99%? Kas saame oma 1 kuu krediidi lubatult??

Vihje: keegi ei tea.

HostGatori varjuline tööaja garantii

Näete, nende TOS väidab, et kuigi meil on oma paketi eest üks kuu krediiti, kui nende tööaeg langeb alla 99,9%, krediidi heakskiitmise otsustab HostGator.

Teisisõnu, nad võivad garantiist loobuda, kui nad seda tunnevad.

Ehkki me mõistame, et HostGator peab kaitsma end ebaausate nõuete eest, on krediidi kinnitamisel ainuvõimalus tõsiselt varjuline ja muudab nende garantii täiesti õigustamatuks.

3. Kvalifitseerimata klienditeenindus

Olgu, nii et nad on teeninud küpsisepunkte selle eest, et nad on tõeliselt vastutulelikud, kuid oleme tõsiselt kahtlenud, kas nende tugiteenistujad suudavad lahendada tõsiseid probleeme.

Varasemast kogemusest rääkides näib, et nende aktiivne abi on tellitud Indiasse (nagu enamik EIGi tütarettevõtteid) ja enamasti on nad päris kasutud reaalsete probleemide lahendamisel..

Me pole ainsad, kes tunnevad samamoodi, vaadake neid allpool olevaid ekraanipilte:

HostGatori kasutajate arvustused

Lisaks ei saa me kirjutamise ajal piletit esitada, kuna ilmselt täiendavad nad oma piletimüügisüsteemi. Tahtsime neile helistada, kuid pidime läbi hüppama, et leida nende tugitelefoninumber.

Tõsiselt Hostgator, mida te kutid teete?

4. Asjade müümine kassas

See on veel üks varjuline tava, mille üle me pole eriti rõõmsad.

Kui olete ostukohas, proovib HostGatori intuitiivne kasutajaliides teid meelitada ostma kõiki kõrvaltooteid, mida te tegelikult ei vaja..

Vaadake kindlasti oma valikud hoolikalt läbi ja tühjendage nende asjade ruudud, mida te ei soovi, muidu võite end maksta lisatasu eest.

5. Ainult 2 andmekeskust

Jah, sa loed õigesti – HostGatoril on ainult 2 andmekeskust ja mõlemad asuvad USA-s. Kui asute kaugemal asuvas riigis ja mõtlete HostGatori konto ostmisele, võiksite proovida seda ekraanipilti uuesti vaadata, et näha, kas teie reageerimise aeg on teie jaoks piisavalt kiire.

USA (W)USA (E)LondonSingapurSão Paulo
32 ms36 ms221 ms221 ms139 ms

BangaloreSydneyJaapanKanadaSaksamaa
717 ms205 ms153 ms36 ms140 ms

Kus on teie vaatajaskond?

Hullem on see, et me ei saa valida, millist andmekeskust me saame kasutada, HostGator otsustab selle automaatselt meie eest!

Ainult 2 andmekeskuse omamine pole juba suurepärane, kuid see ei võimalda teie klientidel valida, millist andmekeskust nad soovivad hostida – see on lihtsalt uncool.

Muidugi, HostGatoril on Aasia riikides rahvusvahelised tütarettevõtted, näiteks Hostgator.in ja HostGator.sg, kuid need on kurikuulsad, et neil on tõesti väga halb teenus, mis tegelikult paneb meid mitte tahtma nendega võõrustada.

HostGatori plaanid ja funktsioonid

Jagatud kavad

HostGatori jagatud kontosid on 3 suurepärast suurust, mis sobivad kõigi vajadustega.

Luukpära
Beebi
Äri

Domeenid lubatud
1
Piiramatu
Piiramatu

Ribalaius
Mõõtmata
Mõõtmata
Mõõtmata

Tasuta SSL
Jah
Jah
Jah

Tasuta pühendatud IP
Ei
Ei
Jah

Hind
2,78 dollarit * / kuu
3,98 dollarit * / kuu
5,98 dollarit * / kuu

* Sissejuhatav hind 36-kuulise liitumisperioodi jooksul.

Kui soovite hostida ainult ühte saiti, kus pole veebimajutamist, siis töötab luukimisplaan suurepäraselt, kuid isiklikult arvame, et parem on alustada beebi plaanist. See maksab lihtsalt pisut üle dollari kuus ja saate hostida nii palju domeene kui soovite!

Muidugi, kui asjad lähevad hästi, saate alati valida äriplaani versiooniuuenduse ja kasutada kõiki selle eksklusiivseid teenuseid, näiteks tasuta SSL-i, pühendatud IP- ja VoIP-telefoniteenust.

Nagu me juba varem mainisime, lähevad need väikesed lisalongid teie e-kaubanduse saidi tunduva legitiimse välja nägemiseks väga kaugele.!

Pilvemajutus

Kui pilvemajutus on rohkem teie asi, võite valida järgmiste kolme valiku vahel:

Hajuv pilv
Beebipilv
Äripilv

Domeenid lubatud
1
Piiramatu
Piiramatu

Mälu
2 GB
4GB
6 GB

CPU tuum
2
4
6

Pühendatud IP
Ei
Ei
Jah

Hind
4,95 dollarit * / kuu
6,57 dollarit * / kuu
9,95 dollarit * / kuu

* Sissejuhatav hind 36-kuulise liitumisperioodi jooksul.

Jällegi võite minna koorumispilvega, kui soovite tõesti kulusid kärpida, kuid beebi pilvega saate nii palju rohkem. Nagu jagatud hostimiskavade puhul, on teil ka võimalus oma äranägemise järgi minna üle äripilve plaanile.

WordPressi pilv

Neil on ka WordPressi pilveplaanid!

Starter
Standard
Äri

Sait (id) on lubatud
1
2
3

Külastusi / kuu
100 k
200 k
500 k

Varukoopiad
1 GB
2 GB
3 GB

Arvuta võimsus
2x
2x
5x

Hind
5,95 dollarit * / kuu
7,95 dollarit * / kuu
9,95 dollarit * / kuu

* Sissejuhatav hind 36-kuulise liitumisperioodi jooksul.

Nüüd on need plaanid täiesti erinevad jagatud ja pilvepõhistest hostimiskavadest selles mõttes, et need on WordPressi jaoks optimeeritud ja saate majutada maksimaalselt 3 saiti, isegi koos äriplaaniga.

Kuidas HostGator võistlustele vastu peab??

HostGator VS SiteGround – mis on WordPressi jaoks parem?

Me ei saanud midagi muud teha, kui võrrelda HostGatorit meie praeguse lemmikveebisaidi SiteGroundiga, nii et vaatame funktsioone, mida igal ettevõttel on pakkuda.

HostGator
SiteGround

Klõpsake ühe klõpsuga WP installida
Jah
Ei

Eelnevalt optimeeritud sätted
Ei
SiteGroundi optimeerija

Patenditud kiirusfunktsioonid
Ei
SuperCacher

Git tugi
Ei
Jah

Uptime garantii
Küsitav
Jah

Tasuta SSL
Jah
Jah

Igapäevased tasuta varukoopiad
Ei
Jah

Andmekeskused
2 (ainult USA)
5 (3 piirkonnas)

Niimoodi kõrvuti paigutades on üsna ilmne, milline veebimajutus pakub teile peaaegu samas hinnaskaalas paremat hinna ja kvaliteedi suhet..

HostGatori WordPressi ühe klõpsuga installimine on fantastiline ja aitab tõesti nii palju aega kokku hoida, kuid funktsioonidel on SiteGround üleval..

Säästame SiteGroundi SG-i optimeerija ja Supercacheriga nii palju rohkem aega (pole vaja pistikprogramme käsitsi kohandada ja installida) ning nende tasuta SSL ja igapäevased varundused annavad plaanile nii palju väärtust!

Räägime ka andmekeskustest – HostGatori 2 USA-s versus SiteGroundi 5 on jaotatud kolme piirkonda.

Kuigi HostGatori serveri reageerimisajad on tegelikult üsna kiired, ei pruugi kaugemal asuvad riigid vahemaa tõttu oma reklaamitud kiirust täiel rinnal nautida.

SiteGroundi abil saate valida oma asukohale kõige lähemal asuva andmekeskuse, mis aitab kindlasti kaasa serveri reageerimisajale.

Kõike seda öeldes pole seal ühtegi ideaalset veebi. Igal ühel on oma plussid ja miinused, isegi meie armsal SiteGround (meile ei meeldi, kui kallid on nende uuendamine saanud – loe lähemalt siit).

HostGatori puhul on funktsioonide puudumise kompromiss nende kasutajasõbralik kasutajaliides ja ülimadal algtaseme hind. Teile on raske leida sellist uut kasutajaliidest nende hinnas!

Märge

Nende kahe vahel põhjalikumaks võrdluseks lugege meie analüüsi siin – SiteGround VS HostGator.

HostGatori saidi ehitaja VS Inmotioni BoldGrid

Nagu me oma Inmotion Hosting ülevaates mainisime, on nende sisseehitatud BoldGrid saidi koostaja üsna kuradi vinge.

HostGatori saidi ehitaja

Lehe redigeerimine HostGatori saidil Builder

Ehkki HostGatori enda omanduses olev saidiehitaja on tõepoolest väga hea ja hõlpsasti kasutatav, pole sellel midagi BoldGridi vastu.

Kui otsite lihtsalt midagi mugavat ja see muudab teie saidi ilusaks ilma näpistamiseta, siis HostGatori saidiehitaja teeb selle töö lihtsalt suurepäraselt, kuid kui soovite keerukamaid juhtelemente ja kohandatud valikuid, ei kavatse HostGator seda lõigata..

BoldGrid on pisut keerulisem kasutada, kuid pakub kohandamise mõttes palju rohkem.

Neil on rohkem tööriistu, nii et saate teostada keerukamaid manöövreid ja mis kõige parem – BoldGridiga kujundatud sait, mida peaksite oma endana hoidma, nii et saidi migratsioon ei tohiks olla probleemiks, kui otsustate hostid vahetada!

Peaksite siiski meeles pidama, et BoldGrid on esmaklassiline veebiehitaja, millele pakub Inmotion Hosting tasuta kaasa, samas kui HostGatori saidi koostaja on just see – tasuta saidiehitaja.

Mis see on, HostGatori tasuta saidiehitaja teeb oma töö lihtsalt suurepäraselt.

Otsus: kas ma peaksin hostima HostGatoriga??

Peame ütlema, et ehkki tunneme HostGatori suhtes heameelt, ei tee see meid tegelikult suurepäraseks. Näib, et neid toitlustatakse võõrustajate ja unustajate rühmas – see on demograafiline elanikkond, kes ei hooli tegelikult optimeerimisest ja muudatustest.

Kui kuulute sellesse kategooriasse, on HostGator tegelikult teie jaoks ideaalne host! Te ei pea millegi pärast muretsema. Neid on tõesti lihtne kasutada ja intuitiivne – installige, kohandage ja teil on hea minna!

Kui olete aga selline, kellele meeldib näpistada, optimeerida ja teha kõik, mis on vajalik teie veebimajutusteenuste maksimaalse kiiruse saavutamiseks, siis ei pruugi HostGator teile nii meeldida. Meile tundub, et nad üritavad meilt võimalikult palju kontrolli ära võtta, lihtsalt et nad saaksid tagada, et nende süsteemid töötavad ilma luksumiseta – nagu eespool mainitud, on see suurepärane veebisaidita asjatundlikule rahvahulgale, kuid kui teate, mis olete seda tehes on see üsna piirav.

Mis neil funktsioonidel puudub, on need kasutusmugavuse korvamiseks. Nende kasutajaliides on lihtsalt nii intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav, et olen kindel, et mu vanaema võiks HostGatoriga lihtsa saidi luua.

Kiirelt pole meil HostGatori serveri reageerimisaegade kohta kaebusi esitatud. Need on suhteliselt kiired, nagu näitasid meie ainulaadse serveri kiirusekontrolli testi tulemused.

Kuid meile ei meeldi, et neil on ainult 2 andmekeskust (mõlemad asuvad USA-s) ja et nad ei luba meil valida, millist neist tahame võõrustada.

Vajadus palgata oma tugiosakonda kvalifitseeritumaid inimesi (või võib-olla mitte sõlmida seda Indiaga allhanke korras), kuid krediidi andmise korral on nad väga vastutulelikud.

Peale selle on minu meelest HostGatoriga kõik korras.

Põhijooned

 • ✓ Mõõtmata kettaruum
 • ✓ Mõõtmata ribalaius
 • ✓ Tasuta SSL
 • ✓ SSH juurdepääs, CGI
 • ✓ PHP5, RoR, Python, Cron
 • ✓ 99,9% tööaja garantii
 • ✓ 45-päevane raha tagasi

Soovitatav

 • • e-kaubandus
 • • WordPress
 • • Foorum
 • • Joomla, Drupal
 • • Ettevõtte veebisait
 • • igas suuruses veebisait

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me