HostGatori ülevaade – vaadake nende serveri kiiruse andmeid ja klientide intervjuusid

HostGator

HostGator

https://www.hostgator.com/

tl; dr

Ehkki suhteliselt kiired, võivad edasijõudnud kasutajad leida HostGatoril funktsioonide puudumist. Kui otsite lihtsaid ja hõlpsasti kasutatavaid veebimajutusteenuseid, võib HostGator olla just teile sobiv teenus! .

HostGatori ülevaade: 9 plussi & 5 Gatori miinused!

Järgmiseks meie kõlblike veebimajutajate loendis on aina populaarsem HostGator, nende kõigi seksikaim ja säravaima välimusega veebimajutusteenus.

Nad on teadaolevalt ilusad.

Nad on teadaolevalt kasutajasõbralikud.

Kuid kuidas suhtub Gator ülejäänud tööstuse hiiglastesse?

Selle teadasaamiseks oleme annetanud oma sügavamõtlejad, taotlenud ajakirjanduse jumalatelt õnnistusi ja tellinud HostGator’s Baby’i plaanile teha mõned tõsised testid (testid, mida keegi teine ​​ei viitsinud teha, suur aitäh) lihtsalt selleks, et saaksite teada kui HostGator on teie jaoks õige host.

Meie testide tulemused on tegelikult üsna üllatavad, kuid head ootavad need, kes ootavad, ja oodake, et saate selle ülevaate lõpus meie kohtuotsuse teha.

Avalikustamine

Meie kaks testimiskohta on hgcloudhosted.com ja hgbabyhosted.com. Esimest majutatakse HostGator Cloud Hatchlinguga; samal ajal kui viimast majutatakse HostGator Baby.

9 põhjust, miks HostGator teile sobib

1. Kiire serveri reageerimise aeg

Kui te pole sellest veel kuulnud, siis siin, Bitcatcha.com, meeldib meile tõesti, et meie veebimajutus oleks kiire. Super kiire.

Ja siin on HostGator meie tähelepanu juhtinud.

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

32 ms 36 ms 221 ms 221 ms 139 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

717 ms 205 ms 153 ms 36 ms 140 ms

Keskmine kiirus: 190 ms – vaata täielikku tulemust

Arvestades asjaolu, et neil on ainult 2 andmekeskust (mõlemad asuvad USA-s, pidage silmas teid), õnnestus HostGatoril toimida tõesti suurepäraselt Sao Paolos, Sydneys ja Jaapanis. Kõigi reageerimise aeg on alla 205 ms.

Neil oli Singapuris ja Londonis kõik korras (221 ms), kuid jäi Bangalores pisut alla 717 ms (kui loete seda Indiast, siis on kõige parem hoiduda selgusest. Tutvuge hoopis meie parimate India hostimiskavadega!)

Ülemaailmse keskmise 190 ms-ga teenis HostGator endale meist A!

2. Kiire saidi laadimiskiirus

HostGatoril, välja arvatud PHP7.1 ja sisseehitatud Apache-põhisel sisutihendussüsteemil, pole nende jaoks tegelikult palju vaja..

Nad ei kasuta SSD-salvestusruumi (saadaval ainult pilvemahutitega, boo!), Ühtegi NGINX-serverit pole seadistatud ega spetsiaalseid vahemällu salvestamise funktsioone, näiteks SiteGroundi superarvuti … ometi on saidi laadimisajad ülikiire!

Kasutasime veebilehte test.org ja panime HGBabyHosted.com testi saidi oma HGCloudHosted.com vastu ja siin on tulemused: