\ Paljude inimeste jaoks ei tohiks VPN-i kasutamise mõte Indias tavaliselt meelt ületada. Kahjuks pole riik digitegevuse osas kõige liberaalsem. Aastate jooksul on häirivalt kasvanud nende inimeste arv, keda mõned näevad India Internetivabaduse rikkumisena.

Freedom House’i teabe kohaselt on India näinud uusi telekommunikatsiooni reguleeriva asutuse poolt vastu võetud ühenduvuspiirangute, vastuoluliste valitsuse järelevalvetegevuse ja isegi sekkumistegevuse reegleid..

Need juhtumid ja sarnasemad sündmused on tõsiselt rikkunud õigust privaatsusele, mida Interneti-kasutajatel peaks olema võimalik oodata. See koos kaitsmata Interneti-kasutamise tavaliste riskidega on teinud Indiast BitCatcha VPN-i ümarlaudades kuuma koha.

Contents

India reguleerib rangelt Interneti-ühendust

India on pikka aega püüdnud blokeerida juurdepääsu suurtele (ja järjest suurenevatele) veebisaitidele. Ehkki teil võib olla õigus, kui arvate, et need saidid olid ehk mingil moel ebaseaduslikud või ebamoraalsed, näiteks pornograafilised saidid, pole see alati nii olnud.

Hoiatuskoht keelatud - India

Hoiatussõnum India kasutajatele, kui nad üritavad pääseda valitsuse keelatud saidile
(Pildi allikas: Dailyhunt)

Näiteks on riigis 2011. aastal ja isegi 2016. aastal Facebookis ajutised keelud, mida rakendatakse ilma igasuguse hoiatuseta.

Valitsus on vormistanud paljude teiste veebisaitide keelu ka üldise seadusega, mis keelab kodanikel proovida külastada kindlas nimekirjas olevaid saite. Karistused selle seaduse rikkumise eest on ranged ja lähevad üle tavapärastest trahvidest, võimaldades vangistuse korral kuni kolmeaastaseid vanglakaristusi.

Valitsuse järelevalvetegevus on seaduslik!

Püüdes blokeerida juurdepääsu paljudele veebisaitidele, on alati eeldatud, et India teostas oma kodanike varjatud jälgimise teatud vorme. See on nüüd tänu ametlikule volitusele mingil määral legaliseeritud.

Valitsus on andnud kümnele föderaalametile õiguse pealtkuulata ja jälgida teavet mis tahes arvutist. See on samm Hiinas oma kodanike tegevuse jälgimiseks korraldatud massijälgimistoimingute poole.

Need asutused saavad nüüd mitte ainult jälgida ja pealtkuulata, vaid ametlikult saavad nad ka kogu saadud teabe dekrüpteerida. Volitatud asutused ei tegele ainult riikliku julgeolekuga, vaid jälgivad ka maksude uurimist, narkootikume, finantskuritegusid ja muud.

See teave üksi on juba murettekitav, kuid veelgi enam, arvestades seda, et India ülemkohus on tunnustanud põhiõigust eraelu puutumatusele. See tähendab, et valitsus annab seadusevastaseks tegevuseks loa.

Kahtlane seadusandlus meedia voogesituse kohta

Meediumide voogesitus ja P2P-failide ühiskasutus riigis on natuke rohkem udune piirkond. Ehkki tehniliselt pole voogesitus illegaalne, võib juhtuda, et selliseid teenuseid pakkuv sait on keelatud saitide loendis.

India kõrge kohtukohtunik otsustas 2016. aastal, et meediumide voogesituse vaatamisel ei olnud õigusrikkumisi, vaid see oli seotud muude tegevusega seotud valdkondadega. Nende hulka kuulub autoriõigusega kaitstud materjalide levitamine, näitamine või müük. Kahjuks teatasid toona riigi Interneti-teenuse pakkujad oma kasutajatele, et kogu meedia voogesituse tegevus on karistatav rikkumine – sealhulgas vaatamine!

Nagu näete, on asjaga seotud seaduslikud peened jooned ja te ei soovi kindlasti siin tehnilisusest kinni jääda..

Indias asuvad Interneti-teenuse pakkujad blokeerivad puhverserverid

Redditi kasutajad on arutanud teateid, et riigi üks suurimaid telcosid Reliance Jio on puhverserverite veebisaite blokeerinud. Puhverserverid aitavad kasutajatel geograafilise asukoha piirangutega ümber käia, mis tähendab, et ettevõte dikteerib oma 250 miljoni kasutajaga kliendibaasi käitumist.

Jällegi on see vastuolus võrguneutraalsusega, mis üldiselt toimib põhimõttel, et Interneti-teenuse pakkujad ei tohi andmetele oma mõju avaldada. Veebisait Quartz viis riigis läbi uurimise ja leidis, et “vähemalt seitsmele puhverserveri saidile polnud juurdepääsu … Jio ühenduse kaudu”.

Need ei olnud ainult keelatud saidid, vaid ka saidid, mis võimaldasid VPN-i tarkvara alla laadida. Ilmselt on telefon blokeerinud muu hulgas juurdepääsu saidile Hide.me, Hidester amd Megaproxy. Ehkki teised Interneti-teenuse pakkujad pole veel eeskuju järginud, mis takistaks neid sama tegemast?

Jällegi on siin küsimus ebaselgetes piirides selle vahel, mis on seaduslik või mitte, ning lisaks sellele, kas ettevõtted otsustavad valitsemisjoont varjata, pakuvad valitsuse jõupingutustele iseseisvat tuge (nagu Jio) või teevad lihtsalt nii, nagu nad soovivad. Mõlemal juhul on India Interneti-kasutajad nende meelevallas.

VPN-id on Indias endiselt seaduslikud

Kuigi praegusel ajal ei ole Indias VPN-teenuste kasutamist keelavaid seadusi ametlikult olnud, on see natuke keeruline teema. Võtame näiteks Jio Reliance juhtumi, mida ma eespool arutasin – mis siis, kui Interneti-teenuse pakkujad otsustavad lisada kõik VPN-teenuse pakkujad keelatud saitide loendisse?

Ehkki VPN-i kasutamine ei pruugi olla juriidiliselt piiratud, kehtivad endiselt seadused, mis keelavad kõigil riigi kasutajatel VPN-e ebaseadusliku tegevuse jaoks kasutada. Ma mõtleksin selle all seda, et kui kasutate VPN-teenust – parem oleks see, mis ei pea logisid!

Mida me otsime India VPN-ist

1. Privaatsus ja anonüümsus

Nagu juba praegu võite aru saada, pole India tegelikult selline koht, kus soovite VPN-i kasutamata netis surfata, sõltumata sellest, kas olete riigi kodanik või riigi külastaja. Ülalkirjeldatud tegurite ja nende eeskirjade rikkumise tagajärgede tõsiduse tõttu on hea mõte keskenduda privaatsuse ja anonüümsuse aspektidele, mida VPN pakub India kasutajatele.

Kui nii valitsus kui ka erasektor töötavad koos ning liikluse jälgimiseks ja juhtimiseks iseseisvalt ning VPN peab olema võimeline tagama, et teie andmeid ja tegevusi saab hoida täpselt nii, nagu see peaks olema – privaatne.

Üks parimaid viise selle tagamiseks on hoida silma peal VPN-del, millel pole mitte ainult ranged logimiskeelud, vaid mis asuvad ka riikides, kus nende andmete säilitamise seadused on vaesemad. See välistab kindlasti viie ja neljateistkümne silmapiiril olevad riigid.

2. Turvalisus

VPN-ide turvasüsteem on Indias asuvate kasutajate jaoks sama nagu igal pool mujal. Ideaalne tasakaal on teada ainult teile kui kasutajale. Kas valite 256-bitise krüptimise madalama VPN-i kiiruse korral või kas soovite seda riba suurema kiiruse saavutamiseks alandada?

Isiklikult arvan, et India turu jaoks oleks kõige parem proovida hoida krüptimistase kõrgel kahel peamisel põhjusel. Esiteks on üks peategelasi meie arutusel oleval juhtumil India valitsus, kellel on tõenäoliselt rohkem ressursse, et püüda rikkuda tekkinud krüpteerimist.

Teine on see, et riigi madalama keskmise Interneti-kiiruse tõttu on teil turvaline hoida krüptimistase võimalikult kõrgel, kahjustamata oma saavutatavat maksimaalset kiirust.

3. Geograafilise asukoha määramine

Kui räägime geograafilise asukoha võltsimisest, siis tavaliselt on see juurdepääs alternatiivsele sisule tavapäraste pakkujate kaudu, näiteks Netflix USA või BBC iPlayer Ühendkuningriigis. India kasutajatel on geograafilise asukoha määramisel siiski palju enamat oodata, kuna sõna otseses mõttes on palju saite, millele neil pole juurdepääsu.

Siin paistab VPN särama, eriti kuna on teateid mõnedest telcos, mis keelavad isegi puhverserverite saitide kasutamise.

4. P2P tugi

Üks saitide kategooriaid, millele Indias juurdepääsu takistatakse, näib olevat torrent-saidid. See on jällegi üks valdkond, kus VPN tõesti aitaks. Vaadake VPN-e, näiteks TorGuard või NordVPN, mille P2P-liikluse juhised on teenusetingimustes selgelt kirjas.

5. Kiirus ja stabiilsus

Kuna keskmine püsiühenduse lairibakiirus on Indias vaid 27,68 Mbps, peaks enamikul VPN-idel olema nullprobleeme, mis vastaksid sealsete kasutajate vajadustele. Mobiili kiirus on veelgi madalam – keskmiselt 10,13 Mbps, nii et India VPN-ide peamine mure pole kindlasti kiirus.

Parimad India VPN-id

Nagu kõigi minu VPN-testide puhul, hindan ka enne nende kiiruse üle otsustamist alati enda oma. Järgnev on minu tegelik lairibakiirus, mis põhineb teenusliinil 500Mbps, ilma VPN-ühenduseta:

Baaskiirus (VPN puudub) - India

(Vaadake täielikku baaskiiruse testi tulemust siin)

Kuna asun Malaisias, kipub minu kiirus olema Aasia-piirkonna VPN-serveritega ühenduses kõrgem ja aeglasem, kui ühendun USA või Euroopa serveritega. Selle testi jaoks ühendasin ma India asuva kiirustesti serveriga, et saada teile ettekujutus suhtelisest kiirusest vahemaal.

Nagu näete, võrgutab VPN-vaba ühendus kohaliku serveriga minu jaoks korralikku kiirust – 333Mbps. Muidugi erinevad kiirused aeg-ajalt, nii et võta seda näputäis soola.

Märge

 1. Hind põhineb valuuta vahetuskursil 1 USD = 69.39 INR.
 2. Näidatud hind põhineb 12 kuu tellimustel. Hinna saab odavamaks, kui tellite pikema perioodi.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (INR)

276,87 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Pole logisid
 • Tapa lüliti
 • Toetab 6 seadet

"Oma klanitud liidese, stabiilse kiiruse ja fantastiliste pikaajaliste hinnaplaanide abil on Nord igale VPN-i kasutajale silmapaistev valik."

NordVPN on meie parimate VPN-ide nimekirjas kindlatel kohtadel paljudel põhjustel. Üks esimesi on see, et nad asuvad Panamas, mis on hea koht ka VPN-ide jaoks. Peale selle on NordVPN-l suurepärane maine ja ta on veel üks VPN-i pakkuja, kellel on paljudes riikides tohutu arv servereid.

Nende range logimata jätmise poliitika on kombineeritud 256-bitise sõjaväelise krüptimisega ja suurte hindadega plaanis pakkuda peaaegu kõigile tehingut, millele on raske vastu seista.

NordVPN kiiruskatse - India

NordVPN Speed ​​Test India – Mumbai server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

47Mbps allavoolu kiirusega näitas NordVPN selles voorus oma India serveris väga stabiilset jõudlust. Mis muudab nad veelgi atraktiivsemaks põhjalikuks on see, et nad mitte ainult ei võimalda P2P-liiklust, vaid neil on spetsiaalselt P2P-liikluse jaoks optimeeritud serverid!

Lugege meie põhjalikku ülevaadet NordVPN-i kohta, et saada teada, miks see on Bitcatcha # 1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (INR)

577,32 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Privaatsuse kaitse avamerel
 • Täielik 256-bitine krüptimine
 • 148 VPN-i asukohta

"ExpressVPN-i kasutamisel saate Indias kiire, turvalise IP-aadressi, mis võimaldab voogesituse ja palju muud."

Sealsete arvukate piirangute tõttu ei tohiks olla üllatav, et ExpressVPN näib olevat Indiale määranud ulatuslikke tariifikvoote. Ettevõttel on võtmeservereid nii Chennai kui ka Mumbais, aga ka asendusliige, mida saab juhtida Suurbritannia kaudu.

See VPN-teenus pakub keskmiselt suurepäraseid kõikehõlmavaid teenuseid tipptasemel kiirustest kuni ulatuslike rakenduste ja protokollideni – ideaalne turvalisuse, privaatsuse ja anonüümsuse tagamiseks. Selle turvaprotokollid on ka tänapäeval kõige paremad tarbijate jaoks.

Olen seda teenust põhjalikult testinud ja ei kahtle, soovitades neid India parimate kasutajate VPN-teenuse pakkujatena. ExpressVPN on stabiilne ja võimaldab juurdepääsu ka paljudele seadmetele.

ExpressVPN kiiruskatse - India

ExpressVPN kiirustest India – Chennai server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Ideena, kui hea see saab, võrdlesin vaikeliinikiirust ilma VPN-iga ExpressVPN-iga kaetud testiga samasse kohta. Kui ExpressVPN oli sisse lülitatud ja Indias serveriga ühendatud, õnnestus mul näidata korralikku kiirust 18Mbps.

Lugege meie täielikku arvustust ExpressVPN-is, et näha, miks see on üks meie parimatest valikutest!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (INR)

207,48 / kuu

Põhijooned

 • Multi-Hop ühendus
 • Toetab paljusid platvorme
 • Pole logisid

"Korrustevaba ja järjepideva jõudlusega Surfshark teeb oma nime tugeva eelseisva kandidaadina."

Surfsharkil on mõjuval põhjusel väga nipp ja minimalistlik liides – see keskendub endiselt turvalise ja turvalise VPN-teenuse pakkumisele. See on õige, rännakuid on väga vähe ja tänu sellele on muljetavaldavalt õnnestunud väga lühikese aja jooksul laiendada oma võrku üle 1000 serverini..

Vaatamata suhtelisele noorusele (Surfshark võeti kasutusele alles 2018. aasta lõpus) ​​on see teenusepakkuja suutnud tippkoertega sammu pidada ja pakub üldiselt väga stressivaba kogemust hinnaga, mida paljud lihtsalt armastaksid.

Vaatamata sellele pealtnäha minimalistlikule suhtumisele suudab Surfshark endiselt pakkuda hea VPN-teenuse pakkuja kõiki põhikomponente. See hõlmab P2P-liikluse toetamist peaaegu kõigis serverites, tugevaid krüptimisi, juurdepääsu video voogesituse platvormide mitme piirkonna sisule ja palju muud.

surfsharki kiiruskatse Indias

Surfsharki kiirustest India – Laturi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Surfshark oli India parimate kolme parema VPN-i hulgas üks väheseid, kes suutis hoida muljetavaldavat kiirust piirkonnas, mis on tavaliselt tavaliselt ummikute suhtes väga ohtlik. Kiirtestid Laturi serverist näitasid allavoolu kiirust peaaegu 80Mbps.

Lisateavet selle tipptaseme kohta saate meie Surfsharki põhjalikust arvustusest!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (INR)

346,26 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Loodud P2P jaoks
 • TorGuard varjatud puhverserver
 • Toetab 5 ühendust

"TorGuardi kasutamine on veetlev kogemus ja annab kinnituse, et nende Interneti-ühendus on tõeliselt ohutu."

TorGuard-liides võib esmapilgul tunduda pisut dateeritud, kuid pole kahtlust, et ümber on üks kõige turvalisemaid VPN-teenuse pakkujaid. Isegi kui kasutaja poolel pole palju blingi, on jõudlus üsna tähelepanuväärne.

TorGuardi ja paljude konkurentide vahel on üks oluline erinevus, kuna see võimaldab teil valida, millist krüptimistaset eelistate. See tähendab, et P2P-i kasutajate jaoks saate krüptimise sälgu keelata ja nautida kiiremaid kiirusekiirusi igal ajal!

Peale selle on TorGuardil palju muid lunastavaid omadusi, näiteks stabiilne kiirus, mitme platvormi võimalus ja võimalus VPN-i blokeerijatest mööda minna.

TorGuard kiiruskatse - India

TorGuard Speed ​​Test India – Chennai server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

TorGuard, kes on India parimate kolme parima VPN-i hulgas, vastas muidugi teatud kiirusnõuetele. See näitas minu Chennai-põhise VPN-serveri testitulemust ja jällegi peaksid riigi kasutajad üldiselt saama selle kiiruse väheste probleemidega.

Ainus negatiivne külg on see, et noorematele kasutajatele, kes on harjunud moodsate rakendustega, peab TorGuard-liides välja nägema midagi minevikust.

Lisateabe saamiseks lugege meie põhjalikku analüüsi TorGuardi kohta!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Kiirus

Vaene

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (INR)

242,87 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Pakub andmete tihendamist
 • Reklaami blokeerimine
 • Toetab 7 seadet

"CyberGhost asub Rumeenias, kuid on pööranud tähelepanu India kasutajate vajadustele, suurendades pidevalt oma serverite arvu riigis."

CyberGhosties on nendega rahul ja kindlasti on nad proovinud oma turunduses olla puhas ja optimistlikud. See on veel üks VPN-i tööstuses tuntumaid nimesid, kuid isiklikult tunnen, et need võivad olla natuke ületähtsustatud.

Spetsifikatsioonitarkvara tark CyberGhost räägib head juttu, kuid olles nendega läbi teinud testid, soovitan väikest näputäis soola. Pidage siiski meeles, et see on edetabel, seega on minu ootused üsna kõrged.

CyberGhost kiiruskatse - India

CyberGhost Speed ​​Test India – Laturi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

India kasutajad peavad arvestama, et suurem osa CyberGhost serveritest asub EL-i tsoonis, kuid õnneks on neid ka Aasia piirkonnas. India näib siiski olevat erand, kuid nad on teinud veel suurema sammu, et luua seal kõrgem serverite arv.

Üldiselt õnnestus meil saada väga kasutatav kiirus 10Mbps, mis on siiski piisav meediumide voogesitamiseks.

Lisateabe saamiseks lugege meie täielikku arvustust saidi CyberGhost kohta!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (INR)

450,34 / kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Sunnitud 256-bitine krüptimine
 • Piiramatu P2P
 • Toetab 10 seadet

"Suurepärane paranoidi jaoks, kuid võib-olla ei ole see India-põhiste kasutajate edetabelis. IPVanish on väga turustatud, kuid halvasti toetatud."

IPVanish on viimastel aegadel tugevalt kannatanud, kuna on sisse tunginud teatavatesse, ütleme, kahetsusväärsetesse juhtumitesse. Peale selle võtke teadmiseks, et nad on uue juhtimise all ja loodetavasti muutuvad sellised asjad lihtsalt mineviku kiiruspunnideks.

Kui need juhtumid kõrvale jätta, jäävad nad väljakul VPN-i hiiglaseks ja kiitlevad muljetavaldava kiirusega. Õnneks, kuna kui teil on kaebusi nende kiiruse kohta, ei saa te palju teha, kuna need sunnivad 256-bitist krüptimist kõigile eranditeta.

IPVanish Speed ​​Test - India

IPVanish Speed ​​Test India – Nagpuri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kiirelt suutis IPVanish püsida võrdselt isegi oma piiratud India kohalolekuga. Mul õnnestus luua allavoolu kiirus umbes 20Mbps, mis on sealse infrastruktuuri jaoks korralik. Katsetada soovijatele võite alati proovida piirkonna teisi servereid, mis võivad anda paremaid tulemusi. Sellegipoolest oli ühendus stabiilne ja enam kui piisav meediumide voogesitamiseks.

Lisateabe saamiseks lugege meie IPVanishi põhjalikku ülevaadet!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (INR)

235,23 / kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Lihtsalt kasutatavad rakendused
 • Piiramatu ribalaius
 • Toetab jagatud tunneldamist

"Tänu kindlale serverite võrgule on PureVPN kindlasti üks komplementaarse tööstuse juhte."

PureVPN-il on üle 2000 serveri, mis asuvad enam kui 140 riigis üle maailma, kindlasti olemas infrastruktuur, mis on vajalik, et näidata end tööstusharu juhina. See täiendab seda suurepäraste ettevõttes kasutatavate turvafunktsioonidega, et kaitsta oma kasutajaid sissetungimise või avastamise eest.

PureVPN kiiruskatse - India

PureVPN kiirustest India – Chennai server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Nende proovimise üks suur eelis on see, et nad on praegu turul vähesed, kes võimaldavad juurdepääsu WireGuard protokollile – järgmise põlvkonna protokollile, mis on OpenVPN-ist eeldatavalt kergeid aastaid ees. Selle ulatus on siiski pisut piiratud, esindatud on ainult umbes viies riigis.

Ühendades Chennai-põhise PureVPN-serveriga, suutsin ma saada ligi 20Mbps – jällegi pole midagi aevastada, kuid kaugeltki mitte parim, mida ma näinud olen. Sellegipoolest tahaksin öelda, et need arvud kajastavad ettevõtet, millel on siinkohal tõepoolest teatav mõõdupuu.

8. KiireimVPN

https://fastestvpn.com

Kiireim VPN

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (INR)

57,59 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Optimeeritud serverid P2P jaoks
 • Võimaldab serveril hüpata
 • Toetab 10 seadet

"Kiireim VPN pole kiireim, kuid kindlasti pakub see väärtuspakkumist, mida on raske vaidlustada."

Kiireim VPN ei ole kiireim, mida olen testinud, kuid see pole ka kõige aeglasem. See pakub piiratud arvu riikidele teie ühenduse väljajätmist paljude tipptasemel VPN-idega võrreldes, kuid madala hinnaga kuni 83 senti kuus on see varastamine. Neil on ka P2P-ga optimeeritud serverid, mis teeb neist hea ka selle jaoks.

Madalatel hindadel on üks tõsine puudus ja see on piiratud jõudlus geograafilise tõkestamise ületamisel. Lõpuks avastasime, et FastestVPN ei luba teil pääseda juurde Netflixi USA sisule ega Suurbritannia BBC iPlayerile – bummer!

Lisateabe saamiseks lugege meie kiireimat VPN-i arvustust!

Kas ma vajan Indias tõesti VPN-i?

Arvestades nii valitsuse kui ka erasektori surve Interneti-vabadusele kohutavat koosmõju riigis, leian, et VPNi kasutamine peaks olema enamiku kasutajate päevakorras üsna kõrgel kohal. See kehtib kahekordselt nii välismaal elavate välismaalaste puhul, kes viibivad Indias töö või puhkuse huvides – te ei soovi kindlasti seadusandlust rikkuda ja India vanglasse sattuda.

Paljudes valdkondades on liiga palju tundmatuid ja minu seisukoht on, et alati on parem olla turvaline kui kahetseda. Kui olete Indias Internetis, otsige teile täna sobivat VPN-i.

Lühidalt öeldes on siin India 3 parimat VPN-i:

KIIRUS

TURVALISUS & PRIVAATSUS

HIND / MO

ExpressVPN

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

INR577.32

Külasta VPN-i

NordVPN

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

INR276.87

Külasta VPN-i

Surfshark

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

INR207.48

Külasta VPN-i

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me