IPVanish VPN

IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

tl; dr

Esialgu kahtlesin IPVanish VPN-i üle vaadata, kuna teadsin, et need on USA-s asuvad teenused. Isiklikult on see nagu hundi palumine kanu valvama. Esmakordselt välja antud 2012. aastal, IPVanish vahetas omanikku 2017. aastal. Kahjuks on omanikuvahetus minu jaoks ettevõtte jaoks vähe positiivset toonud. Mul on keeruline seda VPN-i soovitada mitmel põhjusel, sealhulgas keskmise kiirusega jõudlus, kahtlustatav anonüümsus ja kohutav klienditugi.

IPVanish Review: 5 plussi ja 4 miinuseid IPVanish VPN-i kasutamisel

2012. aastal asutatud IPVanish VPN pole ploki vanim laps ja tegelikult on ta juba ühe korra omanikku vahetanud. Selle ettevõtte jaoks on ebatavaline see, et hoolimata selle ilmsest populaarsusest nii lühikese aja jooksul on ettevõttel õnnestunud ka ennast metsaraie vastuollu sisse tõmmata. Seda tüüpi asjad kõlavad VPN-teenuse pakkujatele tavaliselt surmajuhtumitena, kuid jäävad ellu.

Lisaks on see USA-s asuv ettevõte ja see ei täpsusta hästi tema väiteid, et neil on sisselogimiskeeldu puudutav poliitika. Kuigi USA-l ei ole veel kohustuslikke andmete säilitamise seadusi, on sellel siiski julgeolekuagentuurid, kes soovivad kogu planeedi Interneti-metaandmeid salvestada. Üsna nõme.

Sellegipoolest on see osutunud segatud esituskottiks, headeks, kohutavateks, nii et vaatame, mida nad teha saavad.

Mis meile IPVanish VPNi kohta meeldib

1. Hea kättesaadavus

IPVanish väidab, et opereerib enam kui 1000 serverit võrgus, mis on kasvanud üle 60 riigi kogu maailmas. Muidugi keskendub see peamiselt Euroopas ja Põhja-Ameerikas: endistes 443 ja teises 561 serverit. Kuigi see jätab Aasiast ja muust maailmast vaevu käputäie, on leviala seal olemas.

1.1. See omab oma infrastruktuuri

Tähelepanuväärne on see, et IPVanish väidab, et omab kogu oma infrastruktuuri. Ehkki see võib tõepoolest tõestada serveriseadmeid, pole ma kindel, kuidas see ülejäänud infrastruktuuri jaoks, mis tavaliselt pärineb andmekeskusest, olla nii.

Ainsa tõelise tipptasemel VPN-teenuse pakkujana omame ja haldame IPVanishil kogu oma võrku, sealhulgas servereid. See võimaldab meil pakkuda kvaliteetseid teenuseid konkurentsivõimelise hinnaga.

Me ei jäta teie turvalisust kunagi kellegi teise kontrolli alla. Kuna me ei tarbi oma infrastruktuuri allhanke korras, suudame pakkuda kõige turvalisemaid VPN-ühendusi maailmas. Ja ilma, et kolmandad osapooled meid aeglustaksid, on IPVanishi võrk välkkiire.

1.2. Kasutage peaaegu kõigi seadmetega

Neile teist, kes loevad minu VPN-i ülevaateid nüüd, olen kindel, et olete harjunud mind seadmetoega toetama. Fakt on see, et sama laialdaselt sihitud toote kui VPN puhul on palju meist, kes kasutavad tohutult erinevaid seadmeid.

IPVanishi rakendused

Tegelikult julgeksin öelda, et paljud meist võivad isegi ühe leibkonna sees kasutada mitut seadet erinevatel platvormidel. Samuti, delikaatselt öeldes, vaatamata minu hämmastusele, et mõned inimesed kasutavad endiselt Windows Phone’i, on fakt, et isegi minu lähedane äripartner on olemas.

Nii et teil on see olemas – väga paljude seadmete toetamine on IPVanishi pluss.

Ja kuna IPVanishi saab kasutada ka mõnel ruuteril, hoiataksin taas neid, kes mõtlevad seda teha kas mugavuse või lihtsalt löömise huvides;

Märge

VPN-teenuse käitamine ruuteril aitab teil ületada seadme samaaegse ühenduse piiri, mida enamik VPN-e kehtestab. Siiski on sellel puudus. Peaaegu kõigil juhtudel (eriti üldiseks koduseks ruuteriks kasutatava ruuteri puhul) aeglustab see Internetti liiklust võrreldes sellega, kui peaksite käitama seadmepõhiseid VPN-i rakendusi. Selle põhjuseks on asjaolu, et ruuterid pole reaalajas vajalike andmete krüptimist vähem võimelised töötlema, aeglustades sellega teie andmeedastuskiirust.

2. IPVanish on turvalisuses karm

Ausalt öeldes on turvalisus minu jaoks VPN-teenuse anonüümsuse suhtes teisejärguline, kuid see on isiklik seisukoht. Kui ma mõtlen selliste riikide Interneti-kasutajatele nagu Hiina, USA ja Singapur, saan täielikult aru turvaliste ühenduste vajalikkusest.

Just FYI, USA on üks maailma kuumimaid piirkondi, kus ettevõtted saavad süüdistada neid, kes on seotud ebaseadusliku failijagamisega. Hiina tsenseerib tugevalt oma Internetti ja Singapur jälgib USA jälgedes. Siiski on paljudes teistes riikides, kus kasutajad võiksid VPN-i kasutada – näiteks Euroopa riikides.

2.1. Sunnitud 256-bitine krüptimine

Ilma eranditeta on kõik praeguseks testitud VPN-teenused pakkunud kasutajatele krüptimistasemete osas valikut. Lõppude lõpuks, nagu ma mainisin, võib suurem krüptimine teie kiirust vähendada. IPVanish on nähtavasti asunud asjadesse karmilt ja kehtestanud kõigile kasutajatele kohustusliku 256-bitise krüptimise..

Vaadates seda perspektiivi, on 256-bitine krüptimine tänapäeval üks kõrgemaid tasemeid ning on muutunud üha enam levinumaks tänapäevastes algoritmides, protokollides ja tehnoloogiates (me kasutame seda isegi SSL-i jaoks).

Lihtsamalt öeldes kulub 256-bitise võtme purunemiseks tohutu arvutusvõimsus ja isegi siis vaid piisavalt aega – rohkem aastaid kui kellegi elus, see on kindel.

Oluline on märkida, et mida tihedamalt krüptitud ühendus on, seda tõenäolisem on, et ühendus kannatab kiiruse halvenemise all, seega lasen mul teil ise otsustada, milline on teie elus täiuslik tasakaal, mida vajate..

2.2. Pole logipoliitikat

See on VPN-i teenusepakkujate jaoks püha graal. Me kõik peame teadma, et VPN-teenus, millele me oma andmed usaldame, ei kavatse lihtsalt ümber pöörata ja kellelegi teisele üle anda. Ma ei ütle praegu selle kohta rohkem, kuid piisab, kui öelda, et ametlikult on IPVanishil sisselogimisreeglid.

Teie privaatsus on meie prioriteet, kuid sama oluline on ka usaldus meie vastu. Seetõttu soovime oma poliitikates olla võimalikult läbipaistvad. IPVanish on null-logiga VPN-teenuse pakkuja, mis tähendab, et me ei registreeri oma teenuste kohta ühenduse, liikluse ega tegevuse andmeid. – IPVanishi privaatsuseeskirjad

2.3. Protokollide valik

Kui VPN-teenuste bastion on turvalisus ja anonüümsus, siis nende protokollid on nende lihased. IPVanish toetab laias valikus protokolle, nii et saate neid vastavalt olukorrale rakendada.

IPVanish väidab, et toetab OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPsec ja SSTP, kuid märkan, et nende Windowsi VPN-i rakenduses puudub SSTP-i võimalus. Võib-olla eemaldati see.

IPVanish puuduv SSTP

2.4. Tapa lüliti töötab!

Enamikul VPN-del on midagi sellist, mida nimetatakse Kill Switchiks, mis on mõeldud teie Interneti-ühenduse katkestamiseks, kui VPN-serveriga ühendus mingil põhjusel kaob. Mõni töötab, mõni mitte, aga mul on hea meel teatada, et IPVanish Kill Switch töötab. See võib olla pisut loid, kuid kui see sisse saab, keeldub kõik kangekaelselt ühendumast.

Tegelikult, kui olete oma IPVanishi kliendi laadinud, ei saa te Internetis surfata enne, kui olete ühendatud nende serveriga. Ilma ühenduseta sirvimine on võimalik ainult siis, kui olete IPVanishi klienttarkvarast väljunud. See on siiani parim tapmislüliti teostus, mida ma seni näinud olen.

3. Piisav kiirus 8k video voogesitamiseks

Ausalt öeldes ei ole ma täpselt suur IPVanishi serverite pakutava kiiruse fänn. See võib olla minu konfiguratsioon, kuid olen ausalt proovinud peaaegu kõiki kombinatsioone, mida nende rakendus toetab, ja mul pole olnud palju õnne peale (nagu tavaliselt) Singapuri-põhiste serverite. See oleks üsna loogiline, kuna see on mulle lähimas asukohas, kus on hea infrastruktuur.

Vahetasin hiljuti oma lairibateenuse pakkujat ja kuigi minu liinikiirus on testinud, kas see suudab pakkuda reklaamitud 500Mbbs-i lähedal, suudab mu jube varustus nii kaugele jõuda. Seetõttu pakun seekord baaskiirust, et anda teile teada, mis on ühenduse jaoks, millega minu testimisplatvorm hakkama saab – umbes 200Mbps

Kiireim tulemus - VPN baaskiirust pole

Kiiruskatse ilma VPN baaskiiruseta
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

IPVanishi kiirused, mida mul õnnestus koguda, olid üsna kurvad;

Malaisias oli saadaval ainult kaks serverit ja parim serverivalik tõi mulle uimastamise 20Mbps. Ma võiksin tõusta kõrgemale kui minu vanas Interneti-kavas, mis helises kiirusel 50Mbps.

Kiiruskatse tulemus Malaisia ​​serveris

Kiiruskatse Aasia – Malaisia ​​server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Mu tavaline meister Singapur andis mulle umbes pool baaskiirusest. Pole muidugi suur, osta hei, see on peaaegu 100Mbps!

Kiirustesti tulemus Singapuri serveris

Kiirustest Aasia – Singapuri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Minust veidi kaugemal asuv Austraalia vähendas kiirust pooleni ja andis Pingi ajaarvestuse pisut šokeerivaks.

Kiiruskatse tulemus Austraalia serveris

Kiiruskatse Austraalias – Adelaide Server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Lõuna-Aafrika Vabariik oli minu jaoks kiirusskaalal nagu tavaliselt madal. Mõistan, et Lõuna-Aafrika ei pruugi olla enamiku kasutajate valikul kõrge, kuid lisan selle alati geograafilise leviku jaoks.

Kiirustesti tulemus Aafrika serveris

Kiirustest Aafrika – Lõuna-Aafrika server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Euroopa jaoks on minu tavapärane valik Madalmaad, kuna seal asuvad asjad peaaegu kõik ja seal on korralik infrastruktuur.

Kiiruskatse tulemus Hollandi serveris

Kiiruskatse Euroopa – Hollandi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Ja lõpuks, üle kogu maailma minu füüsilisest asukohast Põhja-Ameerikast. Ma omistaksin seal saadaolevad suuremad kiirused sellele, et see on IPVanishi kodubaas.

Kiiruskatse tulemus Põhja-Ameerika serveris

Kiiruskatse Põhja-Ameerikas – Dallas Server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Peaaegu 100Mbps ja madalamaga 20Mbps võib väita, et IPVanish ei paku tegelikult suurt väärtust. Kuid siin tahaksin süstida, et 100Mbps VPN-is on endiselt korralik, ja olen kindel, et leiate kuskilt serveri, mis annab teile hea kiiruse.

Kuid samasugused kiirused, nagu ma saan IPVanishiga saada, lubasid mul siiski YouTube’is 8k UHD-videoid voogesitada. Reaalselt öeldes võimaldab umbes 15Mbps kasutada seda UHD video jaoks.

YouTube'i 8k-test

4. Hea hind ilma pikkade sisse lülitusperioodideta

IPVanishi hinnavalikud

IPVanish näib olevat langenud VPN-i sõdade keskel hinnakujunduses. Üheaastase plaani korral on 10 dollarit kuus ajutine ja 6,49 dollarit kuus, see pole omamoodi ei siin ega seal. Ühest küljest, kui te lähete igakuiselt, ei ole see rõhuvalt kallis, teisalt ei säästa pikema aja jooksul sama palju kui teine.

Võtame näiteks Nord VPN, millel on tõeliselt fantastiline pikaajaline hind.

Mis meile IPVanish VPNi kohta ei meeldinud

1. Optimeeritud serverite puudumine

See on esimene asi, mida märkasin, kui olin VPN-kliendi oma süsteemi installinud. Vaatasin erinevaid seadeid ja märkasin, et IPVanish seab serveri Ping ebaharilikult kõrge prioriteedi ja reastab need vastavalt sellele. Peale selle peate oma võimalused arvestama sellega, mida rakendus teie jaoks valib.

Ärge saage minust valesti aru – server Ping on oluline. Põhimõtteliselt sõltub see, kui palju viivitusi server teie seadmega suhtlemisel näitab, kuid see pole kontekstis nii oluline.

VPN-i kasutajatena tuleks kindlasti eeldada, et võime seda liini kasutada mitmesuguste asjade jaoks, näiteks torrenting, video voogesitus või midagi muud, miks peaksime keskenduma lihtsalt pingile? Tee elu lihtsaks, palun.

2. Privaatsuse probleemid

Vaatamata nende väga avalikult väljakuulutatud mittelogi poliitikale on IPVanish sattunud tõsise tule alla, kuna tal puudub selgroog võimude ees seismisel. Veel hämmastavam on see, et neid on süüdistatud sellise teabe edastamises, mida ei pidanud olemas olema.

2.1. USA-s asuv ettevõte

USA-s asuva ettevõttena on IPVanishil usaldusisiku kohustus abistada ametivõime nende uurimisel. Otsustades selle järgi, kui kiiresti viskasid nad oma kasutaja väidetavalt bussi alla, kui Siseturvalisus seda palus, kas olete nõus nende kaitsmiseks teie nimel panustama?

USA peab praegu lahingut andmete säilitamise seaduste vastuvõtmiseks. Ehkki sellel ei ole praegu selliseid kohustuslikke andmete säilitamise seadusi nagu Euroopa andmete säilitamise direktiiv, kui kaua see enne reaalsuseks saab?

2.2. Vaidluste logimine

Selle aasta alguses (2018) süüdistas TorrentFreakis ilmunud artikkel IPVanishi kasutaja logide ametivõimudesse üleandmises (USA sisejulgeolekuministeerium). Noh, _a_ kasutaja logib niikuinii, kuid see on piisavalt halb.

Nüüd võeti IPVanish üle suhteliselt hiljuti, nii et kui temalt seda küsiti, eitasid nad ilmselgelt kõike, öeldes, et neil polnud enne ettevõtte ülevõtmist midagi teada, mis juhtus. Kuigi mulle on õõvastav, et VPN-i ühe peamise samba nii tõsine rikkumine olid selle uutele omanikele nii juhuslikult vaiba alla pintseldatud..

IPVanish ei logi ega salvesta ega salvesta meie kasutajate logisid StackPathi ettevõttena. Ma ei saa rääkida sellest, mis juhtus kellegi teise valvelauas, ja see juhtimismeeskond on juba ammu kadunud. Kuid teadke seda – lisaks sisselogimisele kaitseb StackPath ka meie kasutajate privaatsust, sõltumata sellest, kes teisiti nõuab. ” – Jeremy Palmer, toote asepresident & Turundus.

Küsimus on selles, kas olete nõus nende eest sõna võtma, kuna nad on ilmselgelt maandatud?

2.3. Leitud on ebatavaline serveri asukoha teave

Avastatud IPVanishi kummalised asukohad

Olen kasutanud speedtest.net-i väga pikka aega ja see on olnud tavaliselt täpne mitte ainult kiirusetesti osas, vaid näitab ka kaasatud testiserverite õiget asukohta. Tegelikult on see esimene kord, kui mul nende teenuse kasutamise ajaloos see probleem on ilmnenud.

IPVanishi serveritega ühenduse loomisel märkasin, et Speedtest üritas mind tihti siduda serveritega, mis olid väga kaugel sellest kohast, kus mind näidati. Tavaliselt paaristab see teid teie asukohale lähima serveriga.

Miks ta proovib mind siduda tuhandete kilomeetrite kaugusel asuvate serveritega? Ma tõstsin selle teema üles nende klienditoe toele, kuid põhimõtteliselt eirasid nad minu küsimust. Kõik ideed siin toimuva kohta?

Kahjuks levib see kummaline nähtus mõnikord ka geograafilise asukoha teenustele. Võtke näiteks allpool toodud iBBC-mängija juhtum;

Ebatavaline serveri asukoht BBC mängija kaudu

3. Kohutav klienditugi

Minu suurim vaev IPVanishi kohta – klienditugi. Pigem selle puudumine. Mõistan kindlasti mõnda ettevõtet, kes ei paku 365/24/7 klienditoe teenust, eriti reaalajas vestlusteenuste kaudu, kuna kulud võivad suureneda.

Ma ei saa aru, miks arvab selline tehniliste teenuste ettevõte nagu IPVanish, et nad saavad endale seda lubada.

Lisaks ei saa ma aru, miks on nende arvates õigustatud väita, et nad pakuvad ööpäevaringset klienditugi, kui neil kulub 3 päeva üksikasjalikule abipalvega e-kirjale vastamiseks pool päeva.

IPVanishi klienditugi

TEHNILISELT on need õiged, nad reageerivad kohe – automaatse e-kirjaga öeldes, et nad vastavad varsti. Kuid see rikub siiani klienditoe vaimu, et mind lihtsalt hävitati.

Nende vastus ei olnud mitte ainult kolm päeva hilinenud, vaid ei lahendanud ka minul olnud probleeme mingil tähendusrikkal viisil. Nad ütlesid mulle põhimõtteliselt:

katkesta praegusest serverist ühendus ja lülitu teisele protokollile. Proovige luua ühendus lähima serveriga.

Olin neile edastanud üksikasjalikku teavet probleemide kohta koos oma kliendi konfiguratsiooniga ja kõik, mida nad ütlesid, oli see. Kui ma poleks juba nende pakutud lahendust proovinud, oleksin selle asemel enda pärast häbi tundnud. Olen kindel, kas küsimus on ettevõtte poliitikas või klienditeenindajas, kes tegelikult tööd ei soovi, kuid lõpptulemus on sama.

IPVanish, HÄBI SULLE.

4. Halva kliendi rakendus

Alates vananenud disainist kuni väga silmatorkava võimaluste puudumiseni võiks öelda, et IPVanishi rakendus on sujuvam ja minimalistlik – kui mõni oleks lahke. Kahjuks muudab paljude väga vajalike funktsioonide puudumine sujuvamaks muutmise asemel halvasti kavandatud.

Alates sisselogimisest kuni ühe krüptimisstandardini kuni serverikorralduse puudumiseni (välja arvatud Pingi poolt, see on alati Ping koos nendega) on disaini kokkuhoiuvõimalused võetud natuke liiga kaugele.

Ja isiklikult, kui mul oleks teenus, mis pakuks nii viletsaid kiirusi, siis ma ei lülitaks endasse liiklusmonitorit. See on nagu soola hõõrumine lahtisesse haava.

Alumine rida: kas IPVanish VPN on oma hinda väärt?

Pärast seda pikka klienditeeninduse kõlamist istudes ja hinge tõmmates pidin fookuse taastamiseks paar minutit maha rahunema. Üks mu lemmikloomadest on kehv klienditeenindus ja ma olin seda seekord labidates teinud.

Selle ettevõtte poolt ja vastu suunatud asjade tasakaalus tunnen siiski, et see on ikkagi pisut ebatavaline. Võtke näiteks nende karm suhtumine turvalisusesse, jõustades 256-bitiseid krüptimistasemeid. Kuid samal ajal on nad läbinud väite logimise veski, mille nad on lihtsalt üritanud kõrvale heita.

Päeva lõpuks tunnen, et selle põhjuseks pole mitte IPVanishi ees seisvad suured tehnilised probleemid, vaid pigem ettevõtte suhtumine. Alates turundusosakonna juhatajast, kes võib proovida väited kõrvale jätta, öeldes „me ei tea midagi“ klienditeenindajatele, kes põhimõtteliselt ei hooli – ma tunnen, nagu oleks IPVanish silmitsi tõsiste probleemidega.

Kuid õige positsioneerimise ja natuke läikega on ikka sadu, kui mitte tuhandeid, kes ei viitsi teha õigeid asju ja loevad toodet enne, kui nad sinna sisseostevad.

Isiklikult ei puudutaks ma kümne jalaga IPVanishit, kuid olgem ausad, sellel on oma eredad küljed, nagu ma oma ülevaates mainisin.

Põhijooned

  • ✓ 256-bitine krüptimine
  • ✓ Tasakaalustatud hinnakujundusvalikud
  • ✓ Toetage korraga kuni 10 seadet
  • ✓ 7-päevane raha tagasi garantii
  • ✓ Toetab P2P-faili ühiskasutust
  • ✓ sisselogimisreeglid

Soovitatav

  • • video voogesitus (mõnikord)
  • • Turvateadlikud kasutajad
  • • P2P ventilaatorid
  • • USA ja EL-i kasutajad

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me