IPVanish VPN ülevaade (märts 2018)

IPvanish VPN on üks maailma populaarseimaid VPN-teenuseid, eriti torrentide allalaadimiseks. Neid tunnustatakse laialdaselt kui üks kiiremaid VPN-teenuseid maailmas (võimalik, et kiireim).

Veelgi olulisem on see, et ärge pidage logisid oma klientide VPN-i tegevuse kohta (maailmas on vaid mõned logimata VPN-id). Nende ‘Logimata jätmise poliitika “ tähendab seda, et torrentitegevuse tuvastamine konkreetsele kontole on praktiliselt võimatu. (Väga anonüümne)

IPvanish sobib suurepäraselt torrentide jaoks. Nende emaettevõte (Highwinds) oli üks originaalseid UseNeti tehnoloogia pioneere ja tema veres on failide jagamine. Need peaksid olema teie VPN-i lühiloendis. Värskendus: 2017. aastal omandas IPVanishi Stackpath, kellele kuulub ka uskumatult populaarne Mac VPN-i teenus Cloak. Teenuse kvaliteet on jätkuvalt kõrge ja see peaks tulevikus veelgi rohkem tooteinnovatsiooni edendama.

IPVanishil on 7-päevane 100% -line tagasimakse poliitika, mis võimaldab teil proovida nende teenust riskivabalt terve nädala jooksul (kui te pole täielikult rahul, võite taotleda täielikku tagasimakset).

Parim pakkumine: Selle postituse ajal pakub IPVanish 1-aastase VPN-teenuse ostmisel 46% -list allahindlust.

IPVanishi profiil

IPVanish firma andmed

Asub USA-s
Kiirete kiiruste poolest tuntud
Torrent sõbralik
Visiem, kas noklusina, tacu
Tavahind: 10 dollarit kuus
Parim pakkumine: 6,49 dollarit kuus (Hankige pakkumine)

IPvanishi ülevaade: funktsioonid

IPVanishil on suurepärased andmed. Siin on mõned peamised omadused
Visiem, kas noklusina, tacu

 • VPN-logisid pole (See on haruldane ja väga hea anonüümsete torrentide jaoks)
 • Äärmiselt kiire kiirus: Esimese astme andmevõrk (kiireim)
 • 256-bitine krüptimine (Sama tugev kui USA sõjavägi)
 • Ülemaailmne võrk: 230+ serverit enam kui 69 riigis
 • Kohandatud VPN-i tarkvara: (Maci / Windowsi / iPhone’i puhul ühe klõpsuga VPN-ühendus)
 • Komplekti kuulub tasuta NAT tulemüür!
 • Piiramatu ribalaius (kuupiiranguid pole)
 • Nii madal kui 6,49 dollarit kuus!

IPvanish VPN sellel on palju servereid ja IP-aadresse, mille vahel valida, ning kaitseb teie privaatsust
Kui olete seda tüüpi inimene, kes ihkab valikuid ja anonüümsust, pakub IPVanish seda labidana. Teie IP võib pärineda ükskõik millisest enam kui 70 riigist ja umbes 20 erinevast osariigist ainuüksi USA-s. Samuti ei pea nad VPN-logisid, seega ei jälgi, salvesta ega jälgi teie kasutamist.

IPVanishil on suurepärane tehniline tugi:
Kui ma esimest korda IPVanishisse registreerusin, olid mul tehnilised probleemid, mis polnud nende tarkvaraga täielikult seotud (rikutud Windowsi installimine) ja tehniline tugi oli abiks, kuni probleem oli täielikult lahendatud. Tehnilistele küsimustele vastamise aeg on minu jaoks alati olnud alla 24 tunni, mis on palju parem kui paljud minu proovitud VPN-teenused.

Sellest ajast alates on nad lisanud ööpäevaringset reaalajas vestluse tuge, nii et kui teil on IPvanishiga seotud tehnilisi probleeme, saab neid kiiresti ja hõlpsalt lahendada.

IPVanish VPN on kiire. Tegelikult on see kiireim, mida oleme katsetanud!
IPvanishiga ühenduse loomisel näete harva serveri koormust Ameerika Ühendriikides üle 20%. Enamik VPN-i pakkujaid rendib oma andmeühendusi, kuid IPVanish kuulub tegelikult nende omadele rahvusvaheline kiudoptiline andmevõrk mis tähendab, et saate tippkiirusel ribalaiust ka tippkiirusel! Lisateave!

IPVanish ülevaade: tarkvara

IPVanishi tarkvara on asjatu asi, kuid see töötab lihtsalt. Kogu aeg.
Muud VPN-id näitavad valesid ühendusi või seletamatut katkestamist. IPVanishiga pole meil selliseid probleeme olnud. Nende tarkvara võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt valida 4 VPN-protokolli ja umbes 100 serveri asukoha vahel.

Nagu näete paremal, peate IPVanishiga ühenduse loomiseks tegema vaid järgmist:

 1. Valige server
 2. Valige VPN-protokoll
 3. Klõpsake nuppu Ühenda

IPVanishi tarkvara on tõesti nii lihtne kasutada, ja parim osa on see, et te ei pea isegi teisi VPN-protokolle käsitsi seadistama, vaid peate seadistama ainult OpenVPN ja muud suvandid töötavad automaatselt tarkvara sees.

IPvanish pakub teile ka serveri pingimise aega iga loendis oleva serveri jaoks, mis aitab teil valida kiireima võimaliku valiku.

VPN-serverite loend on järjestatud riikide kaupa ja seejärel selle riigi linnade kaupa, muutes teie valitud serveri leidmise hetkega vajalikuks.

IPVanish pakub kena funktsioonide ja lihtsuse tasakaalu, millest enamikule kasutajatele piisab, nüüd vaatame kiirust:

Pilt

IPVanishi ülevaade: kiiruskatse

IPvanish pakub Gigabiti + serverikiirust enam kui 100 asukohas üle maailma ja parempoolne graafika tõestab seda. IPVanish tagab mõnel välismaisel serveril veelgi kiirema kiiruse kui USA serverid (tõenäoliselt nende riikide väiksema serveri koormuse tõttu).

IPVanish on üks ainsaid VPN-i pakkujaid maailmas, kellel on oma Tier-1 andmesidevõrk. Selle põhjuseks on asjaolu, et nende emaettevõte (Highwinds) on suur ülemaailmne CDN (Content Delivery Network) pakkuja.

Selle võrgueelise tõttu saab IPVanish pakkuda kiiremat kiirust ja madalamat latentsusaega, nagu peaaegu iga teine ​​VPN-i pakkuja.

Seotud: Testisime kiirendatud VPN-e piinamise jaoks

Kui kiirus on teie VPN-i otsuses kõige olulisem kaalutlus, siis on IPVanish teie parim valik. (Ja nende 7-päevane tagasimaksepoliitika võimaldab teil proovida nende serverit minimaalse riskiga).

Alumine rida: IPVanish on kiireim VPN-teenus, mida oleme testinud!

Kontrollige viimaseid hindu ja pakkumisi »

Kiiruskatse Kanadast Montrealis

IPVanish Server Montreal, Kanada

IPVanishi kiiruskatse USA-st Arizonas

Arizona, USA

IPVanishi kiirtesti VPN-serverist Londonis, Suurbritannias

London, Ühendkuningriik

IPVanishi turvalisus ja eelisõigus

IPVanish on tõesti muutunud a "klient kõigepealt" VPN-i pakkuja. Olen olnud mitu vestlust IPVanishi töötajatega ja on selge, et nende tähelepanu keskpunktis on klientide vajaduste rahuldamine parima võimaliku hinnaga.

IPVanishi logimispoliitika
Te küsisite ja IPVanish vastas. IPVanish ei pidanud kasutusloke ega külastanud veebisaite kunagi, vaid alates 2014. aasta aprillist, IPVanish pole nüüd VPN-i teenust loginud. Nad ei pea isegi ühenduse logisid (ühenduse kellaaeg ja IP-aadress sisse / välja + edastatud andmed).

Keskmine Interneti-kasutaja on muutunud palju turvalisuse teadlikumaks ja NSA kuritarvituste ilmnedes viimase kümne aasta jooksul on anonüümsus VPN-i otsinud tarbijate jaoks suur mure. Nüüd, kui IPVanish ei logi üldse, saavad kliendid olla kindlad, et nende privaatsus ja anonüümsus on tagatud.

IPVanishi turvalisus ja krüptimine
IPVanish pakub kõiki peamisi VPN-protokolle (PPTP, IPSEC / L2TP ja OpenVPN). OpenVPN on tööstuse standardne VPN-protokoll (isegi USA sõjaväes ja valitsuses) ja IPVanish kasutab maksimaalse turvalisuse tagamiseks AES-i krüptimisalgoritmi koos OpenVPN-iga. Arvesse võetakse nende 128-bitist krüptimistugevust purunematu tänapäevaste arvutusstandardite järgi.

IPVanish NAT tulemüür on tasuta!
IPVanish on üks väheseid VPN-i pakkujaid, kes pakuvad oma klientidele NAT-tulemüüri. See on turvameede, mis filtreerib kogu teie VPN-ühenduse sissetuleva liikluse. See filtreerib kõik küsimata andmepaketid, tagades, et häkker ei pääse teie arvutisse IPVanishi VPN-tunneli kaudu. See omadus iseenesest eristab IPVanishi tõepoolest rahvahulgast.

DNS-i lekkekaitse ja ühenduse kvaliteet
Meie testimisel saidi dnsleaktest.com abil ei leitud IPVanishiga ühtegi DNS-i leket. Samuti ei olnud meil katseperioodil kogemata lahti ühendatud ega katkenud ühendusi. See annab tunnistust IPVanishi tehnilise meeskonna kvaliteedist ja asjatundlikkusest ning nende VPN-i rakendamisest. VPN-ühenduse languse eest kaitsmiseks soovitame ikkagi kasutada kolmanda osapoole tarkvara, kui katkemine on ebatõenäoline.

IPVanish torrentimiseks

Kui leidsite selle veebisaidi, on hea võimalus, et anonüümsed torrentid on teie jaoks esmatähtsad ja see on osa põhjusest, miks otsite kvaliteetse VPN-teenuse pakkujat. Hea uudis on IPVanish sobib Torrentide jaoks suurepäraselt! Kui proovite leida torrentside jaoks parimat VPN-i, on VPN-il 4 peamist funktsiooni:

 1. Pole logisid
 2. Torrents spetsiaalselt lubatud
 3. Kiire kiirus
 4. Sokid5 puhverserver

IPvanishil on kõik need 4 funktsiooni. Tutvuge IPVanishi KKK-ga, et kiiresti kinnitada nende P2P-poliitikat ja logimispõhimõtteid ning vaadake meie IPVanishi kiirkatseid, et saada idee nende võrgu kiiruse kohta.

Tegelikult saime oma ISP-st üle 100% eraldatud ribalaiusest (VPN-tunnel sekkus meie kaabel-ISP poolt allavoolu laskmisele). Meil oli võimalus rääkida IPVanishi esindajaga asjatundjatelt ja ta ütles meile, et IPVanish on võimeline veelgi kiiremaks ühenduseks ja paljud kasutajad on teatanud kiirusest vahemikus 50-100mbps IPVanishi kasutades.

Paljud kasutajad ei tea seda, kuid IPVanishil on failide jagamine veres. IPVanishi emaettevõttele (Highwinds Network Group) kuulub üks suurimaid sisu edastamise võrke (CDN) ja andmeside selgroogu maailmas (seega ka suured kiirused). IPVanishi asutaja oli ka UseNet / NewsGroup tehnoloogia pioneer ning pakub võrku endiselt Useneti liikluse suurele osale.

IPVanish hoolib oma klientide turvalisuse / privaatsuse vajadustest
Seal, kus teised VPN-id on liikunud kasutaja privaatsuse piiramiseks, laiendab IPVanish oma kasutajatele pakutavaid vabadusi. IPVanish muutis hiljuti nende logimispõhimõtteid ühtegi logi pole ja neil on tulevase tarkvaraväljaande jaoks teistes privaatsus- / turvafunktsioonides.
Külastage IPVanishi

IPVanish sisaldab Socks5 puhverserverit (null logi)

2016. aasta oktoobris teatas IPVanish, et nad hõlmavad nüüd kõigi VPN-i tellimustega piiramatut SOCKS5 puhverserveri teenust ja failijagajad rõõmustasid. Null-logiga torrent-puhverserver on torrent-entusiastide jaoks üks nõudlikumaid funktsioone ja funktsiooni lisamisel plahvatas IPVanishi populaarsus.

IPVanishi puhverserver on Hollandis kiire klaster. See ei pea logisid ja võimaldab piinlemist.

SOCKS-i puhverserver (eelised)

 • Kiirem kui VPN (krüptimata). Peidab endiselt teie torrenti IP-aadressi
 • Topeltkaitse (käitage VPN-is puhverserverit 2 IP-lüliti jaoks)
 • Eraldi brauser ja torrent IP. Torrent klient kasutab puhverserveri IP-d, brauser kasutab VPN IP-d
 • Marsruudi torrentliiklus eraldi. SOCKSi puhverserverit kasutavad ainult torrentid

Kuidas kasutada torrentite jaoks IPVanish-puhverserverit

Siin on kiire juhend, mille abil saate oma torrente peita IPVanishi Socks5 Proxy abil.

1. samm: registreeruge IPVanishi (kui te pole seda veel teinud)

Liituge IPVanishiga.

2. samm: hankige oma sokkide sisselogimise / parool

Pärast IPVanishisse registreerumist saadetakse teile link, et valida oma VPN-i kasutajanimi / parool. Kuid turvalisuse huvides ei kasuta IPVanish puhverserveri jaoks samu sisselogimismandaate. Olete genereerinud puhverserveri sisselogimise / parooli oma IPVanishi konto paneelis.

1. Minge saidile IPVanish.com ja logige sisse oma kontole
2. Klõpsake oma kontopaneelil vahekaarti „SOCKS5 puhverserver”
3. Näete oma puhverserveri kasutajanime / parooli. Uue sisselogimise loomiseks võite klõpsata ka nuppu „Lähtesta“.

IPVanishi kontopaneel Socks Proxy parool

Hankige oma IPVanishi puhverserveri kasutajanimi / parool oma IPVanishi kontopaneelilt

4. Jätke see sakk avatuks, et saaksite kasutajanime / parooli / hostinime järgmises etapis hõlpsalt kopeerida.

Torrentkliendis puhverserveri seadistamiseks on vaja järgmist teavet:

 • Kasutajanimi Parool (mis saite oma kontopaneelist)
 • Hostinimi: ams.socks.ipvanish.com
 • Sadam: 1080(Oluline)

Utorrenti seadistamine

UTorrenti puhverserveri sätete muutmiseks minge aadressile: Menüü > Valikud > Eelistused > Ühendus

Teie seaded peaksid vastama alltoodud sätetele. Kui edastate pordi käsitsi ruuteri kaudu (UPnP kasutamise asemel), määrake see port ja tühjendage märkeruut „Juhuslik pordi iga algus”. Lisateavet nende sätete ja muude häälestusvalikute kohta (nt krüptimise lisamine) leiate meie anonüümse Utorrenti juhendist.

uTorrenti seaded puhverserveri IPVanish SOCKS jaoks

uTorrenti seaded puhverserveri IPVanish SOCKS jaoks

Vuze seadistamine

Avage Vuze’i suvandite menüü aadressil Menüü > Tööriistad > Valikud

1. Minge vahekaardile „Režiim” ja veenduge, et Vuze on “Advanced” kasutajarežiimis.
2. Minge vahekaardile “Ühendus”. Kui soovite rippmenüüd kuvada, siis klõpsake vasakul asuvat kolmnurka
3. Klõpsake vahekaarti “Puhverserver”
4. Sobige sätted allpool oleva pildiga (sisestage puhverserveri kasutajanimi / parool)

IPVanishi puhverserveri seaded Vuze'i jaoks

Kui olete maas, taaskäivitage Vuze. Seejärel naaske puhverserveri sätete juurde ja klõpsake nuppu ‘Testima sokke’, et kontrollida, kas teie seadistus töötab. Pärast seda on alati hea mõte oma seadistused uuesti kontrollida, kasutades funktsiooni „Kontrolli torrenti IP-tööriista”..

Vaadake meie täielikku juhendit: Kuidas Vuze’i kasutada anonüümselt

IPVanishi hinnakujundus ja allahindlused

IPVanish ei piira ega peata erinevate VPN-i plaanide funktsioone, selle asemel pakuvad nad ühte VPN-i paketti koos kõigi funktsioonidega ja piiramatu ribalaius nende välkkiire võrgus. IPVanish VPN-i pakett on saadaval kolme erineva tellimispikkusega: 1 kuu, 3 kuud, 1 aasta.

IPVanishi hinnakujundus:
1 kuu – 10 dollarit kuus
3 kuud – 8,99 dollarit kuus
12 kuud – 6,49 dollarit kuus

Meie arvates on IPVanish suurepärane väärtus. Need on tipptasemel keskmise hinnaga VPN-teenused. Neil on ka 7-päevane raha tagasi garantii, nii et saate nende teenust tasuta proovida ja tasuta tühistada, kui te pole täiesti rahul.

IPVanishi allahindlused ja kupongi koodid: Säästke 46%, kui ostate üheaastase plaani *
* Säästud võrreldes kuuhinnaga 10 dollarit

IPVanish VPN ülevaade: kokkuvõte

Kui olete kogu ülevaate selle hetkeni läbi lugenud (see on ok, kui te seda ei teinud), on ilmne, et oleme IPVanishi VPN-teenusest üsna muljet avaldanud. IPVanish kuulub tohutule korporatsioonile, kelle käsutuses on suured rahalised ressursid ja lairiba infrastruktuur. Selle tulemusel on neil raha, motivatsiooni ja teadmisi, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust.

Meie lemmikfunktsioonid:

 • Super kiire kiirus, kiire võrk
 • Pole logisid. Täiesti anonüümne
 • Suurepärane klienditugi / tehniline tugi
 • USA-s asuv ettevõte (juriidiliselt kohustatud säilitama nende privaatsuse tagatisi)
 • Tonna serverit / asukohta
 • Pole DNS-lekkeid, pole juhuslikke katkestusi
 • Väga mõistlik hind
 • Tapa-lülita (lisatud suvi, 2016)
 • SOCKS5 puhverserver on lisatud (lisatud oktoober 2016)

Soovime, et IPVanishil oleks:
Selle ülevaate eelmistes versioonides oli meil sooviloend 3 asja, mida me soovisime, et IPVanish lisaks:

 • Turvafunktsioon tapmislüliti korral
 • SOCKS5 puhverserver (suurepärane kiiremate torrentide jaoks)
 • Tarkvara funktsioon ‘Lemmikserverid’

Visiem, kas noklusina, tacu
UPDATE … IPVanish kuulas! Alates 2016. aasta sügisest on igaüks neist funktsioonidest lisatud juba IPVanishi suurepärasele teenusele. Samuti muudeti üheaegselt kaitstud seadmete arv 5-ni (kahelt).

IPVanishi tulemuslikkuse skoorid

Omadused: 10/10
Tugi: 10/10
Kiirus ja jõudlus: 10/10
Hind ja maksevõimalused: 9/10
Üldine tulemus: 95% (A +)
Külastage IPVanishi

IPVanish VPN, 14. märts 2018, 95/100 tähte
VPN-teenus

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me