IPVanish vs privaatne Interneti-juurdepääs: VPN-i võrdlus

IPVanish vs privaatne Interneti-juurdepääs 2018

Privaatne Interneti-juurdepääs ja IPVanish on kaks parimat tarbijatele kättesaadavat VPN-i pakkujat. Nad on turvalisuse, anonüümsuse, privaatsuse, töökindluse ja kiiruse osas kõrgel kohal. Mõlema peakontor asub Ameerika Ühendriikides, mis tähendab, et teie andmed on usaldusväärse ettevõtte käes ja mitte mingil varjulisel VPN-i pakkujal, ilma postiaadressita..


PIA oli anonüümsuse teerajaja ning pole nende loomisest alates ühtegi logi pidanud ja IPVanish liitus 2014. aasta alguses kõrgema astme logimata VPN-i pakkujate ridadega. Nagu juba selle saidi teiste artiklite põhjal võisite märgata, on anonüümsus ja turvalisus ( meie arvamus) peaks olema VPN-teenuse pakkuja valimisel esmatähtis, eriti BitTorrenti kasutajate jaoks. Privaatne Interneti-juurdepääs ja IPVanish on meie kaks lemmikut, nii et kes võidab raskekaalu põrkumisel? Loe edasi!

VPN-i võrdlus: funktsioonid ja andmed

Pilt

IPVanishi täielik ülevaade

PIA vs IPVanish

PIA täielik ülevaade

IPVanish

 • Asub USA-s.
 • Serverid 6 mandril, 59+ riigis
 • 14 000+ IP-aadressi
 • OpenVPN, L2TP ja PPTP protokollid
 • On oma professionaalne VPN-tarkvara
 • 256-bitine sõjaväe astme krüptimine
 • Pole logisid (pole ühenduse ega kasutusloge)
 • 10,00 USD kuus (1 kuu hind)
 • 6,49 dollarit kuus (12 kuu hind)
 • 7-päevane raha tagasi garantii

Eripakkumine: Piiratud aja jooksul saate loetletud hinnast veel 20% soodsamalt, kuni 3 aastaks! See on alla 5,25 dollari kuus. (Eripakkumise saamiseks klõpsake ülaltoodud linki ja oodake sooduspakkumise saamiseks umbes 30 sekundit eripakkumise hüpikakent)

Privaatne Interneti-juurdepääs

 • Asub USA-s.
 • Teenindajad 3 kontinendil, 10 riigis
 • 1000+ IP-aadressi
 • OpenVPN, L2TP ja PPTP + Tasuta puhverserveri teenus
 • On oma professionaalne VPN-tarkvara
 • 128-bitist kuni 1024-bitist krüptimist (sõltub protokollist)
 • Pole logisid (pole ühenduse ega kasutusloge)
 • 6,95 dollarit kuus (1 kuu hind)
 • 3,33 dollarit kuus (12 kuu hind)
 • Tagasimakse poliitikat pole

Hankige 1 aasta privaatne Interneti-juurdepääs ainult 40 dollari eest!

IPvanish vs privaatse Interneti-juurdepääsu tarkvara võrdlus

Ülevaade:

IPVanish
IPVanishi tarkvara on enamasti funktsioon, mitte virgutus. Nad on uhked oma Tier-1 VPN-võrgu tippkiiruse üle ja muljetavaldava serverite nimekirja üle 59 riigi üle kogu mandri, välja arvatud Antarktika. Saate OpenVPN-, L2TP- ja PPTP-ühenduse, ühe klõpsuga ühenduse ja võimaluse sorteerida servereid riigi või pingi aja järgi, kuid mitte palju muud.

Privaatne Interneti-juurdepääs (PIA)
PIA lähenemisviis on pisut erinev. Selle asemel, et proovida konkureerida serverite mitmekesisusega, pakuvad nad servereid 10 riigis (enamik neist, mida soovite, sealhulgas USA, Holland ja Suurbritannia). PIA kompenseerib nende serveripuuduse tõttu uskumatult funktsionaalse tarkvara ja turvafunktsioonide, mida pole peaaegu ühegi teise VPN-i pakkuja tarkvaras. Muljetavaldav funktsioonide loend sisaldab: DNS lekkekaitset, VPN-i tapmislülitit ja reguleeritavat krüptimise tugevust.
&# 65279; IPVanish VPN-i tarkvara&# 65279;
IPVanish andis just välja oma uue 2.0 versiooni tarkvara, millel on senisest veelgi rohkem funktsioone, sealhulgas serverikaardi vaade, ja automatiseeritud IP rotatsioon. Vaatame kõiki IPVanishi funktsioone üksikasjalikumalt.

IPVanishi tarkvara omadused

 • Autologin / Autoconnect
 • Valige Autoconnecti server
 • Sorteerige serverid pingi aja, linna või riigi järgi
 • Valige kaardivaates server
 • VPN-ühenduse kontrollimiseks kontrollige IP-aadressi
 • Visuaalse süsteemisalve indikaator (punane, kui ühendus on lahti ühendatud, ja roheline, kui ühendatud)
 • Valikuline IP-pööramine koos reguleeritava ajavahemikuga
 • Pordi / protokolli käsitsi valimise võimalus (PPTP, L2TP, OpenVPN)
 • Nutika serveri valik soovitud kasutamise järgi: (kiirus, video voogesitus, mängimine jne)

Funktsioonid, mida tahaksime tulevikus näha:

 • DNS lekkekaitse
 • VPN-i tapmislüliti / automaatne ühenduse katkestamine katkestatud VPN-ühenduse korral

IPVanishi tarkvara funktsioonid sügavuti:

Autologin / Autoconnect
Kasutajatele antakse valik, kas luua ühendus käivitamisel või käsitsi. Samuti saate valida serveri, millega soovite automaatselt ühenduse luua, ja kas salvestada oma sisselogimismandaadid või sisestada need iga kord.

Serverite valimine / vahetamine
Kasutajatele antakse võimalus valida IPVanishi 100+ VPN-serveri hulgast, kasutades visuaalse serveri valimiseks kas loendivaadet (sorteeritav riigi, linna või pingi aja järgi) või kaardivaadet. Nüüd lubab IPVanishi VPN-i tarkvara uusim versioon 2.0 lennu ajal IP-lülitus ilma ühenduse katkestamiseta kui kasutate OpenVPN-i ja IP-sid saab kasutaja määratud ajavahemiku järel automaatselt pöörata, lisades veelgi privaatsust ja anonüümsust veebis.

(funktsioon (jQuery) {
funktsioon init () {window.wSlaidiseanss && window.wSlideshow.render ({elementID:"908959832306279364",nav:"mitte ühtegi",navLocation:"alt",captionLocation:"alt",üleminek:"tuhmuma",automaatne esitamine:"1",kiirus:"5",kuvasuhe:"auto",showControls:"tõsi",randomStart:"vale",pildid: [{"url":"1/5/9/8/15986964 / 9790913.png","laius":"400","kõrgus":"304","pealdis":"IPVanish IP-lülitus"}, {"url":"1/5/9/8/15986964 / 2224540.png","laius":"400","kõrgus":"288","pealdis":"IPVanishi serveriloendi vaade"}, {"url":"1/5/9/8/15986964 / 2552621.png","laius":"400","kõrgus":"287","pealdis":"IPVanishi serverikaardi vaade"}]})}
jQuery (dokument). juba (init);
}) (window.jQuery)

Privaatne Interneti-juurdepääsu tarkvara
Privaatne Interneti-juurdepääs pakub meie ümber ühte meie lemmiktarkvara paketti. Neil on kena lihtsas pakendis kõik soovitud turvafunktsioonid.

PIA funktsioonid:

 • Automaatne sisselogimine / automaatne ühendamine
 • Protokolli valik (PPTP, L2TP, OpenVPn)
 • Pordi valik (TCP / UDP, pordi number)
 • Krüptimise tugevus (OpenVPN-i kasutamisel saate VPN-tunneli ja võtme tugevust käsitsi reguleerida)
 • DNS lekkekaitse
 • VPN tapmislüliti / Internet tapmislüliti
 • Sadama edastamine
 • Süsteemisalve ikooni visuaalse ühenduse indikaator (roheline = ühendatud, punane = pole ühendatud)

Privaatse Interneti-juurdepääsuga tarkvara funktsioonid sügavuti

Ühenduse tüüp: Valige TCP või UDP
Kaugport: Valige Auto või valige käsitsi
Kohalik sadam: Valige port, mida soovite VPN-i kasutamiseks oma kohalikus võrgus edastamise eesmärgil (kui see on lubatud)
Lülita sisse Sadama edastamine: Sisse välja
VPN-i tapmislüliti: Sisse / välja (kui VPN langeb, katkestab teie Interneti-ühenduse hetkega. Miks see on suurepärane võimalus bittorrent-kasutajatele).

DNS lekkekaitse: Täiendav mõõdulõige tagab, et kõik DNS-i otsingud (kui arvuti proovib veebilehte leida) läbivad VPN-tunneli, mitte väljaspool seda (see on Windowsi viga ja paljud VPN-id ei paranda seda.) DNSLeakTest.com lisateabe saamiseks)

IPv6 kaitse: Turvalisuse tagamiseks keelake IPv6-protokolli kasutamine VPN-i kaudu.

Privaatne Interneti-juurdepääs vs IPVanishi tarkvara

Privaatse Interneti-ühenduse seaded

Täpsemad PIA turvasätted
Saate käsitsi muuta VPN-i andmetunneli krüptimise tugevust, kuni 256-bitist Blowfish krüptimist. Saate reguleerida ka andmete autentimise ja RSA võtme käepigistuse krüptimistaset, kuni 4096 bitti.

PIA vs IPVanish täpsemad turbesätted

Täpsemad turbesätted

Tarkvara järeldus:
Nii PIA kui ka IPVanish pakuvad muljetavaldavaid tarkvarafunktsioone, kuid meie pakume neid Privaatne Interneti-juurdepääs serva nende tipptasemel turvafunktsioonide tõttu, tagades, et kasutajad saavad jääda anonüümseks isegi VPN-i tahtmatu katkemise korral. Hindame ka tarkvara käsitsi sätete kohandamist, et krüptimise tugevust kohandada, et tagada turvalisus / kiirus vastavalt kasutaja eelistustele.
Parim tarkvara: privaatne Interneti-juurdepääs (Klõpsake, kui soovite saada PIA-d ainult 3,33 dollari eest kuus)
Osta VPN

IPVanish vs PRivate Internet Access: turvalisus ja privaatsus

VPN-i pakkujate turvalisuse ja privaatsuse osas käsitleme järgmisi kriteeriume: krüptimise tugevus, logimispoliitika, Bitcoini maksed, ja täiendavad turvafunktsioonid. Vaatame kiiresti, kuidas nad üksteise otsa virnastavad.

IPVanish
VPN-i logisid pole absoluutselt. Täiesti anonüümne
Krüptimistugevus kuni 256-bitine
Bitcoin aktsepteeritud
Sisseehitatud DNS lekkekaitse
VPN-i tapmislülitit pole
IPv6-kaitse puudub
Torrentsid lubatud
NAT tulemüür on tasuta
Privaatne Interneti-juurdepääs:
VPN-i logisid pole absoluutselt. Täiesti anonüümne
Krüptimistugevus kuni 256-bitine
Bitcoin aktsepteeritud
Sisseehitatud DNS-i lekkekaitse
VPN-i tapmislüliti
IPv6 kaitse
Torrentsid lubatud
Tulemüüri pole

Nagu näete, mõlemad PIA ja IPVanish on logimata VPN-i pakkujad. Nad ei pea ühtegi VPN-logi. See on meie peamine kriteerium VPN-i pakkujate turvalisuse / privaatsuse hindamisel. Mõlemad mööduvad lendavate värvidega.

Mis puutub muudesse funktsioonidesse, siis on mõlemal VPN-il sarnane krüptimine ja anonüümsed maksevõimalused. Seoses DNS-lekketega ei tuvastanud me IPVanishi tarkvara abil ühtegi leket, ehkki neil pole sisseehitatud DNS-i lekkekaitset, kuid anname PIA-le siiski serva.

Privaatne Interneti-juurdepääs pakub ka VPN-i tapmislülitit (suurepärane turvafunktsioon, mis tapab teie Interneti-ühenduse automaatselt, kui teie VPN-ühendus ebaõnnestub, tagades, et teie tegelik IP-aadress pole bittorrentis või veebis kogemata avatud), samuti IPv6-lekkekaitse ( teadaolev akende viga). Kahjuks IPVanish ei paku neid funktsioone.

Üks valdkond, kus IPVanish paistab tõesti silma, siiski on tegemist a Tasuta NAT tulemüür nende VPN-teenusega. See on haruldane ja muljetavaldav funktsioon, mida leidub vaid mõnel VPN-i pakkujal. See aitab vältida häkkerite, robotite või pahavara jõudmist teie arvutisse VPN-tunneli kaudu, alustades teie anonüümsest IP-aadressist. See filtreerib VPN-tunneli kaudu ülesvoolu liikuvaid andmeid, veendumaks, et need on teie taotletud andmed ja mitte midagi pahatahtlikku.

Järeldus:
IPVanish teeb muljetavaldava juhtumi nende tasuta NAT tulemüüriteenusega, kuid PIA-dega VPN-i tapmislüliti, ja DNS lekkekaitse samuti reguleeritav krüptimistugevus annavad neile eelise. Lõpuks tuleb vaid välja, millised funktsioonid on teile kõige olulisemad, kuna DNS-i lekkekaitset ja tapmislülituse funktsioone saab lisada igale kolmanda osapoole tasuta tarkvaraga VPN-ile, samas kui VPN-i tulemüür ei saa seda teha.
Parim turvalisus: privaatne Interneti-juurdepääs (nina kaudu)

Serveri asukohad ja muud funktsioonid

IPVanish
 • 59+ riiki serveritega
 • 6 mandrit koos serveritega
 • 100+ erinevat linna
 • IP-rotatsioon VPN-ühendust kaotamata
 • Tasuta puhverservereid pole
Privaatne Interneti-juurdepääs
 • 10 riiki serveritega
 • 3 mandrit koos serveritega
 • 17+ erinevat linna
 • IP-pöördumist pole
 • VPN-iga kaasas olevad tasuta puhverserverid

Selge, IPVanishil on tohutu eelis serveri asukohtade arvu osas. Nad on tegelikult kõige kiiremini laienev VPN-teenuse pakkuja maailmas ja ainult 2. kohal HideMyAss VPN serveri asukohtade koguarvu kohta. Selgelt ei saa PIA sellel alal konkureerida ja on sisuline piirdudes serveri asukohtadega kümnes kõige soovitavamas riigis, sealhulgas USA, Suurbritannia, Kanada, Holland jne. … Klõpsake siin, et näha IPVanishi täielikku serveri asukohtade loetelu ja riigid!

IPVanishi IP-rotatsiooni funktsioon võimaldab turvalisuse tagamiseks teie VPN-ile määratud IP-aadressi ajastatud vahetamist kindla intervalliga. Seda saab teha ilma VPN-i katkestamata või serverit vahetamata. Selle asemel määrab IPVanish teile veel ühe 14 000 IP-st, kui nad on ühendatud.

Privaatne Interneti-juurdepääs pakub veel ühte lisafunktsiooni, mida IPVanish ei paku. Nad sisaldavad tasuta puhverserverid nende VPN-i paketiga. See võimaldab teil VPN-i abil kogu ühenduse asemel konkreetse programmi või protokolli anonüümseks muuta. Saate neid isegi kasutada üheaegselt, näiteks ühendades oma torrenti kliendi Hollandi puhverserveri kaudu. See ühendus eksisteerib VPN-ühenduse sees USA serveriga, mis kaitseb kogu teie arvutit. Päris hästi?

Parimad serverid / funktsioonid: 59 riiki on raske ületada. IPVanish võidab kindlalt!

VPN-i kiiruskatse: privaatne Interneti-juurdepääs vs IPVanish

Ülevaade:
Sisse minnes peaksite teadma, et see ei pruugi olla aus võitlus. IPVanish on ainus VPN-i pakkuja maailmas kontrollib neid esimese astme andmeteljel. See tähendab, et IPVanishil on otsene juurdepääs ülemaailmsetele andmeedastuskiirustele, mille nende emaettevõte (Highwinds) ehitas, selle asemel, et rentida juurdepääsu ribalaiusele ja serveritele nagu teised VPN-id. See tähendab, et ainus, mis IPVanishi kiirust piirab, on ribalaius, mida nad on nõus oma VPN-teenusele eraldama, kuid neid peetakse üldiselt kiireimaks VPN-i pakkujaks maailmas. Enamik nende klientide enda Interneti-ühendusi ei ole peaaegu piisavalt kiired, et kasutada ära kõiki IPVanishi pakutavaid kiirusi.

Kiiruskatse tulemusi mõjutavad tegurid:
Kiirust, mida kasutajad VPN-i kasutamisel näevad, mõjutavad paljud tegurid, sealhulgas:

 • Serveri koormus
 • Serveri asukoht ja vahemaa
 • Serveri ribalaius
 • VPN-ühenduse krüptimise tugevus
 • Kasutajate tavalise Interneti-ühenduse ribalaius (meie test tehti 50 Mbps ühendusega)

IPVanish Speed ​​Test

ipvanish speedtest virginia

IPVanish Speed ​​Test Virginia, USA

IPVanish Speed ​​Test California

IPVanish California Speed ​​Test USA

IPVanish kiiruskatse Kanada

IPVanish Toronto Kiireim Kanada

IPVanish Speed ​​Test Holland

IPVanish Hollandi kiiruskatse

Privaatse Interneti-kiiruse test

PIA NYC kiireim

Privaatne Interneti-juurdepääsu kiiruse test New York, USA

PIA kiiruskatse Californias

PIA kiiruskatse Californias, USA

Kanada vpn kiiruskatse

PIA kiiruskatse Torontos, Kanadas

Privaatne Interneti-juurdepääs Hollandi kiirustest

PIA kiiruskatse Hollandis

Kiirustesti analüüs:
Privaatne Interneti-juurdepääs toiminud üsna imetlusväärselt, arvestades, et nad on üks taskukohasemaid VPN-i pakkujaid maailmas. See öeldud, IPVanish peksis neid igas asukohas, samadel juhtudel kahekordistades PIA kiiruse peaaegu kahekordselt. Mõlemal juhul peaks VPN-teenuse pakkuja olema mandrite vahel HD-video voogesituse jaoks või torrentite allalaadimiseks enam kui piisavalt kiire (eeldusel, et teie enda Interneti-ühendus on piisavalt kiire), kuid kui teie jaoks on oluline võimalikult kiire kiirus, siis oleks parem hankige IPVa&# 65279; nish, eriti kui olete ISP-ühendus, mille kiirus on 25 MB / s või kiirem.
Võitja: IPVanish

Hind ja väärtus

Privaatne Interneti-juurdepääs on 2 kaalumist väärivat VPN-i paketti (6-kuuline plaan on vaid mõne dollari võrra odavam kui 12-kuuline plaan ja seda ei tohiks kunagi osta. Kõik plaanid sisaldavad kõiki VPN-i funktsioone ning piiramatut ribalaiust ja andmeedastust. Hinnakujundus on:

 • 1 kuu – 6,95 dollarit või
 • 1 aasta – 39,95 dollarit (3,33 dollarit kuus).

See on minu jaoks uskumatu väärtus ja peaaegu kõigi teiste tippkvaliteediga VPN-i pakkujate jaoks võrreldamatu. Ainus, mis lähedale jõuab, oleks Proxy.sh.

IPVanish pakkumised 3 VPN-i paketti kõik sisaldavad samu funktsioone ja servereid, ainsaks erinevuseks on tellimuse kestus:
1 kuu – 10 dollarit
3 kuud – 26,99 dollarit
12 kuud – 77,99 dollarit
(6,50 dollarit kuus)

Nende hinnakujundus sarnaneb serveri asukohtade poolest lähima konkurendi HideMyAss omaga, kuid IPvanish on neid kiiruse, torrenti sõbralikkuse ja uue No Logs Policy-iga selgelt ületanud.
Eripakkumine!!!! – alates sellest kirjutamisest saate oma esimese kolme arveldusperioodi (kuni ühe aasta) pealt kokku hoida 20% lisatasu
Pakkumise nõudmiseks klõpsake eripakkumise linki ja oodake siis 30–60 sekundit, enne kui sisestate oma teabe registreerumislehele. Saate hüpikakna koos 20% -lise pakkumisega, klõpsake nõudmisel (täiendavaid samme pole vaja teha) ja siis registreeruge. Uus hinnakujundus saab olema 8 dollarit kuus või 62,39 dollarit aastas.

Parima hinnakujunduse võitja: privaatne Interneti-juurdepääs on eelarvel olevate jaoks ületamatu väärtus, kuid kui lisiserverid või kiirus või teie jaoks oluline, on IPVanish palju, eriti 20% soodsamalt reklaamimisel!

Kokkuvõte ja järeldused

IPVanish ja Privaatne Interneti-juurdepääs on kaks parimat VPN-i pakkujat kogu maailmas, nii et me eeldasime sellelt pea-pähe kokkulangevuselt suuri asju ja nad elasid oma olemuselt üles. Mõlemad teenivad teid üsna hästi ribalaiusega intensiivsete tegevuste jaoks, näiteks HD-video voogesitus koos Hulu või Netflixiga. IPVanishi esimese astme andmevõrk peaks teile lisama, kui tunnete, et vajate seda.

Meie testides olid mõlemad võistlejad omavahel väga lähedased, kusjuures mõlemad paistsid silma paaril alal:

IPVanish avaldas muljet kiiruse ja serveri asukohtade arvu üle (120+ ja loendamine)

Privaatne Interneti-juurdepääs paistab silma täiendavate turvafunktsioonide (VPN-i tapmislüliti ja DNS-i lekkekaitse), samuti nende ületamatu hinnakujunduse ja puhverserveri teenuse eest tasuta.

Millise VPN-i peaksite valima? See tuleneb tõesti teie individuaalsetest vajadustest, kuid siin on meie mõtted:

IPVanish tuleks valida juhul, kui:
 • Kiirus on teie peamine prioriteet
 • Teie Interneti-ühendus on 40Mbps+
 • Teil on vaja juurdepääsu VPN-serveritele paljudes erinevates riikides
 • Soovite vaadata Hulu või Netflixi Aasiast, Aafrikast, Lõuna-Ameerikast või Ida-Euroopast

Saate IPVanishi nii madalale kui 5,25 dollarit kuus

Peaksite valima privaatse Interneti-juurdepääsu, kui:
 • Te vajate maksimaalset turvalisust / anonüümsust
 • Hind on teile väga oluline
 • Mõne serveri asukohast piisab, kui nad asuvad õiges kohas (USA, Holland, Suurbritannia, Saksamaa, Hongkong)

Hankige privaatne Interneti-juurdepääs ainult 3,33 dollari eest kuus!

Seotud artiklid, mis võivad teile kasulikuks osutuda:
 • IPVanish VPN ülevaade
 • Privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaade

Visiem, kas noklusina, tacu

 • Torrenti seadistamise juhendid
  • Kuidas kasutada Deluge anonüümselt
  • Kuidas kasutada uTorrenti anonüümselt
  • Kuidas Vuze’i kasutada anonüümselt
  • Kolme lihtsa sammu anonüümne bittorrent

Visiem, kas noklusina, tacu

VPN-i võrdlused:

 • IPVanish vs Hidemyass
 • IPVanish vs ExpressVPN
 • Privaatne Interneti-ühendus vs Torguard
 • Privaatne Interneti-juurdepääs vs ibVPN
 • Torguard vs BtGuard (parim Torrenti puhverserver)

Visiem, kas noklusina, tacu

Täname, et lugesite seda VPN-i võrdlust :-)

IPVanish

Külastage saiti

7-päevane 100% tagasimakse poliitika

Privaatne Interneti-juurdepääs

Külastage saiti

7-päevane 100% tagasimakse poliitika
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map