IPVanish vs ExpressVPN 2018 võrdlus

IPVanish ja ExpressVPN mõlemad väidavad, et nad on kiireim VPN maa peal. Kuid millisel VPN-i jõumaalil on tõendid selle tõestamiseks?

Võrdlesime IPVanishi ja ExpressVPNi funktsioonide osas, mis on torrentikasutajatele kõige olulisemad.

Võrdlesime:

 • Tarkvara
 • Privaatsus- / logimispoliitika
 • Kiirus
 • ja muidugi hind. Me teame, et kõik armastavad head odavat VPN-i.

IPVanish vs ExpressVPN: kokkuvõte

IPVanish

Pilt

Veebisait: IPVanish.com
Ülevaade: IPVanish 2016 ülevaade w

/ kiiruskatsed

 • Asub USA-s
 • Pole logisid. Periood. (
  lisateavet VPN-i logide kohta
  )
 • Puhverserverit ei kaasata
 • 256-bitine krüptimine (kohandatav)
 • Komplektis on tapmislüliti (IP-lekete vältimine)
 • Torrentsid on lubatud kõigisse serveritesse
 • Kuu hind: 10,00 dollarit
 • Parim pakkumine: 6,49 dollarit kuus&# 65279;&# 65279; (1-aastane plaan)

ExpressVPN

Pilt

Veebisait:Expressvpn.com
Ülevaade: Tulekul…

 • Asub Briti Neitsisaartel
 • Tegevuslogisid pole. Mõned ühenduse logid (IP-logisid pole)
 • Puudub puhverserver
 • 256-bitine krüptimine
 • Komplektis on tapmislüliti
 • Torrentsid kindlatel serveritel
 • Kuu hind: 12,95 dollarit
 • Parim pakkumine: 8,32 dollarit kuus (1-aastane plaan)
IPVanishi lemmikfunktsioonid
IPVanish on äärmiselt kiire. Kiirem kui kõik teised VPN-id, mida oleme sellel saidil testinud. Kui teil on suure ribalaiusega ühendus (20 Mbps +), peaksite vähemalt proovima IPVanishi.

Nende uus V3 tarkvara (Windows, Mac, iOS, Android) sisaldab hulgaliselt uusi funktsioone, näiteks: varjatud režiim, jagatud tunnel, tapmislüliti ja ‘nutika’ serveri valik.

IPVanish pakub ka nulllogi garantiiga kõrgetasemelist privaatsust.
Vaadake kõiki meie logimata VPN-e

Meie lemmik ExpressVPN funktsioonid:
ExpressVPN on esmaklassiline VPN-teenus (lisatasu hinnaga).

Loe: Meie ExpressVPN torrendi juhend

ExpressVPN paistab tõepoolest rahva hulgast silma nende tarkvara osas, millel on ilus kasutajaliides ja uuenduslikud funktsioonid, näiteks kohandatav lemmikute serverite loend..

ExpressVPN suhteliselt kõrge hind tähendab, et nad saavad endale lubada rohkem serveri ribalaiust kasutaja kohta, seega on kiirused suurepärased.

Võrdlusteemad

Võrdleme ExpressVPN-i ja IPVanishit kõigil allpool toodud teemadel. Selle võrdluse ükskõik millise jaotise juurde liikumiseks klõpsake linki.

 1. Turvalisus
 2. Privaatsus- / logimispoliitika
 3. Tarkvara / funktsioonid
 4. Kiirus
 5. Torrenti sõbralikkus ja torrenti omadused
 6. Hinnakujundus
 7. Tagastamispoliitika

Turvalisus

Krüptimine

IPVanish ja ExpressVPN mõlemad pakuvad 256-bitist krüptimist (tööstuse kõrge turvalisuse standard).

Mõlemad pakkujad rakendavad täiuslikku edastamise saladust, mis tähendab, et iga VPN-i seanss kasutab unikaalset krüptimisvõtit (hea).

IPVanishi tarkvara võimaldab teil valida 3 VPN-protokolli (OpenVPN, PPTP ja L2TP). Nad lisavad ka Stealth-protokolli, kui lubate tarkvaravalikutes režiimi Scramble.

ExpressVPN lisab SSTP-protokolli lisaks ülalnimetatud 3-le (4 protokolli kokku). SSTP võib töötada ka Stealth-protokollina, et libistada läbi VPN-i blokeerivaid tulemüüre.

IPVanishi turvaseaded nende tarkvaras. Sisaldab DNS-i lekkekaitset ja tapmislülitit.

IPVanish annab teile valida 3 VPN-protokolli vahel, aga ka IP-lekete vältimiseks turvafunktsioonide, näiteks DNS-lekkekaitse ja tapmislüliti vahel.

Muud turvafunktsioonid
IPVanish ja ExpressVPN sisaldavad mõlemad tapmis-lülituse võimalust, mis takistab teie IP-aadressi avalikku lekkimist, kui VPN katkeb juhuslikult. Need hõlmavad ka DNS-i lekkekaitset, mis takistab teie Interneti-teenuse pakkujal kasutada Windowsi turbeviga teie veebiajaloo jälgimiseks.

Turvalisuse kokkuvõte:
IPVanish ja ExpressVPN on turvalisuse osas üsna ühtlaselt võrdsustatud, kuid tänu neile pühendatud suvandile “Stealth Mode” (mis võimaldab teil hankida võrgu tulemüürid, mis võivad proovida VPN-i liiklust blokeerida) anname ExpressVPN-ile väikese eelise..
VÕITJA: IPVanish
VPN-ide logimispoliitika on pakkuja valimisel üks tähelepanuta jäetud tegureid. See on ka tõenäoliselt kõige olulisem asi, mida tuleb arvestada, kui hakkate VPN-i kasutama piinade jaoks. Soovitame alati valida selline VPN, mis ei logi kunagi teie IP-aadressi ja hävitab kõik metaandmete logid 24 tunni jooksul.

Soovitatav lugemine: VPN-id, mis võimaldavad torrente / p2p-sid ega säilita logisid.

Privaatsus / logimine

IPVanish: Privaatsus

IPVanish on olnud null-logi VPN-teenus alates 2014. aastast. Nende meeskonna (ja privaatsuseeskirjade) kohaselt ei pea IPVanish ühtegi logi. See on kõrgeim privaatsustase, mida VPN-i pakkujalt saate.

IPVanish suudab säilitada logita poliitikat, kuna nad asuvad Ameerika Ühendriikides, kus andmete säilitamise seadusi VPN-i pakkujate suhtes ei kohaldata.

Samuti saate soovi korral Bitcoiniga anonüümselt maksta.

ExpressVPN: privaatsus

ExpressVPN ei paku nende logimispoliitika osas üsna sama privaatsustaset kui PIA. Nad ei logi ühtegi VPN-i tegevust (teie külastatud veebisaidid, allalaaditud failid jne), kuid nad logivad seansi metaandmeid (ülekantud andmete KB, kasutatud VPN-server, ühenduse kestus). Õnneks, ExpressVPN ei sisalda teie IP-aadressi nende ühenduse logidesse (seisuga 1. jaanuar 2016).

Bitcoini makseid võetakse vastu juhul, kui soovite maksta anonüümselt.

Privaatsuse / logimise kokkuvõte

Ehkki ExpressVPN ei logi teie IP-aadressi, pole nad ikkagi tõelised VPN-i pakkujad, kellel pole logisid. IPVanishi logivaba teenus võib viia teie privaatsuse kõrgemale tasemele
VÕITJA: IPVanish

Tarkvara / funktsioonid

Nii IPVanishil kui ka ExpressVPN-l on tõeliselt suurepärane tarkvara. On põhjust, et 5 või 6 parimat pakkujat on WAY populaarsemad kui ülejäänud. Sellel on palju pistmist tarkvara, jõudluse ja kasutajakogemusega.

IPVanishi tarkvara

IPVanishi tarkvara on uhke ja funktsionaalne. See on pidevalt vähe arenenud ja uusi funktsioone lisatakse umbes iga paari kuu tagant. Praegu töötab IPVanish nende tarkvara V3-l.

Serveri valik

IPVanish muudab serveri valimise kiireks ja lihtsaks. Võite näha kõiki nende servereid Loendivaade või Kaardivaade. Saate järjestada kõiki servereid pingina, kui olete loendivaates, ja saate hõlpsalt otsida mis tahes soovitud serveri asukohta nende filtrifunktsiooni abil..

IPVanish tarkvara: kaardiserveri valiku tööriist

‘Map’ serveri valiku tööriist IPvanishis

Muud IPVanishi tarkvara funktsioonid

IPVanish on viimase 12 kuu jooksul lisanud hulga kasulikke funktsioone. Siin on meie lemmikud:

 • Valige oma VPN-protokoll: Võite valida OpenVPN (TCP / UDP), L2TP või PPTP. Enamiku kasutajate jaoks on OpenVPN (UDP) parim ja kiireim variant.
 • Rüselus: See on IPVanishi “Stealth” VPN-protokoll. Kui teie võrk blokeerib VPN-ühendusi, võib see tööriist varjata teie VPN-i andmeid tavalise SSL-i veebiliiklusena, muutes selle blokeerimise peaaegu võimatuks.
 • Pööra IP-aadressi: Võite valida uue IP-aadressi saamiseks automaatselt iga X-minuti järel. Me ei soovita seda siiski piinades teha, sest IPvanish peab IP-de vahel korraks ühenduse katkestama.

ExpressVPN tarkvara

ExpressVPN tarkvara on kerge, kiire ja võimas. Eriti meeldib meile funktsioon ‘Lemmikserverid’, mis võimaldab kiire ja hõlpsa juurdepääsu tagamiseks oma sagedamini kasutatavate serverite asukohti kohandatud loendisse lisada.

ExpressVPN-l on kõik olulisemad sisseehitatud IP-lekke kaitsevahendid, näiteks DNS-i lekke- ja lekkekontrolli kaitse (tapmislüliti abil).

Siin on lähemalt mõned ExpressVPN-i parimad tarkvarafunktsioonid:

Asukohavalija / lemmikserverid

Eelistatud serveri asukoha valimine on kiire ja lihtne. Tarkvaras on mitu sorteeritavat serveriloendit.

Saate sortida servereid nime, asukoha järgi või valida kindlad serverid, mida lisada loendisse Lemmikute serverid.

ExpressVPN näitab ka viimati kasutatud servereid, kui soovite kiiresti uuesti ühendust luua.

Lemmikserverid
Mis tahes serveri lisamiseks oma lemmikute loendisse klõpsake lihtsalt serveri asukoha kõrval olevat tärni.

Kui täht on kollane, kuvatakse server teie lemmikserverite loendis, millele pääseb juurde, klõpsates vasakus ülanurgas punasega tähistatud vahekaardil Tärn.

ExpressVPN tarkvaraserverite vaade

ExpressVPN-serverid

VPN-protokolli valikud

ExpressVPN tarkvara võimaldab hõlpsalt vahetada kõigi nende 5 saadaval oleva VPN-protokolli vahel.

Võite ka valida ‘Valige protokoll automaatselt’ mis valib arukalt teie jaoks parima võimaluse, võttes aluseks teie serveri asukoha ja praegused võrgutingimused.

Enamiku kasutajate jaoks on UDP – OpenVPN parim segu kiirusest / turvalisusest. UDP on täiuslik protokoll suure ribalaiusega tegevuste jaoks, näiteks: video voogesitus, torrents / p2p ja Skype.

Valige TCP ainult siis, kui laadite faile alla oma veebibrauseri kaudu (kuna TCP valideerib kõigi andmepakettide vastuvõtmise), mis peaks aitama vältida teie suure failiedastuse keset ebaõnnestumist.

ExpressVPN protokollid

Valige OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP või ‘Auto’

Kellel on parem tarkvara??

See oli suhteliselt tihe kõne ja nii IPvanish kui ka Express pakuvad enamikku funktsioonidest, mida me tõesti VPN-i kliendilt näha tahame. Nende vahel oli siiski mõned erinevused.

Expressvpn: omab funktsiooni „lemmikserverid” (mida ma armastan). Nende klient on kiire ja kiire ega võta palju ekraani kinnisvara.

IPVanish: IPvanishi töölauaklient on natuke suur, kuid see on täis funktsioone. Sellel on nutiserveri valik, kaardivaade, hägustuse / varjatud režiim, jagatud tunneldamine ja 3-suunaline IP lekkekaitse.

Lõpuks võitis IPVanishi pikem funktsioonide loend. Nende tarkvara uusim versioon (lisades kill-switchi) & varjatud protokoll) on nad tõesti üle ääre ajanud.

Võitja: IPVANISH

IPVanish vs ExpressVPN: kiirused & Kiireim

Kiirus on VPN-teenuse valimisel üks olulisemaid kriteeriume, eriti kui soovite seda kasutada kiirete torrentide allalaadimiseks. Tegelikult on ainus asi, mida tähtsamaks peame, Zero-Logi VPN-teenuse pakkuja nagu IPVanish valimine..

Nii IPVanish kui ka ExpressVPN omavad kiirete kiiruste mainet. ExpressVPN väidab isegi oma veebisaidil, et on kiireim VPN. Vaatame, kuidas nad võrdlevad meie reaalainete kiiruskatseid…

IPVanish Speed ​​Test

IPVanish speed UK

IPVanish Speed ​​Test (London, Suurbritannia)

IPVanish speedtest, Kanada server

IPVanish Speed ​​Test (Montreal, Kanada)

ExpressVPN kiirus

ExpressVPN kiiruskatse (London, Suurbritannia)

ExpressVPN kiiruskatse (London, Suurbritannia)

ExpressVPN kiiruskatse (Holland)

ExpressVPN kiiruskatse (Holland)

Kiirustesti analüüs / otsus:
ExpressVPN püstitas väga auväärset kiirust (rahvusvahelistes serverites on 50 Mbps üsna auväärne), kuid IPVanishil on meie kogemuste kohaselt üldiselt kiirem võrk.

IPVanishil on ebaõiglane kiiruseelis, kuna nende emaettevõte on üks suuremaid CDN (andmeside selgroog) pakkujaid maailmas.

VÕITJA: IPVanish (kuid ExpressVPN on keskmisest tunduvalt kõrgem)

Torrenti sõbralikkus / torrenti omadused

Kui olete VPN-i ostmise peamine põhjus torrentite anonüümne allalaadimine, on see jaotis äärmiselt oluline. Kui ei, siis jätke see julgelt vahele.

Selles jaotises vaatleme iga pakkuja suhtumist bittorrent-kasutajatesse. Samuti uurime, milliseid kasulikke funktsioone iga teenus sisaldab (kui neid on), mis pakuvad torrent / p2p allalaadijatele lisaväärtust.

IPVanishi torrent-sõbralikkus: 9/10

Kui me 2014. aastal VPN-i pakkujaid esmakordselt reastasime, sai IPVanish torrentisõbralikkuse eest 7/10, kuid pärast seda on nad teinud mitmeid olulisi muudatusi. Nüüd on need torrentikasutajate jaoks üks paremaid VPN-valikuid kogu maailmas.

IPVanish Torrenti poliitika

Nagu nende KKK-s (allolev ekraanipilt) öeldakse, on IPvanish öelnud, et nad lubavad tõepoolest oma VPN-võrgus torrente / p2p-sid. Nagu kõigi VPN-i pakkujate puhul, sõltub teie kasutamine nende tingimustest & vastuvõetava kasutamise tingimused, mis on leitavad nende veebisaidilt.

IPVanish torrent / p2p poliitika

IPVanish torrent poliitika

IPVanish Torrentiga seotud funktsioonid:

Kui laadite torrente sageli alla, peate võib-olla vaja spetsiifilisemat funktsioonide komplekti, kui paljud VPN-i pakkujad pakuvad. Õnneks on IPVanishil peaaegu kõik olulisemad privaatsus- / turvafunktsioonid, mida soovite (veel paar on väljatöötamisel).

Siin on IPvanishi parimad omadused torrentikasutajate jaoks:

 • Null Logi poliitika: Soovitame alati valida logimata VPN. IPVanish vastab sellele kriteeriumile.
 • Tapa-lüliti: Te ei soovi, et teie IP-aadress lekib, kui VPN katkeb. IPVanishi tarkvaral on kill-switch, mis peatab teie Interneti-ühenduse kohe, kui VPN ebaõnnestub.
 • Torrentisõbralike serverite asukohad: IPVanishil on kiired serverid paljudes torrentisõbralikes riikides, sealhulgas Šveitsis ja Hollandis.
 • 256-bitine krüptimine: See on kõige tugevam krüptimise tugevus (see tagab siiski mõistliku kiiruse). See on sama krüptimistugevus, mida USA sõjavägi kasutab kriitiliseks suhtluseks. Krüptimine takistab teie Interneti-teenuse pakkujal teie liiklust lugeda ega allalaaditavaid faile näha. Samuti aitab see vältida teie torrentide kurnamist.

ExpressVPN torrent-sõbralikkus: 7/10

ExpressVPN pakub torrentikasutajatele ok-funktsioonide komplekti. Neil on 256-bitine krüptimine (sama mis IPvanishil) ja praktiliselt identne tapmislüliti. Need käsitlevad logimispoliitikat natuke. Ehkki ExpressVPN ütleb, et nende logid ei sisalda teie IP-aadressi, eelistame siiski, et nad võtaksid kasutusele tõelise nulllogi poliitika, nagu teistel VPN-del.

IPVanish ja ExpressVPN on tarkvarafunktsioonide poolest üsna sarnased, kuid logi privaatsuse erinevus lükkab IPVanishi edasi.

VÕITJA: IPVanish

Hinnakujundus (milline pakkuja on parem pakkumine?)

IPVanishi ja Expressi hinnad on keskel & VPN-i hinnakujunduse kõrge hind. Üldiselt tulevad kõrgemad hinnad suurema kiirusega (kuna teie VPN-i pakkuja saab serveri kuludele kulutada rohkem dollareid kasutaja kohta). See võrdlus pole erand ja mõlema teenuseosutaja kiirus on keskmisest tunduvalt kõrgem. Siin on mõlema hinnakujunduse lehed:

IPVanishi hinnakujundus

IPVanishi hinnakujundusplaanid

IPvanish on tavaliselt 10 dollarit kuus, kui otsustate minna kuust kuusse, kuid parim väärtus on kindlasti üheaastane tellimus, mis töötab keskmiselt 6,49 dollarit kuus.

ExpressVPN-i hinnakujundus

ExpressVPN-i hinnakujundus

Kuna 1-kuulised plaanid algavad peaaegu 13 dollarist, on ExpressVPN hõlpsalt üks kõige kallimaid VPN-i pakkujaid. Aastase tellimuse ostmisel saate märkimisväärset allahindlust ja selle artikli ajal on ExpressVPN praegu 3 boonuskuud tasuta (kokku 15 kuud)..

Parim tagasimaksepoliitika: IPVanish vs Express VPN

Tagastamispoliitika

Nii IPVanishil kui ka ExpressVPN-l on 100% rahulolugarantii ja kui te ei ole nende teenusega rahul, võite määratud tagasimakseperioodi jooksul saada täieliku tagasimakse..

Express VPNi tagasimakse poliitika – 30 päeva

ExpressVPN 100% -lise tagasimakse eeskirjad pakuvad kasutajatele tellimuse hinna täielikku tagastamist esimese 30 teenusepäeva jooksul. Nad kaaluvad tagasimakseid isegi pärast 30-päevast perioodi, kui saate tõestada, et nende teenus oli juurdepääsematu või ei töötanud korralikult. See on valdkonnas juhtiv tagasimaksepoliitika (VPN-i firmat, kes pakub üle 30 päeva veel pakkumist)
Võite oma konto täieliku tagasimaksega tühistada 30 päeva jooksul pärast esialgset ostu … 30-päevase ostuakna järgsed tagasimaksed võetakse ExpressVPN-i äranägemisel arvesse ainult siis, kui tellija suudab näidata, et teenus polnud saadaval või kasutatav tellimisperioodil ja probleemi lahendamiseks üritati võtta ühendust ExpressVPN-iga – ExpressVPN TOS

IPVanish – 7 päeva

IPVanish annab kasutajatele tagasimakse taotlemiseks 7 päeva. See on umbes keskmine niivõrd, kui tagasimaksepoliitika kehtib. Kasutajad saavad oma tagasimakset taotleda mis tahes põhjusel, pöördudes lihtsalt tugiteenuse poole. Meie kogemuste kohaselt töödeldakse tagasimakseid kiiresti ja ilma suurema vaevata.

Võitja: ExpressVPN (ei saa 30-päevast garantiid ületada!)

Järeldus ja soovitused

Ehkki mõlemad VPN-i pakkujad pakuvad kindlaid teenuseid ja funktsioone, arvame, et siin on selge võitja ja see on IPVanish.

See kehtib eriti juhul, kui teie peamine VPN-i kasutamine on torrent / p2p-failide jagamine, kuna IPVanish on ainus kahest, millel on tõeline null-logi poliitika. Ja muidugi on hind alati tegur ning IPvanish on umbes 20% odavam kui expressVPN.

Siin on kokkuvõte meie võrdluse tulemustest:

IPVanish

IPVanish on äärmiselt võimekas torrentsõbralik VPN. Nad on kiirete VPN-firmade seas, kes tegelevad piinamisega, ja me nimetasime nad 2016. aastal meie anonüümsete torrentide seas esimeseks valikuks.

Plussid:

 • Tõeline „logimata jätmise” poliitika
 • Kolmekordne IP lekke kaitse
 • Kiire

Miinused:

 • Mitte ühtegi. IPVanishil on veidi vähem serverikohti kui ExpressVPN-l, kuid enam kui 60 riigis on nad endiselt keskmisest kõrgemad.

ExpressVPN

ExpressVPN-il on silmapaistvat tarkvara ja nende mobiilsed VPN-i rakendused (iOS, Android) on ühed parimad, nii et kui mobiiliturvalisus on prioriteet, tasub neid vaadata. Soovime, et see ei maksaks nii palju.

Plussid:

 • Suurepärased laua- ja mobiilse VPN-i rakendused
 • Väga head kiirused

Miinused:

 • Nad peavad ühenduse logisid (kuid mitte IP-aadressi)
 • Kallid.

Alumine rida

Kui vajate torrentide jaoks hästi läbimõeldud, kiiret ja hästi toetatud VPN-i (või lihtsalt üldist turvalisust / voogesitust), peaks IPVanish olema üks esimesi arvestatud VPN-e. ExpressVPN pidas hea võitluse, kuid peaaegu kõigis kategooriates said nad servi.

Kui aga jagunete ikkagi kahe vahel, kasutage mõlema pakkuja pakutavaid 100% tagasimaksegarantiisid ja testige neid ise!

Veel abistavaid artikleid & Juhendid

Juhendid
Kasutage uTorrent anonüümselt
Kasutage QBittorrenti anonüümselt
Anonüümne torrent 3 sammuga
Puhverserver vs VPN turvaliste torrentide jaoks
Torrenti krüptimisjuhend
Ülevaated
ExpressVPN Torrenti juhend
Privaatne Interneti-juurdepääs
Torguard
Puhverserver.sh
IPVanish

VPN-i võrdlused
PIA vs IPVanish
PIA vs Torguard
PIA vs Hidemyass
Torguard vs BTGuard: Torrenti puhverserver

Täname, et lugesite seda VPN-i võrdlust 🙂

IPVanish

Külastage saiti

7-päevane 100% tagasimakse poliitika

ExpressVPN

Külastage saiti

30-päevane 100% tagasimakse poliitika
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me