Kanada 2020 kaheksa parimat VPN-i (testitud kiirus!)

Virtuaalsed privaatvõrgud (VPN-id) on loodud turvalisuse ja privaatsuse tagamiseks, kuid kas peaksite seda tõesti kasutama? Vastus sõltub tõesti sellest kohast, kus te Internetti kasutate. Riikide suhtumine Interneti-kasutajatesse on erinev, samuti peavad kanadalased vaatama VPN-e?


Arvestades selle lähedust Ameerika Ühendriikidele, pole eriti imestada, et Kanada on Interneti-tsensuuri osas kindlalt sarnastesse suundadesse suundunud. Tegelikult on Kanada valitsus viimastel aastatel häirinud liikumisi Interneti-kasutajaid reguleerivate sätete suurendamiseks.

2017. aastal näitas Kanada ülemkohtu otsus kohtuasjas seda selgelt – et Kanada nõustus ülemaailmse Interneti-tsensuuriga. Lisaks satuvad kontrollima kasutajad, kes soovivad osaleda P2P-failide ühiskasutuses, kuna piraatlusevastased täitevasutused juhivad oma tähelepanu riigile.

Kui viibite Kanadas ja hakkate nende käikude pärast muretsema – teil on õigus olla, sest see on väga tõeline.

Contents

Kanada ülemkohtu otsus näitab Interneti-tsensuuri kinnitust

Ehkki tehniliselt pole see seotud VPN-ide ja Interneti privaatsusega, näitavad Kanadas viimaste aastate arengud murettekitavaid suundumusi. 2017. aastal kiitis Kanada ülemkohtu otsus heaks ettevõtte püüdlused sundida teatud veebisaite blokeerima.

Ehkki see põhines väga konkreetsel juhtumil, näitab see siiski, et õigussüsteem võib kindlalt kalduda mingil kujul tsensuuritoimingute poole. See otsus mõjutas isegi Google’i, kuna kohus leidis, et “Google tegutseb Kanadas oma tegevuse tõttu Kanada kohtute jurisdiktsioonis”.

Otsus oli murettekitav ja kujutab endast ohtu, et riigis on loodud väga ohtlik pretsedent.

FairPlay Canada üritas veebisaitidele juurdepääsu blokeerida

Juba eelmisel aastal üritas Kanada telekommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõtete koalitsioon teha ettepaneku blokeerida veebisaite, mis nende arvates olid seotud autoriõiguse rikkumisega. „FairPlay Canada” dubleeritud rühmituse eesmärk oli moodustada organ, mis tegeleks Kanada raadio-televisiooni ja telekommunikatsiooni komisjoni (CRTC) saitidele loendite saatmisega.

Mis kõige parem – koalitsioonil poleks mingit järelevalvet, see tähendab, et nad saaksid põhimõtteliselt teha kõike, mida nad tahtsid. Kolimine sündis seetõttu, et grupp kasutas kogu maailmas kogu maailmas laiali olnud vanu argumente, et autoriõigusega kaitstud meedia ebaseaduslik voogesitus kahjustab ettevõtteid.

Õnneks lükati see jultunud katse Interneti-tsensuuri üle kontrolli alla saada ja ka palju kriitikat. Selle põhjuseks keelduti lihtsalt seetõttu, et CRTC väitis, et autoriõiguse seadus ei kuulu tema järelevalve alla.

See on murettekitav, kuna sellised rühmad nagu FairPlay Kanada võiksid sellise regulatsiooni vastu võtta – kui see leiab õige edasikaebamisvõimaluse.

Kanadas on juba karmid piraatlusevastased seadused

Kogu maailmas on autoriõiguse seaduse jõustamine erinev. Näiteks teaksid paljud, et ettevõtted jälitavad P2P-faili jagajaid käimasolevate kohtuasjadega. Kanada pole selles osas erinev ja tegelikult on tal selles küsimuses väga sarnased õiguslikud juhised.

See on juba varem viinud selliste veebisaitide sulgemiseni, mis mitte ainult ei riku autoriõiguse seadusi, vaid toimivad isegi nimetatud rikkumiste võimaldajana. Need elemendid on kõik kuritarvitamiseks ja kuritarvitamiseks avatud süsteemi koostisosad, mis pole kindlasti hea märk kanadalastele, kes võivad lihtsalt proovida piiranguteta Internetti nautida.

CSE arvab, et see on seadusest kõrgem

Kommunikatsiooniturbe asutust (CSE) on Kanadas jälitustegevuse osas varem süüdistatud ebaseaduslikus tegevuses. Kõige märkimisväärsem sündmus selgus Snowdeni leketest, kui saadi teavet, et ta viis riigis jälitustegevust ilma loata.

Tänapäevani viib CSE riigis läbi jälitustoiminguid ja teatab, et “võib otsustada pidada kanadalaste privaatsuhtluse üle arvestust”. Selle tulemuseks oli väike luksumine 2015. aastal, kui kanadalaste kohta jagati juhuslikult teavet liitlastega. Vabandust.

Kuna Kanada valitsuse endine riikliku julgeoleku analüütik Stephanie Carvin on öelnud, et “üks riikliku julgeoleku võtmeasju on see, et teil lubatakse olla sitapea.”

VPN-id on Kanadas endiselt seaduslikud

Õnneks pole vastus nendele õudusunenägudele ja võimalikule tsensuurile nii keeruline – kasutage VPN-i. Ja mis veelgi parem, VPN-id on Kanadas legaalsed.

Need on juba laialt levinud, mitte ainult valitsuses, vaid ka ettevõtetes ja paljudes teistes vormides. Siiski on hoiatus. Kui otsustate kasutada Kanadas asuvat VPN-i, võib valitsus sundida VPN-i pakkujat vajaduse korral kasutaja andmeid avaldama..

Kuigi enamik VPN-e väidab, et nad ei pea logisid, võtke see näpuotsatäie soolaga ja jälgige kasutajaloke ja muid andmeid puudutavaid eeskirju..

Mida me otsime Kanada VPN-ist

1. Privaatsus ja anonüümsus

Mis on ilmsemaid õuduslugusid, mida ma värskelt teie mõtetes jagan, siis on mul ilmselt hea aeg öelda, et see on tõesti hea mõte keskenduda Kanada kasutajate VPN-i privaatsuse ja anonüümsuse aspektidele. Kui nii valitsus kui ka erasektor järgivad kasutajaid, peab VPN olema võimeline tagama, et teie andmeid ja tegevusi saab hoida täpselt nii, nagu see peaks olema – privaatne.

Üks parimaid viise selle tagamiseks on hoida silma peal VPN-del, millel pole mitte ainult ranged logimiskeelud, vaid mis asuvad ka riikides, kus nende andmete säilitamise seadused on vaesemad. See välistab kindlasti viie ja neljateistkümne silmapiiril olevad riigid.

2. Kiirus ja stabiilsus

Kanadas leibkonna keskmise kiirusega 100Mbps ei tohiks VPN-kiirusega suurt probleemi olla, kuna peaaegu kõik VPN-i tipptasemel teenusepakkujad peaksid seda mõõdikut haldama.

Ehkki see pole enamiku VPN-serverite jaoks esmatähtis asukoht, on sellel hea põhjus – selle lähedus USA-le. Peaaegu kõigil VPN-teenuse pakkujatel on USA-s vähemalt üks, kui mitte rohkem servereid, kuhu kanadalased saavad madala latentsusajaga ühenduse jaoks hõlpsasti juurde pääseda.

3. Turvalisus

VPN-ide turvasüsteem on kanadalastel igal pool sama. Ideaalne tasakaal on teada ainult teile kui kasutajale. Kas valite 256-bitise krüptimise madalama VPN-i kiiruse korral või kas soovite seda riba suurema kiiruse saavutamiseks alandada?

Siinkohal on küsimus – kas X VPN-i teenusepakkuja jätab teile valiku reguleeritavatest krüptimiskiirustest? Tõenäoliselt peate seda küsima, kas see on teie jaoks probleem.

4. Geograafilise asukoha määramine

Hoolimata sellest, et nad on USA naabrid, ei pääse kanadalased endiselt juurdepääsu USA piiratud Netflixi sisule. See on üks põhjusi, miks kasutajad kogu maailmas kasutavad VPN-e – geograafilise asukoha võltsimiseks. Õnneks tähendab lähedus ka kiiret juurdepääsu USA-s asuvatele VPN-idele, mis sobib suurepäraselt Netflixi voogesitamiseks.

Vaadake üks, mis toetab Netflixi ühendusi, kuna paljud need sageli blokeerivad.

5. P2P tugi

Kuna autoriõiguse rikkumiste tõttu on tehtud suuremaid jõupingutusi failide ühiskasutuse piiramiseks, oleks hea kasutada selleks ka VPN-ühendust. Kõik VPN-id pole P2P-ga head, nii et hea oleks see, mis toetab seda laialdaselt või millel on isegi P2P-ga optimeeritud serverid.

Vaadake VPN-e, näiteks TorGuard või NordVPN, mille P2P-liikluse juhised on teenusetingimustes selgelt kirjas.

Kanada parimad VPN-id

Nagu kõigi minu VPN-testide puhul, hindan ka enne nende kiiruse üle otsustamist alati enda oma. Järgnev on minu tegelik lairibakiirus, mis põhineb teenusliinil 500Mbps, ilma VPN-ühenduseta:

Baaskiirus (VPN puudub) - Kanada

(Vaadake täielikku baaskiiruse testi tulemust siin)

Kuna asun Malaisias, kipub minu kiirus olema Aasia-piirkonna VPN-serveritega ühenduses kõrgem ja aeglasem, kui ühendun USA või Euroopa serveritega. Selle katse jaoks ühendasin Kanadas asuva kiirustesti serveriga, et saada teile ettekujutus suhtelisest kiirusest vahemaal.

Nagu näete, võrgutab VPN-vaba ühendus Kanadaga mulle korraliku kiirusega 160 Mbps.

Märge

 1. Hind põhineb valuuta vahetuskursil 1 USD = 1,34 CAD.
 2. Näidatud hind põhineb 12 kuu tellimustel. Hinna saab odavamaks, kui tellite pikema perioodi.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Kiirus

Hea küll

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (CAD)

5,35 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Pole logisid
 • Tapa lüliti
 • Toetab 6 seadet

"Oma klanitud liidese, stabiilse kiiruse ja fantastiliste pikaajaliste hinnaplaanide abil on Nord igale VPN-i kasutajale silmapaistev valik."

NordVPN on oma teenuseid pidevalt parendanud ja 2019 oli nende jaoks väga põnev aasta. Isegi hinnakujunduse väikese tõusu korral jäävad nad äärmiselt konkurentsivõimeliseks ja pakuvad kõige tõsisemat löögi-pauku, mida me selles väga keerulises ruumis täna näeme..

Nad on mitmel põhjusel suurepärane valik Kanada parimaks VPN-na. Üks esimesi on see, et nad asuvad Panamas, mis on hea koht ka VPN-ide jaoks. Peale selle on NordVPN-l suurepärane maine ja ta on veel üks VPN-i pakkuja, kellel on paljudes riikides tohutu arv servereid.

Nende range logimata jätmise poliitika on kombineeritud 256-bitise sõjaväelise krüptimisega ja suurte hindadega plaanis pakkuda peaaegu kõigile tehingut, millele on raske vastu seista.

NordVPN kiiruskatse - Kanada

NordVPN kiiruskatse Kanada – Vancouveri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

34Mbps allavoolu kiirusega suutis NordVPN selles katsevoorus saada eelise ExpressVPN ees. Mis muudab nad põhjalikumaks atraktiivsemaks, on see, et nad mitte ainult lubada P2P-liiklust, kuid neil on spetsiaalselt P2P-liikluse jaoks optimeeritud serverid!

Lugege meie põhjalikku ülevaadet NordVPN-i kohta, et saada teada, miks see on Bitcatcha # 1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Kiirus

Hea küll

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (CAD)

11.15 / kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Privaatsuse kaitse avamerel
 • Täielik 256-bitine krüptimine
 • 148 VPN-i asukohta

"See VPN hindab peaaegu kõigi meie BitCatcha loendite tippu lihtsalt seetõttu, et see pakub nii head teenust väga laiadel kriteeriumidel – VPN-i puhul harva!"

Üks parimatest VPN-teenustest, mida ma kunagi testinud olen, on ExpressVPN seni olnud minu parim valik, olenemata sellest, millises riigis ma seda hindan. Sellel on tohutult lai valik serveri asukohti ja palju servereid. Veelgi parem, see asub Briti Neitsisaartel, mis on andmete säilitamise seaduste osas nõrk.

Olen seda teenust põhjalikult testinud ja pole kõhklemata soovitanud neid kanadalaste jaoks parimaks VPN-teenuse pakkujaks. ExpressVPN on stabiilne ja võimaldab juurdepääsu ka paljudele seadmetele.

ExpressVPN kiiruskatse - Kanada

ExpressVPN kiiruskatse Kanada – Toronto server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Ideena, kui hea see saab, võrdlesin vaikeliinikiirust ilma VPN-iga ExpressVPN-iga kaetud testiga samasse kohta. Kui ExpressVPN oli sisse lülitatud ja Kanadas serveriga ühendatud, õnnestus mul kiirendada 25Mbps allavoolu kiirust.

Jällegi tuleb siin märkida minu tegelikku kaugust Kanadast, mis on nii kaugele kui võimalik. Etendus, mida ExpressVPN sel juhul näitab, ei ühti sellega, mida tavaliselt neilt ootan.

Lugege meie täielikku arvustust ExpressVPN-is, et näha, miks see on üks meie parimatest valikutest!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (CAD)

2,59 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Multi-Hop ühendus
 • Toetab paljusid platvorme
 • Pole logisid

"Korrustevaba ja järjepideva jõudlusega Surfshark teeb oma nime tugeva eelseisva kandidaadina."

Surfshark võib olla uus äri, mis on just mängu tulnud 2018. aasta lõpus, kuid see on välja tulnud pauguga. Isegi kui 60-s riikides on vähem kui 1000 serverit, suudab see pakkuda tugevaid ja stabiilseid ühendusi, nagu näitas meie kiiruskatse.

Samuti on nad võimelised hakkama saama P2P / torrentsidega ning tegema mitme regiooni sisu kättesaadavaks filmide voogesituse saitidele, näiteks Netflix. Minu jaoks on Netflixi püha graal USA regiooni sisu ja ma olen viimase poole aasta jooksul Surfsharkist ilma probleemideta läbi viinud..

Surfshark pakub sellele teenusele ka suurepäraseid hinnapunkte nende kahe aasta plaanis. Pidage seda, inimesed, silma peal, see võib aja möödudes meie loendites ülespoole tõusta!

Lisateavet selle tipptaseme kohta saate meie Surfsharki põhjalikust arvustusest!

surfsharki kiiruskatse Kanada

Surfsharki kiiruskatse Kanada – Toronto server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (CAD)

6,69 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Loodud P2P jaoks
 • TorGuard varjatud puhverserver
 • Toetab 5 ühendust

"TorGuard on üks P2P-failide ühiskasutuse parimatest VPN-idest Kanadas kõigil P2P-kasutajatel.."

TorGuard’i paigutuse üks olulisemaid tegureid on see, et see on väga P2P-sõbralik VPN-teenuse pakkuja. Kasutaja poolel pole palju blingi, kuid see on jõudluses tähelepanuväärne.

TorGuardi ja paljude konkurentide vahel on üks oluline erinevus, kuna see võimaldab teil valida, millist krüptimistaset eelistate. See tähendab, et P2P-i kasutajate jaoks saate krüptimise sälgu keelata ja nautida kiiremaid kiirusekiirusi igal ajal!

Peale selle on TorGuardil palju muid lunastavaid omadusi, näiteks stabiilne kiirus, mitme platvormi võimalus ja võimalus VPN-i blokeerijatest mööda minna.

TorGuard Speed ​​Test - Kanada

TorGuard Speed ​​Test Canada – Vancouveri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

TorGuard, kes oli Kanada parimate kolme parima VPN-i hulgas, vastas muidugi teatud kiirusnõuetele. See näitas minu Vancouveri VPN-serveri testitulemuses ja jällegi peaksid kanadalased suutma kiiruse suhte USA-s asuvate serveritega sobitada.

Ainus negatiivne külg on see, et noorematele kasutajatele, kes on harjunud moodsate rakendustega, peab TorGuard-liides välja nägema midagi minevikust.

Lisateabe saamiseks lugege meie põhjalikku analüüsi TorGuardi kohta!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Kiirus

Vaene

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (CAD)

4,69 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Pakub andmete tihendamist
 • Reklaami blokeerimine
 • Toetab 7 seadet

"CyberGhost pakub turvalist ja privaatset teenust, kuid võib-olla pole see ExpressVPNi sarnastel alustel."

CyberGhosties on nendega rahul ja kindlasti on nad proovinud oma turunduses olla puhas ja optimistlikud. See on veel üks VPN-i tööstuses tuntumaid nimesid, kuid isiklikult tunnen, et need võivad olla natuke ületähtsustatud.

Spetsifikatsioonitarkvara tark CyberGhost räägib head juttu, kuid olles nendega koos testi teinud, soovitan väikest näputäis soola. Pidage siiski meeles, et see on edetabel, seega on minu ootused üsna kõrged.

CyberGhost kiiruskatse - Kanada

CyberGhost Speed ​​Test Canada – Vancouveri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kanadalased peavad arvestama, et suurem osa CyberGhost serveritest asub EL-i tsoonis, kuid õnneks on neil ka USA pool. See muudab nad atraktiivseks laiale vaatajaskonnale, välja arvatud võib-olla Aasia piirkonnast, kus see on pisut piiratud.

Kahjuks ei tundu nende kiiruskatsete tulemused Kanada jaoks võrdsed ja ma tõmbasin vaevalt välja kasutatava kiirusega 5Mbps. Mõni aasta tagasi oleks see olnud vastuvõetav, kuid tänapäeval kiire lairiba ajastul – peaaegu talumatu.

Lisateabe saamiseks lugege meie täielikku arvustust saidi CyberGhost kohta!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (CAD)

8,70 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Sunnitud 256-bitine krüptimine
 • Piiramatu P2P
 • Toetab 10 seadet

"Suurepärane paranoidi jaoks, kuid võib-olla ei ole see Kanada-põhiste kasutajate loendis esikohal. IPVanish on väga turustatud, kuid halvasti toetatud."

IPVanish on viimastel aegadel tugevalt kannatanud, kuna on sisse tunginud teatavatesse, ütleme, kahetsusväärsetesse juhtumitesse. Peale selle võtke teadmiseks, et nad on uue juhtimise all ja loodetavasti muutuvad sellised asjad lihtsalt mineviku kiiruspunnideks.

Kui need juhtumid kõrvale jätta, jäävad nad väljakul VPN-i hiiglaseks ja kiitlevad muljetavaldava kiirusega. Õnneks, kuna kui teil on kaebusi nende kiiruse kohta, ei saa te palju teha, kuna need sunnivad 256-bitist krüptimist kõigile eranditeta.

IPVanish Speed ​​Test - Kanada

IPVanish Speed ​​Test Canada – Vancouveri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Nagu ma mainisin, pakub IPVanish, öelge, mis teile nende puhul meeldib, huvitavaid kiirusi. Need numbrid on kindlasti võimelised viima need meie Kanada VPN-i edetabelisse. Kuna ma asusin Malaisias ja tegin testi nende Kanada serverist välja, sain väga tugeva 41Mbps kiiruse.

See sobib hästi kanadalastele, kes loovad ühenduse nende lähedal asuvate serveritega, näiteks USA-s. Ainuke viga on nende klienditeeninduses, mis on halb. Kui olete pärit lääneriigist ja ootate teatud tuge – siis langeb IPVanish alla pari.

Lisateabe saamiseks lugege meie IPVanishi põhjalikku ülevaadet!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (CAD)

4,54 / kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Toetab WireGuard protokolli
 • Võimaldab P2P liiklust
 • Ei jälgi liiklust

"PureVPN on usaldusväärne ja sisaldab turvaelementide segu, mis asub väljaspool ELi jurisdiktsiooni."

PureVPN on üks haruldastest teenustest, mis näib keskenduvat kiirele, kiirele ja kiiremale VPN-i kiirusele. See on kavandatud toetama liinikiirust kuni 500Mbps, kuid kui palju see väide tegelikult ulatub, on mõnel juhul keegi arvanud.

PureVPN kiiruskatse - Kanada

PureVPN kiiruskatse Kanada – Vancouveri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Nende proovimise üks suur eelis on see, et nad on praegu turul vähesed, kes võimaldavad juurdepääsu WireGuard-protokollile – järgmise põlvkonna protokollile, mis on OpenVPN-ist eeldatavalt kergeid aastaid ees. Selle ulatus on siiski pisut piiratud, esindatud on ainult umbes viies riigis.

Vancouveri VPN-serveriga ühenduse loomine suutis mul ligi 20Mbps saada – see pole mitte kõige paremaid tulemusi maailmas, vaid midagi, mis töötab paljude kasutajate jaoks. Aja jooksul see võib-olla muutub, kui nad otsustavad WireGuardi juurutamisega täielikult edasi minna, kuid siis jälle, nagu ka teised VPN-i teenusepakkujad.

8. KiireimVPN

https://fastestvpn.com

Kiireim VPN

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (CAD)

1,11 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Optimeeritud serverid P2P jaoks
 • Võimaldab serveril hüpata
 • Toetab 10 seadet

"Kiireim VPN pole kiireim, kuid kindlasti pakub see väärtuspakkumist, mida on raske vaidlustada."

Kiireim VPN ei ole kiireim, mida olen testinud, kuid see pole ka kõige aeglasem. See pakub piiratud arvu riikidele teie ühenduse väljajätmist paljude tipptasemel VPN-idega võrreldes, kuid madala hinnaga kuni 83 senti kuus on see varastamine. Neil on ka P2P-ga optimeeritud serverid, mis teeb neist hea ka selle jaoks.

Madalatel hindadel on üks tõsine puudus ja see on piiratud jõudlus geograafilise tõkestamise ületamisel. Lõpuks avastasime, et FastestVPN ei luba teil pääseda juurde Netflixi USA sisule ega Suurbritannia BBC iPlayerile – bummer!

Lisateabe saamiseks lugege meie kiireimat VPN-i arvustust!

Kas ma tõesti vajan Kanadas VPN-i?

Selle teema esmakordsel käsitlemisel olin pisut reserveeritud, kuna keskendun tavaliselt teatud huvipakkuvatele valdkondadele. Kanadas asuvat maastikku uurides olin üsna ärevuses selle üle, mida leidsin, ja minu esimene mõte oli, et pean positiivselt soovitama sellel turul midagi meie sõpradele..

Mõeldes mõistsin, et stsenaariumi mängitakse korraga mitmetes maailma riikides. Isegi minu kodukohas Malaisias tehakse murettekitavaid liigutusi suurema tsensuuri suunas jne.

Sellega soovitan kanadalastel tõesti hetkeolukorrast kokku mõelda ja enda kaitsmiseks tõsiselt kaaluda ühe selle loendi VPN-i vaatamist. Mu sõbrad, olukord kogu maailmas on nukker, parem kui turvaline.

Lühidalt öeldes on siin Kanada 3 peamist VPN-i:

KIIRUS

TURVALISUS & PRIVAATSUS

HIND / MO

NordVPN

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

CA 5,35 dollarit

Külasta VPN-i

ExpressVPN

Hea küll

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

CA 11,15 dollarit

Külasta VPN-i

Surfshark

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

CA 2,59 dollarit

Külasta VPN-i

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map