Kas Cyberghost VPN sobib hästi torrentimiseks?

Kas Cyberghost on hea VPN torrentide anonüümseks allalaadimiseks? Panime Cyberghosti temposse ja uurime teenuse parimaid (ja halvimaid) asju, et otsustada, kas see on hea võimalus torrentite / p2p / failijagamise jaoks, hoides nende allalaadimisajalugu privaatsena.

Kiire pilk Cyberghost

Cyberghost on Rumeenias asuv VPN-i ettevõte. Nende populaarsus kasvab jätkuvalt (tänu suuresti neile, kes pakuvad TASUTA VPN-i võimalust). Nende teenust turustatakse peamiselt nende privaatsuse, turvalisuse ja tarkvara tugevuse tõttu. Nende lisatasukavad on mõistliku hinnaga (ehkki mitte peaaegu nii odavad kui mõned VPN-id).

Suurem osa nende abonentidest valib tõenäoliselt tasuta paketi, kuid see pole p2p / torrenti kasutajate jaoks valik, kuna p2p tegevus on alates 2014. aastast kõigis tasuta serverites täielikult blokeeritud. Kahjuks pole tasuta VPN-id tegelikult mõistlik valik failide jagamine, nagu on arutletud meie tasuta VPN-i juhendis.

Märge: Cyberghost on alates 2017. aasta detsembrist lõpetanud oma tasuta taseme. Nad pakuvad nüüd selle asemel 30-päevast 100% -list tagasimakseperioodi..

Plaanid algavad alates 2,75 dollarist kuus.

Cyberghost VPN

Cyberghost VPN funktsioonid

Kõigil Cyberghosti tellimustel (ka tasuta) on juurdepääs oma kohandatud VPN-tarkvarale. Nende tarkvaras on sisseehitatud palju lisafunktsioone. Paljud neist funktsioonidest on äärmiselt kasulikud ja muudavad teie VPN-i kasutamise palju turvalisemaks.

Muud funktsioonid (näiteks reklaamide blokeerimine) võivad teie veebisirvimise kogemuse paremaks muuta, kuid mõnedele kasutajatele ei pruugi meeldida, kui nende VPN-teenuse pakkuja võtab oma võrgutegevuse parendamisel nii aktiivset rolli.

Vaatleme Cyberghosti eristusfunktsioone põhjalikumalt allpool olevates punktides. Siin on kiire nimekiri:

 • IP / DNS lekkekaitse
 • Pahavara / reklaamide blokeerimine
 • NAT tulemüür
 • 256-bitine AES-i krüptitud VPN-tunnel
 • Täiustatud veebiturvalisus, sundides HTML-i, kui see on saadaval
 • Jagatud IP-aadressid
 • Tegevusloge pole

Cyberghost VPN turvalisus

Cyberghost teeb kõik kastid linnukesega, kui tegemist on bittorrentide kasutajate kohustuslike turvafunktsioonidega.

Kuigi enamik VPN-i pakkujaid sisaldab mõnda neist funktsioonidest, on Cyberghost kõik 6, sealhulgas üks NAT-tulemüür mille eest mõned VPN-id maksavad tegelikult lisatasu.

Cyberghosti turvafunktsioonid

Parimad turvafunktsioonid (saidilt Cyberghostvpn.com)

256-bitine OpenVPN AES-krüptimine:
See on kõrge turvalisusega krüpteerimise tööstusstandard. See mähib kõik sissetulevad / väljaminevad andmed krüptimiskihti, mida peetakse piisavalt turvaliseks isegi sõjaväe ja valitsuse jaoks.

Kui te ei vaja seda turbetaset, võite valida ka PPTP või L2TP / IPSec VPN-i protokollide hulgast, mis võib pisut kiiremat allalaadimiskiirust pakkuda.

IP lekkekaitse:
Teie operatsioonisüsteem või veebibrauser võib põhjustada VPN-i teatud olukordades või konfiguratsioonides teie tegeliku IP-aadressi lekitamise. Cyberghosti tarkvaral on sisseehitatud kaitse, mis on suunatud levinumatele leketüüpidele, sealhulgas:

 • VPN-tapmislüliti (kaitseb juhuslike katkestuste eest)
 • DNS-i lekkekaitse (suunake oma veebisaidi päringud ISP-serverite asemel privaatserveri kaudu)
 • IPv6-kaitse (veenduge, et VPN ei lekitaks teie seadme IPv6-aadressi (erinevalt IPv4-st).

NAT tulemüür:
NAT-i tulemüür on pakettfilter, mis tagab, et pahatahtlikud andmed või häkkimiskatsed ei pääse VPN-tunneli kaudu teie arvutisse. See tagab, et iga teile saadetud andmete bait on üks teie arvuti, mida otse veebisaidilt või rakendusest taotletakse.

Cyberghosti logimispoliitika & Privaatsusseaded

Cyberghost on logimata VPN-teenus. See on selgelt välja toodud nende veebisaidil, nende privaatsuseeskirjades ja Cyberghosti meeskonna liikmed kinnitasid mulle seda kirjalikult (e-posti teel). Me ei ole näinud ühtegi muret valmistavat aruannet ega kohtuasja, mis oleks seotud Cyberghosti privaatsustagatisega (erinevalt teistest hiljuti VPN-idest).

Üks asi, mida tuleks meeles pidada … Cyberghost on eksisteerinud ligi kümmekond aastat ja varem vaatasime nende privaatsuspoliitika kohta läbi palju vanema (ja pisut hämara) versiooni. Nende praegune poliitika on oluliselt selgem ja arusaadavam. Oleme säilitanud oma ülevaate vana versiooni, nii et näete, kui palju on edusamme tehtud.

Cyberghosti logimispoliitika (privaatsuseeskirjadest)

Cyberghosti privaatsuseeskirjad on jagatud kaheks põhiosaks. Esimene neist käsitleb nende veebisaidi külastajatega seotud privaatsust. Oluline on mitte segi ajada jälgimistehnoloogiaid saidil cyberghost.com (mida kasutab peaaegu iga tõsine VPN-i pakkuja) kõigega, mis on seotud teie VPN-i tegevuse jälgimisega. Cyberghost on a Logimata VPN-teenus ja nad ei jälgi mingit teavet teie VPN-i tegevuse, kasutamise või ühenduse ajaloo kohta.
Oma range sisselogimispoliitika kaudu tagame, et me EI jälgi CyberGhost VPN-tunnelis toimuvat kasutajaliiklust, näiteks: sirvimisajalugu, liikluse sihtkoht, otsingueelistused, andmesisu, IP-aadressid või DNS-i päringud.
–Cyberghosti privaatsuseeskirjad
Cyberghost täpsustab, mida see poliitika praktikas tähendab:

Pilt

 • Nad ei tea, millised kasutajad on konkreetset veebisaiti või teenust külastanud
 • Neil pole logisid selle kohta, millise kasutaja konkreetsel ajal ühendas / lahti ühendas
 • Nad ei tea, millist IP-aadressi teile määrati (või kellest olete ühendatud)
 • Nad ei tea teie “päris” IP-aadressi

Selgitatav sõna: see tähendab, et nad ei saa seda teavet logidest rekonstrueerida (kuna neid pole). See ei tähenda, et Cyberghost (või mõni teine ​​VPN) ei saaks sellele teabele reaalajas juurde pääseda. Kõik VPN-i pakkujad saavad teada, millised kontod on praegu ühendatud ja mis IP-sid kasutatakse (kui nad seda soovivad). Cyberghost lubab, et pärast ühenduse katkestamist seda teavet ei salvestata ega logita.

Kas on punaseid lippe / kahtluse põhjust??
Privaatsuseeskirjades pole suuri lünki ja garantii hõlmab kõiki kõige olulisemaid funktsioone, mida me ei näe teenuseosutaja, kes ei logi sisse, privaatsuseeskirjades. Nad ei logi võrgutegevusi, otsinguajalugu ega VPN-i kasutamist. Nad ei salvesta teie sissetulevat / väljaminevat IP-aadressi.

Teisisõnu, torrent-tegevust peaks (praktilises mõttes) olema võimatu, et kolmas osapool saaks teie IP-aadressi põhjal jälgida, kui see on ühendatud Cyberghostiga.

Lisaks pole me näinud ega lugenud ühtegi aruannet, mis viitaks sellele, et Cyberghost jagab või logib kasutajaandmeid. Kui viimasel ajal on olnud mitu (1) erinevat (2) VPN-i logisskandaali, on Cyberghosti maine puhas.

Cyberghosti vanade privaatsuspoliitikate analüüs (läbipaistvuse huvides)

Oluline märkus: Allpool toodud analüüs on VANA ja põhineb Cyberghosti privaatsuspoliitika varasemal versioonil. Nende uut privaatsuspoliitikat on selguse, korralduse ja läbipaistvuse osas oluliselt parandatud. Meie praeguse privaatsuseeskirjade analüüsi leiate ülaltoodud jaotisest. Oleme hoidnud oma vanu kommentaare läbipaistvuse huvides ning ka teile, kuidas Cyberghost ettevõttest kasvanud on.
Siit saavad Cyberghosti eelised väiksema nurruse. Kui Cyberghost kasutab ühiseid IP-aadresse (seega 1 IP ei võrdu ühe inimesega), jätab nende privaatsuseeskirjad palju soovida.

Jagatud IP-aadressid:
Cyberghost kasutab jagatud IP-aadresse, nii et mitu (võimalik, et isegi sadu) kasutajat jagavad kõik sama IP-aadressi samaaegselt. Selle strateegia eeliseks on see, et ühtegi kasutajat pole hõlpsasti tuvastatav üksnes tema VPN-iga määratud IP-aadressi põhjal.

Cyberghosti logid ja logimispoliitika:
Cyberghost näitas oma kodulehel silmatorkavalt väidet „Pole logisid”. Seda väidet enam pole, see asendatakse lubadusega kasutada sõrmejälgede eemaldamise tehnoloogiat. Kuna pole kindel, mida see tähendab, asusime nende privaatsuseeskirjadesse uurima:

Alates küberhostist privaatsuseeskirjadest…

Cyberghosti privaatsuspoliitika 1. osa

Ülaltoodud väide näib osutavat, et Cyberghost analüüsib küll serveri kasutamist, kuid ei salvesta statistilisi andmeid selle kohta, kes millist serverit kasutas. Mõiste „saab kasutajakontoga siduda” on siiski mõnevõrra ebamäärane.

Nad arutavad veidi hiljem ka VPN-logisid, teatades sellest…

Cyberghosti logimispoliitika

Ka see osa on natuke segane. Fraas "…pole ühtegi logi, mis võimaldaks teie IP-aadressi häirida…" on äärmiselt ebamäärane ega näita, kas nad logivad tegelikult teie IP-aadressi sisse või mitte.

Siiski näib, et Cyberghost väidab seda otse nad ei pea ühtegi tegevuslogi kui nad väidavad: “…, siis me ei logi logidesse suhtlussisu ega andmeid, mis puudutavad juurdepääsuga veebisaite või IP-aadresse …”. Eeldatavasti viitab ‘IP-aadresside’ kasutamine veebisaidi või serveri IP-le, mitte teie enda IP-le..

Nad järgivad veel ühte ebamäärast lubadust:
Me ei kujuta ühelgi hetkel ohtu teie anonüümsusele…
Mis on kena mõte, kuid üsna ebamäärane ja ei tõsta siiski täpselt välja, milliseid metaandmeid küberhost teeb ja ei logi.

IS Cyberghost on GOodi valik TOrrentsile?

Meie analüüsi põhjal on Cyberghost torrentite allalaadimiseks keskmisest kõrgem VPN-i pakkuja. Nad on nulllogi pakkujad ja võimaldavad bittorrent (ja muu p2p) võrguliiklust. Siiski soovime, et nad lisaksid teie tellimusele SOCKS5 puhverserveri. See on kasulik tööriist 2. IP-hopi lisamiseks oma torrenti liikluse jaoks ja seda saab hõlpsalt seadistada uTorrent, Vuze või QBittorrent abil..

Siin on meie täielik analüüs:

Cyberghost plussid

Cyberghost on suurepärase kaitsega IP-lekete eest läbi sisseehitatud funktsioonide, näiteks IPv6-lekkekaitse ja nende tapmise-lülitamise tehnoloogia.

Cyberghosti töölauakliendil on sisseehitatud ‘anonüümne torrentimisrežiim’, mis ühendab teid automaatselt P2P-ga optimeeritud serveri asukohta. Valikuliselt käivitan automaatselt ka teie lemmik torrenti kliendi (või muu rakenduse).

Need võimaldavad ka kõigi tasuliste plaanide (kuid mitte tasuta plaanide) piinamist. Liitke see oma 256-bitise krüpteerimise ja suure hulga serveri asukohtadega (sealhulgas torrentisõbralikud riigid) ning Cyberghost on kindel valik.

Nende logimispoliitika ja läbipaistvus on 2018. aastal tublisti paranenud ning sellel on olemas kõik vajalikud koostisosad tõeliselt privaatsete torrentide jaoks.

Küberhosti miinused (puhverserverit pole kaasas)

Peamine viga, mida me võime leida, on väike. Cyberghost VPN ei kuulu komplekti kuuluva SOCKS5 puhverserveri teenusega. See on tööriist, mida kasutab ainult väike osa p2p-kogukonnast (enamik kasutab lihtsalt VPN-i). Sellegipoolest on see tore funktsioon ja mitmete Cyberghosti tippkonkurentide hulgas on ka Sokkide puhverserveri teenus tasuta.

Muud kaalutlused

Parimad Cyberghost alternatiivid

Kui teie VPN-i kasutamise peamine põhjus on torrentide anonüümne allalaadimine, on kõik allpool soovitatud VPN-i pakkujad suurepärased valikud. Igal neist on reeglid „logimata jätmine” ja see on meie Torrenti-sõbralikkuse tulemuskaardil kõrgel kohal.

Mis kõige parem, enamik neist variantidest maksab vähem kui Cyberghosti lisatasukava.

Privaatne Interneti-juurdepääs

Privaatne Interneti-juurdepääs vs Cyberghost

Hinnakujundus

 • 1 kuu – 6,95 dollarit
 • Parim pakkumine – 3,33 dollarit

Külastage saiti

Privaatne Interneti-juurdepääs on olnud 3 aastat järjest meie populaarseim torrent VPN! Meie arvates pakuvad nad erakordse privaatsuse, turvalisuse ja hinna kombinatsiooni.

Meie lemmikfunktsioon (lisaks nende nulllogiste poliitikale) on see, et iga VPN-i pakett sisaldab piiramatut juurdepääsu Hollandi SOCKS5 puhverserverile (mida saab kasutada teie torrentide edasiseks anonüümseks muutmiseks).

Meil on SOCKS5 puhverserveri seadistusjuhendid uTorrent, Vuze, Deluge, Qbittorrent ja Flud jaoks..

Meil on ka spetsiaalne juhend, mis näitab teile samm-sammult, kuidas seadistada PIA maksimaalseks privaatsuseks torrentis.

Täpse kiiruskatse, turvadetailide ja nende logimispoliitika kohta lugege meie privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaadet.

NordVPN

Torguard vs Cyberghost

Hinnakujundus:
1 kuu – 10 dollarit / m
1 aasta – 6,99 dollarit / m

Külastage saiti

NordVPN “.

Meie lemmikfunktsioonid on:

 • P2p-ga optimeeritud serverid (kiiruse ja turvalisuse tagamiseks)
 • SOCKS5 puhverserverid sisalduvad 10 torrentisõbralikus asukohas.
 • VPN-i rakendused opsüsteemidele Windows, Mac, iOS, Android
 • Saab installida VPN-iga ühilduvatesse ruuteritesse (kaitsta kogu oma võrku)
 • Tühistab US-Netflixi ja 50+ muude voogesitusteenuste (nt HBO GO) blokeerimise

Loe: Meie NordVPN ülevaade (ja torrenti seadistamise juhend)

Vaadake kindlasti ka meie põhjalikke võrdlusi, sealhulgas: NordVPN vs PIA ja NordVPN vs IPVanish

Lisaressursid

Sellel saidil on palju juhendeid, ülevaateid ja ressursse, mis aitavad teil leida täiuslikku VPN-i. Samuti on meil õpetused, kus on samm-sammult juhised kõigi teie torrent-lemmiklientide võimalikult anonüümseks kasutamiseks. Täname, et lugesite ja ohutut piinamist!

Juhendid

 • Kuidas kasutada uTorrenti koos VPN-i või puhverserveriga
 • QBittorrent VPN + puhverserveri seadistamine
 • Vuze VPN + puhverserveri seadistamine
 • Põhjalik VPN + puhverserveri seadistamine
 • Kuidas torrentit Androidiga anonüümselt alla laadida
 • Kuidas Bitcoiniga oma VPN-teenuse eest maksta

VPN-i võrdlused ja ülevaated

 • VPN vs puhverserver: kumb on parem (ja kuidas mõlemat kasutada)
 • Privaatne Interneti-ühendus vs Torguard
 • Privaatne Interneti-juurdepääs vs IPVanish
 • Privaatne Interneti-juurdepääs vs ExpressVPN
 • Torguard vs BTGuard (puhverserveri SOCKS5 võrdlus)
 • Privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaade

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me