‘Kiireimad VPN-id torrentimiseks’ (w / kiiruskatsed selle tõestamiseks!)

Torrentide kiireimad VPN-id & P2P

Kas kiirus on teie jaoks oluline?? Kui sa oled midagi sellist nagu mina, kiire on KÕIK. Tahan Interneti-ühendusest iga kiiruse välja pigistada. Need kiireimad VPN-id, mis võimaldavad torrente.


Saate neid kasutada ISP Torrenti aktiveerimise blokeerimiseks, privaatsuse kaitsmiseks ja võrgutegevuse krüptimiseks, kuid mitte kõik VPN-teenused pole piisavalt kiired, et hallata minu 50mbps andmeühendust. Selles artiklis vaatleme neid, mis on…

Selles artiklis näitan teile, kuidas saab lihtsat ühe klõpsuga VPN-teenust:

 • Suurendage oma kiirust
 • Eemaldage vajadus pordi käsitsi edastamise järele
 • Interneti-teenuse pakkuja poolt aktiveerimise blokeerimine
 • Krüpteerige kõik oma andmed ja kõik, et tormata anonüümselt.

3 kiiret, logimata VPN-i pakkujat (suurepärane torrentside jaoks)

IPVanish Kiireim torrent vpn

Pole logisid
Kiirused 60mbps+
Nii madal kui 6,49 dollarit kuus
Säästke 1 aasta IPVanishi hinnast 46%

Torrentsid lubatud
IOS / Androidi rakendus kaasatud
Serverid vähemalt 70 riigis
IPVanishi ülevaade
7-päevane riskivaba uuring

Privaatse Interneti-ühenduse kiire torrent

Pole logisid
Kiirused 50mbps+
Nii madal kui 3,33 dollarit kuus
Säästke ühe aasta plaaniga üle 50%

Torrentsid lubatud
IOS / Androidi rakendus kaasatud
Serverid vähemalt 11 riigis
Privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaade
7-päevane riskivaba uuring

ExpressVPN anonüümsed torrentsid

Pole logisid
Kiirused 60mbps+
Nii madal kui 8,32 dollarit kuus
Säästke 1 aasta ExpressVPN-i hinnast 35%!

Torrentsid lubatud
IOS / Androidi rakendus kaasatud
Serverid üle 50 riigi
Vaadake varsti!
30-päevane riskivaba uuring

Mis põhjustab aeglaseid torrente?

Teie torrentide allalaadimine võib juhtuda mitmel põhjusel. Siin on mõned kõige tavalisemad:

Põhjus nr 1: olete kurnatud
Interneti-pakkujad kogu maailmas trügivad nüüd aktiivselt oma klientide andmesideühendusi. See tähendab, et nad sihivad valikuliselt teatud tüüpi andmeid (torrentid, Video, Youtube, Netflix jne) ja sunnivad seda tüüpi andmeid alla laadima palju aeglasemalt kui peaks..

Torrent Downloads / Bittorrent on üks levinumaid „Throttled” protokolle, kuna see kasutab nii palju ribalaiust (ja ribalaius maksab teie ISP raha).

Õnneks takistab VPN teie Interneti-teenuse pakkujat hõlpsalt teie torrentidest loobumist!
Teie Interneti-teenuse pakkujal pole lubatud kogu andmeühendust aeglustada (maksate teatud kiiruse eest). Kuna VPN krüpteerib kõik teie andmed, ei saa teie Interneti-teenuse pakkuja vaadata, milliseid konkreetseid protokolle te kasutate, ega saa seetõttu konkreetseid protokolle (nt bittorrent).

Lisateave: lugege, kuidas peatada torrentide drosseldamine või lihtsalt registreeruda IPVanishi, vinge ühe klõpsuga VPN-i drosselduslahendusega.

Põhjus nr 2: sadamate edastamise probleemid

Kui teie torrent on uskumatult aeglane, on teil hea võimalus sadama edastamise probleemiks

Mis on sadama ekspedeerimine?
Iga teie arvuti protokoll töötab oma pordis (nagu kanal). Nii teab teie arvuti, millised sissetulevad andmed millisesse programmi kuuluvad. Probleem on selles, et kõik andmed peavad kõigepealt läbima ruuteri. Kui teie ruuteril on sellega ühendatud palju seadmeid, ei pruugi olla kindel, milliseid andmeid / pordi igale konkreetsele arvutile edastada. See võib põhjustada andmete kitsaskohti ja aeglasemat kiirust.

Selle parandamiseks peate tavaliselt ruuteri sätetes seadistama käsitsi pordi edastamise reeglid, öeldes ruuterile, millised andmepordid tuleks edastada konkreetsele sisemisele IP-aadressile (teie arvuti). Sellel saidil on fantastilised edastamise seadistusjuhendid, mis näitavad teile, kuidas seda oma konkreetse ruuteri mudeli jaoks seadistada.

VPN eemaldab vajaduse pordi edastamise järele!
VPN-teenus krüpteerib kõik ruuterisse suunduvad ja sealt väljuvad andmed. Need andmed lähevad otse teie ruuteri kaudu VPN-serverisse. Kõik sissetulevad andmed läbivad ruuteri samal viisil ja suunatakse otse teie arvutisse.

Kuna andmed on krüptitud, ei näe ruuter üksikuid sadamaid ega pea seega otsustama, millised pordid kuluvad. Kõik VPN-andmed lähevad otse teie arvutisse. See kiirendab dramaatiliselt teie torrente, kui need on aeglased.

Mõni VPN-i pakkuja, näiteks privaatne Interneti-juurdepääs, lubab teil isegi täpsustada, millisesse pordi soovite VPN-liiklust siseneda, juhuks kui teie ruuter ei võimalda hõlpsat VPN-i läbipääsu. Nii peate arvutisse mitmekordse edastama ainult ühe pordi numbri.

Põhjus # 3: WiFi on aeglasem
Te ei saa wifi kaudu peaaegu kunagi sama kiirust nagu otseühenduse kaudu. Selle põhjuseks on asjaolu, et wifi kaudu saadetud andmepaketid võivad kergesti kaduda või valesti liikuda. See vähendab kiirust dramaatiliselt.

Mõned asjad, mis võivad teie wifi aeglustada:

 • Kaugus – mida kaugemal ruuterist eemal olete, seda aeglasemad on kiirused
 • Takistused – seinad, riiulid ja kapid satuvad wifi sisse ja aeglustavad teie kiirust
 • Sekkumine – kõik teie kodus olevad traadita tooted töötavad samal sagedusspektril kui traadita internet. Sellised asjad nagu juhtmeta telefonid, kaugjuhtimispuldid ja mikrolaineahjud võivad kõik traadita ühenduse signaale ummistada ja põhjustada aeglasemat kiirust.

Mis on VPN ja kuidas see töötab?

Tänapäeval on VPN-i (virtuaalse privaatvõrgu) kasutamine uskumatult lihtne. Enamikul suurematest VPN-i pakkujatest on hõlpsasti kasutatav tarkvara, mis võimaldab teil oma Interneti krüptida vaid ühe klõpsuga. VPN-i tegelik tehnoloogia on aga uskumatult keeruline.

Mis on VPN ?:
Kõige lihtsamal tasemel on virtuaalne privaatvõrk teie arvuti ja kaugserveriga (või kaugvõrguga) ühendav ühendus. Kõik teie arvuti ja serveri vahel edastatud andmed on krüpteeritud (kodeeritud), kasutades äärmiselt keerukaid krüptimisalgoritme, tagamaks, et keegi, kes teie andmeid kinni hoiab, ei saaks seda lugeda ega võrgus toimuvat näha (näide on teie ISP).

Miks on VPN torrentite allalaadimiseks eriti kasulik

Tarbija tasemel VPN pakub 2 peamist eelist:

 1. Andmete krüptimine
 2. Anonüümne IP-aadress (veebiserverid ja torrenti eakaaslased näevad teie VPN-i IP-d, mitte teie oma)

Andmete krüptimine:
Kuna hea VPN-teenus krüpteerib teie andmed sõjaväelise krüptimisega, ei saa isegi teie Interneti-teenuse pakkuja (kaabellevifirma, ülikoolivõrk jne) teie andmeid lugeda ega allalaaditavat näha.

See hoiab ära:

 • Drossel (nad ei saa valikuliselt teie kiirust aeglustada)
 • Jälgimine (nad ei näe, milliseid veebisaite te külastate)
 • Logimine (nad ei näe, milliseid faile olete alla laadinud)

Anonüümne IP-aadress:
Teie IP-aadress on nähtav kõigile eakaaslastele, kes kõik torni sülemil osalevad. Kui te ei kasuta anonüümimisteenust nagu VPN, saab torrenti IP-aadressi teile otse kindlaks teha.

VPN pakub teile anonüümset IP-aadressi, mis pole teie või teie Interneti-ühenduse kaudu otseselt jälgitav. Veelgi parem, saate oma anonüümset IP-aadressi igal ajal muuta. Lisateabe saamiseks lugege meie juhendit anonüümsete torrentide jaoks.

Torrentside jaoks õige (kiire) VPN-i valimine

Torrenti VPN-i valimisel on kaks kõige olulisemat tegurit:

 1. Privaatsus / anonüümsus / turvalisus
 2. Kiirus (kui kiire on VPN)

Privaatsus:
Mõni VPN pakub teistest palju suuremat privaatsuse kaitset ja anonüümsust. Torrenti VPN-i valimisel soovitame valida selline, millel pole logide poliitikat, nagu need, mida kirjeldatakse selles artiklis.

Logimata VPN-e on vähe, kuid need viivad teie privaatsuse järgmisele tasemele, hoides mitte VPN-logisid, isegi mitte ajutisi ühenduse logisid (sissetulevad / väljaminevad IP-aadressid) ega logi kunagi nagu DNS-i otsingud, külastatud veebisaidid, või allalaaditud faile.

Kiirus:
Torrentside jaoks VPN-i valimisel soovite kiiret. Soovite, et torrenti allalaadimiskiirus püsiks peaaegu samal tasemel (või isegi suureneks isegi siis, kui teie Interneti-teenuse pakkuja teid raputas).

Tõde on see, et mitte kõik VPN-teenused pole võrdsed ja mõnel neist pole lihtsalt tehnoloogiat, ribalaiuse läbilaskevõimet ega soovi oma klientidele maksimaalset kiirust pakkuda. Mõni VPN on tavalisest kiirem kui teised. Allpool on meie lemmikud kiired bittorrenti VPN-id.

IPvanish VPN

IPVanish VPN

IPVanishi eelised

 • Kiireim kiirus
 • Esimese astme andmevõrk
 • Null-logide poliitika
 • Torrentsid lubatud
 • 256-bitine krüptimine
 • Lauaarvuti / mobiilirakendus
 • Serverid vähemalt 70 riigis
 • 7-päevane tagasimakse poliitika

Lugege meie IPVanishi ülevaadet

Hankige IPVanish

IPVanish on kiiruse ja jõudluse osas eliit VPN. Maailma ühe suurima CDN-i pakkuja ettevõtte omandis on neil juurdepääs esimese astme andmevõrkudele, millele teised VPN-id ei sobi. Tulemus? Kiiremad kiirused.

Lisaks kiirele VPN-ile, IPVanish on väga torrent sõbralik ja nad on tõeline No-Logs VPN-i pakkuja. Nad ei pea isegi ühenduste logisid.

IPVanish serveril on rohkem asukohti kui peaaegu ühelgi teisel VPN-i pakkujal. Saate VPN-serveritele ühe klõpsuga juurdepääsu saidil üle 70 riigi kogu maailmas. Seal, kus IPVanishi kiirus meile tõesti muljet avaldas, on rahvusvahelistes serverites.

Seal on palju VPN-e, mis suudavad 100 miili kaugusel asuvas serveris maksimaalselt välja arendada 50 MB / s ühenduse, kuid IPVanish suutis teispoolsuses maailmas asuvates serverites pakkuda 30+ mbps kiirust.

IPVanishi kiiruskatse tulemused

IPVanish torrent speed test Los Angeles, CA

IPVanish – Los Angeles, USA server

IPVanish torrent speed test Melbourne, Austraalia

IPVanish – Melbourne, Austraalia server

Privaatne Interneti-juurdepääs

Pilt

PIA parimad omadused:

 • Kiire kiirus
 • Null-logide poliitika
 • Väga ‘torrent sõbralik’
 • 256-bitine krüptimine
 • Kaasas tasuta puhverserver!
 • Lauaarvuti / mobiilirakendus
 • 7-päevane tagasimakse poliitika
 • Lugege meie PIA ülevaadet

Hankige PIA-d 3,33 dollari eest kuus

Privaatne Interneti-juurdepääs on tõenäoliselt sellel veebisaidil kõige sagedamini mainitud VPN-i pakkuja. Miks sa küsid?

Sest PIA on peaaegu täiuslik torrent-VPN. Lisaks sellele, et nad on tõeliseks VPN-teenuse pakkujaks, mis ei logi sisse, on nad ka äärmiselt torrentsõbralikud (me pole veel kuulnud, et konto tühistataks torrent-tegevuse jaoks) ja kuna nad ei pea ühtegi kasutusarvestust, on teie veebitegevus sisuliselt jälitamatu.

Privaatne Interneti-juurdepääs on üsna kiire. Nad kasutavad serveriklastrit 11 riigis üle maailma, et pakkuda tõeliselt tohutule arvule abonentidele uskumatult kiireid kiirusi ja torrente.

Kui sellest ei piisanud, on ka PIA-l odavaim tipptasemel VPN-i pakett mis tahes anonüümse VPN-i pakkujalt. Privaatne Interneti-juurdepääs maksab ainult üheaastase tellimusega (ettemakstud) 3,33 dollarit kuus

Privaatse Interneti-juurdepääsu kiiruse testi tulemused

Pilt

PIA Speed ​​Test – Los Angeles, USA server

Pilt

PIA kiirustest – Zürich, Switzlerlandi server

Järeldus

Kiire VPN-i kasutamine võib teie torrente dramaatiliselt kiirendada. Lisatud krüptimine aitab hoida teie torrentide allalaadimisi teie Interneti-teenuse pakkuja eest varjatud ja pakub teile torrentite sülemistes anonüümset IP-aadressi.

Maailmas on sõna otseses mõttes 100 VPN-pakkujat, kellest kümned väidavad, et on kõige kiiremad. Kiire torrenti VPN-i otsimisel on oluline arvestada paari teguriga:

 • Milline on metsaraie poliitika
 • Milline on torrent-poliitika
 • Kui hea / lihtne kasutada tarkvara
 • Kas see on varustatud tapmislüliti või muude turvaelementidega

Kui soovite veel mõned soovitused heade torrent-VPN-ide jaoks, vaadake meie 2014. aasta torrentide parimate VPN-ide loendit.

Samuti pole halb mõte seda võimalust ära kasutada Riskivaba prooviperiood mida mõned VPN-i pakkujad pakuvad (raha tagasi garantii kaudu), et leida see, mis teile tõesti meeldib.

Või võite lihtsalt osta 1-kuulise teenuse taskukohase VPN-i kaudu, nagu näiteks privaatne Interneti-juurdepääs, ja kui see pole päris see, mida otsite, proovige järgmisel kuul mõnda muud teenust.

Muud kasulikud artiklid:
Kuidas kasutada uTorrenti anonüümselt
Kuidas Vuze’i kasutada anonüümselt
Meie juhend anonüümsetele torrentitele
Puhverserver või VPN: mis on parem anonüümsete torrentide jaoks?
Meie muud VPN-i ülevaated:
Privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaade
Torguard VPN ja puhverserveri ülevaade
&# 65279; puhverserveri.sh ülevaade&# 65279;
Nähtamatu sirvimise VPN-i ülevaade
VPN-i võrdlus: IPVanish vs privaatne Interneti-juurdepääs
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map