Contents

Kuidas kasutada VyprVPN-i torrentimiseks

VyprVPN on olnud pikka aega ja vaatamata kvaliteetse teenuse mainele pole neid BitTorrenti kasutajate toitlustamiseks täpselt teada. Tegelikult on mitu teadet, et Vyprvpn harjunud blokeerida / keelata kontod, mis tabati torrentite allalaadimisel.

Kuid kõik, mis muutub, ja VyprVPN leiutab ennast uue logimispoliitikaga (logisid pole) ja p2p-poliitikaga (lubatud)..

Nüüd tähendab see, et VyprVPN väärib mainimist Torrenti VPN-i kuulsuste saalis lemmikute kõrval nagu näiteks NordVPN ja Privaatne Interneti-juurdepääs? Ilmselt mitte. Kuid neid tasub siiski kaaluda kui kõikehõlmavat VPN-i, isegi kui laadite torrente mõnevõrra sageli alla.

See on meie täielik juhend VyprVPN-iga piinamiseks ja parimateks VyprVPN-i alternatiivideks.

Teave VyprVPN kohta

VyprVPN asutas Interneti-ettevõtja ja varase Useneti pioneer Ron Yokubaitis (ta asutas ka Giganews).

VyprVPN on sellest ajast peale kasvanud üheks populaarsemaks VPN-ks maailmas ja meie arvates kõige paremini kujundatud. Nende tarkvara on positiivselt suurepärane. Veelgi enam, VyprVPNi valdusettevõtja asub nüüd Šveitsis, mis peaks sellele juba privaatsust tagavale esimesele ettevõttele pakkuma veelgi rohkem privaatsuskaitset..

VyprVPN logo

VyprVPN-i Torrenti / P2p-poliitika

Kas VyprVPN lubab piinata?

VyprVPNi BitTorrent & p2p failijagamispoliitika oli varem mitmetähenduslik, kuid mitte enam. Alates nulllogi muutmisest on VyprVPN nende KKK-le lisanud ametliku Torrenti poliitika.

Selles öeldakse:
Golden Frogis austame teie privaatsust täielikus korras. Me ei logi ega säilita mingit teavet VPN-i seansside kohta ega blokeeri ühegi pordi kasutamist. Kuna meie teenus kohtleb kogu liiklust võrdselt, on võrguta ja BitTorrenti liiklus lubatud.
Kohtuotsus: VyprVPN lubab torrentit ega blokeeri ega sega BitTorrenti liiklust. Kuna nad ei pea seanssilogisid, ei tohiks nende serverites olla varasemaid torrentide tegevusi (või IP-aadresside ajalugu) null..

VyprVPN Torrent / P2P poliitika

Kas VyprVPN jälgib torrenti aktiivsust

Meie teada pole VyprVPN-l teie torrenti liiklust ei gaasi jälgima ega jälgima. VyprVPN on võrguneutraalsuse propageerija ega sea tähtsuse järjekorda ega blokeeri teatud tüüpi sisu. Meie kogemuste kohaselt eelistavad VPN-i pakkujad oma klientide liiklusest võimalikult vähe teada saada. Teie Interneti-teenuse pakkuja võib toimida täiesti vastupidiselt (seda enam, et VPN-i kasutada).

LOgging poliitika

Mis on VyprVPN logimispoliitika?
VyprVPN on nüüd null-logi VPN-i pakkuja ja seni ainus VPN, kelle logimispoliitika on täielikult kontrollinud kolmas osapool (boonuspunktid läbipaistvuse ja usalduse eest).

Nad kasutasid logimist, mis muutus? VyprVPN tegi vastuse klientide eelistustele ja VPN-i turusuundumustele 2018. aasta lõpus 30-päevase metaandmete säilitamise poliitikalt nulllogi null-teadmiste poliitikale.

Kuidas ma tean, et VyprVPN ei pea logisid? Noh, nad on praegu ainus pakkuja, keda soovib auditeerida kolmas osapool. Täielik läbipaistvusaruanne on saadaval siin.

Üksikasjalik ülevaade VyprVPN logimispoliitikast

Pilt

VyprVPN selgitab nende privaatsuspoliitikas nende uut logipoliitikat lihtsas inglise keeles (ilma legaalia keeleta):

 1. Visiem, kas noklusina, tacuIP-aadressilogi pole: VyprVPN ei logi IP-aadressi, mida kasutate nende serveritega ühenduse loomiseks, või seda, mis teil on määratud.
 2. Seansi metaandmeid pole: Nad ei logi ajatempleid ega ühenduse kellaaega
 3. Liikluslogisid pole: VyprVPN ei logi teie VPN-liikluse sisu.
 4. Veebiajalugu pole: VyprVPN ei logi teie veebiajalugu, rakenduste kasutamist ega DNS-i otsinguid.

Kuidas laadida Torrenti anonüümselt koos VyprVPN-ga

VyprVPN kasutamine koos oma lemmik-torrentikliendiga on uskumatult lihtne. Ja samad seaded kehtivad ka iga torrenti kliendi jaoks.

Kuidas kasutada VyprVPN anonüümsete torrentide jaoks:

 1. Avage oma seadmes rakendus VyprVPN
 2. Torrent-sõbraliku serveriga ühenduse loomine (soovitame Šveitsi või Hollandit).
 3. Lülitage Kill-Switch sisse (nii et teie tegelik IP ei leki, kui VPN katkeb järsult).

See selleks. Nüüd saate oma torrenti kliendi avada ja allalaadimist alustama. Kui kasutate VPN-i esimest korda, võiksite kontrollida ka oma torrenti IP-aadressi, et veenduda, kas kõik töötab õigesti.

Ühendage torrent-sõbraliku serveriga

1. Ühendage VPN-serveriga (soovitatav Holland / Šveits)

VyprVPN tapmislüliti seaded

2. Lülitage seadetes sisse ‘Kill-Switch’ > Valikud > Ühendus

Torrenti allalaadimine rakenduses uTorrent

3. Avage Torrent Client ja alustage torrentite allalaadimist

Pilt

4. Kontrollige oma Torrenti IP-aadressi (valikuline)

VyprVPN Torrenti KKK

Siin on vastused korduma kippuvatele küsimustele VyprVPN-i kasutamise kohta torrentides:

Kas mu ISP saab vaadata, mida ma alla laadin?

Teie Interneti-teenuse pakkuja ei tea, milliseid veebisaite te külastate (VyprVPN-il on privaatsed nulllogi DNS-serverid) või isegi seda, et laadite alla torrente. VyprVPN tugev krüptimine takistab teie Interneti-teenuse pakkujal teie liiklust lugeda ega jälgida.

Kuidas ma tean, kas VyprVPN töötab?

VyprVPN-klient kuvab anonüümse IP-aadressi, mille olete nende serverite poolt teile määranud. Samuti saate oma uut avalikku IP-aadressi kontrollida sellise saidi abil nagu ipmonkey.com (see peaks ühtima VyprVPN-is kuvatud IP-ga). Võib-olla soovite kontrollida ka IP-aadressi, nagu see BitTorrenti eakaaslastele tundub.

Millised on mõned VyprVPN-i alternatiivid?

Lisaks VyprVPN-le on saadaval mitu suurepärast logita VPN-i. Kuigi enamik ei paku nii head tarkvarakogemust kui VyprVPN, pakuvad mõned ka muid eeliseid. Kõige märkimisväärsem erinevus on Socks5 puhverserveri lisamine, mille saab konfigureerida teie torrenti kliendis teise IP-aadressi hüppeliseks. Mõni VPN sisaldab seda tasuta.

* SOCKSi puhverserver pole mingil juhul vajalik. VPN on üksi äärmiselt turvaline ja on tavaliselt kiirem kui puhverserveriga kombineeritult. Väike protsent bittorrent-kasutajatest eelistab puhverserveri lisamist, kuna teoreetiliselt võiks see pakkuda väikest privaatsuseelist (kuid väiksemat kiirust ja keerukamat).

Siin on mõned arvestatavad VPN-id:

Pilt

NordVPN

 • Socks5 puhverserver sisaldub 10-torrent-sõbralikes kohtades
 • p2p / optimeeritud serverid (kiirem allalaadimine teatud kohtades)
 • Pole logisid. Periood.
 • Töötab koos Netflixi, Hulu ja muude voogesitusteenustega
 • 30-päevane 100% tagasimakse garantii

Pilt

IPVanish

 • Socks5 Proxy kaasas (Hollandi server)
 • Pole logisid.
 • Firestick / FireTV rakendus (sobib suurepäraselt Kodi jaoks)
 • Äärmiselt kiire kiirus.
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me