Kuidas QBittorrent anonüümselt kasutada

QBittorrent on üks parimaid saadavalolevaid torrent-kliente. See on äärmiselt populaarne ja äärmiselt funktsionaalne, kuid samas kerge (kasutab vaevalt süsteemi ressursse). Näitame teile, kuidas QBittorrenti anonüümselt kasutada, et saaksite torrente privaatselt alla laadida.

Nagu kõik suuremad torrentikliendid, on ka QBittorrent haavatav bittorrenti protokolli sisseehitatud turvariskide suhtes:
Teie allalaaditavad failid on avalikult nähtavad ja krüptimata

See tähendab, et kogu teie allalaadimisajalugu saavad potentsiaalselt jälgida mitte ainult teie ISP, vaid ka kolmanda osapoole torrenti jälgivad ettevõtted.

See artikkel õpetab teid samm-sammult:

Parim ja lihtsaim viis torrent-allalaadimiste täielikuks anonüümseks muutmiseks, kasutades QBittorrenti. (Meil on ka juhendid uTorrent, Vuze ja Deluge jaoks).

Miks peaksite tahtma anonüümseid torrente?

Bittorrent on hämmastavalt tõhus viis suurte failide kiireks levitamiseks, kuid sellel on tohutud sisseehitatud privaatsuse lekked, mis võivad hõlpsasti kogu teie allalaadimisajaloo paljastada, kui te neid ei ühenda.

Seal on kaks peamist turvaauku:

 1. Teie IP-aadress on igas sülemis avalikult nähtav
 2. Allalaadimised pole krüptitud (teie Interneti-teenuse pakkuja saab teie torrenti allalaadimisi näha / salvestada / dünaamikat muuta)

Vaatame neid lekkeid ükshaaval…

Lekk nr 1: IP-aadress on kõigile nähtav

Torrentite allalaadimisel on see kõige ohtlikum leke ja suurim oht ​​teie privaatsusele.

Eakaaslaste üksteisega ühenduse loomiseks pakub jälgija kõigi selle torrenti külvamise / allalaadimise IP-aadresside loendit. Kui te ei astu sammu oma torrenti IP-aadressi peitmiseks, on teie tegelik jälgitav IP kõigile nähtav.

Siit saate teada, kui lihtne on vaadata kõigi IP-sid, kes teiega torrenti jagavad:

Torrent-eakaaslaste IP-leke

Eakaaslased jagavad Linuxi torrenti. (IP on privaatsuse osas osaliselt hägune)

Lisaks sellele, et näete kõigi ühendatud eakaaslaste täielikku IP-aadressi, näete ka seda, millist porti nad kasutavad, torrentiklienti ja kui palju juba alla laaditud failist.

Veelgi hirmsamaks teeb sõna otseses mõttes kümneid ettevõtteid ja organisatsioone, kes jälgivad ja koguvad IP-andmeid tohutul hulgal torrent-sülemitest. Mõni näitab teile isegi seda, millist torrenti on teie IP-aadressile jälgitud.

Õnneks saate oma “tõelise” IP-aadressi peita torrentides ja asendada see jälitamatu ajutise IP-ga.
Seda saab logimata (ja torrentisõbraliku) VPN-teenusega hõlpsasti teostada.

Näitame teile selles juhendis täpselt, kuidas seda teha. Loe edasi…

Leke nr 2: teie Interneti-teenuse pakkuja (ISP) näeb teie allalaadimist & veebiajalugu

Vaikimisi edastatakse bittorrent-andmed tavalises tekstis (krüptimata). See tähendab, et teie Interneti-teenuse pakkuja saab:

 • Vaadake, et külastate torrentide veebisaite
 • Vaadake, milliseid faile alla laadite / jagate
 • Drossel (aeglustage) või blokeerige oma torrenti ribalaius.

Lahendus: Torrenti krüptimist kasutades saate takistada oma ISP-l torrentite allalaadimiste jälgimist või aeglustamist. Tegelikult, kui kasutate tugevat VPN-krüptimist, pole teie Interneti-teenuse pakkujal aimugi, mida te võrgus teete või milliseid faile alla laadite.

Näitame teile juhendis hiljem, kuidas kasutada VPN-i koos QBittorrentiga. Samuti saate kasutada torni allalaadimiste krüptimiseks QBittorrenti sisseehitatud krüptimist, mis on tasuta meetod, ehkki pakutav kaitse pole nii võimas ega põhjalik kui see, mida VPN-ist saate..

2 tööriista anonüümsete Qbittorrenti allalaadimiste jaoks

Torrent-aktiivsuse QBittorrent peitmiseks saab kasutada kahte tööriista. Need on:

 1. Logimata virtuaalse privaatvõrgu teenus
 2. Logimata SOCKSi puhverserver

Visiem, kas noklusina, tacu
Igal tehnoloogial on oma eelised ja koos kasutamisel on need veelgi tugevamad. Lisateavet leiate siit:

 • 3 sammu täiesti anonüümsete torrentsideni
 • Puhverserver või VPN (Milline neist sobib kõige paremini privaatsete torrentite jaoks?)

Järgmisena näitame, kas kasutate Qbittorrentiga mõlemat meetodit (kas eraldi või koos). Näitame teile ka meie lemmik VPN-e torrentite allalaadimiseks.

Veelgi parem, kui paljud torrent-sõbralikud VPN-id sisaldavad SOCKS Proxy teenust ilma lisatasuta, siis saate mõlemast maailmast parima, ilma et peaksite tasuma kahe erineva teenuse eest.

Kas on mingeid tasuta võimalusi??
Lühike vastus on EI VPN-ide puhul ja puhverserverite puhul „Jah, aga …“. Siin on asi…

Seal on mõned tasuta VPN-id, isegi 1, mis väidavad, et nad on tasuta ja ei logi, kuid siin on see saak. Kõik need tasuta VPN-id blokeerivad spetsiaalselt nende võrgus olevad torrentid. Need lubavad torrente ainult siis, kui uuendate tasuliseks plaaniks. Lisateavet leiate meie tasuta torrent-VPN-ide juhendist.

Puhverserverite osas leiate Internetist kindlasti mõned tasuta SOCKSi puhverserverid, mida saab Qbittorrentiga koos kasutada, kasutades selle juhendi hilisemaid juhiseid..

Tasuta puhverserveritel on aga mitmeid piiranguid:

 1. Peaaegu 100% neist peab palke (see tähendab, et teie allalaaditavad failid pole anonüümsed)
 2. Hoiduge läbipaistvatest puhverserveritest (see tähendab, et puhverserver edastab teie tegeliku IP-aadressi ja on endiselt nähtav)
 3. Aeglane kiirus / ebausaldusväärne (Enamik tasuta puhverservereid on ülerahvastatud, mis tähendab, et kiirus on aeglane. Ka serverid lähevad sageli alla ja tööaeg alla 50% pole haruldane.
 4. Torrentsid on blokeeritud – Ja lõpuks ei tohiks teid üllatada, kui teate, et paljud tasuta puhverserverid blokeerivad aktiivselt sagedamini kasutatavaid torrenti pordid.

KUIDAS VPN-i kasutada koos Qbittorrentiga

VPN-i kasutamine koos Qbittorrentiga on lihtsaim viis torrentide kiireks anonüümseks muutmiseks. VPN-iga registreerumiseks, allalaadimiseks ja ühenduse loomiseks kulub vähem kui 5 minutit. Soovitame alati kasutada torrendisõbralikku VPN-i, mis ei logi.

VPN krüpteerib 100% teie arvutisse / arvutist edastatud andmetest, sealhulgas teie veebibrauser ja Qbittorrent tarkvara. Veebisaidid ja torrentide eakaaslased ei tea teie tegelikku IP-aadressi, nad näevad ajutist IP-aadressi, mille VPN-server on teile määranud.

Seda saate teha järgmiselt.

1. samm: logige sisse logimata VPN-teenus
Seal on umbes 10 erinevat varianti. Raske oleks leida paremat väärtust kui Privaatne Interneti-juurdepääs (nimetatud meie 2015. aasta parimaks torrenti VPN-iks)

2. samm: laadige alla, installige ja ühendage VPN-server
Installimine võtab vähem kui ühe minuti. Serveriga ühenduse loomiseks (kasutades PIA-d) klõpsake hiire parema nupuga salve ikooni ja valige serveri asukoht. Soovitame valida asukoht, mis ei kuulu meile (Holland töötab hästi).

PIA-salve ikoon

PIA salveikoon (tähistatud rohelise punktiga)

PIA VPN-serverid

PIA serverite loend (juurdepääsu saamiseks paremklõps)

3. samm: kontrollige, kas teie IP-aadress on muutunud
Täiendava ohutusabinõuna võite enne Qbittorrenti käivitamist kasutada tasuta tööriista nagu IPleak.net, et kontrollida, kas teie IP-aadress on muutunud. Pärast Hollandi VPN-serveriga ühenduse loomist on minu ekraanipilt:

Pilt

Jah, see on tõsiselt nii lihtne. Kogu torrentide tegevus suunatakse nüüd läbi teie uue IP-aadressi.

4. samm: avage QBittorrent ja laadige alla torrentid
Kui olete oma brauseri IP-aadressi kontrollinud, saate Qbittorrenti ohutult avada ja torrenti alustada. Hiljem selles juhendis näitame teile, kuidas kontrollida oma torrenti tarkvara IP-aadressi (igaks juhuks). Samuti saate seda juhendit lugeda.

Kuidas kasutada puhverserverit QBittorrentiga

Selles jaotises õpetame teile, kuidas kasutada oma torrenti IP-aadressi peitmist QBittorrentis puhverserveri abil, täpsemalt torrentisõbraliku SOCKS-puhverserveri abil. (Lisateave SOCKSi ja HTTP puhverserverite erinevuse kohta torrentimisel).

Puhverserveri kasutamisel koos Qbittorrentiga on VPN-iga võrreldes mitmeid eeliseid:

 • Puhverserveri kiirus on tavaliselt pisut kiirem kui VPN (krüptimata)
 • Teie torrenti IP-aadress erineb veebibrauseri IP-st (puhverserverit kasutatakse ainult torrentide jaoks)

AINULT puhverserveri kasutamise negatiivne külg on see, et teie torrent-liiklust ei krüptita. See võib teid Interneti-teenuse pakkuja kaudu aktiveerida. Võite kasutada QBittorrenti sisseehitatud krüptimisvalikut (hiljem selles juhendis), kuid see valik vähendab teie saadaolevat kaaslaste arvu.

Seetõttu soovitame mõlema maailma parimate võimaluste ja Tugeva krüptimise jaoks kasutada puhverserverit + VPN-i koos.
Selleks järgige lihtsalt puhverserveri seadistusjuhendit ja looge enne Qbittorrenti avamist VPN-iga ühendus. Sellest hiljem lähemalt.

QBittorrenti puhverserveri seadistamine 1. samm: valige logimata puhverserveri teenus

QBittorrenti puhverserveri sätete konfigureerimiseks vajate torrentsõbralikku puhverserveri teenust. Siin on meie peamised soovitused (2-st kolmest on VPN + puhverserveri teenus kõikehõlmava hinnaga. See on parim pakkumine, eriti kui plaanite VPN-i ja puhverserverit kasutada samaaegselt).
Visiem, kas noklusina, tacu
Siin on meie parimad valikud:

 1. Privaatne Interneti-juurdepääs – VPN + puhverserveri teenus igas kavas, kiire kiirus ja nimetatud aasta parimaks torrenti VPN-iks. Kuna hinnad algavad 3,33 dollarist kuus, on see ületamatu väärtus.
 2. Peida mind – VPN + puhverserveri teenus igas kavas. Üle 30 soki puhverserveri asukoha. Pole logisid, torrent-sõbralik. Negatiivne külg – see on privaatse Interneti-ühenduse hind kolmekordne
 3. Torguard – VPN + puhverserveri teenust müüakse eraldi. Nende torrent-puhverserveri teenus on parim ja sellel on 5 riigi asukohta ning puhverserveri automaatseadistaja (seega ei pea te sätteid käsitsi konfigureerima). Automaatse installimise võimalus töötab siiski ainult uTorrent, Deluge ja Vuze puhul.

Kui te pole kindel, mida valida: minge lihtsalt privaatse Interneti-juurdepääsuga. See on parim pakkumine, sellel on kiire kiirus ja see vastab 95% kasutajate vajadustele.

Samuti saate vaadata Torguardi ja privaatse Interneti-juurdepääsu võrdlust.

Olgu, nüüd, kui olete saanud endale puhverserveri, jõuame samm-sammult häälestusjuhiste juurde:

2. samm: avage QBittorrenti puhverserveri valikud

Puhverserveri seadetele juurdepääsemiseks peate QBittorrentis minema Tööriistad > Valikud > Ühendus (vahekaart)
Valikute menüüd saate avada ka vajutades ‘Alt + O’

Kui klõpsate valikumenüü vasakul küljel ikoonil „Ühendus“, näete järgmist:

QBittorrent ühenduse seaded

Tööriistad > Valikud > Ühendus

Ärge muretsege, kui teie seaded ei näe praegu täpselt sellised välja. Muutame sätteid niikuinii. Sektsioonid, mida muudame, on tähistatud rohelise punktiga.

Samuti on vasakul küljel märgitud vahekaart “Ühendus”, nii et teate, kuidas sellele menüüle juurde pääseda.

Me läbime lõigud ükshaaval…

3. samm: kuulamisport

See on port #, mida Qbittorrent kasutab uute partneriühenduste kuulamiseks. Kui te ei luba uPnP- ega NAT-pordi kaardistamist, peate heade peer-ühenduste saamiseks ruuteri pordi edastamise käsitsi seadistama..

Pordi edastamine ei kuulu selle artikli reguleerimisalasse (ja see võib olla tõsine valu ees), nii et enamik kasutajaid peaks kasutama meie soovitatud häälestust, mis on:

 • Pordi nr sissetulevate ühenduste jaoks: Juhusliku pordi valimiseks valige mõni suvand või klõpsake nuppu Juhuslik
 • Kasutage uPnp / NAT PMP: Märkige see ruut. See edastab valitud pordi automaatselt teie ruuteri kaudu
 • Kasutage igal käivitamisel erinevat porti: Valikuline. Soovitame selle lubada, kui kõik sujub.

Ideaalsed seaded näevad välja sellised:

Qbittorrenti kuulamisport

Kuulamispordi seaded (juhuslik port)

4. samm: puhverserveri seaded

Teie kasutatavad puhverserveri täpsed sätted muutuvad vastavalt teie valitud puhverserveri teenusele. See juhend näitab ideaalseid seadistusi Privaatne Interneti-juurdepääs ja Torguard.

Kui valite mõne muu puhverserveri teenuse, pöörduge õigete sätete saamiseks lihtsalt nende dokumentatsiooni / tugitiimi poole. Muutuvad seaded:

 • Host: Puhverserveri aadress
 • Sadam: Teie puhverserveri kasutatav port #
 • Autentimine: Luba see, kui puhverserveri teenuse kasutamiseks on vaja sisselogimist / parooli (enamik teevad)
 • Kasutajanimi Parool: Need on puhverserveri pakkuja sisselogimisandmed.

Järgmisena saate täieliku puhverserveri seadistamise juhendid privaatse Interneti-juurdepääsu ja Torguardi jaoks…

QBittorrenti puhverserveri seaded (privaatne Interneti-juurdepääs)

Privaatne Interneti-juurdepääs annab abonentidele täieliku juurdepääsu oma Hollandis asuvale kiirele puhverserverile. Vaja on siiski ühte täiendavat sammu. Puhverserveri jaoks peate genereerima eraldi kasutajanimi / paroolikombinatsiooni.

Puhverserveri sisselogimise / parooli saamiseks
Pärast PIA-ga registreerumist logige sisse nende veebisaidil olevasse juhtpaneeli. Kui olete oma kontole sisse loginud, kerige allapoole ja näete jaotist, mis näeb välja selline:

PIA puhverserveri sisselogimise üksikasjad

Genereerige oma kontopaneelil puhverserveri sisselogimine / parool


Sisselogimisandmete saamiseks klõpsake lihtsalt nuppu ‘Kasutajanimi / parooli taastamine’. Me kasutame neid natuke hiljem, nii et jätke aken lahti, et seda oleks lihtne kopeerida ja kleepida.

QBittorrenti seaded:
Muutke seadeid, et need vastaksid täpselt järgmistele:

 • Tüüp: SOKKID5
 • Host: proxy-nl.privateinternetaccess.com
 • Sadam: 1080

Kõik seaded näevad välja nagu allpool toodud pilt. Märkige kindlasti samad ruudud, nagu näidatud.

Sisestage oma kasutajanimi / parool õigetele väljadele.

PIA puhverserveri seaded (QBittorrent)

PIA puhverserveri seaded

See on kõik, teie puhverserver on kõik üles seatud. Seadete jõustumiseks taaskäivitage kindlasti Qbittorrent.
Puhverserveri korralikult toimimise kontrollimiseks lugege: Kuidas kontrollida oma torrenti IP-d

QBittorrenti puhverserveri seaded (Torguard)

Siin on õiged puhverserveri sätted, kui olete Torguardi tellija.

Tüüp: SOKKID5
Host: proxy.torguard.org
Sadam: 1080/1085/1090 (võite kasutada mõnda neist. Kui 1080 ei tööta, proovige teist. Mõned Interneti-teenuse pakkujad blokeerivad 1080.
Kasutajanimi: Pakub teie konto paneelis torguard
Parool: Pakub tõrvik

nii et täielikud seaded peaksid välja nägema järgmised:

Torguardi puhverserveri seaded (Qbittorrent)

Torguardi puhverserveri seaded

See on teie häälestamine valmis. Taaskäivitage QBittorrent ja kontrollige seejärel oma Torrenti IP-d (juhendit), et veenduda, kas kõik töötab õigesti.

QBittorrenti krüptimisseaded

QBittorrent on sisseehitatud RC4 krüptimise tugi, mis aitab teil vältida liikluse kujundamist (Interneti-teenuse pakkuja aeglustab teie torrente). Selle krüpteerimismeetodi miinuseks on see, et see vähendab dramaatiliselt teie olemasolevat kiirust, mis raskendab mõne külvimasinaga torrentite allalaadimist..

Seetõttu soovitame palju tugevama krüptimise ja 100% -lise vastastikuse saadavuse saamiseks kasutada VPN-i (puhverserveriga või ilma). Meie juhend torrentide krüptimiseks selgitab, miks.

Kui teie Interneti-teenuse pakkuja blokeerib / tõrjub teie torrente ja soovite proovida QBittorrenti sisseehitatud krüptimist, on siin õiged sätted … (Sellesse menüüsse pääsemiseks minge vahekaardile “Bittorrent” menüüs Suvandid (Tööriistad) > Valikud > Bittorrent).

Krüptimisrežiim nr 1 (valikuline režiim)

See režiim kasutab krüptitud ühendusi, kui need on saadaval, kuid loob ühenduse ikkagi krüptimata eakaaslastega. Teil on 100% -line saadavus, kuid see ei paku suurt kaitset gaasihoovastiku eest.

Valikuline krüptimine

Valikuline krüptimisrežiim (kasutage võimaluse korral)

Krüptimisrežiim nr 2: krüptimine on vajalik

See režiim loob ühenduse ainult krüptitud eakaaslastega. 100% teie torrentitegevusest krüptitakse, kuid teil on juurdepääs väikesele osale saadaolevatest eakaaslastest (kuna enamik inimesi ei luba krüptimist).

Krüptimine on vajalik

QBittorrenti krüptimine (nõutav režiim)

VPN-i kasutamine & Puhverserver samaaegselt

See meetod annab teile mõlemast maailmast parima, mida saate:

 • Eraldi IP-aadress teie veebibrauseri ja QBittorrenti jaoks
 • brauser & torrenti IP on mõlemad erinevad kui teie “päris” IP-aadress
 • Teie veebibrauser krüptitakse (ISP ei tea, et külastate torrenti saite või laadite torrente alla).

Kui tellite VPN-teenuse, näiteks privaatne Interneti-juurdepääs, saate VPN + puhverserveri teenuse ilma, et peaksite iga selle eest eraldi maksma. Maksimaalse kaitse tagamiseks on siiski optimaalne kasutada ühte ettevõtet VPN-teenuse jaoks ja teist puhverserveri teenuse jaoks (nii et kumbki ettevõte ei tea täielikku pilti).

MÄRGE: VPN + puhverserveri koos kasutamine pole vajalik. Enam kui 90% kasutajatest kasutab lihtsalt üht või teist ja on täiesti ohutu, kuid kui olete ettevaatlik tüüp, tagab see teile optimaalse turvalisuse.

Mõlema samaaegseks tegelikuks kasutamiseks järgige lihtsalt kahte lihtsat sammu:

 1. Enne Qbittorrenti avamist looge ühendus VPN-iga. (Kui loote ühenduse ajal, kui Qbittitorrent on juba puhverserveriga ühendatud, põhjustab puhverserveri tõrge, kuna teie IP-aadress on muutunud).
 2. Avage Qbittorrent – Kui VPN-ühendus on loodud, saate nüüd Qbittorrenti avada ja kõik peaks sujuvalt töötama.

Selle seadistuse kohaselt on teie veebibrauseri IP teie VPN IP-aadress ja torrenti IP-d on teie puhverserveri IP-aadress.

Kokkuvõte ja täiendavad ressursid

Täname, et lugesite seda juhendit. Kui järgisite seda samm-sammult, peaksid teie torrentid olema täielikult anonüümsed ja teie ‘päris’ IP-aadressi ei näe enam teised torrenti eakaaslased.

Kui otsite endiselt VPNide, anonüümsete torrentite, krüptimise jms kohta lisateavet, vaadake mõnda neist muudest artiklitest:

Juhendid

Kuidas kasutada uTorrenti anonüümselt
Kuidas Vuze’i kasutada anonüümselt
Kuidas osta Bitcoiniga VPN-i
Kuidas kontrollida oma torrenti IP-d
Torrenti krüptimisjuhend

Ülevaated / võrdlused

Privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaade
IPVanishi ülevaade
Torguardi ülevaade
Privaatne Interneti-juurdepääs vs IPVanish
Privaatne Interneti-ühendus vs Torguard

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me