Kuidas kasutada uTorrenti anonüümselt

uTorrent on üks populaarseimaid BiTorrenti kliente maailmas ja paljud kasutajad tahavad sellest teada saada kuidas kasutada uTorrent anonüümselt. Seetõttu otsustasime luua selle lihtsa juhendi teie uTorrenti tegevuse anonüümseks muutmiseks VPN-i või puhverserveri teenusega.

Kas sulle meeldib Vuze? Meil on juhend, kuidas Vuze’i ka anonüümselt kasutada! Ja nüüd ka Deluge jaoks.

Sissejuhatus anonüümsetesse torrentsitesse

Pole tähtis, millist BitTorrenti klienti kasutate või mis torrentit teie allalaadimine teeb, torrentide anonüümseks allalaadimiseks on kaks peamist meetodit: 1. võimalus = VPN (virtuaalne privaatvõrk), 2. võimalus = anonüümne puhverserveri teenus.

Erinevatel VPN- või puhverserveriteenuse pakkujatel on mitu võimalust, kuid lõpuks on need kõik mõeldud ühe asja tegemiseks ja hästi toimimiseks: varjake torrentite allalaadimisel oma tõelist identiteeti

Torrentide kiireim VPN&# 65279;

IPVanishiga anonüümne utorrent

* Pole logisid *
* Kiireim kiirus *
Ainult 1. astme võrguga VPN

Hankige IPVanish

Kõigile plaanidele on lisatud 7-päevane 100% tagasimaksegarantii

Miks peaksin uTorrenti kasutama anonüümselt?

Kirjutasime terve artikli teie torrentide anonüümseks muutmiseks, kuid lühike vastus on järgmine:

Kui te ei kasuta uTorrenti anonüümselt, ei tea te, kes teie allalaadimisi jälgib ja mida nad selle teabega teevad. Kui te ei astu samme enda kaitsmiseks, on teie tõeline IP-aadress kõigile nähtav uTorrentis.

Te ei pruugi seda mõista, kuid võite koostada kõigi kaaslaste loendis olevate eakaaslaste loendi ja vaadata kõigi eakaaslaste täielikke IP-aadresse. Neile, kes seda terminit ei tunne, on an IP-aadress on ainulaadne seerianumber, mille määrab teile Interneti-teenuse pakkuja. IP-aadressi saab kasutada unikaalse arvuti, seadme või ühenduse tuvastamiseks.

Oma praeguse IP-aadressi nägemiseks minge aadressile Kontrolli oma IP-d saidil IPVanish.com (see on täiesti tasuta ja võtab aega 5 sekundit. Teie IP-aadress asub vasakus ülanurgas). Yikes! Tõsi on see, et olete veebis palju vähem anonüümne, kui arvatavasti taipate.

Milline sa uTorrent välja näed

Kõigi failide sülemide puhul, millest te uTorrenti kasutamisel osalete, näete kõigi sülemiga praegu ühendatud eakaaslaste (arvutite) loendit ja nende kohta lisateavet, sealhulgas: IP-aadress, kliendi tarkvara, allalaadimise / üleslaadimise kiirus.

teie IP-aadress utorrentide võrdlusloendis

uTorrent Peer IP-aadressid (viimased numbrid hägustatud)

Ülal on piraatlahe dokumentaalfilmi sülemitõmmis "TBP AFK." Viimased paar sümbolist pärit IP-aadressi on mind teadlikult hägustanud (ehkki see on üldkasutatav torrent), et säilitada nende anonüümsus. Nagu näete, on sunnitud iga eakaaslane näitama oma IP-aadressi rakenduses uTorrent (see aitab teil luua ühenduse teiste eakaaslastega). Mõelge nüüd sellele: kas soovite IP-aadressi, mis kuvatakse rakenduses uTorrent, teie VPN-i või puhverserveri teenuse “tõeline IP-aadress” või “anonüümne IP”?

Ma võin üsna palju garanteerida, et teie vastus on teine ​​võimalus (tean, et minu oma on). Jätkake lugemist, et saada teada, kuidas saada oma anonüümset IP-aadressi.

2 võimalust anonüümseks uTorrentiks: VPN või PRoxy

Enne kui asume uTorrenti anonüümsetesse juhenditesse, on siin kiire ülevaade VPN-ide ja puhverserverite teenuste erinevusest. Lugege kindlasti ka meie VPN-i puhverserveri teenuse eeliste / puuduste põhjalikumat võrdlust.

Virtuaalne privaatvõrk (VPN):

 • Kõrgem krüptimine
 • Krüpteerib / anonüüsib teie terve internetiühendus
 • Veidi kallim
 • Veidi aeglasem (tugevama krüptimise tõttu)
 • Meie Bitorrenti VPN-i edetabel nr 1 on parim
Anonüümne puhverserveri teenus:

 • Alumine krüptimine
 • Krüpteerib / anonüüsib konkreetsed programmid / pordid
 • Veidi odavam
 • Veidi kiirem (väiksema krüptimise tõttu)
 • Torrent puhverserveri teenus # 1

VPN-i kasutamine koos rakendusega uTorrent (lihtne seadistamine)

Nendel päevadel on kõigil parimatel VPN-i pakkujatel lihtne kasutada VPN-i tarkvara, mis on üsna lihtne kui ühe klõpsuga Interneti-ühenduse (sealhulgas torrentide) ühendamiseks ja kaitsmiseks. Selle tulemusel on uTorrenti anonüümne kasutamine VPN-iga sama lihtne kui VPN-teenuse kasutajaks registreerumine, tarkvara allalaadimine ja nupul “Ühenda” klõpsamine (ilmselt pärast VPN-i ühendamist avage utorrent)

UTorrenti VPN-i valimisel tuleb meeles pidada järgmist:

 1. Logisid mitte pidav VPN muudab teid veelgi anonüümsemaks
 2. Mõni VPN ei luba torrente. Sellel saidil on VPN-id Tehke!
 3. Mõnel VPN-il on lisafunktsioone, mis muudavad need torrentside jaoks paremaks (nt tapmislüliti).

Meie uTorrenti lemmik VPN-id

IPvanish uTorrent

# 1 IPVanish VPN

IPVanish on meie uTorrenti lemmik VPN mitmel põhjusel. Esiteks, nad ei pea ühtegi VPN-logi, isegi mitte ühenduste logisid, nii et teie kasutamine on täiesti anonüümne.

Teiseks, IPVanish on uskumatult kiire; üks kiireimaid, mida me eales testinud oleme, nii et teie uTorrenti kiirus ei tohiks kannatada ainult seetõttu, et olete ühendatud VPN-iga.

Kolmandaks, IPVanishil on suurepärane klienditugi ja ta on USA-s asuv ettevõte, nii et võite uskuda, et nad peavad kinni oma klientidele tagatud garantiidest. Hinnad algavad alates 6,50 dollarist kuus. Külastage IPvanishi või lugege kõigepealt meie IPvanishi arvustust!
Visiem, kas noklusina, tacu
Visiem, kas noklusina, tacu

UTorrent PIA# 2 PIA
Privaatne Interneti-juurdepääs on üks uTorrent kõige populaarsemaid VPN-e. Nad ei pea ühtegi logi, ja need on uskumatult taskukohased, piiramatu VPN-teenusega alustades 3,33 dollarit kuus. See on ainult 40 dollarit aastas!

Veelgi parem, kui PIA sisaldab nende tarkvaras DNS-i lekkekaitset ja VPN-i tapmislülitit, mis tähendab, et olete tõeline IP-aadress, ilma teie teadmata, kunagi uTorrentis kogemata paljastatud..

Privaatne Interneti-juurdepääs sisaldab isegi tasuta puhverserverid nii et kui olete ühenduses uTorrentiga pigem VPN-i asemel puhverserveri kaudu, on see võimalus. Külastage PIA-d, et registreeruda või lugeda meie PIA põhjalikku ülevaadet.

Puhverserver.sh uTorrentiga# 3 Proxy.sh VPN
Puhverserver.sh on VPN-i ettevõtete hulgas tõeliselt ainulaadne. Nad seavad prioriteediks läbipaistvuse (oma klientide ees), tehes samas kõik võimaliku, et hoida oma kliendid veebis täiesti anonüümsetena. Nad avaldavad ainulaadse läbipaistvusaruanne milles loetletakse kõik proxy.sh poolt vastuvõetavad juriidilised taotlused (näiteks autoriõiguse rikkumise kaebused), samuti kõik toimingud, mida Proxy.sh vastusena võtab. Lisateavet leiate meie praktilise puhverserveri.sh arvustusest.

Nagu teised VPN-id, Proxy.sh ei pea ühtegi logi mis tahes liiki. Need võimaldavad tõrkeid kõigis serverites ja hinnakujundus algab ainult 3,33 dollarist kuus (40 dollarit aastas). Nende hulgas on ka DNS lekkekaitse ja a vpn tapmise lüliti nende tarkvaras maksimaalse ohutuse tagamiseks.

Kasutage puhverserverit anonüümse uTorrenti jaoks (lihtne häälestusvalik)

Muidugi, saate käsitsi konfigureerida uTorrenti puhverserveri abil anonüümselt torrentide allalaadimiseks, kuid kas teil poleks Ühe klõpsuga installimisvalik et laadime alla uTorrenti kohandatud versiooni koos kõigi juba kehtivate õigete sätetega?

Kaks parimat anonüümset puhverserveri teenust annavad teile selle valiku. Tutvume iga teenuse eeliste ja uTorrenti kliendi konfigureerimisega.
Torguardi lihtne uTorrenti seadistamineTorguardi anonüümne puhverserver
Nagu nimigi ütleb, Torguardi omad anonüümsed VPN- ja puhverserveriteenused on suunatud Bittorrenti kasutajate vajadustele. Need sisaldavad kindlasti funktsioone, mis pakuvad täiendavat turvalisust, näiteks: Pole logisid, VPN-i tapmislüliti ja DNS-i lekkekaitse.

Torguard pakub nii anonüümseid puhverservereid kui ka VPN-teenuseid. Puhverserveri teenus algab vähem kui 4 dollarit kuus (vähem kui 50 dollarit aastas). Nende serverid on kiired ja nende peamine prioriteet on klientide privaatsus. Võite lugeda meie Torguardi ülevaadet või Torguardi ja BTguardi puhverserverite võrdlust.

Torguard teeb uTorrenti seadistamise briljantselt lihtsaks. Neil on tarkvaraosa, mis laseb teil valida kohandatud suvandite hulgast ja seejärel rakendada ühe klõpsuga automaatselt kõik sätted oma lemmik torrenti klienti (sealhulgas uTorrent, Vuze ja Deluge).

Paremal on Torguardi puhverserveri seadistusutiliit. Valige järgmistest sammudest lihtsalt oma eelistatud suvand ja klõpsake siis nuppu ‘Rakenda sätted’ ja soovitud seaded rakendatakse automaatselt teie lemmikkliendikliendile (näiteks uTorrent)

Sisestage lihtsalt oma:

 1. Sisselogimise üksikasjad
 2. Eelistatud Torguardi server (või automaatne)
 3. Eelistatud torrentklient

Seejärel klõpsake nuppu ‘Rakenda sätted’ ja nautige!

Külastage Torguard Now!

Torguard uTorrent lihtne seadistamine

Pilt Torguardilt

Pilt
BTGuard on teine ​​äärmiselt populaarne torrentide puhverserveri teenus. Nagu Torguard, hoiavad nad pole logisid, on kiired kiirused, ja on a ülikerge uTorrenti seadistamine.

Kui olete oma BTguardi kontoga registreerunud, antakse teile võimalus alla laadida uTorrenti eelkonfigureeritud versioon, millel on kõik õiged sätted juba olemas.

Lihtsa installimisvaliku abil saate sõna otseses mõttes valmis olla ja töötada ning torrente alla laadida alla 5 minuti jooksul anonüümselt. See on nii lihtne. Kui te pole kindel, kas peaksite valima Btguardi või Torguardi, tutvuge meiega torrenti puhverserveri võrdlus.

UTorrenti puhverserveri käsitsi seadistamise juhend

Kui soovite oma ühendusvalikute üle rohkem kontrolli saada või soovite kasutada uTorrentit puhverserveriga, millel pole lihtsat häälestusvalikut (näiteks privaatne Interneti-juurdepääs, Proxy.sh või IBVPN), lugege meie täielikku kasutusjuhendit häälestusjuhend.

1. samm: registreeruge anonüümseks puhverserveri teenuseks
Kui te pole seda juba teinud, registreeruge ühele paljudest anonüümsetest puhverserveri teenustest, mida oleme selles artiklis soovitanud. Mõni VPN-teenus sisaldab koos ostuga ka tasuta puhverserveri teenust, sealhulgas: privaatne Interneti-juurdepääs, Proxy.sh ja iBVPN (VPN-i täielik või ülimahutav pakett). Kõik need toimivad koos meie käsitsi seadistamise juhendiga.

2. samm: avage Utorrent ja minge menüüsse > Valikud > Eelistused (või klõpsake lihtsalt nuppu Ctrl + P)

3. samm: minge eelistuste jaotisse ‘Ühendus’

Hüpikakende avanemise akna vasakus servas peaksite nägema menüü erinevaid jaotisi. (Need on näidatud paremal oleval pildil). Valige ‘ühendus’ neljas võimalus allapoole.

4. samm: konfigureerige oma ühenduse valikud.

Puhverserveri seadistamisel on mitmeid võimalusi. Me juhendame teid nende kaudu ja ütleme teile, millised neist on valikulised ja milliseid tuleks kindlasti kontrollida.

Ekraan Ühendused näeb välja umbes selline … (allpool)

Pilt

uTorrent eelistuste sektsioonid

uTorrent puhverserveri ühenduse eelistused

uTorrent ühenduse eelistused (värvi kood meie poolt)

Kuulamissadama sektsioon:
Saabuva ühenduse jaoks kasutatavat porti:

Konkreetse või juhusliku pordi kasutamine sõltub sellest, kas kasutate UPnP või NAT-PMP pordi kaardistamise suvandeid või mõlemat.

Kui kasutate UPnP- või NAT-portatiivset kaardistamist, võite kasutada juhuslikku pordi ja valida pordi juhuslikuks käivitamisel (või mitte, kuid me ütleksime, et peaksite valima juhusliku valiku, kui teil pole ühenduse kiirusega probleeme)

Kui te ei kasuta plug n play pordi kaardistamist, peate seadistama ruuteri pordi edastamise, et võimaldada uTorrenti valitud pordi suunamine teie arvutisse.

UPnP ja NAT-PMP
Kui kontrollite ühte või mõlemat neist võimalustest, saate oma pordi marsruutimisel plug-n play funktsiooni kasutada, see tähendab, et te ei pea pordi käsitsi edastamist seadistama. Soovitame proovida kõigepealt proovida NAT-PMP-d ja kui see ei tööta hästi, siis proovige UPnP-d. Põhjus on see, et UPnP-is leiti parandatud haavatavus, kuid probleem võib siiski olla vanematel ruuteritel. Parem karta kui kahetseda.

Windowsi tulemüüri erand: Kontrollige seda kindlasti. See võimaldab teie uTorrenti liiklusel pääseda läbi Windowsi tulemüüri. Kui te seda ei kontrolli, võib kiirus olla väga aeglane või kaaslastega ühenduse loomine keeruline.

Puhverserveri seaded:

Tüüp: valige ripploendist puhverserveri tüüp. Tavaliselt on tegemist sokkidega5, kui teenusepakkuja ei ütle teile teisiti.

Puhverserver: sisestage puhverserveri aadress. See võib olla veebistiilis aadress nagu “proxy.btguard.com” või “proxy.torguard.tg” (puhverserveri pakkuja ütleb teile, mis see aadress on) või see võib olla lihtsalt puhverserveri IP-aadress, näiteks ” 192.168.1.1 ‘(jällegi ütleb teie puhverserveri teenusepakkuja installijuhendis teile kasutatava aadressi.

Sadam: Teie puhverserveri seadistusjuhend annab teile ka teada, millist porti kasutada. Kui teil on saadaolevate puhverserveri aadresside loend, võib mõnel neist olla oma port. Valige sobiv.

Kasutajanimi Parool: Need on sisselogimismandaadid, mis saite puhverserveri teenuse registreerimisel.

Muud valikud: Veenduge kindlasti kontrollige kõiki rohelise punktiga märgitud valikuid! Nende kontrollimine tagab, et teie torrenti liiklus suunatakse läbi puhverserveri ja uTorrenti kasutamisel ei lekita isikut tuvastavat teavet..

Seadistamine on valmis!

Pärast sätete rakendamist taaskäivitage kindlasti uTorrent. Kui soovite kontrollida, kas puhverserver töötab korralikult, kasutage seda tööriista oma torrenti IP-aadressi kontrollimiseks. Klõpsake lihtsalt nuppu “magnetilink” ja avage magnetilink rakenduses uTorrent. Seejärel kuvatakse veebilehel IP-aadress, mis on seotud rakendusega uTorrent. Kontrollige, kas see erineb teie veebibrauseri IP-aadressist sellise tööriistaga nagu iplocation.net. Kui see on nii, olete kõik valmis!

Kui see on mingil põhjusel tavaline IP, kontrollige veelkord kõiki sätteid ja kui te ikkagi ei leia probleemi, pöörduge klienditoe poole.

Täname, et lugesite seda artiklit, loodan, et sellest oli abi! Võite nautida järgmisi linke:

Navigeerimine:

 • Kodu
 • Anonüümne bittorrenti juhend
 • Parimad Bittorrenti VPN-id
 • BTGuard vs Torguard Proxy
 • IPVanish vs HideMyAss VPN
 • Privaatne Interneti-ühendus vs Torguard
 • Privaatne Interneti-juurdepääs vs BTGuard
 • Torguard vs BTGuard
VPN ülevaated:

 • IPVanish
 • Torguard
 • Privaatne Interneti-juurdepääs
 • Puhverserver.sh
 • HideMyAss
 • IBVPN
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me