Kuidas VPN-teenust anonüümselt osta (samm-sammult)

Kuigi enamik inimesi maksab VPN-i eest hea meelega paypali või krediitkaardiga, soovib väike protsent VPN-i abonente maksimaalset anonüümsust. See hõlmab VPN-i eest anonüümselt maksmist. Kui olete üks neist inimestest (või arvate, et võiksite olla), on see juhend teile.

Näitame teile:

 1. Miks maksta anonüümselt?
 2. Ülevaade anonüümsetest makseviisidest
 3. Kuidas BitCoiniga anonüümselt maksta
 4. Kuidas poodide kinkekaartidega anonüümselt maksta
 5. Kuidas VPN-i ostmisel oma IP-aadressi peita?

Miks maksta anonüümselt?

Üldiselt on maksed VPN-pakkujaga kõige vähem anonüümsed. Krediitkaardimaksetel peavad olema pettusevastased meetmed, et kontrollida, kas neid kasutab tegelik omanik. See tähendab, et peate sisestama oma täisnime ja arveldusaadressi.

Ehkki seda teavet hoitakse tavaliselt maksete töötlemise ettevõttes (mitte VPN-is), on see siiski teie kontoga lingitud tulevaste maksete hõlpsamaks muutmiseks.

Sama kehtib paypal-maksetega. VPN-i pakkujal ei ole teie isiklikke andmeid, kuid edaspidiste maksete jaoks on teil teie paypali e-posti aadress. Ainuüksi see on link, mis võimaldab VPN-i kontol teile isiklikult kindlaks teha.

Kas ma pean maksma anonüümselt??

Lihtne vastus: Ilmselt mitte.

Pikem vastus: Tegelikult, kui valitsusasutus ei jälita, ei kavatse keegi teie VPN-maksete ajalugu alaealisele edastada. Lisaks, kui kasutate tõelist sisselogimata VPN-teenust, pole VPN-i tegevuse ja isikliku VPN-konto vahel mingit seost.

See tähendab, et isegi kui keegi lingi teid kindla VPN-i kontoga ühendab, ei tea nad ikkagi, mida te VPN-iga ühenduse loomisega teinud olete.

Sellegipoolest eeldate, et VPN-i pakkuja suhtub oma logimispoliitikasse täiesti ausalt. Kui nad logisid salaja logisid või jagasid neid teise ettevõtte / asutusega, oleks teoreetiliselt võimalik teie VPN-i ajalugu jälgida. See pole tõenäoline, kuid on võimalus.

Kes PEAB siis maksma anonüümselt?

Kui olete isiklik turvalisus / turvalisus / õnn sõltub absoluutsest anonüümsusest, peaksite 100% kasutama anonüümset makseviisi. Näiteks kui olete:

 • Ajakirjanik, kes kõneleb vägivaldse või ohtliku valitsuse vastu
 • Vilepuhur
 • Sõnavabaduse propageerija või keegi, kes kirjutab / kommenteerib vastuolulisi küsimusi (poliitika, abort jne)

Kui on ütlematagi selge, et kui proovite varjata oma võrgutegevusi riigi või valitsuse eest, peaksite oma VPN-teenuse jaoks kasutama anonüümselt.

Torrenti allalaadijad: Tõenäoliselt pole vaja anonüümselt maksta, eriti kui kasutate nullilogiga VPN-teenust nagu PIA. 99,999% inimeste jaoks on see vajalik. Muidugi pole täiendav privaatsus kunagi halb asi…

Anonüümselt maksmise puudused

Korduvaid makseid ei saa seadistada kui kasutate anonüümset makseviisi. Iga kord, kui makse tuleb tasuda, peate maksma käsitsi (ei ole võimalust arveldada kellegi poolt bitcoinidega).

Nii et kui soovite maksta anonüümselt, on soovitatav valida võimalikult pikk tellimuse pikkus (tavaliselt 1–2 aastat).

See annab teile paar eelist:

 • Makse peate tegema ainult üks kord aastas
 • Saate parima hinnaalanduse (VPN-id kipuvad pikematele tellimustele allahindlust tegema palju. Mõnikord üle 50%)
 • Kinkekaardimeetodil makstes maksate madalamat vahetuskurssi (Kinkekaart $ > VPN $)

Ülevaade anonüümsetest VPN-maksetest ja -meetoditest

VPN-teenuse eest anonüümselt tasumiseks peate kasutama jälgitavat makseviisi. See tähendab, et teie isikliku ja kasutatava makseviisi vahel pole mingit seost.

Kaks kõige populaarsemat jälgitavat makseviisi on:

 1. Krüptovaluuta (anonüümsed digitaalsed valuutad, näiteks Bitcoin, Litecoin jne)
 2. Hoidke kinkekaarte (Makske kinkekaartidega suurematest poodidest, näiteks Walmart, Target, Amazon, Bestbuy jne)

Bitcoin on kõige sagedamini aktsepteeritav anonüümne makseviis. Tänapäeval aktsepteerib seda enam kui 50% VPN-i pakkujatest (ja peaaegu kõik peamised VPN-id). Bitcoin-maksed on äärmiselt anonüümsed, kuid bitcoinide ostmiseks ja vahetamiseks on natuke õppimiskõver.

Visiem, kas noklusina, tacuBitcoiniga maksmise eelised:

 • Enimlevinud anonüümne makseviis
 • Vahetuskursid (sularaha) > bitcoin & Bitcoin > sularaha) on täpse väärtuse lähedal, seega on täiendava anonüümsuse hind madalal.

Kinkekaardid on piiratud arvu VPN-pakkujate poolt. See on anonüümse makseviisina äärmiselt lihtne ja tõhus. Võite minna lähedalasuvasse poodi, osta sularahaga kinkekaardi ja edastada seejärel kinkekaardi jäägid digitaalselt VPN-i pakkujale.

Vastutasuks pakuvad nad teile fikseeritud vahetuskursiga VPN-teenust (kinkekaart $ > VPN-teenus $)

Üldiselt on kinkekaardi vahetusväärtus umbes 20-25% väiksem kui tegelikult üleantud kinkekaardi väärtus. Selle põhjuseks on asjaolu, et teie VPN-i pakkuja ei saa kinkekaarti tegelikult kulutada, vaid nad peavad selle konverteerima sularahaks, mis tähendab, et müüakse seda soodushinnaga.

See lisab lõppude lõpuks ka aega / raskusi, nii et on õiglane, et nad saavad teenuse osutamise eest hüvitisena pisut täiendavat dollarit.

Kinkekaartidega maksmise eelised:

 • Lihtne saada
 • Madal tehnoloogia (puudub õppimiskõver)
 • Saab osta sularahaga
 • Äärmiselt anonüümne
Puudused:

 • Ainult mõne VPN-i pakkuja poolt aktsepteeritud
 • Maksab tavaliselt 20–30% hinnatasu

Kuidas maksta Bitcoiniga VPN-i eest

IPVanish makseviisid (sealhulgas Bitcoin)IPVanishi makseviisid (kaasa arvatud Bitcoin)
Enamik suuremaid VPN-teenuseid aktsepteerib bitcoin-makseid. Lihtsalt otsige Bitcoini logo nende veebisaidi alt „makseviisid“.

Bitcoini maksed nõuavad 4 sammu:

 1. Looge Bitcoini rahakott
 2. Osta Bitcoine
 3. Registreeruge VPN-teenuse jaoks (koos bitcoini maksetega)
 4. Edastage bitcoinid VPN-i pakkujale

Siin on paar veebiartiklit, mis juhendavad teid hõlpsalt kõigil neljal sammul. Siin on paar head:

 • Bitcoini esmakordsete ostjate juhend
 • Bitcoinide ostmine (algaja versioon)
 • Kuidas osta Bitcoine (LocalBitcoin Guide)

Parim õpetus, mille oleme leidnud, on see LocalBitcoinide samm-sammuline videoseeria (Need on nii Bitcoini rahakott kui ka Bitcoini vahetusturg, seega saate oma bitcoine säilitada ja osta / müüa samal saidil. Samuti saate osta bitcoinid kohapeal sularahaautomaatidest (kui on olemas) või isegi üksikmüüjatelt)

Seadistage oma Bitcoini rahakott

Osta BitCoins

VPN-i eest tasumine

Kui olete bitcoini rahakoti üles seadnud ja bitcoinid kontol olemas (või saate juurdepääsu börsile, mis võimaldab teil neid osta), on tegelikult VPN-i tellimuse eest tasumine üsna lihtne.

Siit saate teada, kuidas see töötab koos IPVanish VPN-iga

1. samm. Valige VPN-kava ja valige makseviisiks ‘Bitcoin’.

Pilt

Valige VPN-kava

Makske VPN-i eest koos Bitcoini 1. etapi teabega

Sisestage oma konto andmed (aktiveerimiseks on vaja kehtivat e-posti aadressi)

Valige makseviisiks bitcoin

Valige makseviisiks ‘Bitcoin’

2. samm: saatke makse

Pärast nupu Esitamine klõpsamist genereeritakse automaatselt bitcoini tehingu arve. Samuti loob VPN-i pakkuja unikaalse bitcoin-rahakoti, et bitcoini makse vastu võtta. Nii teavad nad, milline VPN-i konto / kasutajanimi on nende teenuse eest maksnud.

Arvel on järgmine teave:

 • Rahakood nr
 • Hind bitcoinides (või bitcoinide murdosa)
 • QR-kood telefoni skannimiseks (kui teil on mobiilne Bitcoini rahakotirakendus)
 • Nupp „Maksa Bitcoiniga”. (Töötab, kui teie brauser on selle lingi tüübi teie bitcoini rahakotiga seostanud)

Pilt

Bitcoini arve: klõpsake nuppu „Maksa Bitcoiniga” või makske rahakott # otse oma enda rahakotist.

Võite vajutada nuppu „Maksa koos Bitcoiniga” või lihtsalt logida otse oma Bitcoini rahakotti ja saata selle täpse summa makse sellele täpsele rahakoti ID-le. Rahakoti aadressi saab kopeerida ja kleepida (seda pole vaja sisestada).

Maksekinnitus

Peaksite VPN-i pakkujalt saama e-kirja, mis kinnitab Bitcoini makse laekumist. Selleks võib kuluda paar sekundit kuni minut või kaks. Pärast seda saate oma VPN-konto aktiveerimise e-kirja. Klõpsake linki Aktiveerimine.

See selleks. Teie konto on nüüd tasutud ja aktiveeritud. Saate kohe sisse logida, tarkvara alla laadida ja VPN-võrguga ühenduse luua.
Külastage IPVanishi

Kuidas maksta VPN-i eest GIft-kaartidega

Seal on mõned VPN-id, mis võimaldavad teil kaubelda VPN-teenuse suuremate poodide kinkekaartidega. Te ei pea kaarti postitama, vaid sisestate lihtsalt kaardi ID # ja jääk kantakse elektrooniliselt VPN-i teenusele. Tavaliselt võtab VPN selle teenuse eest hinnalisandi (20–30%), kuna nad peavad müüma kinkekaardid nende tegelikust väärtusest väiksemaks, et need tagasi sularahaks muuta.

Esiteks vajate VPN-i, mis võtab vastu kinkekaarte:

VPN-teenused, mis aktsepteerivad anonüümseid kinkekaardimakseid

 • Privaatne Interneti-juurdepääs (2014. ja 2015. aasta parim Torrenti VPN)
 • IronSocket (Sisaldab tasuta Socks5 puhverserverit ja SmartDNS-i koos VPN-i ostuga)

Makseprotsess

Kinkekaardiga privaatse Interneti-juurdepääsu eest tasumine toimib järgmiselt:

Samm 1: Minge saidile privateinternetaccess.com

2. samm: Kerige allpool tavalisi nuppe „osta vpn”. Otsige seda:

PIA maksmine kinkekaardiga

Leidke valik „Kinkekaardiga maksmine”

Klõpsake nuppu Hangi VPN-i juurdepääs.

Pärast seda antakse teile võimalus valida kinkekaardi bränd, et kontrollida vahetuskurssi, või isegi osta kohe kinkekaart veebist, kui teil pole veel kinkekaarti.

Parim võimalus on osta 50-dollarine kinkekaart suurelt firmalt nagu Walmart või Starbucks, mille saab seejärel vahetada privaatse Interneti-juurdepääsu vastu 1 aastaks (25% juurdehindlus vs krediitkaardimakse)
Järgmisena saate koheselt kontrollida oma kinkekaardi jääki ja näha, kui kaua VPN-i tellimusest teie jääk teile ostab. (Saldo kontrollimisel paketti ei osteta, nii et kui teile vahetuskurss ei meeldi, ei pea te tehingut tegema).

Kontrollige kinkekaardi tasakaalu

Kontrollige oma kinkekaardi saldot (ja vaadake vahetuskurssi)

Kui olete vahetushinnaga rahul ja olete valmis oma VPN-i tellimuse eest maksma, klõpsake vahetuse tegemiseks lihtsalt nuppu “Maksma”. Ülekanne peaks toimuma enam-vähem kohe ja saate privaatselt Interneti-juurdepääsult meilisõnumi, mis kinnitab makse laekumist ja konto aktiveerimist.

Seejärel laadige lihtsalt tarkvara alla ja saate kohe oma valitud serveriga ühenduse luua.
Privaatse Interneti-ühenduse registreerimine

Kuidas VPN-i ostmisel oma IP-aadressi leita

Peaaegu kõik VPN-id logivad oma veebisaidil olulist teavet tehingute (ostude) kohta. See on vajalik krediitkaardiga seotud pettuste vältimiseks (nad peavad veenduma, et te ei maksa varastatud kaardiga). Üks kõige sagedamini logitavaid andmeid on teie IP-aadress.

Selle tulemusel takistavad paljud VPN-teenused kasutajatel tellida, kui nad on ühendatud mõne teise VPN-teenusega. Samuti blokeerivad need tehingud populaarsetelt veebiserveritelt. Nii et lihtsaim viis oma IP-aadressi peitmiseks on tegelikult kasutada avalikku Interneti-ühendust nagu wifi leviala raamatukogus või starbucks.

VPN-teenuse registreerumiseks saate kasutada oma sülearvutit, tahvelarvutit või nutitelefoni ning tehingulogis kuvatavat IP-d ei saa teile kindlaks teha (see on avalik Interneti-ühendus, mitte teie koduvõrk).

See on madala tehnoloogiaga, kuid äärmiselt tõhus lahendus tõeliselt privaatsele VPN-juurdepääsule.

Kokkuvõte ja täiendav lugemine

Lihtsalt kokkuvõtteks:

 • VPN-i eest saate maksta anonüümselt Bitcoinide või Kinkekaartide abil
 • Hankige hõlpsalt tasuta bitcoini rahakott ja ostke bitcoine saidilt localbitcoins.com
 • Peida avalike wifi abil ostmisel oma tõeline IP-aadress
 • Kasutage kindlasti kehtivat e-posti aadressi, sest VPN-i kontod vajavad aktiveerimise kinnitust

Kui teie VPN-teenuse eest on makstud ja aktiveeritud, peaks teil olema hea minna. Kui teie tellimus aegub, võite samal kontol saata lihtsalt uue anonüümse makse (või soovi korral luua uue VPN-konto)

Siin on veel mõned kasulikud artiklid ja juhised…

Juhendid
Kuidas Vuze’i kasutada anonüümselt
Kuidas kasutada uTorrenti anonüümselt
Kuidas kasutada Deluge anonüümselt
Kuidas kontrollida oma Torrenti IP-aadressi
Tühista torrenti saitide blokeerimine Suurbritannias
Ülevaated ja VPN-i võrdlused
Privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaade
IPVanishi ülevaade
Torguardi ülevaade
IPVanish vs Hidemyass
IPVanish vs privaatne Interneti-juurdepääs
Puhverserver vs VPN piinamiseks
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me