Anonüümsete torrentide juhend (Maci jaoks)

Tundub, et enamik torrentõpetusi on kirjutatud arvutikasutajatele, kuid ärge kunagi kartke Maci austajaid. Siin on teie praktiline Mac Torrenti juhend.

Õpid: Kuidas alla laadida torrente Mac-arvutis anonüümselt (VPN-i või SOCKS5 puhverserveri abil).

Meil on isegi spetsiaalsed Maci seadistusjuhendid populaarsetele torrentiklientidele (näiteks uTorrent!)

Contents

Artikli sisu

 1. Anonüümsed torrentid?
 2. Kaks võimalust: VPN või puhverserver
 3. Mac Torrentide jaoks soovitatavad anonüümsed VPN-id
 4. Kuidas kasutada VPN-i piinamiseks (ühe klõpsuga lihtne variant)
 5. SOCKS5 puhverserveri kasutamine torrentide jaoks (käsitsi seadistamise juhend)
 6. Kontrollige, kas teie VPN / puhverserver töötab

Kas peaksite oma torrentid anonüümseks muutma?

Tõenäoliselt teate juba vastust sellele küsimusele, kui leidsite selle õpetuse googleest. 2011. aastal kasutas 15% bittorrent-kasutajatest oma torrentide privaatsuse tagamiseks anonüümimisriista. 5 aastat hiljem on protsent tõenäoliselt kolmekordistunud.

Bittorrent-protokolli (ja p2p-võrkude üldiselt) nõrkuseks on see, et iga torrenti eakaaslane näeb teie IP-aadressi ja asukohta.

Mida õpid:
Seda juhendit järgides aitate kõigil eakaaslastel näha teie tegelikku IP-aadressi (ja näidata neile selle asemel jälgitavat IP-d). Samuti saate krüptida oma Interneti-ühenduse, nii et snooperid või vahendajad (näiteks Interneti-teenuse pakkuja) ei saa teie veebiajalugu vaadata ega histoyrit alla laadida.

uTorrent eakaaslaste nimekiri

Iga e-posti aadressi IP-aadress on nähtav kõigile, kes torrentifaili jagavad.

VPN vs PRoxy (kaks tööriista anonüümsete torrentide jaoks)

Torrentide anonüümseks muutmiseks võite kasutada kahte tööriista – VPN või puhverserver. Valitud on täiesti isiklik eelistus või võite turvalisuse suurendamiseks kasutada mõlemat koos.

Siin on põhiline ülevaade iga valiku kohta:

VPN / virtuaalne privaatvõrk

See on lihtsaim häälestusvalik. Laadite alla valitud VPN-teenuse pakutava kohandatud VPN-tarkvara. See krüpteerib kogu teie Interneti-ühenduse ja suunab kõik andmed läbi VPN-serverite (mis peidab teie tegeliku IP-aadressi torrentide eakaaslaste eest)..

VPN-tarkvara sisaldab ka kasulikke turvafunktsioone, näiteks tapmislüliti (IP-lekete ärahoidmine, kui VPN katkeb) ja lihtne serveri vahetamine (valida 20-100 erineva serveri hulgast).

VPN ei vaja torrenti kliendis / tarkvaras käsitsi konfigureerimist. Ühendate lihtsalt serveriga ja olete anonüümne. See on tõesti nii lihtne.

Sokid5 puhverserver

Puhverserver on nagu ühekordne VPN (miinus krüptimine). See suunab liikluse edasi 1 programm puhverserveri kaudu (teie IP-aadressi peitmine). Puhverserveri eeliseks on see, et see on tavaliselt kiirem kui VPN (krüptimata) ja võimaldab teie veebibrauseri IP-aadressil erineda teie torrenti IP-aadressist.

Samuti saate oma torrentiklienti käivitada puhverserveri kaudu, VPN-tunnelis kahekordse IP-aadressi muutmise, eraldi IP-aadresside (brauseri ja torrenti kliendi) ning hea kiiruse saavutamiseks. Näitame teile, kuidas seda hiljem teha artiklis.

Lisateabe saamiseks lugege: VPN vs puhverserver (mis on parem torrentiks?)

Ja ärge muretsege, võite kasutada mõlemat koos, ilma et peaksite tellima 2 eraldi teenust. Mitu VPN-i pakkujat pakuvad SOCKS5 puhverserverile tasuta juurdepääsu iga VPN-i paketiga! Kuid näeme teile, kuidas see töötab, selles õpetuses hiljem.

Soovitatavad Mac VPN-id – (mõne hulgas on ka SOCKs5 puhverserver!)

Neid VPN-i pakkujaid valitakse käsitsi järgmiste kriitiliste kriteeriumide alusel:

 • Null logi & torrent-sõbralik (Nad ei salvesta teavet teie ühenduste ajaloo kohta. Väga oluline!)
 • Kiire kiirus & Uncrowded serverid
 • Odav (kõik alla 10 dollari kuus, mõned nii odavad kui 3,33 dollarit kuus)

Te ei pea valima ühtegi allpool loetletud pakkujat (kuigi peame neid parimateks võimalusteks), kuid veenduge, et valitud VPN ei säilitaks ühtegi VPN-logi. Anonüümsus on prioriteet nr 1

Ilma edasise viivituseta on siin meie parimad valikud. Meil on ka lingid iga (põhjaliku testiga) põhjaliku ülevaate saamiseks.

IPVanish (6,49 dollarit + kuus)

IPVanish on kiireim VPN mac-torrentide jaoks

IPVanish on Maci kasutajate jaoks hõlpsasti parim valik, kui kavatsete torrente sageli alla laadida. Nad kuuluvad juba pidevalt kiireimate VPN-teenuste hulka, kuid on viimase 2 aasta jooksul lisanud ka hulgaliselt torrent-spetsiifilisi funktsioone..

Siin on olulisemad sündmused:

 • Tõsi Nulllogi privaatsuseeskirjad (maksimaalne privaatsus)
 • Komplekti kuulub Socks5 puhverserveri teenus (uhiuus funktsioon!)
 • IPVanishil on Mac-i jaoks suurepärane tarkvaraklient

Socks5 puhverserver on oluline läbimurre, kuna see oli PIA-l (kuni järgmisel) ainus eelis IPVanishi ees. Socks5 puhverserveri saab konfigureerida teie lemmik torrenti kliendi sees (koos VPN-iga või ilma), et muuta hõlpsalt oma torrenti IP-d, ilma et see mõjutaks ülejäänud Interneti-ühendust.

Kui soovite, siis Deluge, uTorrent ja QBittorrent.

IPVanish Maci tarkvaraklient

Pilt

IPVanishi Mac-tarkvara annab teile kõigi 3 VPN-protokolli (OpenVPN, PPTP või L2TP) abil täieliku juurdepääsu kõigile 100+ serveri asukohale.
Teil on ka mitu täiustatud turvafunktsiooni (IPv6 lekkekaitse, DNS lekke kaitse ja tapmislüliti). Tapmislüliti hoiab ära tundlike andmete lekitamise krüptimata, kui VPN kogemata kukub.

Seal on ka Mac-i eksklusiivne funktsioon: loend ‘Lemmiserverid’, mille abil saate hõlpsalt ühe klõpsuga juurdepääsu oma lemmikserveritele..

Hinnakujundus & Tagasimaksed

Kõigil IPVanishi pakettidel on identsed funktsioonid, ainus erinevus on tellimuse pikkus. Pikemad tellimused on odavamad (kuus).

Hinnad on:

 • 1 kuu – 10 dollarit kuus
 • 3 kuud – 8,99 dollarit kuus
 • 1 aasta – 6,49 dollarit kuus (parim pakkumine)

Kõigil plaanidel on 7-päevane 100% probleemideta tagasimaksegarantii, nii et tasub hankida pikem liitumisleping (35% kokkuhoid) ja saate alati tühistada, kui see pole just see, mida ootasite. Meie kogemuste kohaselt pakub IPVanish aga kõikidel rinnetel.

Privaatne Interneti-juurdepääs (3,33 dollarit kuus)

Privaatne Interneti-juurdepääs (või „PIA” nende miljonile abonendile) on üks algsemaid torrendisõbralikke VPN-teenuseid. Nad olid null-palgakategooria teerajajad ja FBI on nende metsaraie poliitikat isegi kohtus testinud.

PIA on vaieldamatult üks populaarseimaid torrent vp-sid selles sõnas ja nende tohutu populaarsuse võib kokku võtta ühe lausega…

3,33 dollarit — (see on PIA üheaastase tellimise kuuhind).

Iga liitumine sisaldab ka puhverserveri juurdepääsu Socks5 (Hollandi server), piiramatu ribalaiuse ülekandmine ja 5 üheaegselt ühendatud seadet.

PIA Mac tarkvara klient

Privaatse Interneti-juurdepääsuga Mac-tarkvara

PIA Mac VPN-i tarkvara (täpsemate sätete vaade)

PIA mac VPN-klient on väga intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav. Saate kiiresti luua ühenduse mis tahes serveri asukohaga, klõpsates lihtsalt ekraani ülaosas süsteemisalves kuvataval ikoonil PIA. Maksimaalse juhtimise jaoks saate reguleerida ka tarkvarasätteid (näidatud ülal) ja krüptimissätteid.
Hankige PIA-d 3,33 dollari eest kuus »

KUI kasutada oma Mac VPN-i torrentimiseks?

VPN-i kasutamine on lihtsaim variant ja selle seadistamine on uskumatult lihtne. Kui olete oma valitud VPN-i tarkvara installinud, saate ühenduse luua torrendisõbraliku serveri asukohaga ja teie torrentid muudetakse täielikult anonüümseks.

Näpunäide: teie torrentkliendis pole vaja täiendavat seadistamist. Ühendage lihtsalt VPN-iga…

Visiem, kas noklusina, tacuVPN-tarkvara teeb kogu töö. See muudab teie kogu Interneti-ühenduse krüptimise ja teie torrenti IP-aadressi, nii et eakaaslased näeksid ainult VPN-serveri IP-d (mitte teie enda).

Turvalisuse suurendamiseks võiksite siiski ühe sammu teha. Aktiveerige oma VPN tapmislüliti.

Kuidas kasutada oma VPN-i Kill-Switchi?

Kõik ülalpool soovitatud VPN-i pakkujad on oma tarkvara sisse ehitanud tapmislülituse funktsiooni. See on valik, mis VPN-i ebaõnnestumise korral tapab kogu Interneti-ühenduse hetkega. See seob teie Interneti-ühenduse VPN-liidesega ja teie torrentiklient ei saa Interneti-ühendust juurde enne, kui olete VPN-iga uuesti ühenduse loonud..

Kõik, mida peate tegema tapmislüliti aktiveerimiseks, on valiku lubamiseks ruut tarkvarasätetes. Vaadake meie näiteid allolevate ekraanipiltide kohta.

IPVanish kill switchi seaded (mac klient)

Aktiveerige IPVanishi tarkvara sätetes suvand ‘Tapa võrk’

Privaatse Interneti-juurdepääsuga tapavahetuse võimalus (mac-tarkvara)

Kontrollige täpsemate sätete menüüs jaotist „VPN Kill Switch”

SOCKS5 puhverserveri lisamine oma torrenti klienti (valikuline)

Torrentide käitamine Socks5 puhverserveri kaudu on täiesti vabatahtlik. Logimata VPN-i kasutamine muudab teie torrentid juba iseenesest täielikult anonüümseks.

Mõnele inimesele meeldib oma torrentide puhverserver, kuna see võimaldab teie torrentikliendil ja veebibrauseril omada eraldi IP-aadresse.

Puhverserverit saab käivitada ka aktiivse VPN-iga (või ilma selleta). Kui kasutate seda koos VPN-iga, on teie IP-aadressi muutmisel 2 kihti (ja tugev VPN-i krüptimine). Kui käivitate puhverserveri ise, on kiirus kiirem kui VPN-i kasutamisel ja teie torrenti IP-aadressi muudetakse, kuid teie ühendust ei krüptita.

Enamikul suurematest torrentiklientidest on sisseehitatud puhverserveri Socks5 tugi. 1 tähelepanuväärne erand (kahjuks) on Edasikandumine, populaarne Mac torrenti klient.

Näitame teile allpool uTorrenti puhverserveri seadistamist.

Kui kasutate erinevat torrenti klienti kui uTorrent, on meil ka teisi seadistusjuhendid:

 • Vuze
 • Deluge
 • qBittorrent

Ärge muretsege, et ülaltoodud juhendid on tehtud tarkvara PC-versiooni abil. Sammud on mac-is identsed.

1. samm – hankige oma Socks5 puhverserveri sisselogimisandmed

IPVanish ja Privaatne Interneti-juurdepääs sisaldab iga tellimusega null-logiga puhverserverit Socks5, kuid see on üles ehitatud VPN-serveritest erinevale süsteemile, nii et peate puhverserveri jaoks looma eraldi kasutajanimi / paroolikombinatsiooni.

Siit leiate PIA samm-sammult juhised.

Kui valisite IPVanishi (meie soovituslik valik nr 1), toimige järgmiselt.

1. Logige sisse (või registreeruge) oma IPVanishi kontole siin.Visiem, kas noklusina, tacu

Logi sisse IPVanishi kontole

2. Minge oma kontopaneeli vahekaardile “Socks5 Proxy” ja leiate oma kasutajanime / parooli

Pilt

3. Hoidke see sakk lahti, et saaksite oma volitusi järgmises etapis hõlpsalt kopeerida / kleepida.

2. samm – puhverserveri seadistamine rakenduses uTorrent / Bittorrent

Avage uTorrent / Bittorrent ja minge aadressile: Menüü > Eelistused > Võrgustik

Seejärel sisestage teave nagu allpool näidatud. Sisestatud väärtused sõltuvad sellest, millist Socks5 pakkujat kasutate. Asendage kindlasti 1. sammus loodud sisselogimis- / paroolikombinatsioon.

IPVanishi puhverserveri seaded:

 • Saabuv TCP-port: Vali oma või ‘randomiseeri’
 • Puhverserver: SOKKID5
 • Aadress: ams.socks.ipvanish.com
 • Sadam: 1080
 • Autentimine: Lubatud
 • Kasutajanimi: sinu kasutajanimi
 • Parool: oma parool
Puhverserveri seaded privaatse Interneti-juurdepääsu jaoks:

 • Saabuv TCP-port: Valige oma või randomiseeri
 • Puhverserver: SOKKID5
 • Aadress: proxy-nl.privateinternetaccess.com
 • Sadam: 1080
 • Autentimine: Lubatud
 • Kasutajanimi: sinu kasutajanimi
 • Parool: oma parool

Samuti peate veenduma, et 3 alumist märkeruutu on lubatud: (autentimine, puhverserver hostinime jaoks, puhverserver p2p-le). See tagab, et puhverserveri tunneli kasutamiseks on vaja kõiki uTorrenti ühendusi.

IPVanish Socks5 puhverserveri seaded (uTorrent Mac)

uTorrent puhverserveri seaded (IPVanish)

PIA Socks5 puhverserveri seaded (uTorrent Mac)

uTorrent puhverserveri seaded (privaatne Interneti-juurdepääs)

3. samm – kontrollige oma IP-aadressi muutust

Kui olete kõik seadistatud, võiksite kontrollida oma torrenti IP-aadressi, et veenduda, kas kõik töötab korralikult. Teeme seda torrent ip-i kontrollimise tööriista abil.

Siit leiate meie samm-sammulise juhendi, kuidas kontrollida oma torrenti IP-aadressi.

Kui teil on võimalik eakaaslasi leida ja torrente alla laadida, on puhverserveri seadistus tõenäoliselt õige. Kui seaded olid valed (näiteks kui teil oli vale aadress, pordi nr või parool), siis ei saaks uTorrent Interneti-ühendust.

Näpunäide: Socks5 puhverserveri kasutamise kena omadus on see, et see toimib nagu tapmislüliti. Kui ühendus katkeb, kaotab uTorrent koheselt Interneti-ühenduse, kuna kõik ühendused peavad läbima puhverserveri tunneli.

Anonüümsed Mac-torrentid: lõplikud näpunäited

Loodan, et teile meeldis meie Mac Torrenti juhend. See peaks andma teile kõik, mida peate teadma, et varjata oma IP-aadressi piinamise ajal ja hoida torrentite allalaadimised täiesti anonüümsetena.

Kui hüppasite lõpuni edasi, on siin järgmised peamised punktid:

 1. Kasutage null-logi VPN-i ja / või puhverserverit: IPVanish, PIA ja NordVPN on head valikud
 2. Torni ajal aktiveerige oma VPN tapmislüliti
 3. Socks5 puhverserveri seadistamine on valikuline: kuid see võimaldab teil oma torrenti kliendi ja veebibrauseri jaoks erinevat asukohta / IP-d kasutada. See on ka 2. turvakiht, kui kasutate seda oma VPN-tunnelis.

Kui teil tekivad seadistamise ajal probleemid või soovite abi mac VPN / puhverserveri konfigureerimisel mõne teise torrentikliendiga, lugege kindlasti allpool toodud põhjalikke juhendeid:

Rõõmsat piina! Kui leidsite selle juhendi kasulikuks, ärge unustage seda jagada oma sõbra või oma sotsiaalvõrgustikuga (võite kasutada vasakul asuvat jagamisriba!)

VPN ülevaated / võrdlused

Juhendid / juhendid

 • IPVanishi ülevaade
 • Privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaade
 • Torguardi ülevaade
 • Proxy.sh ülevaade
 • IPvanish vs privaatne Interneti-juurdepääs
 • Torguard vs privaatne Interneti-juurdepääs
 • Vuze anonüümne torrentide juhend
 • QBittorrent anonüümne torrentijuhend
 • Põhjalik anonüümne torrendi juhend
 • VPN vs puhverserver (mis on torrentide jaoks parem?)
 • Kuidas maksta Bitcoiniga VPN-i eest
 • Kontrollige oma torrenti IP-aadressi

Maci juhend anonüümseks torrentinguks

Hinnatud 4,8 / 5 4-st

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me