Contents

Millised VPN-id tõepoolest torrente lubavad

Kui rääkida torrentitest, on VPN-i 3 tüüpi ettevõtteid:

 1. Need, mis ei luba torrente
 2. Need, kes ütlevad, et lubavad torrente
 3. Ja need, mis tõesti lubavad ja omavad torrent / p2p allalaadijaid

Valdav enamus VPN-i kuulub kategooriasse nr 2: Nad soovivad teie ettevõtet (torrentikasutajatel on läänemaailmas kõige suurem VPN-i tellimuste protsent), kuid nad ei taha tegelikult minna vabale ja avatud interneti õigusele kaitsma..

See artikkel õpetab teile, mida VPN-i või puhverserveri teenuse valimisel otsida, ning abistab teid eraldage lihtsalt “torrent-tolerantne” tõeliselt “torrent-sõbralikust”

Artikli ülevaade

See on põhjalik artikkel. Kasutage allolevaid linke, et liikuda edasi sektsioonidesse, mis teid kõige rohkem huvitavad.

 • Kolm VPN-i taset Torrenti sallivus / sõbralikkus
 • Rühm nr 1 – VPN-id, mis ei võimalda piinamist
 • Rühm nr 2 – VPN-id, mis lubavad torrente, kuid hoiavad metaandmete „ühenduse” logisid
 • 3. rühm – VPN-id, mis ei pea metaandmeid ega tegevusloke ning võimaldavad täielikult torrentit
 • TorrentScore’i edetabel – Torrentide puhul järjestati 21 VPN-i parimatest halvimatest
 • Kokkuvõte ja lisaartiklid

VPN-torrenttolerantsi 3 taset

VPN-id jagunevad 3 kategooriasse torrent-sõbralikkus. See, kus nad spektrile maanduvad, sõltub mitmest tegurist, sealhulgas: nende ärimudel, elukohariik (ja kohaldatav andmete säilitamise poliitika) ning riskitaluvus.

Kuigi paljud teise kategooria (lubatud torrentsid) VPN-id võivad töötada üksikute kasutajate jaoks, on selle artikli mõte siiski see, et need pole bittorrent-kasutajatele ideaalne valik ja teile võib paremini pakkuda VPN-i valimist kategooriast 3.

3 torrentipõhist VPN-i kategooriat on järgmised:

 1. Torrentid pole lubatud
 2. Torrentsid (osaliselt anonüümsed)
 3. Torrent-sõbralik (täielikult anonüümne)

Rühm nr 1 – ‘Torrentit pole lubatud’

See on suuruselt teine ​​VPN-ide rühm. Need pakkujad blokeerivad otse oma võrgu torrenti pordid või tühistavad aktiivselt kasutajakontod, kui torrent tegevus tuvastatakse. Sellesse kategooriasse kuuluvad peaaegu kõik tasuta vpn-pakkujad. Samuti on mitu märkimisväärset tasulist VPN-teenust, mis ei võimalda torrente / p2p.

Nende hulgas:

 • TugevVPN
 • Astrill
 • LibertyVPN
 • Kepard
 • TunnelBear
 • UnoTelly

Miks peaks VPN blokeerima torrentid?
VPN-id blokeerivad / keelavad torrentide aktiivsuse mitmel põhjusel. Esiteks blokeerivad tasuta VPN-id praktiliselt alati torrentid, et vastutustundetute allalaadijate kuritarvitamine / seaduslik peavalu ära hoida. Tasulised VPN-id võivad keelata torrentid mitmesugustel põhjustel, sealhulgas:

Põhjus nr 1 – ribalaiuse kulud: Bittorrentide kasutajad võtavad tavaliste veebibrauseritega võrreldes ennekuulmatu hulga ribalaiust (eriti allavoolu). Ainult keegi, kes töötab paadunud netflixi voogesituses, kasutab tunnis rohkem andmemahtu kui aktiivne torrentsessioon.

Põhjus nr 2 – logistilised / juriidilised peavalud: Mitte kõik ei kasuta bittorrentit vastutustundlikult. Piiramatu torrenti allalaadimise lubamine VPN-võrgus võib tekitada õiguslikku survet nii VPN-ile kui ka ettevõttele, kes nende VPN-servereid hostib. See võib põhjustada ka serverite allakäigu või serverimajutajate, et VPN-ettevõte täielikult välja lülitada. Paljud VPN-id eelistaksid vähem kliente, kuid väldivad seda vaeva.

Alumine rida
Sellesse kategooriasse kuuluvad VPN-id on torrentite allalaadimiseks ületatud. Nad blokeerivad (või halvavad) kõik torrentid. Samuti keelavad nad VPN-kontod, mis valivad nagunii torni (mõnikord ilma hoiatuseta). Väldi.

Rühm nr 2 – ‘Torrentsid on lubatud’ (aga metaandmete logisid peetakse)

Sellesse kategooriasse kuulub suurem osa VPN-i ettevõtetest. Nad soovivad torrent / p2p kasutajatelt lisaettevõtlust, kuid ei saa (või ei taha) pakkuda kõiki kriitilisi privaatsusfunktsioone, mida torrent kasutajad vajavad / vajavad. See ei tähenda, et te ei peaks kunagi selle kategooria hulgast VPN-i valima, kui neil on muid teile olulisi funktsioone. Pidage lihtsalt meeles, et kui VPN peab ühenduse logisid, pole teie ühenduse ajalugu kunagi tõeliselt anonüümne.

Oluline märkus: Paljud selle kategooria VPN-id armastavad reklaamida oma teenust kui logimata jätmist või tegevuslogisid ei peeta, kuid need on petlikud terminid. Tegelikult hoiab enamik selle kategooria VPN-e endiselt ühenduse logidena tuntud metaandmete logisid, mida saab paljudel juhtudel ikkagi kasutada üksikute kasutajate tuvastamiseks.

See on kriitiline erinevus grupi nr 2 VPN ja tõelise logimata VPN vahel. Päris logimata vpn ei säilita seansse ega ühenduse metaandmeid ega suuda kasutajat tema ajalooliste IP-aadresside põhjal tuvastada, isegi kui nad tahaksid.

Mõned VPN-id on logimise tegeliku olemuse avalikustamisel teistest läbipaistvamad. Näiteks on IBVPN äärmiselt teadlik sellest, millist tüüpi logisid nad teevad / ei pea (ja kui kaua nad neid säilitavad):

ibvpn logimispoliitika

IBVPN-i logimispoliitika (nad ei jälgi tegevust, vaid hoiavad „ühenduse logisid” 1 nädal)

Mitte iga VPN-i pakkuja pole nii avatud, paljud soovivad peita vahet tegevusaktide (mida VPN-id peaaegu ei säilita) ja ühenduse logide vahel, mida kõik 2. kategooria VPN-id hoiavad..

Punased lipud, millega tegelete kategooria nr 2 VPN-iga:

 1. Nad reklaamivad „VPN-i tegevuse logisid pole” või „Liikluslogisid pole” või muud sarnast avaldust ilma üksikasjalikuma teabeta.
 2. Nende privaatsuseeskirjades ei ole konkreetselt öeldud, et nad ei logi kunagi teie ühenduse ajalugu ega IP-aadressi.

Populaarsed VPN-id, mis lubavad torrente, kuid EI säilita ühenduse logisid

Anonüümija
Boxpn
Puhverdatud
CactusVPN
EarthVPN
ExpressVPN
Hidemyass
Nähtamatu sirvimise VPN (ibVPN)
iPredator
IronSocket
Ülemängimine
PureVPN
SwitchVPN
VPN.AC
VyprVPN *

* Alates 2019. aastast on VyprVPN sõltumatult auditeeritud nulllogiga VPN-teenus. Nüüd sobivad need torrentideks.

Nii saavad VPN-logid teie kontot salvestatud IP-aadressi põhjal tegelikult tuvastada?

See on oluline küsimus ja aus vastus on see sõltub. See sõltub enamasti sellest, millist tüüpi metaandmeid VPN salvestab, kui kaua ja kas nad kasutavad jagatud või privaatseid IP-aadresse.

Ütleme, et teie VPN-ile kuulunud IP-aadressi kohaselt tehti midagi sellist, mida ta ei peaks. Kas seda tegevust on võimalik konkreetsele kontole jälgida, sõltub VPN-i logide hulgast ja kestusest. Siin on paar stsenaariumi…

Stsenaarium nr 1: Privaatsed IP-aadressid
Kui VPN määrab unikaalsed IP-aadressid kõigile, kes on ühendatud oma serveritega, on triviaalselt lihtne sobitada teatatud IP kontoga, mis seda kasutas. Kõik, mida vajate, on ühenduste logi, mis koosneb järgmistest osadest: IP-aadressidele on määratud kontod ja ajatempel, millal iga seanss algas ja lõppes.
Tulemus: rikkuv konto on hõlpsasti tuvastatav.

2. stsenaarium: jagatud IP (VPN-i logid hõlmavad – IP, ajatempel, andmeedastus)
Jagatud IP-aadresse kasutav VPN on üldiselt anonüümsem kui see, mis seda ei tee. Jagatud IP tähendab, et mitu (mõnikord 10 või 100 kasutajat) jagavad sama IP-aadressi korraga. Negatiivne külg on suurem privaatsus, negatiivne külg on jagatud IP-d, mis kannatavad halva naabri efekti all (veebisaidid võivad teid blokeerida või “Captcha” salvestada teiste IP-d jagavate kasutajate tegevuse põhjal).

Selle stsenaariumi korral on konkreetset kasutajat raskem tuvastada, kuid mitme metaandmete ühildamise teel võib see siiski olla võimalik (eriti kui kasutajate seanss kestab pikka aega). Näiteks kui teatati, et kõnealune IP-aadress on alla laadinud 4 GB faili ja ainult üks sellele IP-aadressile vastav konto on edastanud üle 1 GB andmeid, on ilmne, milles süüdi on konto. See eeldab muidugi, et kurjategija laadis alla kogu 4 GB faili, mitte ainult osa sellest (mis ei ole alati kehtiv eeldus).

3. stsenaarium: jagatud IP (VPN-logid ei sisalda IP-aadressi)
See on haruldane stsenaarium, kuid mõned VPN-id (nagu ExpressVPN) hoiavad piiratud metaandmete logisid, kuid üks asi, mida nad ei salvesta, on teie IP-aadress, mille VPN on teile määranud.

Selle stsenaariumi korral peaks teoreetiliselt olema võimatu teatatud IP-aadressi konkreetse kontoga sobitada, muutes ExpressVPN-i (ja sarnased pakkujad) mõistlikult anonüümseks.

Kas peaksite valima Torrentingu jaoks kategooria nr 2 VPN??

Võimalik. Kui kõik muud asjad on võrdsed, soovitaksin mitte logivat VPN-i, kui teie peamine VPN-i kasutamine on bittorrent, kuid mitte kõik VPN-i pakkujad pole identsed. Mõned neist on kiiremad kui teised, neil on parem tarkvara, parem klienditugi jne…

Kui teile meeldivad kategooria nr 2 VPN-i omadused / hind ja need võimaldavad torrente, on ok proovida nende teenust kuu või kaks ja vaadata, kas teile meeldib. Ma soovitaksin valida ainult need VPN-id, mille torrentsõbralikkuse reiting on 6 või kõrgem (hinnetabel selles artiklis hiljem)

Rühm # 3: Torrent-sõbralik (null logisid)

Selle grupi VPN-id on torrentide kasutajate jaoks optimaalsed, kuid need on ka haruldased. 3. kategooria VPN-i saamiseks peate vastama järgmistele kriteeriumidele:

 1. Luba torrente
 2. Asuma riigis, mis ei vaja VPN-i pakkujate andmete säilitamise logisid
 3. Valige, et ühenduse / metaandmeid ega tegevusloge ei säilitataks
 4. Ei tohi VPN-kontot ajalooliste IP-aadresside järgi tuvastada

Lisaks pakuvad paljud torrentisõbralikud kategooria nr 3 VPN-id lisafunktsioone, mis on torrentitele kasulikud:

 • Eelkonfigureeritud torrentikliendid, millel puhverserveri sätted on juba installitud (Torguard, BTGuard)
 • VPN-iga kaasasolevad SOCKS5 puhverserverid (Vuze, Deluge, QBittorrent ja uTorrent häälestuse juhendid)
 • Täiendavad turvafunktsioonid (nt tapmislüliti)

Siin on mõned meie lemmik Torrent Friendly VPN-i ettevõtted…

Torrentimise VPN-edetabel (parimast halvimani)

Siinkohal liigitasime maailma üldisema torrendisõbralikkuse põhjal 21 kõige populaarsemat VPN-i pakkujat esimesest halvimani. Selles pingereas kaalusime mitut tegurit, sealhulgas:

 • Logipoliitika
 • Kestuse logisid peetakse
 • Kiirus
 • Turvalisus / krüptimine
 • Lisad (Kill-switch, multi-hop tehnoloogia, tasuta SOCKS puhverserverid jne)
 • Tagastamispoliitika

Kuidas seda diagrammi kasutada:
Parim võimalik TorrentScore on 10. Kõik 9 või uuemaga VPN on optimaalne ning 6 või uuemaga VPN on keskmiste kasutajate jaoks tõenäoliselt piisavalt hea.

Vältige VPN 4 või madalamat versiooni, kui plaanite torrente alla laadida rohkem kui üks kord kuus.

TorrentScore 9-10:
Kõik need VPN-id peavad nullilogisid ja kasutavad jagatud IP-aadresse. Kõigil peale AirVPN-i on ka anonüümne SOCKS-i puhverserveri teenus (mõned sisaldavad seda tasuta, teised müüvad seda eraldi). Mitmed neist VPN-idest (Torguard, BTGuard) pakuvad eelkonfigureeritud torrenti klientidele juba installitud õigete SOCKS-i puhverserveri sätetega. .

TorrentScore 8+
Need VPN-id ei säilita IP-metaandmeid või säilitavad metaandmete logisid, kuid ainult 24 tundi või vähem. Need on endiselt väga anonüümsed, ehkki enamikul vahemikus 8-8.5 pole torrent-funktsioone peale tapmislüliti.

TorrentScore 6-7:
Enamik neist pakkujatest hoiab küll metaandmete logisid, kuid kuna nad kasutavad jagatud IP-aadresse, pole nad teoreetiliselt võimelised tuvastama torrentide IP-ajaloo põhjal konkreetseid kontosid. Nad lubavad torrente (mõned piiravad neid konkreetsete geograafiliste serveritega). NordVPN langes sellesse vahemikku, kuna kuigi neil pole logisid, lubatud torrente ja SOCKS-i puhverserveri teenus, kipuvad nende serverid olema ülerahvastatud ja aeglased. Kui teie ühendus on niikuinii alla 10 Mbps, on NordVPN hea tehing. Ehkki see pole torrentside jaoks optimaalne, peaksid selle vahemiku VPN-id siiski töötama kõigi, kuid kõige raskemate allalaadijate jaoks.

TorrentScore Torrenti sõbralikkuse tabel

VPN-i pakkuja
Metaandmete logid
Logisid hoitud
Tagastamispoliitika
TorrentScore
NordVPNEi030 päeva10
IPVanishEi07 päeva10
Privaatne Interneti-juurdepääsEi07 päeva10
TorguardEi07 päeva9
Puhverserver.shEi0Puudub9
AirVPNEi0Küsige9
SlickVPNEi030 päeva8,5
KüberhostEi030 päeva8,5
ExpressVPNJah (mitte IP)7+30 päeva8
VPN.ACJah1 päev7 päeva8
Peida mindEi014 päeva7
BTGuardEi00 päeva7
ibVPNJah7-14 päeva15 päeva6
SwitchVPNJah1 päev30 päeva6
RaudpesaJah7+ päeva7 päeva5
VyprVPNJah30 päeva+3 päeva4
PureVPNJah30+ päevaPuudub3
HidemyassJah3 kuud30 päeva1
TugevVPNJah30 päeva+5 päeva0
TunnelBearJah30 päeva+Puudub0
Leviala kilpJah30 päeva+30 päeva0

Vaatame lähemalt kõrgeima asetusega VPNS-i

Numbrid ei räägi alati kogu lugu, seetõttu anname teile üksikasjalikuma ülevaate sellest, kuidas valisime välja TorrentScore’i 5 kõige populaarsemat VPN-i.

# 1 – NordVPN (sisaldab SOCKS5 puhverserverit koos VPN-iga)

Pilt

Tavahind – 11,95 dollarit / m
Parim pakkumine – 2,75 dollarit kuus

NordVPN on premium logimiseta VPN-teenus, mille a võitmatu funktsioonide loetelu.

Nad on ainus VPN, mille oleme Torrentiga leidnud & Netflixi / Hulu tugi hinnaga alla 6 dollari kuus. Tegelikult saate praegu NordVPN-i hankida 2,75 dollarit kuus kui kasutate ära nende 3-aastast eripakkumist.

Siin on NordVPN peamised omadused:

 • Null logid. Pole ühendust ega tegevuse jälgimist.
 • Torrentsid on lubatud kõigis serverites (kuid teatud serverid on P2P-ga optimeeritud)
 • SOCKS5 puhverserver on 10 ja enamas asukohas tasuta. Kasutage koos uTorrent, Vuze jt…
 • Blokeeringu Netflixi, Hulu, HBOGo ja 50 muu voogesituse teenuse automaatne blokeerimine
 • Mobiilirakendus iOS-ile / Androidile
 • Terviklik NordVPN ülevaade (ja torrenti seadistusjuhend)

# 2 – IPVanish (sisaldab SOCKS5 puhverserverit koos VPN-iga)

Pilt

Tavahind – 10 dollarit / m
Parim pakkumine – 6,49 dollarit kuus
Ülevaade: IPvani ülevaade

IPVanish oli meie 2017. aastal kõige populaarseim torrent VPN (ehkki selle sai NordVPN tänavu otsa). Nende torrent-sõbralik teenus tabab kõiki õigeid noote ja pakub tõesti ühte võtmevaldkonda – kiirust. Kui soovisite kiireimat null-logi VPN-i maailmas, valige IPVanish. Oleme läheduses asuvate serverite abil testinud 100mbps + vahemiku kiireimaid tulemusi.

IPVanishil on tõeline null-logi privaatsuseeskirjad ja tänu lisatud SOCKS5 puhverserveri ja FireSticki toe lisamisele lõid nad nende TorrentScore’is täiuslik 10 kohta.

Peamised omadused:

 • Logisid ei peeta
 • Uskumatult kiired kiirused
 • Rakendused Windowsile, Macile, iOS-ile, Androidile, FireStick / FireTV (Kodi kedagi?)
 • Sokkide puhverserver kaasas, Hollandi serveri asukoht.

# 3 – privaatne Interneti-juurdepääs (10)

Pilt

Tavahind – 6,95 dollarit / m
Parim pakkumine – 3,33 dollarit kuus

Privaatne Interneti-juurdepääs on veteranide piinajate seas legendaarne tänu nende pühendumusele nende kasutajate privaatsusele ja uskumatult madalale hinnale.

Nad teenisid meie kõrgeima TorrentScore (10) kuna:

 • Need olid üks algsest null-logi VPN-idest
 • Nad on aastaid osutunud äärmiselt torrent-sõbralikuks
 • Kiirused on kindlad (palju paremad kui sarnase hinnaga VPN-id)
 • SOCKS5 puhverserver on tasuta (QBittorrenti, Delugi ja uTorrenti seadistamise juhendid)
 • Nende hind on madalam kui kõigil võrreldavatel VPN-del. Hankige PIA-d 3,33 dollari eest kuus

Võrdle: PIA vs. Hidemyass – Torguard – BTGuard – IPVanish

Nr 4 – Torguard (10)

Pilt

Tavahind – 10 dollarit / m
Parim pakkumine – 4,99 dollarit kuus

Torguard on torrentidele keskendunud ettevõte, mis pakub logimata VPN- ja SOCKS5-torrentide puhverserveri teenust. Lugege meie Torguardi ülevaadet.

Torguard teenis meie 2. koha TorrentScore (9) kuna:

 • Üks algsest null-logi VPN-idest
 • Äärmiselt torrent-sõbralik
 • Väga kiiresti. Ainult IPVanish oli meie kõikehõlmavates testides kiirem.
 • Parim SOCKS5 puhverserveri pakkuja. 5 riiki, null logisid.
 • Torrent / p2p-ga optimeeritud serverid kindlates torrent-sõbralikes riikides.
 • Torrenti puhverserveri automaatse konfigureerimise tarkvara (puhverserveri käsitsi seadistamist pole vaja)

Võrdle Torguard vs. BTGuard (puhverserver) – privaatne Interneti-juurdepääs

# 5 – Hide.me (VPN + SOCKS5 puhverserver. Tasuta variant!)

Pilt

Tavahind: 20 dollarit / m
Parim hind: 5,42 dollarit kuus
(1 aasta, 1 ühendus)

Peida mind on premium logimiseta VPN-teenus. Nende hinnad on kõrgemad kui enamikul (kui soovite tippkava, mis lubab 5 samaaegset ühendust), kuid arvan, et ma absoluutselt armastan (peale uncrowded serverite) asjaolu, et igal serveril on SOCKS5 puhverserveri juurdepääs. Ükskõik millist neist saab kasutada koos oma lemmik torrenti klientidega, nende mis tahes 20+ serveri asukohast.

Hide.me määrab p2p / torrentide jaoks konkreetsed serverid, seega jälgige, et torrentimisel jääksite nende serverite asukohtadesse (enam kui 60% nende riikidest on p2p lubatud).
Mis kõige parem, Hide.me-l on täiesti tasuta prooviversioon (ehkki tasuta kavas pole ühtegi torrenti lubatud).

Mõni VPN, mida ei tohiks kunagi torrentide jaoks kasutada

Paljud VPN-i tavateenused kortsutavad pahaks või blokeerivad nende võrgus torrentid. Enamik neist peab logisid, mille nad tavaliselt taotluse korral üle annavad (kahjustab privaatsust). Siin on kõige populaarsemad VPN-id, mida te ei peaks torrentite sagedase allalaadimise korral kasutama.

Hola VPN

Hola ei tohiks kasutada piinamiseks (või muul eesmärgil sellel eesmärgil). Pärast seda, kui tehti kindlaks, et Hola müüs oma klientide ribalaiust Botneti rünnakutes kasutamiseks, tõusis nende populaarsus. Kuid mõned inimesed on armunud mõttesse “tasuta”. Ära kasuta Holat. Tõsiselt. Kui hind on probleem, valige üks neist odavatest variantidest.

TunnelBear VPN

Tunneli karu on tuntud VPN-i pakkuja (tänu nende tasuta plaanile), kuid nad pole torrenti sõbralikud. Me ei leidnud nende saidilt mingit konkreetset teavet mainida torrente, mis on tavaliselt näitaja, et nad ei toeta protokolli.

TunnelBeari saidi vanemas versioonis oli konkreetselt öeldud, et torrentsid ei lubatud. Saate lehte endiselt vaadata tagasisõidumasina abil.
Ka see Frostwire’i niit märgib, et Tunnelbear blokeerib spetsiaalselt torrentide allalaadimisi.

TugevVPN

TugevVPN on kiire, usaldusväärne VPN-teenus ja suurepärane valik video voogesituse jaoks (need on endiselt Netflixi ühilduvad). Sellegipoolest väidavad nende TOS, et p2p / torrentid on keelatud, nii et neid on parem vältida, kui see on teie sihtotstarve.

2017. aasta värskendus: StrongVPN on dramaatiliselt muutnud nende teenuse-, privaatsus- ja torrent-eeskirju. Näib, et StrongVPN on nüüd logimata VPN-i pakkuja ja nad lubavad piiramatut p2p-d / torrentit.

ZenMate

ZenMate on üks populaarsemaid deblokeerimisteenuseid maailmas tänu nende tasuta brauseri VPN-laiendusele ja demokavale, mis pakub teile tasuta (ehkki aeglast) VPN-teenust. Zenmate pakub ka suurepärase kiirusega premium (tasulist) VPN-teenust, kuid nad keelavad oma teenusetingimustes selgelt p2p / torrentid.

HotSpoti kilp

Hotspot Sheild alustas algselt tasuta krüptitud puhverserveri brauseri laiendusena. Nüüd on nad kolinud pakkuma täisfunktsionaalset VPN-teenust, kuid nad ei luba torrente. Kui proovite torne alla laadida koos leviala kilbiga, siis need kas blokeeritakse või võidakse teie konto jäädavalt keelata (ilma tagasimakseta).

Opera VPN

Opera lisas 2017. aastal oma populaarsesse veebibrauserisse tasuta VPN-i. Kuid see pole tegelikult VPN, kuna see ei krüpteeri tegelikult veebibrauserist väljaspool olevat liiklust. Ehkki see võib takistada teie Interneti-teenuse pakkujal näha, et külastate PirateBay-d, ei takista see neid nägemast, milliseid torrent-faile te tegelikult alla laadite. Ja OperaVPN ei varja teie torrenti IP-aadressi, nii et kõik eakaaslased näevad teie tegelikku IP-aadressi (pole üldse turvaline).

Mis tahes tasuta VPN-teenused

Me hõlmasime juba müüti ‘Torrentite tasuta VPN’. Meile teadaolevalt ei ole nad ainsad tasuta VPN-i pakkujad, kes aktiveerivad oma võrgus piina. Enamik blokeerib või suunab torrentliikluse ümber ja tõenäoliselt blokeeritakse teie konto. See hõlmab selliseid teenuseid nagu: Cyberghost (tasuta versioon), Hide.me (tasuta versioon) ja Tunnelbear.

Mõnel inimesel on õnnestunud torrentid mõnele SoftEtheri serverile alla laadida, kuid palun ärge seda tehke. Nende tingimused keelavad selgesõnaliselt P2P-liikluse ja nende kiirus on niikuinii üsna aeglane.

Teine tasuta VPN-teenuste põhiprobleem on see, et need peavad peaaegu üldiselt logisid (ka teie ühenduse ajaloo ja võimaliku veebitegevusega). Need logid antakse sageli üle minimaalse takistusega, kui keegi neid nõuab teie torrenti IP-aadressi alusel.

Olge nutikad, kasutage tõelist Torrenti VPN-i nagu privaatne Interneti-juurdepääs (ainult 3,33 dollarit kuus!)

Täiendavad ressursid / juhendid

Sellel saidil on tonni teavet, mis aitab teil valida ideaalse VPN-i piinamiseks, kuidas saada parimat võimalikku kiirust ja kuidas oma torrent-tarkvara optimaalse turvalisuse tagamiseks konfigureerida. Nautige!

Ja P.S. kui teil on ajaveebi, veebisaidi või twitteri konto, meeldiks meile, kui jagate sellel saidil oma lemmikjuhendi / artikli linki või jagate seda oma sõpradega vasakul asuva sotsiaalse riba abil. Aitäh!

Juhendid

Puhverserveri / VPN / krüptimise seadistamine Vuze jaoks
Puhverserveri / VPN / krüptimise seadistamine uTorrenti jaoks
Puhverserveri / VPN / krüptimise seadistamine
Puhverserveri / VPN / krüptimise seadistamine QBittorrenti jaoks

SOKID vs HTTPS puhverserverid
Kuidas kontrollida oma torrenti IP-aadressi
Kuidas vältida torrentide drosseldamist

Valige

Torrentide jaoks VPN vs puhverserver (või mõlemad)
SOKID vs HTTPS puhverserverid
Privaatne Interneti-ühendus vs Torguard
Privaatne Interneti-ühendus vs BTGuard
Torguard vs BTGuard (puhverserver)
Privaatne Interneti-juurdepääs vs IPVanish
Visiem, kas noklusina, tacu

Visiem, kas noklusina, tacu

Ülevaated

Privaatne Interneti-juurdepääs
Torguardi ülevaade
Proxy.sh ülevaade
IPVanishi ülevaade
Visiem, kas noklusina, tacu

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me