NordVPN ülevaade & Torrenti juhend

NordVPN on Panamas asuv Zero-Log VPN-i ettevõte. Need on torrent-sõbralik VPN-teenus ja kõik plaanid sisaldavad piiramatut ribalaiust 30+ riikides asuvates serverites. Kõigi plaanide juurde kuulub ka Socks5 puhverserveri teenus, mis sobib suurepäraselt kõigi suuremate torrentiklientidega (uTorrent, Vuze, Deluge jne). Ka NordVPN on endiselt Netflixi ühilduv (üks väheseid).

Meie NordVPN ülevaade torrent / failijagaja vaatenurgast sukeldub nende teenusesse sügavalt. Analüüsime nende privaatsuseeskirju, turvalisust, funktsioone ja palju muud.

Samuti on meil installijuhend, mis näitab teile täpselt, kuidas kasutada NordVPN-i piinade jaoks.

NordVPN pakub 30-päevast 100% tagasimaksegarantiid, mis tähendab, et saate proovida nende teenust terve kuu põhimõtteliselt riskivabalt.

Parim pakkumine: Säästke 72% ja saate NordVPN-i 3,29 dollari eest kuus kupongi abil: WINTERDEAL

NordVPN-i profiil

Tarkvara NordVPN

NordVPN VPN-i tarkvara (näidatud Windowsi versioon)

NordVPN ülevaade: funktsioonid

 • Null logid: Maksimaalne privaatsus. (Ideaalne torrentide jaoks)
 • OpenVPN-i krüptimine kuni 256-bitiseks (sama tugev kui USA sõjavägi)
 • Netflixi ühilduvus: Üks väheseid pakkujaid, mida Netflix ei blokeeri
 • Kohandatud NordVPN tarkvara: Saadaval Mac / Windows / iOS / Android
 • Komplekti kuuluvad Socks5 puhverserver: Muutke oma torrenti kliendi IP-aadressi
 • Piiramatu ribalaius / kiirus
 • 6 samaaegset ühendust: Kaitske 6 seadet / arvutit korraga!
 • Torrents / P2P lubatud: NordVPN-l on spetsiaalsed p2p-serverite asukohad

Peamised põhjused, miks valida NordVPN

Universaalne lahendus, mis sobib suurepäraselt torrentside jaoks: NordVPN-il on kõik privaatsus- ja turvafunktsioonid, mida soovite piinamiseks. Null-logi privaatsuseeskirjad, Socks5 + VPN-teenus, piiramatu ribalaius, kohandatud VPN-tarkvara ja suurepärased häälestusjuhendid, mis aitavad teil kõiki oma seadmeid konfigureerida. NordVPN asub Panamas (privaatsuspaik, sarnaselt Šveitsiga).

Töötab koos Netflixiga: NordVPN ‘SmartPlay’ funktsioon on nagu sisseehitatud SmartDNS, mis võimaldab teil pääseda juurde kõigile oma lemmikvoogedastusteenustele (sealhulgas Netflix) mis tahes serveri asukohast.

NOrdVPN ülevaade: tarkvara

NordVPN töölaua (Mac / Windows) tarkvara on kerge, kiire ja suure võimsusega. See annab teile täieliku juurdepääsu kõikidele 300+ serverile enam kui 55 riigis üle maailma. Siin on ülevaade funktsioonidest, mida see sisaldab:

Serveri valik

Saate valida servereid tüübi, asukoha või isegi konkreetse serverinumbri järgi (paljudes kohtades on üle 10 kordumatu serveri). ‘Serveri’ vaates näete iga serveri pingimisaega ja% -list koormust.

NordVPN on kohandanud eriotstarbelisi kasutusviise, sealhulgas:

 • Topeltkrüptimine (kaks korda krüptitud andmed, kasutades eraldi võtmeid)
 • Anti-DDOS: Ideaalne mängimiseks
 • Ülikiire voogesitus: Avage Netflixi, iPlayeri, Hulu blokeering
 • Pühendatud IP: Hankige oma IP-aadress (kedagi ei jagata)

NordVPN eriotstarbelised serverid (AntiDDOS, DoubleVPN, voogesitus)

NordVPNi spetsiaalserverid lisavad fantastiliselt uusi funktsioone, mida teistel VPN-del pole. Nad on tõesti populaarsed, seega ka üsna rahvarohked.

Pilt

NordVPN kohandatud tarkvara (Windowsi versioon)

Tarkvara sätted

NordVPN-i seadete menüü võimaldab teil teatud funktsioone sisse ja välja lülitada, valida oma VPN-protokolli ja kohandada mõnda turvaseadet.

DNS lekkekaitse: Veenduge, et Interneti-teenuse pakkuja ei saa teie veebiajalugu rikkuda, sundides teie ühendust kasutama nende DNS-servereid. NordVPN-l on oma krüptitud DNS-serverid või võite määrata usaldusväärse kolmanda osapoole DNS-i (FreeDNS, ComodoDNS jne).

SmartPlay: Märkige ruut SmartPlay ja saate Netflixi, Hulu, HBOGo ja iPlayeri blokeeringu lahti võtta, olenemata sellest, millist serveri asukohta valite. Kui see kõlab nagu võlukunst, siis on. See on fantastiline.

Protokolli valik: Tarkvara NordVPN kasutab ainult OpenVPN-protokolli (palju turvalisem kui sellised alternatiivid nagu PPTP). Siiski saate valida UDP või TCP andmepakettide tüübid. UDP on kiirem ja on enamiku kasutajate jaoks parim valik: torrent, voogesitus, üldine sirvimine.

Pilt

NordVPN-i muud funktsioonid

6 samaaegset ühendust: NordVPN võimaldab teil kasutada nende teenust korraga 6 seadmes! Nende tarkvara saate tegelikult installida piiramatul arvul seadmetel ja luua ühenduse korraga kuni 6-ga.

VPN-protokollid: Kuigi NordVPNi tarkvaraks on ainult OpenVPN, toetavad ka PPTP või L2TP / IPSec / IKE protokollide kaudu manuaalseid VPN-ühendusi ka siis, kui teie seade pole OpenVPN-iga ühilduv.

Tor-over-VPN: NordVPN pakub spetsiaalset serverit, mis suunab teie VPN-liiklust Tor-võrgu kaudu turvalisuse / privaatsuse tagamiseks.

Piiramatu ribalaius: Edastatavate andmete hulgal ei ole päeva- ega kuupiirangut. Mine hulluks!

NordVPN turvafunktsioonid

NordVPN võtab turvalisust tõsiselt ja nad vastavad või ületavad tööstuse krüptimisstandardeid:

Krüptimise tugevus: NordVPN kasutab 256-AES krüptimist (kõrge turvalisuse jaoks on vaikimisi standardšifriks AES. See on maa peal kõige auditeeritumate ja turvalisemate šifrite oma). 256-bitist AES-krüptimist peetakse kõigi teadaolevate kolmandate osapoolte võtmete ära arvamise / dekrüptimise rünnakute jaoks purunematuks.

Tapa-lüliti: NordVPN sisaldab rakenduse tapmise lülitit. Saate lisada loendisse ‘Tapa’ iga töötava rakenduse / protsessi ja kui teie NordVPN-ühendus ebaõnnestub, lülitab tapmislüliti kõik loetletud rakendused kasutusele enne, kui teie tegelik IP-aadress võib lekkida või mis tahes andmeid saab ebaturvaliselt edastada. See on fantastiline funktsioon, eriti torrentide / p2p jaoks. Lisage lihtsalt oma Torrenti klient (uTorrent, Vuze jne) loendisse „Tapa”.

NordVPN tapmislüliti

Lisage rakendused menüü Tarkvara „Seaded” loendisse „Tapa”

NordVPN-i logimispoliitika (null-logi!)

NordVPN reklaamib ennast kui logimata VPN-teenust. Selle privaatsuse uuenduse teerajajaks olid ettevõtted, nagu Privaatne Interneti-juurdepääs ja Torguard. Nüüd on p2p / torrenti kasutajad nende “logita” teenuste pärast nende pakutava anonüümsuse suurenemise tõttu.

Meie teada pole NordVPN privaatsuseeskirju tegelikult kohtus testitud. Siiani on muudatusi olnud vaid privaatsel Interneti-pöördumisel, et tõestada nende mittelogimise nõudeid.

Siit leiate NordVPN-i avalduse logimise kohta otse nende privaatsuseeskirjadest…
meil on range mittelogi poliitika Kui kasutaja tegevusi nähakse veebis: asume Panamas, mis on internetisõbralik riik ega vaja andmete salvestamist ega aruandlust, on meil õigus keelata mis tahes kolmandate osapoolte taotlused. Periood.
Panamas asumine on tohutu eelis, kui olete eriti privaatsusega arvestav. Muud nulllogi pakkujad (näiteks PIA, Torguard & IPVanish) asuvad USA-s, nii et teoreetiliselt võiks nende suhtes kohaldada valitsuse kohtukutseid või NSA riikliku julgeoleku taotlusi. Teoreetiliselt võib NordVPN olla immuunne (või vähem haavatav).

Märge: Torrent / p2p kasutajatel soovitame alati valida VPN-teenus „Logless / zero-log” (nt NordVPN). See annab teile piinamise ajal tugeva privaatsuse ja muudab praktiliselt võimatuks ühendada oma torrenti tegeliku IP-aadressiga, kui see on ühendatud VPN-iga. Logless VPN-id kipuvad olema ka kõige torrentsõbralikumad.

Sokid5 puhverserver

NordVPN pole ainult VPN-teenus. Kõik plaanid hõlmavad ka juurdepääsu Socks5 puhverserveritele enam kui 10 riigis, sealhulgas 5+ torrentsõbralike serverite asukohti.

Kui alla laadite torrente sageli, siis meeldib Socks5 puhverserveri paindlikkus, mida saab konfigureerida teie lemmik torrenti kliendi sees (uTorrent, Vuze, Deluge jne). Puhverserver on nagu VPN ilma krüptimiseta, nii et see muudab teie torrenti IP-aadressi ühenduse loomist aeglustamata. Võite kasutada puhverserverit + VPN-i koos, nii et teil on endiselt tugev krüptimine (puhverserver läheb VPN-tunnelisse) ja suurema anonüümsuse tagamiseks lülitatakse teie IP kaks korda.

Puhverserverit saab kasutada koos VPN-iga või ilma selleta. Mõni kasutaja on leidnud, et magnetilingid ei tööta puhverserveri seadistusega alati hästi, nii et kui teil on probleeme torni magnetilüli kaudu käivitamisega, proovige kõigepealt torrenti ‘Force restart (ing)’. Kui see ei aita, keelake puhverserver ja kasutage ainult VPN-i.

Kuidas seda üles seada: Allolevas jaotises ‘Torvikute jaoks mõeldud NordVPN for Torrents’ on meil uTorrenti / Bittorrenti installimisjuhend.

Kuidas kasutada NordVPN-i TOrrents / p2p / failijagamiseks

NordVPN on suurepärane valik Torrenti allalaadijatele, kes otsivad anonüümset VPN-i.

NordVPN-l on ideaalne kombinatsioon järgmistest:

 • Nulllogi privaatsuseeskirjad (VPN-seansi ajaloo kohta pole logisid ega kirjeid)
 • Komplekti kuuluvad puhverserver Socks5: Teine võimalus torrentliikluse anonüümseks muutmiseks
 • SmartPlay: Avage geograafiliselt piiratud voogesitussaidid, sealhulgas Netflix, Hulu ja iPlayer.

Kuidas kasutada NordVPN VPN-i tarkvara Torrentinguks?

NordVPN-i enda VPN-kliendi kasutamine on kiireim / lihtsaim viis turvaliste, privaatsete torrentsidega üles astuda. Kõik, mida peate tegema, on ühenduse loomine nende paljude VPN-serverite asukohtadega (ideaalis torrendisõbralikus kohas, nagu Holland või Šveits).

1. samm – avage arvutis või nutitelefonis tarkvara NordVPN
2. samm – valige server (soovitame Hollandit) ja klõpsake nuppu “Ühenda”
Visiem, kas noklusina, tacu

Valige NordVPN-serveri asukoht

See selleks. Kogu teie Interneti-liiklus (sealhulgas torrentid) suunatakse nüüd NordVPN-i serverite kaudu. NordVPN-i esmakordsel kasutamisel on hea teha 3. samm, selleks et veenduda, kas see töötab korralikult.

3. samm – kontrollige oma VPN-i seadistust IP-test-torrentiga
Järgige seda juhendit: Kuidas kontrollida oma torrenti IP-aadressi

Kuidas installida torrentite jaoks mõeldud NordVPN Sokkide puhverserverit

NordVPN-i puhverserveri Socks5 varianti saab kasutada kõigis suuremates töölaua torrentide klientides. Meil on puhverserveri seadistamise juhendid (mis pole konkreetselt NordVPN-i jaoks): uTorrent, Deluge, Vuze, QBittorrent, & Tixati.

Meil on ka juhendid puhverserverit toetavate 2 Androidi rakenduse jaoks: tTorrent & Flud.

Kui te pole kindel, kas soovite puhverserverit kasutada või mitte, siis vaadake: VPN vs puhverserver (torrentide jaoks)

1. samm – kasutajanime / parooli hankimine

Olenemata sellest, kas kasutate VPN-i või puhverserverit, kasutab NordVPN täpselt sama sisselogimist / parooli. Seadistate sisselogimisel oma sisselogimismandaadid ja unustatud parooli saate e-posti teel tagasi saada.

2. samm – valige server

NordVPN lubab p2p / torrenti kindlates serveri kohtades (praegu toetavad p2p 12 riiki enam kui 12 riiki). Konkreetsed serverid igas asukohas võimaldavad ka Socks5 puhverserveri ühendusi. Siin on täielik NordVPN-i serverite loend.

Näete iga serveri praegust koormust (kui rahvarohke see on). Kopeerige veeru ‘Nimi’ all selle serveri nimi, mida soovite selle juhendaja jaoks kasutada. Oluline on veenduda, et teie valitud serveri veerus SOCKS5 on linnuke, mis näitab, et see server toetab puhverserveri ühendusi.

Me kasutame: nl2.nordvpn.com selle õpetuse jaoks, kuid võite kasutada mis tahes soovitud serveri asukohta, kui see toetab Socks5 ja p2p.

NordVPN p2p serveri asukohad (mis toetavad Socks puhverserverit)

Valige serveri asukoht NordVPN-i serverite loendi jaotisest P2P. Veenduge, et server toetab Socks5

3. samm – koguge kogu teave, mida vajate torrenti kliendi seadistamiseks

Mis tahes torrenti klienttarkvaras puhverserveri seadistamiseks on vaja 4 teavet:

 1. Kasutajanimi (sama nagu teie VPN-i kasutajanimi)
 2. Parool (Sama kui VPN-i parool)
 3. Serveri aadress: Me kasutame nl2.nordvpn.com, kuid võite kasutada ka nl3, nl4 või mõnda muud riiki (lu1.nordvpn.com, lu2 jne).
 4. Pordi nr 1080 (Kõik NordVPN-i sokkide puhverserverid kasutavad porti 1080)

4. samm – puhverserveri seadistamine oma Torrenti kliendis

Kasutame selle juhendi jaoks klienti uTorrent / Bittorrent (kuna see on praegu kõige populaarsem), kuid meil on juhendid ka enamiku teiste suuremate torrentide klientide jaoks. Asendage juhendis näidatud teave lihtsalt sammuga 3 kogutud teabega.

Muud seadistusjuhendid: Vuze, Deluge, QBittorrent

1. UTorrentis minge lehele Menüü > Valikud > Eelistused (või vajutage akendes Ctrl + P)
2. Klõpsake eelistuste menüü vasakul küljel vahekaarti “Ühendus”
3. Märkige ruut ‘Autentimine’, et saaksite sisestada kasutajanime / parooli
4. Muutke sätteid, et need vastaksid alltoodud sätetele, sisestage oma kasutajanimi / parool / serverinimi

 1. Valige Sokid5 rippmenüüst
 2. Serveri aadress (NordVPN-i serverite loendi veerust „Nimi”
 3. 1080
 4. Teie NordVPN kasutajanimi
 5. Teie NordVPN parool

uTorrent puhverserveri seaded (NordVPN Socks5)

NordVPN puhverserveri seadistamine rakenduses uTorrent. Kuvatakse automaatse edastamisega (kui teie ruuter toetab UPnP-d)

5. Veenduge, et kõik jaotise „Puhverserver” all olevad ruudud on kontrollitud. Need seaded takistavad uTorrentil lekitada teatud ühendusi väljaspool puhverserveri tunnelit (halb). Kas soovite veenduda, et uTorrent kasutab puhverserveri ja jälgijaühenduse jaoks puhverserveri IP-aadressi.

Saatev port / UPnP
Ülaloleval pildil on iga ruut märgitud jaotises Kuulamisport. Kui teie ruuteris on lubatud UPnP, on see parim / lihtsaim variant. Enamikul ruuteritel on uPnP vaikimisi sisse lülitatud. uPnP on põhimõtteliselt automaatne pordi marsruutimistehnoloogia.

Kui proovite neid sätteid ja need ei tööta, peate võib-olla proovima käsitsi teisaldamist. Kui edastate uTorrenti juba oma ruuteri kaudu käsitsi, tühjendage ruudud, välja arvatud ‘Windowsi tulemüüri erand’ ja sisestage edastatud uTorrent-pordid väljale ‘Sissetulevate ühenduste jaoks kasutatav port’. Lisateabe saamiseks lugege seda pordi edastamise juhendit uTorrenti jaoks.

5. samm – kontrollige uTorrenti IP-aadressi (kontrollige puhverserveri seadistusi)

Pärast kõigi ülalnimetatud puhverserveri sätete rakendamist rakendamist laadige alla testitorn ja kontrollige, kas see töötab. Kui see juhtub, on tõenäosus, et puhverserver töötab õigesti. Kui te ei saa torrenti alla laadida, kontrollige uuesti oma kasutajanime / parooli / aadressi / pordi sätteid.

Parim viis puhverserveri kontrollimiseks on torrentide allalaadimiste nõuetekohane anonüümseks muutmine on kontrollida oma torrenti IP-d, kasutades kohandatud IP-jälgimise torrenti.

Kuidas võrreldakse NordVPN-i teiste torrent-sõbralike VPN-idega?

NordVPN on põhimõtteliselt kõik funktsioonid, mida soovite VPN-is kasutada, kui kavatsete seda kasutada peamiselt torrentite allalaadimiseks. NordVPN-il on ka SmartPlay tehnoloogia lisaboonus, mis pole teiste VPN-idega võrreldav.

Kõigepealt lasime vaadata plusse ja miinuseid…

NordVPN plussid

NordVPN-l on torrent-VPN-is kõik soovitud funktsioonid:

 1. Tõeline „Zero-Log” privaatsuseeskirjad
 2. Torrentid on lubatud (ehkki ainult kindlates kohtades üle 12 riigi)
 3. 256-bitine krüptimine
 4. IP-lekke kaitse (tapmislüliti ja DNS-lekked)
 5. Kohandatud tarkvara kõigi suuremate platvormide jaoks (PC / Mac / Android / iOS)

Ja SmartPlay funktsioon on tohutu boonus. Saate ühe klõpsuga Netflixi või Hulu vaadata rahvusvaheliste reiside ajal, kus 90 +% teistest VPNidest on blokeeritud.

100% tagasimakse poliitika: NordVPN pakub tingimusteta 30-päevast tagasimakse poliitikat (suur PRO), nii et saate proovida nende teenust põhimõtteliselt riskivabalt.

NordVPN miinused

NordVPN-i abil testimisel leidsime ainult 2 negatiivset:

 1. Nende serverid on tavaliselt pisut ülerahvastatud kui teised VPN-id, nii et võib-olla ei saa te ülikiiret ühendust maksimeerida. Saime paljudes serveripunktides endiselt 25+ Mbit / s, mis on enam kui piisav netflixi voogesitamiseks 4 kB-s.
 2. Võite valida oma serveririigi, kuid mitte linna. See ei ole enamiku inimeste jaoks probleem, kuid pidasime pisut tüütuks, et me ei saanud valida USA idaranniku serverit ja tarkvara valib selle asemel lihtsalt USA-põhise serveri asukoha. Nende meeskond väidab, et see funktsioon lisatakse tulevikus.

NordVPN vs teised VPN-id

NordVPN pakutavad funktsioonid on väga sarnased kahe teise populaarse Torrent-sõbraliku VPN-teenusega: privaatne Interneti-juurdepääs ja IPVanish.

Siin on mõned juhised, millist neist valida…

Valige NordVPN, kui:

 • Netflixi / Hulu juurdepääs on oluline. Nutimäng on vinge. PIA & Netflix blokeerib IPVanishi.
 • Soovite rohkem Socks5 serveri asukohti (PIA-l, IPVanishil on ainult 1)
 • Soovite VPN-i pakkujat, kes ei asu USA-s
 • Teie Interneti-ühendus on 30 Mbps või aeglasem

Valige IPVanish, kui:

 • Soovite absoluutselt kiireimat VPN-i (IPVanish on võimeline 100Mbps + kiirusele)
 • Parema jõudluse / toe / kiiruse saamiseks makske teile rohkem

Või…

 • Lugege meie IPVanishi ülevaadet
 • IPVanish vs. NordVPN (täielik võrdlus)

Valige Privaatne Interneti-juurdepääs, kui:

 • Soovite parimat väärtust (enamik funktsioone odavaima hinna jaoks)
 • Enamasti soovite VPN-i piinamiseks
 • Soovite rohkem krüptimisvalikuid (PIA võimaldab krüptimise tugevust muuta või šifreid vahetada. Neat.)
 • Soovite tõestatud null-logiga VPN-i (FBI kontrollis PIA logistamisnõudeid kohtus ja kinnitas).
 • Arvate, et 3,33 dollarit kuus piiramatu ribalaiuse / kiiruse jaoks kõlab palju (lugege meie täielikku PIA arvustust)

Visiem, kas noklusina, tacu

FInal mõtted ja muud kasulikud juhendid…

NordVPN on kindel ja kõikehõlmav VPN. Need on ka parim valik, kui soovite juurde pääseda Netflixile (me pole leidnud ühtegi teist nulllogivat VPN-i, mis oleksid endiselt Netflixi ühilduvad).

Nende 30-päevane 100-protsendiline tagasimakse poliitika on fantastiline, ja kui te pole veel rahul, saate täieliku tagasimakse..

Nende privaatsuse ega turvalisuse osas pole meil kaebusi ning kuidas nende teenus bituumeni kasutajatele suurepäraseks võimaluseks osutus. Oleme tellijatele maksnud juba peaaegu 2 aastat. Ja kui see on natuke kallim, kui soovite, hankige PIA. Privaatne Interneti-juurdepääs on parim odav VPN, mida saate osta (meie valik igal juhul).

Üldised NordVPN hinnangud: 88%
Omadused – 10
Turvalisus – 9
Privaatsus – 10
Kiirus – 7
Hind / väärtus – 8

NordVPN 27. detsember 2016 88/100 tähte
VPN-teenus

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me