Patriot tarkvara

Patriot tarkvara

https://www.patriotsoftware.com/

tl; dr

Patriot Software on fantastiline palgasüsteem, millel on vähe vigu. Kui saate nende puudustega elada, olete nende süsteemiga enam kui rahul! Lisateave.

Patriot tarkvara ülevaade – 9 plussi & 4 miinuseid Patriot Software Payroll

Uurides meie veebipõhist palgaarvestuse ülevaateseeriat, pidasin nõu mõne sõbra, perekonna ja muidugi Interneti-foorumitega, millele palgaarvestuse brändidele peaksin tähelepanu pöörama.

Nagu arvata võis, ilmnes palju nimesid, kuid üsna paljud neist mainisid Patriot Software’i. Nii et kui see teave käes oli, keerasime varrukad üles ja asusime tööle, tehes palgaarvestuse alal võimalikult palju uuringuid.

Selgub, et Patrioti lugu on üsna meeliülendav!

Patriot tarkvara – ehitage keldrist üles

Patriot Tarkvara ei hakanud üldse Patriot Tarkvara välja käima.

Tegelikult hakkas ettevõtte tegevjuht, asutaja ja visionäär Mike Kappel koos oma partneriga kirjutama kohandatud tarkvara.

Raha, mille nad sinna tõid, ei teinud tarkvara kirjutamisele kuluvat aega kuigi õiglaselt, mistõttu Mike hakkas uurima nišše ja just siis, kui käes oli tema elektripirn – turg vajas veebipõhist digitaalset värbamisvõrku.

Nad panid ettevõtte nimeks Top Echelon ning väikese visaduse ja õnnega kasvatasid nad kaubamärgi, et saada riigi silmapaistvamaks värbajate võrgustikuks.

Kappel ei olnud siiski Top Echelonis saavutatud edu üle rahul ja jätkas ideede ajurünnakut. Ta tahtis aidata väikseid poisse, tagada, et nende väikeettevõtetel oleks sobivad vahendid edu saavutamiseks.

Tuginedes oma kogemustele Top Echeloni ehitamisel, alustas Mike 2002. aastal oma tehase keldris asuva veebipõhise palgasüsteemi väljatöötamist, mis osutus hiilgavaks Patriot Tarkvaraks 1.0.

Ilmselgelt, nii pilguheitlik kui see ka pole, ei olnud tarkvara turul hästi vastu võetud, kuid nagu kõik head ettevõtjad, polnud ka Mikul pärast väikest komistamist loobuda.

Ta läks tagasi joonestuslaua juurde ja tuli välja veebipõhise raamatupidamise JA palgaarvestuse programmiga, mida me täna teame kui Patriot Software. Tarkvara leidis kiiresti peadpööritavaid edukordi ja ettevõtte väärtuseks hinnati 2017. aastal 128 miljonit dollarit.

Täna teenindab Patriot Software 21 500 väikeettevõtet kõigis USA 50 osariigis ja selle väärtus on 2018. aasta seisuga 205,4 miljonit dollarit..

Kas Patriot Software on teie jaoks õige palgaarvestus?

Andmeid vaadates on lihtne mõelda, et Patriot Software on seal kõige parem palgafond, koos kõigi nende väljamõeldud hindamisnumbrite ja klientuuriga.

patriot tarkvara palgafondil on Capterra hea ülevaade

(Allikas: Capterra)

patriot tarkvara palgal on hea tarkvara nõustamine

(Allikas: Tarkvara nõuanded)

Kui inimesed neid nii palju usaldavad, peavad nad olema head?

Noh, seda on raske öelda. Mõnikord on tarkvara edukas ja populaarne selle taga oleva turunduse, mitte programmi tegeliku kasutatavuse tõttu.

Mõnikord võib tarkvara olla pettumust valmistav ja populaarseks muutuda just seetõttu, et inimesed pole millestki paremast teadlikud.

Niisiis, kuidas te teate, kas Patriot Tarkvara palgasüsteem sobib teie väikeettevõtte jaoks hästi?

Noh, see on see, milleks me siin oleme. Testime nende tarkvara ja anname teile põhjaliku ülevaate nende süsteemi kasutamisest. Jagame teiega kõike – head, halba ja koledat.

Põhimõtteliselt võtame kõik riskid ja teeme kõik vead lihtsalt selleks, et saaksite meilt õppida ja vältida samasuguseid probleeme, mis meil tekkisid.

Vaadakem siis ülevaadet ilma täiendava vaevata.

9 asja, mis meile meeldib tarkvara Patriot kohta

1. Otsene palgasüsteem!

Patriot Tarkvaraga palgaarvestus on nii lihtne kui võimalik. Tegelikult tundub, et kõik, mis Patriot Tarkvaraga kaasas on, on loodud võimalikult lihtsaks ja arusaadavaks.

Ma tegelikult imestan, miks teised ettevõtted ei kasuta seda lähenemist sagedamini, sest tegelikult saab see asjad korda ilma koolituseta, mis on minu arvates tohutu aja kokkuhoid.

Töötate palgaarvestuse kolmel lihtsal sammul:

 1. Sisestage palgaarvestus
 2. Kinnitage palgaarvestus
 3. Prindi palgaarvestus

1. samm – sisestage palgaarvestus

patriot tarkvara sisenege palgaarvestusse

Kuni olete oma töötajate andmed õigesti seadistanud, kuvatakse kõik siin palgaarvestuse sisestamise ekraanil. Kõik, mida peate tegema, on lihtsalt sisestage vastavad numbrid või tehke vajadusel parandused.

Kui teil pole vaja mingeid parandusi teha, võite lihtsalt edasi liikuda ja klõpsata järgmisel.

2. samm – kinnitage palgaarvestus

patriootarkvara kinnitab palgafondide jaotise

See samm on põhimõtteliselt tehtud selleks, et palgaarvestuses ei tehta vigu. Tegelikult ei pea te tegema midagi muud, kui enne numbrite vaatamist läbi vaatama numbreid ja kontrollima, et kõik oleks õigesti.

3. samm – printige palgaarvestus

patriot tarkvara võimaldab teil palgaarvestust printida

Kui 2. samm on tehtud, deponeerib Patriot Software palgad automaatselt teie töötajate kontodele, hoides kokku sellega, et teete ise oma tööd (ainult täisteenuse plaaniga).

Teil on palgaarvestus tehtud!

2. Printige palgatabel lihtsalt välja!

Kui palgaarvestus on tehtud, saate oma töötajatele palgatabelid hõlpsalt välja printida.

patriot-tarkvara võimaldab teil palgalõike printida

Peate vasakpoolsel ribal klõpsama valikul „Prindi palgaarvestus” ja seejärel klõpsake soovitud rajal nuppu „Prindi”. Seejärel suunatakse teid ekraanile „Prindi töötajate palgaarvestus”, kus näete nuppu „Laadige palgatabelid kohe alla”..

patriot tarkvara võimaldab teil palgafaili alla laadida

Vajutage seda ja saate oma töötajatele mõeldud kõigi palgatabelite PDF-dokumendi, mis on kenasti üksikutele lehtedele jaotatud, nii et saate paberitükeldamisega lihtsalt printida, ilma et peaksite muretsema kunsti ja käsitöö harjutamise pärast.

patriot tarkvara palgafond pdf-vormingus

Teise võimalusena võite lasta oma töötajatel töötajate portaali sisse logida, et nad saaksid salvestada oma palgatabeli digitaalse koopia (miks printida paberile, kui teil on digitaalne koopia, amiriit?) Või ise printida.

3. Töötajate lisamine süsteemi on lihtne!

Kunagi pole lõbus, kui peate millegi nimel tarkvaraga võitlema. Mõni palgaprogramm, mida oleme proovinud, nõudis, et me hüppaksime läbi kõvakesta, enne kui lubasime teil teha midagi nii lihtsat kui töötajate süsteemi lisamine, mis osutus kohutavalt tüütuks ja ebavajalikuks .

Tarkvara Patriot puhul pole see probleem.

Kõik, mida peate tegema, on minna üle armatuurlauale ja klõpsata nupul „Lisa töötaja”

Patriot Tarkvara palgaarvestuse abil on töötaja lisamine lihtne

Seejärel suunatakse teid lehele, kus peate täitma oma töötaja andmed. Pidage meeles, kui ütlesin, et Patriot Software on võimalikult sirgjooneline?

See kehtib ka siin!

Kõik, mida peate tegema, on tühikute täitmine. Selleks ei pea olema raketiteadlane!

patriotitarkvara töötajate andmete lisamine on lihtne

Üksikasjade täitmise ajal tehke kindlasti vaid üks lisatoiming – märkige nupp, et saada uuele töötajale töötajaportaali registreerimise e-kiri. See muudab teie elu hiljem palju lihtsamaks, milleni jõuame punktis 4.

patriot tarkvara võimaldab teil saata töötajate registreerimise e-kirju

Kui olete kõik asjad täitnud, klõpsake allosas olevat suurt oranži nuppu „Lisa töötaja” – ja oletegi valmis!

Miks ei saa kõik elus nii lihtne olla?

4. Patriot Software’il on töötajate portaal!

Kui olete järginud meie juhiseid punktis 3, oleksite oma töötajatele e-kirja saatnud, et registreeruda Patrioti töötajate portaalis.

Selle tegemine võib olla üks parimaid asju, mis teie elus kunagi varem juhtuda saab.

Kui kutsute nad portaali registreeruma, saavad nad Patriot Software’ilt registreerumiseks sõbraliku väikese meilisõnumi. Ärge muretsege, see kõik on väga ohutu ja tundub turvaline, nii et teie töötajad ei hirmutaks seda.

patriot tarkvara palgaarvestuse töötaja portaal

Pärast registreerumist saavad teie töötajad kohandada oma nime ja parooli. Samuti saavad nad süsteemi värskendada, et kasutada mugavuse huvides oma eelistatud e-posti aadressi.

Töötajate portaal annab kasutajale põhimõtteliselt juurdepääsu kõigile nende andmetele. Nad saavad vaadata oma palgateavet, maksu kinnipidamise andmeid ja isegi oma ajakaarti.

Samuti saavad nad välja printida oma palgalugid või neid digitaalselt säilitada, mis aitab teil vaeva näha nende jaoks välja printimisega. Ausalt, sooviksin isiklikult, et mu töötajad salvestaksid oma palgakoopad lihtsalt digitaalselt. Miks lõigata väärispuid paberi jaoks, kui pääsete oma palgatükile igal ajal veebis juurde?

Põhimõtteliselt muudab töötajate portaal nii teie kui ka töötaja elu lihtsamaks, säästes aega ja muutes andmete otsimise mõlemale osapoolele mugavamaks. Töötaja pääseb juurde kõigile nende endi andmetele, ilma et oleks vaja ettevõtte omaniku aega sekkuda.

5. Kas tegid vea? Tühista see kontroll!

Oleme kõik inimesed ja inimesed teevad vigu.

Palgaarvestuse tarkvara puhul võib neid vigu mõnikord olla raske parandada. Mõni programm ei võimalda teil neid vigu isegi parandada – peate toe sisse logima, et näha, kas seda saab teha.

Õnneks leidsime, et Patriot Tarkvara abil on palgafondide vead väga mugavad parandada.

Kõik, mida peate tegema, on minna üle vahekaardi „Palgaarvestus” jaotisse „Void Checks”. Seal näete nimekirja kontrollidest, mida saab tühistada.

patriot tarkvara võimaldab teil palgaarvestuse tühistada

Peate valima eksliku tšeki, seejärel vajutama suurt oranži nuppu “Valitud kontrollide tühistamine” (rekvisiidid kasutajaliidese meeskonnale, oluliste nuppude muutmine oranžiks tavalise sinisega võrreldes oranžiks on geniaalne käik).

Lihtsalt veenduge, et jooksete selle tühistatud tšeki eest uuesti palgaarvestust, vastasel juhul ei saa teie vaene töötaja palka!

Märge

Kui palgad on juba töötajate kontodele esitatud, ei saa te neid tšeke enam tühistada!

6. Hallake puhkuse aega!

Teie töötajatel on õigus mitmele palgalisele puhkusele aasta jooksul (nende puhkusepäevade arv erineb osariigiti), kuid kui nad peavad puhkuse võtma pärast kogu eraldatud palgaaja ärakasutamist. puhkepäevadel peab teie palgasüsteem teadma, et nende palgaarvestust saab kohandada.

Mõni sealse palgaarvestuse tarkvara ei võta seda arvesse, kuna see võib põhjustada palgaarvestuses vigu.

Minge vahekaardi „Palgaarvestus” juurde, klõpsake nuppu „Halda aja maha” ja teid suunatakse lehele, kus näete lühidalt kõiki oma töötaja saadaolevaid puhkuseaegu.

patriot tarkvara palgafond võimaldab teil vaba aega hallata

Kõik, mida peate nüüd tegema, on märkida töötaja nime kõrval olev ruut ja vajutada nuppu „Redigeerida valitud töötajate puhkuseaegu“.

Teil on vaja vaid täita tühjad sõnad. See ei saa lihtsamaks.

patriot tarkvara palgafond võimaldab hallata puhkustunde

Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Salvesta (jälle on olulised nupud esile tõstetud ereoranžina) ja Patriot Software teeb palgaarvestuse korral kõik vajalikud arvutused teie jaoks..

Lihtne, kiire ja mugav!

7. Vinge osavõtukorraldus!

Külaliste haldamine on tavaliselt HR-i asi, kuid meil on hea meel, et Patriot Software otsustas lisada selle funktsiooni oma süsteemi lisateenusena.

See on fantastiline, sest me saame kõik vajalikud asjad ühe rakenduse kaudu ilma vajaduseta vahetada teisele ajahaldustarkvarale, mis tegelikult ei võta palju vaeva, kuid mida võib teha tüütu.

Minge tavapäraselt vahekaardile „Palgaarvestus” ja klõpsake siis nuppu „Halda ajakaarte”.

patriot tarkvara palgafond võimaldab teil osalemist hallata

Nagu kõik, mida te tarkvara Patriot tarkvaraga teete, näete kõigi ekraanil tundide pilku ühe ekraaniga. Jaotage oma töötajatele tunnid vastavalt soovile, seejärel vajutage nuppu „Salvesta ajakaart”.

Te ei pea isegi oma töötajaid ise teavitama, sest programm värskendab automaatselt kõiki teie töötajaid ja seejärel saavad nad töötajaportaali kaudu kontrollida oma ajakaarte..

8. Põhjalikud raamatupidamisfunktsioonid!

Palgaarvestustarkvara pakkujaid on seal palju, kuid Patriot Software näib olevat leidnud viisi, kuidas oma raamatupidamisvõimalustega rahva hulgast silma paista..

Kõigist meie proovitud palgaarvestuse pakkujatest pakuvad nad ainukesed raamatupidamisteenuseid ja teevad seda üsna kuradi hästi!

Raamatupidamisse astudes peate esmalt sisestama kõik oma ettevõtte andmed, kliendid, tarnijad, tooted, teenused jne. See ütleb programmile, millist ettevõtet te teete, et nad saaksid teie väljad automaatselt genereerida vaja täita. See kõik on tõesti otsekohene. Järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid ja te ei saa valesti minna.

Kui olete kõik sisse saanud, saab elu tõeliselt lihtsaks.

Saate luua klientidele hinnapakkumisi, kalkulatsioone ja arveid eelseadistatud malliga, millel on juba kõik teie üksikasjad. Teie tooted või teenused asuvad seal rippmenüüs ja kui valite üksuse, lisatakse hind automaatselt pakkumisele või arvele.

Teil on isegi võimalus allahindlusi luua!

patriot tarkvara palgafond võimaldab teil luua allahindlusi

Nüüd, kui proovite minna hankijaülesannete juurde, leiate, et saate hõlpsalt luua teenusepakkujatele tasumise, arvete tasumise ja tšekkide väljatrükkimise. Samuti saate kontole ja kontole tehtud väljamakseid ja sissemakseid sisestada, välistades täielikult vajaduse tugineda kolmanda osapoole programmile raamatupidamises.

patriot tarkvara palgal on raamatupidamise funktsioonid

Selles osas on Patriot Software tõepoolest mesilaste põlved.

Märge

Patriot Tarkvara raamatupidamisfunktsioon on tasuline teenus, mis on eraldatud palgasüsteemist.

9. Patriot Software lööb teid aruannetes üles!

Kui olete tüüp, kes elab aruannetes, saate hea meelega teada, et tarkvara Patriot suudab teie tutvumiseks koostada igasuguseid aruandeid!

Neil on üks pikimaid aruandevalikute loendeid, mida ma palgaarvestuse tarkvara pakkujas olen näinud. Lihtsalt minge armatuurlauale, klõpsake aruandeid ja BAM-i!

patriot tarkvara palgal on palju aruandeid

Saate oma südame sisu alla laadida nii palju aruandeid!

4 asja, mis meile Patriot Tarkvara kohta ei meeldi

Patriot Tarkvaral on nende jaoks palju häid külgi, kuid see ei tähenda, et neil pole vigu. Siin on mõned asjad, mida arvasime, et nad saaksid paremini hakkama.

1. Töötajaid ei saa hulgi lisada

Alla 10 inimesega väikeettevõtete jaoks ei tohiks see probleem olla üldse. Aga mis siis, kui teie väikeettevõttes töötab 20, 30 inimest? Töötajate ükshaaval lisamine võib kulutada palju aega ja see võib olla ka väga tüütu.

Võib-olla on olemas võimalus seda teha hulgi, kuid ma ei suutnud seda kindlasti välja mõelda.

Ma võiksin küsida selle kohta tuge … aga me käsitleme seda järgmises punktis.

2. Tugi on aeglane

Patriot tarkvara toega saate ühendust võtta otsevestluse, telefonikõne või e-posti teel. Kuna ma töötan nende tugiteenuste ajal ilma (reaalajas on tugi saadaval ainult kella 8–18, esmaspäeval – reedel, Ida-aja järgi), polnud mul muud valikut, kui e-kirja teel neile tugiteenuse saamiseks e-kiri saata, mis pole aga sugugi suur asi.

patriot tarkvara tugimeeskond

Probleem oli selles, et minuni jõudmiseks kulus neil 4 päeva. Jah, need olid abiks, kuid ooteaeg oli lihtsalt õudne.

3. See on pisut igava poole peal

Nüüd olen lihtsalt naljakas.

Patriot Software töötab täielikult ja töötab ilusti. See näeb lihtsalt välja ja tundub igav, nagu midagi, mis tuli otse buumi kujundaja mõttest välja.

Kõik tundub turvaline ja sinine … nagu 90ndate pank.

Olen kindel, et see sobib mõnele inimesele, ma lihtsalt arvan, et nad võiksid endale lubada oma disainiga natuke suurema riski võtta.

4. Patriot Software tunneb end aeglaselt

See on vaieldamatult minu suurim probleem Patriot Tarkvaraga.

Online-tarkvarateenuste osas peate PIDA olema kiire.

Sa tahad olla nii kiire, et klient tunneks, nagu nad kasutaksid võrguühenduseta teenust, sest kui ta märkab kiirust, tähendab see, et sa lähed liiga aeglaselt, et ta tunneks end loomulikuna.

Kasutades tarkvara Patriot, tundsin kindlasti kiirust. Tegelikult tajusin seda mitu korda. Kuid minu arvates on õiglane öelda, et aeglustumine võis olla tingitud minu ühendusest, nii et teie tulemused võivad erineda.

Patriot Tarkvara plaan & Hinnakujundus: ülevaade

Patriot Software jagas oma hinnakujunduse kaheks astmeks – põhipalk ja täisteenus.

BasicFull teenus
Hind kuu / kuu * 10 dollarit 30 dollarit
Otsene sissemakseJa Jah
Töötajate portaalJaJa
Maksutoimikute esitamineMuaalneAuto

* Täiendavad 4 dollarit kuus töötaja kohta.

Lisaks peate maksma lisatasu, kui valite nende lisateenused:

Aeg & Osavõtt

 • Lihtne & Turvaline juurdepääs
 • Ajakaardi funktsioon
 • Täpne aruandlus
 • Aja mahavõtmise jälgimine
 • Hind – alates 5 dollarist kuu kohta

HR tarkvara

 • Töötajate teabe jälgimine
 • Personalijuhtimine & Aruandlus
 • Hind – alates 4 dollarist kuus

Otsus: kas peaksite otsima tarkvara Patriot?

Patriot Software on kahtlemata üks parimaid veebipõhiseid palgaarvestuse pakkujaid seal. Ta teeb seda, mida lubab teha, ja teeb seda hästi.

Ma lihtsalt soovin, et oleksin mõned asjad, mida ma saaksin paremaks muuta.

Võtame näiteks nende suutmatuse töötajaid hulgi lisada. See on midagi üsna tavalist, mida tuleks ettevõtte omaniku mõistuse huvides hõlpsasti ära teha. Võib-olla saab seda teha, kuid ma ei suuda seda välja mõelda ja tegelikult ei viitsi mind enam tugi kontrollida, kuna reaalajas vestlus on praegu võrguühenduseta ja meilitoe taastamine võtab liiga kaua aega.

Patriot Software võib kohati end pisut reageerida, kuid see võib olla tingitud minu ühendusest. See näeb ka pisut igav ja õrn välja, kuid teeb seda väga hästi.

Hinnakujundus võib olla üsna kallis. Põhipalk on taskukohane, kuid see lihtsalt ei vähenda seda. Programm lihtsalt ei tunne, et see oleks seda väärt, kui peate ise käsitsi sissemakseid tegema ja makse tasuma, nii et täisteenus on tee, mis maksab vähemalt 30 dollarit kuus.

Viska oma aega & Osavõtt ja HR-tarkvara lisandmoodulid ning kulud tõusevad järsult 39 dollarini kuus, arvestamata isegi töötaja hinda!

Kuid öeldes kõigele, on Patriot Software tõesti üks kõige usaldusväärsemaid võrguteenuse pakkujaid.

Neil on olemas video, millest on abi, ja sellest on teid abi. Kui te jänni jääte, on abinupud igal sammul. Selle kasutamiseks ei pea te olema raketiteadlane, vaid peate lihtsalt teadma, kuidas ekraanil kuvatavaid juhiseid järgida.

Tegelikult on minu arvates Patriot Tarkvara nii lihtne kasutada, sest kõik, mida peate tegema, on sõna otseses mõttes ekraanil kuvatavate juhiste järgimine. See ei muutu lihtsamaks. See on nii lihtne, et olen kindel, et mu vanaema õppis seda kasutama …

Patriot Tarkvara on üks parimatest veebipõhistest palgaarvestuse SaaS-ist, kuid neil on oma puudused. Kui nende puudused ja hinnakujundus teid ei häiri, olete nende fantastilise palgasüsteemiga rohkem kui rahul..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me