Privaatne Interneti-juurdepääs vs ExpressVPN

Privaatne Interneti-juurdepääs ja ExpressVPN on kaks populaarset VPN-i valikut bittorrent-kasutajate seas. Mõlemad pakkujad on head võimalused teie torrenti IP-aadressi peitmiseks ja torrenti allalaadimiste krüptimiseks.

Igal neist on oma erinevad eelised…

Selles artiklis hinnatakse PIA ja Express VPN plusse ja miinuseid, pöörates erilist tähelepanu bittorrent-kasutajate privaatsusvajadustele.

Privaatne Interneti-juurdepääs vs ExpressVPN: kokkuvõte

Privaatne Interneti-juurdepääs

Pilt

Veebisait: Privaatinternetaccess.com

 • Asub USA-s
 • Pole logisid. Periood. (lisateavet VPN-i logide kohta)
 • SOCKS puhverserver kaasatud (töötab enamiku torrenti klientidega)
 • 256-bitine krüptimine (kohandatav)
 • Surma-lüliti kuulub komplekti
 • Torrentsid on lubatud kõigisse serveritesse
 • Kuu hind: 6,95 dollarit
 • Parim hind: 3,33 dollarit kuus (1-aastane plaan)

ExpressVPN

Pilt

Veebisait:Expressvpn.com

 • Asub Briti Neitsisaartel
 • Tegevuslogisid pole. Mõned ühenduse logid (IP-logisid pole)
 • Puudub puhverserver
 • 256-bitine krüptimine
 • Komplektis on tapmislüliti
 • Torrentsid kindlatel serveritel
 • Kuu hind: 12,95 dollarit
 • Parim hind: 8,32 dollarit kuus (1-aastane plaan)
Meie lemmik PIA funktsioonid:
PIA on kõigi testitud VPN-teenuste parim väärtus, eriti torrentisõbralike VPN-ide seas.

Nende turvalisus on suurepärane, nad on tõeline No-Logs VPN-i pakkuja ja võimaldavad bittorrentit kõigis serverites.

PIA sisaldab ka kõigi VPN-i tellimustega Madalmaade SOCKS-i puhverserverit. Saate seda kasutada mis tahes suurema torrenti kliendi puhul. Meil on uTorrent, Deluge, Flud ja Vuze seadistusjuhendid.

Meie lemmik ExpressVPN funktsioonid:
ExpressVPN on esmaklassiline VPN-teenus (koos hinnasildiga).

Meile väga meeldib nende VPN-tarkvara, mis sisaldab kasulikke funktsioone, näiteks lemmikserverite loendit, mis tagab kiire ja hõlpsa juurdepääsu teie enim kasutatud serveritele. ExpressVPN-l on serverid enam kui 70 riigis.

ExpressVPNi mobiilirakendused on ühed parimad ettevõttes. Neil on rakendusi nii iOS-i kui ka Androidi jaoks ja neil on mõlemal tärn vähemalt 4 tärni.

Võrdlusteemad

Võrdleme ExpressVPN-i ja privaatset Interneti-ühendust kõigis allpool toodud teemades. Selle võrdluse ükskõik millise jaotise juurde liikumiseks klõpsake linki.

 1. Turvalisus
 2. Privaatsus- / logimispoliitika
 3. Tarkvara / funktsioonid
 4. Kiirus
 5. Torrenti sõbralikkus ja torrenti omadused

Turvalisus

Krüptimine
Nii PIA kui ka ExpressVPN võtavad turvalisust tõsiselt. Mõlemad pakuvad OpenVPN või L2TP / IPSEC krüptimist 256-bitiste seanssvõtmetega. See on sama krüptimistugevus, mida USA sõjavägi ja valitsus kasutavad kõrge turvalisusega suhtlemiseks.

Privaatne Interneti-juurdepääs saab krüpteerimisel kerge eelise, lubades teil kohandada nende töölaua VPN-kliendi poolt kasutatavat krüptimise tugevust ja algoritmi.

Privaatse Interneti-juurdepääsu krüptimisseaded

Andmete krüptimise, autentimise ja käepigistuse tugevuse kohandamine PIA tarkvara abil

Muud turvafunktsioonid
PIA ja ExpressVPN sisaldavad mõlemad VPN tapmislülitit. Me armastame seda funktsiooni ja soovitame alati valida pakkuja, kes selle tarkvara sisse ehitab. Tapa-lüliti tagab, et teie Interneti-ühendus ei lekita kunagi krüptimata andmeid (või teie tegelikku IP-aadressi), kui VPN katkestab ootamatult ühenduse.

Turvalisuse kokkuvõte:
PIA saab lisapunkte muudetavate krüptimissätete eest (isegi madala turvatasemega VPN-i puhul, näiteks videovoogesituse saitide geograafilise deblokeerimise korral saate krüptimise täielikult keelata). PIA kasutab ka 4096-bitist käepigistuse krüptimist (palju tugevam kui enamiku VPN-ide kasutatav 2048-bitine krüptimine).
VÕITJA: Privaatne Interneti-juurdepääs

Privaatsus- / logimispoliitika

Logipoliitika on VPN-i valimisel üks kriitilisemaid kriteeriume, eriti bittorrent-kasutajate jaoks. Valides ühe neist tõelistest logimata VPN-i pakkujatest, tagate, et VPN-konto (või isikliku IP-aadressi) torrentitegevus on peaaegu võimatu..

Privaatne Interneti-juurdepääs: privaatsus

PIA tagab selle avalikult nad ei pea ühtegi tegevus- ega seansilogi teie VPN-i kasutamisest. See tähendab, et nad ei logi ega salvesta teie veebiajalugu, allalaadimisi ega sissetulevat / väljaminevat IP-aadressi. Nad on võimelised pidama logimiseta poliitikat, kuna PIA asub USA-s (kus andmete säilitamise seadusi VPN-teenuste suhtes ei kohaldata).

Privaatne Interneti-juurdepääs nõuab konto loomiseks minimaalset teavet. Kõik, mida vajate, on e-posti aadress (toimivad ka ühekordselt kasutatavad e-kirjad) ja maksevahendaja. Anonüümseid makseid võetakse vastu Bitcoini või kinkekaartide kujul. Meie arvates ei ole vaja anonüümselt maksta, kuid tehke seda julgelt, kui soovite lisa privaatsust.

ExpressVPN: privaatsus

ExpressVPN ei paku nende logimispoliitika osas üsna sama privaatsustaset kui PIA. Nad ei logi ühtegi VPN-i tegevust (teie külastatud veebisaidid, allalaaditud failid jne), kuid nad logivad seansi metaandmeid (ülekantud andmete KB, kasutatud VPN-server, ühenduse kestus). Õnneks, ExpressVPN ei sisalda teie IP-aadressi nende ühenduse logidesse (seisuga 1. jaanuar 2016).

Bitcoini makseid võetakse vastu juhul, kui soovite maksta anonüümselt.

Privaatsuse / logimise kokkuvõte

Ehkki ExpressVPN ei logi teie IP-aadressi, pole nad ikkagi tõelised VPN-i pakkujad, kellel pole logisid. PIA on üks esimesi logimata VPN-e ja endiselt üks paremaid.
VÕITJA: Privaatne Interneti-juurdepääs

Tarkvara / funktsioonid

Ehkki mõlemad VPN-id on funktsioonirikkad, paistab see ExpressVPN-i tõeliselt silma. Nende tarkvara on stabiilne, intuitiivne ja pakub lisafunktsioone, mida PIA-l pole. Samuti on ExpressVPN-is üle 3X sama palju serverikohti kui PIA-s.

Privaatne Interneti-juurdepääsu tarkvara

Privaatse Interneti-juurdepääsuga tarkvaral on suurepärased turvafunktsioonid ja krüptimisseaded, ehkki nende serveri valiku tööriist on nüüd natuke ebamugav, kui neil on üle 30 serveri asukoha. Siin on peamine tarkvaraliides:

Tarkvara sätete menüü

PIA seadete vahekaart „Täpsemad” (paremal näidatud) annab teile mitmeid valikuid: saate valida automaatse käivituse / automaatse ühenduse loomise, UDP või TCP ühenduse valimise, pordi edastamise seadistamise või lekkekaitsefunktsioonide lubamise..

Sadama edastamine:
See on täiustatud funktsioon ja PIA on üks väheseid VPN-e, mis seda pakub. Seda tuleks kasutada ainult siis, kui te ei pääse tulemüürist muul viisil läbi (kuna see võib tekitada turvaauke).

IP lekkekaitse: Kill-Switchi, DNS-i lekkekaitse ja IPv6-lekkekaitse aitab vältida 3 kõige tavalisemat tüüpi VPN-i identiteedi lekkeid. Saate neid ühe klõpsuga sisse / sisse lülitada.

Pilt

Privaatse Interneti-juurdepääsu tarkvara seaded

PIA-serveri valiku tööriist

Selle asemel, et VPN-i põhiakna seest serveri asukoht valida, kasutab PIA teistsugust lähenemisviisi.

Ainus viis uue serveri valimiseks on paremklõpsake PIA süsteemisalve ikooni. See käivitab serveri valimise dialoogi. Seejärel klõpsake lihtsalt mis tahes asukohas loendis ja VPN alustab ühenduse loomist.

See meetod võimaldab kiiret ja hõlpsat juurdepääsu kiiretele serverimuudatustele, kuid on pisut ebamugav seda loendit soovitud serveri osas skannida. Samuti on loend ekraanist kõrgem, kui teil pole suure eraldusvõimega kuvarit, sundides teid loendit kerima.

See on väike tüütus, kuid seda võiks kindlasti parandada.

Privaatse Interneti-juurdepääsu serveri vaade

PIA-serveri valiku vaade (käivitamiseks paremklõpsake salve ikooni)

ExpressVPN tarkvara

ExpressVPN on oma töölaua tarkvara sisse ehitanud mitmeid funktsioone, sealhulgas:

 • DNS lekkekaitse
 • Asukohavalija / lemmikserverite vaade
 • Protokolli valik (valige OpenVPN, PPTP, L2TP või SSTP protokolli seast)
 • Kiirustester

DNS lekkekaitse

See funktsioon (kui suvandite menüüs on lubatud) tagab, et kõik DNS-i otsingud (kui kirjutate brauserisse www.websitename.com) suunatakse ExpressVPN-i turvaliste DNS-serverite kaudu. See takistab teie Interneti-teenuse pakkujal teie veebibrauside ajaloos nuhkimast.

Asukohavalija / lemmikserverid

Eelistatud serveri asukoha valimine on kiire ja lihtne. Tarkvaras on mitu sorteeritavat serveriloendit.

Saate sortida servereid nime, asukoha järgi või valida kindlad serverid, mida lisada loendisse Lemmikute serverid.

ExpressVPN näitab ka viimati kasutatud servereid, kui soovite kiiresti uuesti ühendust luua.

Lemmikserverid
Mis tahes serveri lisamiseks oma lemmikute loendisse klõpsake lihtsalt serveri asukoha kõrval olevat tärni.

Kui täht on kollane, kuvatakse server teie lemmikserverite loendis, millele pääseb juurde, klõpsates vasakus ülanurgas punasega tähistatud vahekaardil Tärn.

ExpressVPN tarkvaraserverite vaade

ExpressVPN-serverid

VPN-protokolli valikud

Erinevalt PIA-st lubab ExpressVPN tarkvarasuvandite seast valida mõne nende 5 saadaval oleva VPN-protokolli hulgast.

See aitab teil hõlpsalt protokollide vahel vahetada ja seda saab kasutada oma turbe (või kiiruse) vajaduste täpsustamiseks.

Saadaolevad ExpressVPN-i protokollid on:

 • OpenVPN UDP (Turvaline + kiire)
 • OpenVPN TCP (Turvaline + usaldusväärne)
 • L2TP (Turvaline + kiire)
 • PPTP (Kiire, kuid mitte eriti turvaline)
 • SSTP (Usaldusväärne + stealth)

Kui te pole kindel, millist protokolli kasutada, soovitame jääda OpenVPN-i. See on kõige turvalisem VPN-protokoll ja endiselt üsna kiire.

Kasutage UDP-d suure ribalaiusega tegevuste jaoks, näiteks torrenting ja HD-video voogesitus. Kasutage TCP-d, kui andmete usaldusväärsus on olulisem kui kiirus (e-post, veebisirvimine, http-failide edastamine).

ExpressVPN protokollid

Valige OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP või ‘Auto’

Tarkvara järeldus ja kohtuotsus

Kindlasti meeldivad meile PIA tarkvarasse sisseehitatud reguleeritavad krüptimisvõimalused (seda käsitletakse turbeosas). Meile meeldib ka kolmekordne IP lekkekaitse.

ExpressVPN-il on aga nii palju unikaalseid funktsioone, mis muudavad nende tarkvara kasutamise rõõmuks. Lisaks saate juurdepääsu kõigile nende 5 VPN-protokollile (samas kui PIA tarkvara lubab ainult OpenVPN TCP või UDP). Ka PIA serverivalik on natuke ebamugav. Kui nad jätkavad serveri asukohtade lisamist, vajavad nad varsti uut serveri valimise liidest.
VÕITJA: ExpressVPN

PIA vs ExpressVPN: kiireim

Kiirus on kindlasti üks kolmest peamisest tegurist, mida inimesed VPN-i valimisel arvestavad. Te ei soovi, et teie ühenduse kiirus väheneks dramaatiliselt lihtsalt seetõttu, et võtate oma turvalisust tõsiselt.

Õnneks esinesid PIA ja ExpressVPN meie kiirusel üsna hästi. Mõlemad on ülejäänud VPN-i tööstusega võrreldes tunduvalt keskmisest kõrgemad. Mõlemad saavad hakkama kiirusega üle 50 Mbit / s (eeldades, et teie ISP-ühendus on vähemalt nii kiire).

Siin on kiireimad tulemused…

Privaatse Interneti-ühenduse kiirus

Kanada kiiruskatse PIA

PIA Speedtest (Toronto, Kanada)

Hollandi kiiruskatse

PIA Speedtest (Holland)

ExpressVPN kiirus

ExpressVPN kiiruskatse (London, Suurbritannia)

ExpressVPN kiiruskatse (London, Suurbritannia)

ExpressVPN kiiruskatse (Holland)

ExpressVPN kiiruskatse (Holland)

Kiirustesti analüüs / otsus:
Nagu näete, panid mõlemad VPN-id rahvusvaheliste serverite asukohtadesse kindla kiiruse (kõik kiiruskatsed viidi läbi USA-st).

On siiski selge, et ExpressVPN vastab kiiruse üldisele kiirusele pisut paremini. Lisaks purustas ExpressVPN PIA ülesvoolu kiirustel. Kui üleslaadimise kiirus on teie jaoks oluline, peaks ExpressVPN teid hästi teenima.

VÕITJA: ExpressVPN (väikese varuga)

Torrenti sõbralikkus / torrenti omadused

Kui olete VPN-i ostmise peamine põhjus torrentite anonüümne allalaadimine, on see jaotis äärmiselt oluline. Kui ei, siis jätke see julgelt vahele.

Selles jaotises vaatleme iga pakkuja suhtumist bittorrent-kasutajatesse. Samuti uurime, milliseid kasulikke funktsioone iga teenus sisaldab (kui neid on), mis pakuvad torrent / p2p allalaadijatele lisaväärtust.

Privaatne Interneti-juurdepääs Torrenti sõbralikkus: 10/10

Privaatne Interneti-juurdepääs sai meie torrentide sõbralikkuse edetabelis täiusliku 10/10, mis reastas 21 VPN-i pakkujat. Siin on põhjused, miks PIA tõusis meie nimekirja parimate torrent-VPN-ide hulka 2015. aastal…

Logipoliitika
PIA võtab nende nulllogi poliitikat eriti tõsiselt. Nad on seda isegi FBI vastu kohtus kaitsnud. See pole trikk ega turundustrikk, vaid on PIA identiteedi keskmes. Privaatsus on esmatähtis.

SOCKSi puhverserver
Kõik PIA tellijad saavad tasuta juurdepääsu Hollandis asuvale puhverserverile SOCKS5. Kui te pole SOCKS-i puhverserveritega kursis, on need ideaalne valik puhverserveri oma puhverserveri tarkvara sisesesse puhverserverisse puhverdamiseks. Puhverserver on ülikiire (see on tegelikult serveriklaster) ja seda saab kasutada aktiivse VPN-iga või ilma selleta.

Meil on installijuhendid, mis näitavad teile, kuidas konfigureerida palju erinevaid torrentikliente, sealhulgas uTorrent, Vuze, Deluge, QBittorrent ja Flud (Android).

Kui arvestada, et teised ettevõtted (näiteks Torguard ja BTGuard) võtavad SOCKSi puhverserveri teenuse lisamiseks umbes 5 dollarit kuus, selgub, kui suur boonusfunktsioon see on.

Torrentsid on lubatud kõigisse serveritesse
Enamik VPN-e lubab p2p / torrente ainult kindlates serverites / riikides, pidades mõnes asukohas liiga riskantset. PIA võtab teistsuguse lähenemisviisi – need võimaldavad p2p-liiklust mis tahes serveris, kuid kasutavad kõrgekvaliteedilises serveris P2P-liikluse suunamiseks läbi teise VPN-tunneli patenteeritud tehnoloogiat.

Seda protsessi teostatakse sujuvalt kulisside taga ja enamikul kasutajatel pole aimugi, et see toimub. See tehnika võib teie torrenti kiirust pisut aeglustada, kuid p2p-sõbralike kohtade kinni pidades saate kiirust vältida. Vihje: vältige USA, Suurbritannia ja Austraalia servereid.

ExpressVPN torrent-sõbralikkus: 7/10

Hinne 7 on endiselt korralik ja teeb ExpressVPN-st sobiliku kandidaadi anonüümsete torrentide jaoks (kuna nad ei sisalda teie IP-aadressi oma serverilogidesse). Lõpptulemus on aga ExpressVPN, mis ei suuda pakkuda sama erakordset privaatsuse garantiid nagu PIA.

ExpressVPN ei sisalda SOCKSi puhverserverit (nagu PIA omab), kuid nende tarkvaral on kill-switch (kena p2p-funktsioon) ja nende kiirus on piisavalt kiire. Kui kõik asjad on võrdsed, on PIA tavaliselt parem valik, kui teie VPN-i kasutamine on torrent.

VÕITJA: Privaatne Interneti-juurdepääs

Hinnakujundus & Tagastamispoliitika

PIA ja ExpressVPN on hinnaga VPN-spektri vastaskülgedes. ExpressVPN on suunatud premium-VPN-i turule, üheaastane tellimus maksab 100 USD. See on 2,5-kordne üheaastase PIA tellimuse hind. Privaatne Interneti-juurdepääs võtab ühe aasta plaanide eest 39,95 dollarit (mis maksab odava hinnaga 3,33 dollarit kuus).

Kallim ei tähenda VPNide puhul alati paremat. Privaatsemad VPN-teenused on tavaliselt paremad kahes valdkonnas:

 1. Kiirus (Nad saavad endale lubada rohkem ribalaiust / kasutaja)
 2. Kasutajatugi (Jätke endale rohkem tugiteenuseid / tehnilisi töötajaid)
 3. Tarkvara (Suurem eelarve tarkvara ja mobiilirakenduste arendamiseks).

See kehtib selgelt ka ExpressVPN kohta ja need paistsid kõige enam silma meie VPN-i võrdluse jaotistes Speedtests ja Tarkvara..

See, kas mõõdukas kiirus ja tarkvarauuendus on teile rohkem kui kahekordse hinnaga väärt, on isiklik valik. Pole õiget ega valet vastust, kuid minu kogemuse kohaselt on enamik inimesi PIA-ga täiesti rahul, mille meie toimetaja auhinnaks sai “Parim odav VPN”.

Tagastamispoliitika

Mõlemad pakkujad pakuvad 100% -list tagasimaksegarantiid, millele ei ole lisatud tingimusi ega piiranguid (kui te taotlete tagasimakset lubatud aja jooksul).

Soovitame neid tagasimaksepoliitikaid ära kasutada, kuna need võimaldavad teil proovida mitmeid VPN-teenuseid praktiliselt riskivabalt, kuni leiate sobivaima..

Express VPNi tagasimakse poliitika – 30 päeva

ExpressVPN võimaldab kasutajatel esimese 30 teenusepäeva jooksul taotleda ja saada oma tellimuse hinnast 100% -list tagasimakset. Nad kaaluvad tagasimakseid isegi pärast 30-päevast perioodi, kui saate tõestada, et nende teenus oli juurdepääsematu või ei töötanud korralikult.
Võite oma konto täieliku tagasimaksega tühistada 30 päeva jooksul pärast esialgset ostu … 30-päevase ostuakna järgsed tagasimaksed võetakse ExpressVPN-i äranägemisel arvesse ainult siis, kui tellija suudab näidata, et teenus polnud saadaval või kasutatav tellimisperioodil ja probleemi lahendamiseks üritati võtta ühendust ExpressVPN-iga – ExpressVPN TOS

Privaatse Interneti-juurdepääsu tagasimaksepoliitika – 7 päeva

PIA-l on 100% tagasimaksegarantii esimese 7 päeva jooksul pärast registreerumist. 7-päevane tagasimakse poliitika näib olevat tööstusharu standard (kuigi mõned üksikud ettevõtted valivad 15- või 30-päevase garantii).
Kui olete PrivateInternetAccess.com VPN-teenusega vähem kui 100% rahul, tagastame teie makse hea meelega, kui tagasimakse taotletakse seitsme (7) päeva jooksul alates ostukuupäevast. Kui taotlus on esitatud hiljem kui 7-päevane ostukuupäev, lükatakse tagasi – PIA teenusetingimused

Järeldus ja soovitused

Kas valite ExpressVPN vs privaatne Interneti-juurdepääs, taandub tõepoolest paar tegurit:

 1. Kas piinamine on teie peamine VPN-i kasutamine?
 2. Kui palju olete nõus kulutama?

Privaatne Interneti-juurdepääs

Ärge laske odaval hinnal teid petta, PIA on suurepärane kõikvõimalike VPN-teenuste pakkuja ja meie # 1 soovitatav bittorrent-kasutajatele mõeldud VPN.

Plussid:

 • Tõeline „logimata jätmise” poliitika
 • SOCKS puhverserver kaasas
 • Kolmekordne IP lekke kaitse
 • Kiire

Miinused:

 • Vähem serveri asukohti kui ExpressVPN
 • Tarkvara lubab ainult OpenVPN-i protokolli

ExpressVPN

ExpressVPN-il on silmapaistvat tarkvara ja nende mobiilsed VPN-i rakendused (iOS, Android) on ühed parimad, nii et kui mobiiliturvalisus on prioriteet, on nad väärt pikka vaatamist. ExpressVPN on päris kallis. IPVanish on veel üks VPN, mida peaksite arvestama, kuna neil on väga kiire kiirus ja hea tarkvara, kuid siiski odavam kui ExpressVPN.

Plussid:

 • Suurepärased laua- ja mobiilse VPN-i rakendused
 • PIA-st pisut kiirem

Miinused:

 • Nad peavad ühenduse logisid (kuid mitte IP-aadressi)
 • Kallid.

Alumine rida

_3,33 dollarit kuus on PIA tõenäoliselt liiga hea tehing, et seda edasi anda. Mul on üle 10 aktiivse VPN-i tellimuse, kuid kasutan endiselt PIA-d igapäevaselt. See on kiire, usaldusväärne ja ma armastan nende pühendumust privaatsusele. Kas olete veel veendunud? Registreeruge PIA-le!

Veel abistavaid artikleid & Juhendid

Juhendid
Kasutage uTorrent anonüümselt
Kasutage QBittorrenti anonüümselt
Anonüümne torrent 3 sammuga
Puhverserver vs VPN turvaliste torrentide jaoks
Torrenti krüptimisjuhend
Ülevaated
Privaatne Interneti-juurdepääs
Torguard
Puhverserver.sh
IPVanish
VPN-i võrdlused
PIA vs IPVanish
PIA vs Torguard
PIA vs Hidemyass
Torguard vs BTGuard: Torrenti puhverserver

Täname, et lugesite seda VPN-i võrdlust 🙂

Privaatne Interneti-juurdepääs

Külastage saiti

7-päevane 100% tagasimakse poliitika

ExpressVPN

Külastage saiti

30-päevane 100% tagasimakse poliitika
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me