Privaatne Interneti-juurdepääs vs NordVPN: 2018. aasta võrdlus

Privaatne Interneti-juurdepääs ja NordVPN on 2 suurepärast torrentisõbraliku VPN-i pakkujat. Ja nad mõlemad on uskumatult taskukohased, praeguste pakkumistega on PIA hind 3,33 dollarit kuus ja NordVPN hämmastav 2,75 dollarit kuus (3-aastane plaan).

Need ei ole mitte ainult meie odavate VPN-ide tipus, vaid ka parima kandidaadi parimad kandidaadid. Nende funktsioonide komplekt on väga sarnane ja sisaldab selliseid olulisi torrenti funktsioone nagu Kill-Switch, Socks5 Proxy ja IP lekkekaitse.

Kuid NordVPN-il on paar lisatraapi, mis võivad sellele eelise anda. Lugege meie täielikku võrdlust allpool, et näha, kuidas nad järjestatakse järgmistesse kategooriatesse:

Võrdlusteemad

Võrdleme PIA-d ja NordVPN-i pea kõigil allpool toodud teemadel. Selle võrdluse ükskõik millise jaotise juurde liikumiseks klõpsake linki.

 1. Turvalisus
 2. Privaatsus- / logimispoliitika
 3. Tarkvara / funktsioonid
 4. Kiirus
 5. Torrenti sõbralikkus ja torrenti omadused
 6. Hinnakujundus

Privaatne Interneti-juurdepääs vs. NordVPN: kokkuvõte

Privaatne Interneti-juurdepääs

Pilt

Veebisait: Privaatinternetaccess.com
Ülevaade: Privaatne Interneti-juurdepääs täielik ülevaade

 • Asub USA-s
 • Pole logisid. Periood. (lisateavet VPN-i logide kohta)
 • Kaasas Socks5 puhverserver (Hollandi server)
 • 256-bitine krüptimine (kohandatav)
 • Komplektis on tapmislüliti (IP-lekete vältimine)
 • Torrentsid on lubatud kõigisse serveritesse
 • Kuu hind: 6,95 dollarit kuus
 • Parim pakkumine: 3,33 dollarit kuus (1-aastane plaan)

NordVPN

Pilt

Veebisait:Nordvpn.com
Ülevaade: NordVPN ülevaade (2018)

 • Asub Panamas
 • Pole logisid. Periood.
 • Komplekti kuuluvad Socks5 ja HTTP Proxy (vähemalt 12 asukohta)
 • 256-bitine krüptimine (pole reguleeritav)
 • Kill-Switch, DNS, IPv6 lekkekaitse
 • Kõigi serverite torrentid (mõned on optimeeritud p2p-ga)
 • Kuu hind: 10,00 dollarit kuus
 • Parim pakkumine: 2,75 dollarit kuus (Piiratud aja pakkumine)
Lemmik privaatse Interneti-juurdepääsu funktsioonid:

Privaatne Interneti-juurdepääs on tavaline VPN-teenus, mis lihtsalt töötab. PIA on failijagamise kogukonnas legendaarne ja olnud aastaid VPN-i avaja.

See on ainus VPN (meie teada), kelle FBI on privaatsuseeskirju kohtus testinud (ja võitis).

2 tõeliselt silma paistavat funktsiooni on PIA suvand „portide edastamine” (suurepärane tulemüüride läbimiseks) ja nende reguleeritava tugevusega krüptimine. See võimaldab optimeerida kiirust aeglasemal ühendusel.

Meie lemmikfunktsioonid NordVPN:
NordVPN on tõesti kõik-ühes VPN-teenus. See on nagu VPN-i sooviloend, kui vaadata nende funktsioonide komplekti.

See pole mitte ainult privaatsusparadiisis (Panama) asuv täiesti nullloogiline VPN, vaid nad on ka torrentsõbralikud ja neil on spetsiaalsed P2P-ga optimeeritud serverid. Paljud p2p-asukohad hõlmavad ka puhverserveri Socks5 teenust, et oma torrente oma lemmikkliendis topelt hüpata (meil on juhendid juhenditeks).

Lisaks kõigele on NordVPN sisseehitatud SmartDNS ja töötab koos Netflixi, Hulu, HBOGo ja kümnete muude geograafiliselt piiratud voogesitusteenustega.

Ja kas ma mainisin, et piiratud aja jooksul on see saadaval ainult 2,75 dollarit kuus? (30-päevane 100% tagasimakse poliitika)

Turvalisus

Krüptimine

Krüptimine Kas on olemas põhifunktsioon, mis muudab VPNi nii võimsaks. See segab teie veebi- ja torrentliiklust, nii et ükski vahendaja (nagu teie Interneti-teenuse pakkuja) ei näe, mida te võrgus teete.

Nii NordVPN kui ka PIA pakuvad VPN-tunnelites uskumatult tugevat 256-bitist AES-krüptimist (ametlik NIST-standard).

Igal VPN-i pakkujal on ka paar lisatriki varruka üles toomiseks:

NordVPN: NordVPN-il on topeltkrüpteerimise (double-hop) serverid, mis suunavad teie liikluse läbi kahe VPN-jaoturi ja mähivad selle kahte krüptimiskihti. Samuti võite valida, kas kasutada nende VPN-i üle Tor-serverite (lisab privaatsuse tagamiseks VPN-tunneli läbi Tor-võrgu). Tõenäoliselt soovite neid funktsioone kasutada ainult eriti tundlike veebitoimingute jaoks, kuna need serverid on tavaliselt palju aeglasemad.

Privaatne Interneti-juurdepääs: PIA võimaldab teil oma andmete kaitsmiseks kasutatavat krüptimistugevust ja algoritmi täielikult kohandada. Neid sätteid saate juhtida otse rakenduses (Windows, Mac või Android). Näiteks kasutate kergemat 128-bitist krüptimist (või üldse mitte), kui soovite suuremat kiirust ja vähem turvalisust (nt voogesitus või mängimine). Visiem, kas noklusina, tacu

Privaatse Interneti-juurdepääsu krüptimisseaded

Privaatsel Interneti-juurdepääsul on reguleeritavad krüptimisseaded

Muud turvaelemendid

Nordvpn ja Privaatne Interneti-juurdepääs mõlemal on lisaks tugevale avatud lähtekoodiga krüptimisele täiendavaid turvafunktsioone. Kõige olulisemad on:

Tapa-lüliti: See on tarkvarafunktsioon, mis lülitab Interneti-ühenduse viivitamatult välja, kui VPN-ühendus mingil põhjusel katkeb. See hoiab ära andmete edastamise krüptimata kanali kaudu ja tagab, et teie torrent-eakaaslased ei näe teie tõelist IP-aadressi. Nii PIA-l kui ka NordVPN-l on sisseehitatud tapmislüliti.
VPN-ide logimispoliitika on pakkuja valimisel üks tähelepanuta jäetud tegureid. See on ka tõenäoliselt kõige olulisem asi, mida tuleb arvestada, kui hakkate VPN-i kasutama piinade jaoks. Soovitame alati valida selline VPN, mis ei logi kunagi teie IP-aadressi ja hävitab kõik metaandmete logid 24 tunni jooksul.

DNS & IPv6 lekkekaitse: Ehkki VPN-i kasutatav krüptimine on äärmiselt turvaline, rakendab tarkvara (isegi opsüsteemid) mõnikord VPN-tunnelit ebakindlalt, kuna vanade masinatega on tagantjärele ühilduvusprobleeme. See võib põhjustada kahte tüüpi lekkeid:

 1. DNS-lekked: kuhu teie DNS-i otsingud (kui külastate veebisaiti) suunatakse teie ISP DNS-serveritele, mitte VPN-i pakkuja.
 2. IPv6 lekked: kus liiklust suunatakse ebakindlalt uue IPv6 protokolli kaudu, mitte pärandi IPv4 protokolliga.

Õnneks on paljud VPN-id (kaasa arvatud need kaks) oma tarkvara sisse ehitanud lekke vältimise tehnoloogia. Nii Nord kui ka PIA võimaldavad teil mõlemat tüüpi lekkeid tarkvara sätetes lihtsa märkeruudu abil blokeerida. Meie testimisel leidsime, et see töötas veatult (lekkeid ipleak.net ei tuvastatud).

  Soovitatav lugemine: VPN-id, mis võimaldavad torrente / p2p-sid ega säilita logisid.

  Privaatsus / logimine

  Privaatne Interneti-juurdepääs: privaatsus

  Privaatne Interneti-juurdepääs on olnud ettevõtte privaatsuse osas esirinnas, kuni ettevõte on eksisteerinud. PIA oli üks esimesi “logimata” VPN-teenuseid maailmas ja käivitas üsna palju logless VPN-i liikumist. Ja nad on endiselt ainsad VPN-id maailmas, kellel on nulllogi garantii kohtus kontrollitud.

  Visiem, kas noklusina, tacuLogimispoliitika:
  Privaatne Interneti-juurdepääs ei säilita ega salvesta ühtegi VPN-i tegevust ega seansi andmeid. Nad ei logi teie külastatud veebisaite, allalaaditud faile ega salvesta isegi teie ühendusaegade ja määratud IP-aadresside ajalugu. Enamik VPN-e peab ‘ühenduse logisid’, mida saab hõlpsalt kasutada torrenti allalaadimiste ajaloo jälgimiseks konkreetsele kasutajale. PIA ei pea ühenduse logisid.

  Muu privaatsus:
  PIA ei süsti oma andmevoogu ühtegi kolmanda osapoole jälgimisküpsist (nagu teatavasti teevad mõned tasuta VPN-id). Samuti võtavad nad täiendavaid ettevaatusabinõusid teie veebivaatamise ajaloo valvamiseks, kasutades privaatseid (PIA-kontrollitud) DNS-servereid. See tagab, et teie VPN-ühendus ei suuna DNS-päringuid (veebiaadresse) mitteturvalistesse serveritesse, nagu teie Interneti-teenuse pakkujad.

  NordVPN: Privaatsus

  NordVPN ühtib PIA privaatsuse põhimõttega “punkt-punkti”. See hõlmab nulllogi garantiid, ühenduseta logisid ja privaatseid DNS-servereid. Samuti lisavad nad spetsiaalse kasutusega serverid anonüümsuse suurendamiseks, näiteks VPN-üle-tor ja Double-Hop (Double krüptimine) serverid.

  Neil pole veel olnud võimalust oma privaatsuseeskirju kohtus testida (ega nad seda ka ei taha), kuid pole põhjust arvata, et NordVPN pole nii hea kui nende sõna.

  Ja seda lugevatel Snowdeni tüüpidel on hea meel teada saada, et NordVPN asub Panamas, mis võib teoreetiliselt muuta ettevõtte NSA luuramise nõudmiste suhtes vähem haavatavaks (PIA on USA-s asuv ettevõte). Kuid see on kaugelt enamiku torrent-fanaatikute privaatsusvajadustest suurem.

  Privaatsuse / logimise kokkuvõte

  PIA osutus kohtus usaldusväärseks (ja väga anonüümseks). See on palju väärt. NordVPN lööb neil siiski rohkem privaatsusfunktsioone, nii et nimetame seda viigiks.
  VÕITJA: TIE

  Tarkvara / funktsioonid

  Privaatsel Interneti-ühendusel ja NordVPN-l on väga erinev tarkvara. Üks on seotud kõigi krüptofunktsioonide (PIA) funktsionaalse juhtimisega, teine ​​(Nord) aga lihtsate ja kasutajasõbralike juurdepääsu pakkumisega võimsatele funktsioonidele..

  Kuna need kaks VPN-i on paljudes teistes valdkondades (kiirus, privaatsus, torrenti sõbralikkus) niivõrd sarnased, võib valik langeda sellele, millist tarkvara stiili ja funktsioonide komplekti eelistate.

  Ülevaade

  Privaatne Interneti-juurdepääsu tarkvara

  PIA tarkvara pole väljamõeldud. See on funktsionaalne ja võimas. Ja ausalt öeldes soovin, et rohkem VPN-i arendajaid oma mudelit kopeeriks. PIA tarkvara paneb peeneteralise krüptimise ja privaatsuse kontrolli ühte liidesesse. Puudub keeruline navigeerimise menüü ega 6 erinevat seadeekraani.

  Vaate ‘täpsemad seaded’ kaudu saate kõik vajaliku. Siit leiate järgmist:

  Pilt

  Saate täieliku kontrolli oluliste privaatsus- ja protokolliriistade üle, sealhulgas:

  Ühenduse tüüp – TCP või UDP
  Sadama edastamine
  PIA ‘MACE’ – PIA patenteeritud reklaamiblokeerija ja pahavara filter
  Tapa-lülita – Blokeerib Interneti-ühenduse, kui VPN-tunnel ebaõnnestub. Soovitatav ohutumaks torrentiks.
  DNS / IPv6 lekkekaitse: Vältige kõige levinumaid viise, kuidas VPN võib juhuslikult tuvastavat teavet lekitada.

  Kui natuke kerida, leiate ka krüptimisseaded, mis võimaldavad teil valida VPN-i kasutatava täpse Cipher, Handshake protokolli ja krüptimise tugevuse. 2048-bitise RSA käepigistusega 128-bitise AES-i vaikesätted on enamiku kasutajate jaoks optimaalsed. Kui soovite rohkem turvalisust, minge üle 256-bitisele AES-ile, kuid pidage meeles, et teie kiirus tõenäoliselt mõnevõrra langeb.

  Pilt

  Serveri valik

  Erinevalt enamikust VPN-idest, mille peamises tarkvaravaates on serverivaliku vaade, teeb PIA seda natuke teistmoodi. Selle asemel paremklõpsake süsteemisalves PIA ikooni ja valite hüpikmenüüst serveri. Kui teil tundub sageli sama asukoht, võite põhikuval valida ka automaatse ühenduse loomise serveri.

  Praegu on 12 riigis umbes 25 serveripunkti.

  Muud PIA funktsioonid (ja mida nad puuduvad)

  Tarkvaraplatvormid: PIA-l on tarkvara kõigi suuremate platvormide jaoks, sealhulgas iOS, Mac, Android ja Windows. Nende mobiilirakendus on üks minu lemmikuid ning uskumatult kiire ja stabiilne. See töötab isegi Firestickil / FireTV-l, kui laadite selle uuesti alla.

  SOCKS5 puhverserver: PIA Hollandi puhverserveris on piiramatu ribalaius kõigi plaanidega tasuta. Seda saab kasutada täiendava privaatsuse tagamiseks oma torrentliikluse topelt-lohistamiseks. Tutvuge meie uTorrenti ja Vuze’i juhistega, kuidas seda teha.

  Neflixi tugi: Kahjuks Netflix blokeerib PIA IP-aadressid ja iga kord, kui soovite voogesitust, peate oma VPN-i ühenduse katkestama. Netflix blokeerib üle 90% parimatest VPN-i pakkujatest kuritarvituste vältimiseks (ehkki NordVPN töötab veatult).

  Tarkvara NordVPN

  NordVPN tarkvara on kindlasti natuke elegantsem kui PIA. Ja siin on palju jõudu, kuid suurem osa võlust tehakse kulisside taga, kus on vähem võimalusi ja seadeid.

  Üks tõeliselt oluline funktsioon on NordVPN-i SmartPlayTM-tehnoloogia, mis võimaldab teil Netflixi, Hulu ja 50 muu VOD-voogesituse teenuse automaatselt blokeerida. See on fantastiline ja Nord on üks väheseid VPN-i vasakpoolseid, kes võib öelda, et on Netflixi-ühilduv.

  Asukohavalija / lemmikserverid

  Serverid saab valida tähestikulises asukohaloendis, sorteerida kõige vähem laaditud (kiireim) järgi või valida maailmakaardilt (pildil allpool).

  Pilt

  NordVPN-i sätted ja protokolli valikud

  NordVPN võimaldab teil valida VPN-liikluse jaoks kas TCP või UDP (kiireima) protokolli. Nendele seadetele juurdepääsemiseks peate minema seadete kuva täpsemat menüüd.

  Siin saate soovi korral valida ka kohandatud DNS-servereid või kasutada lihtsalt Nordi enda privaatset nulllogi DNS-i. Üks hea võimalus tasuta kolmanda osapoole DNS-i jaoks on Google’id, mis kasutavad IP-aadresse 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 (pildil).

  Turvalisuse tagamiseks on olemas ka variant Kill-Switch ja ‘Stealth’. IPv6-kaitse on sisseehitatud ja Nordsi klient ei saada ühenduse ajal IPv6-ga mingit liiklust.

  Nende varjatud protokoll maskeerib teie OpenVPN-liikluse mitte-VPN-liikluseks, muutes võrguadministraatori või tulemüüri blokeerimise raskemaks. See meetod on kasulik avalikes võrkudes nagu koolid, hotellid, lennujaamad jne.

  Spetsiaalsed serveritüübid:

  Topelt-VPN: Marsruutib oma liikluse läbi 2 erineva VPN-i hoppi ja krüpteerib andmed kaks korda (eraldi võtmega).
  VPN-üle-Tor: Marsruudib teie VPN-liiklust Tor-sibulivõrgu kaudu. Väga anonüümne
  Voogesitus: Kiire video voogesitus sisseehitatud Smartplay tehnoloogia abil.
  Anti-DDOS: Ideaalne mängimiseks. Madal viivitus DDOS-kaitsega.

  ExpressVPN protokollid

  Valige OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP või ‘Auto’

  PIA vs NordVPN: kiirused & Kiireim

  Allpool on meie pealae kiirustesti tulemused:

  Privaatse Interneti-kiiruse test

  USA kiireim Interneti-juurdepääs

  PIA kiiruskatse (USA)

  PIA Euroopa kiireim (Prantsusmaa)

  PIA kiiruskatse (Pariis, Prantsusmaa)

  NordVPN kiiruskatse

  NordVPN kiiruskatse (USA)

  NordVPN Speedtest (Chicago, USA)

  NordVPN kiiruskatse (Holland)

  NordVPN kiiruskatse (Holland)

  Kiirustesti analüüs / otsus:
  Privaatne Interneti-juurdepääs on püsivalt kiire ja suudab lähedal asuvates serverites meie ribalaiust peaaegu maksimeerida (testitud 100mbps ühendusega). See on eriti muljetavaldav, arvestades hinnapunkti (3,33 dollarit kuus PIA üheaastase tellimuse korral).

  NordVPN on natuke ebajärjekindlam. Pisut tööd tehes võite leida kiireid servereid USA-st ja Euroopa osadest, kuid nende p2p-optimeeritud Hollandi serverid testisid.

  VÕITJA: Privaatne Interneti-juurdepääs

  Torrenti sõbralikkus / torrenti omadused

  Kui olete VPN-i ostmise peamine põhjus torrentite anonüümne allalaadimine, on see jaotis äärmiselt oluline. Kui ei, siis jätke see julgelt vahele.

  Selles jaotises vaatleme iga pakkuja suhtumist bittorrent-kasutajatesse. Samuti uurime, milliseid kasulikke funktsioone iga teenus sisaldab (kui neid on), mis pakuvad torrent / p2p allalaadijatele lisaväärtust.

  Kõige olulisemad funktsioonid, mis väga torrentsõbralikul VPN-i pakkujal peaksid olema, on järgmised:

  • Null logi privaatsuseeskirjad: Torrentide tegevust ei saa teie avaliku IP-aadressi järgi jälgida
  • Tapa lüliti: Vältige IP-lekkeid, kui VPN katkeb
  • Torrentid on lubatud mitmes serveri asukohas
  • Kiire kiirus
  • Komplekti kuuluvad puhverserver Socks5: Lisahüpe või alternatiiv VPN-tunnelile. Konfigureeritud teie torrenti kliendi sees.

  Kokkuvõte: Mõlemad VPN-id tagavad torrentide privaatsuse kõrgeima taseme ja mõlemad said täiusliku 10/10 meie torrent-sõbralikkuse edetabelis.

  Privaatne Interneti-juurdepääs – torrent-sõbralikkus: 10/10

  Privaatne Interneti-juurdepääs on üks torrentisõbralikumaid VPN-i pakkujaid maailmas ja parim valik (meie hinnangul nr 1) kõigi bittorrent-kasutajate seas. Samuti ülendasid nad meie parema torrenti VPN-i edetabelit 2014., 2015. ja 2016. aastal.

  PIA torrent-poliitika

  Privaatne Interneti-juurdepääs võimaldab spetsiaalselt nende VPN-võrgus piinamisi ja muid failijagamistoiminguid. Serveri asukohtadele pole mingeid konkreetseid piiranguid. Teadaolevalt suunab PIA torrentliiklust teatavate serverite asukohtade kulisside taha. Kiireima kiiruse saamiseks peaksite kasutama Hollandis, Šveitsis või Kanadas asuvat VPN-serverit.

  IPVanish Torrentiga seotud funktsioonid:

  Kui laadite torrente sageli alla, peate võib-olla vaja spetsiifilisemat funktsioonide komplekti, kui paljud VPN-i pakkujad pakuvad. Õnneks on privaatsel Interneti-juurdepääsul peaaegu kõik olulisemad privaatsus- / turvafunktsioonid.

  Siin on PIA parimad omadused torrentikasutajate jaoks:

  • Null Logi poliitika: Soovitame alati valida logimata VPN. PIA on VPN-logide etalon.
  • Tapa-lüliti: Te ei soovi, et teie IP-aadress lekib, kui VPN katkeb. PIA tarkvaral on kill-switch, mis peatab teie Interneti-ühenduse kohe, kui VPN ebaõnnestub. Saadaval kõikidel platvormidel
  • Torrentisõbralike serverite asukohad: PIA-l on kiired serverid paljudes torrent-sõbralikes riikides, sealhulgas Šveitsis ja Hollandis.
  • SOCKS5 puhverserver: Suunake oma torrentliiklus läbi PIA nulllogiga Hollandi puhverserveri. Meil on uTorrenti, Vuze’i ja QBittorrenti seadistusjuhendid
  • 128 või 256-bitine krüptimine: See on kõige tugevam krüptimise tugevus (see tagab siiski mõistliku kiiruse). See on sama krüptimistugevus, mida USA sõjavägi kasutab kriitiliseks suhtluseks. Torrent-krüptimine takistab teie ISP-l (Interneti-teenuse pakkujal) teie liikluse lugemist ega allalaaditavate failide kuvamist. Samuti aitab see vältida teie torrentide kurnamist. Torrentide kiireimate kiiruste saamiseks soovitame kasutada kergemat (128-bitist) krüptimist ja UDP-protokolli

  Torrent-sõbralikkus NordVPN: 10/10

  NordVPN vastab PIA-le torrentfunktsioonide puhul punktist punkti. Tapa lüliti, krüptimine, logisid pole ja torrenti jaoks optimeeritud asukohad. Ja nad saavad tegelikult kerge serva, kuna nende lisatud SOCKS5 puhverserveriteenusel on rohkem kui 10 torrentsõbralikku serverikohta. PIA-l on ainult üks (Holland).

  Juhised NordVPN-i puhverserveri seadistamiseks oma lemmik-torrentikliendis (uTorrent, Vuze, Deluge, QBittorrent, Flud …) leiate meie NordVPN-torrenti juhendist.

  NordVPN torrentide funktsioonide loend:

  • Null-logi: NordVPN ei logi ja asub Panamas (tuntud oma rangete privaatsusseaduste järgi).
  • Kill Switch (2 tüüpi) + DNS lekkekaitse: Ärge kunagi lekige oma tõelist IP-d torrentide eakaaslasteni.
  • Torrent-sõbralikud serverid: NordVPN lubab torrente kõigis serverites, kuid eelistate, et kasutaksite nende 12 suure ribalaiusega p2p-ga optimeeritud serveri asukohta.
  • SOCKS5 puhverserver kuulub komplekti: Töötab kõigi suuremate torrentiklientidega. 10+ asukohta, mis on optimeeritud p2p-ga.

  Torrenti võitja: Ehkki PIA on torrentide ruumis legend, saab NordVPN siinse serva tänu nende täiendavatele puhverserveri asukohtadele. Oleme torrent-puhverserveri anonüümimisstrateegia suur fänn. Ja NordVPN-il on uskumatu tagasimaksepoliitika, nii et saate seda teha .

  Hinnakujundus (milline pakkuja on parem pakkumine?)

  Nii Nordi kui ka PIA hinnad on ülimalt konkurentsivõimelised, eriti kui valite pikema liitumisperioodi. PIA võib olla 3,33 dollarit kuus, kui lubate üheaastase tellimuse ja NordVPN on praegu saadaval hullumeelse 2,75 dollari eest kuus (3-aastane piiratud ajaga pakkumine).
  Visiem, kas noklusina, tacu

  Privaatse Interneti hind & Tagastamispoliitika

  Planeerige privaatse Interneti-juurdepääsuga VPN-i hinnakujundus

  Privaatne Interneti-juurdepääs oli sama hinnastamist hoidnud enam kui viis aastat. See kõik muutus, kui NordVPN käivitas oma hullumeelse 3-dollarise pikaajalise märkimistehingu. Sellest ajast alates on PIA lisanud omaette 2-aastase optsiooni hinnaga 2,91 dollarit kuus. Kõigil plaanidel on samad funktsioonid, ainus erinevus on tellimuse pikkus ja tegelik kuukulu. Nemad on:

  • 1 kuu: 6,95 dollarit
  • 1 aasta: 39,95 dollarit (3,33 dollarit kuus)
  • 2 aastat: 69,95 dollarit (2,91 dollarit kuus)

  Kõigi plaanide juurde kuulub piiramatu ribalaius, null logisid ja täielik juurdepääs PIA puhverserverile Socks5. Tänu PIA 100% -lise tagasimaksegarantiile saate 7 päeva jooksul proovida mis tahes plaani riskivabalt:

  Tagasimakse poliitika: 7 päeva
  PIA-l on tingimusteta 7-päevane tagasimaksepoliitika. Pole ribalaiust ega kasutuspiiranguid, mis keelavad teil tagasimakset nõuda. Toetage see lihtsalt e-posti teel 7 päeva jooksul pärast registreerumist ja nad maksavad kogu raha tagasi.

  NordVPN hinnakujunduse ja tagasimakse poliitika

  Hinnakujundus:
  NordVPN võttis VPN-i tööstuse tormi abil oma funktsioonide komplektiga (Netflixi-võimeline ja torrent-sõbralik), kuid nad tõstsid tõesti turuosa, kui nad hakkasid hinnakujunduse suhtes agressiivseks.

  Üheaastane tellimus maksab teile ainult 5,75 dollarit kuus (odavam kui keskmine null-logi VPN)

  Aga saab veelgi magusam. Piiratud aja jooksul pakuvad nad hullumeelset 3-aastase liitumisvõimaluse hinnaga vaid 2,75 dollarit kuus. See on tavahinnast 77% soodsam ja hind, mis on meie arvates liiga hea, et seda edasi anda.

  Tagasimaksepoliitika: 30 päeva
  Nende tagasimaksepoliitika osas on NordVPN ka tööstuse standard. Nad aktsepteerivad tagasimaksetaotlusi kuni 30 päeva jooksul alates teie esimesest tellimisest (jah ja terve kuu). Kui te pole rahul, võite taotleda ostuhinna 100% -list tagastamist.

  Ma arvan, et nad on üsna kindlad, et teile see teenus meeldib (ma tean, et ma teen seda).

  Pilt

  Säästke NordVPN-l 77% »

  Järeldus ja soovitused

  See oli uskumatult tihe pealagi ja ma kasutan neid VPN-e regulaarselt. PIA on aastaid olnud torrentide allalaadijate parim valik (õigustatult) ja endiselt üks parimatest saadaolevatest valikutest. Kuid seal, kus NordVPN tõeliselt paistab, on mitte-torrent-funktsioonid.

  • Kui soovite juurde pääseda Netflixile või Hulule, siis meeldib nende nutitehnoloogia.
  • Kui soovite igat lisaturvalisust, on VPN-over-Tor järgmise taseme privaatsus
  • Ja Socks5 puhverserverid enam kui 10 erinevas asukohas pakuvad torrenti puhverserveri seadistamise käigus täiendavat paindlikkust.

  Privaatne Interneti-juurdepääs

  PIA on raskete piinade hävitaja VPN. Kui vajate parimat segu kiirusest, privaatsusest ja kontrollist, on PIA teie jaoks VPN.

  Plussid:

  • Tõeline „logimata jätmise” poliitika (testitud kohtus)
  • Kolmekordne IP lekke kaitse
  • Sadamate edastamise võimalus
  • Kiirem kui NordVPN

  Miinused:

  • Blokeeritud Netflix / Hulu poolt

  NordVPN

  NordVPN on hulgikaubanduse VPN. See teeb kõike. Ja kui kasutate ära piiratud aja 77% sooduspakkumist, on see parim pakkumine, mille oleme leidnud.

  Plussid:

  • Suurepärased laua- ja mobiilse VPN-i rakendused
  • Null logid
  • SOCKS5 puhverserver enam kui 10 asukohas
  • p2p-optimeeritud serverid
  • 30-päevane 100% tagasimakse garantii

  Miinused:

  • Serverid on mõnevõrra rahvarohked (aeglasem kiirus kui PIA-l)

  Alumine rida

  Kui hakkate lihtsalt piinama, tagab kumbki VPN teile silmapaistva privaatsuse. Kumbki neist pakkujatest on parem pakkumine kui konkurents. Te ei saa tõesti valesti minna, kuid ühe valimisel peaksite kindlasti arvestama oma prioriteetidega:

  Kui vajate rohkem kiirust, minge PIA-ga. Kui soovite, et täiendav voogesitus (Netflixi deblokeerimine) või privaatsusfunktsioonid (VPN-over-Tor) toimiks koos NordVPN-iga.

  Veel üks märkus on see, et PIA rakendus töötab külgsuunas (Kodi jaoks) FireTV-l ja NordVPN-id praegu ei tööta.

  Veel abistavaid artikleid & Juhendid

  Juhendid
  Kasutage uTorrent anonüümselt
  Kasutage QBittorrenti anonüümselt
  Anonüümne torrent 3 sammuga
  Puhverserver vs VPN turvaliste torrentide jaoks
  Torrenti krüptimisjuhend
  Ülevaated
  ExpressVPN Torrenti juhend
  Privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaade
  NordVPN ülevaade / p2p juhend

  VPN-i võrdlused
  PIA vs IPVanish
  PIA vs Torguard
  PIA vs Hidemyass
  NordVPN vs IPVanish

  Täname, et lugesite seda VPN-i võrdlust 🙂

  Privaatne Interneti-juurdepääs

  Külastage saiti

  7-päevane 100% tagasimakse poliitika

  NordVPN

  Külastage saiti

  30-päevane 100% tagasimakse poliitika
  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me