Privaatne Interneti-ühendus vs Torguard (VPN-i võrdlus)

Privaatne Interneti-ühendus vs Torguard

Privaatne Interneti-juurdepääs ja Torguard on kaks kõige populaarsemat valikut BitTorrenti kasutajatele, kes soovivad oma torrentid anonüümseks muuta ja torrente ohutult alla laadida.


Kui soovite oma torrentide tegevust privaatsena hoida või otsite lihtsalt väga anonüümset VPN-teenust, on need mõlemad suurepärased valikud (mõlemad tegid meie loendi „parimatest logimata VPN-teenustest”), kuid paneme neile pähe -peale, et näha, kumb neist tegelikult välja tuleb.

Võrdluskriteeriumid

Selle võrdluse jaoks võtsime arvesse üldisi turvafunktsioone, aga ka torrent-spetsiifilisi funktsioone, kiirust, klienditoe ja palju muud.

Vaatleme:

 • Turvalisus / krüptimine
 • Kiirus
 • Torrent sõbralikkus
 • Tarkvara / funktsioonid
 • Toetus
 • Hind

Pea ja juht võrdluse kokkuvõte

Pilt

 • Asub USA-s
 • Tegevuslogisid ja ühenduse logisid pole.
 • 256-bitine AES-krüptimine (kohandatud krüptimisvalikud)
 • 4096-bitised krüptimisvõtmed (eriti turvalised)
 • Piiramatu ribalaius / andmeedastus
 • Tapmislüliti turvalisus
 • Komplekti kuulub VPN + Torrenti puhverserveri teenus
 • Pole mingeid täiendavaid torrent-spetsiifilisi funktsioone

Hinnakujundus / pakkumised
Kuuhind: 6,95 dollarit / m
Parima pakkumise hind: 3,33 dollarit kuus (1 aasta tellimus)

Meie lemmikfunktsioonid
Privaatne Interneti-juurdepääs pakub rohkem funktsioone madalama hinnaga kui ükski teine ​​VPN. Me armastame nende pühendumust privaatsusele (tõeline null logimise poliitika), kiirusele, torrendisõbralikkusele ja suurepärasele tarkvarale (koos kohandatud kontrolliga krüptimise tugevuse ja kasutatava algoritmi üle).

Iga PIA tellimus hõlmab ka nende Hollandi puhverserveri socks5 piiramatut kasutamist (suurepärane torrentide jaoks).

Pilt

 • Asub USA-s
 • Tegevuslogisid ja ühenduse logisid pole.
 • 256-bitine Blowfishi krüptimine
 • 2048-bitised võtmed (tööstusstandard)
 • Piiramatu ribalaius / andmeedastus
 • Tapmislüliti turvalisus
 • VPN & Torrenti puhverserveri teenust müüakse eraldi
 • P2p-ga optimeeritud serverid, kohandatud torrenti puhverserveri installija

Hinnakujundus / pakkumised
Kuuhind: 10 USD / m
Parima pakkumise hind: 4,99 dollarit kuus (1 aasta tellimus)

Meie lemmikfunktsioonid
Torguard on rohkem torrentidele keskendunud kui enamik VPN-e. Nad pakuvad eraldiseisvat ‘Torrenti puhverserveri’ teenust kiirete ja anonüümsete torrentide allalaadimiseks. Neil on ka kohandatud puhverserveri installitarkvara, mis konfigureerib teie lemmik torrenti kliendi automaatselt õigete sätetega. Neil on ka p2p (torrent) jaoks optimeeritud VPN-serverid ja varjatud VPN-serverid, mis aitavad torrentit blokeerivatel tulemüüridel läbi pääseda.

Külastage privaatset Interneti-ühendust >

Külastage Torguardit >

Turvalisus / eelisõigus

Privaatne Interneti-juurdepääs
 • Pole logisid. Periood.
 • 256-bitine AES-krüptimine koos 4096-bitiste võtmetega
 • Tape-lüliti (süsteemi tase)
 • Anonüümsed maksed Bitcoiniga, kinkekaardid
Torguard
 • Pole logisid. Periood.
 • 256-bitine Blowfishi krüptimine 2048-bitiste võtmetega
 • Lülita lüliti (rakenduse tasemel)
 • Anonüümsed maksed koos bitcoinidega

Nii PIA kui ka Torguard on logimata VPN-i pakkujad (siiani head). Mõlemad aktsepteerivad ka anonüümset makset Bitcoini krüptovaluuta kaudu. Suuresti just sellega sarnasused lõppevad.

PIA kasutab käepigistuse krüptimiseks 256-bitist AES-krüptimist (tööstusstandard) koos 4096-bitiste võtmetega (oluliselt tugevam kui tööstuse standardsed 2048-bitised võtmed). Teisalt kasutab Torguard 256-bitist krüptimist vanema (kuid siiski väga kindla) Blowfish krüptimisalgoritmiga. Nad kasutavad 2048-bitiseid võtmeid, mis on küll tööstusstandard, kuid tugevam on minu arvates alati parem.

Privaatne Interneti-juurdepääs võimaldab teil ka täielikku kohandatud kontrolli krüptimise tugevuse, kasutatava algoritmi ja andmete autentimismeetodi üle (hoiab ära keset rünnakut). Torguardi töölauarakendus ei anna teile muud kohandatud juhtimist peale teie valitud serveritüübi (erinevad serverid kasutavad erinevat krüptimist)

Privaatse Interneti-juurdepääsu turvalisuse ja krüptimise seaded

PIA täpsemad krüptimisseaded

Ülaloleval pildil on häälestus väga turvaline, kuid kiirema kiiruse jaoks kasutatakse AES-128-bitist krüptimist 256-bitise asemel (kiiruse ja krüptimise tugevuse osas on alati kompromiss). Võite proovida erinevaid seadeid, kuni leiate oma vajadustele sobivaima kombinatsiooni. Tavaliselt kasutan AES-256 bitti, kuna kiirus pole minu jaoks oluline tegur.

Tapa lüliti

Nii Torguard kui ka PIA ehitasid oma tarkvarasse tapmislüliti, ehkki mõlemad rakendasid funktsiooni erineval viisil.

Torguard kasutab rakendustasandi tapmislülitit
See tähendab, et saate valida konkreetsed rakendused, mis tapetakse (suletakse), kui VPN-ühendus kogemata katkeb. Kaasatavate rakenduste valimine on sama lihtne kui nende lisamine Torguardi tarkvara sätete loendisse.

Ilmselgelt, kui ostate torrentide jaoks tõrjekaitset, soovite oma torrenti kliendi loendisse lisada, nii et teie tõeline IP ei leki kogemata.

Privaatne Interneti-juurdepääs kasutab süsteemitaseme tapmislülitit
See tähendab, et aktiveerimisel (kontrollides tarkvarasätete ruudu kill-switch) peatab PIA tahtmatu ühenduse katkemise korral kogu Interneti-tegevuse. Ainus viis Interneti-ühenduse taastamiseks on:

 1. Ühendage uuesti VPN-serveriga
 2. Lähtestage DCHP, käivitades Windowsi tõrkeotsija (või saate seda teha käsitsi).

Kumbki tapmis-lülitusmeetod pole tingimata parem ega halvem. See taandub isiklikele eelistustele.

Anonüümsed maksed

Nii PIA kui ka Torguard võimaldavad kasutajatel teha anonüümseid makseid. Konto loomiseks on vaja vaid minimaalset teavet. Teil on vaja ainult e-posti aadressi ja makseviisi.

Torguard võtab vastu bitcoini makseid (maailma populaarseim krüptovaluuta).

PIA aktsepteerib nii bitcoini kui ka anonüümseid makseid, kaubeldes elektrooniliselt populaarsete kaupluste (nt starbucks, punane homaar, Target, Best-Buy jne) järelejäänud kinkekaardijääkidega. See on geniaalne vähese tehnoloogiaga lahendus, mis võimaldab teil maksta anonüümselt, ilma et peaksite õppima, kuidas bitcoine osta, segada, säilitada ja üle kanda.

Siit saate teada, kuidas maksta kinkekaartidega meie juhendist, kuidas VPN-i eest anonüümselt maksta.

Võitja: Privaatne Interneti-juurdepääs
PIA kas seostas turniiri show-d või võitis selle kõik lõigud. Kui vajate parimat võimalikku turvalisust (või teile meeldivad PIA kohandamisvalikud), siis peaksite neid kindlasti proovima. Säästke üle 50%, kui ostate üheaastase tellimuse.

Torrenti eripärad

Privaatne Interneti-juurdepääs:
 • Torrentsid on lubatud kõigisse serveritesse
 • Socks5 server tasuta (Holland)
Torguard
 • Torrentsid on lubatud kindlates (USA-välistes serverites, Ühendkuningriikide välistes serverites)
 • Socks5 puhverserveri teenust müüakse eraldi (5 riiki)
 • Puhverserveri automaatseadistaja tarkvara

Privaatne Interneti-juurdepääs
Üks PIA parimatest omadustest on asjaolu, et kõik VPN-i tellimused hõlmavad juurdepääsu Madalmaades asuvale logimata SOCKS-i puhverserverile. Nad ei reklaami seda funktsiooni tihedalt, kuid see sobib ideaalselt piinamiseks ja saate selle puhverserveri abil hõlpsalt konfigureerida oma lemmiktorrent tarkvara oma IP-aadressi peitmiseks..

Häälestusjuhised sisalduvad meie juhendites:

 • uTorrent
 • Vuze
 • Deluge

Privaatne Interneti-juurdepääs lubab torrente kõigis serverites, ehkki nad eelistaksid tõenäoliselt piirata teie torrentide tegevust torrentisõbralike riikide, näiteks Hollandi, Kanada või Šveitsi serveritega..

Torguard
Torguard pakub ka puhverserverit SOCKS 5, kuid nad müüvad seda VPN-teenusest eraldi, nii et kui soovite puhverserverit ja VPN-i koos, siis vaatate aastas 80 USA dollarit +, mitte PIA-d. Ausalt öeldes on nende Torrenti puhverserveri teenus väga kindel ja annab teile palju rohkem serveri asukoha valikuid.

Neil on ka puhas puhverserveri installeerimise tööriist, mis konfigureerib teie lemmik torrenttarkvara (uTorrent, BitTorrent, Vuze, Deluge) optimaalsete turvaseadetega puhverserveri teenuse turvaliseks ja anonüümseks kasutamiseks..

See aitab teil vältida peavalusid või käsitsi seadistamise segadust, mis oleks vajalik PIA SOCKS-puhverserveri kasutamiseks piinamiseks. (Ehkki meil on juhendid ülalpool lingitud)

Torguard piirab torrentide aktiivsust konkreetsete P2P-serveritega (nii võrgu kiiruse optimeerimiseks kui ka võimalike juriidiliste peavalude vältimiseks).

Võitja: TIE
Kui olete nõus VPN + puhverserveri teenuse eest maksma, on Torguardi puhverserveri teenus ja automaatne installija PIA üksiku SOCKS5 serveriga võrreldes paremad (vajalik käsitsi seadistamine).

Muidugi on PIA sõna otseses mõttes poole odavam, hinnaga 39,95 dollarit aastas…

Kiiruskatse: PIA vs Torguard

Nii Torguard kui ka PIA on viimase paari aasta jooksul oma serverivõrke dramaatiliselt laiendanud. See tähendab, et serveri asukohti on rohkem, aga ka ribalaiust saab ühe kasutaja kohta rohkem.

Kiiruse saavutamine kuni 50 Mbit / s on kindlasti mõlema pakkuja juures võimalik (eeldusel, et teie tavaline ühendus on vähemalt nii kiire).

Privaatne Interneti-juurdepääs

PIA Hollandi kiiruskatse

Hollandi server (PIA)

Privaatne Interneti-juurdepääs Kanada Speedtest

Kanada server (PIA)

Torguardi kiiruskatsed

Torguard Hollandi kiiruskatse

Hollandi server (Torguard)

Torguard Kanada Speedtest

Kanada server (Torguard)

Nagu näete, on kiiruskatse tulemused üsna sarnased. PIA-l on allalaadimiskiirustel kerge eelis ja Torguardil on kiiremad ülesvoolu kiirused. Ilmselt sõltuvad tulemused teie ühenduse kiirusest, serveri kaugusest, serveri koormusest, kellaajast jne…
Visiem, kas noklusina, tacu
Kuid need on piisavalt lähedal, et helistaksime sellele TIE-s

Hinnakujundus & Tagastamispoliitika

Nii PIA kui ka Torguard on tööstuse keskmise hinnakujundusega võrreldes üsna taskukohased. Mõlemad pakuvad ka 7-päevane raha tagastamise poliitika.

Parem üldine väärtus on privaatne Interneti-juurdepääs.
Ainult 39,95 dollarit aastas (see on 3,33 dollarit kuus) saate VPN + puhverserveri teenuse vähem kui ainult Torguardi VPN-teenuse hind.

PIA hinnakujundus:

Privaatse Interneti-juurdepääsuga VPN-i hinnakujundus ja plaanimisvõimalused

Privaatse Interneti-ühenduse hinnakiri

Torguardi hinnakujundus
Torguardil on VPN-i jaoks eraldi hinnakujundus & Puhverserveri teenus (kuigi saate mõlemaid ostes komplektiga allahindlust).

VPN-teenus:

 • 9,99 dollarit kuus (1 kuu tellimus)
 • 4,99 dollarit kuus (1 aasta tellimus)

Torrenti puhverserveri teenus

 • 5,95 dollarit kuus (1 kuu tellimus)
 • 3,91 dollarit kuus (1 aasta tellimus)

Torguard VPN-i hinnakujunduse võrdlus

Torguardi VPN-i hinnakujundus

Järeldus

Selge Privaatne Interneti-juurdepääs on parem väärtus kuid see ei tähenda, et see oleks ideaalne valik kõigile. Võtame kiiresti kokku kõigi plussid ja miinused, nii et teil on parem idee, milline VPN sobib teile kõige paremini.

Pilt

Plussid

 • Odavam (alates 3.33 dollarist kuus)
 • Komplekti kuulub Socks5 puhverserveri teenus
 • Suurepärane tarkvara
 • Krüptimisvalikute kohandatud juhtimine
 • Suurepärane maine p2p kogukonnas
 • Torrentsid on lubatud kõigisse serveritesse
 • DNS lekke ja IPv6 lekke kaitse

Pilt

Plussid

 • Väga kiired kiirused
 • Eraldiseisev Torrenti puhverserveri teenus (5 riiki)
 • Automaatpuhverserveri installeerimise tarkvara
 • Torrenti jaoks optimeeritud serverid
 • ‘Stealth’ VPN-protokoll on saadaval
 • DNS lekke ja IPv6 lekke kaitse
Miinused
 • Puhverserveri teenus on piiratud ühes asukohas
 • Torrenti puhverserver tuleb käsitsi seadistada
 • Vähem VPN-serveri asukohti kui Torguard
Miinused
 • Peavad VPN-i eest eraldi maksma & Puhverserver
 • Torrentid on lubatud ainult kindlates serverites
 • Puudub kontroll krüptimise tugevuse / algoritmi üle
 • Torguard VPN on kallim kui PIA teenus

Millise VPN-i peaksite valima?

Tõsi on see, et valdaval osal inimestest on privaatse Interneti-juurdepääsuga ilmselt parem hakkama saada (eeldusel, et hind on üks teie peamisi valikukriteeriume. PIA annab teile rohkem raha kui Torguard ja nende tarkvara on kindlasti samm edasi). Suurem enamus inimesi saab tõenäoliselt paremini privaatse Interneti-juurdepääsuga hakkama…

Kui peaksite valima Torguardi…

 • Soovite torrentitele parimat puhverserveri teenust (Torguard on kindlasti parim torrentide puhverserver)
 • Puhverserveri kasutamiseks ei pea te oma torrenti tarkvara käsitsi konfigureerima
 • Olete nõus VPN-i kiiruse kerge suurendamise eest maksma natuke rohkem
 • Te ei hooli VPN-i krüptimise kohandatud kontrollimisest

Kui peaksite valima privaatse Interneti-juurdepääsu…

 • Soovite parimat hinda / väärtust
 • Soovite parimat VPN-teenust / turvalisust / tarkvara
 • Teil pole vaja rohkem kui ühte puhverserveri asukohta

Alumine rida: Privaatne Interneti-juurdepääs on enamiku kasutajate jaoks parim valik
Ma tellin PIA-d isiklikult, ehkki retsensendina saan tasuta kasutada peaaegu kõiki VPN-i teenuseid. Nende turvalisus on kindlameelne, ma pole peaaegu kunagi ühendusi katkestanud ja tasuta SOCKS5 puhverserveri teenus on tore boonus. See on vaid mõned põhjused, miks nimetasime PIA 2015. aasta parimaks Torrentingu VPN-iks.

Ma pole veel leidnud teist VPN-teenust, mis pakub vähem funktsioone, privaatsust ja jõudlust kui PIA vähem kui 40 dollarit aastas. Eriti kui tegemist on bittorrent-kasutajate nõudlike privaatsusvajadustega.

Võite proovida PIA-d praktiliselt riskivabalt (tänu nende 7-päevasele raha tagastamise garantiile).
Olen üsna kindel, et teile meeldib see.
Hankige privaatne Interneti-juurdepääs »

Täiendavad lingid / ressursid

Siin on veel mõned artiklid, millest võite abi olla:

VPN ülevaated
Torguard
Privaatne Interneti-juurdepääs
Puhverserver.sh
IPVanish
ibVPN
Puhverserveri seadistamise juhised
uTorrent
Vuze
Deluge
QBittorrent
Juhendid / paremusjärjestus
Täiesti anonüümsed torrentsid 3 sammuga
HTTP vs SOCKS puhverserver (torrentide jaoks)
Parimad VPN-teenused Torrentingu jaoks
Kuidas VPN-i eest anonüümselt maksta
Kuidas oma torrente krüptida
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map