Privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaade: miks on PIA privaatsuskuningas, mis ei logi sisse?

Privaatse Interneti-juurdepääsuga VPN-i ülevaade

Privaatne Interneti-juurdepääs on torrentide kasutajate seas juba legendaarne VPN. Nad olid üks esimesi VPN-i ettevõtteid, kes tutvustasid tõelist sisselogimiskeeldu ning nende populaarsus kasvas sellest ajast peale kiiresti.


Aastal 2016 on PIA-l vähemalt kümme konkurenti, kes väidavad end olevat ka mitte logivad VPN-id, kuid vähesed (kui neid on) saavad pakkuda sama turvalisuse, torrenti sõbralikkuse ja hinna taset, mille poolest eraviisiline Interneti-ühendus on kuulus. Siit saate teada, miks kõik mittelogenevad vpnid EI ole samad.

Kui see tundub arvustuse jaoks pisut kallutatud, siis see on nii. Olen PIA tellija alates 2013. aastast ning ma isiklikult kasutan ja armastan nende teenust. Soovitan peaaegu igal kahekomponendilisel kasutajal enne kallimate VPN-ide testimist proovida privaatset Interneti-ühendust, kuna PIA pakub 90% funktsioonidest ja 100% privaatsusest hinnaga 1/2 konkureerivate teenuste hinnast..

Iga PIA tellimus sisaldab 7-päevast 100% tagasimakse poliitikat.

Ettevõtte profiil

Privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaade

Veebisait: www.privateinternetaccess.com
Peakorter: Asub USA-s
Logimispoliitika: Pole logisid. Periood.
Tavaline hind: 6,95 dollarit kuus
Visiem, kas noklusina, tacu
Parim pakkumine: 3,33 dollarit kuus (hankige see pakkumine)

Privaatne Interneti-juurdepääs: andmed

Privaatne Interneti-juurdepääs vastab peaaegu kõigile krüpteerimis-, turbe- ja privaatsusstandarditele või ületab selle standardit. Pole ime, et neid nimetati meie 2014. aasta parimaks torrentide vpn-ks & 2015.

Koostasime isegi üksikasjaliku juhendi, kus õpetati teile parimaid tehnikaid / näpunäiteid PIA-ga torrentite allalaadimiseks.

 • 256-bitine AES-krüptimine
 • 4096-bitine käepigistuse krüptimine (võidab tööstuse standardi)
 • Pole tegevusloke, ühenduse logisid ega metaandmeid (lisateave)
 • Torrentsid on lubatud kõigis serverites (harv)
 • PC / Mac / Android / iPhone’i rakendused
 • Anonüümsed maksed võetakse vastu (õpi kuidas)
 • Hõlmab Hollandi puhverserveri SOCKS5 teenust (Suurepärane torrentide jaoks)
 • Lubatud on 5 samaaegset ühendust (kaitsta kõiki oma seadmeid)

Privaatse Interneti-ühenduse ülevaade: meie lemmikfunktsioonid

Enne kui me oma ülevaate juurde jõuame, tahan lihtsalt esile tõsta oma lemmikfunktsioone PIA kohta, mille kombinatsiooni tõttu on PIA sellel saidil kõige soovitatav VPN (ja sai 10/10) TorrentScore)

Mitte üheski konkreetses järjekorras:

Logipoliitika
PIA ei logi. Puudub. Nad on selles küsimuses olnud väga järjekindlad (erinevalt mõnest teisest VPN-ist pole siiani olnud põhjust neis kahelda). Kuna need on USA-s asuvad, ei ole nende kasutajate seansside andmete säilitamise ega salvestamise nõuet. Torrentikasutajatel soovitame alati privaatsuse / turvalisuse tagamiseks valida tõeline logimata VPN.

Torrent-sõbralikkus
Erinevalt enamikust VPN-idest lubab PIA piinata kõigil VPN-serveritel. Nad on võimelised seda tegema ainulaadse lahenduse kaudu, kus nad suunavad teisese VPN-i kaudu torrenti liiklust (ja ainult torrenti liiklust), kui piinate teatud kõrge riskiga serverites (USA, Suurbritannia, Austraalia jne). See on nutikas lahendus (ja täiesti kulisside taga, nii et enamik kasutajaid pole isegi teadlikud, et see toimub).

Kuna PIA ei logi, hoitakse nende teenust kasutavate torrentide allalaadijate identiteeti alati saladuses ja teie tegelikku IP-aadressi ei kuvata korduvates sülemites (kui teil on aktiivne VPN-ühendus). Meil on täielikud juhendid, kuidas kasutada uTorrent, Vuze ja Qbittorrent anonüümselt.

Samuti on PIA meie torrentisõbralikeimate VPN-ide loendi ülaosas

Turvalisus
PIA kasutab 256-bitist AES-krüptimist (mida julma jõu rünnakud peavad purunematuks ja see on tööstusharu standardne krüptimistugevus. Lisaks annab PIA kasutajatele kohandatud kontrolli krüptimise tugevuse, võtme pikkuse ja kasutatava algoritmi üle.

Samuti ehitasid nad oma tarkvarasse täiendava IP-lekke kaitse koos kaitsega DNS-i lekete, IP-lekete (tapmislüliti) ja WebRTC lekete eest.

Visiem, kas noklusina, tacuHind
PIA-st ei saa rääkida ilma hinda mainimata. Kui kasutate ära nende 1-aastase hinnakujunduse, saate PIA-d 3,33 dollari eest kuus (39,95 dollarit aastas). Kuna kõige võrreldavamad VPN-ettevõtted on umbes 8–12 dollarit kuus, pean PIA-d uskumatuks väärtuseks. Kõik plaanid hõlmavad piiramatut ribalaiust, kogu tarkvara, nende garantiid ilma logideta ja 7-päevast tagasimakse poliitikat.

Privaatne Interneti-juurdepääs: tarkvara

Kui olete registreerunud PIA-le, saate e-kirja oma sisselogimis- / parooliteabega ja lingi VPN-i tarkvara allalaadimiseks. Alates nende paigaldamisest kulub vähem kui 2 minutit. Seejärel logige lihtsalt sisse oma pakutud sisselogimis- / paroolikombinatsiooniga ja olete valmis VPN-serveriga ühenduse looma.

PIA tarkvara seaded

Tarkvara esmakordsel käivitamisel soovitan teil avada vahekaardi Täpsemad sätted, klõpsates allosas nuppu “Täpsemad”. Näete ekraani, mis näeb välja selline:

Menüü Täpsemad sätted

Menüü Täpsemad sätted

Akna vasakus servas kuvatakse endiselt menüü ‘lihtsad’ sätted. Saate valida, kas soovite VPN-i automaatselt käivitada ja automaatse ühenduse luua käivitamisel. Automaatse ühenduse loomisel saate valida ka oma eelistatud VPN-serveri.

Täpsemad sätted (paremal) annavad suurema kontrolli mõnede lisafunktsioonide üle, nagu pordi edastamine, ühenduse tüüp ja IP-lekke kaitse. Kui te pole kindel, milliseid sätteid valida, on kuvatud seaded ülimalt turvalised ja kasutajasõbralikud.

Siin on teie võimaluste kiire jaotus:

 • Ühenduse tüüp (TCP või UDP) – UDP on üldiselt kiirem ja parim valik torrentimiseks / voogesitamiseks
 • Kaugport – Valige, millisel pordil # OpenVPN töötab. Automaatne on enamiku kasutajate jaoks hea.
 • Sadama edastamine – Lubage pordi edastamine, kui peate ruuterist läbi saama. Täpsem funktsioon.
 • Tapa lüliti – See on turvafunktsioon, mis tapab teie Interneti-ühenduse, kui VPN katkeb. Lisateavet leiate siit.
 • DNS lekkekaitse – Sundige arvutit kasutama Interneti-teenuse pakkuja asemel PIA DNS-i. Soovitatav.
 • IPv6 lekkekaitse – Veenduge, et teie VPN ei lekiks teie IPv6-aadressi (erinevalt IPv4-st). Testi seda.

Krüptimisseaded

Privaatne Interneti-juurdepääs võimaldab kasutajatel kohandatud kontrolli krüptimisalgoritmi ja tarkvara kasutatava tugevuse üle. Seda saab kohandada, et leida teie vajadustele optimaalne segu kiirusest ja turvalisusest. Kui te pole kindel, mida valida, soovitab PIA jätta vaikeseaded, mis on järgmised:
 • Visiem, kas noklusina, tacuAndmete krüptimine – AES 128
 • Andmete autentimine – SHA1
 • Käepigistuse krüptimine – RSA 2048
Kui soovite võimalikult tugevat krüptimist (kiirused on aeglasemad), muutke oma sätted siin kuvatavateks:

PIA kõrgeimad krüptimisseaded

Kõrgeimad krüptimisseaded

Ühendamine VPN-serveriga

VPN-serveriga ühendamine toimub siin punasega kuvatud PIA süsteemisalve ikoonil:

Pilt

PIA salveikoon

Kui te ei näe seda ikooni oma süsteemisalves (ja tarkvara töötab), peate klõpsama väikest üles-noolt ja kohandama oma süsteemisalve sätteid, et kuvada alati PIA-salve ikoon.

Serveriga ühenduse loomiseks paremklõpsake PIA-salve ikooni, mis kuvab täieliku serveriloendi. Loendis kerimine on madala eraldusvõimega kuvarite puhul pisut ebamugav, kuna kogu loend ei mahu kuvasuurustele alla 1920×1080.

Kui klõpsate serveri asukohal, alustab VPN kohe ühenduse loomise protsessi. Kui PIA-proovimise ikoon muutub heleroheliseks, saate ühendust luua edukalt.

Kui soovite kontrollida, kas VPN töötab korralikult, võite kasutada ka tasuta saiti, näiteks ipmonkey.com või iplocation.net.

PIA-serverite loend

Käivitage süsteemiloendist serverite loend

Salveikoon muutub ühendamisel roheliseks

‘Aktiivse ühenduse’ indikaator

Kiiruskatse tulemused

Privaatne Interneti-juurdepääs toimis meie kiiruskatsetes eriti hästi (erinevalt enamikust eelarve hinnaga VPNidest, mis kipuvad olema tõsiselt ülerahvastatud).

Suutsime enamikul serveritel saada A-kiirusklassi, mis tähendab, et edestate 90% sama riigi kasutajatest!

Üks B-reitinguga kiireim kiirus oli Hollandis (torrentide allalaadijate jaoks eriti populaarne serveri koht), nii et see kipub olema rohkem rahvarohke. Sellel maal suutsime ikkagi üle 65% kasutajatest kiirusi juhtida.

HD-video voogesitamiseks vajate ainult 5–7 Mbit / s

Just võrdluspunktina voolab Netflix HD sisu kiirusega umbes 5–7 Mbit / s. Me suutsime saavutada kiiruse 7-16x selle eesmärgi saavutamiseks. PIA suutis isegi voogesitada 4k sisu enamikust meie testitud serveri asukohtadest.

IPVanish on üks väheseid VPN-e, mis on püsivalt kiirem kui PIA. Kui kiirus on teie prioriteet nr 1, peaksite kasutama nende 7-päevast 100% tagasimakse poliitikat.

Tegime ka PIA ja IPVanishi täieliku võrdluse.

PIA Speedtest, USA

Texas, USA

PIA Speedtest Kanada

Toronto, Kanada

PIA Speedtest, Holland P2P

Holland

Privaatsus ja turvalisus

Privaatne Interneti-juurdepääs sobib või ületab selle teenuse peaaegu kõigi aspektide osas tööstusstandardi turvameetmeid. Lisaks on nad VPN-i turbelekketele reageerimisel ja nende parandamisel väga ennetavalt reageerinud, kui vähem levinud VPN-id ignoreerivad sageli haavatavusteateid või viivitusi.

Nad olid ka üks esimesi VPN-i ettevõtteid, kes võtsid kasutusele ärge logige sisse ja ärge rääkige sisselogimisest keeldudes ning nad on kõige populaarsemad VPN-id maailmas (eriti selle veebisaidi külastajate seas).

Privaatsus- ja logimispoliitika

Peaaegu kõik VPN-i ettevõtted peavad VPN-i seansside / kontoajaloo andmeid ja logisid kuni 6 kuud. Privaatne Interneti-juurdepääs EI OLE. Nad ei salvesta teie seansi ajaloo metaandmeid (ülekantud andmete KB, määratud IP-aadress, ühenduse kellaaeg jne). Need on vaid üksikud vähesed VPN-id, mis pakuvad sellist privaatsustaset.

Nad saavad seda teha, kuna nende peakontor asub USA-s, kus pole VPN-teenuste kohta kohustuslikke andmete säilitamise seadusi. Paljudes teistes riikides liigitatakse VPN-id Interneti-teenuse pakkujateks ja neid tuleb pidada.

Kuna PIA ei pea logisid, on nad võimelised pakkuma torrentide kasutajatele erakordselt kõrget privaatsust ja teie torrenti IP-aadressi on praktiliselt võimatu tuvastada teie PIA-kontolt või tegelikust IP-aadressist.

Anonüümsed maksed
PIA nõuab konto loomiseks vaid minimaalset teavet. Sa vajad:

 • Kehtiv e-posti aadress (sisselogimisinfo saamiseks)
 • Makseviis (Bitcoin / anonüümsed kinkekaardimakseid aktsepteeritakse).

Krediitkaardiga makstes nõuab PIA pettuste vältimiseks teie arveldusteavet, kuid kui kasutate mõnda nende anonüümsetest makseviisidest, pole isiklikku teavet vaja. Kirjutasime juhendi VPN-teenuse anonüümse tasumise kohta või külastage lihtsalt nende veebisaiti.

Turvalisus & Krüptimine

PIA kasutab tööstusstandardi 256-bitist AES-krüptimist (Advanced Encryption Standard). Nende käepigistuse klahvi pikkus on kuni 4096 bitti (kohandatav), mis on 2 ^ 2048 korda tugevam kui enamikul VPN-idel (jah, see on väga suur arv). Nad on oma tarkvara sisse ehitanud ka 3 kihti IP-lekke kaitset.

256-bitine AES-krüptimine:
See on kõrge turvalisusega krüptimise tööstusstandard. Seda peetakse julma jõu rünnakute korral purunematuks ja see on sama krüpteerimisalgoritm, mida USA sõjavägi kasutas suure salastatusega suhtlemiseks.

Kohandatud krüptimise juhtimine:
Nagu eespool tarkvaraosas käsitletud, võimaldab PIA teil kohandada kasutatava krüptimise tugevust / algoritmi. Võite isegi krüptimata jätta, kui soovite lihtsalt anonüümset IP-aadressi võimalikult kiiresti. Tutvuge PIA enda juhendiga krüptimise kohandamiseks.

DNS lekkekaitse

Iga kord, kui brauserisse veebiaadressi sisestate, saadetakse see taotlus DNS-serverile, et tõlkida domeeninimi (nt google.com) IP-aadressiks, kus veebisaiti hostitakse. Tavaliselt kasutab teie arvuti tõenäoliselt teie Interneti-teenuse pakkujale kuuluvaid DNS-servereid. See annab neile võimaluse teie veebibrauserite ajalugu jälgida (ja enamik neist).

PIA-l on oma turvalised logimata DNS-serverid. Kui lubate DNS-i lekkekaitse, sunnib teie tarkvara arvutit vaikevaliku asemel kasutama PIA DNS-servereid. Soovitatav on see valik alati lubada.

Tapa-lülita

See on valikuline turvafunktsioon, mis VPN-ühenduse ebaõnnestumise korral tapab teie Interneti-ühenduse kohe. Soovitatav on see lubada, kui piinata sageli, mitte kasutada puhverserverit koos VPN-iga.

Soovitatav: lugege meie juhendit selle kohta, kuidas kasutada PIA-d VPN-i ja / või puhverserveriga torrentite jaoks.

Pange tähele, et see meetod tapab teie Interneti-ühenduse adapteri tasemel. Selle tulemusel olete Interneti-ühenduse taastamiseks või VPN-serveriga uuesti ühenduse loomiseks käivitanud Windowsi võrgu tõrkeotsija. Kuni te seda ei tee, pole teil Interneti-ühendust. Seetõttu peavad mõned algajad kasutajad seda funktsiooni pettumuseks.

Tõrkeotsija käivitamiseks paremklõpsake süsteemisalves oma võrguikooni ja klõpsake nuppu “probleemide tõrkeotsing”.

IPv6 lekkekaitse

PIA on üks väheseid VPN-e, mis selle funktsiooni oma tarkvarasse lisab. Põhimõtteliselt on kaks IP-aadresside rühma: IPv6 (vanemad ja saadaval on vähem aadresse) ja IPv6 (uuemad ja veelgi rohkem IP-aadresse). Teie arvutis on tegelikult mõlemad IPv4 ja IPv6 aadressid, nii et see funktsioon hoiab ära teie IPv6 aadressi juhusliku lekkimise.

Soovitatav on see alati kontrollida, isegi kui te pole kindel, kas teie arvuti kasutab IPv6 või mitte.

Kas privaatne Interneti-juurdepääs on torrentitele hea?

Ühesõnaga, JAH.Siin on miks…

Põhjus nr 1 – logimispoliitika: Torrentimiseks VPN-i valimisel on kõige olulisem nende logimispoliitika. Soovite VPN-i, mis ei salvesta ühtegi ühenduse, tegevuse ega metaandmete logi. PIA sobib arvega.

Põhjus 2 – torrentid on lubatud kõigis serverites: Enamik VPN-e (isegi neid, mis on torrentsõbralikud) piirab torrente konkreetsetes geograafiliste serverite asukohtades. See vähendab serveri peavalusid ja hoiab kõrge ribalaiusega torrentide allalaadijaid ainult mõnes serveris.

PIA lubab torrente kõigis serverites ja kasutab ainulaadset lahendust bittorrentliikluse ümbersuunamiseks (ainult konkreetsetes kõrge riskiga serverites), kasutades kulisside taga teisest VPN-i. See on tõrgeteta lahendus ja enamik kasutajaid ei pane seda isegi tähele.

Põhjus # 3 – SOCKSi puhverserveri teenus sisaldub: Iga PIA tellimus sisaldab juurdepääsu nende Hollandis asuvale SOCKSi puhverserverile. Saate seda puhverserverit kasutada oma lemmik torrenti kliendis (seadistusjuhendid leiate siit). Puhverserverit saab kasutada VPN-i asemel või kasutada mõlemat kahesuguse kaitse jaoks samaaegselt.

Põhjus nr 4 – kiirus: Me ei ole PIA-st madalama hinnaga kiiremat VPN-i leidnud. Nende serverivõrk on kogu maailmas (24 riiki) ja ribalaiuse läbilaskevõime on neil palju. Kuu ribalaiuse ülempiiri ega ülekande limiiti ei ole.

Põhjus nr 5 – Hind:
3,33 dollarit kuus. Starbucksis on see vähem kui latte. Mida sa ootad?

Ülevaate kokkuvõte

Privaatne Interneti-juurdepääs on suurepärane väärtus, kui otsite sisse logimata torrent-sõbralikku VPN-teenust taskukohase hinnaga. Neid nimetati meie lemmik torrentide VPN-ideks ja nad said 2016. aastal ka torrentisõbralikkuse jaoks 10/10.

Nende funktsioonide komplekt on enam kui piisav 90 +% -le kasutajatest ja meile meeldib, et nad sisaldavad SOCKS-i puhverserveri teenust ilma lisatasuta (saate teada, kuidas seda kasutada uTorrent, Vuze või Deluge jaoks).

Lemmikfunktsioonid:

 • Pole logisid. Tõsiselt, mitte ühtegi.
 • 256-bitine krüptimine
 • Komplekti kuulub SOCKS Proxy (saab kasutada mis tahes suurema torrenti tarkvaraga)
 • Lihtne kasutada tarkvara
 • Piiramatu ribalaius
 • Odav / taskukohane

Alternatiiv privaatsele Interneti-juurdepääsule

On ka mitmeid teisi VPN-i võimalusi, mida tasub kaaluda, kas olete nõus kulutama rohkem dollareid natuke suurema jõudluse / funktsioonide jaoks.

IPVanish on kiireim VPN, mida oleme testinud, ja see lubab ka torrente. Torguard töötab ka kiiruskatsetes eriti hästi, tal on P2P-ga optimeeritud serverid ja 5 serveriga torrenti puhverserveri teenus.

Võrrelge privaatset Interneti-ühendust

 • PIA vs Torguard
 • PIA vs IPVanish
 • PIA vs Hidemyass
 • PIA vs puhverserver.sh
 • PIA vs BTGuard

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map