Enne artikli juurde asumist lubage mul seda eessõnas öelda, et mõistame, kuidas tehnikaartiklid võivad kõigi kaasneva kõnepruuki ja tehniliste omadustega üsna segase (ja võib-olla pisut igava) moodi muutuda..

Niisiis, oleme otsustanud kirjutada selle võimalikult sirgjooneliselt, et aidata teil, lõppkasutajal, saada rohkem teavet saidi SiteGround SuperCacheri kohta (märkus. SiteGround on parim bithostcha veebimajutus) ja oma saidi optimeerimiseks segane tech talk.

Mis on vahemällu salvestamine & kuidas see veebisaite kiirendab

Mis täpselt on vahemällu salvestamine?

Teate, kuidas mõned inimesed optimeerivad töölaudu või kööki, hoides oma enim kasutatud tööriistu hõlpsasti ligipääsetavates või mugavates kohtades kiirema töövoo loomiseks?

Vahemälu teeb täpselt seda.

See salvestab andmeid teie RAM-i, nii et järgmine kord, kui külastate sama veebisaiti, tõmbab see teavet teie mällu salvestatud andmetest, optimeerides teie saidi kuvamise protsessi, võimaldades teil pääseda sinna, kuhu peate minema, ja vaatama, mida te peab nägema palju kiiremini kui tavaliselt.

Kuidas vahemällu salvestamine meid mõjutab??

Enamik saite, mida iga päev külastame, optimeerib nende saidi vahemällu salvestamisega, kuid me oleme kõik sellega juba nii ära harjunud, et me isegi ei tea, et see seal asub.

Näiteks minge edasi ja avage uus vahekaart, seejärel laadige oma lemmiksait üles. Tõenäoliselt laaditakse see vähem kui 5 sekundiga ja see on kõik tänu vahemällu salvestatud andmetele.

Kujutage nüüd ette, kas peame lehe laadimiseks ootama rohkem kui 12 sekundit. See on väike ebamugavus, kuid praeguse rahulolu ajastul on see PIK aeg.

Kuidas kiirus võib teie ettevõtet mõjutada?

Keskmine kasutaja eeldab, et sait laaditakse täielikult alla 2 sekundiga. 3 sekundit ja nad arvavad, et see on liiga aeglane. Kas midagi enamat kui 4? Tõenäoliselt kaotavad inimesed lihtsalt huvi ja liiguvad uuele saidile.

Kiirus on veebipoodide jaoks nii oluline, et kui Amazoni-suguste veebikaubandusgigaanide sait väheneks vaid ühe sekundi võrra, kaotaksid nad minutis umbes 116 000 USD! Mõelge nüüd, kui palju potentsiaalset müüki olete kiiruse puudumise tõttu kaotanud. Mõttetoit eh?

SiteGround SuperCacher 101

SiteGround SuperCacheri selgitus

Saidiplatsi SuperCacher väidab, et suurendab saidi laadimisaegu 4x märkimisväärselt. See suurendab ka teie saidi käitamisvõimalusi kuni ilmatu 100-kordselt, kasutades saidi optimeerimiseks 3 erinevat vahemälumeetodit, mis on kõik piisavalt hõlpsad.

Erinevad vahemällu salvestamise valikud töötavad erinevat tüüpi saitide optimeerimiseks erinevalt, nii et vaatame lähemalt valikuid, mis aitavad teil otsustada, milline on teie jaoks parim!

Staatiline vahemälu

TL; DR

Saidiplatsi staatiline vahemälu:

 1. Optimeerib sisu edastamist lõpptarbijale
 2. Annab aeglastele saitidele märkimisväärse kiiruse suurendamise
 3. Suurendab saidi võimet käsitleda rohkem tabamusi
 4. On ideaalne kõikvõimalik sait kõikvõimalikeks saitideks.

Saidiplatsi staatiline vahemälu salvestab kogu teie saidi staatilised andmed (sealhulgas pildid, CSS-failid ja Javascripti failid) serveri RAM-i, mitte SSD-d, seega laadivad külastajad teie sisu otse vahemälust.

Teie sisu edastatakse palju kiiremini ja see pakub külastajatele teie saidil sirvimisel sujuvat kogemust, kuna RAM-ist on SSD-ga võrreldes parem laadimisaeg..

Ka staatiline vahemälu loputab ja uuendab teie andmeid automaatselt iga 3 tunni järel, nii et kui teie saidil tehakse muudatusi, värskendatakse neid automaatselt ilma probleemideta.

Dünaamiline vahemälu

TL; DR

Dünaamiline vahemälu:

 1. Sobib ideaalselt Joomla, WordPress ja Drupal põhinevatele saitidele
 2. Dünaamilise vahemälu lubamine lubab automaatselt staatilise vahemälu.
 3. Töötab käsikäes staatilise vahemäluga.
 4. Parandab oluliselt saidi jõudlust ja kiirust

Nii nagu nimigi ütleb, loob dünaamiline vahemälu teie saidi dünaamilise sisu jaoks mitu koopiat. Seejärel salvestatakse andmed serveri RAM-i ja see töötab käsikäes staatilise vahemäluga.

Esimene inimene, kes külastab värskelt loputatud saiti dünaamilise vahemäluga, laadib kogu saidi sisu serveri andmebaasist, kuid kõigi järgmiste külastajate andmed laaditakse serveri RAM-ist, mis on palju kiirem.

Teie andmete loputamise puhul peate seda tegema käsitsi. Seda on tegelikult üsna lihtne teha, kuid see on teie saidi värskendamisel veel üks samm.

Dünaamilist vahemälu saate kasutada koos Joomla, WordPressiga & Drupal. (WordPressi saidi jaoks on eelinstalleeritud SiteGroundi patenteeritud dünaamilise vahemälu pistikprogramm. Teil on vaja vaid aktiveerida see oma WordPressi administraatori piirkonnas.)

Memcache’i võimalus

TL; DR

Memcache:

 1. See on parim valik, kui haldate veebipoodi, mis sõltub andmebaasi päringutest
 2. Parandab märkimisväärselt kiirust, kasutades andmebaasi kõnedele vastamiseks salvestatud RAM-andmeid
 3. Töötab koos WordPressi, Magento, Mediawiki, Drupali ja Joomlaga!
 4. Automaatne loputamine puudub

Memcache on tegelikult Sitegroundi enda kuulus Memcache süsteem, mis on loodud veebisaitide haldamiseks, mis sõltuvad suuresti andmebaasipäringutest. See toimib andmete ja objektide talletamisega Sitegroundi serveri RAM-is, kiirendades andmebaasi päringuid, API päringuid ja lehe renderdamist.

Lühidalt – RAM-ist saadetud teavet kasutatakse andmebaasikõnede täitmiseks, vähendades tegeliku andmebaasi päringute arvu. Veebipoe pidamisel võib Memcache olla teie jaoks parim valik.

Kui olete teenuse lubanud, sünnib uus Memcache’i protsess, mida saate Cpanelis kontrollida.

Memcache’iga ei toimu andmete automaatset loputamist, seega peate seda oma saidil muudatuste tegemisel meeles pidama.

Meid võõrustatakse!

Me võõrustasime oma saidit saidiga SiteGround nende GrowBigi plaanis. Kiiruse testimine on lubatud staatilise vahemälu, dünaamilise vahemälu ja Memcache’i abil. Ootuspäraselt on tulemused fenomenaalsed.

SiteGroundi Singapuri andmekeskuses hostitud testimiskoha jaoks kasutasime laadimiskiiruse mõõtmiseks GTmetrixit. Valisime oma testimisserveri piirkonnaks Kanada Kanadas Vancouver ja brauseriks Chrome’i. Seade jääb samaks mõlema testi puhul, nii sisse lülitatud kui ka ilma SuperCacherita.

SuperCacheri ülevaade: veebisaidi testimine supercacheriga ja ilma

Tulemus

Kui SuperCacher on sisse lülitatud, laaditakse testimiskoht 1,8 sekundiga; sama sait laaditakse 3 sekundiga ilma. See on 40% erinevus!

* P / S: SiteGroundi tõestatud kiiruse ja usaldusväärsusega võõrustame ka seda veebisaiti, bitcatcha.com, ka SiteGround Cloudis!

Kuidas lubada SuperCacher ja saada ülikiire

SuperCacheri sisselülitamine oma saidil on tegelikult üsna lihtne. Kõik, mida peate tegema, on veenduda, et olete oma süsteemile õiged pistikprogrammid installinud (Sitegroundil on teile õpetus) minge oma Cpaneli -> SuperCacher ja lülitage sisse soovitud vahemällu salvestamise suvand!

Otsige cPanelis SuperCacherit

1. samm: otsige cPanelis üles SuperCacher

Erineva vahemälu lubamine klahviga lüliti abil

2. samm: lubage erinev vahemälu salvestamine lüliti abil.

SiteGround SuperCacher on teie veebisaidi kiiruse jaoks ülioluline

Pärast SuperCacheri jõudluse täienduste ja massiliste kiiruse suurendamise uurimist leian, et iga ettevõtte omanik peaks selle oma saitidele lubama.

Veebipoes ostjad on varjukülg ja kui te ei suuda nende vajadusi piisavalt kiiresti rahuldada, unustavad nad teid ja viivad oma raha kuskile mujale.

Varem mainisin, et Amazonase sarnased hiiglased kaotavad 116 000 USD minutis, kui nende saiti aeglustatakse vaid sekundiga.

Ehkki me ei saa täpselt mõõta, kui palju rohkem müüki teenite, kui teenusega SiteGround SuperCacher teenite, võime vähemalt kindlalt väita, et teil on tõenäolisem, et teil on rohkem tagasitulekukliente, kui teie sait on kiire, usaldusväärne ja saab hakkama rõhk – ja just see on SiteGroundi SuperCacher loodud.

Nii et jätkake ja lubage oma saidil SuperCacher. See ei maksa teile midagi ekstra, kuid teil on kõik sellest kasu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me