SiteGround

vs.

Sinine vaim

SiteGround vs Bluehost – miks me arvame, et peaksite minema saidiga SiteGround

tl; dr

Veel kord vaatasime kahte hästi väljakujunenud nime hostimisäris. SiteGround, kuna oleme sellega tuttavad, lisaks usun, et see on heaks etaloniks, millega saame võrrelda teisi hostiettevõtteid.

Lahingus selle vastu, mis näib olevat Bluehosti tugev pakkumine, tõmbus viimane kahjuks tegurite kombinatsiooni tõttu, sealhulgas kasutajate kaebused ja valdusettevõtte EIG vähemtäheline maine. Üldiselt toetuvad tulemused suuresti SiteGroundi kasuks.

Rohkem kui kaks aastakümmet kestnud hostimisäris on SiteGround ehitanud oma mainet alt üles. Täna võõrustab see hirmuäratav ettevõte enam kui ühte miljonit domeeni kogu maailmas asuvate asukohtade kaudu.

Pakkumiste hulgas on tähelepanuväärne kiirustehnoloogia ning koos automaatsete WordPressi värskenduste, sagedaste varundamiste, LetSs Encrypt SSL-i tasuta SSL-iga, mida on cPaneli kaudu hõlpsalt hallatav, on SiteGround kahtlemata üks veebimajutusareeni kuningaid.

Võrdluseks on Bluehost tänapäeval EIG-i ettevõte, vaatamata sellele, et ta on tegutsenud nii kaua kui SiteGround. EIG ei ole traditsiooniliselt tehnoloogiaettevõte, vaid selle põhistrateegia seisneb hostiettevõtete omandamises.

EIG võttis Bluehost üle pärast seda, kui tema eelmine omanik CPU-drosselit katastroofiliselt tutvustas, mille tagajärjel külmutasid hostitud veebisaidid tundide kaupa iga päev.

Siin on see, mida me täna võrdleme

 1. Plaanid ja hinnakujundus
 2. Põhifunktsioonid – SiteGround pakub saidiülekandeid TASUTA!
 3. Performance – serveri asukoht, kiirus ja Uptime
 4. Klienditugi ja mida kasutajad räägivad
 5. Kasutajaliides
 6. Mida ma SiteGroundist armastan
 7. Mida ma Bluehostist armastan
 8. Lõplikud mõtted

Märge

Kaks selles ülevaates kasutatud testimiskohta on Bitcatcha omandis ja haldaja. Nii SGUSHosted.com kui ka BHHosted.com asuvad nende vastavas andmekeskuses USA-s.

Plaanid ja hinnakujundus

Enamiku veebimajutajate kõige elementaarsem eeldus pöördub kahe põhivaldkonna, nende hinna ja omaduste ümber. Vaatame, mis neil kahel on hinna ja mõne peamise omaduse osas kõrvuti;

SiteGroundBluehost

SISSEJUHATAV HIND
StartUp / Basic 3,95 dollarit 2,95 dollarit
GrowBig / Plus 5,95 dollarit 5,95 dollarit
GoGeek / Prime 11,95 dollarit 5,95 dollarit

UUENDAMINE
StartUp / Basic 9,95 dollarit 7,99 dollarit
GrowBig / Plus 14,95 dollarit 10,99 dollarit
GoGeek / Prime 29,95 dollarit 14,99 dollarit
Külasta

Põhijooned

SiteGround GrowBigBluehost Plus
Veebisaidid piiramatu piiramatu
Space20 GBUnmetered
RibalaiusPiiramatuUnmetered
Saidi ehitajaJa Jah
DomainsUnlimitedUnlimited
Juhtpaneel cPanelEnhanced cPanel
Tasuta varukoopiadJah (iga päev) Ei
Tasuta rändamineJaNi
Tasuta e-posti kontodJa Jah
Kõik funktsioonid

Nagu edetabelites märgitakse, võrreldakse Bluehost Plus’i paketti, mille sissejuhatav pakkumine on 5,95 dollarit, võrreldes SiteGroundi keskmise astme jagatud hostimisplaaniga. Mõnes võtmepiirkonnas edestab SiteGround Bluehostit, välja arvatud salvestusruum.

See tundub pisut ebaharilik, kuna enamiku veebimajutusettevõtete jaoks on salvestusruumi hind peaaegu tühine, kuid tõenäoliselt on selle põhjuseks saidi optimeerimine SiteGroundi jaoks nende kiirustehnoloogia tõttu.

Isiklikult, Ma eelistan palju kõiki laiendatud funktsioone, mida SiteGround pakub mitte piiramatu salvestusruum. Vaba ränne on siin tõeline gem, kuna paljud hostingu pakkujad seda tasuta ei paku.

SiteGround saidi ülekandmine

Saidiplats ütleb ka:

„Pakume oma veebipõhise sissetoomise teenuse osana tasuta veebisaidi ülekandeid alates meie ettevõtte esimesest päevast. Praegu laekub iga kuu üle 3000 migratsioonitaotluse. Kogunenud kogemus on tohutu ja võite kihla vedada, et meie meeskond on kokku puutunud ja lahendanud (peaaegu) kõik võimalikud probleemid, mis võivad ilmneda veebisaidi üleviimisel. ”

Lisateave veebisaidi tasuta ülekandmise kohta.

Bluehost’i tasud saidi migratsiooni eest

Olen seda olukorda varem mitu korda kohanud ja ka neile, kes seda tasuta ei paku, võtavad nad ka kohutavalt palju, alates 100 dollarist ja üle selle kõige saitide jaoks!

Tegelikult soovib Bluehost teie veebisaidi ülekandmise eest võtta ilmatu 149,99 dollarit. Mingil juhul ei hakka ma sellist raha välja harutama.

149,99 dollarit saidi ülekandmiseks

SiteGround1

Sininehost0

Performance – serveri asukoht, kiirus ja Uptime

Serveri asukoht

SiteGround on oma andmekeskuste asukohtade vahel väga laialt levinud kolmel mandril. Sellel on üks asukoht USA-s (Chicago), kolm Euroopas (London, Amsterdam, Milano) ja üks Aasias (Singapur). Need asukohad on strateegilised ja pakuvad SiteGroundi klientidele nende hostimisplaanides suurepärast kiirust.

Samuti toetub Bluehost mitmele kohale USA-s (Utah), Euroopas (London) ja Aasias (Mumbai ja Hong Kong).

SiteGround Serveri kiirus

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Hinnatud A +; Keskmine Kiirus: 138,1 ms
(Vaata täielikku tulemust)

SiteGround omab ilmselgelt oma tugevusi USA-s, ehkki ka Euroopa teenused on märkimisväärselt kiired.

Füüsilisest serverist kauguse tõttu on Singapuri asukohas väike latentsusaeg (meie testimiskoht asub nende Chicago andmekeskuses). Seda näib tasakaalustavat kiire Okeaania, sealhulgas Austraalia, nähtaval tasemel, mis sobib hästi teiste Aasias asuvate alade jaoks.

Bluehost Serveri kiirus

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

23 ms78 ms183 ms93 ms164 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Hinnatud A; Keskmine Kiirus: 153 ms
(Vaata täielikku tulemust)

Samuti näitab Bluehost paljudes kohtades kiireid serveri reageerimise aegu, kuid tundub, et Euroopa kannatab pisut. Kaela-kaela-võrdluses ei pruugi nende kahe vahel ilmseid erinevusi olla. Kuid me näeme seda SiteGroundi serverid pakuvad palju stabiilsemat ajastamist kui Bluehost üldiselt.

SiteGround1

Sininehost1

Uptime

Mul on hea meel öelda, et mõlema võõrustaja jaoks ei tundu uptty suur mure. 30-päevase perioodi jooksul on mõlemad näidanud 100% tööaega, mis on väga hea.

Kui te pole tööaega kursis, pakub enamik hostreid vähemalt 99 protsenti ja isegi mõni minut allakäiku võib sellele numbrile märkimisväärset mõju avaldada.

SiteGround uptime

SiteGround uptime

Bluehost uptime

Bluehost uptime

Uptimerobotile on siiski lisatud element, mida paljud inimesed jälgivad, kuna selle eesmärk on põhimõtteliselt näidata aega … Kui arvestate iga pildi graafikuid, näitavad need tüüpilisi reageerimisaegu, mida serverid kuvavad.

Ehkki mõlemad kiitlevad sajaprotsendiliselt tööajaga, on Bluehost reageerimisaeg, mis jääb märkimisväärselt maha SiteGroundist. See on üks olulisi asju, mis minu arvates on hostite reitinguid mõjutavad tegurid.

SiteGround1

Sininehost0

Klienditugi

Üks peamisi asju veebiga suheldes – ja ma ei saa seda piisavalt rõhutada – on nende klienditugi.

Isegi kui olete juhuslik kasutaja ja arvate, et vajate vaid korra pika aja jooksul abi, võib reageerimata või ebapiisava tugiteenindajaga tegelemine olla äärmiselt piinlik.

Ja uskuge mind, vajate tõenäoliselt nende abi palju sagedamini, kui võite oodata. Alates tööseisakutest kuni serveri ühenduvuse ja turvalisuseni on teie võtmeühendus hostiga nende tugiteenistujate kaudu. Pole midagi tähtsamat kui tugimeeskond, kes reageerib kiiresti ja tõhusalt.

Mida need kaks hiiglast meile toetuse osas on saanud?

SiteGround klienditeenindus

Mul on ääretult hea meel tõdeda, et SiteGround toetab kogu spektrit, pakkudes 365-päevaseid otsevestlusteenuseid, piletimüügisüsteemi ja isegi numbrit, millele saate abi kutsuda. Arvestades varasemat kogemust mõne elava vestlusega, tundsin kergendust, kui mu sõnumile vastati 10 sekundi jooksul. Varem on olnud juhuseid, kus mind nii kaua oodati, et arvasin, et vestlussüsteem on katki!

Bluehost klienditeenindus

Seadistamine on sarnane ka Bluehost’i klienditeeninduses ja ehkki mind siin kaua ei hoitud, tunnen nende toe osas siiski pisut leebet. See tuleb tagasi tõsiasja juurde, et Bluehost on EIG-ettevõte, mille kohta olen nii palju negatiivseid asju kuulnud.

Tegelikult kerkis küsimus üles just minu eelmises võrdlusülevaates, mille kohta saate lugeda siit – SiteGround VS Hostgator.

Kriis saabub siis, kui üldsusel on aeg oma teenused üle vaadata. Just siin kaevame stseeni taha sügavamale ja saame teada, mis tegelikult on.

Mida kasutajad saidi SiteGround kohta ütlevad

SiteGround'i kasutajate arvamus

Mida kasutajad Bluehosti kohta ütlevad

Segatud emotsioonid Bluehostil

Nagu näete, on Bluehostil segaseid emotsioone, mille pärast tuleb muretseda. Probleemiks on asjaolu, et klientidele pole võimalik pakkuda stabiilset teenusvoogu, ja sellega tuleks arvestada.

Tegelikult on olnud mitu korda, kui kasutajad on sotsiaalmeediasse pöördunud, et harjutada neile pakutavate teenuste ja nende teenuste halva klienditeeninduse taset:

Twitteri arvamus Bluehostist

SiteGround1

Sininehost0

Kasutajaliides

Neile, kes võivad veebimajutustegevuses uued olla, on terminil „kasutajaliides” kahel kohal teie hostimiskontode osas.

Esimene on teie liides veebimajutaja kontoga, mis on palju laiem ülevaade teie kasutatavatest teenustest. Teine on juhtpaneel, mis on mõeldud teie veebimajutusplaani funktsionaalsuse haldamiseks.

Viimane on kriitilisem, kuna siin veedate suurema osa ajast ja vaevast. Nii SiteGround kui ka Bluehost pakuvad cPaneli, ehkki pisut nülitud, et muuta see pisut unikaalsemaks.

(Vasakul: SiteGround; Paremal: Bluehost)

cPanel on suurepärane valik, kuna see pakub kasutajatele äärmiselt kasutajasõbralikku viisi oma veebisaitide haldamiseks. See on ka väga levinud liides, mis tähendab, et kui vajate abi, on see vaid kiviviske kaugusel.

Ehkki Bluehost pakub seda, mida nad nimetavad cPaneli täiustatud versiooniks, tunnen ausalt, et see sarnaneb pigem lihtsustatud versiooniga. Tõsi, see on hea esmakordselt veebimajutajatele, kuid pikemas perspektiivis on mul SiteGroundi pakkumisel rohkem paindlikkust.

Veebisaidi arendamisega liikumine ei võta kohutavalt pikka aega. Mööda minnes leiate, et rohkematele funktsioonidele juurdepääsu saamine on väga hea asi, eriti kuna see tähendab, et te ei pea nii sageli oma hosti klienditeenindajatega ühendust võtma.

SiteGround1

Sininehost0

Mida ma armastan saidiplatsil

Tonn kogemusi, saavutamatu rekord ja muljetavaldav esitus. Need peamised rõhuasetused muudavad SiteGroundi jagatud veebimajutuspakkumiste osas konkurentsist kõrgemale. Nende väiteid kiirustehnoloogia kohta on raske ütelda, isegi kui see on pisut kõrgema hinnasildiga.

Lühidalt;

 • Suurepärased omadused
 • Hea maine
 • Stabiilne kiirus
 • Tugev klienditeeninduse tugi

Mida ma Bluehostist armastan

Mis ma oskan öelda? Olen madalate hindade ja sobitatud kaela ja kaela otsija, siin pole võrrelda SiteGrounsi jagatud veebimajutusplaane ja Bluehoste. Veebimajutuse pakkuja jaoks, isegi kui see on mõeldud ainult esialgseks registreerumisperioodiks, on Bluehostil odavaid plaane ja teil on raske leida palju madalama hinnaga tooteid.

Ehkki ma tean, et seal on kaebusi ja halbu ülevaateid, on hinnalangus vastupandamatu. Kuid see on ainult minu jaoks, sest ma olen üsna odav inimene, kes ei kasuta tegelikult minu saite kõige jaoks.

 • Tugev hind
 • Korralikud omadused
 • Väljakujunenud teenus

Lõplikud mõtted

Jah, on asju, mida ma armastan, mida iga host pakub, kahjuks minu isiklik armastus madalaima hinna vastu. Ma ei saa tõesti eitada, et SiteGround pakub paremat pakkumist.

Lisaks plaanides sisalduvatele funktsioonidele on tegelikuks kickeriks halb maine, mis järgib EIG-i nagu koer kannul, kogu aeg näpistades.

Nagu öeldakse, on tõestus pudingus ja ka avalikkus on sellest rääkinud. See lisab SiteGroundi suurepärasele mainele, et siin pole käega katsutajat, sest nad on meistrid.

SiteGround

https://www.siteground.com
LUGEGE TÄIELIK LÄBIVAATAMINE
5

Sinine vaim

https://www.bluehost.com
LUGEGE TÄIELIK LÄBIVAATAMINE
1

Tehing Bitcatcha lugejatele

SiteGround: veebimajutuses 60% soodsamalt (alates 3,95 dollarist kuus).

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me