SiteGround

vs.

HostGator

SiteGround VS HostGator – kes on teie veebisaidi parem hostimees?

Kokkuvõte

Võib arvata, et kui kaks titaani võitlevad, siis on see lähedane matš, kuid ülevaates vastavad paljud muutujad ja tulemused võivad pisut üllatada. SiteGround ja HostGator on kaks väljakujunenud veebimajutuskogukonna liiget ja mõlemad on tasunud ka oma lõivud. Isegi kui nad sellega võitlevad, pidage meeles, et igal ettevõttel võivad olla oma nišivaldkonnad, kuhu nad on spetsialiseerunud. Hoidke avatult meeles, ärge imestage mõne tulemuse üle.

SiteGround ja HostGator on tänapäeval kaks veebimajutuse suuremat nime. Kui seal on nii palju arvustusi, võib siiski olla pisut hirmutav see samm edasi teha ja oma tulevase peremehe valida. Mõistame seda ja et saaksime teid natuke rohkem aidata, siis asugem asju edasi ja laske neil kahel näppida.

Pidage meeles, et nende funktsioone ja spetsifikatsioone on väga lihtne võtta ja neid üksteise vastu võrrelda. Selle asemel teeme edasi võtmevaldkonnad, milles on oluline isegi väike erinevus.

Läbivaatamise käigus pidage meeles, et see, mida me ootame, pole mitte ainult jõudlus, vaid ka hostingu pakkujate üldine suhtumine ärisse ning sellesse, kuidas see klientidele läheneb ja neid käideldakse.

Üldiselt vaatame konkreetselt;

 • Taust
 • Jõudlus (kiirus ja Uptime)
 • Hinnakujundus
 • Klienditugi

Märge

Kõik selles ülevaates kasutatud testimiskohad on Bitcatcha omandis ja hallatavad, välja arvatud ShiphraShepherds.com.

Ajalugu

Alustades teineteisest kõigest kahe aasta jooksul, on nii SiteGroundil kui ka HostGatoril oma mängu varundamiseks pikk ajalugu. Mõlemas valdkonnas on tegutsenud umbes 15 aastat, on need kaks hiiglast välja arendanud ja välja arendanud tooteportfelli, mis ulatub jagatud hostimisest kuni ettevõtte ulatusliku pakkumiseni.

HostGatori ajalugu pole aga nii puhas kui SiteGround, kuna selle ostis kokku Endurance International Group (NASDAQ: EIGI) 2012. aastal. See järgnes häkkerirühma rünnakule HostGatori arveldustarkvara pakkuja andmebaasi vastu. Selle tulemusel lekitati kasutajateavet ja 500 000 kliendi krediitkaarti, veebisaidifaile ja cPaneli konfiguratsioonikirju.

Kahjuks peaks EIG pärast omandamist seisma silmitsi mitmete kriitiliste serverikatkestustega kogu 2013. aasta jooksul. Hostiteenuse pakkuja jaoks on see midagi surmavat ja see on viinud HostGatori kehva alguseni. Mõistame, et mõned asjad ei pruugi lihtsalt teenuseosutaja süü olla, kuid isegi nii – see juhtus.

SiteGround1

HostGator0

Etendus

Ehkki iga hostingu pakkuja pakub kahtlemata hostimiskavasid, mis põhinevad nende enda tugevustel, kaalugeme kahte peamist hostimiskavade kategooriat; Jagatud ja pilvemajutus. Need on peamised, millest enamik saidiomanikke huvitatud oleks.

SiteGround pilve hostimine

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

56 ms3 ms98 ms229 ms138 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

307 ms222 ms141 ms1 ms103 ms

Keskmine kiirus: 129,8 ms – vaata täielikku tulemust

HostGatori pilvemajutus

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

32 ms40 ms128 ms323 ms161 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

574 ms203 ms159 ms46 ms140 ms

Keskmine kiirus: 180,6 ms – vaata täielikku tulemust

* Märkus. SiteGround Cloud ja HostGator Cloud kiiruse testid viidi läbi mõlema Põhja-Ameerikas hostitud veebisaidiga.

Pilve puhul mõjusid mõlemad serverid suhteliselt hästi ja hoidsid alla Google’i soovitatud 200 ms kiirust serveri kiiruse reageerimiseks. Andmekeskuse asukoha tõttu püsisid kiirused USA mandril head, enne kui langesid veidi kaugemale ida poole, kust katsetame.

SiteGround jagatud hostimine

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

211 ms215 ms180 ms3 ms351 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

66 ms95 ms70 ms240 ms168 ms

Keskmine kiirus: 159,9 ms – vaata täielikku tulemust

HostGator jagatud hostimine

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

32 ms36 ms221 ms221 ms139 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

717 ms205 ms153 ms36 ms140 ms

Keskmine kiirus: 190 ms – vaata täielikku tulemust

Jagatud hostimise jaoks on SiteGround’i ühine testisait Singapuris, kahjuks võõrustab HostGator ainult Põhja-Ameerikat. See näitab kiiruskatsetes pisut, arvestades, et SiteGround pakub kogu maailmas paremat keskmist kiirust 159 ms, võrreldes HostGatori 190 ms-ga.

Minu arvates on selle peamiseks põhjuseks tõenäoliselt Supercacher ja tarkvara, mida SiteGround kasutab. Need kõik on loodud ja optimeeritud andmete edastamise ühtlaseks jaotamiseks, sõltumata andmekeskuse kaugusest.

Vaatame mõnda aega nende serverite teavet

Seadistamise osas on SiteGround ja HostGator erinevad lähenemisviisid. Lihtsuse huvides hoiab SiteGround serverite koormusi tahtlikult madalal, nii et kasutatavad potentsiaalsed tõusud oleksid juhitavad. Seevastu HostGator investeerib stabiilsuse tagamiseks palju seadmeid.

SiteGroundil on viis andmekeskust, mis asuvad kogu maailmas (Chicago, London, Amsterdam, Milano, Singapur), seega on need geograafiliselt väga hästi levinud. See on muidugi hea asi. HostGatoril on kõik munad nii-öelda ühes korvis, kusjuures mõlemad andmekeskused asuvad Põhja-Ameerikas.

Arvestades seda, oleme nõus andma mõlemale punkti, kuna HostGatoril õnnestub CloudGhostis SiteGround välja tuua, samas kui Siteground võidab jagatud hostimises:

SiteGround1

HostGator1

Kuid võrdlusalused ei ole alati täpsed, nii et vaatame nende kahe võõrustaja poolt välja pakutud hinnapunkte;

Uptime garantii – kas nad saavad seda hoida??

Mõnda aega on mul olnud mõlemad need hostad meie radaril ja olen nende kohta kogu aeg teavet kogunud. See on valdkond, kus mõlemad täidavad hästi kulmude tõstmist ja seda ei tohiks alahinnata. Sellega seoses kaevakem veidi sügavamalt ja uurime, mida nende teenusetingimused ütlevad:

SiteGS maapealne tööaeg teenustes

„SiteGroundi usaldusväärset hostimisteenust toetab valdkonnas juhtiv teenuse taseme leping (SLA). Me tagame võrgu tööaja 99,99% ajast kaheteistkuulise perioodi jooksul, alates kuupäevast, mil tellite oma konto. Kui jääme sellest allapoole, teavitame teid e-postiga ja hüvitame teie kontole automaatselt järgmised summad:

 • 100% – 99,9% tööaeg: hüvitist ei maksta
 • 99,9% – 99,00% uptime: 1-kuuline tasuta hostimine
 • Täiendav kuu tasuta hostimist iga 1% kogu tööajast, mis on kadunud alla 99.00%. ”

HostGatori tööaeg teenuses ToS

„Teenusetingimuste jaotis 15 sisaldab täpset ja ajakohastatud teavet HostGatori Uptime garantii kohta tervikuna. Selle artikli eesmärk on ainult selgitada reegleid, millega nõustute.

 • Kui jagatud või edasimüüjaserver ei täida 99,9% tööaja garantiid, siis teie võib saate selle paketi eest oma kontol ühe (1) kuu krediiti.
 • Krediidi kinnitamine on HostGatori otsustada ja see võib sõltuda esitatud põhjendustest. ”

Kui aga vaatate neid kahte tsitaatide komplekti piisavalt hoolikalt, märkate märkimisväärset erinevust. Jah, tööaega mainitakse ja see on tagatud, kuid kuna SiteGround väidab selgesõnaliselt, et see kompenseerib deklareeritud seisakude ületamise, on HostGator püüdnud selles küsimuses olla saledam. See üritab lahti saada sellest, mida mulle meeldib nimetada „mõttetuks garantiiks“.

See tähendab, et ta paigutab selle lihtsalt näituseks, kuna ettevõte jätab endale õiguse mitte kliendile hüvitist maksta, isegi ilma põhjuseta. Loogiliselt võiks see lihtsalt keelata kõik katsed seisaku eest hüvitist nõuda. Häbi teile HostGatorile!

SiteGround1

HostGator0

Kas SiteGround või HostGator on parema hinnaga?

Pilvemajutus

Pilvemajutamise puhul on SiteGroundi plaanid üldiselt kallimad. See, mida nad pakuvad, peegeldab aga pilvemajutuskeskkonna tõelist vaimu, pigem ainult katkendeid, mida HostGator pakub iga plaani korral.

Ma ütleksin, et SiteGroundi pilvimajutuse plaanid on mõeldud äriklientidele, samal ajal kui HostGator on suunatud inimestele, kes soovivad proovida pilvekogemust. Samuti peegeldavad SiteGroundi kõrgemad hinnad tõeliselt täielikult hallatud Cloud Hostingi kontosid.

SiteGround Cloud'i hinnakujundus

SiteGround Cloud

HostGatori pilvehinnad

HostGatori pilv

Nende kahe lõhe saamiseks võrreldi õunu ja apelsine. Kuigi SiteGround pakub täielikult hallatud pilvemajutuse võimalusi, on HostGatori pilvepakkumised rohkem jagatud veebimajutuse tüüpi tehingut ja see näitab hindades.

SiteGround1

HostGator1

Jagatud hostimine

Ehkki jagatud hostimise puhul on hinnakujunduses erinevus, on mõlemad hostid hästi eelarvelise veebivaliku vahemikus. See on tarbija jaoks teatud mõttes kasulik, kuna sõltuvalt teie täpsetest nõudmistest on palju võimalusi, mille hulgast saate valida.

SiteGround jagatud hostihinnad

SiteGround jagatud

HostGatori jagatud hostihinnad

HostGator on jagatud

SiteGround1

HostGator1

Klienditugi

Kuigi igal hostingu pakkujal on mingis vormis tehniline tugi, on kriitiline tegur see, mida nad pakuvad ja kui hästi nad seda teevad. Sel juhul pakuvad mõlemad meie hostid suurt hulka tugiteenuseid, sealhulgas telefoni ja reaalajas vestlust.

Saidilt SiteGround:

„Kas vihkan järgmise vaba agendi ootamist? Nii ka meie.

Pakume kõigile vahetustele liiga palju töötajaid, nii et telefoni või veebivestluse jaoks on alati keegi, nii et te ei pea järgmise saadaoleva operaatori jaoks rohkem kui paar sekundit ootama. Samuti hindame regulaarselt iga töötaja kiirust ning meeskonna tulemuslikkust tervikuna. ”

Lisaks hostimisega seotud probleemile toetab SiteGround ka mitmesuguseid veebiväljaandeid (nt pistikprogramme ja laiendusi), nagu on öeldud järgmises videos:

Seevastu HostGator massiivib kõik tugivõimalused hõlpsalt juurdepääsetavale lehele. HostGatori praegusel omanikul EIGil on aga sageli olnud hasartseid kaebusi selle klienditoe kohta üldiselt. Tegelikult kurdavad isegi nende endi töötajad ettevõtte suhtumise üle klienditoe osas:

“See on hea ettevõte, kus töötada, kui teile meeldib hinge purustav töö. Kas te ei hooli tegelikest klientidest? See on teie jaoks töö. Lahedad on hägused pealkirjad, muutuvad ametijuhendid ja keegi, kes teab, mis toimub? Kandideeri juba täna! ” (Allikas)

Selle jaoks peame tõesti minema saidiga SiteGround:

SiteGround1

HostGator0

Otsus – SiteGround või HostGator?

Sellega jõuame lõpptulemuseni 6: 3. Ausalt öeldes oli mul enne selle arvustuse kirjutamist mulje, et see oleks tihedam võitlus. Ma arvan, et kurat on alati detailides ja mõned asjad, mis tavaliselt kahe silma vahele jäävad, tulevad fookuses välja.

See ei tähenda siiski, et HostGator oleks halb host, kuid võib-olla võiks lõplik valik põhineda teie konkreetsetel vajadustel.

Sellest hoolimata kiidame saidi SiteGround meeskonda heaks ning õnnitleme neid selle käpuli edukal juhtimisel ja kiidame nende pingutuste eest ausa, tulemuspõhise ettevõtte juhtimisel.

SiteGround

https://www.siteground.com
LUGEGE TÄIELIK LÄBIVAATAMINE
6

HostGator

https://www.hostgator.com
LUGEGE TÄIELIK LÄBIVAATAMINE
3

Pakkumised Bitcatcha lugejatele

 • SiteGround: veebimajutuses 60% soodsamalt (alates 3,95 dollarist kuus).
 • HostGator: kasutage kuponkikoodi „bitcatcha” kuni 60% allahindlusega. (12-kuuline leping) Vt hinnakujundust
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me