SiteGround VS Inmotion hostimine: 6 peamist võrdlust (serverikiirus kaasa arvatud)

SiteGround


vs.

Inmotioni majutamine

SiteGround VS Inmotion hostimine – võrreldud 6 võtmevaldkonda (kaasa arvatud serveri kiirus)

tl; dr

Hind versus jõudlus – ajaliselt tasakaalustavad kaalud, kui asi puudutab väärtuse määramise vastikust. Kuid mis juhtub, kui asetate kaks tööstuse vastandit üksteise vastu?

Veebimajutusvõistluste kibedas lahingus torkame SiteGroundi vastu Inmotion Hostingile ja konkurents langeb mutrite ja poltideni. Inmotion Hostingil õnnestub viik välja tõmmata, kuid lõpuks eelistan siiski SiteGroundi vingeid kiirusi.

2004. aastal asutatud ja oma ridadest üles ehitaval saidil SiteGround on tänapäeval üle miljoni veebisaidi, mis on muutunud kõrilõikavaks tööstuseks. See on kuulus oma erilise kiirustehnoloogia poolest ning pakub laiaulatuslikke teenuseid ja lisaväärtusi pakkuvaid funktsioone, mis muudavad selle ülimalt raskeks pakkumiseks.

Inmotion Hosting on seevastu tegutsenud pisut pikemat aega, alates 2001. aastast. Kuid nagu meie testid on varem tõestanud, ei tähenda pika hambatööstuse olemasolu üldiselt paremaid tooteid ja teenuseid – lihtsalt parem ellujäämise viis.

Nende kahe ettevõtte vaheline testitav näide on tänapäeval märkimisväärne, arvestades, et mõlemad on tõelised sugupuud. See tähendab, et nende ajalugu on lahjendamata, ilma et oleks olemas ülevõtmisi ega suuremaid väljaostmisi, et nende olemasolu suhet katkestada.

Seda silmas pidades on siin toodud see, mida me täna võrdleme.

Märge

Kaks selles ülevaates kasutatud testimiskohta on Bitcatcha omandis ja haldaja. Nii SGUSHosted.com kui ka IMHHosted.com asuvad nende vastavas andmekeskuses USA-s.

Plaanid ja hinnakujundus

Vaatame plaane, mis neil kahel on rahvamasside jaoks, ja hinnapunkte, kus nad tulevad;

SaidiGroundInmotion majutamine

HIND
Käivitus / käivitamine 3,95 dollarit 3,99 dollarit *
GrowBig / Power 3,95 dollarit 5,99 dollarit *
GoGeek / Pro 11,95 dollarit 13,99 dollarit *

UUENDAMINE
StartUp / käivitamine 9,95 dollarit 7,99 dollarit
GrowBig / Power 14,95 dollarit 9,99 dollarit
GoGeek / Pro 29,95 dollarit 15,99 dollarit
Külasta

* Ainus eksklusiivne pakkumine Bitcatcha lugejale. Tavahind algab 6,39 dollarist
** Testimiskohtade hostimiseks kasutame saidit GrowBig of SiteGround ja Power of Inmotion

Põhijooned

SiteGround GrowBigInmotion Power
Veebisaidid piiramatu6
Space20 GB50 GB
RibalaiusPiiramatuPiiramatu
Saidi ehitajaJa Jah
Domeenid piiramatu26
JuhtpaneelcPanelcPanel
Tasuta varundamineJa (iga päev) jah (iga 36 tunni järel)
Tasuta rändamineJa Jah
Tasuta e-posti kontodJa Jah
Kõik funktsioonid

Nagu hinnavõrdlusest näete, on Inmotioni sisenemine palju kallim kui SiteGround. Seda korvavad aga enam kui SiteGroundi pikemaajalised pikendamiskulud.

Võrdleme plaanide osas, ütleme nii, et 5-aastase perioodi jooksul (esimese registreerimisperioodiga 1 aasta jooksul) oleks omamise kogukulud järgmised:

SiteGround
5,95 dollarit + (4 x 14,95 dollarit) = 65,75 dollarit

Inmotioni majutamine
8,49 dollarit + (4 x 9,99) = 48,45 dollarit

See on oluline erinevus, nii et kui te ei kavatse veebimajutajaid kolida pärast esialgse registreerumislepingu lõppemist, pakub Inmotion Hosting hinna osas palju suuremat väärtust.

Mõlemad hostingu pakkujad pakuvad üsna kindlaid ja kena lisandväärtusega plaane. Pange tähele, et nad mõlemad pakuvad ka tasuta veebi migreerimisteenuseid (SiteGroundi jaoks on saidi tasuta migratsioon saadaval ainult GorwBig ja kõrgema plaani korral.), Mida pean suurepäraseks edastuspunktiks.

Kuid ma ütleksin, et Inmotion Hostingil on siin väike eelis tänu peenele trükile, milles nad laiendavad oma migreerimisteenuseid lisaks saidifailidele ja andmebaasidele, kuid aitavad isegi teie cPaneli sätteid, domeenikirjeid ja isegi e-posti kontosid üle kanda.!

Inmotion Hosting veebisaidi migratsioon

SiteGround0

InMotion Hosting1

Toimivus – serveri asukoht ja kiirus

Serveri asukoht

SiteGround toetab 5 eraldi andmekeskust, mis asuvad üle kogu maailma, üks neist asub USA-s, 3 Euroopas ja Aasia-ala teenindatakse Singapuri kaudu. See on väga strateegiline levik ja pakub nende klientide saitidele head latentsusaega.

Inmotion Hosting seevastu on nende andmekeskuste osas pisut vaevalisem, mainides lihtsalt, et neil on “mõlemal rannikul asuvad andmekeskused” – mis me arvame olevat USA ida ja lääs. Nad on aga oma Los Angelese andmekeskuse üle ülemäära uhked.

Inmotion Hostingi LA-andmekeskus on roheline

See kasutab ära loodusliku jahutuse või välisõhu jahutamise tehnoloogia eeliseid. Selle abil saavad nad jahutuskulusid vähendada ligi 70%, kuid mis veelgi olulisem – vähendada oma süsiniku jalajälge enam kui 2000 tonni aastas. Võrreldes Inmotion Hostingiga näib SiteGroundi ainus väide rohelise kuulsuse kohta olevat mõnesaja puu istutamine 2010. aastal..

Lisaks on ettevõttel partnerlus ka mittetulunduslike Trees For the Future’iga. Selle algatuse kaudu aitab Inmotion Hosting 5000 puu istutamist kogu maailmas.

SiteGround serveri kiirus

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Hinnatud A +; Keskmine Kiirus: 138,1 ms
Vaadake täielikku tulemust

Inmotion Hosting serveri kiirus

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Hinnatud A +; Keskmine Kiirus: 171,9 ms
Vaadake täielikku tulemust

Vaatamata kahe hostingu pakkuja andmekeskuste asukoha erinevustele on need kõikjal suurepärase kiirusega jõudluse ajad. Tegelikult on neid ajastusi üsna raske ületada ja jagatud veebimajutuskohtades väga olulised.

Kiirustulemuste pisut sügavamale süvenemiseks võtke teadmiseks, et kõigil neist on natuke midagi ekstra, mida enamik võõrustajaid ei paku – spetsiaalsed kiiruse täpsustused (või mitmesugused).

SiteGround juurutab tugeva segu SSD, NGINX, SuperCacher, CDN, HTTP / 2 ja PHP7. Kombineeritult aitab igaüks neist kiirusjõudlusest tollise veelgi kiiremini edasi liikuda, et anda sellele konkurentsist eelis.

Inmotion Hosting müüb aga seda, mida ta nimetab „Max Speed ​​Zone”. Siin on aga vaid väike püsiv kahtlus, kuidas ettevõte seda tehnoloogiat positsioneerib. Inmotion Hosting eeldab, et paljud konkurendid loodavad liiga palju üksikutele andmekeskustele, mis võib avaldada potentsiaalset negatiivset mõju kiirusele.

Kuid andmekeskuste võrdluses pakub Siteground palju paremat ülemaailmset ülekattet kui Inmotion Hosting. Lisage sellele asjaolu, et paljud usaldusväärsed veebimajutusteenuste pakkujad ei loodaks kunagi üksikutele andmekeskustele ja meil on tüli – see ei kõla lihtsalt õigesti.

Kuid tulemustega ei saa vaielda ja anname neile mõlemale suurepärase kiirusjõudluse.

SiteGround1

InMotion Hosting1

Serveri tööaeg

Inmotion Hosting näitas viimase 30-päevase jälgimisperioodi jooksul kindlat 100% -list tööaega, kuid olin pisut üllatunud, et SiteGroundi 30-päevasel perioodil näis olevat kerge tõrge. See on siiski väike tilk suures ookeanis, kuna olen seda hostot juba mõnda aega jälginud ja see on üldiselt olnud kindel. Isegi muhke korral püsis tööaeg üle 99,95%.

SiteGround uptime

SiteGround Uptime

Inmotioni hostimine

Inmotion Hosting Uptime

Kutsume tähelepanu taas üles joonistel näidatud reageerimisaegadele. SiteGround näitab taas oma vastupidavust järjepidevate alla 1000 ms vastustega. Minu silmis oleks ebaõiglane karistada SiteGroundi pisikese pleki eest plekita plaadil ja see oleks reageerimisajaga kombineerituna nõus.

SiteGround1

Inmotion Hosting0

Klienditugi

Nagu tavaliselt, on see jällegi väga tugev võtmevaldkond, millele peab tähelepanu pöörama igaüks, kes majutust otsib.

SiteGround klienditeenindus

Olen sellest varem läbi käinud ja teen seda uuesti, SiteGround pakub suurepärast klienditeenindust ja see on asi, mida olen juba mitu korda testinud ja õnneks saanud kinnitust. Alati on oht, et asjad libisevad aastatega veidi, kuid see pole üks neist kohtadest, kus see juhtub.

Inmotion Hosting klienditeenindus

Inmotion Hosting väidab uhkusega, et nad pakuvad USA-s asuvat tehnikat, mis aitab kliente paljudes kanalites, sealhulgas telefoni, vestluse, e-posti või piletisüsteemi kaudu. Süsteem on kõikehõlmav ja tegelikult üle selle, mida paljud veebimajutajad pakuksid.

Mida kasutajad saidi SiteGround kohta ütlevad

SiteGround klientide arvustused

Mida kasutajad ütlevad Inmotion Hostingi kohta

Inmotioni hostimise klientide arvustused

Nagu näete, on mõlemal veebihostil nende kasuks tugevad arvustused. See on veebimajutusmaailmas haruldane, kus kasutajad on oma hostide suhtes sageli äärmiselt meisterlikud. Hea on hoida standardeid piisavalt kõrgel, et saada positiivset tagasisidet.

SiteGround1

InMotion Hosting1

Kasutajaliides

Ehkki mõlemad meie hostid kasutavad cPaneli, tundsin siiski, et see segment tuleks jätta lihtsalt sisse, et saaksin kõigile meelde tuletada hea juhtpaneeli olulisust. Põhimõtteliselt on see teie võõrustaja ukseava ja tõenäoliselt veedate siin mõnda aega.

cPanel on suurepärane ja populaarne valik ning see aitab mõlemal meie hostil liideses kindla võidu saada. See on võimas, mugav, laialt levinud ja lihtsalt öeldes, väga kasutajasõbralik.

SiteGround1

InMotion Hosting1

Mida ma armastan saidiplatsil

SiteGround on alati olnud minu peamiste hostide nimekirjas ja selle uuesti läbi käimine on alati värskendav. See on pidevalt suurepärase ajalooga esineja, suurepärase ajalooga ja tänaseks pole ma sellele veel palju tõelisi konkurente leidnud.

Lühidalt;

 • Suurepärane kiirus ja stabiilsus
 • Suurepärane klienditugi
 • Lai tootevalik

Mida ma armastan Inmotion Hostingist

Kui ma juhtisin Inmotion Hostingi läbi kämbla, tekitas see mulle kohati üsna meeldivaid üllatusi. See on SiteGroundi tugev kandidaat ning pakub nii funktsioone kui ka konkurentsivõimelist jõudlust. Eriti meeldib mulle, et see ei paku hullumeelseid allahindlusi esmakordseks registreerumiseks, sest minu jaoks tundub see lihtsalt natuke vale.

Lühidalt;

 • Hea hinnaga punkt
 • Muljetavaldav kiirus ja stabiilsus
 • Suurepärane klienditugi

Lõplikud mõtted

Minu jaoks oli see isiklikult väga raske otsus. Pärast minu arvustuse läbilugemist võib mõni teist imestada, miks ma ühele hostile punkte andsin, kiites samal ajal teise omadusi.

Ma olen aus – jah, ma armastasin neid mõlemaid. Nii keeruline on leida mitte ainult ühte fantastilist hostimisteenust, vaid teist, mis sellele sobib.

Vaatamata oma lõplikule tulemusele 4: 4, tunnen siiski, et olen kõigile seal võlgu, et nad lipsu kaotaksid – ja läheksin ikkagi SiteGroundiga. Eelkõige on päeva lõpuks teie veebisaidi üks kriitilisemaid omadusi selle kiirus ja SiteGround pole mind kunagi veel lasknud.
Kui olete lisanud muud tegurid, on need lihtsalt koogil jäätunud.

SiteGround

https://www.siteground.com
LUGEGE TÄIELIK LÄBIVAATAMINE
4

Inmotioni majutamine

https://www.inmotionhosting.com
LUGEGE TÄIELIK LÄBIVAATAMINE
4

Pakkumised Bitcatcha lugejatele

SiteGround: veebimajutus 60% soodsamalt (alates 3,95 dollarist kuus).

Inmotioni majutamine: 50% soodsam (alates 3,99 dollarist kuus).

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map