Ehkki seda peetakse laialdaselt vabaduse eest võitlejaks ja seetõttu ka demokraatlikuks riigiks, võib mõnele üllatusena osutuda, et riik seab internetivabadusele mingid ulatuslikud piirangud ja et see on viinud meie massijälgimistoiminguid oma rahva vastu.

Selle artikli uurimisel tahtsin ma ausalt uskuda, et Ühendkuningriik oleks parem kui teised riigid, näiteks India või Indoneesia, kui tegemist on Internetivabadusega. Kahjuks tundub see sama vana, lihtsalt teistsuguse asukohana.

Valitsuse järelevalvest kuni suvaliste otsuste langetamiseni tundub, et Ühendkuningriigis elavad inimesed pole netis palju vabamad kui mujal. Las ma näitan teile, miks teil siin VPN-i vaja on.

Contents

Ühendkuningriik reguleerib juurdepääsu sisule Internetis

Nagu nii paljudes maailma riikides, leidsin, et Ühendkuningriik blokeerib õiglase osa riigi kasutajate sisust. Neil on Interneti-teenuse pakkujate (ISP) kaudu keelatud pääseda paljudele veebisaitidele.

Selleks kasutatakse filtreerimisprogrammi, mida üldiselt kasutavad kõik riigi Interneti-teenuse pakkujad. Siiski on olemas võimalus loobuda filtreerimisest, mis muudab Ühendkuningriigi saitide blokeerimise teistest riikidest selgelt eristuvaks.

Kui soovite pääseda juurde sisule, mis on mingil põhjusel vaikimisi blokeeritud, võite valida sisu filtreerimisest loobumise! Ehkki see võib teie jaoks suurepäraselt tunduda, on märgatud, et selle filtri eemaldamine võib suurendada andmeturbehaavatavust.

Sel ajal hõlmab blokeeritud sisu; pornograafia, uimastid, hasartmängud, küberkiusamine ja palju muud kategooriat. See on tegelikult viinud nähtuseni, mida tuntakse nn üleblokeerimise all, mis on viinud seaduslike saitide blokeerimiseni – näiteks heategevuslikud laste koolitussaidid!

Siin on mõned näited, mis aitaksid teil mõista, mis sisu kuulub blokeeritud kategooria alla.

 • Seksuaalharidus & tervis
 • Vägistamise tugiteenused & koduvägivald
 • Enesetappude ennetamine
 • Narkootikumide nõuanded

Järelevalvevolituste piiratud piirid

Veel üks Snowdeni toimikutes avaldatud pikk valitsusepoolsete rikkumiste loetelu oli see, et Ühendkuningriik teostab ebaseaduslikku järelevalvet. Pärast failide avaldamist 2013. aastal on teada, et Ühendkuningriigis oli mitu hulgiseireprogrammi, mis aitasid koguda, filtreerida ja analüüsida Interneti-liiklust.

See hõlmas ettevõtte tegevuse jälgimist – olukorda, mida Euroopa Inimõiguste Kohus on hiljuti tunnistanud ka ebaseaduslikuks. Suurem probleem selles küsimuses oli see, et Ühendkuningriigi valitsus ei seadnud kaitsemeetmeid selliste andmete kogumiseks kasutatud meetodite ümber.

Vaatamata Euroopa inimõiguste ja põhivabaduste kaitse konventsiooni otsusele on Ühendkuningriigi valitsus tundunud kahetsusväärne, öeldes, et valitsus kavatseb kohtuotsust hoolikalt kaaluda. Seda avaldust võib tõlgendada kui juriidilist “me mõtleme sellest”, mitte aga kui juriidilise isiku otsuse kindlat nõudmist meetmete võtmiseks.

Suur vend jälgib endiselt.

Pärast neid juhtumeid võttis Ühendkuningriik 2016. aastal vastu õigusaktid, mis võimaldasid tal seaduslikult jälitustoiminguid teha. Uurimisvolituste seadus (IP Act) – see tähendab, et valitsusel on nüüd seadused tema poolel, kui ta soovib koguda mingit teavet.

Telcos peab säilitama kasutusajaloo

Lisaks intellektuaalomandi seadusele tuleb märkida, et riigi Interneti-teenuse pakkujad peavad vastama ka andmete säilitamise seadustele. See tähendab, et nad peavad koguma ja säilitama teavet kasutajate tegevuse, sealhulgas brauseri ajaloo kohta kuni 12 kuud.

IPA seadus oli DRIPA eeskujul, mis kuulutati ebaseaduslikuks nii Suurbritannias kui ka mujal ELis. Need juhtumid näitavad, et Ühendkuningriigi valitsus ei soovi austada kasutajate privaatsust ja et kõik katsed seda andmete kogumist takistada vastavad uutele seadustele – seaduslikult või ebaseaduslikult.

Kõrvalmärkusena võiks arvata, et krüptimine oleks hea viis nende probleemide lahendamiseks lõppkasutaja seisukohast. Kahjuks on valitsus seda ka mõelnud ja intellektuaalomandi seadus hõlmab seda sätet. Seaduse järgi võib valitsus sundida ettevõtteid sisu dekrüpteerima!

Õnneks on see üks suuremaid valdkondi, milles VPN-id olid mõeldud silma paistma, kuid sellest hiljem.

Interneti-teenuse pakkujad saadavad aktiivselt hoiatusi P2P tegevuse kohta

Tööstuses, mille väärtus on ligi 300 miljardit dollarit ja mis tõuseb, on ilmne, et filmitööstus kavatseb tõsiselt kaitsta nende autoriõigusi ja IP-sid. Ehkki on näidatud, et torrentid ei mõjuta piletimüüki tegelikult – need lihtsalt eemaldavad kontrolli autorite käest.

Olenemata nende põhjustest, on filmi- ja muusikaettevõtted läinud ülemaailmsesse märatsema, lahates üksikisikuid kohtumenetlustega üle kogu maailma. Suurbritannias aitavad neid nüüd Interneti-teenuse pakkujad, kes on viimastel aastatel alustanud piraatluse häirekampaaniaid.

Suurbritannias asuvad Interneti-teenuse pakkujad saadavad nüüd e-posti teel teatisi nende kasutajatele, kes kasutavad väidetavalt oma ühendusi piraatide sisuks. Muidugi tähendab see, et nad jälgivad kõike, mida nende kasutajad veebis teevad, kui mitte, siis ei saa nad neid allalaadijaid tabada.

Ehkki teoreetiliselt on see hoiatussüsteem mõeldud ainult konkreetsetele kasutajatele, pole Ühendkuningriigil filtrite õigeks saamise kohta rekordit ja kõik sellest tulenevad probleemid panevad kasutajatele tõendusmaterjali, et nad seda ei teinud.

Süsteem laieneb ka sellistele rakendustele nagu Popcorn Time. Nüüd on see hoiatussüsteem just see – kasutajate teavitamiseks. Praegu ei ole täitemeetmeid ega muud, kuid praegusest olukorrast kohtuvaidlusteks liikumine poleks keeruline.

VPN-id on Ühendkuningriigis endiselt seaduslikud

Nagu paljudes teistes riikides, on ka VPN-i kasutamine Ühendkuningriigis seaduslik. Praegu pole ühtegi kohtuvaidlust, kus oleks sõnaselgelt öeldud, et te ei saa VPN-i selles riigis kasutada. Nagu ikka, teadke jällegi, et VPN-i kasutamine ja VPN-i kasutamine ebaseaduslikel eesmärkidel on eraldi probleemid.

Kui kasutate VPN-i seaduslikel eesmärkidel, näiteks identiteedi maskeerimiseks või turvalisuse tagamiseks, mitte täiendava turvatunde järele, on see korras. VPN-i kasutamist ebaseadusliku või ebaseadusliku tegevuse varjamiseks karistatakse endiselt seadustega. Kui jääd kinni.

Mida me otsime Ühendkuningriigi VPN-ist?

Allpool on toodud 5 kriteeriumi, mida kasutame Ühendkuningriigi lugejate jaoks parima VPN-i järjestamisel;

 1. Privaatsus & Anonüümsus
 2. Turvalisus
 3. Geograafilise asukoha määramine
 4. P2P tugi
 5. Kiirus & Stabiilsus

1. Privaatsus & Anonüümsus

Nagu juba praegu võite aru saada, pole Ühendkuningriik tegelikult selline koht, kus soovite VPN-i kasutamata netis surfata, sõltumata sellest, kas olete riigi kodanik või riigi külastaja. Ülalkirjeldatud tegurite ja nende eeskirjade rikkumise tagajärgede tõsiduse tõttu on hea mõte keskenduda privaatsuse ja anonüümsuse aspektidele, mida VPN Ühendkuningriigi kasutajatele pakub.

Kui nii valitsus kui ka erasektor töötavad koos ning liikluse jälgimiseks ja juhtimiseks iseseisvalt ning VPN peab olema võimeline tagama, et teie andmeid ja tegevusi saab hoida täpselt nii, nagu see peaks olema – privaatne.

Üks parimaid viise selle tagamiseks on hoida silma peal VPN-del, millel pole mitte ainult ranged logimiskeelud, vaid mis asuvad ka riikides, kus nende andmete säilitamise seadused on vaesemad. See välistab kindlasti viie ja neljateistkümne silmapiiril olevad riigid.

2. Turvalisus

VPN-ide turvasüsteem on Suurbritannias asuvate kasutajate jaoks sama nagu igal pool mujal. Ideaalne tasakaal on teada ainult teile kui kasutajale. Kas valite 256-bitise krüptimise madalama VPN-i kiiruse korral või kas soovite seda riba suurema kiiruse saavutamiseks alandada?

Isiklikult arvan, et Ühendkuningriigi turu jaoks oleks kõige parem proovida hoida krüptimistase kõrgel kahel peamisel põhjusel. Esiteks on üks arutatava juhtumi peategelasi Ühendkuningriigi valitsus, kellel on tõenäoliselt rohkem ressursse, et püüda rikkuda tekkinud krüptimist.

Teine on see, et riigi madalama keskmise Interneti-kiiruse tõttu on teil turvaline hoida krüptimistase võimalikult kõrgel, kahjustamata oma saavutatavat maksimaalset kiirust.

3. Geograafilise asukoha määramine

Tavaliselt, kui me räägime geograafilise asukoha võltsimisest, peaks see olema juurdepääs alternatiivsele sisule tavapäraste pakkujate (nt Netflix USA) kaudu. Suurbritannia kasutajatel on geograafilise asukoha määramisel siiski palju enamat oodata, kuna sõna otseses mõttes on palju saite, millele neil pole juurdepääsu.

4. P2P tugi

Tundub, et üks saitide kategooriaid, millele Suurbritannias juurdepääsu takistatakse, on torrent-saidid. See on jällegi üks valdkond, kus VPN tõesti aitaks. Vaadake VPN-e, näiteks P2P-liikluse juhised, mis on teenusetingimustes selgelt kirjas, näiteks NordVPN või TorGuard.

5. Kiirus & Stabiilsus

Kuna Ühendkuningriigis püsiühenduse keskmise kiirusega lairibaühenduse kiirus on kõigest 55,88 MB / s, peaks enamikul VPN-idel olema nullprobleeme, mis vastaksid sealsete kasutajate vajadustele. Mobiili kiirus on veelgi madalam – keskmiselt 29,72 Mbit / s, nii et Ühendkuningriigi VPN-ide peamine mure ei ole kindlasti kiirus.

Edetabel: Ühendkuningriigi 7 parimat VPN-i

Nagu kõigi minu VPN-testide puhul, hindan ka enne nende kiiruse üle otsustamist alati enda oma. Järgnev on minu tegelik lairibakiirus, mis põhineb teenusliinil 500Mbps, ilma VPN-ühenduseta:

baaskiirus malaisia ​​korral Ühendkuningriigi serveriga

(Vaadake täielikku baaskiiruse tulemust siit)

Kuna asun Malaisias, kipub minu kiirus olema Aasia-piirkonna VPN-serveritega ühenduses kõrgem ja aeglasem, kui ühendun USA või Euroopa serveritega. Selle testi jaoks ühendasin Ühendkuningriigis asuva kiiruse testiserveri, et saada teile ettekujutus suhtelisest kiirusest vahemaal.

Nagu näete, võrgutab VPN-vaba ühendus kohaliku serveriga minu jaoks korraliku kiirusega 290 Mbps. Muidugi erinevad kiirused aeg-ajalt, nii et võta seda näputäis soola.

Märge

Me kasutame vahetuskurssi 1 GBP kuni 1,25 USD kõigi loetletud hindade jaoks.

1. NordVPN

https://nordvpn.com/

NordVPN

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (GBP)

5,60 kr / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Logimist pole
 • Tapa lüliti
 • Toetab 6 seadet
 • 5600+ serverit
 • Topelt DNS

"Keskmisel Briti kodul on 7 aktiivselt ühendatud seadet – NordVPN-iga saate ühe kontoga ühendada kuni 6 seadet."

Mitmel põhjusel on NordVPN Ühendkuningriigi loendis Parim VPN tugeva koha saavutanud. Üks esimesi on see, et nad asuvad Panamas, mis on hea koht ka VPN-ide jaoks. Peale selle on NordVPN-l suurepärane maine ja ta on veel üks VPN-i pakkuja, kellel on paljudes riikides tohutu arv servereid.

Nende range logimata jätmise poliitika on kombineeritud 256-bitise sõjaväelise krüptimisega ja suurte hindadega plaanis pakkuda peaaegu kõigile tehingut, millele on raske vastu seista.

nordvpn kiiruskatse tulemus uk

NordVPN Speed ​​Test UK – Londoni server
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

34Mbps allavoolu kiirusega näitas NordVPN selles katsevoorus oma Ühendkuningriigi serverites väga stabiilset jõudlust. Mis muudab nad veelgi atraktiivsemaks põhjalikuks, on see, et nemad mitte ainult ei luba P2P-liiklust, vaid neil on spetsiaalselt P2P-liikluse jaoks optimeeritud serverid!

Vaadake meie täielikku NordVPN-i ülevaadet, et teada saada, miks see on meie VPN-number 1!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (GBP)

6,70 kr / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Privaatsuse kaitse
 • 256-bitine krüptimine
 • 148 VPN-i asukohta
 • 3000+ serverit
 • Mitu protokolli

"ExpressVPN-il on intuitiivsed ja loomulikud VPN-rakendused, mis tagavad Ühendkuningriigist kõigi turvalisuse võrgus."

Sealsete arvukate piirangute tõttu ei tohiks olla üllatav, et ExpressVPN näib olevat Ühendkuningriigile määranud ulatuslikke tariifikvoote. Ettevõttel on võtmeserverid mõnes Suurbritannia ümbruses, alates Berkshirest kuni Londonini.

See VPN-teenus pakub keskmiselt suurepäraseid kõikehõlmavaid teenuseid tipptasemel kiirustest kuni ulatuslike rakenduste ja protokollideni – ideaalne turvalisuse, privaatsuse ja anonüümsuse tagamiseks. Selle turvaprotokollid on ka tänapäeval kõige paremad tarbijate jaoks.

Olen seda teenust põhjalikult testinud ega soovita kõhklemata soovitada neid Suurbritannia kasutajatele parimaks VPN-teenuse pakkujaks. ExpressVPN on stabiilne ja võimaldab juurdepääsu ka paljudele seadmetele.

expressvpn kiiruskatse tulemus uk

ExpressVPN Speed ​​Test UK – Londoni server
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

Ideena, kui hea see saab, võrdlesin vaikeliinikiirust ilma VPN-iga ExpressVPN-iga kaetud testiga samasse kohta. Kui ExpressVPN oli sisse lülitatud ja Suurbritannia serveriga ühendatud, õnnestus mul näidata korralikku 74 Mbps allavoolu kiirust.

Lisateabe saamiseks lugege meie täielikku ExpressVPN-i arvustust!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (GBP)

1,59 kr / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • CleanWeb
 • Kuulutus & Raja blokeerija
 • Piiramatu seade
 • Valges nimekirjas
 • 1040+ serverit

"Kui see poleks nende piiratud rekord, siis oleks Surfshark meie edetabelites palju tõsisem konkurent."

Vaatamata nõrgestatud Suurbritannia naela vahetuskurssidele on see endiselt suhteliselt tugev valuuta kogu maailmas. See on eriti oluline Surfsharki puhul, kuna niigi madal hind langetatakse veelgi atraktiivsemaks.

Surfshark on seni näidanud silmapaistvaid jõudlusnäitajaid ja on meie suur lemmik. Kahjuks on need turul endiselt suhteliselt uued, mis paneb meid kõhklema, kas neid veelgi ülespoole tõsta.

Siiski on tee pikk ja konkurents tihe. See on trotslik, et silma peal hoida, eriti kui need kasvavad praeguse tempoga.

surfsharki kiiruskatse tulemus uk

Surfshark Speed ​​Test UK – Londoni server
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

Meie kodubaas asub Ühendkuningriigist üsna kaugel, mille tulemuseks on suurem latentsusaeg. See ei ole siiski peatanud Surfsharki tõsiste esinemistegelaste kloppimises. Ülesvoolu kiirused jätavad natuke soovida, kuid oluline on kiirus, mis sisse tuleb!

Vaadake meie põhjalikku Surfsharki ülevaadet, et teada saada, miks see on üks meie parimatest valikutest!

4. TorGuard

https://torguard.net/

TorGuard

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (GBP)

4,00 kr / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Loodud P2P jaoks
 • Stealth puhverserver
 • Toetab 5 seadet
 • Kuulutus & Pahavara blokeerimine
 • Piiramatu ribalaius

"TorGuardi kasutamine on veetlev kogemus ja annab kinnituse, et nende Interneti-ühendus on tõeliselt ohutu."

TorGuard-liides võib esmapilgul tunduda pisut dateeritud, kuid pole kahtlust, et ümber on üks kõige turvalisemaid VPN-teenuse pakkujaid. Isegi kui kasutaja poolel pole palju blingi, on jõudlus üsna tähelepanuväärne.

TorGuardi ja paljude konkurentide vahel on üks oluline erinevus, kuna see võimaldab teil valida, millist krüptimistaset eelistate. See tähendab, et P2P-i kasutajate jaoks saate krüptimise sälgu keelata ja nautida kiiremaid kiirusekiirusi igal ajal!

Peale selle on TorGuardil palju muid lunastavaid omadusi, näiteks stabiilne kiirus, mitme platvormi võimalus ja võimalus VPN-i blokeerijatest mööda minna.

tõrkekiiruse testi tulemus uk

TorGuard Speed ​​Test UK – Londoni server
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

TorGuard, kes on Ühendkuningriigi parimate kolme parima VPN-i hulgas, vastas muidugi teatud kiirusnõuetele. See näitas minu Londoni VPN-serveri testitulemust ja jällegi peaksid riigi kasutajad üldiselt saama selle kiiruse väheste probleemidega.

Ainus negatiivne külg on see, et noorematele kasutajatele, kes on harjunud moodsate rakendustega, peab TorGuard-liides välja nägema midagi minevikust.

Lisateabe saamiseks lugege julgelt meie TorGuard’i põhjalikku ülevaadet!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com/

CyberGhost

Kiirus

Vaene

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (GBP)

£ 2,80 kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Andmete pakkimine
 • Reklaami blokeerimine
 • Toetab 7 seadet

"CyberGhost asub Rumeenias, kuid on rahuldanud Ühendkuningriigi vajadusi, suurendades oma serverite arvu riigis."

CyberGhosties on nendega rahul ja kindlasti on nad proovinud oma turunduses olla puhas ja optimistlikud. See on veel üks VPN-i tööstuses tuntumaid nimesid, kuid isiklikult tunnen, et need võivad olla natuke ületähtsustatud.

Spetsifikatsioonitarkvara tark CyberGhost räägib head juttu, kuid olles nendega koos testi teinud, soovitan väikest näputäis soola. Pidage siiski meeles, et see on edetabel, seega on minu ootused üsna kõrged.

cyberghost kiiruskatse tulemus uk

CyberGhost Speed ​​Test UK – Londoni server
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

Suurbritannia kasutajad peavad arvestama, et suurem osa CyberGhost serveritest asub EL-i tsoonis, kuid õnneks on neid ka Aasia piirkonnas. Tundub, et Ühendkuningriik arvatakse oodatult EL-i tsooni, nii et tundub, et nad on läinud kaugemale, et luua seal kõrgem serverite arv.

Üldiselt õnnestus meil saada väga kasutatav kiirus 25 Mbps, mis on endiselt piisav meediumite aurustamiseks.

Lisateave meie põhjaliku analüüsi kohta saidil CyberGhost!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com/

IPVanish

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (GBP)

5,20 kr kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • 256-bitine krüptimine
 • Piiramatu P2P
 • Toetab 10 seadet

"Suuresti paranoiliste jaoks, kuid võib-olla ei ole see Ühendkuningriigis asuvate kasutajate jaoks parim valik. IPVanish on väga turustatud, kuid halvasti toetatud."

IPVanish on viimastel aegadel tugevalt kannatanud, kuna on sisse tunginud teatavatesse, ütleme, kahetsusväärsetesse juhtumitesse. Peale selle võtke teadmiseks, et nad on uue juhtimise all ja loodetavasti muutuvad sellised asjad lihtsalt mineviku kiiruspunnideks.

Kui need juhtumid kõrvale jätta, jäävad nad väljakul VPN-i hiiglaseks ja kiitlevad muljetavaldava kiirusega. Õnneks, kuna kui teil on kaebusi nende kiiruse kohta, ei saa te palju teha, kuna need sunnivad 256-bitist krüptimist kõigile eranditeta.

ipvanishi kiiruskatse tulemus uk

IPVanish Speed ​​Test UK – Londoni server
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

Kiirelt suutis IPVanish püsida võrdsel tasemel isegi oma Ühendkuningriigi väiksema kohalolekuga. Minul õnnestus luua allavoolu kiirus umbes 30Mbps, mis on sealse infrastruktuuri jaoks korralik. Katsetada soovijatele võite alati proovida piirkonna teisi servereid, mis võivad anda paremaid tulemusi. Sellegipoolest oli ühendus stabiilne ja enam kui piisav meediumide voogesitamiseks.

Lisateabe saamiseks lugege meie täielikku ülevaadet IPVanishi kohta!

7. KiireimVPN

https://fastestvpn.com/

Kiireim VPN

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (GBP)

0,70 kr / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • P2P optimeeritud
 • Serveri hüppamine
 • Toetab 10 seadet

"Kiireim VPN pole kiireim, kuid kindlasti pakub see väärtuspakkumist, mida on raske vaidlustada."

Kiireim VPN ei ole kiireim, mida olen testinud, kuid see pole ka kõige aeglasem. See pakub piiratud arvu riikidega, et teie ühendus oleks paljude tipptasemel VPN-idega võrreldes väljas, kuid see hind on vaid 83 senti kuus. Neil on ka P2P-ga optimeeritud serverid, mis teeb neist hea ka selle jaoks.

Madalatel hindadel on üks tõsine puudus ja see on piiratud jõudlus geograafilise tõkestamise ületamisel. Lõpuks avastasime, et FastestVPN ei luba teil juurdepääsu Netflixi USA sisule – bummer!

Lisateabe saamiseks lugege meie kiireimat VPN-i arvustust!

Lõplikud mõtted: kas ma tõesti vajan Suurbritannias VPN-i?

Lühidalt öeldes on siin Ühendkuningriigi 3 peamist VPN-i:

KIIRUS

TURVALISUS & PRIVAATSUS

PRICE (GBP / MO)

NordVPN

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

5,60 kr

Külasta VPN-i

ExpressVPN

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

6,70 kr

Külasta VPN-i

Surfshark

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

1,59 kr

Külasta VPN-i

Minu arvates on ainult üks asi halvem kui elada riigis, kus on rõhuv Interneti-regulatsioon, ja elada riigis, mis mitte ainult ei tee seda, vaid manipuleerib seadusega oma tegevuse toetamiseks. Üllataval kombel kuulub Ühendkuningriik viimasesse kategooriasse.

Kuigi ma ei ütleks, et teil on praegu Ühendkuningriigis VPN-teenuse kasutamine äärmiselt kiire, on minu arvates mõistlik alustada mõnda uurimuslikku meedet. Võtke aega, et valida endale sobiv VPN (loodan, et see paremusjärjestus aitab), enne kui on liiga hilja.

Liiga hilja pean silmas seda, et on ilmne, et Ühendkuningriigi valitsus kaldub väga dramaatiliste järelevalve- ja kontrollimeetmete poole. Sellistes tingimustes elamine võib olla stressirohke ja hea, usaldusväärne VPN-teenus võib meelerahu pakkumisel kaugele minna.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me