Torguard Review – Bittorrent p2p anonüümne VPN

Ülevaade: Torguard Torrent VPN ja puhverserveri teenus

Torguard on tõeline USA-s asuv VPN-teenuse pakkuja, millel pole logisid. Nad pakuvad nii anonüümset puhverserverit kui ka VPN-teenust (müüakse eraldi). Erinevalt enamikust teistest VPN-idest kohandas Torguard nende teenust ja reklaami just sageli kasutatavate bittorrent-kasutajate rangetele privaatsusvajadustele.


Torguard: 1. vaatus

Torguardi ülevaade: profiilipilt

Tehnilised andmed

 • Pole logisid. Periood. ()
 • 256-bitine AES-krüptimine (suurepärane)
 • VPN-teenus või Torrenti puhverserveri teenus (müüakse eraldi)
 • Windows / Mac / Android / iPhone ühilduv
 • 1 Gbps + serverid enam kui 40 riigis
 • Torrenti jaoks optimeeritud serverid
 • Salajased VPN-i võimalused / serverid (tulemüüride kaudu)

Külastage Torguardit (parim pakkumine) >>

Torguardi parimad omadused
Siin on meie lemmik Torguardi funktsioonid…

Pole logisid
Torguard ei pea mingeid ühenduse ega tegevuse logisid. Teie torrent tegevus on kolmandate osapoolte (sh teie ISP) poolt praktiliselt jälitamatu.

Automaatpuhverserveri installija
Torguardi anonüümne torrenti puhverserveri teenus on hea alternatiiv (või täiendus) VPN-ile. Puhverserver on üldiselt kiirem ja odavam kui VPN, muutes samal ajal oma torrenti IP-aadressi. Negatiivne külg on see, et peate puhverserveri puhverserveris käsitsi konfigureerima, kuid Torguard ehitas kohandatud puhverserveri paigaldaja, mis teeb kogu konfiguratsiooni teie jaoks automaatselt.

Kiire kiirus
Torguard on viimase aasta või kahe jooksul tõesti nende serverivõrku täiustanud ja nüüd on nende tööstuses kõige kiiremad kiirused. Kiire VPN-kiirus tähendab kiiremat torrenti!

Miks TorGuard on p2p / Bittorrenti jaoks suurepärane valik

Nagu nimest võisite aimata, Torguard on spetsiaalselt kohandanud nende anonüümse vpn-teenuse bittorrent-kasutajate vajadustele, pakkudes kriitilisi anonüümsuse funktsioone, mida paljud teised vpn-teenuse pakkujad ei paku. Torguard lubab bittorrenti kasutamist kõigis nende rahvusvahelistes serverites (kuid mitte USA serverites) ega hoia ühenduse logisid.

Lugege kindlasti meie artiklit selle kohta, miks vajate bittorrenti jaoks anonüümset VPN-i

Funktsioonid, mis muudavad Torguard VPNi p2p / Bittorrenti jaoks suurepäraseks valikuks

 • Torrent / p2p Sõbralik rahvusvahelistes serverites
 • Ühenduse logisid pole (teie vpn-kasutus jääb anonüümseks)
 • DNS-i lekkekaitse (tagab, et Windowsi haavatavused ei paljastaks teie tõelist IP-d)
 • Turvaline OpenVPN protokoll koos krüpteerimisega
 • Mõistliku hinnaga
 • Mitmed torrentisõbralikud valikud (puhverserver või vpn)
 • Vastuvõtlik klienditugi

Maksimaalse anonüümsuse saavutamiseks:
Kui olete eriti ettevaatlik, on hea võimalus kasutada puhverserveri Torguard ja mõnda teist anonüümset VPN-teenust samaaegselt. See valik pakub maksimaalset privaatsust ja mähib teie torrentliikluse krüptitud puhverserveritunneli, mis seejärel mähitakse sõltumatute pakkujate krüptitud VPN-tunnelisse. Selle seadistuse korral on bittorrentide kasutamine praktiliselt jälitamatu. Lisateabe saamiseks lugege meie artiklit Täiesti anonüümne bittorrent 3 lihtsas sammus

Torguardi valikud ja hinnakujundus

Torguard pakub oma torrentliikluse anonüümseks muutmiseks 2 erinevat võimalust. Kui peate ainult muutma bittorrenti kasutamise anonüümseks, pakuvad nad a Torrenti puhverserveri teenus. Seadistamine on lihtne, te lihtsalt konfigureerite oma bittorrent-kliendi Torguard Proksi kaudu ühenduse loomiseks (neil on 4 riigi ja 20 IP-aadressi suvandit).

Kui soovite kogu oma Interneti-tegevuse privaatsena ja anonüümsena hoida, pakuvad nad Torguard Torrenti VPN-teenust, mis kaitseb kogu teie Interneti-ühendust. Seadistamine on ülilihtne, laadige lihtsalt alla nende töölaua vpn-tarkvara ja olete töökorras.

Torguardi paketid ja hinnakujundus

Torguardi puhverserver
Krüptimine ja anonüümsus ainult bittorrent-kasutamiseks. Maksimaalse kaitse tagamiseks saab selle kihistada mõne teise VPN-i sees.

Hinnakujundus:
– 5,95 dollarit kuus koos kuuga
– 3,95 dollarit kuus, kui seda aastas osta

Torguardi VPN-teenus
Kogu Interneti-ühenduse ja kogu Interneti-tegevuse krüptimine ja anonüümsus.

Hinnakujundus:
– Kuuga 9,95 dollarit kuus
– Aastas ostmise korral 4,99 dollarit kuus

Piiratud aja jooksul kuni 40% soodsamalt VPN-teenust, kui seda osta koos puhverserveriga!

Torguard VPN tarkvara

Torguard pakub käsitsi ja automaatseid ühenduse võimalusi. Kui peate kasutama oma vpn-teenust mobiilseadmega, peate minema käsitsi marsruuti (kuid tõrukiri pakub lihtsaid häälestusjuhendeid). Kui kasutate just Torguard vpn-teenust lauaarvuti abil, peate te vaid alla laadima ja installima Torguard VPN-i klienttarkvara, sisestama oma sisselogimisinfo ja klõpsama ühenduse loomiseks!

Torguardi tarkvara ülevaade

VPN-kliendi tarkvaral on mõni hõlpsasti kasutatav liides. Sisestate lihtsalt oma sisselogimisandmed, valite ripploendist serveri ja klõpsake nuppu Ühenda. Klient kasutab maksimaalse turvalisuse tagamiseks openVPN-protokolli.

Kliendi põhiaknas kuvatakse ka VPN-i ühenduse logi, nii et tehnofiilid saavad kontrollida OpenVPN-i ühenduse protsessi kõiki samme. Teie uus VPN IP-aadress kuvatakse logiakna ülaosas

Tarkvara Torguard kasutab visuaalse kinnituse saamiseks ka käepärast värvikoodiga süsteemisalve ikooni, mis VPN-i ühendamisel punaseks helendab ja punaseks, kui seda pole.

Tarkvaral on ka Integreeritud DNS lekkekaitse funktsioon, mis paljudel muudel vpn-del puudub. See on eripära, mis takistab Windowsi turvaaukude kaudu teie tegelikku IP-aadressi paljastamast. Lisateavet leiate saidilt dnsleaktest.com.

Pilt

Torguard anonüümne VPN: funktsioonid

Torguard sellel on palju funktsioone, mis meeldivad turvateadlikele:

 • 256-bitine AES-krüptimine OpenVPN või L2TP / Ipsec kaudu
 • 39+ ülemaailmsed serveri asukohad
 • Integreeritud DNS lekkekaitse
 • IPv6 ja WebRTC kaitse lekke eest
 • Andmete logimist pole / ühenduse logisid pole (täiesti anonüümne)
 • 7 päeva 100% raha tagasi garantii


Krüptimine: 256-bitine AES
Torguard kasutab 256-bitist AES-krüptimist. See on ülimalt turvaline küber ning sama tugevus, mida USA valitsus ja sõjavägi kasutasid ülisalajaseks suhtlemiseks. Seda peetakse julma jõu (võtme ära arvamise) rünnakutega purunematuks.

Krüptimine on torrentide allalaadimiseks eriti kasulik ja takistab teie ja VPN-serveri vahelistel kolmandatel osapooltel teie liikluse lugemist või teie külastatud veebisaitide / allalaaditud failide lugemist. See tähendab, et isegi teie Interneti-teenuse pakkujal pole teadmisi teie veebitegevuste kohta, välja arvatud asjaolu, et kasutate VPN-i.

IP lekkekaitse
Aja jooksul on Windowsi opsüsteemis avastatud mitu nõrkust, mida saab kasutada oma tõelise IP-aadressi paljastamiseks isegi VPN-i kasutamisel. Need on: DNS-lekked, IPv6-lekked ja WebRTC (Stun) -lekked.

Torguard on nende VPN-i tarkvara kohandanud, et vältida kõiki neid kolme IP-lekke haavatavust, millest kõige levinum on DNS-i lekked. Torguard kasutab kõigi DNS- ja veebisaidiotsingute jaoks oma isiklikke (ja logimata) DNS-servereid. See tähendab, et teie veebiajaloos pole kolmanda osapoole kirjeid ja teie DNS-i taotlusi ei suunata juhuslikult teie ISP DNS-serverite kaudu.

Privaatsus / VPN-logid

Torguard on avalikult teatanud, et nad ei pea abonentide tegevuse ega ühenduste ajaloo logisid.

See teeb Torguardist ühe kõige anonüümsema ja privaatsuseteadlikuma VPN-i pakkuja maailmas. (Enamik VPN-i pakkujaid peab vähemalt teie varasema ühenduse ajaloo logisid, sealhulgas IP-aadressi, mida kasutate nende võrguga ühenduse loomiseks). Neid minimaalseid logisid saab teoreetiliselt kasutada torrenti allalaadimise jälgimiseks tagasi algsete kasutajate IP-aadressile.

Logimata VPN-iga (nagu tõrkeotsing) pole see lihtsalt võimalik. Varasemate IP-aadresside kohta, mille olete nende võrguga määranud, ei ole andmeid, nii et teie torrentide allalaadimine on praktiliselt jälitamatu.

Torguardi kiiruskatse

Üldiselt ei kavatse VPN-teenuse pakkujad, mis lubavad oma võrkudes p2p- ja torrent-liiklust, eriti kiired. Bittorrent võib olla tohutu ribalaiusega künk ja paljud kasutajad laadivad alla ja seeriaid ööpäevaringselt, mis võib koormada ükskõik millist VPN-i. Hoolimata sellest oli TorGuardi kiirus Bittorrenti kasutamiseks piisavalt kiire (kuigi kui soovite HD-videoid voogesitada nende võrgu kaudu, peate kasutama USA serverit)

Kiiruskatse tulemused:

Torguardi kiiruskatse: Chicago, USA

Chicago, USA kiiruskatse

Pilt

Rotterdam, Hollandi kiiruskatse

Torguardi ülevaade: kiiruskatse, Kanada

Toronto, Kanada kiiruskatse

Torguard UK kiiruskatse

Suurbritannia kiiruskatse

Järeldus:

Kui VPN-i või puhverserveri teenust soovite peamiselt seetõttu, et teie Bittorrent või p2p kasutataks anonüümsena, Torguard peaks olema teie VPN-i valikute loendis. Nad ei pea ühenduse logisid, on P2P-sõbralikud ja hoolivad tõesti teie privaatsusest veebis. Mõned muud suurepärased valikud on järgmised: Privaatne Interneti-juurdepääs ja BTGuard

Kuhu järgmine?

 • Külastage Torguardit
 • Mine tagasi koju
 • Loe veel arvustusi

TorGuard
Arvustatud Best Bittorrent VPN poolt 14. detsember 2015
Hinnang: 4.8

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map